frogr master - en to oc translation catalogue (177 entries)

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
oc: frogr : un gestionari Flickr a distància per GNOME

en: frogr is a small application for the GNOME desktop that allows users to manage their accounts in the Flickr image hosting website.
oc: frogr es una pichona aplicacion per l'environament de burèu GNOME que permet de gerir los comptes del site d'albergament d'imatges Flickr

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
oc: Pren en carga totas las foncionalitats basicas de Flickr, coma lo mandadís d'imatges, l'apondon de descripcions, la definicion d'etiquetas e la gestion dels albums o dels gropes.

en: Screenshot of frogr
oc: Captura d'ecran de frogr

en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
oc: Flickr;Imatge;Fotografia;Vidèo;Mandadís;Mandar;Cargar;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
oc: Un gestionari Flickr a distància per GNOME

en: _Cancel
oc: A_nullar

en: _Add
oc: _Apondre

en: Enter a spaces separated list of tags:
oc: Sasissètz una lista d'etiquetas separadas per d'espacis :

en: Add Tags
oc: Apondre d'etiquetas

en: Name
oc: Nom

en: Add to Groups
oc: Apondre als gropes

en: Title
oc: Títol

en: Add to Sets
oc: Apondre als albums

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
oc: Quichatz sul boton per autorizar %s, puèi tornatz per acabar lo processus.

en: Authorize %s
oc: Autorizar %s

en: _Close
oc: _Tampar

en: Enter verification code:
oc: Sasissètz lo còde de verificacion :

en: Invalid verification code
oc: Còde de verificacion invalid

en: Process cancelled
oc: Processus anullat

en: Connection error:
    Network not available
oc: Error de connexion :
    Ret indisponibla

en: Connection error:
    Bad request
oc: Error de connexion :
    Marrida requèsta

en: Connection error:
    Server-side error
oc: Error de connexion :
    Error costat servidor

en: Error uploading:
    File invalid
oc: Error pendent lo mandadís :
    Fichièr invalid

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
oc: Error pendent lo mandadís de l'imatge :
    Quota depassat

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
oc[0]: Quota depassat (limit : %d vidèo per mes)
oc[1]: Quota depassat (limit : %d vidèos per mes)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
oc: Error de mandadís de la vidèo :
    Podètz pas mai mandar de vidèos amb aqueste compte

en: Error:
    Photo not found
oc: Error :
    Fòto introbabla

en: Error:
    Photo already in group
oc: Error :
    Fòto ja dins lo grop

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
oc: Error :
    Fòto ja dins lo nombre maximum de gropes possible

en: Error:
    Group limit already reached
oc: Error :
    Limit del grop ja atencha

en: Error:
    Photo added to group's queue
oc: Error :
    Fòto aponduda a la fila d'espèra del grop

en: Error:
    Photo already added to group's queue
oc: Error :
    Fòto ja aponduda a la fila d'espèra del grop

en: Error:
    Content not allowed for this group
oc: Error :
    Contengut non autorizat per aqueste grop

en: Authorization failed.
    Please try again
oc: Fracàs de l'autorizacion.
    Ensajatz tornamai

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
oc: Error
    %s es pas autorizat de mandar d'imatges cap a Flickr.
    Veuillez l'autorizar tornamai

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
oc: Impossible de s'autentificar dins Flickr
    Ensajatz tornamai.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
oc: Avètz pas encara corrèctament autorizat %s.
    Ensajatz tornamai.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
oc: Code de verificacion invalid.
    Ensajatz tornamai.

en: Error:
    Service not available
oc: Error :
    Servici indisponible

en: An error happened: %s.
oc: Una error s'es producha : %s.

