frogr master - en to sr translation catalogue (187 entries)

en: frogr
sr: фрогр

en: A flickr uploader for GNOME
sr: Фликров отпремач за Гном

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
sr: фрогр дозвољава корисницима да управљају својим налозима на Фликр сервису за складиштење фотографија преко једноставног и непосредног сучеља.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
sr: Подржава све основне Фликрове функције, укључујући отпремање слика, додавање описа, подешавање ознака и управљање депоима подешавања и група.

en: Screenshot of frogr
sr: Снимак екрана фрогра

en: Mario Sanchez Prada
sr: Марио Санчез Прада

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
sr: фрогр: Фликров удаљени организатор за Гном

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
sr: Пошаљите и организујте фотографије на Фликровим налозима

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
sr: фликр;слика;фотографија;видео;снимак;отпремник;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
sr: Фликров удаљени организатор за Гном

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Add
sr: _Додај

en: Enter a spaces separated list of tags:
sr: Унесите размаком раздвојен списак ознака:

en: Add Tags
sr: Додајте ознаке

en: Name
sr: Назив

en: Elements
sr: Елементи

en: Add to Groups
sr: Додај у групе

en: Title
sr: Назив

en: Add to Sets
sr: Додај у подешавања

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
sr: Молим притисните дугме да овластите „%s“ и затим се вратите да довршите процес.

en: Authorize %s
sr: Овласти „%s“

en: _Close
sr: _Затвори

note: Description label
en: Enter verification code:
sr: Унеси шифру провере:

en: Invalid verification code
sr: Неисправна шифра провере

en: Process cancelled
sr: Процес је отказан

en: Connection error:
    Network not available
sr: Грешка повезивања:
    Мрежа није доступна

en: Connection error:
    Bad request
sr: Грешка повезивања:
    Лош захтев

en: Connection error:
    Server-side error
sr: Грешка повезивања:
    Грешка сервера

en: Error uploading:
    File invalid
sr: Грешка при слању:
    Неисправна датотека

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
sr: Грешка при слању слике:
    Премашена квота

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
sr[0]: Премашена је количина (ограничење: %d снимак месечно)
sr[1]: Премашена је количина (ограничење: %d снимка месечно)
sr[2]: Премашена је количина (ограничење: %d снимака месечно)
sr[3]: Премашена је количина (ограничење: један снимак месечно)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
sr: Грешка отпремања снимка:
    Са овим налогом не можете да отпремите још снимака

en: Error:
    Photo not found
sr: Грешка:
    Нисам пронашао фотографију

en: Error:
    Photo already in photoset
sr: Грешка:
    Фотографија је већ у скупу фотографија

en: Error:
    Photo already in group
sr: Грешка:
    Фотографија је већ у групи

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
sr: Грешка:
    Фотографија је већ у највећем могућем броју група

en: Error:
    Group limit already reached
sr: Грешка:
    Већ сте достигли ограничење групе

en: Error:
    Photo added to group's queue
sr: Грешка:
    Фотографија је додата у ред групе

en: Error:
    Photo already added to group's queue
sr: Грешка:
    Фотографија је већ додата у ред групе

en: Error:
    Content not allowed for this group
sr: Грешка:
    Садржај није допуштен за ову групу

en: Authorization failed.
    Please try again
sr: Потврда идентитета није успела.
    Покушајте поново

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
sr: Грешка:
    %s није исправно овлашћен да шаље слике на Фликр.
    Молим овластите га поново

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
sr: Не могу да потврдим идентитет на Фликру
    Покушајте опет.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
sr: Још увек нисте исправно овластили „%s“.
    Покушајте опет.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
sr: Неисправна шифра провере.
    Покушајте опет.

en: Error:
    Service not available
sr: Грешка:
    Услуга није доступна

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
sr: Догодила се грешка: %s.

