fprintd - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
tr: Parmak izini doğrula

en: Privileges are required to verify fingerprints.
tr: Parmak izini doğrulamak için ayrıcalıklar gerekiyor.

en: Enroll or Delete fingerprints
tr: Parmak izlerini kaydet veya sil

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
tr: Parmak izlerini kaydetmek veya silmek için ayrıcalıklar gerekiyor.

en: Select a user to manage fingerprints for
tr: Parmak izlerini yönetmek için bir kullanıcı seçin

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
tr: Diğer kullanıcılar için parmak izlerini yönetmek için ayrıcalıklar gerekiyor.

en: Device was not claimed before use
tr: Aygıt kullanımdan önce istenmedi

en: Device already in use by another user
tr: Aygıt başka kullanıcı tarafından kullanılıyor

en: Place your finger on the fingerprint reader
tr: Parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your finger on %s
tr: Parmağınızı %s üzerine koyun

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
tr: Parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your finger across %s
tr: Parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
tr: Sol başparmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your left thumb on %s
tr: Sol başparmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
tr: Sol başparmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your left thumb across %s
tr: Sol başparmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
tr: Sol işaret parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your left index finger on %s
tr: Sol işaret parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
tr: Sol işaret parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your left index finger across %s
tr: Sol işaret parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
tr: Sol orta parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your left middle finger on %s
tr: Sol orta parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
tr: Sol orta parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your left middle finger across %s
tr: Sol orta parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
tr: Sol yüzük parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your left ring finger on %s
tr: Sol yüzük parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
tr: Sol yüzük parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your left ring finger across %s
tr: Sol yüzük parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
tr: Sol serçe parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your left little finger on %s
tr: Sol serçe parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
tr: Sol serçe parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your left little finger across %s
tr: Sol serçe parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
tr: Sağ başparmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your right thumb on %s
tr: Sağ başparmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
tr: Sağ başparmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Swipe your right thumb across %s
tr: Sağ başparmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
tr: Sağ işaret parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your right index finger on %s
tr: Sağ işaret parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
tr: Sağ işaret parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your right index finger across %s
tr: Sağ işaret parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
tr: Sağ orta parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your right middle finger on %s
tr: Sağ orta parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
tr: Sağ orta parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your right middle finger across %s
tr: Sağ orta parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
tr: Sağ yüzük parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your right ring finger on %s
tr: Sağ yüzük parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
tr: Sağ yüzük parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your right ring finger across %s
tr: Sağ yüzük parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
tr: Sağ serçe parmağınızı parmak izi okuyucuya yerleştirin

en: Place your right little finger on %s
tr: Sağ serçe parmağınızı %s üzerine yerleştirin

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
tr: Sağ serçe parmağınızı parmak izi okuyucu üzerinde kaydırın

en: Swipe your right little finger across %s
tr: Sağ serçe parmağınızı %s üzerinde kaydırın

en: Place your finger on the reader again
tr: Parmağınızı yeniden okuyucuya yerleştirin

en: Swipe your finger again
tr: Parmağınızı yeniden kaydırın

en: Swipe was too short, try again
tr: Çok kısa kaydırdınız, yeniden deneyin

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
tr: Parmağınız ortalanmadı, parmağınızı yeniden kaydırmayı deneyin

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
tr: Parmağınızı kaldırın ve yeniden kaydırmayı deneyin

en: Verification timed out
tr: Doğrulama zaman aşımına uğradı

en: Failed to match fingerprint
tr: Parmak izi eşleştirilemedi

en: An unknown error occurred
tr: Bilinmeyen bir hata oluştu
