fslint - en to ga translation catalogue (76 entries)

en: within groups
ga: grúpaí

en: Toggle selection
ga: Roghnaithe

en: Unselect all
ga: Roghnaigh conair

en: Add
ga: Suimigh

en: Remove
ga: Bain

en: Directories to search
ga: Comhadlann Cuardacha

en: recurse?
ga: Athchúrsach

en: Search path
ga: Conair Cuardaigh

en: Paths to exclude
ga: Conair le fágail as

en: Extra find parameters
ga: Paraiméadar cuardach breise

en: extra find filtering parameters
ga: Paraiméadar scagaire cuardacha breise

en: Advanced search parameters
ga: Paraiméadar cuardach ar aghaidh

en: Name
ga: Ainm

en: Directory
ga: Comhadlann

en: Date
ga: Dáta

en: Duplicates
ga: Dúbailí

en: Size
ga: Toise

en: Sensitivity=
ga: Íogairechta=

en: Bad names
ga: Droch ainmneacha

en: Search (
ga: Cuardaigh (

en: ) for
ga: ) le haghaidh

en: Conflicting files
ga: Comhadí coimhlint

en: Case conflicts
ga: Coimhlintí cás

en: Same names
ga: Ainmneacha céanna

en: Same names(ignore case)
ga: Ainmeacha(ná bac le cás)

en: Name clashes
ga: Coimhlintí ainm

en: More restrictive search for core files
ga: Cuardach níos díon le haghaidh comhadí cór

en: core file mode?
ga: mód comhad cór

en: days
ga: laethanta

en: minimum age
ga: íosaois

en: Temp files
ga: Comhaid shealadach

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
ga: Naisc iomlán go dtí conairí istigh nó faoi comhadlann an naisc

en: Suspect
ga: Amhras

en: Absolute
ga: Iomlán

en: /././. ///// /../ etc.
ga: /././. ///// /../ srl.

en: Redundant naming
ga: Aimn iomarach

en: Target
ga: Targaid

en: Bad symlinks
ga: Droch naisc siombalach

en: Empty directories
ga: Eolairí folamh

en: Search $PATH
ga: Cuardaigh $PATH

en: Redundant whitespace
ga: Spásbán iomarach

en: Find
ga: Cuardaigh

en: Select
ga: Roghnaithe

en: Save (selected) list to file
ga: Liosta chun comhad

en: Save
ga: Sabháil

en: selected
ga: Roghnaithe

en: Delete
ga: Scrios

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
ga: Gach (seachas roghnaithe) ag usáid naisc crúa

en: Merge
ga: Cumaisc

en: Clean
ga: Glán

en: Select Path
ga: Roghnaigh conair

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
ga: Úsáid: %s [ROGHA] [CONAIRÍ]

en: display version
ga: taispéain leagan

en: display help
ga: taispéain cabhár

en: Do you want to overwrite?
ga: An dteastaíonn uait muinscríobh?

en: You can't overwrite
ga: Ní feidir leat muinscríobh

en: Possibly conflicting commands or filenames
ga: Comhadí coimhlint

en: No search paths specified
ga: Níl aon conairí cuardach sonraíaithe

en:  files
ga:  comhaid

en:  empty directories
ga:  eolairí folamh

en:  links
ga:  naisc

en:  wasted in
ga:  chuir amú i

en:  files (in
ga:  comhaid (i

en:  groups)
ga:  grúpaí)

en: bytes wasted
ga: beartí chuir amú

en: None selected
ga: Faic roghnaithe

en:  this item?
ga:  an mír seo?

en:  these %d items?
ga:  na %d míreanna seo?

en: User aborted
ga: Tobscoir

en: Are you sure you want to delete
ga: An bhfuil tú cinnte go teastaíonn uait a scrios

en:  items deleted
ga:  míreanna scriosta

en: Are you sure you want to merge ALL files?
ga: An bhfuil tú cinnte go teastaíonn uait na comhaid GO LÉIR a cumaisc?

en: (Ignoring those selected)
ga: (Gan aird ar iad roghnaithe)

en: Are you sure you want to clean
ga: An bhfuil tú cinnte go teastaíonn uait a glánnadh

en:  items cleaned (
ga:  míreanna glán (

en:  saved)
ga:  sábháilte)