en: Authorization failed (timed out)
sr: Није успело потврђивање идентитета (истекло је време)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
sr: Поново покушавам отпремање (покушај %d/%d)…

en: Uploading '%s'…
sr: Отпремам „%s“…

en: Updating credentials…
sr: Освежавам уверења…

en: Retrieving data for authorization…
sr: Преузимам податке за потврђивање идентитета…

en: Finishing authorization…
sr: Завршавам потврђивање идентитета…

en: Retrieving list of sets…
sr: Преузимам списак скупова…

en: Retrieving list of groups…
sr: Преузимам списак група…

en: Retrieving list of tags…
sr: Преузимам списак ознака…

en: Fetching information
sr: Преузимам податке

en: No sets found
sr: Нисам пронашао скупове

en: No groups found
sr: Нисам пронашао групе

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
sr: Морате исправно да овластите „%s“ пре слања било каквих слика на Фликр.
    Молим овластите га поново.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
sr: Морате бити повезани да бисте слали слике на Фликр.

en: Uploading Pictures
sr: Отпремам слике

en: Error opening project file
sr: Грешка отварања датотеке пројекта

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
sr: Подаци који недостају су потребни

en: Title:
sr: Назив:

en: Description:
sr: Опис:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
sr: Попуните податке о слици називом и описом

en: Create New Set
sr: Направи нови скуп

en: Default (as specified in Flickr)
sr: Основно (као што је наведено у Фликру)

en: All rights reserved
sr: Сва права су задржана

en: CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike
sr: ЦЦ Ауторство—Некомерцијално—Истоветно дељење

en: CC Attribution-NonCommercial
sr: ЦЦ Ауторство—Некомерцијално

en: CC Attribution-NonCommercial-NoDerivs
sr: ЦЦ Ауторство—Некомерцијално—Без прерада

en: CC Attribution
sr: ЦЦ Ауторство

en: CC Attribution-ShareAlike
sr: ЦЦ Ауторство—Истоветно дељење

en: CC Attribution-NoDerivs
sr: ЦЦ Ауторство—Без прерада

en: Open with image viewer
sr: Отвори у прегледнику слика

en: _Title:
sr: _Назив:

en: _Description:
sr: _Опис:

en: Ta_gs:
sr: О_знаке:

en: Visibility
sr: Видљивост

en: _Private
sr: _Лично

en: P_ublic
sr: _Јавно

en: _Family
sr: П_ородица

en: F_riends
sr: П_ријатељи

en: Content Type
sr: Врста садржаја

en: P_hoto
sr: _Фотографија

en: Scree_nshot
sr: _Снимак екрана

en: Oth_er
sr: _Друго

en: Safety Level
sr: Ниво безбедности

en: S_afe
sr: _Безбедно

en: _Moderate
sr: _Умерено

en: Restr_icted
sr: _Ограничено

en: License Type
sr: Врста дозволе

en: Other Properties
sr: Остала својства

en: _Show Up in Global Search Results
sr: Прикажи у резултатима _опште претраге

en: Set Geo_location Information
sr: Подеси податке _геоположаја

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
sr: Замени „датум постављања“ са „датумом снимања“

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
sr[0]: (%d слика)
sr[1]: (%d слике)
sr[2]: (%d слика)
sr[3]: (једна слика)

en: An error happened trying to load the picture
sr: Дошло је до грешке приликом покушаја слања слике

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: Edit Picture Details
sr: Уреди податке слике

en: Loading files %d / %d
sr: Отпремам датотеку %d од %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
sr: Не могу да учитам слику „%s“:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
sr: Не могу да отпремим снимак %s
    Проверите да ли сте инсталирали одговарајући кодек

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
sr: Не могу да пошаљем датотеку „%s“:
    Датотека је већа од највеће допуштене за овај налог (%s)

en: Flickr Remote Organizer
sr: Фликров удаљени организатор за Гном

note: First create the left side buttons
en: Open
sr: Отвори

en: Open Existing Project
sr: Отворите постојећи пројекат

en: Add
sr: Додај

en: Remove
sr: Уклони

en: Upload
sr: Отпреми

note: Save project item
en: Save
sr: Сачувај

en: Save Current Project
sr: Сачувајте текући пројекат

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
sr: Налози

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
sr: Снимљена: %s

en: File size: %s
sr: Величина датотеке: %s

en: Select File
sr: Изаберите датотеку

en: _Open
sr: _Отвори

en: Frogr Project Files
sr: Датотеке Фрогровог пројекта

en: Select Destination
sr: Изаберите одредиште

en: _Save
sr: _Сачувај

en: Untitled Project.frogr
sr: Неименовани пројекат.frogr

en: Select a Picture
sr: Изаберите слику

en: All Files
sr: Све датотеке

en: Image Files
sr: Датотеке слика

en: Video Files
sr: Датотеке снимака

en: You don't have any picture added yet
sr: Још увек нисте додали ниједну слику

en: You need to select some pictures first
sr: Прво морате да изаберете неке слике

