fslint - en to he translation catalogue (131 entries)

en: Open _Folder
he: פתיחת _תיקייה

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: Select using wildcard
he: בחירה באמצעות תווים כלליים

en: Unselect using wildcard
he: ביטול בחירה באמצעות תווים כלליים

en: within groups
he: בתוך קבוצות

en: Select all but first
he: בחירת הכל חוץ מהראשון

en: Select all but newest
he: בחירת הכל חוץ מהחדש ביותר

en: Select all but oldest
he: בחירת הכל חוץ מהישן ביותר

en: Toggle selection
he: הפיכת הבחירה

en: Unselect all
he: ביטול כל הבחירות

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה

en: Directories to search
he: ספריות לחיפוש

en: recurse?
he: חיפוש גם בספריות פנימיות?

en: Search path
he: נתיב חיפוש

en: Paths to exclude
he: נתיבים להתעלמות

en: Extra find parameters
he: פרמטרים נוספים לחיפוש

en: extra find filtering parameters
he: פרמטרים נוספים לפילטרים לחיפוש

en: Advanced search parameters
he: פרמטרים מתקדמים לחיפוש

en: Name
he: שם

en: Directory
he: ספרייה

en: Date
he: תאריך

en: Duplicates
he: כפילויות

en: Size
he: גודל

en: Installed packages
he: חבילות מותקנות

en: Sensitivity=
he: רגישות=

en: invalid UTF8 mode?
he: מצב UTF8 לא תקין?

en: Bad names
he: שמות פגומים

en: Search (
he: חיפוש (

en: ) for
he: ) אחר

en: Conflicting files
he: קבצים סותרים

en: Aliases
he: כינויים

en: Case conflicts
he: סתירות באותיות גדולות וקטנות

en: Same names
he: שמות זהים

en: Same names(ignore case)
he: שמות זהים (בהתעלמות מאותיות גדולות וקטנות)

en: Name clashes
he: התנגשות של שמות

en: More restrictive search for core files
he: חיפוש מוגבל יותר לקבצים המכילים מידע על קריסות (קבצי core)

en: core file mode?
he: מצב מציאת קבצי מידע על קריסות (core)?

en: days
he: ימים

en: minimum age
he: גיל מינימלי

en: Temp files
he: קבצים זמניים

en: Dangling
he: ללא קישור

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
he: נתיבי קישורים אבסולוטיים בתוך או מתחת לספריית הקישור

en: Suspect
he: חשוד

en: Relative
he: יחסי

en: Absolute
he: אבסולוטי

en: /././. ///// /../ etc.
he: /././. ///// /../ וכו'.

en: Redundant naming
he: מתן שם עודף

en: Target
he: יעד

en: Bad symlinks
he: קישורים סמליים פגומים

en: UID
he: זיהוי משתמש (UID)

en: GID
he: זיהוי קבוצה (GID)

en: Bad IDs
he: תגיות זיהוי (ID) שגויות

en: Empty directories
he: ספריות ריקות

en: Search $PATH
he: חיפוש $PATH

en: Non stripped binaries
he: קבצים בינאריים שלא הוסר מהם מידע הדיבוג

en: bad indenting for indent width
he: הזחה שגויה לרוחב ההזחה

en: whitespace at end of line
he: רווח בסוף שורה

en: Redundant whitespace
he: רווח מיותר

en: Find
he: חיפוש

en: Stop
he: הפסקת החיפוש

en: Pause
he: השהיה

en: Resume
he: המשך

en: Select
he: בחירה

en: Save (selected) list to file
he: שמירת הרשימה שנבחרה לקובץ

en: Save
he: שמירה

en: selected
he: נבחר

en: Delete
he: מחיקה

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
he: הכל (לבד מהנבחרים) אשר משתמשים בקישורים קשיחים
    (או קישורים סמליים אם על מערכת קבצים נפרדת)

en: Merge
he: מיזוג

en: Clean
he: ניקוי

en: Select Path
he: בחירת נתיב

en: ask me this in future?
he: שאל אותי בעתיד?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
he: שימוש: %s [OPTION] [PATHS]

en: display version
he: הצגת גרסה

en: display help
he: הצגת עזרה

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
he: %(percent)s מתוך %(disk)s בשימוש ובכך מותירים %(size)sB פנויים

en: Do you want to overwrite?
he: האם לשכתב?

