fragments - en to eo translation catalogue (65 entries)

en: Fragments
eo: Fragmentoj

en: A BitTorrent Client
eo: BitTorrent-kliento

en: Felix Häcker
eo: Felix HÄCKER

en: Fragments is an easy to use BitTorrent client for the GNOME desktop environment. It is usable for receiving files using the BitTorrent protocol, which enables you to transmit huge files, like videos or installation images for Linux distributions.
eo: Fragmentoj estas facile uzebla BitTorrent-kliento por la GNOME labortablo. Oni povas uzi ĝin por elŝuti dosierojn per la BitTorrent-protokolo, kiu ebligas transmetadon de grandegaj dosieroj kiel videoj kaj diskokopioj de Linuksaj distribuaĵoj.

en: BitTorrent Client
eo: BitTorrent-kliento

en: Download and share files using the BitTorrent protocol
eo: Elŝutu kaj kunhavigu dosierojn per la BitTorrent-protokolo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Slim Mode
eo: Maldika reĝimo

en: Make everything a bit smaller to display more information
eo: Malgrandigu ĉion por montri pli da informoj

en: Dark Mode
eo: Malhela reĝimo

en: Whether Fragments should use a dark theme
eo: Ĉu Fragmentoj uzu malhelan reĝimon

en: Download directory
eo: Elŝuta dosierujo

en: Where to store downloaded torrents
eo: Kie konservi elŝutitajn torentojn

en: Maximum active downloads
eo: Maksimumaj aktivaj elŝutoj

en: Number of maximum parallel downloads at the same time
eo: Maksimuma nombro da samtempaj elŝutoj

en: Notifications
eo: Sciigoj

note: Send notification if new torrent gets added
en: New torrent added
eo: Aldonis novan torenton

en: Torrent completely downloaded
eo: Tute elŝutis torenton

en: Connection encryption mode
eo: Ĉifra reĝimo de la konekto

en: Allow encryption
eo: Permesi ĉifradon

en: Prefer encryption
eo: Preferi ĉifradon

en: Force encryption
eo: Devigi ĉifradon

en: Please wait…
eo: Bonvolu atendi…

en: Download
eo: Elŝuto

en: Seeders
eo: Fontsendantoj

en: Downloaded
eo: Elŝutita

en: Speed
eo: Rapido

en: Upload
eo: Alŝuto

en: Leechers
eo: Ricevantoj

en: Uploaded
eo: Alŝutita

en: Request more peers
eo: Peti pli da samtavolanoj

en: Open
eo: Malfermi

en: Turbo Boost
eo: Rapidigo

en: Speeds up this torrent at the expense of others
eo: Rapidigas ĉi tiun torenton koste de la aliaj

en: Preferences
eo: Agordoj

en: About Fragments
eo: Pri Fragmentoj

en: Get some torrents
eo: Akiru kelkajn torentojn

en: Click a magnet link on a website
eo: Alklaku magnetan ligilon sur retejo

en: Copy a magnet link to the clipboard
eo: Kopiu magnetan ligilon al la tondujo

en: Choose a torrent file…
eo: Elekti torentan dosieron…

en: Add
eo: Aldoni

en: GitLab Homepage
eo: GitLab Hejmpaĝo

en: Select download folder
eo: Elekti elŝutan dosierujon

en: Cancel
eo: Nuligi

en: %i (%i active)
eo: %i (%i aktivaj)

en: %u day | %u days left
eo[0]: %u tago
eo[1]: %u tagoj

en: %u hour | %u hours left
eo[0]: %u horo
eo[1]: %u horoj restas

en: %u minute | %u minutes left
eo[0]: %u minuto
eo[1]: %u minutoj restas

en: %u second | %u seconds left
eo[0]: %u sekundo
eo[1]: %u sekundoj restas

en: %s uploaded · %s
eo: %s alŝutita · %s

en: %s of %s
eo: %s el %s

en: %s of %s · %s
eo: %s el %s · %s

en: Paused
eo: Paŭzita

en: Queued
eo: Atendovicigita

en: Checking…
eo: Kontrolante…

en: Downloading
eo: Elŝutante

en: Seeding
eo: Fontsendante

en: Open torrents
eo: Malfermi torentojn

en: All files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Torrent files
eo: Torentaj dosieroj

en: Add magnet link “%s” from clipboard?
eo: Ĉu aldoni magnetan ligilon “%s” el tondujo?

en: Once removed, continuing the transfer will require the torrent file or magnet link.
eo: Kiam forigita, daŭrigado de la transmeto bezonos torentan dosieron aŭ magnetan ligilon.

en: Remove Torrent?
eo: Ĉu forigi torenton?

en: Remove
eo: Forigi

en: Remove downloaded data as well
eo: Ankaŭ forigi elŝutitajn datumojn
