fragments - en to cs translation catalogue (224 entries)

en: bittorrent;torrent;magnet;download;p2p;
cs: bittorrent;torrent;magnet;magnetický odkaz;stahování;stáhnout;sdílení;p2p;

en: A BitTorrent Client
cs: Klient pro BitTorrent

en: Fragments is an easy to use BitTorrent client. It can be used to transfer files via the BitTorrent protocol, such as videos, music or installation images for Linux distributions.
cs: Aplikace Fragmenty je snadno použitelný klient pro BitTorrent. Lze jej použít k přenosu souborů přes protokol BitTorrent, jako jsou videa, hudba nebo instalační obrazy linuxových distribucí.

en: Add Remote Connection
cs: Přidání vzdáleného připojení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: _Connect
cs: _Připojit

en: Enter the address of a remote Fragments or Transmission session to connect to.
cs: Zadejte adresu vzdáleného sezení aplikace Fragmenty nebo Transmission, ke kterému se má připojit.

en: Name
cs: Název

en: Host
cs: Hostitel

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

en: URL Path
cs: Cesta v URL

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Metered Network
cs: Měřená síť

en: Torrents have been paused to save data, as metered networks have data limits or charges associated with them.
cs: Torrenty byly pozastaveny kvůli úspoře dat, protože měřené sítě mají datové limity nebo poplatky.

en: Resume Torrents
cs: Obnovit torrenty

en: Get Some Torrents
cs: Jak získat torrenty

en: Click a magnet link on a website
cs: Klikněte na magnetický odkaz na webu

en: Copy a magnet link to the clipboard
cs: Zkopírujte magnetický odkaz do schránky

en: Choose a torrent file
cs: Vybrat soubor torrent

en: Drag and drop a torrent
cs: Přetáhněte torrent

en: Authentication required
cs: Vyžadováno ověření

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: Connection error
cs: Chyba připojení

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Remove connection
cs: Odebrat připojení

en: Open
cs: Otevřít

en: Open Containing Folder
cs: Otevřít rodičovskou složku

en: Download
cs: Stáhnout

en: File progress
cs: Průběh souborů

en: Sorting
cs: Řazení

en: Search
cs: Hledat

en: Search for files…
cs: hledat soubory…

en: Search files
cs: Hledat soubory

en: Select A_ll
cs: _Vybrat vše

en: D_eselect All
cs: Zrušit výběr vš_eho

en: _Default
cs: _Výchozí

en: _Name
cs: _Název

en: _Size
cs: Veliko_st

en: _Ascending
cs: V_zestupně

en: _Descending
cs: S_estupně

en: _Folders Before Files
cs: _Složky před soubory

en: General
cs: Obecné

en: Behavior
cs: Chování

en: Inhibit _Suspend
cs: Zamezit u_spání

en: Prevent the computer from suspending while torrents are being downloaded
cs: Zabrání uspání počítače během stahování torrentů

en: _Trash Torrent Files
cs: Vyhodi_t soubory torrent

en: Automatically moves torrent files to the trash after adding them
cs: Po přidání automaticky přesune soubory torrent do koše

en: Notifications
cs: Upozornění

en: _New Torrent Added
cs: Byl přidán _nový torrent

en: _Torrent Completely Downloaded
cs: _Torrent byl celý stažen

en: Remote Control
cs: Vzdálené ovládání

en: Remote Access
cs: Vzdálený přístup

en: Allow other devices on the local network to access the local Fragments session
cs: Umožnit ostatním zařízením na místní síti přístup do místního sezení Fragmentů.

en: Open Webinterface
cs: Otevřít webové rozhraní

[ctx: A page title of the preferences dialog]
en: Downloading
cs: Stahování

en: These settings apply to the remote connection
cs: Tato nastavení se používají pro vzdálené připojení

en: Location
cs: Umístění

en: _Download Directory
cs: _Složka pro stahování

en: Where to store downloaded torrents
cs: Kam ukládat stahované torrenty

en: _Incomplete Torrents
cs: N_eúplné Torrenty

en: Store incomplete torrents in a different directory
cs: Uchovávat neúplné torrenty v jiné složce

en: _Incomplete Directory
cs: Složka pro n_eúplné

en: Where to store incomplete torrents
cs: Kam ukládat neúplné torrenty

en: Queue
cs: Fronta

en: Download Queue
cs: Fronta stahování

en: You can decide which torrents should be downloaded first
cs: Můžete se rozhodovat, které torrenty se mají stáhnout první.