en: Authorization failed (timed out)
oc: Fracàs de l'autorizacion (relambi expirat)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
oc: Novèl essai de mandadís (temptativa %d/%d)…

en: Uploading '%s'…
oc: Mandadís de « %s »…

en: Updating credentials…
oc: Mesa a jorn de las informacions d'identificacion…

en: Retrieving data for authorization…
oc: Recuperacion dels donadas per l'autorizacion…

en: Finishing authorization…
oc: Fin de l'autorizacion…

en: Retrieving list of sets…
oc: Recuperacion de la lista dels albums…

en: Retrieving list of groups…
oc: Recuperacion de la lista dels gropes…

en: Retrieving list of tags…
oc: Recuperacion de la lista de las etiquetas…

en: Fetching information
oc: Recuperacion dels informacions

en: No sets found
oc: Aucun album trobat

en: No groups found
oc: Aucun grop trobat

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
oc: Vos cal donner l'autorizacion a %s avant lo mandadís d'imatges cap a Flickr.
    Veuillez l'autorizar tornamai.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
oc: Vos cal èsser connectat avant lo mandadís d'imatges cap a Flickr.

en: Uploading Pictures
oc: Mandadís dels imatges

en: Error opening project file
oc: Error pendent la dobertura del fichièr projècte

en: Missing data required
oc: Donadas mancantas requesidas

en: Title:
oc: Títol :

en: Description:
oc: Descripcion :

en: Fill Pictures Details with Title and Description
oc: Completar las informacions d'imatges amb lo títol e la descripcion

en: Create New Set
oc: Crear un novèl album

en: Default (as specified in Flickr)
oc: Per defaut (coma definít dins Flickr)

en: All rights reserved
oc: Totes dreches réservés

en: CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike
oc: CC Paternitat-Pas d'utilizacion comerciala-Partiment a l'identic

en: CC Attribution-NonCommercial
oc: CC Paternitat-Pas d'utilizacion comerciala

en: CC Attribution-NonCommercial-NoDerivs
oc: CC Paternitat-Pas d'utilizacion comerciala-Pas de modificacion

en: CC Attribution
oc: CC Paternitat

en: CC Attribution-ShareAlike
oc: CC Paternitat-Partiment a l'identic

en: CC Attribution-NoDerivs
oc: CC Paternitat-Pas de modificacion

en: Open with image viewer
oc: Dobrir amb lo visionador d'imatge

en: _Title:
oc: _Títol :

en: _Description:
oc: _Descripcion :

en: Ta_gs:
oc: Eti_quetas :

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: _Private
oc: _Privat

en: _Family
oc: Fa_milha

en: F_riends
oc: Am_ics

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: P_hoto
oc: _Fòto

en: Scree_nshot
oc: _Captura

en: Oth_er
oc: _Autre

en: Safety Level
oc: Nivèl de seguretat

en: S_afe
oc: _Securizat

en: _Moderate
oc: _Moderat

en: Restr_icted
oc: _Restrench

en: License Type
oc: Tipe de licéncia

en: Other Properties
oc: Autres proprietats

en: _Show Up in Global Search Results
oc: _Mostrar dins los resultats de recèrca globals

en: Set Geo_location Information
oc: Definir las informacions de geo_localizacion

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
oc: Remplaçar la « data de publicacion » per la « data de presa de vista »

en: (%d Picture) | (%d Pictures)
oc[0]: (%d imatge)
oc[1]: (%d imatges)

en: An error happened trying to load the picture
oc: Una error s'es producha al moment del cargament de l'imatge

en: _Edit
oc: _Edicion

en: Edit Picture Details
oc: Modificar las informacions d'un imatge

en: Loading files %d / %d
oc: Cargament dels fichièrs %d / %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
oc: Impossible de cargar l'imatge %s :
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
oc: Impossible de cargar la vidèo %s
    Verificatz qu'avètz los bons codecs installats

en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
oc: Impossible de cargar lo fichièr %s :
    la talha del fichièr es superiora al maximum autorizat per aqueste compte (%s)

en: Open
oc: Dobrir

en: Open Existing Project
oc: Dobrir un projècte existent

en: Add
oc: Apondre

en: Add Elements
oc: Apondre d'elements

en: Remove
oc: Suprimir

en: Remove Elements
oc: Suprimís d'elements

en: Upload
oc: Mandar

en: Upload All
oc: Tot mandar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Save Current Project
oc: Enregistrar lo projècte actual

