frogr master - en to nl translation catalogue (182 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
nl: Een Flickr-uploader voor Gnome

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
nl: frogr biedt gebruikers de mogelijkheid om hun accounts op de Flickr-fotohostingsdienst te beheren aan de hand van een eenvoudige interface.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
nl: Het biedt ondersteuning voor alle basisfuncties van Flickr, zoals het uploaden van afbeeldingen, toevoegen van beschrijvingen, instellen van tags en beheren van sets en groepen.

en: Screenshot of frogr
nl: Schermafdruk van frogr

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
nl: frogr: een externe Flickr-organiseerder voor Gnome

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
nl: Upload en organiseer foto’s in Flickr-accounts

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
nl: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;Foto;Afbeelding;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
nl: Een externe Flickr-organiseerder voor Gnome

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Enter a spaces separated list of tags:
nl: Voer een lijst van tags in, gescheiden door spaties:

en: Add Tags
nl: Tags toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: Elements
nl: Elementen

en: Add to Groups
nl: Toevoegen aan groepen

en: Title
nl: Titel

en: Add to Sets
nl: Toevoegen aan sets

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
nl: Klik op de knop om %s te autoriseren, en keer vervolgens terug om het proces te voltooien.

en: Authorize %s
nl: %s autoriseren

en: _Close
nl: Sl_uiten

note: Description label
en: Enter verification code:
nl: Voer de verificatiecode in:

en: Invalid verification code
nl: Ongeldige verificatiecode

en: Process cancelled
nl: Proces geannuleerd

en: Connection error:
    Network not available
nl: Verbindingsfout:
    Netwerk niet beschikbaar

en: Connection error:
    Bad request
nl: Verbindingsfout:
    Onjuiste aanvraag

en: Connection error:
    Server-side error
nl: Verbindingsfout:
    Serverfout

en: Error uploading:
    File invalid
nl: Fout bij uploaden:
    Ongeldig bestand

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
nl: Fout bij uploaden van afbeelding:
    Quota overschreden

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
nl[0]: Quota overschreden (limiet: %d video per maand)
nl[1]: Quota overschreden (limiet: %d video’s per maand)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
nl: Fout bij uploaden van video:
    U kunt niet nog meer video’s uploaden met deze account

en: Error:
    Photo not found
nl: Fout:
    Foto niet gevonden

en: Error:
    Photo already in photoset
nl: Fout:
    Foto reeds in fotoset

en: Error:
    Photo already in group
nl: Fout:
    Foto reeds in groep

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
nl: Fout:
    Foto reeds in maximaal aantal groepen

en: Error:
    Group limit already reached
nl: Fout:
    Groepslimiet reeds bereikt

en: Error:
    Photo added to group's queue
nl: Fout:
    Foto toegevoegd aan groepswachtrij

en: Error:
    Photo already added to group's queue
nl: Fout:
    Foto reeds toegevoegd aan groepswachtrij

en: Error:
    Content not allowed for this group
nl: Fout:
    Inhoud niet toegestaan in deze groep

en: Authorization failed.
    Please try again
nl: Autorisatie mislukt.
    Probeer het opnieuw

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
nl: Fout
    %s is niet correct geautoriseerd om afbeeldingen te uploaden naar Flickr.
    Gelieve opnieuw te autoriseren

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
nl: Kan niet aanmelden bij Flickr
    Probeer het opnieuw.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
nl: U heeft %s nog niet correct geautoriseerd.
    Probeer het opnieuw.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
nl: Ongeldige verificatiecode.
    Probeer het opnieuw.

en: Error:
    Service not available
nl: Fout:
    Dienst niet beschikbaar

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
nl: Er is een fout opgetreden: %s.