en: You can't overwrite
he: לא ניתן לשכתב

en: Files with the same content
he: קבצים עם אותו תוכן

en: Installed packages ordered by disk usage
he: חבילות שהותקנות מסודרות בהתאם לנפח השימוש בדיסק

en: Problematic filenames
he: שמות קבצים בעייתיים

en: Possibly conflicting commands or filenames
he: פקודות או שמות קבצים שייתכן ויש בהם סתירה

en: Possibly old temporary files
he: קבצים זמניים שייתכן שהם ישנים

en: Problematic symbolic links
he: קישורים סמליים בעייתיים

en: Files with missing user IDs
he: קבצים ללא זיהוי משתמש (ID)

en: Directory branches with no files
he: תיקיות ללא קבצים

en: Executables still containing debugging info
he: קבצי הרצה שעדיין מכילים מידע דיבוג

en: Erroneous whitespace in a text file
he: רווחים שגויים בקובץ טקסט

en: Invalid path [
he: נתיב לא תקין [

en: searching
he: חיפוש

en: processing...
he: בעיבוד...

en: No search paths specified
he: נתיבי חיפוש לא הוגדרו

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
he: סליחה. התוכנה כרגע אינה תומכת בפעולה זו על המערכת הנוכחית.

en:  packages,
he:  חבילות

en: consuming %sB.
he: צורכים %sB.

en: Note %s.
he: הערה %s.

en:  files
he:  קבצים

en:  unstripped binaries
he:  קבצי הרצה עם מידע דיבוג

en:  empty directories
he:  ספריות ריקות

en:  links
he:  קישורים

en:  wasted in
he:  מבוזבזים ב

en:  files (in
he:  קבצים (ב

en:  groups)
he:  קבוצות)

en: bytes wasted
he: בתים מבוזבזים

en: None selected
he: כלום לא נבחר

en:  this item?
he:  פריט זה?

en:  these %d items?
he:  %d פריטים אלו?

en: User aborted
he: המשתמש הפסיק

en: paused
he: מושהה

en: Error starting xdg-open
he: שגיאה בהפעלת xdg-open

en: Rename:
he: שינוי שם:

en: Error: [%s] can not be represented on your file system
he: שגיאה: לא ניתן לייצג את [%s] במערכת הקבצים שלך

en: Error: Can't rename [%(old_path)s] as [%(new_path)s] exists
he: שגיאה: לא ניתן לשנות את שם הנתיב של [%(old_path)s] בזמן ש־[%(new_path)s] קיים

en: wildcard:
he: תו כללי:

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
he: סליחה, אבל צריך להיות מנהל המערכת (משתמש-העל root) כדי למחוק חבילות.

en: Are you sure you want to delete
he: האם באמת למחוק?

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
he: האם למחוק את כל הפריטים בקבוצה זו?

en: Calculating dependencies...
he: חישוב תלויות...

en: %d extra packages need to be deleted.
he: צריך למחוק עוד %d חבילות.

en: Please review the updated selection.
he: נא לעבור על הבחירה המעודכנת.

en: Removing packages...
he: הסרת חבילות...

en:  items deleted
he:  פריטים נמחקו

en: Are you sure you want to merge ALL files?
he: האם באמת למזג את כל הקבצים?

en: (Ignoring those selected)
he: (בלי להתחשב בנבחרים)

en: Which indenting method do you want to convert to?
he: לאיזו שיטת הזחה ברצונך להמיר?

en: Tabs
he: טאבים

en: Spaces
he: רווחים

en: Are you sure you want to clean
he: האם באמת לנקות?

en:  items cleaned (
he:  פריטים נוקו (

en:  saved)
he:  הוצלו)
