fslint 2.26 - en to ms translation catalogue (126 entries)

en: Open _Folder
ms: buka folder

en: _Rename...
ms: _Tukarnama...

en: Select using wildcard
ms: Pilih menggunakan wildcard

en: Unselect using wildcard
ms: Nyahpilih menggunakan wildcard

en: within groups
ms: dalam kumpulan

en: Select all but first
ms: Pilih semua kecuali pertama

en: Select all but newest
ms: Pilih semua kecuali terbaru

en: Select all but oldest
ms: Pilih semua kecuali paling lama

en: Toggle selection
ms: Toggle pilihan

en: Unselect all
ms: Nyahpilih Semua

en: Add
ms: Tambah

en: Remove
ms: Buang

en: Directories to search
ms: Direktori untuk dicari

en: recurse?
ms: ulang?

en: Search path
ms: Laluan carian

en: Paths to exclude
ms: Laluan untuk diabaikan

en: Extra find parameters
ms: Cari parameter ekstra

en: extra find filtering parameters
ms: cari parameter tapisan tambahan

en: Advanced search parameters
ms: Parameter carian lanjutan

en: Name
ms: Nama

en: Directory
ms: Direktori

en: Date
ms: Tarikh

en: Duplicates
ms: Salinan

en: Size
ms: Saiz

en: Installed packages
ms: Pakej dipasang

en: Sensitivity=
ms: Kesensitifan=

en: invalid UTF8 mode?
ms: mod UTF8 tidak sah?

en: Bad names
ms: Nama buruk

en: Search (
ms: Cari (

en: ) for
ms: ) untuk

en: Conflicting files
ms: Fail Konflik

en: Aliases
ms: Alias

en: Case conflicts
ms: Konflik Huruf

en: Same names
ms: Nama sama

en: Same names(ignore case)
ms: Nama sama (abai huruf)

en: Name clashes
ms: Percanggahan nama

en: More restrictive search for core files
ms: Lebih carian terhad untuk fail teras

en: core file mode?
ms: mod fail teras?

en: days
ms: hari

en: minimum age
ms: usia minimum

en: Temp files
ms: Fail sementara

en: Dangling
ms: Tergantung

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
ms: Pautan mutlak ke laluan didalam atau dibawah direktori pautan

en: Suspect
ms: Syak

en: Relative
ms: Relatif

en: Absolute
ms: Multak

en: /././. ///// /../ etc.
ms: /././. ///// /../ dsb.

en: Redundant naming
ms: Penamaan lewah

en: Target
ms: Sasaran

en: Bad symlinks
ms: Pautan buruk

en: Bad IDs
ms: ID buruk

en: Empty directories
ms: Direktori kosong

en: Search $PATH
ms: Cari $PATH

en: Non stripped binaries
ms: Binari tidak dipadatkan

en: bad indenting for indent width
ms: indent buruk untuk lebar indent

en: whitespace at end of line
ms: ruang putih di penghujung baris

en: Redundant whitespace
ms: Ruangputih lewah

en: Find
ms: Cari

en: Stop
ms: Henti

en: Resume
ms: Teruskan

en: Select
ms: Pilih

en: Save (selected) list to file
ms: Simpan senarai (dipilih) ke dalam fail

en: Save
ms: Simpan

en: selected
ms: dipilih

en: Delete
ms: Padam

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
ms: Semua (kecuali dipilih) menggunakan pautan kekal
    (atau symlink jika pada sistemfail berlainan)

en: Merge
ms: Gabung

en: Clean
ms: Bersih

en: Select Path
ms: Pilih Laluan

en: ask me this in future?
ms: tanya saya ini dimasa hadapan?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
ms: Penggunaan: %s [PILIHAN] [LALUAN]

en: display version
ms: papar versi

en: display help
ms: papar bantuan

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
ms: %(percent)s dari %(disk)s digunakan meninggalkan %(size)sB masih ada

en: Do you want to overwrite?
ms: Adakah anda mahu tindih?

en: You can't overwrite
ms: Anda tidak menindih

en: Files with the same content
ms: Fail dengan kandungan sama

en: Installed packages ordered by disk usage
ms: Pakej dipasang disusun dengan penggunaan cakera

en: Problematic filenames
ms: Namafail bermasalah

en: Possibly conflicting commands or filenames
ms: Kemungkinan konflik arahan atau namafail

en: Possibly old temporary files
ms: Kemungkinan fail sementara lama

en: Problematic symbolic links
ms: Pautan simbolik bermasalah

en: Files with missing user IDs
ms: Fail dengan user ID hilang

en: Directory branches with no files
ms: Bahagian Direktori yang tidak mempunyai sebarang fail

en: Executables still containing debugging info
ms: Executable masih mengandungi maklumat nyahpepijat

en: Erroneous whitespace in a text file
ms: Ruangputih tidak betul dalam fail teks

en: Invalid path [
ms: Laluan tidak sah [

en: searching
ms: mencari

en: processing...
ms: memproses...

en: No search paths specified
ms: Jangan cari laluan dinyatakan

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
ms: Maaf, FSlint tidak menyokong fungsi ini pada sistem anda sekarang.

en:  packages,
ms:  pakej,

en: consuming %sB.
ms: menggunakan %sB.

en: Note %s.
ms: Nota %s.

en:  files
ms:  fail

en:  unstripped binaries
ms:  binari tidak mampat

en:  empty directories
ms:  direktori kosong

en:  links
ms:  pautan

en:  wasted in
ms:  membazir dalam

en:  files (in
ms:  fail (dalam

en:  groups)
ms:  kumpulan)

en: bytes wasted
ms: byte membazir

en: None selected
ms: Tiada satu dipilih

en:  this item?
ms:  item ini?

en:  these %d items?
ms:  %d item ini?

en: User aborted
ms: Pengguna dibatalkan

en: Error starting xdg-open
ms: Error membuka xdg-open

en: Rename:
ms: Tukarnama:

en: Error: [%s] can not be represented on your file system
ms: Ralat: [%s] tidak dapat dipaparkan pada sistem fail anda

en: Error: Can't rename [%(old_path)s] as [%(new_path)s] exists
ms: Ralat: Tidak dapat menukar nama [%(old_path)s] kerana [%(new_path)s] wujud

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
ms: Maaf, anda mesti sebagai root untuk memadam pakej sistem.

en: Are you sure you want to delete
ms: Anda pasti untuk memadam

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
ms: Anda pasti ingin membuang semua item dalam kumpulan ini?

en: Calculating dependencies...
ms: Mengira kebergantungan...

en: %d extra packages need to be deleted.
ms: %d pakej ekstra perlu dibuang.

en: Please review the updated selection.
ms: Sila tinjau pilihan dikemaskini.

en: Removing packages...
ms: Membuang pakej...

en:  items deleted
ms:  item dipadam

en: Are you sure you want to merge ALL files?
ms: Anda pasti anda mahu menggabungkan SEMUA fail?

en: (Ignoring those selected)
ms: (Mengabaikan yang dipilih)

en: Which indenting method do you want to convert to?
ms: Kaedah indent mana yang anda hendak ditukarkan kepada?

en: Tabs
ms: Tab

en: Spaces
ms: Ruang

en: Are you sure you want to clean
ms: Anda pasti anda mahu membersihkan

en:  items cleaned (
ms:  item dibersihkan (

en:  saved)
ms:  diselamatkan)
