frogr master - en to uk translation catalogue (101 entries)

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Add elements
uk: Додавання елементів

note: (itstool) path: page/p
en: You can add a picture or a video using the toolbar <gui>Plus</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Add Elements</gui></guiseq>. The loaded elements will be displayed and available for transfer to Flickr.
uk: Додати зображення або відео можна за допомогою кнопки панелі інструментів <gui>+</gui>. Ви також можете скористатися пунктом меню <guiseq><gui>Файл</gui><gui>Додати елементи</gui></guiseq>. Завантажені елементи буде показано — ви зможете перенести їх на Flickr.

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: How to create your account
uk: Як створити ваш обліковий запис

note: (itstool) path: page/p
en: First create an Account
uk: Спочатку створіть обліковий запис

note: (itstool) path: page/p
en: When you first run <app>frogr</app>, it displays a window explaining you'll have to create an account.
uk: Після першого запуску <app>frogr</app> програма покаже вікно зі поясненням щодо того, що вам слід створити обліковий запис.

note: (itstool) path: figure/title
en: Authorizing frogr
uk: Уповноваження frogr

note: (itstool) path: figure/desc
en: Authorizing frogr. Requesting a verification code
uk: Уповноваження frogr. Надсилання запиту щодо коду перевірки

note: (itstool) path: page/p
en: Click Ok, it will run your default web browser. On your default web browser, either create a Flickr account or log in to an existing account.
uk: Натисніть кнопку «Гаразд», і програма запустить типову програму для перегляду інтернету. У вікні типової програми для перегляду інтернету або створіть обліковий запис Flickr, або увійдіть до наявного облікового запису.

note: (itstool) path: page/p
en: Then, authorize <app>frogr</app> to access to this account. You may now go back to <app>frogr</app> window, enter the verification code and use the application to upload any picture!
uk: Далі, уповноважте <app>frogr</app> на доступ до цього облікового запису. Після цього можете повернутися до вікна <app>frogr</app>, ввести код перевірки і скористатися програмою для вивантаження будь-якого зображення!

note: (itstool) path: figure/desc
en: Authorizing frogr. Finishing the process
uk: Уповноваження frogr. Завершення процедури

note: (itstool) path: info/desc
en: Amending view
uk: Зміна параметрів перегляду

note: (itstool) path: page/title
en: Sort elements
uk: Упорядковування елементів

note: (itstool) path: page/p
en: You can sort elements by title, by date, by size or as loaded. Click on the menu <gui>View</gui> and select the proper way to sort. You may also use reversed ordering.
uk: Ви можете упорядковувати елементи за заголовком, датою, розміром або часом завантаження. Натисніть пункт меню <gui>Перегляд</gui> і виберіть належний спосіб упорядковування. Ви також можете скористатися оберненим упорядкуванням.

note: (itstool) path: info/desc
en: Amend pictures
uk: Зміна параметрів зображень

note: (itstool) path: page/title
en: Edit details
uk: Редагування подробиць

note: (itstool) path: page/p
en: To edit the details of a picture or a video, right-click on an element and choose <gui>Edit Details</gui>. Until you edit the details, these will use the default details.
uk: Щоб змінити подробиці щодо зображення або відео, клацніть правою кнопкою на елементі і виберіть пункт <gui>Змінити подробиці</gui>. Якщо ви не змінюватимете подробиці, для них буде збережено типові значення.

note: (itstool) path: figure/title
en: Edit picture details
uk: Змінити подробиці про зображення

note: (itstool) path: figure/desc
en: Amend the details of the picture.
uk: Зміна подробиць щодо зображення.

note: (itstool) path: item/p
en: Title
uk: Заголовок

note: (itstool) path: item/p
en: Use this box to amend the title
uk: Скористайтеся цим пунктом для зміни заголовка

note: (itstool) path: item/p
en: Description
uk: Опис

note: (itstool) path: item/p
en: Add some description the element
uk: Додайте якийсь опис елемента

note: (itstool) path: item/p
en: Tags
uk: Мітки

note: (itstool) path: item/p
en: Add some tags to better categorize the element
uk: Додайте мітки для удосконалення категоризації елемента

note: (itstool) path: item/p
en: Visibility
uk: Видимість

note: (itstool) path: item/p
en: Choose whether the element is public or private.
uk: Виберіть, є елемент загальнодоступним чи конфіденційним.

