frogr master - en to sl_SI translation catalogue (185 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
sl_SI: Usklajevalnik Flickr za GNOME

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
sl_SI: Program frogr omogoča uporabnikom upravljanje z računi Flickr prek enostavnega in preglednega vmesnika.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
sl_SI: Podpira vse osnovne zmožnosti spletišča Flickr, vključno s pošiljanjem slik, dodajanjem opisa, nastavljanje oznak in urejanje skupin.

en: Screenshot of frogr
sl_SI: Zaslonska slika programa frogr

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
sl_SI: frogr: usklajevalnik Flickr za GNOME

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
sl_SI: Pošiljanje in organiziranje slik na računih Flickr

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
sl_SI: Flickr;slika;fotografija;foto;video;pošiljalnik;video;photo;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
sl_SI: Oddaljeni usklajevalnik Flickr za GNOME

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Enter a spaces separated list of tags:
sl_SI: Vnesite oznake ločene s presledki:

en: Add Tags
sl_SI: Dodaj oznako

en: Name
sl_SI: Ime

en: Elements
sl_SI: Predmeti

en: Add to Groups
sl_SI: Dodaj skupinam

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Add to Sets
sl_SI: Dodaj naborom

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
sl_SI: Pritisnite gumb za overitev %s in se vrnite na to okno za dokončanje opravila.

en: Authorize %s
sl_SI: Pooblasti %s

en: _Close
sl_SI: _Zapri

note: Description label
en: Enter verification code:
sl_SI: Vnos kode za overitev:

en: Invalid verification code
sl_SI: Neveljavna overitvena koda

en: Process cancelled
sl_SI: Opravilo je bilo prekinjeno

en: Connection error:
    Network not available
sl_SI: Napaka povezave:
    omrežje ni na voljo

en: Connection error:
    Bad request
sl_SI: Napaka povezave:
    slaba zahteva

en: Connection error:
    Server-side error
sl_SI: Napaka povezave:
    napaka s strani strežnika

en: Error uploading:
    File invalid
sl_SI: Napaka med pošiljanjem:
    neveljavna datoteka.

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
sl_SI: Napaka med pošiljanjem slike:
    količinska omejitev je presežena.

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
sl_SI[0]: Presežena je omejitev (omejitev: %d posnetkov na mesec)
sl_SI[1]: Presežena je omejitev (omejitev: %d posnetek na mesec)
sl_SI[2]: Presežena je omejitev (omejitev: %d posnetka na mesec)
sl_SI[3]: Presežena je omejitev (omejitev: %d posnetki na mesec)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
sl_SI: Napaka pošiljanja videa:
    s tem računom posnetkov ni več mogoče pošiljati

en: Error:
    Photo not found
sl_SI: Napaka:
    fotografije ni mogoče najti

en: Error:
    Photo already in photoset
sl_SI: Napaka:
    fotografija je že v naboru fotografij

en: Error:
    Photo already in group
sl_SI: Napaka:
    fotografija je že v skupini

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
sl_SI: Napaka:
    fotografija je že v največ dovoljenih skupinah

en: Error:
    Group limit already reached
sl_SI: Napaka:
    omejitev skupine je že dosežena.

en: Error:
    Photo added to group's queue
sl_SI: Napaka:
    fotografija je dodana v čakalno vrsto skupine

en: Error:
    Photo already added to group's queue
sl_SI: Napaka:
    fotografija je že dodana v čakalno vrsto skupine

en: Error:
    Content not allowed for this group
sl_SI: Napaka:
    vsebina ni dovoljena za to skupino

en: Authorization failed.
    Please try again
sl_SI: Pooblastitev je spodletela.
    poskusite znova

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
sl_SI: Napaka
    %s ni pravilno odobren za pošiljanje slik na Flickr.
    Opravilo je treba znova odobriti.

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
sl_SI: Ni mogoče overiti v sistemu Flickr.
    Poskusite znova.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
sl_SI: %s je treba pred pošiljanjem slik na na flickr pravilno odobriti.
    Poskusite znova.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
sl_SI: Neveljavna koda za pooblastitev.
    Poskusite znova.

en: Error:
    Service not available
sl_SI: Napaka:
    storitev ni na voljo.

