frescobaldi 2.0.3 - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: About Frescobaldi
pl: O programie Frescobaldi

en: {appname} is written in {python} and uses the {qt} toolkit.
pl: {appname} jest napisany w {python}ie i korzysta z zestawu narzędzi {qt}.

en: The Music View is powered by the {poppler} library by {authors} and others.
pl: Okno partytury jest obsługiwane przez bibliotekę {poppler} autorstwa {authors} i innych.

en: Most of the bundled icons are created by {tango}.
pl: Większość ikon w pakiecie stworzonych jest przez {tango}.

en: {appname} is translated into the following languages:
pl: {appname} przetłumaczony jest na następujące języki:

en: The following variables are recognized:
pl: Rozpoznano następnujące zmienne:

en: mode
pl: tryb

en: Force mode to be one of lilypond, html, texinfo, latex, docbook or scheme. Default: automatic mode recognition.
pl: Wymuś jeden z następujących trybów: lilypond, html, texinfo, latex, docbook lub scheme. Domyślnie: automatyczne rozpoznanie trybu.

en: filename
pl: nazwa pliku

en: Compiles another LilyPond document instead of the current.
pl: Kompiluje inny dokument LilyPonda w miejsce bieżącego.

en: encoding
pl: kodowanie

en: Use another encoding than the default UTF-8.
pl: Użyj innego kodowania niż domyślne UTF-8.

en: version
pl: wersja

en: Set the LilyPond version to use, can be used for non-LilyPond documents.
pl: Ustaw wersję LilyPonda, której można użyć także dla dokumentów innych programów.

en: number
pl: numer

en: Whether to use tabs in indent, by default {no}.
pl: Czy używać znaku tabulacji we wcięciach, domyślnie {no}.

en: The following replacements will be made:
pl: Zostaną dokonane następujące zamiany:

en: The LilyPond executable
pl: Plik wykonywalny LilyPonda

en: All the include paths
pl: Wszystkie zawarte ścieżki

en: The filename of the document
pl: Nazwa pliku tego dokumentu

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: History of Frescobaldi
pl: Historia programu Frescobaldi

en: Frescobaldi Manual
pl: Podręcznik programu Frescobaldi

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Lyrics
pl: Słowa:

en: The Quick Insert Panel
pl: Panel szybkiego wstawiania

en: Rhythm manipulation
pl: Manipulowanie rytmem

en: The Score Wizard
pl: Kreator partytury

en: Search and replace
pl: Znajdź i zastąp

en: Do not auto-indent the snippet after inserting.
pl: Nie stosuj automatycznego wcięcia po umieszczeniu wstawki.

en: The icon to show in menu and snippet list.
pl: Ikona wstawki używana w menu i na liście wstawek.

en: Execute the snippet as a Python script. See {link}.
pl: Wykonaj wstawkę jako skrypt Pythona. Zobacz {link}.

en: Requires text to be selected.
pl: Wymaga zaznaczenia tekstu.

en: Selects all inserted text.
pl: Zaznacza cały wprowadzony tekst.

en: Python Snippets
pl: Wstawki Pythona

en: Table of Contents
pl: Spis treści
