freeipa 4.9.0.dev201908140712+gitc9938e3d8 - en to ca translation catalogue (175 entries)

en: Debugging output
ca: Sortida de depuració

en: Server Name
ca: Nom del servidor

en: filename
ca: nomdelfitxer

en: password
ca: contrasenya

en: Password
ca: Contrasenya

en: Invalid credentials
ca: Credencials no vàlides

en: Data
ca: Dades

en: Permission
ca: Permís

en: Permissions
ca: Permisos

en: Attributes
ca: Atributs

en: Type
ca: Tipus

en: Filter
ca: Filtre

en: Subtree
ca: Subarbre

en: Key
ca: Tecla

en: description
ca: descripció

en: Location
ca: Ubicació

en: Map
ca: Mapa

en: Description
ca: Descripció

en: Rights
ca: Drets

en: Rename
ca: Canvia el nom

en: Mount point
ca: Punt de muntatge

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Subtype
ca: Subtipus

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Algorithm
ca: Algorisme

en: Target
ca: Objectiu

en: Size
ca: Mida

en: Flags
ca: Indicadors

en: Regular Expression
ca: Expressió regular

en: Priority
ca: Prioritat

en: Weight
ca: Pes

en: Fingerprint
ca: Empremta

en: Force
ca: Força

en: Enabled
ca: S'ha habilitat

en: Users
ca: Usuaris

en: Services
ca: Serveis

en: Host name
ca: Nom de l'amfitrió

en: Locality
ca: Localitat

en: Platform
ca: Plataforma

en: Operating system
ca: Sistema operatiu

en: Certificate
ca: Certificat

en: Class
ca: Classe

en: user
ca: usuari

en: Group name
ca: Nom del grup

en: User login
ca: Entrada

en: Home directory
ca: Directori de l'usuari

en: Login shell
ca: Shell d'inici de sessió

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Netgroup name
ca: Nom de grup de xarxa

en: group
ca: grup

en: New Password
ca: Contrasenya nova

en: permissions
ca: permisos

en: Group
ca: Grup

en: User
ca: Usuari

en: Server
ca: Servidor

en: Domain
ca: Domini

en: Commands
ca: Ordres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognom

en: Full name
ca: Nom complet

en: Initials
ca: Inicials

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/província

en: Telephone Number
ca: Número de telèfon

en: Pager Number
ca: Número de buscapersones

en: Fax Number
ca: Número de fax

en: Job Title
ca: Càrrec

en: Manager
ca: Gestor

en: Self
ca: Ell mateix

en: Reason
ca: Raó

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Warning
ca: Avís

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Passwords do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Command not implemented
ca: No s'ha implementat l'ordre

en: entry
ca: entrada

en: Access time
ca: Temps d'accés

en: Role
ca: Rol

en: Trust
ca: Confiança

en: users
ca: usuaris

en: Issuer
ca: Emissor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Not Before
ca: No abans

en: Not After
ca: No després

en: Status
ca: Estat

en: Revoked
ca: Revocat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Host
ca: Ordinador central

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Organization
ca: Organització

en: Apply
ca: Aplica

en: Actions
ca: Accions

en: Add
ca: Afegeix-ho

en: Back
ca: Enrere

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Close
ca: Tanca

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Enable
ca: Habilita

en: Find
ca: Cerca

en: OK
ca: D'acord

en: Refresh
ca: Refresca

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Reset
ca: Reinicia

en: Reset Password
ca: Reinicia la contrasenya

en: Restore
ca: Restaura

en: Retry
ca: Reintent

en: Revoke
ca: Revoca

en: Set
ca: Aplica

en: Update
ca: Actualització

en: View
ca: Visualització

en: Identity Settings
ca: Paràmetres de la identitat

en: Available
ca: Disponible

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Unsaved Changes
ca: Canvis sense desar

en: Show details
ca: Mostra els detalls

en: Unknown Error
ca: Error desconegut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Search
ca: Cerca

en: False
ca: Fals

en: seconds
ca: segons

en: Attribute
ca: Atribut

en: Exclusive
ca: Exclusiu

en: Expression
ca: Expressió

en: Anyone
ca: Qualsevol

en: Affiliation Changed
ca: L'afiliació ha canviat

en: CA Compromise
ca: CA en compromís

en: Certificates
ca: Certificats

en: Certificate Hold
ca: Retenció del certificat

en: Cessation of Operation
ca: Cessació de l'operació

en: Common Name
ca: Nom comú

en: Expires On
ca: Data de venciment

en: Fingerprints
ca: Empremtes digitals

en: Issued By
ca: Emès per

en: Issued On
ca: Data d'emissió

en: Issued To
ca: Emès a nom de

en: Key Compromise
ca: Clau en compromís

en: Note
ca: Nota

en: Organizational Unit
ca: Unitat organitzativa

en: SHA1 Fingerprint
ca: Empremta digital SHA1

en: Superseded
ca: Substituït

en: Unspecified
ca: Sense especificar

en: Validity
ca: Validesa

en: Options
ca: Opcions

en: Record Type
ca: Tipus de registre

en: External
ca: Extern

en: Groups
ca: Grups

en: Who
ca: Qui

en: Access Denied
ca: S'ha denegat l'accés

en: Access Granted
ca: Accés permès

en: Matched
ca: Coincideix

en: Rules
ca: Regles

en: Unmatched
ca: No coincideix

en: Host Name
ca: Nom de l'ordinador

en: Modified
ca: Modificat

en: Active Directory domain
ca: Domini d'Active Directory

en: Allow
ca: Permet

en: Account
ca: Compte

en: Account Settings
ca: Paràmetres dels comptes

en: Mailing Address
ca: Adreça postal

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Unselect All
ca: No seleccionis res

en: Identity
ca: Identitat

en: Policy
ca: Política

en: True
ca: Cert

en: Next
ca: Següent

en: Page
ca: Pàgina

en: Prev
ca: Anterior

en: services
ca: serveis

en: Time now
ca: L'hora actual

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Out of memory
ca: Sense memòria
