freeipa 4.9.0.dev201908140712+gitc9938e3d8 - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Out of memory!
pa: ਮੈਮੋਰੀ ਖ਼ਤਮ ਹੋਈ!

en: New vault password
pa: ਨਵਾਂ ਵਾਲਟ ਪਾਸਵਰਡ

en: File containing the new vault password
pa: ਫ਼ਾਈਲ ਨਵਾਂ ਵਾਲਟ ਪਾਸਵਰਡ ਰੱਖਦੀ ਹੈ

en: Old vault private key
pa: ਪੁਰਾਣੀ ਵਾਲਟ ਪ੍ਰਾਈਵੇਟ ਕੁੰਜੀ

en: Invalid vault type
pa: ਗ਼ਲਤ ਵਾਲਟ ਕਿਸਮ

en: Unknown option: %(option)s
pa: ਅਣਪਛਾਤੀ ਚੋਣ: %(option)s

en: CIFS server denied your credentials
pa: CIFS ਨੇ ਤੁਹਾਡੀ ਸਨਦ ਤੋਂ ਇਨਕਾਰ ਕੀਤਾ

en: AD domain controller
pa: AD ਡੋਮੇਨ ਕੰਟਰੋਲਰ

en: no trusted domain is configured
pa: ਕੋਈ ਟਰੱਸਟਡ ਡੋਮੇਨ ਸੰਰਚਿਤ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਹੈ

en: domain is not configured
pa: ਡੋਮੇਨ ਸੰਰਚਿਤ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Trust setup
pa: ਟਰੱਸਟ ਸੈਟਅੱਪ

en: Our domain is not configured
pa: ਸਾਡੀ ਡੋਮੇਨ ਸੰਰਚਿਤ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Hello world
pa: ਹੈਲੋ ਵਰਲਡ

en: Out of memory
pa: ਮੈਮੋਰੀ ਖ਼ਤਮ ਹੋਈ

en: Warning unrecognized encryption type.
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ ਅਣਪਛਾਤੀ ਇੰਕ੍ਰਿਪਸ਼ਨ ਕਿਸਮ।

en: Warning unrecognized salt type.
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ ਅਣਪਛਾਤੀ salt ਕਿਸਮ ਹੈ।

en: Failed to create key!
pa: ਕੁੰਜੀ ਬਣਾਉਣ ਲਈ ਅਸਫ਼ਲ ਹੈ!
