freeipa 4.9.0.dev201908140712+gitc9938e3d8 - en to cs translation catalogue (151 entries)

en: LDAP password
cs: LDAP heslo

en: Out of memory!
cs: Nedostatek paměti

en: password
cs: heslo

en: Error
cs: Chyba

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Password
cs: Heslo

en: Type
cs: Typ

en: Filter
cs: Filtr

en: A string searched in all relevant object attributes
cs: Řetězec vyhledávaný ve všech odpovídajících atributech objektu

en: Key
cs: Klíč

en: description
cs: popis

en: Location
cs: Umístění

en: Description
cs: Popis

en: Rights
cs: Práva

en: Mount point
cs: Místo připojení

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Target
cs: Cíl

en: Size
cs: Velikost

en: Order
cs: Další

en: Flags
cs: Vlajky

en: Service
cs: Služba

en: Priority
cs: Priorita

en: Fingerprint
cs: Otisk

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Users
cs: Uživatelé

en: Services
cs: Služby

en: Host name
cs: Název počítače

en: Platform
cs: Platforma

en: Operating system
cs: Operační systém

en: User password
cs: Uživatelské heslo

en: MAC address
cs: MAC adresa

en: Class
cs: Třída

en: user
cs: uživatel

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Continue
cs: Pokračovat

en: group
cs: skupinu

en: Group
cs: Skupina

en: User
cs: Uživatel

en: Secret
cs: Tajné

en: Timeout
cs: Časový limit

en: SELinux User
cs: Uživatel SELinuxu

en: City
cs: Město

en: Warning
cs: Varování

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Vendor
cs: Výrobce

en: Serial
cs: Sériový

en: Profiles
cs: Profily

en: Protocol
cs: Protokol

en: UUID
cs: UUID:

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Enter %(label)s again to verify:
cs: Vložte znovu své %(label)s, aby se ověřila jeho správnost.

en: Passwords do not match!
cs: Hesla se neshodují!

en: No matching entries found
cs: Nenalezeny žádné shodné položky

en: Topic or Command
cs: Téma nebo příkaz

en: The topic or command name.
cs: Název tématu nebo příkazu.

en: Topic commands:
cs: Příkazy tématu:

en: To get command help, use:
cs: Chceteli získat nápovědu k příkazu, použijte:

en: Command name
cs: Název příkazu

en: Positional arguments
cs: Poziční argumenty

en: Same as --%s
cs: Stejné jako --%s

en: Deprecated options
cs: Zastaralé volby

en: No file to read
cs: Žádný soubor k přečtení

en: %(cver)s client incompatible with %(sver)s server at '%(server)s'
cs: Verze %(cver)s klienta není kompatibilní s verzí %(sver)s serveru '%(server)s'

en: unknown error %(code)d from %(server)s: %(error)s
cs: neznámý kód %(code)d chyby ze serveru %(server)s: %(error)s

en: an internal error has occurred
cs: Vyskytla se vnitřní chyba

en: an internal error has occurred on server at '%(server)s'
cs: na serveru '%(server)s' se vyskytla interní chyba

en: unknown command '%(name)s'
cs: neznámý příkaz '%(name)s'

en: error on server '%(server)s': %(error)s
cs: chyba na serveru '%(server)s': %(error)s

en: cannot connect to '%(uri)s': %(error)s
cs: nelze se připojit k '%(uri)s': %(error)s

en: Invalid JSON-RPC request: %(error)s
cs: Neplatný požadavek JSON-RPC: %(error)s

en: error marshalling data for XML-RPC transport: %(error)s
cs: chyba marshallingu dat pro přenos XML-RPC: %(error)s

en: Missing or invalid HTTP Referer, %(referer)s
cs: Chybějící nebo neplatný HTTP Referer, %(referer)s

en: Kerberos error: %(major)s/%(minor)s
cs: Chyba Kerberos: %(major)s/%(minor)s

en: did not receive Kerberos credentials
cs: neobdrženy ověřovací údaje Kerberos

en: Service '%(service)s' not found in Kerberos database
cs: Služba '%(service)s' nenalezena v databázi Kerberosu

en: No credentials cache found
cs: Nenalezena mezipamět ověřovacích údajů

en: Ticket expired
cs: Platnost lístku skončila

en: Passwords do not match
cs: Hesla nejsou stejná.

en: incorrect type
cs: nesprávný typ

en: Entry
cs: Položka

en: Servers
cs: Servery

en: Invalid LDAP URI.
cs: Neplatné URI pro LDAP.

en: Name
cs: Název

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Version
cs: Verze

en: Default
cs: Výchozí

en: Label
cs: Název

en: command
cs: příkaz

en: commands
cs: příkazy

en: Subject
cs: Předmět

en: Status
cs: Stav

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Host
cs: Počítač

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Apply
cs: Použít

en: Add
cs: Přidat

en: Back
cs: Zpět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Clear
cs: Vymazat

en: Close
cs: Zavřít

en: Disable
cs: Zakázat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Enable
cs: Povolit

en: Find
cs: Hledat

en: Hide
cs: Skrýt

en: OK
cs: Budiž

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Delete
cs: Smazat

en: Restore
cs: Obnovit

en: Retry
cs: Opakovat

en: Revert
cs: Vrátit

en: Save
cs: Uložit

en: Set
cs: Sada

en: Show
cs: Ukázat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: General
cs: Obecné

en: Available
cs: Dostupný

en: Success
cs: Úspěch

en: Unknown Error
cs: Neznámá chyba

en: Settings
cs: Nastavení

en: Search
cs: Hledat

en: seconds
cs: sekund

en: Expression
cs: Výraz

en: Note
cs: Poznámka

en: Unspecified
cs: Nespecifikováno

en: Options
cs: Přepínače

en: Record Type
cs: Typ záznamu

en: Level
cs: Úroveň

en: Groups
cs: Skupiny

en: Rules
cs: Pravidla

en: Host Name
cs: Název počítače

en: Profile
cs: Profil

en: Server Roles
cs: Serverové role

en: Service Settings
cs: Nastavení služeb

en: Provisioning
cs: Zajištění

en: Any Group
cs: Jakákoli skupina

en: Account
cs: Účet

en: Mailing Address
cs: Poštovní adresa

en: Members
cs: Členové

en: Shared
cs: Sdílená

en: Working
cs: Pracuje

en: Audit
cs: Auditovat

en: Authentication
cs: Autentizace

en: First
cs: Prvenství

en: Last
cs: Poslední

en: Next
cs: Další

en: Page
cs: Strana

en: Prev
cs: Předchozí

en: service
cs: službu

en: Unknown
cs: Neznámý