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
sl_SI: Prišlo je do napake: %s.

en: Authorization failed (timed out)
sl_SI: Overitev je spodletela (zakasnela)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
sl_SI: Ponovno prejemanje (poskus %d/%d) ...

en: Uploading '%s'…
sl_SI: Pošiljanje '%s'...

en: Updating credentials…
sl_SI: Posodabljanje poveril ...

en: Retrieving data for authorization…
sl_SI: Pridobivanje podatkov za overitev ...

en: Finishing authorization…
sl_SI: Zaključevanje overitve ...

en: Retrieving list of sets…
sl_SI: Pridobivanje seznama naborov ...

en: Retrieving list of groups…
sl_SI: Pridobivanje seznama skupin ...

en: Retrieving list of tags…
sl_SI: Pridobivanje seznama oznak ...

en: Fetching information
sl_SI: Pridobivanje podrobnosti

en: No sets found
sl_SI: Ni najdenih naborov

en: No groups found
sl_SI: Ni najdenih skupin

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
sl_SI: %s mora biti pred pošiljanjem na Flickr overjen.
    Dovoljenje je treba znova preveriti.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
sl_SI: Pred pošiljanjem slik na Flickr mora biti račun overjen.

en: Uploading Pictures
sl_SI: Pošiljanje slik

en: Error opening project file
sl_SI: Napaka med odpiranjem datoteke projekta

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
sl_SI: Zahtevani so manjkajoči podatki

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
sl_SI: Izpolni podrobnosti slike s podatki naslova in opisa

en: Create New Set
sl_SI: Ustvari nov nabor

en: Default (as specified in Flickr)
sl_SI: Privzeto (kot je določeno na spletišču Flickr)

en: All rights reserved
sl_SI: Vse pravice pridržane

en: CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike
sl_SI: Dovoljenje CC – nekomercialno – objavljanje pod istimi pogoji

en: CC Attribution-NonCommercial
sl_SI: Dovoljenje CC – nekomercialna raba

en: CC Attribution-NonCommercial-NoDerivs
sl_SI: Dovoljenje CC – nekomercialna raba – brez predelav

en: CC Attribution
sl_SI: Dovoljenje CC

en: CC Attribution-ShareAlike
sl_SI: Dovoljenje CC – objavljanje pod istimi pogoji

en: CC Attribution-NoDerivs
sl_SI: Dovoljenje CC – brez predelav

en: Open with image viewer
sl_SI: Odpri s pregledovalnikom slik

en: _Title:
sl_SI: _Naslov:

en: _Description:
sl_SI: _Opis:

en: Ta_gs:
sl_SI: Ozna_ke:

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: _Private
sl_SI: _Zasebno

en: P_ublic
sl_SI: _Javno

en: _Family
sl_SI: _Družina

en: F_riends
sl_SI: _Prijatelji

en: Content Type
sl_SI: Vrsta vsebine

en: P_hoto
sl_SI: _Fotografija

en: Scree_nshot
sl_SI: _Zaslonska slika

en: Oth_er
sl_SI: Dru_go

en: Safety Level
sl_SI: Raven varnosti

en: S_afe
sl_SI: _Varno

en: _Moderate
sl_SI: Zme_rno

en: Restr_icted
sl_SI: _Omejeno

en: License Type
sl_SI: Vrsta dovoljenja

en: Other Properties
sl_SI: Druge lastnosti

en: _Show Up in Global Search Results
sl_SI: _Pokaži v splošnih rezultatih iskanja

en: Set Geo_location Information
sl_SI: Pošlji _geolocirane podatke

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
sl_SI: Zamenjaj »datum objave« z »datumom prevzema«

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
sl_SI[0]: (%d slik)
sl_SI[1]: (%d slika)
sl_SI[2]: (%d sliki)
sl_SI[3]: (%d slike)

en: An error happened trying to load the picture
sl_SI: Prišlo je do napake med nalaganjem slike

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: Edit Picture Details
sl_SI: Urejanje podrobnosti slike

en: Loading files %d / %d
sl_SI: Nalaganje datotek %d / %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti slike %s:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
sl_SI: Ni mogoče naložiti videa %s.
    Preverite, ali je nameščen ustrezen kodek za dekodiranje.

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
sl_SI: Datoteke %s ni mogoče naložiti:
    Velikost datoteke je večja kot največja dovoljena velikost za ta račun (%s).

en: Flickr Remote Organizer
sl_SI: Oddaljeni organizator Flickr.

note: First create the left side buttons
en: Open
sl_SI: Odpri

en: Open Existing Project
sl_SI: Odpri obstoječi projekt

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Upload
sl_SI: Pošlji

note: Save project item
en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Current Project
sl_SI: Shrani trenutni projekt

