freeipa 4.9.0.dev201908140712+gitc9938e3d8 - en to pl translation catalogue (447 entries)

en: cannot open configuration file %s
pl: nie można otworzyć pliku konfiguracji %s

en: cannot stat() configuration file %s
pl: nie można wykonać stat() na pliku konfiguracji %s

en: read error
pl: błąd odczytu

en: Out of memory!
pl: Brak pamięci.

en: No permission to join this host to the IPA domain.
pl: Brak uprawnienia do dołączenia do tego komputera w domenie IPA.

en: No write permissions on keytab file '%s'
pl: Brak uprawnień do zapisu pliku tablicy kluczy „%s”

en: Out of memory!
pl: Brak pamięci.

en: Unable to enable SSL in LDAP
pl: Nie można włączyć SSL w LDAP

en: No values for %s
pl: Brak wartości dla %s

en: Unable to determine root DN of %s
pl: Nie można ustalić głównego DN %s

en: principal not found in XML-RPC response
pl: nie odnaleziono naczelnika w odpowiedzi XML-RPC

en: Host is already joined.
pl: Komputer jest już dołączony.

en: Unenrollment successful.
pl: Pomyślnie wypisano.

en: Unenrollment failed.
pl: Wypisanie się nie powiodło.

en: result not found in XML-RPC response
pl: nie odnaleziono wyniku w odpowiedzi XML-RPC

en: Unable to determine IPA server from %s
pl: Nie można ustalić serwera IPA z %s

en: Unable to join host: Kerberos context initialization failed
pl: Nie można dołączyć do komputera: zainicjowanie kontekstu Kerberosa się nie powiodło

en: Unable to join host: Kerberos Credential Cache not found
pl: Nie można dołączyć do komputera: nie odnaleziono pamięci podręcznej danych uwierzytelniających Kerberosa

en: Unable to join host: Kerberos User Principal not found and host password not provided.
pl: Nie można dołączyć do komputera: nie odnaleziono naczelnika użytkownika Kerberosa oraz nie podano hasła komputera.

en: fork() failed
pl: fork() się nie powiodło

en: ipa-getkeytab not found
pl: nie odnaleziono ipa-getkeytab

en: ipa-getkeytab has bad permissions?
pl: ipa-getkeytab ma błędne uprawnienia?

en: executing ipa-getkeytab failed, errno %d
pl: wykonanie ipa-getkeytab się nie powiodło, errno %d

en: child exited with %d
pl: potomek został zakończony z %d

en: Error resolving keytab: %s.
pl: Błąd podczas rozwiązywania tablicy kluczy: %s.

en: Error obtaining initial credentials: %s.
pl: Błąd podczas uzyskiwania początkowych danych uwierzytelniających: %s.

en: Unable to generate Kerberos Credential Cache
pl: Nie można utworzyć pamięci podręcznej danych uwierzytelniających Kerberosa

en: Error storing creds in credential cache: %s.
pl: Błąd podczas przechowywania danych uwierzytelniających w pamięci podręcznej: %s.

en: Unenroll this host from IPA server
pl: Wypisuje ten komputer z serwera IPA

en: IPA Server to use
pl: Serwer IPA do użycia

en: password
pl: hasło

en: The hostname must be fully-qualified: %s
pl: Nazwa komputera musi być w pełni kwalifikowana: %s

en: No keys accepted by KDC
pl: Żadne klucze nie zostały zaakceptowane przez KDC

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Unable to initialize ldap library!
pl: Nie można zainicjować biblioteki LDAP.

en: Simple bind failed
pl: Proste dowiązanie się nie powiodło

en: Missing reply control!
pl: Brak kontroli odpowiedzi.

en: Out of Memory!
pl: Brak pamięci.

en: Failed to create control!
pl: Utworzenie kontroli się nie powiodło.

en: ber_init() failed, Invalid control ?!
pl: ber_init() się nie powiodło, nieprawidłowa kontrola?

