frogr master - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Upload Pictures
sl: Pošiljanje slik

en: You can upload a picture using the toolbar <gui>arrow</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>Actions</gui><gui>Upload All</gui></guiseq>.
sl: Sliko lahko naložite z uporabo gumba orodne vrstice <gui>puščica</gui> ali uporabite meni <guiseq><gui>Dejanja</gui><gui>Pošlji vse</gui></guiseq>.

en: Pictures
sl: Slike

en: Add, remove, or upload pictures
sl: Dodajanje, odstranjevanje ali pošiljanje slik

en: Tag Pictures
sl: Oznaka slik

en: You can assign several tags to any picture. Flickr allows you to define your own tags. It allows you to easily find any picture you did upload.
sl: Slikam lahko določite različne oznake. Flickr vam omogoča, da določite lastne oznake. To vam omogoča, da brez težav najdete katerokoli sliko, ki ste jo poslali.

en: Right-click on a picture, and choose <gui>Add tags</gui>. Or click on the menu <gui>Actions</gui>, and choose <gui>Add tags</gui>. Or, when you're editing picture's detail, you can see and edit the tags
sl: Kliknite na sliko z desno miškino tipko in izberite <gui>Dodaj oznake</gui> ali kliknite na meni <gui>Dejanja</gui> in izberite <gui>Dodaj oznake</gui>. Oznake lahko vidite in urejate tudi pri urejanju podrobnosti slike

en: Organize
sl: Organizacija

en: Amending view
sl: Izboljšava pogleda

en: Display Pictures
sl: Prikaz slik

en: You can sort pictures by title, by date, or as loaded. Click on the menu <gui>View</gui> and select the proper way to sort.
sl: Slike lahko razvrščate po naslovu, datumu ali kot poslane. Kliknite na meni <gui>Pogled</gui> in izberite primeren način razvrščanja.

en: Set Pictures
sl: Nastavljene slike

en: Todo
sl: Seznam nalog

en: Introduction to the <app>Frogr</app> Remote Organizer.
sl: Uvod v  <app>Frogr</app> oddaljen organizator.

en: Frogr Introduction
sl: Predstavitev Frogr

en: <app>Frogr</app> is a <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> Remote Organizer. <app>Frogr</app> is a small application for the GNOME desktop that allows users to manage their accounts in the Flickr image hosting website.
sl: <app>Frogr</app> je oddaljeni organizator <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link>. <app>Frogr</app> je majhen program namizja GNOME, ki omogoča uporabnikom organizacijo svojih računov na gostiteljskem spletišču za slike Flickr.

en: <gui>Frogr</gui> window
sl: Okno <gui>Frogr</gui>

en: <app>Frogr</app> main window
sl: Glavno okno <app>Frogr</app>

en: <app>Frogr</app> main window.
sl: Glavno okno <app>Frogr</app>.

en: <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> is a website allowing hosting of both images and videos.
sl: <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> je spletišče, ki omogoča gostovanje slik in videov.

en: Main Features
sl: Glavne zmožnosti

en: Allow to upload pictures to flickr
sl: Dovoli pošiljanje slik na flickr

en: Allow uploading pictures located in remote machines
sl: Dovoli pošiljanje slik, ki se nahajajo na oddaljenih računalnikih

en: Allow adding tags to pictures
sl: Dovoli dodajanje oznak k slikam

en: Allow specifying sets and group pools for the pictures to be added to after the upload process.
sl: Dovoli določanje zbirk in skupin za slike, ki bodo dodane po opravilu pošiljanja.

en: Support for handling multiple Flickr accounts.
sl: Podpora za upravljanje več računov Flickr.

en: How to create your Account
sl: Kako lahko ustvarite lasten račun

en: First create an Account
sl: Najprej ustvarite račun

en: When you first run <app>Frogr</app>, it displays a window explaining you'll have to create an account.
sl: Ko prvič zaženete <app>Frogr</app>, se prikaže okno, ki vam pojasni, da je potrebno ustvariti račun.

en: Click Ok, it will run your favorite web browser. On your favourite web browser, either create a Flickr account or log in to an existing account.
sl: Klik na V redu bo zagnal vaš priljubljeni spletni brskalnik. Na vašem priljubljenem spletnem brskalniku lahko ustvarite račun Flickr ali se prijavite na že obstoječi račun.

en: Then, authorize <app>Frogr</app> to access to this account. You may now go back to <app>Frogr</app> window and use it to upload any picture!
sl: Nato odobrite <app>Frogr</app> za dostop do računa. Sedaj se lahko vrnete na okno <app>Frogr</app> in ga uporabite za pošiljanje katerekoli slike!

en: Remove Pictures
sl: Odstranitev slik

en: You can remove a picture using the toolbar <gui>Minus</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Remove Pictures</gui></guiseq>.
sl: Sliko lahko odstranite z uporabo gumba orodne vrstice <gui>Minus</gui> ali uporabite meni <guiseq><gui>Datoteka</gui><gui>Odstrani slike</gui></guiseq>.

en: Frogr Help
sl: Pomoč za Frogr

en: Managing Your Flickr Account
sl: Upravljanje vašega računa Flickr

en: Managing Your Pictures
sl: Upravljanje vaših slik

en: Organize Your Pictures
sl: Organizirajte svoje slike

en: Sort Pictures
sl: Razvrstitev slik

en: Set Up Frogr
sl: Nastavitev Frogr

en: Frenquently Asked Questions
sl: Pogosto zastavljena vprašanja

en: Frequently Asked Questions
sl: Pogosto zastavljena vprašanja

en: Authorization browser window is not be launched
sl: Okno brskalnika za odobritev ne bo zagnano

en: Check if you are using a proxy. This is a know bug.
sl: Preverite, ali uporabljate posredovalni strežnik. To je poznan hrošč.

note: When image changes, this message will be marked fuzzy or untranslated for you. It doesn't matter what you translate it to: it's not used at all.
en: @@image: 'figures/preferences-general.png'; md5=1ec5069f89d46d8a6bdffa28b9a23fc9
sl: @@image: 'figures/general-filter.png'; md5=818fcb0f12da6496f3c72699f12beb28

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Go to Preferences using menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Preferences</gui></guiseq>.
sl: Pojdite na Možnosti preko menija <guiseq><gui>Datoteka</gui><gui>Možnosti</gui></guiseq>.

en: General Preferences
sl: Splošne možnosti

en: Connection Preferences
sl: Možnosti povezave

en: <gui>Frogr </gui> window
sl:  Okno <gui> Frogr</gui>

en: Group Pictures
sl: Združevanje slik

en: Add Pictures
sl: Dodajanje slik

en: You can add a picture using the toolbar <gui>Plus</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Add Pictures</gui></guiseq>.
sl: Sliko lahko dodate z uporabo gumba orodne vrstice <gui>Plus</gui> ali uporabite meni <guiseq><gui>Datoteka</gui><gui>Dodaj slike</gui></guiseq>.
