fprintd - en to sr translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
sr: Провери отисак прста

en: Privileges are required to verify fingerprints.
sr: Потребна су овлашћења за проверу отисака прстију.

en: Device was not claimed before use
sr: Уређај није позван пре коришћења

en: Device already in use by another user
sr: Неки други корисник користи овај уређај

en: Place your finger on the fingerprint reader
sr: Поставите прст на читач отисака прстију

en: Place your finger on %s
sr: Поставите прста на %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
sr: Превуците прст преко читача отисака прстију

en: Swipe your finger across %s
sr: Превуците прст преко %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
sr: Ставите палац леве руке на читач отисака прстију

en: Place your left thumb on %s
sr: Ставите палац леве руке на %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
sr: Превуците палац леве руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your left thumb across %s
sr: Превуците палац леве руке преко %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
sr: Ставите кажипрст леве руке на читач отисака прстију

en: Place your left index finger on %s
sr: Ставите кажипрст леве руке на %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
sr: Превуците кажипрст леве руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your left index finger across %s
sr: Превуците кажипрст леве руке преко %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
sr: Ставите средњи прст леве руке на читач отисака прстију

en: Place your left middle finger on %s
sr: Ставите средњи прст леве руке на %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
sr: Превуците средњи прст леве руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your left middle finger across %s
sr: Превуците средњи прст леве руке преко %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
sr: Ставите домали прст леве руке на читач отисака прстију

en: Place your left ring finger on %s
sr: Ставите домали прст леве руке на %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
sr: Превуците домали прст леве руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your left ring finger across %s
sr: Превуците домали прст леве руке преко %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
sr: Ставите мали прст леве руке на читач отисака прстију

en: Place your left little finger on %s
sr: Ставите мали прст леве руке на %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
sr: Превуците мали прст леве руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your left little finger across %s
sr: Превуците мали прст леве руке преко %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
sr: Ставите палац десне руке на читач отисака прстију

en: Place your right thumb on %s
sr: Ставите палац десне руке на %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
sr: Превуците палац десне руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your right thumb across %s
sr: Превуците палац десне руке преко %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
sr: Ставите кажипрст десне руке на читач отисака прстију

en: Place your right index finger on %s
sr: Ставите кажипрст десне руке на %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
sr: Превуците кажипрст десне руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your right index finger across %s
sr: Превуците кажипрст десне руке преко %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
sr: Ставите средњи прст десне руке на читач отисака прстију

en: Place your right middle finger on %s
sr: Ставите средњи прст десне руке на %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
sr: Превуците средњи прст десне руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your right middle finger across %s
sr: Превуците средњи прст десне руке преко %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
sr: Ставите домали прст десне руке на читач отисака прстију

en: Place your right ring finger on %s
sr: Ставите домали прст десне руке на %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
sr: Превуците домали прст десне руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your right ring finger across %s
sr: Превуците домали прст десне руке преко %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
sr: Ставите мали прст десне руке на читач отисака прстију

en: Place your right little finger on %s
sr: Ставите мали прст десне руке на %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
sr: Превуците мали прст десне руке преко читача отисака прстију

en: Swipe your right little finger across %s
sr: Превуците мали прст десне руке преко %s

en: Place your finger on the reader again
sr: Поново ставите прст на читач

en: Swipe your finger again
sr: Поново превуците прст преко читача

en: Swipe was too short, try again
sr: Сувише сте брзо превукли прст, покушајте поново

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
sr: Прст није био на средини читача, покушајте поново да превучете прст

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
sr: Склоните прст и покушајте поново да га превучете