en: Print as little as possible
pl: Wyświetla tak mało, jak to możliwe

en: Output only on errors
pl: Wyświetla tylko błędy

en: Print debugging information
pl: Wyświetlanie informacji o debugowaniu

en: Contact this specific KDC Server
pl: Kontaktuje się z konkretnym serwerem KDC

en: Server Name
pl: Nazwa serwera

en: The principal to get a keytab for (ex: ftp/ftp.example.com@EXAMPLE.COM)
pl: Naczelnik, dla którego uzyskać tablicę kluczy (np.: ftp/ftp.example.com@EXAMPLE.COM)

en: Kerberos Service Principal Name
pl: Nazwa naczelnika usługi Kerberos

en: Keytab File Name
pl: Nazwa pliku tablicy kluczy

en: Encryption types to request
pl: Typy szyfrowania do zażądania

en: Comma separated encryption types list
pl: Lista typów szyfrowania oddzielonych przecinkami

en: Show the list of permitted encryption types and exit
pl: Wyświetla listę dozwolonych typów szyfrowania i kończy działanie

en: Permitted Encryption Types
pl: Dozwolone typy szyfrowania

en: Asks for a non-random password to use for the principal
pl: Pyta o nielosowe hasło do użycia z naczelnikiem

en: LDAP DN
pl: DN LDAP

en: DN to bind as if not using kerberos
pl: DN do dowiązania, jeśli nie jest używany Kerberos

en: LDAP password
pl: Hasło LDAP

en: password to use if not using kerberos
pl: hasło do użycia, jeśli nie jest używany Kerberos

en: Kerberos context initialization failed
pl: Zainicjowanie kontekstu Kerberosa się nie powiodło

en: No system preferred enctypes ?!
pl: Brak typów szyfrowania preferowanych przez system?

en: Supported encryption types:
pl: Obsługiwane typy szyfrowania:

en: Warning: failed to convert type (#%d)
pl: Ostrzeżenie: przekonwertowanie typu (#%d) się nie powiodło

en: New Principal Password
pl: Nowe hasło naczelnika

en: Verify Principal Password
pl: Sprawdzenie hasła naczelnika

en: Warning: salt types are not honored with randomized passwords (see opt. -P)
pl: Ostrzeżenie: typy salt nie są uwzględniane z losowymi hasłami (proszę zobaczyć opcję -P)

en: Invalid Service Principal Name
pl: Nieprawidłowa nazwa naczelnika usługi

en: Kerberos Credential Cache not found. Do you have a Kerberos Ticket?
pl: Nie odnaleziono pamięci podręcznej danych uwierzytelniających. Istnieje zgłoszenie Kerberosa?

en: Kerberos User Principal not found. Do you have a valid Credential Cache?
pl: Nie odnaleziono naczelnika użytkownika Kerberosa. Istnieje prawidłowa pamięć podręczna danych uwierzytelniających?

en: Failed to open Keytab
pl: Otwarcie tablicy kluczy się nie powiodło

en: Failed to create key material
pl: Utworzenie materiału klucza się nie powiodło

en: Failed to add key to the keytab
pl: Dodanie klucza do tablicy kluczy się nie powiodło

en: Failed to close the keytab
pl: Zamknięcie tablicy kluczy się nie powiodło

en: Keytab successfully retrieved and stored in: %s
pl: Pomyślnie pobrano tablicę kluczy i przechowano ją w: %s

en: Unable to parse principal name
pl: Nie można przetworzyć nazwy naczelnika

en: Removing principal %s
pl: Usuwanie naczelnika %s

en: Failed to open keytab
pl: Otwarcie tablicy kluczy się nie powiodło

en: principal not found
pl: nie odnaleziono naczelnika

en: Unable to remove entry
pl: Nie można usunąć wpisu

en: Unable to parse principal
pl: Nie można przetworzyć naczelnika

en: Debugging output
pl: Wyjście debugowania

en: Remove all principals in this realm
pl: Usuwa wszystkich naczelników w tym obszarze

en: Realm name
pl: Nazwa obszaru

en: Closing keytab failed
pl: Zamknięcie tablicy kluczy się nie powiodło

en: File %(file)s not found
pl: Nie odnaleziono pliku %(file)s

en: Delete all?
pl: Usunąć wszystko?

en: Passwords have been migrated in pre-hashed format.
    IPA is unable to generate Kerberos keys unless provided
    with clear text passwords. All migrated users need to
    login at https://your.domain/ipa/migration/ before they
    can use their Kerberos accounts.
pl: Hasła zostały migrowane w formacie sprzed mieszania.
    Program IPA nie może utworzyć kluczy Kerberosa, chyba
    że zostały podane z hasłami w zwykłym tekście. Wszyscy
    migrowani użytkownicy muszą zalogować się na stronie
    https://twoja.domena/ipa/migration/, zanim będą mogli
    używać swoich kont Kerberosa.

