frogr master - en to hu translation catalogue (184 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
hu: Egy Flickr feltöltő a GNOME-hoz

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
hu: A frogr lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy egy egyszerű és közvetlen felületen keresztül kezeljék a fiókjaikat a Flickr képmegosztó szolgáltatásnál.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
hu: Az összes alapvető Flickr funkció támogatott, például képfájlok feltöltése, leírások hozzáadása, címkék beállítása és csoportgyűjtemények kezelése.

en: Screenshot of frogr
hu: A frogr képernyőképe

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
hu: frogr: egy távoli Flickr szervező a GNOME-hoz

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
hu: Fényképek feltöltése és rendszerezése a Flickr fiókjában

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
hu: Flickr;kép;fénykép;fotó;videó;video;feltöltő;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
hu: Egy távoli Flickr szervező a GNOME-hoz

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: Enter a spaces separated list of tags:
hu: Adja meg szóközökkel elválasztott címkék listáját:

en: Add Tags
hu: Címkék hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: Elements
hu: Elemek

en: Add to Groups
hu: Hozzáadás a csoportokhoz

en: Title
hu: Cím

en: Add to Sets
hu: Hozzáadás az albumhoz

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
hu: A(z) %s felhatalmazásához nyomja meg a megfelelő gombot, majd jöjjön vissza és fejezze be a folyamatot.

en: Authorize %s
hu: %s felhatalmazása

en: _Close
hu: _Bezárás

note: Description label
en: Enter verification code:
hu: Írja be az ellenőrző kódot:

en: Invalid verification code
hu: Érvénytelen ellenőrző kód

en: Process cancelled
hu: Folyamat megszakítva

en: Connection error:
    Network not available
hu: Csatlakozási hiba:
    A hálózat nem érhető el

en: Connection error:
    Bad request
hu: Csatlakozási hiba:
    Hibás kérés

en: Connection error:
    Server-side error
hu: Csatlakozási hiba:
    Kiszolgáló-oldali hiba

en: Error uploading:
    File invalid
hu: Hiba a feltöltéskor:
    A fájl érvénytelen

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
hu: Hiba a kép feltöltése közben:
    A kvóta elérve

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
hu[0]: A kvótát túllépte: %d videó/hónap
hu[1]: A kvótát túllépte: %d videó/hónap

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
hu: Hiba a videó feltöltésekor:
    Több videó feltöltése ezzel a fiókkal nem lehetséges

en: Error:
    Photo not found
hu: Hiba:
    A fénykép nem található

en: Error:
    Photo already in photoset
hu: Hiba:
    A fénykép már az albumban van

en: Error:
    Photo already in group
hu: Hiba:
    A fénykép már a csoportban van

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
hu: Hiba:
    A fénykép már a lehetséges maximális számú csoportban van

en: Error:
    Group limit already reached
hu: Hiba:
    A csoport határa már elérve

en: Error:
    Photo added to group's queue
hu: Hiba:
    A fénykép hozzáadva a csoport várólistájához

en: Error:
    Photo already added to group's queue
hu: Hiba:
    A fénykép már hozzá van adva a csoport várólistájához

en: Error:
    Content not allowed for this group
hu: Hiba:
    A tartalom nem engedélyezett ebben a csoportban

en: Authorization failed.
    Please try again
hu: A hitelesítés meghiúsult.
    Kérjük próbálja újra

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
hu: Hiba
    A(z) %s nem lett megfelelően felhatalmazva a képfájlok Flickr weboldalra történő feltöltéséhez.
    Próbálja meg újra felhatalmazni.

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
hu: A Flickr oldalon nem lehetséges a hitelesítés
    Próbálja meg újra.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
hu: Még nem hatalmazta fel megfelelően ezt: %s.
    Próbálja meg újra.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
hu: Érvénytelen ellenőrző kód.
    Próbálja újra.

en: Error:
    Service not available
hu: Hiba:
    A szolgáltatás nem érhető el

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
hu: Hiba történt: %s.

