fprintd - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
lv: Pārbaudīt pirkstu nospiedumu

en: Privileges are required to verify fingerprints.
lv: Ir nepieciešamas privilēģijas, lai pārbaudītu pirkstu nospiedumus.

en: Device was not claimed before use
lv: Ierīce nav norādīta pirms lietošanas

en: Device already in use by another user
lv: Ierīci jau lieto cits lietotājs

en: Place your finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet pirkstu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your finger on %s
lv: Novietojiet pirkstu uz %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet pirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your finger across %s
lv: Novelciet pirkstu gar %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
lv: Novietojiet kreiso īkšķi uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your left thumb on %s
lv: Novietojiet kreiso īkšķi uz %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
lv: Novelciet kreiso īkšķi gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your left thumb across %s
lv: Novelciet kreiso īkšķi gar %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet kreiso rādītājpirkstu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your left index finger on %s
lv: Novietojiet savu kreiso rādītājpirkstu uz %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet kreiso rādītājpirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your left index finger across %s
lv: Novelciet kreiso rādītājpirkstu gar %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet kreiso vidējo pirkstu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your left middle finger on %s
lv: Novietojiet savu kreiso vidējo pirkstu uz %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet kreiso vidējo pirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your left middle finger across %s
lv: Novelciet kreiso vidējo pirkstu gar %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet kreiso zeltnesi uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your left ring finger on %s
lv: Novietojiet savu kreiso zeltnesi uz %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet kreiso zeltnesi gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your left ring finger across %s
lv: Novelciet kreiso zeltnesi gar %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet kreiso mazo pirkstiņu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your left little finger on %s
lv: Novietojiet savu kreiso mazo pirkstiņu uz %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet kreiso mazo pirkstiņu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your left little finger across %s
lv: Novelciet kreiso mazo pirkstiņu gar %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
lv: Novietojiet labo īkšķi uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your right thumb on %s
lv: Novietojiet labo īkšķi uz %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
lv: Novelciet labo rādītājpirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your right thumb across %s
lv: Novelciet labo īkšķi gar %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet labo rādītājpirkstu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your right index finger on %s
lv: Novietojiet savu labo rādītājpirkstu uz %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet labo rādītājpirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your right index finger across %s
lv: Novelciet labo rādītājpirkstu gar %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet labo vidējo pirkstu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your right middle finger on %s
lv: Novietojiet savu labo vidējo pirkstu uz %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet labo vidējo pirkstu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your right middle finger across %s
lv: Novelciet labo vidējo pirkstu gar %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet labo zeltnesi uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your right ring finger on %s
lv: Novietojiet savu labo zeltnesi uz %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet labo zeltnesi gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your right ring finger across %s
lv: Novelciet labo zeltnesi gar %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
lv: Novietojiet labo mazo pirkstiņu uz pirkstu nospiedumu lasītāja

en: Place your right little finger on %s
lv: Novietojiet savu labo mazo pirkstiņu uz %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
lv: Novelciet labo mazo pirkstiņu gar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Swipe your right little finger across %s
lv: Novelciet labo mazo pirkstiņu gar %s

en: Place your finger on the reader again
lv: Novietojiet savu pirkstu uz lasītāja vēlreiz

en: Swipe your finger again
lv: Velciet savu pirkstu atkal

en: Swipe was too short, try again
lv: Vilciens bija pārāk īss, mēģiniet vēlreiz

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
lv: Pirksts nebija centrēts, mēģiniet vilkt pirkstu vēlreiz

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
lv: Noņemt pirkstu un mēģiniet vilkt pirkstu vēlreiz