en: Password
pl: Hasło

en: Unrevoked
pl: Cofnięto unieważnienie

en: Error
pl: Błąd

en: Data
pl: Dane

en: ACI name
pl: Nazwa ACI

en: User group
pl: Grupa użytkowników

en: User group ACI grants access to
pl: Grupa użytkowników, do której ACI zapewnia dostęp

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Type
pl: Typ

en: Member of
pl: Element

en: Member of a group
pl: Element grupy

en: Filter
pl: Filtr

en: Legal LDAP filter (e.g. ou=Engineering)
pl: Dozwolony filtr LDAP (np. ou=Inżynieria)

en: Subtree
pl: Poddrzewo

en: Subtree to apply ACI to
pl: Poddrzewo, do którego zastosować ACI

en: Target group
pl: Grupa docelowa

en: Group to apply ACI to
pl: Grupa, do której zastosować ACI

en: Target your own entry (self)
pl: Cel własnego wpisu („self”)

en: Apply ACI to your own entry (self)
pl: Zastosowanie ACI do własnego wpisu („self”)

en: Description
pl: Opis

en: Rights
pl: Uprawnienia

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Hosts
pl: Komputery

en: Key
pl: Klucz

en: Mount information
pl: Informacje o montowaniu

en: description
pl: opis

en: Location
pl: Położenie

en: Map
pl: Mapa

en: Continuous mode: Don't stop on errors.
pl: Tryb ciągły: bez zatrzymywania po błędach.

en: Time Limit
pl: Ograniczenie czasu

en: Time limit of search in seconds
pl: Ograniczenie czasu wyszukiwania w sekundach

en: Size Limit
pl: Ograniczenie rozmiaru

en: Maximum number of entries returned
pl: Maksymalna liczba zwróconych wpisów

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: Parent map
pl: Mapa nadrzędna

en: Reason
pl: Przyczyna

en: Reason for revoking the certificate (0-10)
pl: Przyczyna unieważnienia certyfikatu (0-10)

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Serial number in decimal or if prefixed with 0x in hexadecimal
pl: Numer seryjny w formie dziesiętnej lub szesnastkowej, jeśli poprzedzone 0x

en: Principal
pl: Naczelnik

en: Service principal for this certificate (e.g. HTTP/test.example.com)
pl: Naczelnik usługi dla tego certyfikatu (np. HTTP/test.przykład.pl)

en: automatically add the principal if it doesn't exist
pl: automatycznie dodaj naczelnika, jeśli nie istnieje

en: Dictionary mapping variable name to value
pl: Nazwa zmiennej mapowania słownika do ustawienia jako wartość

en: Revoke a certificate.
pl: Odrzuć certyfikat.

en: Request id
pl: Identyfikator żądania

en: Home directory base
pl: Podstawa katalogu domowego

en: Default shell
pl: Domyślna powłoka

en: Default shell for new users
pl: Domyślna powłoka dla nowych użytkowników

en: Default users group
pl: Domyślna grupa użytkowników

en: Default group for new users
pl: Domyślna grupa dla nowych użytkowników

en: Search time limit
pl: Ograniczenie czasu wyszukiwania

en: Search size limit
pl: Ograniczenie rozmiaru wyszukiwania

en: User search fields
pl: Pola wyszukiwania użytkowników

en: Certificate Subject base
pl: Podstawa tematu certyfikatu

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group description
pl: Opis grupy

en: GID (use this option to set it manually)
pl: GID (ta opcja umożliwia jego ręczne ustawienie)

en: Member users
pl: Elementy użytkowników

en: Member groups
pl: Elementy grupy

en: Member of groups
pl: Członek grup

en: Roles
pl: Role

en: Members that could not be added
pl: Elementy, które nie mogły zostać dodane

en: Number of members added
pl: Liczba dodanych elementów

en: change to a POSIX group
pl: zmiana na grupę POSIX

en: Members that could not be removed
pl: Liczba elementów, które nie mogły zostać usunięte

en: Number of members removed
pl: Liczba usuniętych elementów

en: Rule name
pl: Nazwa reguły

en: Rule type
pl: Typ reguły

en: User category
pl: Kategoria użytkowników

en: User category the rule applies to
pl: Kategoria użytkowników, do których zastosowywana jest reguła

en: Host category
pl: Kategoria komputerów

en: Host category the rule applies to
pl: Kategoria komputerów, do których zastosowywana jest reguła

en: Service category
pl: Kategoria usług

en: Service category the rule applies to
pl: Kategoria usług, do których zastosowywana jest reguła

en: Enabled
pl: Włączone

en: User Groups
pl: Grupy użytkowników

en: Host Groups
pl: Grupy komputerów

en: Services
pl: Usługi

en: Service Groups
pl: Grupy usług

en: External host
pl: Zewnętrzny komputer

en: Service name
pl: Nazwa usługi

en: Service group name
pl: Nazwa grupy usługi

en: HBAC service group description
pl: Opis grupy usługi HBAC

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Host name
pl: Nazwa komputera

en: A description of this host
pl: Opis tego komputera

en: Locality
pl: Lokalizacja

en: Host locality (e.g. "Baltimore, MD")
pl: Lokalizacja komputera (np. „Baltimore, MD”)

en: Host location (e.g. "Lab 2")
pl: Położenie komputera (np. „Laboratorium nr 2”)

en: Platform
pl: Platforma

en: Host hardware platform (e.g. "Lenovo T61")
pl: Platforma sprzętowa komputera (np. „Lenovo T61”)

en: Operating system
pl: System operacyjny

en: Host operating system and version (e.g. "Fedora 9")
pl: System operacyjny komputera i jego wersja (np. „Fedora 9”)

en: User password
pl: Hasło użytkownika

en: Password used in bulk enrollment
pl: Hasło używane w zapisywaniu większej części

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Base-64 encoded server certificate
pl: Certyfikat serwera zakodowany za pomocą Base-64

en: Principal name
pl: Nazwa naczelnika

en: Class
pl: Klasa

en: Member of host-groups
pl: Element grupy komputerów

en: Keytab
pl: Tabela kluczy

en: force host name even if not in DNS
pl: wymuszenie nazwy komputera, nawet jeśli nie w DNS

en: Kerberos principal name for this host
pl: Nazwa naczelnika Kerberosa dla tego komputera

en: Host-group
pl: Grupa komputerów

en: Name of host-group
pl: Nazwa grupy komputerów

en: A description of this host-group
pl: Opis tej grupy komputerów

en: Member hosts
pl: Element komputerów

en: Member host-groups
pl: Element grupy komputerów

en: User login
pl: Login użytkownika

en: Home directory
pl: Katalog domowy

en: Login shell
pl: Powłoka logowania

en: Dict of I18N messages
pl: Słownik komunikatów umiędzynaradawiania

en: Name of object to export
pl: Nazwa obiektu do wyeksportowania

en: Dict of JSON encoded IPA Objects
pl: Słownik obiektów IPA zakodowanych w formacie JSON

en: The hostname to register as
pl: Nazwa komputera, pod jaką zarejestrować

en: The IPA realm
pl: Obszar IPA

en: Hardware platform of the host (e.g. Lenovo T61)
pl: Platforma sprzętowa komputera (np. Lenovo T61)

en: Operating System and version of the host (e.g. Fedora 9)
pl: System operacyjny komputera i jego wersja (np. Fedora 9)

en: Manage ticket policy for specific user
pl: Zarządzanie polityką zgłoszeń dla podanego użytkownika

en: Max life
pl: Maksymalny czas życia

en: Maximum ticket life (seconds)
pl: Minimalny czas życia zgłoszenia (sekundy)

en: Max renew
pl: Maksymalne odnowienie

en: Maximum renewable age (seconds)
pl: Maksymalny czas, w którym możliwe jest odnowienie (sekundy)

en: LDAP URI
pl: Adres URI LDAP

en: LDAP URI of DS server to migrate from
pl: Adres URI LDAP serwera DS, z którego migrować

en: bind password
pl: hasło Bind

en: Bind DN
pl: DN dowiązania

en: User container
pl: Kontener użytkownika

en: Group container
pl: Kontener grupy

en: LDAP schema
pl: Schemat LDAP

en: Lists of objects migrated; categorized by type.
pl: Lista migrowanych obiektów, ułożonych w kategorie według typu.

en: Lists of objects that could not be migrated; categorized by type.
pl: Lista obiektów, które nie mogły zostać migrowane, ułożonych w kategorie według typu.

en: False if migration mode was disabled.
pl: Fałsz, jeśli wyłączono tryb migracji.

en: Forward to server instead of running locally
pl: Przekazanie do serwera zamiast uruchamiania lokalnie

en: Total number of variables env (>= count)
pl: Całkowita liczba zmiennych środowiskowych (>= licznik)

en: Number of variables returned (<= total)
pl: Liczba zwróconych zmiennych (<= razem)

en: Number of plugins loaded
pl: Liczba wczytanych wtyczek

en: Netgroup name
pl: Nazwa grupy sieciowej

en: Netgroup description
pl: Opis grupy sieciowej

en: NIS domain name
pl: Nazwa domeny NIS

en: IPA unique ID
pl: Unikalny identyfikator IPA

en: Member Host
pl: Komputer elementu

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Member of group
pl: Członek grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Manage password policy for specific group
pl: Zarządzanie polityką haseł dla podanej grupy

en: Max lifetime (days)
pl: Maksymalny czas życia (w dniach)

en: Maximum password lifetime (in days)
pl: Maksymalny czas życia hasła (w dniach)

en: Min lifetime (hours)
pl: Minimalny czas życia (w godzinach)

en: Minimum password lifetime (in hours)
pl: Minimalny czas życia hasła (w godzinach)

en: History size
pl: Rozmiar historii

en: Password history size
pl: Rozmiar historii haseł

en: Character classes
pl: Klasy znaków

en: Minimum number of character classes
pl: Minimalna liczba klas znaków

en: Min length
pl: Minimalna długość

en: Minimum length of password
pl: Minimalna długość hasła

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority of the policy (higher number means lower priority
pl: Priorytet polityki (wyższy numer równa się niższemu priorytetowi

en: User
pl: Użytkownik

en: Display effective policy for a specific user
pl: Wyświetlanie aktywnej polityki dla podanego użytkownika

en: A description of this role-group
pl: Opis tej grupy rol

en: Member services
pl: Usługi elementów

en: Service principal
pl: Naczelnik usługi

en: force principal name even if not in DNS
pl: wymuszenie nazwy naczelnika, nawet jeśli nie w DNS

en: Sudo Command
pl: Polecenie sudo

en: A description of this command
pl: Opis tego polecenia

en: Sudo Command Groups
pl: Grupy polecenia sudo

en: Commands
pl: Polecenia

en: Sudo Allow Commands
pl: Polecenia zezwolone sudo

en: Sudo Deny Commands
pl: Polecenia zabronione sudo

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Kerberos principal
pl: Naczelnik Kerberosa

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: User ID Number (system will assign one if not provided)
pl: Numer identyfikacyjny użytkownika (system go przydzieli, jeśli nie zostanie podany)

en: Street address
pl: Adres zamieszkania

en: City
pl: Miasto

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Mobile Telephone Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Pager Number
pl: Numer pagera

en: Fax Number
pl: Numer faksu

en: Self
pl: Własny

en: Display user record for current Kerberos principal
pl: Wyświetlenie wpisu użytkownika dla bieżącego naczelnika Kerberosa

en: Zone name
pl: Nazwa strefy

en: Zone name (FQDN)
pl: Nazwa strefy (FQDN)

en: Active zone
pl: Aktywna strefa

en: Time to live
pl: Czas życia

en: Hostname
pl: Nazwa komputera

en: Target
pl: Cel

en: Administrator e-mail address
pl: Adres e-mail administratora

en: SOA serial
pl: Numer seryjny SOA

en: SOA refresh
pl: Odświeżenie SOA

en: SOA retry
pl: Ponowienie SOA

en: SOA expire
pl: Wygaszenie SOA

en: SOA minimum
pl: Minimalne SOA

en: BIND update policy
pl: Polityka aktualizacji BIND

en: Delete all associated records
pl: Usuń wszystkie powiązane wpisy

en: SOA class
pl: Klasa SOA

en: Failed members
pl: Elementy, które się nie powiodły

en: unknown error %(code)d from %(server)s: %(error)s
pl: nieznany błąd %(code)d z %(server)s: %(error)s

en: an internal error has occurred
pl: wystąpił wewnętrzny błąd

en: Invalid JSON-RPC request: %(error)s
pl: Nieprawidłowe żądanie JSON-RPC: %(error)s

en: Kerberos error: %(major)s/%(minor)s
pl: Błąd Kerberosa: %(major)s/%(minor)s

en: did not receive Kerberos credentials
pl: nie otrzymano danych uwierzytelniających Kerberosa

en: No credentials cache found
pl: Nie odnaleziono pamięci podręcznej danych uwierzytelniających

en: Ticket expired
pl: Zgłoszenie wygasło

en: Credentials cache permissions incorrect
pl: Uprawnienia pamięci podręcznej danych uwierzytelniających są niepoprawne

en: Bad format in credentials cache
pl: Błędny format w pamięci podręcznej danych uwierzytelniających

en: Cannot resolve KDC for requested realm
pl: Nie można rozwiązać KDC dla żądanego obszaru

en: Insufficient access: %(info)s
pl: Niewystarczający dostęp: %(info)s

en: Passwords do not match
pl: Hasła się nie zgadzają

en: Command not implemented
pl: Polecenie nie jest zaimplementowane

en: This entry already exists
pl: Ten wpis już istnieje

en: You must enroll a host in order to create a host service
pl: Należy zapisać się do komputera, aby utworzyć jego usługę

en: Service principal is not of the form: service/fully-qualified host name: %(reason)s
pl: Naczelnik usługi nie jest w formacie: usługa/w pełni kwalifikowana nazwa komputera: %(reason)s

en: The realm for the principal does not match the realm for this IPA server
pl: Obszar naczelnika nie zgadza się z obszarem dla tego serwera IPA

en: This command requires root access
pl: To polecenie wymaga dostępu roota

en: This is already a posix group
pl: To jest już grupa POSIX

en: A group may not be a member of itself
pl: Grupa nie może być własnym elementem

en: Base64 decoding failed: %(reason)s
pl: Dekodowanie base64 się nie powiodło: %(reason)s

en: A group may not be added as a member of itself
pl: Nie można dodać grupy jako elementu jej samej

en: The default users group cannot be removed
pl: Nie można usunąć domyślnej grupy użytkowników

en: Deleting a managed group is not allowed. It must be detached first.
pl: Usuwanie zarządzanej grupy nie jest dozwolone. Musi zostać najpierw odłączona.

en: %(attr)s does not contain '%(value)s'
pl: %(attr)s nie zawiera „%(value)s”

en: change collided with another change
pl: zmiana koliduje z inną zmianą

en: no modifications to be performed
pl: żadne modyfikacje nie zostaną wykonane

en: limits exceeded for this query
pl: przekroczono ograniczenia dla tego zapytania

en: Certificate operation cannot be completed: %(error)s
pl: Nie można ukończyć działania na certyfikacie: %(error)s

en: Certificate format error: %(error)s
pl: Błąd formatu certyfikatu: %(error)s

en: %(count)d variables
pl: %(count)d zmiennych

en: %(count)d plugin loaded | %(count)d plugins loaded
pl[0]: Wczytano %(count)d wtyczkę
pl[1]: Wczytano %(count)d wtyczki
pl[2]: Wczytano %(count)d wtyczek

en: A dictionary representing an LDAP entry
pl: Słownik reprezentujący wpis LDAP

en: A list of LDAP entries
pl: Lista wpisów LDAP

en: All commands should at least have a result
pl: Wszystkie polecenia powinny powiadać przynajmniej wynik

en: incorrect type
pl: niepoprawny typ

en: Only one value is allowed
pl: Dozwolona jest tylko jedna wartość

en: must be True or False
pl: musi być prawdą lub fałszem

en: must be an integer
pl: musi być liczba całkowitą

en: must be at least %(minvalue)d
pl: musi wynosić co najmniej %(minvalue)d

en: can be at most %(maxvalue)d
pl: może wynosić co najwyżej %(maxvalue)d

en: must be a decimal number
pl: musi być liczbą dziesiętną

en: must match pattern "%(pattern)s"
pl: musi pasować do wzorca „%(pattern)s”

en: must be binary data
pl: musi być danymi binarnymi

en: must be at least %(minlength)d bytes
pl: musi wynosić co najmniej %(minlength)d bajtów

en: can be at most %(maxlength)d bytes
pl: może wynosić co najwyżej %(maxlength)d bajtów

en: must be exactly %(length)d bytes
pl: musi wynosić dokładnie %(length)d bajtów

en: Failure decoding Certificate Signing Request: %s
pl: Dekodowanie żądania podpisywania certyfikatu się nie powiodło: %s

en: must be Unicode text
pl: musi być tekstem w unikodzie

en: must be at least %(minlength)d characters
pl: musi wynosić co najmniej %(minlength)d znaków

en: can be at most %(maxlength)d characters
pl: może wynosić co najwyżej %(maxlength)d znaków

en: must be exactly %(length)d characters
pl: musi wynosić dokładnie %(length)d znaków

en: Results are truncated, try a more specific search
pl: Wyniki zostały obcięte, proszę spróbować bardziej konkretnego wyszukiwania

en: Enter %(label)s again to verify:
pl: Proszę podać %(label)s ponownie, aby sprawdzić:

en: Passwords do not match!
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: A list of ACI values
pl: Lista wartości ACI

en: type, filter, subtree and targetgroup are mutually exclusive
pl: wartości „type”, „filter”, „subtree” i „targetgroup” są wzajemnie wyłączne

en: at least one of: type, filter, subtree, targetgroup, attrs or memberof are required
pl: co najmniej jedna z wartości: „type”, „filter”, „subtree”, „targetgroup”, „attrs” lub „memberof” jest wymagana

en: Group '%s' does not exist
pl: Grupa „%s” nie istnieje

en: Syntax Error: %(error)s
pl: Błąd składni: %(error)s

en: ACI with name "%s" not found
pl: Nie odnaleziono ACI o nazwie „%s”

en: ACIs
pl: ACI

en: Created ACI "%(value)s"
pl: Utworzono ACI „%(value)s”

en: Deleted ACI "%(value)s"
pl: Usunięto ACI „%(value)s”

en: Modified ACI "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano ACI „%(value)s”

en: %(count)d ACI matched | %(count)d ACIs matched
pl[0]: Pasuje %(count)d ACI
pl[1]: Pasują %(count)d ACI
pl[2]: Pasuje %(count)d ACI

en: DNS is not configured
pl: DNS nie jest skonfigurowany

en: Access time
pl: Czas dostępu

en: Added hostgroup "%(value)s"
pl: Dodano grupę komputerów „%(value)s”

en: Deleted hostgroup "%(value)s"
pl: Usunięto grupę komputerów „%(value)s”

en: Modified hostgroup "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano grupę komputerów „%(value)s”

en: %(count)d hostgroup matched | %(count)d hostgroups matched
pl[0]: Pasuje %(count)d grupa komputerów
pl[1]: Pasują %(count)d grupy komputerów
pl[2]: Pasuje %(count)d grup komputerów

en: Kerberos principal %s already exists. Use 'ipa user-mod' to set it manually.
pl: Naczelnik Kerberosa %s już istnieje. Należy użyć polecenia „ipa user-mod”, aby ustawić go ręcznie.

en: Failed to add user to the default group. Use 'ipa group-add-member' to add manually.
pl: Dodanie użytkownika do domyślnej grupy się nie powiodło. Należy użyć polecenia „ipa group-add-member”, aby dodać go ręcznie.

en: Netgroups
pl: Grupy sieciowe

en: %(pkey)s: %(oname)s not found
pl: %(pkey)s: nie odnaleziono %(oname)s

en: member %s
pl: członek %s

en: Automount Maps
pl: Automatyczne montowanie map

en: Automount Keys
pl: Automatyczne montowanie kluczy

en: priority must be a unique value (%(prio)d already used by %(gname)s)
pl: priorytet musi być unikalną wartością (%(prio)d jest już używane przez %(gname)s)

en: Password Policy
pl: Polityka haseł

en: priority cannot be set on global policy
pl: nie można ustawiać priorytetu dla globalnej polityki

en: Added group "%(value)s"
pl: Dodano grupę „%(value)s”

en: Deleted group "%(value)s"
pl: Usunięto grupę „%(value)s”

en: Modified group "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano grupę „%(value)s”

en: %(count)d group matched | %(count)d groups matched
pl[0]: Pasuje %(count)d grupa
pl[1]: Pasują %(count)d grupy
pl[2]: Pasuje %(count)d grup

en: Detached group "%(value)s" from user "%(value)s"
pl: Odłączono grupę „%(value)s” od użytkownika „%(value)s”

en: not allowed to modify user entries
pl: modyfikowanie wpisów użytkowników nie jest dozwolone

