fprintd - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
sk: Overiť odtlačok prsta

en: Privileges are required to verify fingerprints.
sk: Na overenie odtlačkov prstov sú potrebné oprávnenia.

en: Device was not claimed before use
sk: Zariadenie nebolo pred použitím vyžiadané

en: Device already in use by another user
sk: Zariadenia je už používané iným používateľom

en: Place your finger on the fingerprint reader
sk: Položte prst na čítačku

en: Place your finger on %s
sk: Položte prst na %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite prstom po čítačke

en: Swipe your finger across %s
sk: Prejdite vaším prstom po %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
sk: Položte palec ľavej ruky na čítačku

en: Place your left thumb on %s
sk: Položte palec ľavej ruky na %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
sk: Prejdite palcom ľavej ruky po čítačke

en: Swipe your left thumb across %s
sk: Prejdite palcom ľavej ruky po %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
sk: Položte ukazovák ľavej ruky na čítačku

en: Place your left index finger on %s
sk: Položte ukazovák ľavej ruky na %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite ukazovákom ľavej ruky po čítačke

en: Swipe your left index finger across %s
sk: Prejdite ukazovákom ľavej ruky po %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
sk: Položte prostredník ľavej ruky na čítačku

en: Place your left middle finger on %s
sk: Položte prostredník ľavej ruky na %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite prostredníkom ľavej ruky po čítačke

en: Swipe your left middle finger across %s
sk: Prejdite prostredníkom ľavej ruky po %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
sk: Položte prstenník ľavej ruky na čítačku

en: Place your left ring finger on %s
sk: Položte prstenník ľavej ruky na %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite prsteníkom ľavej ruky po čítačke

en: Swipe your left ring finger across %s
sk: Prejdite prsteníkom ľavej ruky po %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
sk: Položte malíček ľavej ruky na čítačku

en: Place your left little finger on %s
sk: Položte malíček ľavej ruky na %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite malíčkom ľavej ruky po čítačke

en: Swipe your left little finger across %s
sk: Prejdite malíčkom ľavej ruky po %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
sk: Položte malíček pravej ruky na čítačku

en: Place your right thumb on %s
sk: Položte palec pravej ruky na %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
sk: Prejdite malíčkom pravej ruky po čítačke

en: Swipe your right thumb across %s
sk: Prejdite palcom pravej ruky po %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
sk: Položte ukazovák pravej ruky na čítačku

en: Place your right index finger on %s
sk: Položte ukazovák pravej ruky na %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite ukazovákom pravej ruky po čítačke

en: Swipe your right index finger across %s
sk: Prejdite ukazovákom pravej ruky po %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
sk: Položte prostredník pravej ruky na čítačku

en: Place your right middle finger on %s
sk: Položte prostredník pravej ruky na %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite prostredníkom pravej ruky po %s

en: Swipe your right middle finger across %s
sk: Prejdite prostredníkom pravej ruky po %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
sk: Položte prstenník pravej ruky na čítačku

en: Place your right ring finger on %s
sk: Položte prstenník pravej ruky na %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite prstenníkom pravej ruky po čítačke

en: Swipe your right ring finger across %s
sk: Prejdite prstenníkom pravej ruky po %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
sk: Položte malíček pravej ruky na čítačku

en: Place your right little finger on %s
sk: Položte malíček pravej ruky na %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
sk: Prejdite malíčkom pravej ruky po čítačke

en: Swipe your right little finger across %s
sk: Prejdite malíčkom pravej ruky po %s

en: Place your finger on the reader again
sk: Položte prst na čítačku znova

en: Swipe your finger again
sk: Prejdite prstom znova

en: Swipe was too short, try again
sk: Prechod bol príliš krátky, skúste to znova

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
sk: Prst nebol položený na stred, skúste prstom prejsť znova

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
sk: Zodvihnite svoj prst a skúste ním prejsť znova