en: _About
oc: A _prepaus

en: _Quit
oc: _Quitar

en: Accounts
oc: Comptes

en: Taken: %s
oc: Prise lo : %s

en: File size: %s
oc: Talha del fichièr : %s

en: Select File
oc: Seleccionar un fichièr

en: _Open
oc: _Dobrir

en: Frogr Project Files
oc: Fichièr projècte Frogr

en: Select Destination
oc: Seleccionar una destinacion

en: _Save
oc: _Enregistrar

en: Untitled Project.frogr
oc: Projècte sens títol.frogr

en: Select a Picture
oc: Seleccionar un imatge

en: All Files
oc: Totes los fichièrs

en: Image Files
oc: Fichièrs imatges

en: Video Files
oc: Fichièrs vidèos

en: You don't have any picture added yet
oc: Avètz pas encara apondut d'imatge

en: You need to select some pictures first
oc: Vos cal d'en primièr seleccionar d'imatges

en: Not connected to Flickr
oc: Pas connectat a Flickr

en: Connected as %s%s
oc: Connectat en tant que %s%s

en:  (PRO account)
oc: (compte PRO)

en:  - %s / %s remaining
oc:  - %s / %s restant

en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
oc[0]:  - %d fichièr de mandar (%s)
oc[1]:  - %d fichièrs de mandar (%s)

en: Default Visibility
oc: Visibilitat per defaut

en: Default Content Type
oc: Tipe de contengut per defaut

en: Default Safety Level
oc: Nivèl de seguretat per defaut

en: Default License
oc: Licéncia per defaut

en: Other Defaults
oc: Autres paramètres per defaut

en: _Show Pictures in Global Search Results
oc: _Mostrar los imatges dins los resultats de recèrca globals

en: Set Geo_location Information for Pictures
oc: Definir las informacions de geo_localizacion dels imatges…

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
oc: Remplaçar la « data de publicacion » per la « data de presa de vista » pels imatges

en: Proxy Settings
oc: Paramètres del servidor mandatari

en: _Enable HTTP Proxy
oc: _Activar lo servidor mandatari HTTP

en: _Host:
oc: _Òste :

en: _Port:
oc: _Pòrt :

en: U_sername:
oc: Nom d'_utilizaire :

en: Pass_word:
oc: Sen_hal :

en: Connec_tion
oc: Conne_xion

en: Other options
oc: Autras opcions

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
oc: Ac_tivar l'autocomplecion de las etiquetas

en: _Import Tags from Pictures Metadata
oc: _Importar las etiquetas a partir de las metadonadas dels imatges

en: Use _Dark GTK Theme
oc: Utilizar lo tèma _Dark de GTK

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
oc: _Conservar las extensions de fichièrs dins los títols al moment del cargament

en: _Misc
oc: _Divèrs

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: Aut_horize Account…
oc: Auto_rizar lo compte…

en: _Preferences…
oc: _Paramètres…

en: _Help
oc: A_juda

en: _Edit Details…
oc: Modificar las _informacions…

en: Add _Tags…
oc: A_pondre d'etiquetas…

en: Add to _Group…
oc: Apondre al _grop…

en: Add to _Photoset
oc: Apondre a l'a_lbum

en: _Add to Existing Photoset…
oc: Apondre a un album _existant…

en: _Create New Photoset…
oc: Crear un _novèl album…

en: _Open in External Viewer
oc: Dobrir dins un afichador e_xtèrne

en: _Remove Elements
oc: _Suprimir d'elements

en: _File
oc: _Fichièr

en: _Open…
oc: _Dobrir

en: Save _As…
oc: Enregistrar _jos…

en: A_dd Elements…
oc: Aj_outer los elements…

en: _Upload All
oc: _Mandar tot

en: _View
oc: _Afichatge

en: _Sort Elements
oc: _Triar los elements

en: As _Loaded
oc: Per _òrdre de cargament

en: By _Date Taken
oc: Per _date de prise

en: By _Title
oc: Per _títol

en: By _Size
oc: Per t_alha

en: _Reversed Order
oc: Òrdre _invèrse

en: Enable _Tooltips
oc: Activar las info_bullas