en: Maximum _Active Downloads
cs: Maximum _aktivních stahování

en: Number of maximum parallel downloads at the same time
cs: Nejvyšší možný počet souběžných stahovaní v jednu chvíli

en: Automatically _Start Torrents
cs: _Spouštět torrenty automaticky

en: Automatically start downloading torrents after adding them
cs: Spouštět stahování torrentů bezprostředně po jejich přidání.

en: Network
cs: Síť

en: Listening Port
cs: Port pro naslouchání

en: This port gets used by peers on the internet to connect to you. It's important that the communication works, otherwise you will have a limited ability to connect to other peers and suffer from slower download speeds.
cs: Tento port používají ostatní účastníci na internetu, aby se k vám připojili. Je důležité, aby tato komunikace fungovala, jinak budete mít omezenou možnost se připojit k ostatním účastníkům a doplatíte na to nižší rychlostí stahování.

en: Used for incoming connections
cs: Používat pro příchozí připojení

en: _Random Port
cs: Náhodný po_rt

en: Select a random port on each session startup, can improve privacy
cs: Vybrat náhodný port při započetí každého sezení; může zvýšit soukromí

en: Port _Forwarding
cs: Př_esměrování portu

en: Try using UPnP/NAT-PMP for automatic port forwarding on your router
cs: Zkusit používat UPnP/NAT-PMP pro automatické přesměrování portu na vašem směrovači

en: Router
cs: Směrovač

en: Computer
cs: Počítač

en: You can verify your connection by asking <a href="https://transmissionbt.com">transmissionbt.com</a> to test connecting to your computer as peers would.
cs: Můžete si ověřit připojení dotazem na <a href="https://transmissionbt.com">transmissionbt.com</a>. Otestuje se tím připojení k vašemu počítači z pozice účastníka.

en: Test
cs: Otestovat

en: Peer Limits
cs: Omezení účastníků

en: You may have to lower the limits if your router can't keep up with the demands of P2P.
cs: Pokud váš směrovač nebude stíhat nárokům P2P, budete možná muset limity snížit.

en: Maximum Peers per _Torrent
cs: Maximum účastníků na _torrent

en: Maximum Peers _Overall
cs: Maximum účastníků _celkově

en: Connection Encryption Mode
cs: Režim šifrování připojení

en: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/BitTorrent_protocol_encryption">BitTorrent Protocol Encryption</a> can be used to improve privacy. It also can help to bypass ISP filters.
cs: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/BitTorrent_protocol_encryption">BitTorrent Protocol Encryption</a> můžete použít pro zvýšení soukromí. Může také pomoci obejít filtry poskytovatele připojení.

en: _Encryption
cs: Š_ifrování

en: Force
cs: Vynutit

en: Prefer
cs: Upřednostnit

en: Allow
cs: Povolit

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
cs: Zobrazit klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
cs: Předvolby

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Torrents
cs: Torrenty

[ctx: shortcut window]
en: Add New Torrent
cs: Přidat nový torrent

[ctx: shortcut window]
en: Search
cs: Hledat

en: Statistics
cs: Statistiky

en: These statistics are from the remote connection
cs: Statistiky pocházejí ze vzdáleného připojení

note: Transmission is the name of the torrent daemon. Don't translate it.
en: Transmission Daemon
cs: Démon Transmission

