fragments master - en to uk translation catalogue (235 entries)

en: bittorrent;torrent;magnet;download;p2p;
uk: bittorrent;torrent;magnet;download;p2p;бітторент;торент;маґнет;магнет;завантаження;завантажити;п2п;

note: General
en: Manage torrents
uk: Керування торентами

en: An easy to use BitTorrent client. Fragments can be used to transfer files via the BitTorrent peer-to-peer file-sharing protocol, such as videos, music or installation images for Linux distributions.
uk: Простий у користуванні клієнт BitTorrent. «Fragments» можна скористатися для передавання файлів за допомогою міжвузлового протоколу поширення файлів BitTorrent, зокрема відео, музики та образів для встановлення дистрибутивів Linux.

en: Overview of all torrents grouped by status
uk: Огляд усіх торентів з групуванням за станом

en: Schedule the order of downloads with a queue
uk: Планування порядку отримання за допомогою черги

en: Automatic detection of torrent or magnet links from the clipboard
uk: Автоматичне виявлення посилань на торенти або маґнети у буфері обміну даними

en: Manage and access individual files of a torrent
uk: Керування отриманням і доступ до окремих файлів торента

en: Connect to remote Fragments or Transmission sessions
uk: Встановлення з'єднання із віддаленими сеансами «Fragments» або «Transmission»

en: Fragments uses the Transmission BitTorrent project under the hood.
uk: Основою «Fragments» є проєкт Transmission BitTorrent.

en: Add Remote Connection
uk: Додати віддалене з'єднання

en: Cancel
uk: Скасувати

en: _Connect
uk: З'_єднатись

en: Enter the address of a remote Fragments or Transmission session to connect to.
uk: Введіть адресу віддаленого сеансу Fragments або Transmission, з яким слід встановити з'єднання.

en: Name
uk: Назва

en: Host
uk: Вузол

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Port
uk: Порт

en: URL Path
uk: Шлях адреси

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Metered Network
uk: Мережа із обліком даних

en: Torrents have been paused to save data, as metered networks have data limits or charges associated with them.
uk: Роботу з торентами призупинено для заощадження на обміні даних, оскільки у мережах з обліком даних є обмеження за об'ємом даних або нарахування сплат за обмін даними.

en: Resume Torrents
uk: Відновити торенти

en: Get Some Torrents
uk: Отримайте якісь торенти

en: Click a torrent link on a website
uk: Натисніть на торент-посиланні на сайті

en: Copy a torrent link to the clipboard
uk: Скопіюйте торент-посилання до буфера обміну

en: Choose a torrent file
uk: Виберіть файл торента

en: Drag and drop a torrent
uk: Перетягніть і скиньте торент

en: Authentication required
uk: Слід пройти розпізнавання

en: Username
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Authenticate
uk: Розпізнавання

en: Connection error
uk: Помилка з'єднання

en: Try Again
uk: Спробувати ще раз

en: Remove connection
uk: Вилучити з'єднання

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку з даними

en: Download
uk: Завантаження

en: File progress
uk: Поступ для файла

en: Sorting
uk: Впорядкування

en: Search
uk: Пошук

en: Search for files…
uk: Шукати файли…

en: Search files
uk: Шукати файли

en: Select A_ll
uk: П_означити усі

en: D_eselect All
uk: З_няти позначення з усього

en: _Default
uk: _Типово

en: _Name
uk: _Назва

en: _Size
uk: _Розмір

en: _Ascending
uk: За з_ростанням

en: _Descending
uk: За с_паданням

en: _Folders Before Files
uk: _Теки перед файлами

en: General
uk: Загальні

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Inhibit _Suspend
uk: Заборонити пр_исипляння

en: Prevent the computer from suspending while torrents are being downloaded
uk: Заборонити присипляння комп'ютера, доки виконується отримання торентів

en: _Trash Torrent Files
uk: Ви_кидати файли торентів

en: Automatically moves torrent files to the trash after adding them
uk: Автоматично пересувати файли торентів до смітника після їхнього додавання

