freevo 1.9.2b2-2 - en to nl translation catalogue (48 entries)

note: Type: select Description
en: Video output:
nl: Video-uitvoer:

note: Type: select Description
en: Please choose the type of video output to use with Freevo.
nl: Geef alstublieft aan welke video-uitvoer Freevo moet gebruiken.

note: Type: select Description
en: Output resolution:
nl: Uitvoerresolutie:

note: Type: select Description
en: Please choose the resolution to use with Freevo. Most CRT television systems should be configured as 768x576 (NTSC or PAL). HD television systems use 1280x720, and FullHD uses 1920x1080.
nl: Kies alstublieft de resolutie die Freevo moet gebruiken. De meeste CRT-televisies moeten worden ingesteld op 768x576 (NTSC of PAL). HD-televisies gebruiken 1280x720 en FullHD gebruikt 1920x1080.

note: Type: select Description
en: TV standard:
nl: TV-standaard:

note: Type: select Description
en: Please choose the TV standard to use. NTSC is used in North America, much of South America, and Japan; SECAM in France, the former USSR, and parts of Africa and the Middle East; and PAL elsewhere.
nl: Geef alstublieft aan welke TV-standaard er moet worden gebruikt. NTSC wordt in Noord-Amerika en een groot deel van Zuid-Amerika en Japan gebruikt; SECAM in Frankrijk, de voormalige Sovjetstaten en delen van Afrika en het Midden-Oosten; PAL in de rest van de wereld.

note: Type: select Choices
en: USA broadcast
nl: VS - antenne

note: Type: select Choices
en: USA cable
nl: VS - kabel

note: Type: select Choices
en: USA cable HRC
nl: VS - HRC-kabel

note: Type: select Choices
en: Japan broadcast
nl: Japan - antenne

note: Type: select Choices
en: Japan cable
nl: Japan - kabel

note: Type: select Choices
en: Europe (West)
nl: Europa (West)

note: Type: select Choices
en: Europe (East)
nl: Europa (Oost)

note: Type: select Choices
en: Italy
nl: Italië

note: Type: select Choices
en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

note: Type: select Choices
en: Australia
nl: Australië

note: Type: select Choices
en: Ireland
nl: Ierland

note: Type: select Choices
en: France
nl: Frankrijk

note: Type: select Choices
en: China broadcast
nl: China - antenne

note: Type: select Choices
en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

note: Type: select Choices
en: Argentina
nl: Argentinië

note: Type: select Description
en: Channel list:
nl: Lijst van kanalen:

note: Type: select Description
en: Please choose the channel list (set of tuning frequencies) that most closely matches the one used in your country.
nl: Kies alstublieft de lijst van kanalen (een verzameling afstemfrequenties) die het meest overeenkomt met degene die in uw land wordt gebruikt.

note: Type: select Default
en: Video folder
nl: Videomap

note: Type: string Description
en: Title of video folder:
nl: Naam voor de videomap:

note: Type: string Description
en: Please choose the title of the video folder.
nl: Kies alstublieft de naam voor de videomap.

note: Type: string Description
en: This will be displayed by Freevo in overview.
nl: Deze wordt getoond op de overzichtspagina van Freevo.

note: Type: string Description
en: Path to videos:
nl: Pad naar de video's:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where video files are stored.
nl: Kies alstublieft de map waar de videobestanden zijn opgeslagen.

note: Type: string Description
en: You must use an absolute path (with a leading "/" character).
nl: U dient een absoluut pad in te voeren (beginnend met een "/").

note: Type: string Default
en: Audio folder
nl: Audiomap

note: Type: string Description
en: Title of audio folder:
nl: Naam voor de audiomap:

note: Type: string Description
en: Please choose the title of the audio folder.
nl: Kies alstublieft de naam voor de audiomap.

note: Type: string Description
en: Path to audio folder:
nl: Pad naar de audiomap:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where audio files are stored.
nl: Kies alstublieft de map waar de audiobestanden zijn opgeslagen.

note: Type: string Default
en: Image folder
nl: Afbeeldingenmap

note: Type: string Description
en: Title of image folder:
nl: Naam voor de afbeeldingenmap:

note: Type: string Description
en: Please choose the title of the image folder.
nl: Kies alstublieft de naam voor de afbeeldingenmap.

note: Type: string Description
en: Path to image folder:
nl: Pad naar de afbeeldingenmap:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where image files are stored.
nl: Kies alstublieft de map waar de afbeeldingen zijn opgeslagen.

note: Type: string Description
en: Path to recorded video folder:
nl: Pad naar de video-opnamemap:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where video recording files are stored.
nl: Kies alstublieft de map waar de video-opnames zijn opgeslagen.

note: Type: multiselect Choices
en: recordserver
nl: opnameserver

note: Type: multiselect Choices
en: encodingserver
nl: codeerserver

note: Type: multiselect Choices
en: rssserver
nl: rss-server

note: Type: multiselect Description
en: Services to start during boot:
nl: Diensten die moeten worden gestart bij de systeemstart:

note: Type: multiselect Description
en: Freevo can be started automatically when the machine boots, using a dedicated X server. Web, encoding, RSS, and recording servers can be launched at the same time.
nl: Freevo kan automatisch worden opgestart wanneer de machine opstart, met gebruik van een eigen X-server. Web-, codeer-, RSS- en opnameservers kunnen dan ook worden opgestart.

note: Type: multiselect Description
en: Please choose the services you wish to start on boot.
nl: Geef alstublieft aan welke dienst u wilt laten starten bij de systeemstart.