en: Version
cs: Verze

en: Current Network Speed
cs: Aktuální rychlost sítě

en: Download Speed
cs: Rychlost stahování

en: Upload Speed
cs: Rychlost nahrávání

en: Torrent Count
cs: Počet Torrentů

en: Total
cs: Celkem

en: Active
cs: Aktivní

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Downloaded
cs: Stáhnuto

en: Usage
cs: Využití

en: This Session
cs: Toto sezení

en: Time Active
cs: Doba činnosti

en: Uploaded
cs: Nahráno

en: Added Files
cs: Přidáno souborů

en: Started
cs: Spuštěno

en: Torrent Details
cs: Podrobnosti o Torrentu

en: Overview
cs: Přehled

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Remove
cs: Odebrat

en: More
cs: Další

en: A Problem Has Occurred
cs: Došlo k problému

en: Peers
cs: Účastníci

en: Receiving Files Metadata…
cs: Přijímání metadat souborů…

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Continue
cs: Po_kračovat

en: Queue Move _Up
cs: Přes_unout ve frontě výš

en: Queue Move _Down
cs: Přesunou_t ve frontě níž

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _More
cs: _Další

en: _Copy Magnet Link
cs: Z_kopírovat magnetický odkaz

en: _Ask Tracker for More Peers
cs: Požádat o ví_ce účastníků

en: Set _Location…
cs: Nastavit u_místění…

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Downloading
cs: Stahuje se

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Queued
cs: Ve frontě

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Seeding
cs: Nabízí se

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Downloading
cs: Stahování

en: Uploading
cs: Nahrávání

en: Torrent progress
cs: Průběh torrentů

en: Delete
cs: Smazat

en: Queue – Move up
cs: Posunout ve frontě výš

en: Queue – Move down
cs: Posunout ve frontě níž

en: Add New Torrent
cs: Přidat nový torrent

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Remote Connection Menu
cs: Nabídka vzdáleného připojení

en: Search torrents…
cs: hledat torrenty…

en: Search torrents
cs: Hledat torrenty

en: _Resume All
cs: Pok_račovat ve všech

en: _Pause All
cs: _Pozastavit vše

en: _Remove Completed Torrents
cs: Odeb_rat dokončené torrenty

en: _Statistics…
cs: _Statistiky…

en: _Add Remote Connection…
cs: Přid_at vzdálené připojení…

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _About Fragments
cs: O _aplikaci Fragmenty

en: Unable to copy magnet link to clipboard
cs: Nezdařilo se zkopírovat magnetický odkaz do schránky

en: Copied magnet link to clipboard
cs: Zkopírován magnetický odkaz do schránky

en: Remove Torrent?
cs: Odstranit Torrent?

en: Once removed, continuing the transfer will require the torrent file or magnet link.
cs: Pokud jej odstraníte, budete pro případné pokračování znovu potřebovat soubor torrent nebo magnetický link.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

note: Check button
en: Remove downloaded data as well
cs: Odstranit i stažená data

en: Set Torrent Location
cs: Nastavit umístění torrentů

en: _Select
cs: _Vybrat

en: Move Data?
cs: Přesunout data?

en: In order to continue using the torrent, the data must be available at the new location.
cs: Aby bylo možné pokračovat v používání torrentu, musí být data dostupná v novém umístění.

en: _Only Change Location
cs: P_ouze změnit umístění

en: _Move Data to New Location
cs: _Přesunout data do nového umístění

en: Unable to open file / folder
cs: Nelze otevřít soubor / složku

en: Could not open file
cs: Nezdařilo se otevřít soubor

en: Downloading data…
cs: Stahování dat…

en: Open Torrents
cs: Otevření torrentů

en: Torrent files
cs: Soubory torrent

en: All files
cs: Všechny soubory

note: NOTE: Title of the modal when the user removes all downloaded torrents
en: Remove all Downloaded Torrents?
cs: Odebrat všechny stažené torrenty?

en: This will only remove torrents from Fragments, but will keep the downloaded content.
cs: Tímto se odstraní pouze torrenty z Fragmentů, stažený obsah se zachová.

en: Local Fragments session
cs: Místní sezení Fragmentů

en: Unable to stop transmission-daemon
cs: Nezdařilo se zastavit transmission-daemon

en: Unable to start transmission-daemon
cs: Nezdařilo se spustit transmission-daemon

en: A BitTorrent Client – Based on Transmission Technology
cs: BitTorrentový klient založený na technologii Transmission

en: Could not connect with “{}”:
    {}
cs: Nezdařilo se připojit „{}“:
    {}

en: The configured download directory cannot be accessed.
cs: Do nastavené složky pro stahování nelze získat přístup.

