frogr master - en to lv translation catalogue (179 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
lv: Flickr augšupielādētājs GNOME darbvirsmai

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
lv: frogr ļauj lietotājiem pārvaldīt kontus Flickr fotogrāfiju izvietošanas pakalpojumā, izmantojot vienkāršu un tiešu saskarni.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
lv: Tas atbalsta visas pamata Flickr iespējas, tai skaitā attēlu augšupielādēšanu, aprakstu pievienošanu, tagu iestatīšanu un grupas.

en: Screenshot of frogr
lv: frogr ekrānuzņēmums

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
lv: frogr — Flickr attālinātais organizētājs GNOME darbvirsmai

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
lv: Augšupielādēt un organizēt fotogrāfijas Flickr kontos

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
lv: Flickr;Attēls;Bilde;Fotogrāfija;Video;Augšupielādētājs;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
lv: Flickr attālinātais organizētājs GNOME darbvirsmai

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Add
lv: _Pievienot

en: Enter a spaces separated list of tags:
lv: Ievadiet ar atstarpi atdalītu tagu sarakstu:

en: Add Tags
lv: Pievienot tagus

en: Name
lv: Nosaukums

en: Elements
lv: Elementi

en: Add to Groups
lv: Pievienot grupām

en: Title
lv: Nosaukums

en: Add to Sets
lv: Pievienot kolekcijām

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
lv: Lūdzu, nospiediet pogu, lai pilnvarotu %s, un tad atgriezieties, lai pabeigtu procesu.

en: Authorize %s
lv: Pilnvarot %s

en: _Close
lv: Ai_zvērt

note: Description label
en: Enter verification code:
lv: Ievadiet verifikācijas kodu:

en: Invalid verification code
lv: Nederīgs verifikācijas kods

en: Process cancelled
lv: Process ir atcelts

en: Connection error:
    Network not available
lv: Savienojuma kļūda:
    Tīkls nav pieejams

en: Connection error:
    Bad request
lv: Savienojuma kļūda:
    Nederīgs pieprasījums

en: Connection error:
    Server-side error
lv: Savienojuma kļūda:
    Servera puses kļūda

en: Error uploading:
    File invalid
lv: Kļūda, augšupielādējot:
    Nederīga datne

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
lv: Kļūda, augšupielādējot attēlu:
    Pārsniegta kvota

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
lv[0]: Pārsniegta kvota (limits — %d video mēnesī)
lv[1]: Pārsniegta kvota (limits — %d video mēnesī)
lv[2]: Pārsniegta kvota (limits — %d video mēnesī)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
lv: Kļūda, augšupielādējot video:
    Ar šo kontu nevar augšupielādēt vairāk video

en: Error:
    Photo not found
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija nav atrasta

en: Error:
    Photo already in photoset
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija jau ir kolekcijā

en: Error:
    Photo already in group
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija jau ir grupā

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija jau ir maksimāli pieļaujamajā skaitā grupu

en: Error:
    Group limit already reached
lv: Kļūda:
    Jau sasniegts grupas limits

en: Error:
    Photo added to group's queue
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija pievienota grupas rindai

en: Error:
    Photo already added to group's queue
lv: Kļūda:
    Fotogrāfija jau ir pievienota grupas rindai

en: Error:
    Content not allowed for this group
lv: Kļūda:
    Saturs nav atļauts šai grupai

en: Authorization failed.
    Please try again
lv: Pilnvarošana neizdevās.
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
lv: Kļūda
    %s nav pareizi pilnvarots, lai augšupielādētu attēlus Flickr vietnē.
    Lūdzu, atkārtoti pilnvarojiet to

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
lv: Neizdevās pilnvaroties Flickr
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
lv: %s vēl nav pareizi pilnvarots.
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
lv: Nederīgs verifikācijas kods.
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Error:
    Service not available
lv: Kļūda:
    Pakalpojums nav pieejams

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
lv: Gadījās kļūda — %s.

