fprintd - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
nl: Verifieer een vingerafdruk

en: Privileges are required to verify fingerprints.
nl: U hebt rechten nodig om vingerafdrukken te verifiëren.

en: Enroll or Delete fingerprints
nl: Vingerafdrukken aanmelden of verwijderen

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
nl: U hebt rechten nodig om vingerafdrukken aan te melden of te verwijderen.

en: Select a user to manage fingerprints for
nl: Selecteer een gebruiker om vingerafdrukken voor te beheren

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
nl: U hebt rechten nodig om vingerafdrukken van andere gebruikers te beheren.

en: Device was not claimed before use
nl: Apparaat was niet geclaimd voor gebruik

en: Device already in use by another user
nl: Apparaat wordt reeds door een andere gebruiker gebruikt

en: Place your finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw vinger op de lezer

en: Place your finger on %s
nl: Plaats uw vinger op %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw vinger over de lezer

en: Swipe your finger across %s
nl: Veeg met uw vinger over %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
nl: Plaats uw linker duim op de lezer

en: Place your left thumb on %s
nl: Plaats uw linker duim op %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw linker duim over de lezer

en: Swipe your left thumb across %s
nl: Veeg met uw linker duim over %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw linker wijsvinger op de lezer

en: Place your left index finger on %s
nl: Plaats uw linker wijsvinger op %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw linker wijsvinger over de lezer

en: Swipe your left index finger across %s
nl: Veeg met uw linker wijsvinger over %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw linker middelvinger op de lezer

en: Place your left middle finger on %s
nl: Plaats uw linker middelvinger op %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw linker middelvinger over de lezer

en: Swipe your left middle finger across %s
nl: Veeg met uw linker middelvinger over %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw linker ringvinger op de lezer

en: Place your left ring finger on %s
nl: Plaats uw linker ringvinger op %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw linker ringvinger over de lezer

en: Swipe your left ring finger across %s
nl: Veeg met uw linker ringvinger over %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw linker pink op de lezer

en: Place your left little finger on %s
nl: Plaats uw linker pink op %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw linker pink over de lezer

en: Swipe your left little finger across %s
nl: Veeg met uw linker pink over %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
nl: Plaats uw rechter duim op de lezer

en: Place your right thumb on %s
nl: Plaats uw rechter duim op %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw rechter duim over de lezer

en: Swipe your right thumb across %s
nl: Veeg met uw rechter duim over %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw rechter wijsvinger op de lezer

en: Place your right index finger on %s
nl: Plaats uw rechter wijsvinger op %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw rechter wijsvinger over de lezer

en: Swipe your right index finger across %s
nl: Veeg met uw rechter wijsvinger over %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw rechter middelvinger op de lezer

en: Place your right middle finger on %s
nl: Plaats uw rechter middelvinger op %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw rechter middelvinger over de lezer

en: Swipe your right middle finger across %s
nl: Veeg met uw rechter middelvinger over %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw rechter ringvinger op de lezer

en: Place your right ring finger on %s
nl: Plaats uw rechter ringvinger op %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw rechter ringvinger over de lezer

en: Swipe your right ring finger across %s
nl: Veeg met uw rechter ringvinger over %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
nl: Plaats uw rechter pink op de lezer

en: Place your right little finger on %s
nl: Plaats uw rechter pink op %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
nl: Veeg met uw rechter pink over de lezer

en: Swipe your right little finger across %s
nl: Veeg met uw rechter pink over %s

en: Place your finger on the reader again
nl: Plaats uw vinger opnieuw op de lezer

en: Swipe your finger again
nl: Veeg nogmaals met uw vinger

en: Swipe was too short, try again
nl: U streek te kort, probeert u het nog eens

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
nl: Uw vinger zat niet goed in het midden, probeer nogmaals met uw vinger te vegen

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
nl: Haal uw vinger weer weg en probeer nogmaals met die vinger te vegen

en: Verification timed out
nl: Verificatie is verlopen

en: Failed to match fingerprint
nl: Vingerafdruk komt niet overeen

en: An unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden
