frozen-bubble - en to sk translation catalogue (138 entries)

en: .
sk: ,

en: %sh %sm %ss
sk: %s hod %s min %s s

en: %sm %ss
sk: %s min %s s

en: %ss
sk: %s s

en: %s'%s"
sk: %s:%s

en: Your score after two minutes:
sk: Vaše skóre za dve minúty:

en: Press any key.
sk: Stlačte ľubovoľný kláves.

en: Lost connection to server!
sk: Prerušené spojenie so serverom!

en: Hoster aborted the game.
sk: Hostiteľ prerušil hru.

en: Your lag is probably too high.
sk: Vaše oneskorenie je zrejme príliš veľké.

en: Random level
sk: Náhodná úroveň

en: Score: %s
sk: Skóre: %s

en: Level %s
sk: Úroveň %s

en: Draw game!
sk: Remíza!

en: Lost synchronization %s!
sk: Stratená synchronizácia %s!

en: won!
sk: víťazstvo!

en: level %s
sk: úroveň %s

en: Regular
sk: Bežná

en: Chain-reaction enabled
sk: Reťazová reakcia zapnutí

en: left
sk: doľava

en: right
sk: doprava

en: up
sk: hore

en: down
sk: dole

en: button
sk: tlačidlo

en: Start 1-player game menu
sk: Hra 1 hráča

en: Enable chain-reaction?
sk: Povoliť reťazovú reakciu?

en: %s or %s?
sk: %s alebo %s?

en: Enjoy the game!
sk: Užijte si hru!

en: Multiplayer training
sk: Tréning pre viac hráčov

en: *** Please wait, probing for available servers on local network...
sk: *** Počkajte prosím, hľadajú sa dostupné servery na lokálnej sieti...

en: *** Unable to probe for available servers on local network!
sk: *** Na lokálnej sieti sa nedajú nájsť dostupné servery!

en: *** Verify your network setup
sk: *** Skontrolujte nastavenie siete

en: *** No server found, and could not start server
sk: *** Nenašiel sa žiaden server, ani sa nedal spustiť vlastný server

en: *** Verify your installation or contact your vendor
sk: *** Skontrolujte vašu inštaláciu alebo kontaktujte vášho dodávateľa

en: *** No server found, created server for local network game
sk: *** Nenašiel sa žiaden server, vytvoril sa server pre lokálnu sieťovú hru

en: *** Contacting master server...
sk: *** Prebieha pripojenie na hlavný server...

en: *** Server list received properly
sk: *** Zoznam serverov sa stiahol správne

en: *** Unable to download server list from master server!
sk: *** Z hlavného servera sa nedá stiahnuť zoznam serverov!

en: *** Verify your network setup or retry later
sk: *** Skontrolujte nastavenie siete alebo to skúste neskôr

en: Available players: %s (playing: %s) Ping: %sms
sk: Dostupní hráči:%s  (hrajú: %s) Ping:%s ms

en: *** Please choose a server
sk: *** Zvoľte si server

en: *** No available game server
sk: *** Nie je dostupný žiadny herný server

en: *** Please retry later or try a local network game (lan game)
sk: *** Zopakujte to neskôr alebo skúste lokálnu sieťovú hru

en: *** Impossible to connect to specified server, going back to server list
sk: *** Nedá sa pripojiť k danému serveru, znova sa načítava zoznam serverov

en: *** Connected to server '%s'
sk: *** Pripojený k serveru „%s“

en: *** Sorry, your computer or the network is too slow, giving up - press any key
sk: Prepáčte, váš počítač alebo sieť sú príliš pomalé, operácia sa ruší - stlačte ľubovoľný kláves

en: Chat
sk: Konverzácia

en: Create new game
sk: Vytvoriť novú hru

en: Say:
sk: Povedať:

en: Players in game: %s
sk: Hráči v hre: %s

en: Available Players: %s
sk: Dostupní hráči: %s

en: *** %s has left the chat room
sk: *** %s opustil hernú miestnosť

en: *** Several players left this chat room:
sk: *** Niekoľko hráčov sa opustilo túto hernú miestnosť:

en: *** %s has joined the chat room
sk: *** %s sa pripojil do hernej miestnosti

en: *** Several players joined this chat room:
sk: *** Niekoľko hráčov sa pripojilo do tejto hernej miestnosti:

en: Join game: %s
sk: Pripojiť hru: %s

en: *** Players listening:
sk: *** Prítomní hráči:

en: *** Notice: no one's listening here
sk: *** Pozn.: Tu nikto nepočúva

en: *** Please wait, retrieving your geographical location from http://hostip.info/...
sk: *** Čakajte prosím, z http://hostip.info/ sa získava vaša geografická poloha ...