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: _New Torrent Added
uk: Додано _новий торент

en: _Torrent Completely Downloaded
uk: _Торент повністю отримано

en: Remote Control
uk: Дистанційне керування

en: Remote Access
uk: Віддалений доступ

en: Allow other devices on the local network to access the local Fragments session
uk: Дозволити іншим пристроям у локальній мережі отримувати доступ до локального сеансу «Fragments»

en: Open Webinterface
uk: Відкрити вебінтерфейс

[ctx: A page title of the preferences dialog]
en: Downloading
uk: Отримання

en: These settings apply to the remote connection
uk: Ці параметри стосуються віддаленого з'єднання

en: Location
uk: Розташування

en: _Download Directory
uk: Каталог _отримання

en: Where to store downloaded torrents
uk: Де зберігати завантажені торенти

en: _Incomplete Torrents
uk: _Неповні торенти

en: Store incomplete torrents in a different directory
uk: Зберігати неповні торенти у іншому каталозі

en: _Incomplete Directory
uk: Каталог _неповних

en: Where to store incomplete torrents
uk: Де зберігати неповні торенти

en: Queue
uk: Черга

en: Download Queue
uk: Черга отримання

en: You can decide which torrents should be downloaded first
uk: Ви можете визначити, які торенти слід завантажити першими

en: Maximum _Active Downloads
uk: Найбільша кількість _активних отримань

en: Number of maximum parallel downloads at the same time
uk: Найбільша кількість одночасних потоків завантаження

en: Automatically _Start Torrents
uk: Автоматично з_апускати торенти

en: Automatically start downloading torrents after adding them
uk: Автоматично розпочинати отримання торентів після їхнього додавання

en: Network
uk: Мережа

en: Listening Port
uk: Порт очікування даних

en: This port gets used by peers on the internet to connect to you. It's important that the communication works, otherwise you will have a limited ability to connect to other peers and suffer from slower download speeds.
uk: Цей порт використовуватиметься вузлами інтернету для встановлення з'єднання із вашим комп'ютером. Важливо, щоб обмін даними працював, інакше у вас будуть обмежені можливості з'єднання із іншими вузлами, а швидкість обміну даними буде низькою.

en: _Port
uk: П_орт

en: Used for incoming connections
uk: Використовують для вхідних з'єднань

en: _Random Port
uk: В_ипадковий порт

en: Select a random port on each session startup, can improve privacy
uk: Вибирати випадковий порт при кожному запуску сеансу. Може зробити зв'язок конфіденційнішим.

en: Port _Forwarding
uk: П_ереспрямовування портів

en: Try using UPnP/NAT-PMP for automatic port forwarding on your router
uk: Спробувати скористатися UPnP/NAT-PMP для автоматично переспрямовування портів на вашому маршрутизаторі

en: Internet
uk: Інтернет

en: Router
uk: Маршрутизатор

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: You can verify your connection by asking <a href="https://transmissionbt.com">transmissionbt.com</a> to test connecting to your computer as peers would.
uk: Ви можете перевірити з'єднання, попросивши <a href="https://transmissionbt.com">transmissionbt.com</a> виконати тестування можливості з'єднання з вашим комп'ютером у спосіб, у який це роблять сторонні вузли.

en: Test
uk: Перевірити

en: Peer Limits
uk: Обмеження вузлів

en: You may have to lower the limits if your router can't keep up with the demands of P2P.
uk: Можливо, вам слід знизити обмеження, якщо ваш маршрутизатор не може задовольнити вимоги P2P.

en: Maximum Peers per _Torrent
uk: Максимальна кількість вузлів на _торент

en: Maximum Peers _Overall
uk: Ма_ксимальна загальна кількість вузлів

en: Connection Encryption Mode
uk: Режим шифрування з'єднання

en: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/BitTorrent_protocol_encryption">BitTorrent Protocol Encryption</a> can be used to improve privacy. It also can help to bypass ISP filters.
uk: Для посилання захисту конфіденційних даних можна скористатися <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/BitTorrent_protocol_encryption">шифруванням протоколу BitTorrent</a>. Таке шифрування також може допомогти обійти фільтри надавача послуг інтернету.

en: _Encryption
uk: _Шифрування

en: Force
uk: Примусово

en: Prefer
uk: Пріоритет

en: Allow
uk: Дозволити

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
uk: Налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Torrents
uk: Торенти

