fprintd - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
pl: Weryfikowanie odcisków palców

en: Privileges are required to verify fingerprints.
pl: Wymagane są uprawnienia, aby zweryfikować odciski palców.

en: Enroll or Delete fingerprints
pl: Pobieranie lub usuwanie odcisków palców

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
pl: Wymagane są uprawnienia, aby pobrać lub usunąć odciski palców.

en: Select a user to manage fingerprints for
pl: Wybór użytkownika, dla którego zarządzać odciskami palców

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
pl: Wymagane są uprawnienia, aby zarządzać odciskami palców dla innych użytkowników.

en: Device was not claimed before use
pl: Urządzenie nie zostało zajęte przed użyciem

en: Device already in use by another user
pl: Urządzenie jest już używane przez innego użytkownika

en: Place your finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić palec na urządzeniu

en: Place your finger on %s
pl: Proszę umieścić palec na urządzeniu %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć palec na urządzeniu

en: Swipe your finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć palec na urządzeniu %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić lewy kciuk na urządzeniu

en: Place your left thumb on %s
pl: Proszę umieścić lewy kciuk na urządzeniu %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć lewy kciuk na urządzeniu

en: Swipe your left thumb across %s
pl: Proszę przeciągnąć lewy kciuk na urządzeniu %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić lewy palec wskazujący na urządzeniu

en: Place your left index finger on %s
pl: Proszę umieścić lewy palec wskazujący na urządzeniu %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec wskazujący na urządzeniu

en: Swipe your left index finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec wskazujący na urządzeniu %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić lewy palec środkowy na urządzeniu

en: Place your left middle finger on %s
pl: Proszę umieścić lewy palec środkowy na urządzeniu %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec środkowy na urządzeniu

en: Swipe your left middle finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec środkowy na urządzeniu %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić lewy palec serdeczny na urządzeniu

en: Place your left ring finger on %s
pl: Proszę umieścić lewy palec serdeczny na urządzeniu %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec serdeczny na urządzeniu

en: Swipe your left ring finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć lewy palec serdeczny na urządzeniu %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić lewy mały palec na urządzeniu

en: Place your left little finger on %s
pl: Proszę umieścić lewy mały palec na urządzeniu %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć lewy mały palec na urządzeniu

en: Swipe your left little finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć lewy mały palec na urządzeniu %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić prawy kciuk na urządzeniu

en: Place your right thumb on %s
pl: Proszę umieścić prawy kciuk na urządzeniu %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć prawy kciuk na urządzeniu

en: Swipe your right thumb across %s
pl: Proszę przeciągnąć prawy kciuk na urządzeniu %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić prawy palec wskazujący na urządzeniu

en: Place your right index finger on %s
pl: Proszę umieścić prawy palec wskazujący na urządzeniu %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec wskazujący na urządzeniu

en: Swipe your right index finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec wskazujący na urządzeniu %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić prawy palec środkowy na urządzeniu

en: Place your right middle finger on %s
pl: Proszę umieścić prawy palec środkowy na urządzeniu %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec środkowy na urządzeniu

en: Swipe your right middle finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec środkowy na urządzeniu %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić prawy palec serdeczny na urządzeniu

en: Place your right ring finger on %s
pl: Proszę umieścić prawy palec serdeczny na urządzeniu %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec serdeczny na urządzeniu

en: Swipe your right ring finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć prawy palec serdeczny na urządzeniu %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
pl: Proszę umieścić prawy mały palec na urządzeniu

en: Place your right little finger on %s
pl: Proszę umieścić prawy mały palec na urządzeniu %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
pl: Proszę przeciągnąć prawy mały palec na urządzeniu

en: Swipe your right little finger across %s
pl: Proszę przeciągnąć prawy mały palec na urządzeniu %s

en: Place your finger on the reader again
pl: Proszę ponownie umieścić palec na urządzeniu

en: Swipe your finger again
pl: Proszę ponownie przeciągnąć palec

en: Swipe was too short, try again
pl: Przeciągnięcie było zbyt krótkie, proszę spróbować ponownie

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
pl: Palec nie został wyśrodkowany, proszę ponownie przeciągnąć palec

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
pl: Proszę odsunąć palec i spróbować ponownie przeciągnąć palec na urządzeniu

en: Verification timed out
pl: Weryfikacja przekroczyła czas oczekiwania

en: Failed to match fingerprint
pl: Dopasowanie odcisku palca się nie powiodło

en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd
