frogr master - en to cs translation catalogue (178 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
cs: Nahrávání na Flickr pro GNOME

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
cs: Aplikace frogr poskytuje uživatelům jednoduché a přímé rozhraní, pomocí kterého mohou spravovat své účty na službě pro hostování fotografií Flickr.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
cs: Podporuje všechny základní funkce služby Flickr, včetně nahrávání obrázků, přidávání popisů, nastavování štítků a správy nastavení a skupin.

en: Screenshot of frogr
cs: Snímek obrazovky s aplikací frogr

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
cs: Vzdálený správu služeb Flickr pro GNOME

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
cs: Nahrávejte a uspořádavejte si fotky v účtech na službě Flickr

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
cs: Flickr;obrázek;fotografie;fotka;video;nahrávání;odesílání;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
cs: Vzdálená správa služeb Flickr pro GNOME

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Add
cs: Přid_at

en: Enter a spaces separated list of tags:
cs: Zadejte mezerami oddělovaný seznam štítků:

en: Add Tags
cs: Přidání štítků

en: Name
cs: Název

en: Elements
cs: Objekty

en: Add to Groups
cs: Přidání do skupin

en: Title
cs: Název

en: Add to Sets
cs: Přidání do sad

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
cs: Pro autorizaci aplikace %s zmáčkněte prosím tlačítko. Po provedení se vraťte sem a proces dokončete.

en: Authorize %s
cs: Autorizace aplikace %s

en: _Close
cs: _Zavřít

note: Description label
en: Enter verification code:
cs: Zadejte ověřovací kód:

en: Invalid verification code
cs: Neplatný ověřovací kód

en: Process cancelled
cs: Proces zrušen

en: Connection error:
    Network not available
cs: Chyba připojení:
    Síť není dostupná

en: Connection error:
    Bad request
cs: Chyba připojení:
    Chybný požadavek

en: Connection error:
    Server-side error
cs: Chyba připojení:
    Chyba na straně serveru

en: Error uploading:
    File invalid
cs: Chyba nahrávání:
    Neplatný soubor

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
cs: Chyba nahrávání obrázku:
    Překročena kvóta

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
cs[0]: Překročena kvóta (omezení: %d video měsíčně)
cs[1]: Překročena kvóta (omezení: %d videa měsíčně)
cs[2]: Překročena kvóta (omezení: %d videí měsíčně)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
cs: Chyba nahrávání videa:
    Pod tímto účtem nemůžete nahrát další videa

en: Error:
    Photo not found
cs: Chyba:
    Fotka nenalezena

en: Error:
    Photo already in photoset
cs: Chyba:
    Fotka již v sadě fotek je

en: Error:
    Photo already in group
cs: Chyba:
    Fotka již ve skupině je

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
cs: Chyba:
    Fotka je již v maximálním možném počtu skupin

en: Error:
    Group limit already reached
cs: Chyba:
    Již bylo dosaženo omezení skupiny

en: Error:
    Photo added to group's queue
cs: Chyba:
    Fotka přidána do fronty skupiny

en: Error:
    Photo already added to group's queue
cs: Chyba:
    Fotka je již přidána do fronty skupiny

en: Error:
    Content not allowed for this group
cs: Chyba:
    Obsah není pro tuto skupinu povolen

en: Authorization failed.
    Please try again
cs: Autorizace selhala.
    Zkuste to prosím znovu

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
cs: Chyba:
    Aplikace %s není správně autorizována k nahrávání obrázků na Flickr.
    Proveďte prosím autorizaci znovu

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
cs: Nelze se autentizovat ke službě Flickr.
    Zkuste to prosím znovu.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
cs: Aplikaci %s nemáte dosud správně autorizovanou.
    Zkuste to prosím znovu.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
cs: Neplatný ověřovací kód.
    Zkuste to prosím znovu

en: Error:
    Service not available
cs: Chyba:
    Služba není dostupná

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
cs: Vyskytla se chyba: %s.

en: Authorization failed (timed out)
cs: Autorizace selhala (vypršel čas)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
cs: Zkouší se znovu nahrát (pokus %d/%d)…

en: Uploading '%s'…
cs: Nahrává se „%s“…

en: Updating credentials…
cs: Aktualizuje se pověření…

en: Retrieving data for authorization…
cs: Získávají se údaje pro autorizaci…

en: Finishing authorization…
cs: Dokončuje se autorizace…

en: Retrieving list of sets…
cs: Získává se seznam sad…

en: Retrieving list of groups…
cs: Získává se seznam skupin…

en: Retrieving list of tags…
cs: Získává se seznam štítků…

en: Fetching information
cs: Získávají se informace

en: No sets found
cs: Nenalezeny žádné sady

en: No groups found
cs: Nenalezena žádná skupina

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
cs: Než můžete nahrávat obrázky na Flickr, musíte aplikaci %s správně autorizovat.
    Autorizujte ji prosím znovu.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
cs: Než můžete nahrávat obrázky na Flickr, musíte být připojeni.

en: Uploading Pictures
cs: Nahrávají se obrázky

en: Error opening project file
cs: Chyba při otevírání projektového souboru

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
cs: Schází požadovaná data

en: Title:
cs: Název:

en: Description:
cs: Popis:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
cs: Vyplnit údaje o obrázku podle názvu a popisu

en: Create New Set
cs: Vytvoření nové sady

en: Default (as specified in Flickr)
cs: Výchozí (jak je definována na webu Flickr)

en: All rights reserved
cs: Všechna práva vyhrazena

en: Open with image viewer
cs: Otevřít v prohlížeči obrázků

en: _Title:
cs: Náze_v:

en: _Description:
cs: Popi_s:

en: Ta_gs:
cs: Š_títky:

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: _Private
cs: _Soukromé

en: P_ublic
cs: _Veřejné

en: _Family
cs: _Rodina

en: F_riends
cs: Přáte_lé

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: P_hoto
cs: _Fotka

en: Scree_nshot
cs: S_nímek obrazovky

en: Oth_er
cs: _Jiný

en: Safety Level
cs: Úroveň zabezpečení

en: S_afe
cs: _Bezpečné

en: _Moderate
cs: S_třední

en: Restr_icted
cs: O_mezeno

en: License Type
cs: Typ licence

en: Other Properties
cs: Ostatní vlastnosti

en: _Show Up in Global Search Results
cs: Zobrazovat v globálních vý_sledcích hledání

en: Set Geo_location Information
cs: Nastavit zeměpisnou polohu obrázku

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
cs: Nahradit „Datum zveřejnění“ pomocí „Data pořízení“

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
cs[0]: (%d obrázek)
cs[1]: (%d obrázky)
cs[2]: (%d obrázků)

en: An error happened trying to load the picture
cs: Vyskytla se chyba při načítání obrázku

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Edit Picture Details
cs: Úprava údajů o obrázku

en: Loading files %d / %d
cs: Načítají se soubory %d/%d

en: Unable to load picture %s:
    %s
cs: Nelze načíst obrázek %s:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
cs: Nelze načíst video %s
    Zkontrolujte, jestli máte nainstalovaný správný kodek

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
cs: Nelze načíst soubor %s:
    Velikost souboru je větší než povolené maximum pro tento účet (%s)

en: Flickr Remote Organizer
cs: Vzdálená správa služeb Flickr

note: First create the left side buttons
en: Open
cs: Otevřít

en: Open Existing Project
cs: Otevřít existující projekt

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odebrat

en: Upload
cs: Nahrát

note: Save project item
en: Save
cs: Uložit

en: Save Current Project
cs: Uložit současný projekt

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
cs: Účty

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
cs: Pořízen: %s

en: File size: %s
cs: Velikost souboru: %s

en: Select File
cs: Výběr souboru

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Frogr Project Files
cs: Projektové soubory Frogr

en: Select Destination
cs: Výběr cíle

en: _Save
cs: _Uložit

en: Untitled Project.frogr
cs: Nepojmenovaný projekt.frogr

en: Select a Picture
cs: Výběr obrázku

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Image Files
cs: Obrázky

en: Video Files
cs: Videa

en: You don't have any picture added yet
cs: Zatím nemáte přidaný žádný obrázek

en: You need to select some pictures first
cs: Nejdříve musíte vybrat nějaké obrázky

en: Not connected to Flickr
cs: Nepřipojeno na Flickr

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
cs: Připojen jako %s%s

en:  (PRO account)
cs: (účet PRO)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
cs:  – %s / %s zbývá

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
cs[0]:  – bude nahrán %d soubor (%s)
cs[1]:  – budou nahrány %d soubory (%s)
cs[2]:  – bude nahráno %d souborů (%s)

en: Default Visibility
cs: Výchozí viditelnost

en: Default Content Type
cs: Výchozí typ obsahu

en: Default Safety Level
cs: Výchozí úroveň bezpečnosti

en: Default License
cs: Výchozí licence

en: Other Defaults
cs: Ostatní výchozí údaje

en: _Show Pictures in Global Search Results
cs: Zobrazovat v globálních vý_sledcích hledání

en: Set Geo_location Information for Pictures
cs: Nastavit ze_měpisnou polohu obrázku

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
cs: U obrázků nahradit „Datum zveřejnění“ pomocí „Data pořízení“

en: _General
cs: Obe_cné

en: Proxy Settings
cs: Nastavení proxy

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
cs: Zapnout pro_xy HTTP

en: _Host:
cs: Počít_ač:

note: Proxy username
en: U_sername:
cs: Uživatel_ské jméno:

note: Proxy password
en: Pass_word:
cs: _Heslo:

en: Connec_tion
cs: Připoj_ení

en: Other options
cs: Ostatní volby

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
cs: Zapnout automatické _dokončování štítků

en: _Import Tags from Pictures Metadata
cs: _Importovat štítky z metadat obrázků

en: Use _Dark GTK Theme
cs: Používat motiv GTK _Dark

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
cs: Z_achovat přípony souborů v názvech načítaných obrázků

en: _Misc
cs: Růz_né

en: Preferences
cs: Předvolby

en: _Edit Details…
cs: Upravit po_drobnosti…

en: Add _Tags…
cs: Přidat š_títky…

en: Add to _Group…
cs: Přidat do sk_upiny…

en: Add to _Photoset
cs: _Přidat do sady

en: _Add to Existing Photoset…
cs: Přid_at do existující sady…

en: _Create New Photoset…
cs: _Vytvořit novou sadu…

en: _Open in External Viewer
cs: _Otevřít v externím prohlížeči

en: _Remove Elements
cs: Odeb_rat objekty

en: No pictures loaded
cs: Nejsou načtené žádné obrázky

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
cs: Pro načtení obrázků do tohoto okna zmáčkněte tlačítko <b>„Přidat“</b> na nástrojové liště.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
cs: Až budete připraveni, zmáčkněte tlačítko <b>„Nahrát“</b> a obrázky se nahrají na Flickr.

en: Aut_horize Account…
cs: A_utorizovat se k účtu…

en: _File
cs: _Soubor

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: Save _As…
cs: Uložit j_ako…

en: A_dd…
cs: Při_dat…

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _Upload
cs: _Nahrát

en: _Preferences…
cs: _Předvolby…

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About frogr
cs: O _aplikaci frogr

en: _Quit
cs: U_končit

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Sort Elements
cs: _Seřadit objekty

en: As _Loaded
cs: Jak by_ly načteny

en: By _Date Taken
cs: Podle _data pořízení

en: By _Title
cs: Podle _názvu

en: By _Size
cs: Podle veliko_sti

en: _Reversed Order
cs: _Opačné pořadí

en: Enable _Tooltips
cs: Zapnout vysvě_tlivky