en: Authorization failed (timed out)
nl: Autorisatie mislukt (time-out)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
nl: Uploaden opnieuw proberen (poging %d/%d)…

en: Uploading '%s'…
nl: Bezig met uploaden van ‘%s’…

en: Updating credentials…
nl: Bezig met bijwerken van gebruikersreferenties…

en: Retrieving data for authorization…
nl: Gegevens voor autorisatie worden verkregen…

en: Finishing authorization…
nl: Autorisatie wordt afgerond…

en: Retrieving list of sets…
nl: Lijst van sets wordt verkregen…

en: Retrieving list of groups…
nl: Lijst van groepen wordt verkregen…

en: Retrieving list of tags…
nl: Lijst van tags wordt verkregen…

en: Fetching information
nl: Informatie wordt opgehaald

en: No sets found
nl: Geen sets gevonden

en: No groups found
nl: Geen groepen gevonden

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
nl: U dient %s correct te autoriseren om afbeeldingen te uploaden naar Flickr.
    Gelieven het opnieuw te autoriseren.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
nl: U dient verbonden te zijn om afbeeldingen te uploaden naar Flickr.

en: Uploading Pictures
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Error opening project file
nl: Fout bij openen van projectbestand

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
nl: Vereiste gegevens ontbreken

en: Title:
nl: Titel:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
nl: Afbeeldingsgegevens aanvullen met titel en beschrijving

en: Create New Set
nl: Nieuwe set aanmaken

en: Default (as specified in Flickr)
nl: Standaard (zoals aangegeven in Flickr)

en: All rights reserved
nl: Alle rechten voorbehouden

en: CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike
nl: Naamsvermelding-NietCommercieel-GelijkDelen

en: CC Attribution-NonCommercial
nl: CC Naamsvermelding-NietCommercieel

en: CC Attribution-NonCommercial-NoDerivs
nl: Naamsvermelding-NietCommercieel-GeenAfgeleideWerken

en: CC Attribution
nl: CC Naamsvermelding

en: CC Attribution-ShareAlike
nl: CC Naamsvermelding-GelijkDelen

en: CC Attribution-NoDerivs
nl: CC Naamsvermelding-GeenAfgeleideWerken

en: Open with image viewer
nl: Openen met afbeeldingsweergave

en: _Title:
nl: _Titel:

en: _Description:
nl: _Beschrijving:

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: _Private
nl: _Privé

en: P_ublic
nl: Op_enbaar

en: _Family
nl: _Familie

en: F_riends
nl: V_rienden

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: P_hoto
nl: _Foto

en: Scree_nshot
nl: Scher_mafdruk

en: Oth_er
nl: Ov_erige

en: Safety Level
nl: Veiligheidsniveau

en: S_afe
nl: _Veilig

en: _Moderate
nl: Ge_middeld

en: Restr_icted
nl: Bep_erkt

en: License Type
nl: Licentietype

en: Other Properties
nl: Overige eigenschappen

en: _Show Up in Global Search Results
nl: _Tonen in globale zoekresultaten

en: Set Geo_location Information
nl: Geo_locatie-informatie instellen

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
nl: ‘Datum geplaatst’ vervangen door ‘Datum genomen’

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
nl[0]: (%d afbeelding)
nl[1]: (%d afbeeldingen)

en: An error happened trying to load the picture
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de afbeelding

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: Edit Picture Details
nl: Afbeeldingsgegevens bewerken

en: Loading files %d / %d
nl: Laden van bestanden %d / %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
nl: Kan afbeelding %s niet laden:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
nl: Kan video %s niet laden
    Controleer of u de juiste codec geïnstalleerd heeft