note: (itstool) path: item/p
en: Content type
uk: Тип вмісту

note: (itstool) path: item/p
en: You can specify whether the element is a photo, a screenshot or something else
uk: Ви можете вказати, є елемент фотографією, знімком вікна чи іншим зображенням

note: (itstool) path: item/p
en: Safety level
uk: Рівень безпеки

note: (itstool) path: item/p
en: You can rate the kind of element you're uploading
uk: Ви можете вказати тип елемента, який ви вивантажуєте

note: (itstool) path: item/p
en: License
uk: Ліцензування

note: (itstool) path: item/p
en: You can change the license, or just use the default one set on Flickr
uk: Ви можете змінити умови ліцензування або просто скористатися типовими для Flickr

note: (itstool) path: item/p
en: Geolocation data
uk: Дані геопозиціювання

note: (itstool) path: item/p
en: You can let frogr set the geolocation information for a picture on Flickr based on its EXIF information
uk: Ви можете дозволити frogr встановити дані щодо геопозиціювання для зображення уset the geolocation information for a picture on Flickr на основі даних EXIF самого зображення

note: (itstool) path: item/p
en: Show in global search results
uk: Показувати у загальних результатах пошуку

note: (itstool) path: item/p
en: You can specify whether it should be possible to find your picture or video using Flickr's search engine
uk: Ви можете вказати, чи можна буде знайти ваше зображення чи відео за допомогою рушія пошуку Flickr

note: (itstool) path: item/p
en: Replace 'date posted' with 'date taken'
uk: Замінити «Дату оприлюднення» на «Дату створення»

note: (itstool) path: item/p
en: It affects how your pictures are sorted in your photostream
uk: Впливає на те, як зображення упорядковуються у потоці фотографій

note: (itstool) path: info/desc
en: Open element in external application
uk: Відкриття елемента у зовнішній програмі

note: (itstool) path: page/title
en: External viewer
uk: Зовнішній переглядач

note: (itstool) path: page/p
en: You can display pictures or videos in external applications. Right-click on some picture then choose <gui>Open in external viewer</gui>.
uk: Ви можете переглядати зображення і відео у зовнішніх програмах. Клацніть правою кнопкою на зображенні і виберіть у контекстному меню пункт <gui>Відкрити у зовнішньому переглядачі</gui>.

note: (itstool) path: info/desc
en: Group elements
uk: Групування елементів

note: (itstool) path: page/title
en: Add to groups
uk: Додати до груп

note: (itstool) path: page/p
en: You may add pictures and videos to an already defined group.
uk: Ви можете додавати зображення і відео до вже визначеної групи.

note: (itstool) path: figure/title (itstool) path: figure/desc
en: Adding elements to groups
uk: Додавання елементів до груп

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: frogr help
uk: Довідка з frogr

[ctx: link]
note: (itstool) path: info/title
en: frogr help
uk: Довідка з frogr

[ctx: text]
note: (itstool) path: info/title
en: frogr help
uk: Довідка з frogr

note: (itstool) path: page/title
en: <_:media-1/> frogr help
uk: <_:media-1/> Довідка з frogr

note: (itstool) path: section/title
en: Managing your flickr account
uk: Керування вашим обліковим записом flickr

note: (itstool) path: section/title
en: Managing your pictures
uk: Керування вашими зображеннями

note: (itstool) path: section/title
en: Organize and sort your pictures
uk: Упорядкування та сортування ваших зображень

note: (itstool) path: section/title
en: Set up frogr
uk: Налаштовування frogr

note: (itstool) path: info/desc
en: Introduction to <app>frogr</app>.
uk: Вступ до <app>frogr</app>.

note: (itstool) path: page/title
en: frogr introduction
uk: Вступ до frogr

note: (itstool) path: page/p
en: <app>frogr</app> is a <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> Remote Organizer. <app>frogr</app> is a small application for the GNOME desktop that allows users to manage their accounts in the Flickr image hosting website.
uk: <app>frogr</app> — скорочення від <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> Remote Organizer (віддалений органайзер Flickr). <app>frogr</app> — невеличка програма для стільничного середовища GNOME, за допомогою якої користувачі можуть керувати власними обліковими записами на сайті зберігання зображень Flickr.

note: (itstool) path: figure/title
en: <gui>frogr</gui> window
uk: Вікно <gui>frogr</gui>

note: (itstool) path: figure/desc
en: <app>frogr</app> main window
uk: Головне вікно <app>frogr</app>

note: (itstool) path: media/p
en: <app>frogr</app> main window.
uk: Головне вікно <app>frogr</app>.

note: (itstool) path: section/p
en: <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> is a website allowing hosting of both images and videos.
uk: <link href="http://www.flickr.com/">Flickr</link> — сайт для зберігання зображень і відео.

note: (itstool) path: section/title
en: Main features
uk: Основні можливості

note: (itstool) path: item/p
en: Allow to upload pictures and videos to Flickr
uk: Можливість вивантаження зображень та відео на Flickr

note: (itstool) path: item/p
en: Allow uploading pictures located in remote machines
uk: Можливість вивантаження зображень, які зберігаються на віддалених комп'ютерах

note: (itstool) path: item/p
en: Allow adding tags to pictures
uk: Можливість додавання міток до зображень

note: (itstool) path: item/p
en: Allow specifying sets and group pools for the pictures to be added to after the upload process.
uk: Можливість визначення наборів та групових буферів для зображень, до яких буде додано зображення після вивантаження.

note: (itstool) path: item/p
en: Support for handling multiple Flickr accounts.
uk: Підтримка роботи із декількома обліковими записами Flickr.

note: (itstool) path: item/p
en: Support for saving and loading projects.
uk: Підтримка збереження та завантаження проєктів.

note: (itstool) path: section/title
en: About
uk: Про програму

note: (itstool) path: section/p
en: You can have more information about <app>frogr</app> using the menu <guiseq><gui>frogr</gui><gui>About</gui></guiseq>.
uk: Дізнатися більше про <app>frogr</app> можна за допомогою пункту меню <guiseq><gui>frogr</gui><gui>Про програму</gui></guiseq>.

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Organize
uk: Впорядкувати

note: (itstool) path: info/desc
en: Add, remove and upload pictures and videos
uk: Додавання, вилучення та вивантаження зображень та відео

note: (itstool) path: page/title
en: Transfer elements
uk: Передавання елементів

note: (itstool) path: page/p
en: You first have to add elements (pictures or videos) into frogr before being able to upload them.
uk: Перш ніж мати змогу вивантажувати елементи (зображення або відео), їх слід додати до frogr.

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Preferences
uk: Параметри

note: (itstool) path: page/p
en: Go to Preferences using menu <guiseq><gui>frogr</gui><gui>Preferences</gui></guiseq>.
uk: Перейти до параметрів можна за допомогою пункту меню <guiseq><gui>frogr</gui><gui>Параметри</gui></guiseq>.

note: (itstool) path: section/title
en: General preferences
uk: Загальні параметри

note: (itstool) path: figure/title
en: <gui>frogr</gui> general preferences
uk: Загальні параметри <gui>frogr</gui>

note: (itstool) path: figure/desc
en: <app>frogr</app> general preferences
uk: Загальні параметри <app>frogr</app>

note: (itstool) path: media/p
en: <app>frogr</app> general preferences.
uk: Загальні параметри <app>frogr</app>.

note: (itstool) path: section/title
en: Connection preferences
uk: Параметри з'єднання

note: (itstool) path: section/p
en: This tab allows you to set up a proxy.
uk: За допомогою цієї вкладки можна налаштувати проксі-сервер.

note: (itstool) path: figure/title
en: <gui>frogr </gui> connection preferences
uk: Параметри з'єднання <gui>frogr</gui>

note: (itstool) path: figure/desc
en: <app>frogr</app> connection preferences
uk: Параметри з'єднання <app>frogr</app>

note: (itstool) path: section/title
en: Miscellaneous preferences
uk: Інші параметри

note: (itstool) path: figure/title
en: <gui>frogr </gui> misc preferences window
uk: Вікно інших параметрів <gui>frogr</gui>

note: (itstool) path: figure/desc
en: <app>frogr</app> misc preferences window
uk: Вікно інших параметрів <app>frogr</app>

note: (itstool) path: media/p
en: <app>frogr</app> misc preferences window.
uk: Вікно інших параметрів <app>frogr</app>.