en: Authorization failed (timed out)
lv: Pilnvarošana neizdevās (iestājās noildze)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
lv: Atkal mēģina augšupielādēt (mēģinājums %d/%d)…

en: Uploading '%s'…
lv: Augšupielādē “%s”…

en: Updating credentials…
lv: Atjaunina pieteikšanās datus…

en: Retrieving data for authorization…
lv: Saņem pilnvarošanas datus…

en: Finishing authorization…
lv: Pabeidz pilnvarošanu…

en: Retrieving list of sets…
lv: Saņem kolekciju sarakstu…

en: Retrieving list of groups…
lv: Saņem grupu sarakstu…

en: Retrieving list of tags…
lv: Saņem tagu sarakstu…

en: Fetching information
lv: Iegūst informāciju

en: No sets found
lv: Kolekcijas nav atrastas

en: No groups found
lv: Grupas nav atrastas

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
lv: Jums ir pareizi jāpilnvaro %s, lai varētu augšupielādēt attēlus Flickr.
    Lūdzu, atkārtoti pilnvarojiet to.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
lv: Jums ir jāsavienojas, pirms augšupielādēt attēlus uz Flickr.

en: Uploading Pictures
lv: Augšupielādē attēlus

en: Error opening project file
lv: Kļūda, atverot projekta datni

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
lv: Trūkst nepieciešamo datu

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
lv: Aizpildīt attēlu informāciju ar nosaukumu un aprakstu

en: Create New Set
lv: Izveidot jaunu kolekciju

en: Default (as specified in Flickr)
lv: Noklusējums (kā norādīts Flickr)

en: All rights reserved
lv: Visas tiesības aizsargātas

en: Open with image viewer
lv: Atvērt ar attēlu skatītāju

en: _Title:
lv: _Nosaukums:

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: Ta_gs:
lv: Ta_gi:

en: Visibility
lv: Redzamība

en: _Private
lv: _Privāts

en: P_ublic
lv: P_ublisks

en: _Family
lv: Ģ_imene

en: F_riends
lv: D_raugi

en: Content Type
lv: Satura veids

en: P_hoto
lv: _Fotogrāfija

en: Scree_nshot
lv: Ekrānuzņē_mums

en: Oth_er
lv: _Cits

en: Safety Level
lv: Drošuma līmenis

en: S_afe
lv: _Drošs

en: _Moderate
lv: _Mērens

en: Restr_icted
lv: _Ierobežots

en: License Type
lv: Licences veids

en: Other Properties
lv: Citas īpašības

en: _Show Up in Global Search Results
lv: Rādīt globālajo_s meklēšanas rezultātos

en: Set Geo_location Information
lv: Iestatīt ģeo_lokācijas informāciju

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
lv: Aizstāt “Publicēšanas datums” ar “Uzņemšanas datums”

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
lv[0]: (%d attēls)
lv[1]: (%d attēli)
lv[2]: (%d attēlu)

en: An error happened trying to load the picture
lv: Gadījās kļūda, mēģinot ielādēt attēlu

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Edit Picture Details
lv: Rediģēt attēla informāciju

en: Loading files %d / %d
lv: Ielādē datnes %d / %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
lv: Neizdevās ielādēt attēlu %s:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
lv: Nevar ielādēt video %s
    Lūdzu, pārliecinieties, ka ir uzinstalēts pareizais kodeks

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
lv: Nevar ielādēt datni %s:
    Datnes izmērs ir lielāks nekā maksimāli atļautais šim kontam (%s)

en: Flickr Remote Organizer
lv: Flickr attālinātais organizētājs

note: First create the left side buttons
en: Open
lv: Atvērt

en: Open Existing Project
lv: Atvērt esošu projektu

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove
lv: Izņemt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

note: Save project item
en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Current Project
lv: Saglabāt šo projektu