[ctx: shortcut window]
en: Add New Torrent
uk: Додати новий торент

[ctx: shortcut window]
en: Search
uk: Шукати

en: Statistics
uk: Статистика

en: These statistics are from the remote connection
uk: Ці статистичні дані отримано для віддаленого з'єднання

note: Transmission is the name of the torrent daemon. Don't translate it.
en: Transmission Daemon
uk: Фонова служба Transmission

en: Version
uk: Версія

en: Current Network Speed
uk: Поточна швидкість мережі

en: Download Speed
uk: Швидкість отримання

en: Upload Speed
uk: Швидкість вивантаження

en: Torrent Count
uk: Кількість торентів

en: Total
uk: Загалом

en: Active
uk: Активний

en: Paused
uk: Призупинено

en: Downloaded
uk: Завантажено

en: Usage
uk: Використання

en: This Session
uk: Цей сеанс

en: Time Active
uk: Час активності

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Added Files
uk: Додані файли

en: Started
uk: Почато

en: Torrent Details
uk: Параметри торента

en: Overview
uk: Огляд

en: Pause
uk: Призупинити

en: Continue
uk: Продовжити

en: Remove
uk: Вилучити

en: More
uk: Більше

en: A Problem Has Occurred
uk: Виникла проблема

en: Peers
uk: Вузли

en: Receiving Files Metadata…
uk: Отримуємо метадані файлів…

en: _Pause
uk: П_ризупинити

en: _Continue
uk: П_родовжити

en: Queue Move _Up
uk: Пересунути ви_ще у черзі

en: Queue Move _Down
uk: Пересунути _нижче у черзі

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _More
uk: _Більше

en: _Copy Magnet Link
uk: _Копіювати маґнет-посилання

en: _Ask Tracker for More Peers
uk: _Просити поширювач про додаткові вузли

en: Set _Location…
uk: Встановити _розташування…

en: _Properties
uk: В_ластивості

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Downloading
uk: Отримання

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Queued
uk: У черзі

[ctx: The title of a group of torrents (downloading/queued/seeding)]
en: Seeding
uk: Поширення

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Downloading
uk: Отримання

en: Uploading
uk: Вивантаження

en: Torrent progress
uk: Поступ торента

en: Delete
uk: Вилучити

en: Queue – Move up
uk: Черга — Пересунути вище

en: Queue – Move down
uk: Черга — Пересунути нижче

en: Add New Torrent
uk: Додавання нового торента

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Remote Connection Menu
uk: Меню віддаленого з'єднання

en: Search torrents…
uk: Шукати торенти…

en: Search torrents
uk: Шукати торенти

en: _Resume All
uk: Від_новити всі

en: _Pause All
uk: Пр_изупинии всі

en: _Remove Completed Torrents
uk: Ви_лучити завершені торенти

en: _Statistics…
uk: С_татистика…

en: _Add Remote Connection…
uk: _Додати віддалене з'єднання…

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Fragments
uk: _Про Fragments

en: Unable to copy magnet link to clipboard
uk: Не вдалося скопіювати маґнет-посилання до буфера обміну

en: Copied magnet link to clipboard
uk: Маґнет-посилання скопійовано до буфера обміну

en: Remove Torrent?
uk: Вилучити торент?

en: Once removed, continuing the transfer will require the torrent file or magnet link.
uk: Після вилучення, для продовження передавання даних буде потрібен торент-файл або маґнет-посилання.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

note: Check button
en: Remove downloaded data as well
uk: Вилучити й отримані дані

en: Set Torrent Location
uk: Встановити розташування торента

en: _Select
uk: _Вибрати

en: Move Data?
uk: Пересунути дані?

en: In order to continue using the torrent, the data must be available at the new location.
uk: Щоб продовжити користуватися торентом, дані мають бути доступними у новому місці.

en: _Only Change Location
uk: Змінити _лише місце

en: _Move Data to New Location
uk: П_ересунути дані до нового місця

en: Unable to open file / folder
uk: Не вдалося відкрити файл або теку

en: Could not open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Downloading data…
uk: Отримання даних…

en: Unsupported file format
uk: Непідтримуваний формат файлів

en: Open Torrents
uk: Відкриття торентів

en: Torrent files
uk: Торент-файли

en: All files
uk: Усі файли

note: NOTE: Title of the modal when the user removes all downloaded torrents
en: Remove all Downloaded Torrents?
uk: Вилучити всі отримані торенти?

en: This will only remove torrents from Fragments, but will keep the downloaded content.
uk: Вилучаться лише торенти з Fragments, а завантажені дані залишаться.

en: Local Fragments session
uk: Локальний сеанс Fragments

en: Unable to stop transmission-daemon
uk: Не вдалося зупинити transmission-daemon

en: Unable to start transmission-daemon
uk: Не вдалося запустити transmission-daemon

en: Could not connect with “{}”:
    {}
uk: Не вдалося встановити з'єднання із «{}»:
    {}

en: The configured download directory cannot be accessed.
uk: Не вдалося отримати доступ до налаштованого каталогу отримання даних.