en: *** Done, you are positioned as the flashing red dot!
sk: *** Hotovo, nachádzate sa na pozícii blikajúcej červenej bodky!

en: *** hostip.info doesn't know the geographical location of your IP address
sk: *** hostip.info nepozná geografickú polohu vašej IP adresy

en: *** If you want that your location appears on the map, fix your entry at http://hostip.info/
sk: *** Ak chcete zobraziť vašu polohu na mape, opravte vaše záznamy na http://hostip.info/

en: *** Then type /geolocate to see yourself on the map
sk: *** Potom napíšte /geolocate, čím uvidíte svoju polohu na mape

en: *** hostip.info didn't reply within 5 seconds, giving up
sk: *** hostip.info neodpovedal do 5 sekúnd, ukončuje sa

en: *** You may now create or join a game
sk: *** Môžete sa pridať ku hre alebo vytvoriť vlastnú hru

en: enabled
sk: zapnuté

en: none (unlimited)
sk: žiadne (neobmedzené)

en: disabled
sk: vypnuté

en: *** Cannot modify this option, as a player is using a too old version of Frozen-Bubble
sk: *** Nemožno zmeniť túto voľbu, lebo hráč používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: Chain-reaction: %s
sk: Reťazová reakcia: %s

en: Continue game when players leave: %s
sk: Pokračovať v hre, keď hráči odídu: %s

en: Single player targetting: %s
sk: Reťazová reakcia: %s

en: Victories limit: %s
sk: Požadovaný počet víťazstiev: %s

en: *** Can't kick %s: no such player in game
sk: *** %s sa nedá vyhodiť - taký hráč nie je prítomný

en: *** Can't kick %s: '%s'
sk: *** %s sa nedá sa vyhodiť: „%s“

en: *** Leaving game...
sk: *** Hra sa opúšťa...

en: *** You are now known as %s
sk: *** Teraz ste známy ako %s

en: *** Erroneous nickname
sk: *** Chybná prezývka

en: *** You're connected to server '%s'
sk: *** Ste sripojený k serveru „%s“

en: Kicking %s: %s
sk: Vykopnutý %s: %s

en: *** Sado-masochist, hmm?
sk: *** Sado-masochista, hmm?

en: *** You like when it hurts, don't you?
sk: *** Asi máte radosť, keď to ubližuje, čo?

en: *** Your butt already hurts enough! Stop that!
sk: *** Zadok vás už bolí dosť! Prestaňte!

en: *** Removing %s from autokick list.
sk: *** Odstraňuje sa %s zo zoznamu automaticky vykopávaných.

en: *** Adding %s to autokick list.
sk: *** Pridáva sa %s do zoznamu automaticky vykopávaných.

en: *** Nobody in autokick list.
sk: ***  Nikto sa nenachádza v zozname automaticky vykopávaných.

en: *** Autokick list members: %s
sk: ***  V zozname automaticky vykopávaných sa nachádza: %s

en: *** Available commands: %s
sk: *** Dostupné príkazy: %s

en: %s <action>
sk: %s <akcia>

en: %s <nick> [<text>]
sk: %s <prezývka> [<text>]

en: %s <new_nick>
sk: %s <nová_prezývka>

en: *** Unknown command. Try %s for help.
sk: *** Neznámy príkaz. Skúste %s na zobrazenie pomocníka.

en: *** Open games already full. Join an existing game, or select a different server.
sk: *** Počet otvorených hier presiahol maximum. Pripojte sa k existujúcej hre alebo si zvoľte iný server.