en: Authorization failed (timed out)
hu: A hitelesítés meghiúsult (időtúllépés)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
hu: Feltöltés újrapróbálása (%d/%d kísérlet)…

en: Uploading '%s'…
hu: „%s” feltöltése…

en: Updating credentials…
hu: Hitelesítési adatok frissítése…

en: Retrieving data for authorization…
hu: Adatok letöltése a hitelesítéshez…

en: Finishing authorization…
hu: Hitelesítés befejezése…

en: Retrieving list of sets…
hu: Albumok listájának lekérése…

en: Retrieving list of groups…
hu: Csoportok listájának lekérése…

en: Retrieving list of tags…
hu: Címkék listájának lekérése…

en: Fetching information
hu: Információk lekérése

en: No sets found
hu: Nem találhatók albumok

en: No groups found
hu: Nem találhatók csoportok

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
hu: Képfájlok Flickr weboldalra feltöltéséhez a(z) %s megfelelő felhatalmazása szükséges.
    Próbálja meg újra felhatalmazni.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
hu: Csatlakoznia kell, mielőtt bármilyen képet töltene fel a Flickr-be.

en: Uploading Pictures
hu: Képek feltöltése

en: Error opening project file
hu: Hiba a projektfájl megnyitásakor

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
hu: Hiányoznak a szükséges adatok

en: Title:
hu: Cím:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
hu: Képek részleteinek kitöltése címmel és leírással

en: Create New Set
hu: Új album létrehozása

en: Default (as specified in Flickr)
hu: Alapértelmezett (a Flickr szerint megadott)

en: All rights reserved
hu: Minden jog fenntartva

en: CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike
hu: CC Nevezd meg! - Ne add el! - Így add tovább!

en: CC Attribution-NonCommercial
hu: CC Nevezd meg! - Ne add el!

en: CC Attribution-NonCommercial-NoDerivs
hu: CC Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd!

en: CC Attribution
hu: CC Nevezd meg!

en: CC Attribution-ShareAlike
hu: CC Nevezd meg! - Így add tovább!

en: CC Attribution-NoDerivs
hu: CC Nevezd meg! - Ne változtasd!

en: Open with image viewer
hu: Megnyitás a képnézegetővel

en: _Title:
hu: _Cím:

en: _Description:
hu: _Leírás:

en: Ta_gs:
hu: Cí_mkék:

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: _Private
hu: _Magánjellegű

en: P_ublic
hu: _Nyilvános

en: _Family
hu: _Család

en: F_riends
hu: _Barátok

en: Content Type
hu: Tartalom típusa

en: P_hoto
hu: _Fénykép

en: Scree_nshot
hu: _Képernyőkép

en: Oth_er
hu: _Egyéb

en: Safety Level
hu: Biztonsági szint

en: S_afe
hu: _Biztonságos

en: _Moderate
hu: _Mérsékelt

en: Restr_icted
hu: _Korlátozott

en: License Type
hu: Licenctípus

en: Other Properties
hu: Egyéb tulajdonságok

en: _Show Up in Global Search Results
hu: _Megjelenítés a globális keresési eredményekben

en: Set Geo_location Information
hu: _Földrajzi helyzet információk beállítása

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
hu: A „Feltöltési dátum” cseréje a „Készítés dátumával”

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
hu[0]: (%d kép)
hu[1]: (%d kép)

en: An error happened trying to load the picture
hu: Hiba történt a kép betöltésének kísérlete közben

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: Edit Picture Details
hu: Kép részleteinek szerkesztése

en: Loading files %d / %d
hu: Fájlok betöltése (%d / %d)

en: Unable to load picture %s:
    %s
hu: A(z) %s kép nem tölthető be:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
hu: A(z) %s videó nem tölthető be
    Kérjük ellenőrizze, hogy a megfelelő kodek telepítve van-e

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
hu: Nem tölthető be a(z) %s fájl:
    A fájl mérete nagyobb, mint amelyet ez a fiók maximálisan megenged (%s)

en: Flickr Remote Organizer
hu: Távoli Flickr szervező

note: First create the left side buttons
en: Open
hu: Megnyitás

en: Open Existing Project
hu: Létező projekt megnyitása

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Upload
hu: Feltöltés

note: Save project item
en: Save
hu: Mentés

en: Save Current Project
hu: Jelenlegi projekt mentése

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
hu: Fiókok

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
hu: Átvett: %s

en: File size: %s
hu: Fájl mérete: %s

en: Select File
hu: Fájl kiválasztása

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Frogr Project Files
hu: Frogr projektfájlok