en: The configured incomplete directory cannot be accessed.
uk: Не вдалося отримати доступ до налаштованого каталогу неповних даних.

en: Connection with {} was lost.
uk: З'єднання з {} втрачено.

en: Credentials could not be saved
uk: Не вдалося зберегти реєстраційні дані

en: No connection found with UUID "{}"
uk: Не знайдено з'єднання із UUID «{}»

en: Failed to establish a connection with the Transmission service (“{}”).
uk: Не вдалося встановити з'єднання зі службою Transmission («{}»).

en: This computer
uk: Цей комп'ютер

en: {} / {}, {} item | {} / {}, {} items
uk[0]: {} / {}, {} запис
uk[1]: {} / {}, {} записи
uk[2]: {} / {}, {} записів
uk[3]: {} / {}, {} запис

en: {}, {} item | {}, {} items
uk[0]: {}, {} запис
uk[1]: {}, {} записи
uk[2]: {}, {} записів
uk[3]: {}, {} запис

en: Unable to restart Transmission daemon
uk: Не вдалося перезапустити фонову службу Transmission

en: Testing…
uk: Перевірка…

en: Port is open. You can communicate with other peers.
uk: Порт відкрито. Ви можете обмінюватися даними з іншими вузлами.

en: Port is closed. Communication with other peers is limited.
    Check your router or firewall if port forwarding is enabled for your computer.
uk: Порт закрито. Обмін даними із іншими вузлами обмежено.
    Перевірте, чи увімкнено для вашого комп'ютера переспрямовування порту на вашому маршрутизаторі (роутері) або у вашому брандмауері (захисному екрані).

en: Test failed. Make sure you are connected to the internet.
uk: Не вдалося виконати перевірку. Переконайтеся, що комп'ютер з'єднано із інтернетом.

en: You are connected with “{}”
uk: Ви з'єдналися з «{}»

en: {} time | {} times
uk[0]: {} раз
uk[1]: {} рази
uk[2]: {} разів
uk[3]: {} раз

en: Show All | Show All {} Items
uk[0]: Показати усі {} запис
uk[1]: Показати усі {} записи
uk[2]: Показати усі {} записів
uk[3]: Показати усі {} запис

en: {} ({} active) | {} ({} active)
uk[0]: {} ({} активний)
uk[1]: {} ({} активних)
uk[2]: {} ({} активних)
uk[3]: {} ({} активний)

note: Translators: First {} is the amount uploaded, second {} is the uploading speed Displayed under the torrent name in the main window when torrent download is finished
en: {} uploaded · {}
uk: {} вивантажено · {}

note: Translators: First {} is the amount downloaded, second {} is the total torrent size Displayed under the torrent name in the main window when torrent is stopped
en: {} of {}
uk: {} з {}

note: Translators: First {} is the amount downloaded, second {} is the total torrent size, third {} is the download speed Displayed under the torrent name in the main window when torrent is downloading
en: {} of {} · {}
uk: {} з {} · {}

en: Remote control "{}"
uk: Віддалене керування «{}»

en: New torrent added
uk: Додано новий торент

en: Torrent completely downloaded
uk: Торент повністю завантажено

en: Add magnet link “{}” from clipboard?
uk: Додати маґнет-посилання «{}» з буфера обміну?

en: Add magnet link from clipboard?
uk: Додати маґнет-посилання з буфера обміну?

en: _Add
uk: _Додати

en: Add torrent from “{}”?
uk: Додати торент з «{}»?

en: Add “{}” from clipboard?
uk: Додати «{}» з буфера обміну?

en: more than a day
uk: понад день

en: {} day | {} days
uk[0]: {} день
uk[1]: {} дніs
uk[2]: {} днів
uk[3]: {} день

en: {} hour | {} hours
uk[0]: {} година
uk[1]: {} години
uk[2]: {} годин
uk[3]: {} година

en: {} minute | {} minutes
uk[0]: {} хвилина
uk[1]: {} хвилини
uk[2]: {} хвилин
uk[3]: {} хвилина

en: {} second | {} seconds
uk[0]: {} секунда
uk[1]: {} секунди
uk[2]: {} секунд
uk[3]: {} секунда

note: i18n: "Queued" is the current status of a torrent
en: Queued
uk: У черзі

en: Checking…
uk: Перевіряємо…

en: Seeding…
uk: Поширення…

en: Select Download Directory
uk: Виберіть каталог отримання даних

en: Select Incomplete Directory
uk: Виберіть каталог неповних торентів
