fprintd - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
uk: Перевірити відбиток

en: Privileges are required to verify fingerprints.
uk: Для перевірки відбитків пальців потрібні відповідні права доступу.

en: Enroll or Delete fingerprints
uk: Реєстрація або вилучення відбитків

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
uk: Для реєстрації або вилучення відбитків потрібні відповідні права доступу.

en: Select a user to manage fingerprints for
uk: Виберіть користувача для керування відбитками

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
uk: Для керування відбитками для інших користувачів потрібні відповідні права доступу.

en: Device was not claimed before use
uk: Перед використанням пристрій не було зарезервовано

en: Device already in use by another user
uk: Пристрій вже використовується іншим користувачем

en: Place your finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш палець до пристрою для зчитування

en: Place your finger on %s
uk: Прикладіть ваш палець на %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your finger across %s
uk: Проведіть вашим пальцем вздовж %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш лівий великий палець до пристрою для зчитування

en: Place your left thumb on %s
uk: Прикладіть лівий великий палець до %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим лівим великим пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your left thumb across %s
uk: Проведіть вашим лівим великим пальцем вздовж %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш лівий вказівний палець до пристрою для зчитування

en: Place your left index finger on %s
uk: Прикладіть лівий вказівний палець до %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим лівим вказівним пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your left index finger across %s
uk: Проведіть вашим лівим вказівним пальцем вздовж %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш лівий середній палець до пристрою для зчитування

en: Place your left middle finger on %s
uk: Прикладіть лівий середній палець до %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим лівим середнім пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your left middle finger across %s
uk: Проведіть вашим лівим середнім пальцем вздовж %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш лівий безіменний палець до пристрою для зчитування

en: Place your left ring finger on %s
uk: Прикладіть лівий безіменний палець до %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим лівим безіменним пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your left ring finger across %s
uk: Проведіть вашим лівим безіменним пальцем вздовж %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш лівий мізинець до пристрою для зчитування

en: Place your left little finger on %s
uk: Прикладіть лівий мізинець до %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим лівим мізинцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your left little finger across %s
uk: Проведіть вашим лівим мізинцем вздовж %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш правий великий палець до пристрою для зчитування

en: Place your right thumb on %s
uk: Прикладіть правий великий палець до %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим правим великим пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your right thumb across %s
uk: Проведіть вашим правим великим пальцем вздовж %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш правий вказівний палець до пристрою для зчитування

en: Place your right index finger on %s
uk: Прикладіть правий вказівний палець до %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим правим вказівним пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your right index finger across %s
uk: Проведіть вашим правим вказівним пальцем вздовж %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш правий середній палець до пристрою для зчитування

en: Place your right middle finger on %s
uk: Прикладіть правий середній палець до %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим правим середнім пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your right middle finger across %s
uk: Проведіть вашим правим середнім пальцем вздовж %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш правий безіменний палець до пристрою для зчитування

en: Place your right ring finger on %s
uk: Прикладіть правий безіменний палець до %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим правим безіменним пальцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your right ring finger across %s
uk: Проведіть вашим правим безіменним пальцем вздовж %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
uk: Прикладіть ваш правий мізинець до пристрою для зчитування

en: Place your right little finger on %s
uk: Прикладіть правий мізинець до %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
uk: Проведіть вашим правим мізинцем вздовж пристрою для зчитування

en: Swipe your right little finger across %s
uk: Проведіть вашим правим мізинцем вздовж %s

en: Place your finger on the reader again
uk: Прикладіть ваш палець до пристрою зчитування ще раз

en: Swipe your finger again
uk: Натисніть вашим пальцем ще раз

en: Swipe was too short, try again
uk: Натискання було занадто коротким, повторіть спробу

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
uk: Ваш палець було розташовано не у центрі, спробуйте натиснути пальцем ще раз

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
uk: Приберіть ваш палець і повторіть спробу натискання

en: Verification timed out
uk: Перевищено час перевірки

en: Failed to match fingerprint
uk: Не вдалося встановити відповідність відбитка

en: An unknown error occurred
uk: Сталася невідома помилка