en: Not connected to Flickr
sr: Нисте повезани на Фликр

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
sr: Повезани сте као %s%s

en:  (PRO account)
sr:  (ПРО налог)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
sr:  — преостаје вам %s од %s

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
sr[0]:  — %d датотека за отпремање (%s)
sr[1]:  — %d датотеке за отпремање (%s)
sr[2]:  — %d датотека за отпремање (%s)
sr[3]:  — %d датотека за отпремање (%s)

en: Default Visibility
sr: Основна видљивост

en: Default Content Type
sr: Основна врста садржаја

en: Default Safety Level
sr: Основни ниво безбедности

en: Default License
sr: Основна дозвола

en: Other Defaults
sr: Остале основности

en: _Show Pictures in Global Search Results
sr: Прикажи _слике у резултатима опште претраге

en: Set Geo_location Information for Pictures
sr: Подеси податке _геоположаја за слику

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
sr: Замени „датум постављања“ са „датумом снимања“ за слике

en: _General
sr: _Опште

en: Proxy Settings
sr: Подешавања посредника

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
sr: Укључи _ХТТП посредника

en: _Host:
sr: _Рачунар:

note: Proxy port
en: _Port:
sr: _Прикључак:

note: Proxy username
en: U_sername:
sr: Корисничко _име:

note: Proxy password
en: Pass_word:
sr: _Лозинка:

en: Connec_tion
sr: _Веза

en: Other options
sr: Остали избори

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
sr: Укључи _самодовршавање ознака

en: _Import Tags from Pictures Metadata
sr: Увези ознаке из _метаподтака слика

en: Use _Dark GTK Theme
sr: Користи _тамну ГТК тему

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
sr: _Задржи проширења датотека у називима приликом слања

en: _Misc
sr: _Разно

en: Preferences
sr: Поставке

en: _Edit Details…
sr: Измени _детаље…

en: Add _Tags…
sr: Додај _ознаке…

en: Add to _Group…
sr: Додај у _групу…

en: Add to _Photoset
sr: Додај у _скуп фотографија

en: _Add to Existing Photoset…
sr: _Додај у постојећи скуп фотографија…

en: _Create New Photoset…
sr: _Направи нови скуп фотографија…

en: _Open in External Viewer
sr: Отвори у _спољном прегледнику

en: _Remove Elements
sr: _Уклони елементе

en: No pictures loaded
sr: Слике нису учитане

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
sr: Притисните дугме <b>„Додај“</b> на траци алата да учитате слике у овај прозор.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
sr: Када сте спремни, притисните дугме <b>„Отпреми“</b> да пошаљете ваше слике на Фликр.

en: Aut_horize Account…
sr: _Овласти налог…

en: _File
sr: _Датотека

en: _Open…
sr: _Отвори…

en: Save _As…
sr: Сачувај _као…

en: A_dd…
sr: _Додај…

en: _Remove
sr: _Уклони

en: _Upload
sr: _Отпреми

en: _Preferences…
sr: _Поставке…

en: _Help
sr: По_моћ

en: _About frogr
sr: _О фрогру

en: _Quit
sr: _Изађи

en: _View
sr: _Преглед

en: _Sort Elements
sr: _Поређај елементе

en: As _Loaded
sr: Према _учитавању

en: By _Date Taken
sr: Према _датуму снимања

en: By _Title
sr: Према _називу

en: By _Size
sr: Према _величини

en: _Reversed Order
sr: _Обрнути редослед

en: Enable _Tooltips
sr: Укључи облачиће _алата
