fslint - en to cs translation catalogue (120 entries)

en: Open _Folder
cs: Otevřít _Složku

en: _Rename...
cs: _Přejmenovat...

en: Select using wildcard
cs: Vybrat za použití divoké karty

en: Unselect using wildcard
cs: Odznačit za použití divoké karty

en: within groups
cs: ve skupinách

en: Select all but first
cs: Vybrat vše kromě prvního

en: Select all but newest
cs: Vybrat vše kromě nejnovějšího

en: Select all but oldest
cs: Vybrat vše kromě nejstaršího

en: Toggle selection
cs: Invertovat výběr

en: Unselect all
cs: Odznačit vše

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Directories to search
cs: Adresáře k prohledávání

en: recurse?
cs: rekurzivně?

en: Search path
cs: Cesta k vyhledávání

en: Paths to exclude
cs: Cesty k vynechání

en: Extra find parameters
cs: Zvláštní parametry hledání

en: extra find filtering parameters
cs: Zvláštní parametry filtrování

en: Advanced search parameters
cs: Rozšířené parametry hledání

en: Name
cs: Název

en: Directory
cs: Složka

en: Date
cs: Datum

en: Duplicates
cs: Duplikáty

en: Size
cs: Velikost

en: Installed packages
cs: Nainstalované balíky

en: Sensitivity=
cs: Citlivost=

en: invalid UTF8 mode?
cs: špatný UTF8 mód?

en: Bad names
cs: Špatné názvy

en: Search (
cs: Prohledávat v (

en: ) for
cs: ) na

en: Conflicting files
cs: Konfliktní soubory

en: Aliases
cs: Aliasy

en: Case conflicts
cs: Konflikt velikostí písmen

en: Same names
cs: Stejné názvy

en: Same names(ignore case)
cs: Stejné názvy (ignorovat velikost písmen)

en: Name clashes
cs: Střety názvů

en: More restrictive search for core files
cs: Restriktivnější vyhledávání jaderných souborů

en: core file mode?
cs: ežim jaderných souborů?

en: days
cs: dnů

en: minimum age
cs: Minimální stáří

en: Temp files
cs: Dočasné soubory

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
cs: Absolutní odkazy na cesty uvnitř nebo pod adresářem odkazu

en: Suspect
cs: Podezřelé

en: Relative
cs: Relativní

en: Absolute
cs: Absolutní

en: /././. ///// /../ etc.
cs: /././. ///// /../ atd.

en: Redundant naming
cs: Nadbytečné pojmenování

en: Target
cs: Cíl

en: Bad symlinks
cs: Špatné symlinky

en: Bad IDs
cs: Špatné ID

en: Empty directories
cs: Prázdné adresáře

en: Search $PATH
cs: Prohledávat $PATH

en: Non stripped binaries
cs: Neodstraněné binárky

en: whitespace at end of line
cs: bílé znaky na konci řádku

en: Redundant whitespace
cs: Přebytečné bílé znaky

en: Find
cs: Hledat

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Select
cs: Vybrat

en: Save (selected) list to file
cs: Uložit (vybraný) seznam do souboru

en: Save
cs: Uložit

en: selected
cs: zvolené

en: Delete
cs: Odstranit

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
cs: Všechny (kromě vybraných) používající hardlinky
    (nebo symlinky na rozdílných oddílech)

en: Merge
cs: Sloučit

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Select Path
cs: Vybrat cestu

en: ask me this in future?
cs: zeptat se i příště?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
cs: Použití: %s [VOLBY] [CESTY]

en: display version
cs: zobrazit verzi

en: display help
cs: zobrazit nápovědu

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
cs: %(disk)s je zaplněn z %(percent)s, k dispozici je %(size)sB volného místa

en: Do you want to overwrite?
cs: Přejete si přepsat?

en: You can't overwrite
cs: Nelze přepsat

en: Files with the same content
cs: Soubory se stejným obsahem

en: Installed packages ordered by disk usage
cs: Nainstalované balíky seřazené podle velikosti na disku

en: Problematic filenames
cs: Problematické názvy souborů

en: Possibly conflicting commands or filenames
cs: Možný konflikt příkazu nebo názvu souboru

en: Possibly old temporary files
cs: Možná staré dočasné soubory

en: Problematic symbolic links
cs: Porblematické symbolické linky

en: Files with missing user IDs
cs: Soubory bez uživatelského ID (UID)

en: Directory branches with no files
cs: Adresářové větve bez souborů

en: Executables still containing debugging info
cs: Spustitelné soubory stále obsahují ladící informace

en: Erroneous whitespace in a text file
cs: Chybné bílé znaky v textovém souboru

en: Invalid path [
cs: Neplatná cesta [

en: searching
cs: prohledávám

en: processing...
cs: pracuji...

en: No search paths specified
cs: Nespecifikována cesta k prohledávání

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
cs: Je mi líto, ale FSlint momentálně tuto funkci nepodporuje.

en:  packages,
cs:  balíčky

en: consuming %sB.
cs: zabírá %sB.

en: Note %s.
cs: Poznámka %s.

en:  files
cs:  soubory

en:  empty directories
cs:  prázdné adresáře

en:  links
cs:  linky

en:  files (in
cs:  soubory (v

en:  groups)
cs:  skupiny)

en: None selected
cs: Nic nevybráno

en:  this item?
cs:  tato položka?

en:  these %d items?
cs:  tyto %d položky?

en: User aborted
cs: Přerušeno uživatelem

en: paused
cs: pozastaveno

en: Error starting xdg-open
cs: Chyba při spuštění xdg-open

en: Rename:
cs: Přejmenovat

en: wildcard:
cs: divoká karta:

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
cs: Je mi líto, ale pro smazání systémových balíků musíte být rootem.

en: Are you sure you want to delete
cs: Jste si jisti, že chcete smazat

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
cs: Jste si jisti smazáním všech položek v této skupině?

en: Calculating dependencies...
cs: Počítám závislosti...

en: %d extra packages need to be deleted.
cs: Je třeba navíc smazat %d balíků.

en: Please review the updated selection.
cs: Prosím, zkontrolujte aktualizovaný výběr.

en: Removing packages...
cs: Odstraňuji balíky...

en:  items deleted
cs:  položek bylo smazáno

en: Are you sure you want to merge ALL files?
cs: Jste si NAPROSTO jisti, že chcete sloučit VŠECHNY soubory?

en: (Ignoring those selected)
cs: (Ignoruji tyto vybrané)

en: Tabs
cs: Záložky

en: Spaces
cs: Mezery

en: Are you sure you want to clean
cs: Jste si jisti, že chcete smazat

en:  items cleaned (
cs:  položek vyčištěno (

en:  saved)
cs:  bylo uvolněno)