en: *** Cannot join game, game was just started or aborted
sk: *** Nie je možné pripojiť sa k hre, hra sa práve začala alebo bola zrušená

en: *** Failure: '%s'
sk: *** Chyba: „%s“

en: *** Game created - now you need to wait for players to join
sk: *** Hra je vytvorená - teraz musíte počkať na pripojenie ďalších hráčov

en: *** Joined game
sk: *** Pripojená hra

en: *** Can't start game: '%s'
sk: *** Nedá sa spustiť hra: „%s“

en: *** Must disable chain-reaction, as a player is using a too old version of Frozen-Bubble
sk: *** Musí sa vypnúť reťazová reakcia, lebo hráč používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** Must reset victories limit as a player is using a too old version of Frozen-Bubble
sk: *** Musí sa obnoviť požadovaný počet víťazstiev, lebo hráč používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** Cannot enable continue game when players leave, as a player is using an old version
sk: *** Nemôžem zapnúť Pokračovať v hre, keď hráči odídu, lebo hráč používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** Cannot disable single player targetting, as a player is using an old version
sk: *** Nemôžem vypnúť reťazovú reakciu, lebo hráč používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** %s joined the game!
sk: *** %s sa pripojil do hry!

en: *** Chain-reaction disabled, %s is using a too old version of Frozen-Bubble
sk: *** Reťazová reakcia vypnutá, %s používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** Victories limit reset, %s is using a too old version of Frozen-Bubble
sk: *** Počet víťazstiev bol obnovený, %s používa príliš starú verziu Frozen-Bubble

en: *** Continue game when players leave disabled, %s has a too old version
sk: *** Pokračovať v hre, keď hráči odídu je vypnuté, %s má príliš starú verziu

en: *** Single player targetting enabled, %s has a too old version
sk: *** Reťazová reakcia zapnutá, %s má príliš starú verziu

en: *** Game creator left the game...
sk: *** Hru opustil zakladateľ hry...

en: *** %s left the game...
sk: *** Hru opustil %s...

en: *** %s was kicked out of the game...
sk: *** Z hry bol vyhodený %s...

en: *** You were kicked out of the game...
sk: *** Vyhodili vás z hry...

en: *** You were disconnected because of too long inactivity
sk: *** Odpojili vás kvôli dlhej nečinnosti

en: *** Lost connection to server, abandoning - press any key
sk: *** Prerušené spojenie so serverom, ukončuje sa - stlačte ľubovoľný kláves

en: Start game!
sk: Začať hru!

en: *** Game finished, because victories limit of %s was reached.
sk: *** Hra skončila, pretože bol dosiahnutý stanovený počet víťazstiev %s.

en: *** Game finished, because the following player(s) left: %s
sk: *** Hra skončila, pretože nasledujúci hráč(i) ju opustil(i): %s

en: *** Addicted for: %s
sk: *** Hre ste sa venovali: %s

en: *** Winner: %s
sk: *** Víťaz: %s

en: *** Draw game!
sk: *** Remíza!

en: *** Scores: %s
sk: *** Skóre: %s

en: *** Cannot connect to specified gameserver, fallbacking to contacting master server
sk: *** Nedá sa pripojiť k danému hernému serveru, znova sa kontaktuje hlavný server

en: 2-player game
sk: Hra pre 2 hráčov

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: You have a highscore!
sk: Dosiahli ste výborné skóre!

en: Your name?
sk: Vaše meno?

en: Great game!
sk: Skvelá hra!

en: Please enter new keys:
sk: Zadajte nové klávesy:

en: Player 1; turn left?
sk: Hráč 1; doľava?

en: Player 1; turn right?
sk: Hráč 1; doprava?

en: Player 1; fire?
sk: Hráč 1; strela?

en: Player 1; center?
sk: Hráč 1; stred?

en: Player 2; turn left?
sk: Hráč 2; doľava?

en: Player 2; turn right?
sk: Hráč 2; doprava?

en: Player 2; fire?
sk: Hráč 2; strela?

en: Player 2; center?
sk: Hráč 2; stred?

en: Toggle fullscreen?
sk: Celá obrazovka?

en: Chat (net/lan game)?
sk: Konverzácia (sieťová hra)?

en: Thanks!
sk: Vďaka!