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
lv: Konti

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
lv: Uzņemts: %s

en: File size: %s
lv: Datnes izmērs: %s

en: Select File
lv: Izvēlieties datni

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Frogr Project Files
lv: Frogr projekta datnes

en: Select Destination
lv: Izvēlieties mērķi

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Untitled Project.frogr
lv: Nenosaukts projekts.frogr

en: Select a Picture
lv: Izvēlieties attēlu

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Image Files
lv: Attēlu datnes

en: Video Files
lv: Video datnes

en: You don't have any picture added yet
lv: Vēl nav pievienota neviena bilde

en: You need to select some pictures first
lv: Vispirms jāizvēlas attēli

en: Not connected to Flickr
lv: Nav savienots ar Flickr

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
lv: Savienojies kā %s%s

en:  (PRO account)
lv:  (PRO konts)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
lv:  — %s / %s atlikuši

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
lv[0]:  — %d datne, ko augšupielādēt (%s)
lv[1]:  — %d datnes, ko augšupielādēt (%s)
lv[2]:  — %d datņu, ko augšupielādēt (%s)

en: Default Visibility
lv: Noklusējuma redzamība

en: Default Content Type
lv: Noklusējuma satura veids

en: Default Safety Level
lv: Noklusējuma drošības līmenis

en: Default License
lv: Noklusējuma licence

en: Other Defaults
lv: Citi noklusējumi

en: _Show Pictures in Global Search Results
lv: Rādīt attēlu_s globālajos meklēšanas rezultātos

en: Set Geo_location Information for Pictures
lv: Iestatīt ģeo_lokācijas informāciju attēliem

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
lv: Attēliem aizstāt “Publicēšanas datums” ar “Uzņemšanas datums”

en: _General
lv: _Vispārīgi

en: Proxy Settings
lv: Starpniekservera iestatījumi

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
lv: I_eslēgt HTTP starpniekserveri

en: _Host:
lv: _Serveris:

note: Proxy port
en: _Port:
lv: _Ports:

note: Proxy username
en: U_sername:
lv: _Lietotājvārds:

note: Proxy password
en: Pass_word:
lv: Pa_role:

en: Connec_tion
lv: Savieno_jums

en: Other options
lv: Citas opcijas

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
lv: Ieslēgt tagu automātisku pa_beigšanu

en: _Import Tags from Pictures Metadata
lv: _Importēt tagus no attēlu metadatiem

en: Use _Dark GTK Theme
lv: Izmantot _tumšo GTK motīvu

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
lv: Saglabāt datņu paplašinājumus nosau_kumos, kad ielādē

en: _Misc
lv: _Citi

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: _Edit Details…
lv: R_ediģēt informāciju…

en: Add _Tags…
lv: Pievienot _tagus…

en: Add to _Group…
lv: Pievienot _grupai…

en: Add to _Photoset
lv: Pievienot _foto kolekcijai

en: _Add to Existing Photoset…
lv: Pievienot esoš_ai foto kolekcijai…

en: _Create New Photoset…
lv: Izveidot jaunu foto kolek_ciju…

en: _Open in External Viewer
lv: Atvērt ārē_jā skatītājā

en: _Remove Elements
lv: _Izņemt elementus

en: No pictures loaded
lv: Nav ielādētu attēlu

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
lv: Spiediet rīkjoslas pogu <b>“Pievienot”</b>, lai šajā loga ielādētu attēlus.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
lv: Kad esat gatavs, spiediet pogu <b>“Augšupielādēt”</b>, lai augšupielādētu savus attēlus uz Flickr.

en: Aut_horize Account…
lv: Piln_varot kontu…

en: _File
lv: _Datne

en: _Open…
lv: _Atvērt…

en: Save _As…
lv: S_aglabāt kā...

en: A_dd…
lv: Pie_vienot…

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Upload
lv: _Augšupielādēt

en: _Preferences…
lv: _Iestatījumi…

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About frogr
lv: P_ar frogr

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _View
lv: _Skats

en: _Sort Elements
lv: Kārtot elementu_s

en: As _Loaded
lv: Ie_lādes secībā

en: By _Date Taken
lv: Pēc uzņemšanas _datuma

en: By _Title
lv: Pēc _nosaukuma

en: By _Size
lv: Pēc _izmēra

en: _Reversed Order
lv: Apg_rieztā secībā

en: Enable _Tooltips
lv: Ieslēg_t paskaidres