en: not allowed to modify group entries
pl: modyfikowanie wpisów grup nie jest dozwolone

en: Not a managed group
pl: Nie jest zarządzaną grupą

en: Subject
pl: Temat

en: Issuer
pl: Wydawca

en: Not Before
pl: Nie wcześniej

en: Not After
pl: Nie po

en: Fingerprint (SHA1)
pl: Odcisk (SHA1)

en: Revocation reason
pl: Przyczyna unieważnienia

en: Added host "%(value)s"
pl: Dodano komputer „%(value)s”

en: Deleted host "%(value)s"
pl: Usunięto komputer „%(value)s”

en: Modified host "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano komputer „%(value)s”

en: %(count)d host matched | %(count)d hosts matched
pl[0]: Pasuje %(count)d komputer
pl[1]: Pasuje %(count)d komputery
pl[2]: Pasuje %(count)d komputerów

en: Add
pl: Dodaj

en: Add and Close
pl: Dodaj i zamknij

en: Add and Edit
pl: Dodaj i edytuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Find
pl: Znajdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Reset
pl: Przywróć

en: Restore
pl: Przywróć

en: Retry
pl: Ponów

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Back to Top
pl: Wróć na górę

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Logged In As
pl: Zalogowano jako

en: Attribute
pl: Atrybut

en: New Certificate
pl: Nowy certyfikat

en: Certificate Revoked
pl: Odrzucono certyfikat

en: Status
pl: Stan

en: Unspecified
pl: Nieokreślone

en: Validity
pl: Ważność

en: DNS Zone Settings
pl: Ustawienia strefy DNS

en: Groups
pl: Grupy

en: Host Name
pl: Nazwa komputera

en: Set OTP
pl: Ustaw OTP

en: Remove hosts
pl: Usuń komputery

en: Kerberos Ticket Policy
pl: Polityka zgłoszeń Kerberosa

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Mailing Address
pl: Adres pocztowy

en: Misc. Information
pl: Różne informacje

en: Password change complete
pl: Ukończono zmianę hasła

en: Passwords must match
pl: Hasła muszą się zgadzać

en: Quick Links
pl: Szybkie odnośniki

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystko

en: Automount
pl: Automatyczne montowanie

en: Changed password for "%(value)s"
pl: Zmieniono hasło dla „%(value)s”

en: %(count)d user matched | %(count)d users matched
pl[0]: Pasuje %(count)d użytkownik
pl[1]: Pasuje %(count)d użytkowników
pl[2]: Pasuje %(count)d użytkowników

en: Request status
pl: Stan żądania

en: Revoked
pl: Unieważniono

en: Member service groups
pl: Grupy usługi elementów

en: container entry (%(container)s) not found
pl: nie odnaleziono wpisu kontenera (%(container)s)

en: %(parent)s: %(oname)s not found
pl: %(parent)s: nie odnaleziono %(oname)s

en: the entry was deleted while being modified
pl: wpis został usunięty podczas modyfikowania

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Found '%(value)s'
pl: Odnaleziono „%(value)s”

en: Host '%(host)s' not found
pl: Nie odnaleziono komputera „%(host)s”

en: Added service "%(value)s"
pl: Dodano usługę „%(value)s”

en: Deleted service "%(value)s"
pl: Usunięto usługę „%(value)s”

en: Modified service "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano usługę „%(value)s”

en: %(count)d service matched | %(count)d services matched
pl[0]: Pasuje %(count)d usługa
pl[1]: Pasuje %(count)d usługi
pl[2]: Pasuje %(count)d usług

en: Added user "%(value)s"
pl: Dodano użytkownika „%(value)s”

en: Deleted user "%(value)s"
pl: Usunięto użytkownika „%(value)s”

en: Modified user "%(value)s"
pl: Zmodyfikowano użytkownika „%(value)s”

en: Disabled user account "%(value)s"
pl: Wyłączono konto użytkownika „%(value)s”

en: Enabled user account "%(value)s"
pl: Włączono konto użytkownika „%(value)s”

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Out of memory!?
pl: Brak pamięci?

en: Enctype comparison failed!
pl: Porównanie typów szyfrowania się nie powiodło.

en: Failed to create random key!
pl: Utworzenie losowego klucza się nie powiodło.

en: Failed to create key!
pl: Utworzenie klucza się nie powiodło.
