frogr master - en to uk translation catalogue (180 entries)

en: A flickr uploader for GNOME
uk: Вивантажувач flickr для GNOME

en: frogr allows users to manage their accounts on the Flickr photo hosting service with a simple and direct interface.
uk: За допомогою простого і зрозумілого інтерфейсу frogr користувачі можуть керувати своїми обліковими записами у службі зберігання фотографій Flickr.

en: It supports all the basic Flickr features, including uploading pictures, adding descriptions, setting tags and managing sets and groups pools.
uk: У програмі передбачено підтримку усіх базових можливостей Flickr, включно із вивантаженням зображень, додаванням описів, встановленням міток та керуванням буферами наборів та груп.

en: Screenshot of frogr
uk: Знімок вікна frogr

en: frogr: a Flickr Remote Organizer for GNOME
uk: Frogr: віддалений упорядник Flickr для середовища GNOME

en: Upload and organize photos in Flickr accounts
uk: Вивантаження й упорядкування фотографій у Flickr

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;
uk: Flickr;Image;Picture;Photo;Video;Uploader;флікр;зображення;знімок;фотографія;відео;вивантаження;

en: A Flickr Remote Organizer for GNOME
uk: Віддалений упорядник Flickr для середовища GNOME

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Add
uk: _Додати

en: Enter a spaces separated list of tags:
uk: Введіть розділений пробілами перелік міток:

en: Add Tags
uk: Додати мітки

en: Name
uk: Назва

en: Elements
uk: Елементи

en: Add to Groups
uk: Додати до груп

en: Title
uk: Назва

en: Add to Sets
uk: Додати до альбомів

en: Please press the button to authorize %s and then come back to complete the process.
uk: Будь ласка, натисніть кнопку, щоб уповноважити %s. Потім поверніться до цього вікна, щоб завершити процес.

en: Authorize %s
uk: Уповноважити %s

en: _Close
uk: _Закрити

note: Description label
en: Enter verification code:
uk: Введіть код для перевірки:

en: Invalid verification code
uk: Некоректний код для перевірки

en: Process cancelled
uk: Процес скасовано

en: Connection error:
    Network not available
uk: Помилка з'єднання:
    Мережа недоступна

en: Connection error:
    Bad request
uk: Помилка з'єднання:
    Неправильний запит

en: Connection error:
    Server-side error
uk: Помилка з'єднання:
    Помилка сервера

en: Error uploading:
    File invalid
uk: Помилка вивантаження:
    Некоректний файл

en: Error uploading picture:
    Quota exceeded
uk: Помилка вивантаження зображення:
    Ліміт перевищено

en: Quota exceeded (limit: %d video per month) | Quota exceeded (limit: %d videos per month)
uk[0]: Перевищено квоту (обмеження: %d відео на місяць)
uk[1]: Перевищено квоту (обмеження: %d відео на місяць)
uk[2]: Перевищено квоту (обмеження: %d відео на місяць)

en: Error uploading video:
    You can't upload more videos with this account
uk: Помилка вивантаження відео:
    Перевищено квоту на вивантаження відео для цього облікового запису

en: Error:
    Photo not found
uk: Помилка:
    Фотографію не знайдено

en: Error:
    Photo already in photoset
uk: Помилка:
    Фотографія вже є в альбомі

en: Error:
    Photo already in group
uk: Помилка:
    Фотографія вже є в групі

en: Error:
    Photo already in the maximum number of groups possible
uk: Помилка:
    Фотографія вже є в максимальному числі груп

en: Error:
    Group limit already reached
uk: Помилка:
    Ліміт групи вже перевищено

en: Error:
    Photo added to group's queue
uk: Помилка:
    Фотографія додано до черги групи

en: Error:
    Photo already added to group's queue
uk: Помилка:
    Фотографія вже додана до черги групи

en: Error:
    Content not allowed for this group
uk: Помилка:
    Вміст не дозволений для цієї групи

en: Authorization failed.
    Please try again
uk: Авторизація невдала.
    Спробуйте ще раз

en: Error
    %s is not properly authorized to upload pictures to Flickr.
    Please re-authorize it
uk: Помилка
    %s не уповноважено належним чином на вивантаження зображень на flickr.
    Повторіть процедуру уповноваження

en: Unable to authenticate in Flickr
    Please try again.
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на Flickr
    Будь ласка, повторіть спробу.

en: You have not properly authorized %s yet.
    Please try again.
uk: Ви ще не уповноважили %s належним чином.
    Будь ласка, повторіть спробу.

en: Invalid verification code.
    Please try again.
uk: Некоректний код для перевірки.
    Будь ласка, повторіть спробу.

en: Invalid signature.
    Please try again.
uk: Некоректний підпис.
    Будь ласка, повторіть спробу.

en: Error:
    Service not available
uk: Помилка:
    Служба недоступна

note: General error: just dump the raw error description
en: An error happened: %s.
uk: Сталася помилка: %s.

en: Authorization failed (timed out)
uk: Помилка уповноваження (перевищено час очікування)

en: Retrying Upload (attempt %d/%d)…
uk: Повторна спроба вивантаження (спроба %d з %d)…

en: Uploading '%s'…
uk: Вивантаження «%s»…

en: Updating credentials…
uk: Оновлюємо реєстраційні дані…

en: Retrieving data for authorization…
uk: Одержання даних для авторизації…

en: Finishing authorization…
uk: Завершення авторизації…

en: Retrieving list of sets…
uk: Пошук переліку альбомів…

en: Retrieving list of groups…
uk: Пошук переліку груп…

en: Retrieving list of tags…
uk: Пошук переліку міток…

en: Fetching information
uk: Отримуємо відомості

en: No sets found
uk: Альбомів не знайдено

en: No groups found
uk: Груп не знайдено

en: You need to properly authorize %s before uploading any pictures to Flickr.
    Please re-authorize it.
uk: Перш ніж вивантажувати якісь зображення на Flickr, вам слід належним чином уповноважити %s.
    Будь ласка, повторіть процедуру уповноваження.

en: You need to be connected before uploading any pictures to Flickr.
uk: Вам слід з'єднатися із сервером до вивантаження зображень на Flickr.

en: Uploading Pictures
uk: Вивантажуємо зображення

en: Error opening project file
uk: Помилка під час спроби відкрити файл проєкту

note: This shows a dialog notifying the problem to the user
en: Missing data required
uk: Немає потрібних даних

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Description:
uk: Опис:

en: Fill Pictures Details with Title and Description
uk: Заповніть параметри зображення, зокрема заголовок і опис

en: Create New Set
uk: Створити новий набір

en: Default (as specified in Flickr)
uk: Типовий (як вказано у Flickr)

en: All rights reserved
uk: Усі права застережено

en: Open with image viewer
uk: Відкрити переглядачем

en: _Title:
uk: _Назва:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: Ta_gs:
uk: Мі_тки:

en: Visibility
uk: Видимість

en: _Private
uk: _Особисте

en: P_ublic
uk: _Публічне

en: _Family
uk: С_ім'я

en: F_riends
uk: Д_рузі

en: Content Type
uk: Тип вмісту

en: P_hoto
uk: _Фотографія

en: Scree_nshot
uk: _Знімок екрана

en: Oth_er
uk: _Інше

en: Safety Level
uk: Рівень безпеки

en: S_afe
uk: _Безпечний

en: _Moderate
uk: По_мірний

en: Restr_icted
uk: Обм_ежений

en: License Type
uk: Тип ліцензії

en: Other Properties
uk: Інші властивості

en: _Show Up in Global Search Results
uk: По_казувати у загальних результатах пошуку

en: Set Geo_location Information
uk: Встановити дані _геопозиціювання

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken'
uk: Замінити «Дату оприлюднення» на «Дату створення»

note: Visually indicate how many pictures are being edited
en: (%d Picture) | (%d Pictures)
uk[0]: (%d зображення)
uk[1]: (%d зображення)
uk[2]: (%d зображень)

en: An error happened trying to load the picture
uk: Помилка при спробі завантажити малюнок

en: _Edit
uk: З_міни

en: Edit Picture Details
uk: Змінити подробиці про зображення

en: Loading files %d / %d
uk: Завантаження файлів, %d з %d

en: Unable to load picture %s:
    %s
uk: Не вдалося завантажити зображення %s:
    %s

en: Unable to load video %s
    Please check that you have the right codec installed
uk: Не вдалося завантажити відео %s
    Будь ласка, перевірте, чи встановлено у системі відповідний кодек

note: First %s is the title of the picture (filename of the file by default). Second %s is the max allowed size for a picture to be uploaded to flickr (different for free and PRO accounts).
en: Can't load file %s:
    Size of file is bigger than the maximum allowed for this account (%s)
uk: Не вдалося завантажити файл %s:
    Розмір файла є більшим за максимальний дозволений для цього облікового запису (%s)

en: Flickr Remote Organizer
uk: Віддалений упорядник Flickr

note: First create the left side buttons
en: Open
uk: Відкрити

en: Open Existing Project
uk: Відкрити наявний проєкт

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Upload
uk: Вивантажити

note: Save project item
en: Save
uk: Зберегти

en: Save Current Project
uk: Зберегти поточний проєкт

note: Create the submenu and insert it in the right section
en: Accounts
uk: Облікові записи

note: String showind the date and time a picture was taken
en: Taken: %s
uk: Зроблено: %s

en: File size: %s
uk: Розмір файла: %s

en: Select File
uk: Виберіть файл

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Frogr Project Files
uk: файли проєктів Frogr

en: Select Destination
uk: Виберіть призначення

en: _Save
uk: З_берегти

en: Untitled Project.frogr
uk: Проєкт_без_назви.frogr

en: Select a Picture
uk: Вибрати зображення

en: All Files
uk: усі файли

en: Image Files
uk: Файли зображень

en: Video Files
uk: відеофайли

en: You don't have any picture added yet
uk: Ви ще не додали жодного зображення

en: You need to select some pictures first
uk: Спочатку виберіть кілька зображень

en: Not connected to Flickr
uk: Немає з'єднання з flickr

note: Login string, showing the user is PRO (second '%s') if so.
en: Connected as %s%s
uk: З'єднано як %s%s

en:  (PRO account)
uk:  (обліковий запис PRO)

note: Will show in the status bar the amount of data (in KB, MB or GB) the user is currently allowed to upload to flicker till the end of the month, in a CURRENT / MAX fashion. The '-' at the beginning is just a separator, since more blocks of text will be shown in the status bar too.
en:  - %s / %s remaining
uk:  — лишилося %s з %s

note: Will show in the status bar the amount of pictures and data (in KB, MB or GB) that would be uploaded as the sum of the sizes for every picture loaded in the application
en:  - %d file to upload (%s) |  - %d files to upload (%s)
uk[0]:  - лишилося вивантажити %d файл (%s)
uk[1]:  - лишилося вивантажити %d файли (%s)
uk[2]:  - лишилося вивантажити %d файлів (%s)

en: Default Visibility
uk: Типова видимість

en: Default Content Type
uk: Типовий тип вмісту

en: Default Safety Level
uk: Типовий рівень безпеки

en: Default License
uk: Типова ліцензія

en: Other Defaults
uk: Інші типові параметри

en: _Show Pictures in Global Search Results
uk: По_казувати зображення у загальних результатах пошуку

en: Set Geo_location Information for Pictures
uk: Встановити дані _геопозиціювання для зображень

en: Replace 'Date Posted' with 'Date Taken' for Pictures
uk: Замінити «Дату оприлюднення» на «Дату створення» для зображень

en: _General
uk: _Загальне

en: Proxy Settings
uk: Налаштування проксі

note: Enable proxy
en: _Enable HTTP Proxy
uk: _Увімкнути проксі через HTTP

en: _Host:
uk: _Вузол:

note: Proxy port
en: _Port:
uk: _Порт:

note: Proxy username
en: U_sername:
uk: _Користувач:

note: Proxy password
en: Pass_word:
uk: П_ароль:

en: Connec_tion
uk: З'_єднання

en: Other options
uk: Інші параметри

en: Ena_ble Tags Auto-Completion
uk: Уві_мкнути автоматичне завершення міток

en: _Import Tags from Pictures Metadata
uk: _Імпортувати мітки з метаданих зображення

en: Use _Dark GTK Theme
uk: _Темна тема GTK

en: _Keep File Extensions in Titles when Loading
uk: _Зберегти суфікси назв файлів у заголовках при завантаженні

en: _Misc
uk: _Інше

en: Preferences
uk: Параметри

en: _Edit Details…
uk: З_мінити подробиці…

en: Add _Tags…
uk: Додати мі_тки…

en: Add to _Group…
uk: Додати до _групи…

en: Add to _Photoset
uk: Додати до _набору фотографій

en: _Add to Existing Photoset…
uk: Додати до на_явного набору фотографій…

en: _Create New Photoset…
uk: С_творити новий набір фотографій…

en: _Open in External Viewer
uk: Від_крити у зовнішньому переглядачі

en: _Remove Elements
uk: Ви_лучити елементи

en: No pictures loaded
uk: Не завантажено жодного зображення

en: Press the <b>"Add"</b> button on the toolbar to load pictures into this window.
uk: Натисніть кнопку <b>«Додати»</b> на панелі інструментів, щоб завантажити зображення до цього вікна.

en: Once you're ready, press the <b>"Upload"</b> button to upload your pictures to Flickr.
uk: Коли будете готові, натисніть кнопку <b>«Вивантажити»</b>, щоб вивантажити ваші зображення на Flickr.

en: Aut_horize Account…
uk: Уп_овноважити обліковий запис…

en: _File
uk: _Файл

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: A_dd…
uk: Д_одати…

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Upload
uk: _Вивантажити

en: _Preferences…
uk: _Налаштування…

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About frogr
uk: _Про frogr

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Sort Elements
uk: _Упорядкувати елементи

en: As _Loaded
uk: За _завантаженням

en: By _Date Taken
uk: За _часом створення

en: By _Title
uk: За _назвою

en: By _Size
uk: За _розміром

en: _Reversed Order
uk: Зворотний _порядок

en: Enable _Tooltips
uk: Увімкнути під_казки
