fprintd - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
oc: Verificra una emprencha digitala

en: Privileges are required to verify fingerprints.
oc: De permissions son necessaris per contrarotlar d'emprenchas digitalas.

en: Device was not claimed before use
oc: Lo periferic es pas estat reservat abans utilizacion

en: Device already in use by another user
oc: Lo periferic es ja utilizat per un autre utilizaire

en: Place your finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre det sul lector d'emprenchas

en: Place your finger on %s
oc: Plaçatz vòstre det sus %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre det sul lector d'emprenchas

en: Swipe your finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre det sus %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre poce esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Place your left thumb on %s
oc: Plaçatz vòstre poce esquèrra sus %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre poce esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Swipe your left thumb across %s
oc: Fasètz lisar vòstre poce esquèrra sus %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre indèx esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Place your left index finger on %s
oc: Plaçatz vòstre indèx esquèrra sus %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre indèx esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Swipe your left index finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre indèx esquèrra sus %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre major esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Place your left middle finger on %s
oc: Plaçatz vòstre major esquèrra sus %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre major esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Swipe your left middle finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre major esquèrra sus %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre anular esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Place your left ring finger on %s
oc: Plaçatz vòstre anular esquèrra sus %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre anular esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Swipe your left ring finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre anular esquèrra sus %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre auricular esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Place your left little finger on %s
oc: Plaçatz vòstre auricular esquèrra sus %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre auricular esquèrra sul lector d'emprenchas

en: Swipe your left little finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre auricular esquèrra sus %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre poce drech sul lector d'emprenchas

en: Place your right thumb on %s
oc: Plaçatz vòstre poce drech sus %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre poce drech sul lector d'emprenchas

en: Swipe your right thumb across %s
oc: Fasètz lisar vòstre poce drech sus %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre indèx drech sul lector d'emprenchas

en: Place your right index finger on %s
oc: Plaçatz vòstre indèx drech sus %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre indèx drech sul lector d'emprenchas

en: Swipe your right index finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre indèx drech sus %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre major drech sul lector d'emprenchas

en: Place your right middle finger on %s
oc: Plaçatz vòstre major drech sus %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre major drech sul lector d'emprenchas

en: Swipe your right middle finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre major drech sus %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre anular drech sul lector d'emprenchas

en: Place your right ring finger on %s
oc: Plaçatz vòstre anular drech sus %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre anular drech sul lector d'emprenchas

en: Swipe your right ring finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre anular drech sus %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
oc: Plaçatz vòstre auricular drech sul lector d'emprenchas

en: Place your right little finger on %s
oc: Plaçatz vòstre auricular drech sus %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
oc: Fasètz lisar vòstre auricular drech sul lector d'emprenchas

en: Swipe your right little finger across %s
oc: Fasètz lisar vòstre auricular drech sus %s

en: Place your finger on the reader again
oc: Plaçatz tornamai vòstre det sul lector

en: Swipe your finger again
oc: Lisatz tornamai vòstre det

en: Swipe was too short, try again
oc: Lo lisament èra tròp brèu, ensajatz un còp de mai

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
oc: Vòstre det èra pas centrat, ensajatz de lo lisar un còp de mai

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
oc: Levatz vòstre det del lector e ensajatz de lo lisar un còp de mai