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
sl_SI: Računi

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
sl_SI: Posneto: %s

en: File size: %s
sl_SI: Velikost datoteke: %s

en: Select File
sl_SI: Izbor datoteke

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: Frogr Project Files
sl_SI: Datoteke projekta Frogr

en: Select Destination
sl_SI: Izbor cilja

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Untitled Project.frogr
sl_SI: neimenovan projekt.frogr

en: Select a Picture
sl_SI: Izberi sliko

en: All Files
sl_SI: Vse datoteke

en: Image Files
sl_SI: Slikovne datoteke

en: Video Files
sl_SI: Video datoteke

en: You don't have any picture added yet
sl_SI: Ni še dodanih slik

en: You need to select some pictures first
sl_SI: Najprej je treba izbrati nekaj slik

en: Not connected to Flickr
sl_SI: Ni povezave s spletiščem Flickr

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
sl_SI: Povezava je ustvarjena za %s%s

en:  (PRO account)
sl_SI: (PRO račun)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
sl_SI:  - še %s / %s

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
sl_SI[0]:  - %d datotek za pošiljanje (%s)
sl_SI[1]:  - %d datoteka za pošiljanje (%s)
sl_SI[2]:  - %d datoteki za pošiljanje (%s)
sl_SI[3]:  - %d datoteke za pošiljanje (%s)

en: Default Visibility
sl_SI: Privzeta vidljivost

en: Default Content Type
sl_SI: Privzeta vrsta vsebine

en: Default Safety Level
sl_SI: P_rivzeta varnostna raven

en: Default License
sl_SI: Privzeto dovoljenje

en: Other Defaults
sl_SI: Drugo privzeto

en: _Show Pictures in Global Search Results
sl_SI: _Pokaži slike v splošnih rezultatih iskanja

en: Set Geo_location Information for Pictures
sl_SI: Pošlji _geolocirane podatke slik

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
sl_SI: Zamenjaj »datum objave« z »datumom prevzema« za slike

en: _General
sl_SI: _Splošno

en: Proxy Settings
sl_SI: Nastavitve posredniškega strežnika

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
sl_SI: _Omogoči posredovalni strežnik

en: _Host:
sl_SI: _Gostitelj:

note: Proxy port
en: _Port:
sl_SI: _Vrata:

note: Proxy username
en: U_sername:
sl_SI: _Uporabniško ime:

note: Proxy password
en: Pass_word:
sl_SI: _Geslo:

en: Connec_tion
sl_SI: Pove_zava

en: Other options
sl_SI: Druge možnosti

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
sl_SI: Omogoči samodejno _dopolnjevanje oznak

en: _Import Tags from Pictures Metadata
sl_SI: _Uvozi oznake iz metapodatkov slik

en: Use _Dark GTK Theme
sl_SI: Uporabi _temno temo

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
sl_SI: _Ohrani pripono datotek v naslovu med nalaganjem slik

en: _Misc
sl_SI: _Razno

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: _Edit Details…
sl_SI: _Uredi podrobnosti ...

en: Add _Tags…
sl_SI: Dodaj _oznake ...

en: Add to _Group…
sl_SI: Dodaj _skupini ...

en: Add to _Photoset
sl_SI: _Dodaj v nabor slik

en: _Add to Existing Photoset…
sl_SI: D_odaj k obstoječemu naboru ...

en: _Create New Photoset…
sl_SI: _Ustvari nov nabor slik ...

en: _Open in External Viewer
sl_SI: Odpri v zunanjem pregledovalniku

en: _Remove Elements
sl_SI: _Odstrani predmete

en: No pictures loaded
sl_SI: Ni naloženih slik

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
sl_SI: Pritisnite na gumb <b>»Dodaj«</b> za nalaganje slik v to okno.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
sl_SI: Ko je vse pripravljeno, pritisnite na gumb <b>»Pošlji«</b> za pošiljanje slik na Flickr.

en: Aut_horize Account…
sl_SI: _Overi račun ...

en: _File
sl_SI: _Datoteka

en: _Open…
sl_SI: _Odpri ...

en: Save _As…
sl_SI: Shrani _kot ...

en: A_dd…
sl_SI: _Dodaj ...

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: _Upload
sl_SI: _Pošlji

en: _Preferences…
sl_SI: _Možnosti ...

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About frogr
sl_SI: _O programu

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: _Sort Elements
sl_SI: _Razvrsti predmete

en: As _Loaded
sl_SI: po _nalaganju

en: By _Date Taken
sl_SI: po _datumu posnetka

en: By _Title
sl_SI: po _naslovu

en: By _Size
sl_SI: Po veliko_sti

en: _Reversed Order
sl_SI: _Obrnjen vrstni red

en: Enable _Tooltips
sl_SI: Omogoči _orodne namige