en: Select Destination
hu: Cél kiválasztása

en: _Save
hu: M_entés

en: Untitled Project.frogr
hu: Névtelen projekt.frogr

en: Select a Picture
hu: Válasszon egy képet

en: All Files
hu: Minden fájl

en: Image Files
hu: Képfájlok

en: Video Files
hu: Videofájlok

en: You don't have any picture added yet
hu: Még nem adott hozzá egyetlen képet sem

en: You need to select some pictures first
hu: Először ki kell választania néhány képet

en: Not connected to Flickr
hu: Nincs kapcsolódva a Flickr-hez

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
hu: Kapcsolódva mint %s%s

en:  (PRO account)
hu:  (PRO fiók)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
hu:  - %s / %s van hátra

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
hu[0]:  - %d feltöltendő fájl (%s)
hu[1]:  - %d feltöltendő fájl (%s)

en: Default Visibility
hu: Alapértelmezett láthatóság

en: Default Content Type
hu: Alapértelmezett tartalom típus

en: Default Safety Level
hu: Alapértelmezett biztonsági szint

en: Default License
hu: Alapértelmezett licenc

en: Other Defaults
hu: Egyéb alapértékek

en: _Show Pictures in Global Search Results
hu: Képek _megjelenítése a globális keresési eredményekben

en: Set Geo_location Information for Pictures
hu: _Földrajzi helyzet információk megadása a képekhez

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
hu: A „Feltöltési dátum” cseréje a „Készítés dátumával” a fényképeknél

en: _General
hu: Á_ltalános

en: Proxy Settings
hu: Proxy beállítások

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
hu: HTTP Proxy _engedélyezése

en: _Host:
hu: _Gép:

note: Proxy username
en: U_sername:
hu: _Felhasználónév:

note: Proxy password
en: Pass_word:
hu: _Jelszó:

en: Connec_tion
hu: _Kapcsolódás

en: Other options
hu: Egyéb beállítások

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
hu: Címkék _automatikus kiegészítésének engedélyezése

en: _Import Tags from Pictures Metadata
hu: Címkék _importálása a képek metaadatából

en: Use _Dark GTK Theme
hu: _Sötét GTK téma használata

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
hu: Fájlkiterjesztések m_egtartása a címekben betöltéskor

en: _Misc
hu: _Egyebek

en: Preferences
hu: Beállítások

en: _Edit Details…
hu: _Részletek szerkesztése…

en: Add _Tags…
hu: _Címkék hozzáadása…

en: Add to _Group…
hu: Hozzáadás a c_soporthoz…

en: Add to _Photoset
hu: Hozzáadása az _albumhoz

en: _Add to Existing Photoset…
hu: Hozzáadás _létező albumhoz…

en: _Create New Photoset…
hu: Új album létre_hozása…

en: _Open in External Viewer
hu: _Megnyitás külső megjelenítőben

en: _Remove Elements
hu: _Elemek eltávolítása

en: No pictures loaded
hu: Nincsenek képek betöltve

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
hu: Nyomja meg a <b>„Hozzáadás”</b> gombot az eszköztáron, hogy képeket töltsön be ebbe az ablakba.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
hu: Amikor elkészült, nyomja meg a <b>„Feltöltés”</b> gombot a fényképek feltöltéséhez a Flickr kiszolgálójára.

en: Aut_horize Account…
hu: Fiók _engedélyezése…

en: _File
hu: _Fájl

en: _Open…
hu: _Megnyitás…

en: Save _As…
hu: Men_tés másként…

en: A_dd…
hu: _Hozzáadás…

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Upload
hu: _Feltöltés

en: _Preferences…
hu: _Beállítások…

en: _Help
hu: _Súgó

en: _About frogr
hu: A frogr _névjegye

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Sort Elements
hu: Elemek _rendezése

en: As _Loaded
hu: _Betöltés szerint

en: By _Date Taken
hu: Készítés _dátuma szerint

en: By _Title
hu: _Cím szerint

en: By _Size
hu: _Méret szerint

en: _Reversed Order
hu: _Fordított sorrend

en: Enable _Tooltips
hu: _Buboréksúgó engedélyezése
