fprintd - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
sl: Overjanje prstnega odtisa

en: Privileges are required to verify fingerprints.
sl: Za overjanje prstnih odtisov so zahtevana skrbniška dovoljenja.

en: Device was not claimed before use
sl: Naprava je prevzeta pred uporabo

en: Device already in use by another user
sl: Napravo uporablja drug uporabnik

en: Place your finger on the fingerprint reader
sl: Položite prst na bralnik prstnih odtisov

en: Place your finger on %s
sl: Položite prst na %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
sl: S prstom podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your finger across %s
sl: S prstom podrsnite po %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
sl: Položite levi palec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your left thumb on %s
sl: Položite levi palec na %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
sl: Z levim palcem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your left thumb across %s
sl: Z levim palcem podrsnite po %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
sl: Položite levi kazalec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your left index finger on %s
sl: Položite levi kazalec na %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
sl: Z levim kazalcem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your left index finger across %s
sl: Z levim kazalcem podrsnite po %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
sl: Položite levi sredinec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your left middle finger on %s
sl: Položite levi sredinec na %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
sl: Z levim sredincem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your left middle finger across %s
sl: Z levim sredincem podrsnite po %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
sl: Položite levi prstanec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your left ring finger on %s
sl: Položite levi prstanec na %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
sl: Z levim prstancem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your left ring finger across %s
sl: Z levim prstancem podrsnite po %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
sl: Položite levi mezinec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your left little finger on %s
sl: Položite levi mezinec na %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
sl: Z levim mezincem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your left little finger across %s
sl: Z levim mezincem podrsnite po %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
sl: Položite desni palec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your right thumb on %s
sl: Položite desni palec na %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
sl: Z desnim palcem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your right thumb across %s
sl: Z desnim palcem podrsnite po %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
sl: Položite desni kazalec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your right index finger on %s
sl: Položite desni kazalec na %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
sl: Z desnim kazalcem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your right index finger across %s
sl: Z desnim kazalcem podrsnite po %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
sl: Položite desni sredinec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your right middle finger on %s
sl: Položite desni sredinec na %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
sl: Z desnim sredincem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your right middle finger across %s
sl: Z desnim sredincem podrsnite po %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
sl: Položite desni prstanec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your right ring finger on %s
sl: Položite desni prstanec na %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
sl: Z desnim prstancem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your right ring finger across %s
sl: Z desnim prstancem podrsnite po %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
sl: Položite desni mezinec na bralnik prstnih odtisov

en: Place your right little finger on %s
sl: Položite desni mezinec na %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
sl: Z desnim mezincem podrsnite po bralniku prstnih odtisov

en: Swipe your right little finger across %s
sl: Z desnim mezincem podrsnite po %s

en: Place your finger on the reader again
sl: Ponovno položite prst na bralnik

en: Swipe your finger again
sl: Znova povlecite prst preko bralnika.

en: Swipe was too short, try again
sl: Prst ste povlekli prehitro. Poskusite znova.

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
sl: Prsta niste postavili na sredino, poskusite znova povleči prst preko bralnika.

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
sl: Dvignite prst in poskusite znova povleči prst preko bralnika.
