frozen-bubble-2.1.0 - en to br translation catalogue (40 entries)

en: %sh %sm %ss
br: %se %sm %se

en: %sm %ss
br: %sm %se

en: %ss
br: %se

en: Press any key.
br: Gwaskit ur stokell bennak

en: Random level
br: Live dre ziouer

en: Score: %s
br: Merk : %s

en: Level %s
br: Live %s

en: Draw game!
br: Tresit ar c'hoari !

en: won!
br: aet eo ar maout !

en: level %s
br: live %s

en: Regular
br: Reoliek

en: left
br: a-gleiz

en: right
br: a-zehoù

en: up
br: uhel

en: down
br: izel

en: button
br: nozel

en: %s or %s?
br: %s pe %s ?

en: *** Please choose a server
br: *** Dibabit ur servijer mar plij

en: *** No available game server
br: *** N'eus servijer c'hoari ebet

en: *** Connected to server '%s'
br: *** Kevreet ouzh ar servijer « %s »

en: Chat
br: Flapañ

en: Create new game
br: Krouiñ ur c'hoari nevez

en: Say:
br: Lâr :

en: enabled
br: bev

en: disabled
br: diweredekaet

en: *** Leaving game...
br: *** O kuitaat ar c'hoari ...

en: *** You are now known as %s
br: *** Graet eo %s ac'hanout bremañ

en: *** You're connected to server '%s'
br: *** Kevreet out ouzh ar servijer « %s »

en: %s <new_nick>
br: %s <lesanv_nevez>

en: Start game!
br: Lañsañ ar c'hoari !

en: *** Winner: %s
br: *** Maout : %s

en: *** Draw game!
br: *** Tresit ar c'hoari !

en: *** Scores: %s
br: *** Merkoù : %s

en: 2-player game
br: C'hoari daou-ha-daou

en: Congratulations!
br: Gourc'hemennoù !

en: You have a highscore!
br: Ur verk uhelañ ho peus !

en: Your name?
br: Da anv ?

en: Great game!
br: Mad-kenañ !

en: Chat (net/lan game)?
br: Flapañ (c'hoari rouedad/lan) ?

en: Thanks!
br: Trugarez deoc'h !