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
nl: Kan bestand %s niet laden:
    Grootte van bestand is groter dan het maximum toegestaan voor deze account (%s)

en: Flickr Remote Organizer
nl: Externe Flickr-organiseerder

note: First create the left side buttons
en: Open
nl: Openen

en: Open Existing Project
nl: Bestaand project openen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Upload
nl: Uploaden

note: Save project item
en: Save
nl: Opslaan

en: Save Current Project
nl: Huidig project opslaan

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
nl: Genomen op: %s

en: File size: %s
nl: Bestandsgrootte: %s

en: Select File
nl: Kies bestand

en: _Open
nl: _Openen

en: Frogr Project Files
nl: Frogr-projectbestanden

en: Select Destination
nl: Selecteer bestemming

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Untitled Project.frogr
nl: Naamloos project.frogr

en: Select a Picture
nl: Selecteer een afbeelding

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Image Files
nl: Afbeeldingsbestanden

en: Video Files
nl: Videobestanden

en: You don't have any picture added yet
nl: U heeft nog geen afbeeldingen toegevoegd

en: You need to select some pictures first
nl: U dient eerst enkele afbeeldingen te selecteren

en: Not connected to Flickr
nl: Niet verbonden met Flickr

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
nl: Verbonden als %s%s

en:  (PRO account)
nl:  (PRO-account)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
nl:  - %s / %s resterend

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
nl[0]:  - %d bestand te uploaden (%s)
nl[1]:  - %d bestanden te uploaden (%s)

en: Default Visibility
nl: Standaardzichtbaarheid

en: Default Content Type
nl: Standaardinhoudstype

en: Default Safety Level
nl: Standaardveiligheidsniveau

en: Default License
nl: Standaardlicentie

en: Other Defaults
nl: Overige standaardwaarden

en: _Show Pictures in Global Search Results
nl: _Afbeeldingen tonen in globale zoekresultaten

en: Set Geo_location Information for Pictures
nl: Geo_locatie-informatie instellen voor afbeeldingen

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
nl: ‘Datum geplaatst’ vervangen door ‘Datum genomen’ voor afbeeldingen

en: _General
nl: Al_gemeen

en: Proxy Settings
nl: Proxy-instellingen

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
nl: HTTP-proxy inschak_elen

note: Proxy port
en: _Port:
nl: _Poort:

note: Proxy username
en: U_sername:
nl: Gebruiker_snaam:

note: Proxy password
en: Pass_word:
nl: _Wachtwoord:

en: Connec_tion
nl: Ver_binding

en: Other options
nl: Overige instellingen

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
nl: _Tags automatisch aanvullen

en: _Import Tags from Pictures Metadata
nl: Tags _importeren uit metadata van afbeeldingen

en: Use _Dark GTK Theme
nl: _Donker GTK-thema gebruiken

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
nl: Bestandsextensies in titels _behouden tijdens laden

en: _Misc
nl: _Allerlei

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Edit Details…
nl: G_egevens bewerken…

en: Add _Tags…
nl: _Tags toevoegen…

en: Add to _Group…
nl: Toevoegen aan _groep…

en: Add to _Photoset
nl: Toevoegen aan _fotoset

en: _Add to Existing Photoset…
nl: Toevoegen aan _bestaande fotoset…

en: _Create New Photoset…
nl: Nieuwe fotoset _aanmaken…

en: _Open in External Viewer
nl: _Openen in externe weergave

en: _Remove Elements
nl: Elementen ve_rwijderen

en: No pictures loaded
nl: Geen afbeeldingen geladen

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
nl: Klik op de knop <b>‘Toevoegen’</b> in de werkbalk om afbeeldingen in dit venster te laden.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
nl: Klik, wanneer u klaar bent, op de knop <b>‘Uploaden’</b> om uw afbeeldingen te uploaden naar Flickr.

en: Aut_horize Account…
nl: _Account autoriseren…

en: _File
nl: _Bestand

en: _Open…
nl: _Openen…

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: A_dd…
nl: _Toevoegen…

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: _Upload
nl: _Uploaden

en: _Preferences…
nl: _Voorkeuren…

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About frogr
nl: _Over frogr

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _View
nl: _Beeld

en: _Sort Elements
nl: Elementen _sorteren

en: As _Loaded
nl: Zoals ge_laden

en: By _Date Taken
nl: Op _datum genomen

en: By _Title
nl: Op _titel

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: _Reversed Order
nl: Omgekee_rde volgorde

en: Enable _Tooltips
nl: Zwevende _tips inschakelen