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Remove elements
uk: Вилучення елементів

note: (itstool) path: page/p
en: You can remove a picture or a video using the toolbar <gui>Minus</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Remove Elements</gui></guiseq>.
uk: Вилучити зображення або відео можна за допомогою кнопки <gui>-</gui> на панелі інструментів. Крім того, ви можете скористатися пунктом меню <guiseq><gui>Файл</gui><gui>Вилучити елементи</gui></guiseq>.

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Adding elements to sets
uk: Додавання елементів до наборів

note: (itstool) path: page/p
en: You can add pictures and videos to sets in Flickr. A set is a category. Set do not imply hierarchical view.
uk: У Flickr ви можете додавати зображення і відео до наборів. Набір є категорією. Набір не передбачає ієрархічного перегляду.

note: (itstool) path: page/p
en: Right-click on one or more elements and choose <gui>Add to set</gui>. You may choose to add to an already existing set or create a new one.
uk: Клацніть правою кнопкою на одному або декількох елементах і виберіть у контекстному меню пункт <gui>Додати до набору</gui>. Ви можете додавати елементи до наявного набору або створити набір і додати елементи до нього.

note: (itstool) path: figure/title (itstool) path: figure/desc
en: Adding elements to existing sets
uk: Додавання елементів до наявних наборів

note: (itstool) path: figure/title
en: Creating new sets to add elements to
uk: Створення наборів для додавання елементів

note: (itstool) path: figure/desc
en: Creating new sets to add elements to. You can use the set's title and description for every selected element too
uk: Створення нових наборів для додавання елементів. Ви можете скористатися заголовком і описом набору для усіх позначених елементів

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Tag elements
uk: Елементи міток

note: (itstool) path: page/p
en: You can assign several tags to any element. Flickr allows you to define your own tags. It allows you to easily find any element you did upload.
uk: Із будь-яким елементом можна пов'язати декілька міток. У Flickr передбачено можливість визначення власних міток. За допомогою міток можна без проблем знаходити будь-які вивантажені вами елементи.

note: (itstool) path: page/p
en: Right-click on a element, and choose <gui>Add tags</gui>. Or click on the menu <gui>Edit</gui>, and choose <gui>Add tags</gui>. Or, when you're editing element's detail, you can see and edit the tags
uk: Клацніть правою кнопкою миші на елементі і виберіть у контекстному меню пункт <gui>Додати мітки</gui>. Крім того, можете вибрати у меню <gui>Edit</gui> пункт <gui>Додати мітки</gui>. Також ви можете переглядати і редагувати мітки під час редагування подробиць щодо елемента.

note: (itstool) path: figure/title (itstool) path: figure/desc
en: Adding tags to elements
uk: Додавання міток до елементів

note: (itstool) path: info/desc (itstool) path: page/title
en: Upload elements
uk: Вивантаження елементів

note: (itstool) path: page/p
en: You can upload pictures and videos using the toolbar <gui>arrow</gui> button. Or, you can use the menu <guiseq><gui>File</gui><gui>Upload All</gui></guiseq>. The uploaded pictures will disappear from the list. You may remove some pictures before to upload all the remaining ones.
uk: Ви можете вивантажити зображення і відео за допомогою кнопки <gui>стрілка</gui> на панелі інструментів. Крім того, ви можете скористатися пунктом меню <guiseq><gui>Файл</gui><gui>Вивантажити</gui></guiseq>. Вивантажені елементи зникнуть зі списку. Ви можете вилучити небажані зображення, а потім вивантажити решту.