en: The configured incomplete directory cannot be accessed.
cs: Do nastavené složky pro neúplné nelze získat přístup.

en: Connection with {} was lost.
cs: „{}“ se odpojil.

en: Credentials could not be saved
cs: Nezdařilo se uložit pověření

en: No connection found with UUID "{}"
cs: Nebylo nalezeno žádné připojení s UUID „{}“

en: Failed to establish a connection with the Transmission service (“{}”).
cs: Selhalo ustavení spojení se službou Transmission service („{}“).

en: This computer
cs: Tento počítač

en: {} / {}, {} item | {} / {}, {} items
cs[0]: {} / {}, {} položka
cs[1]: {} / {}, {} položky
cs[2]: {} / {}, {} položek

en: {}, {} item | {}, {} items
cs[0]: {}, {} položka
cs[1]: {}, {} položky
cs[2]: {}, {} položek

en: Unable to restart Transmission daemon
cs: Nezdařilo se restartovat démona Transmission

en: Testing…
cs: Testuje se…

en: Port is open. You can communicate with other peers.
cs: Port je otevřený. Můžete komunikovat s ostatními účastníky.

en: Port is closed. Communication with other peers is limited.
    Check your router or firewall if port forwarding is enabled for your computer.
cs: Port je zavřený. Komunikace s ostatními účastníky je omezená.
    Zkontrolujte svůj směrovač nebo firewall, jestli je na něm pro váš počítač zapnuté přesměrování portu.

en: Test failed. Make sure you are connected to the internet.
cs: Test selhal. Ujistěte se, že jste připojeni k internetu.

en: You are connected with “{}”
cs: Je připojen „{}“

en: {} time | {} times
cs[0]: {} ×
cs[1]: {} ×
cs[2]: {} ×

en: Show All | Show All {} Items
cs[0]: Zobrazit vše
cs[1]: Zobrazit všechny {} položky
cs[2]: Zobrazit všech {} položek

en: {} ({} active) | {} ({} active)
cs[0]: {} ({} aktivní)
cs[1]: {} ({} aktivní)
cs[2]: {} ({} aktivních)

note: Translators: First {} is the amount uploaded, second {} is the uploading speed Displayed under the torrent name in the main window when torrent download is finished
en: {} uploaded · {}
cs: {} nahráno · {}

note: Translators: First {} is the amount downloaded, second {} is the total torrent size Displayed under the torrent name in the main window when torrent is stopped
en: {} of {}
cs: {} z {}

note: Translators: First {} is the amount downloaded, second {} is the total torrent size, third {} is the download speed Displayed under the torrent name in the main window when torrent is downloading
en: {} of {} · {}
cs: {} z {} · {}

en: Remote control "{}"
cs: Vzdálené ovládání „{}“

en: New torrent added
cs: Byl přidán nový torrent

en: Torrent completely downloaded
cs: Torrent byl celý stažen

en: Add magnet link “{}” from clipboard?
cs: Přidat magnetický odkaz „{}“ ze schránky?

en: Add magnet link from clipboard?
cs: Přidat magnetický odkaz ze schránky?

en: _Add
cs: Přid_at

en: more than a day
cs: déle než den

en: {} day | {} days
cs[0]: {} den
cs[1]: {} dny
cs[2]: {} dní

en: {} hour | {} hours
cs[0]: {} hodina
cs[1]: {} hodiny
cs[2]: {} hodin

en: {} minute | {} minutes
cs[0]: {} minuta
cs[1]: {} minuty
cs[2]: {} minut

en: {} second | {} seconds
cs[0]: {} sekunda
cs[1]: {} sekundy
cs[2]: {} sekund

note: i18n: "Queued" is the current status of a torrent
en: Queued
cs: Ve frontě

en: Checking…
cs: Kontroluje se…

en: Seeding…
cs: Nabízí se…

en: Select Download Directory
cs: Výběr složky pro stahování

en: Select Incomplete Directory
cs: Výběr složky pro neúplné
