fslint - en to nl translation catalogue (129 entries)

en: Open _Folder
nl: _Map openen

en: _Rename...
nl: _Hernoemen...

en: Select using wildcard
nl: Selecteren met gebruik van jokertekens

en: Unselect using wildcard
nl: Deselecteren met gebruik van jokertekens

en: within groups
nl: in groepen

en: Select all but first
nl: Selecteer alles behalve de eerste

en: Select all but newest
nl: Selecteer alles behalve de nieuwste

en: Select all but oldest
nl: Selecteer alles behalve de oudste

en: Toggle selection
nl: Selectie omkeren

en: Unselect all
nl: Deselecteer alle

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Directories to search
nl: Mappen om te zoeken

en: recurse?
nl: recursief?

en: Search path
nl: Zoekpad

en: Paths to exclude
nl: Paden om uit te sluiten

en: Extra find parameters
nl: Extra zoekparameters

en: extra find filtering parameters
nl: extra zoek-filter parameters

en: Advanced search parameters
nl: Geavanceerde zoekparameters

en: Name
nl: Naam

en: Directory
nl: Map

en: Date
nl: Datum

en: Duplicates
nl: Duplicaten

en: Size
nl: Grootte

en: Installed packages
nl: Geïnstalleerde pakketten

en: Sensitivity=
nl: Gevoeligheid=

en: invalid UTF8 mode?
nl: ongeldige UTF8 modus?

en: Bad names
nl: Slechte namen

en: Search (
nl: Zoeken (

en: ) for
nl: ) naar

en: Conflicting files
nl: Conflicterende bestanden

en: Aliases
nl: Aliassen

en: Case conflicts
nl: Hoofdletterconflicten

en: Same names
nl: Zelfde namen

en: Same names(ignore case)
nl: Zelfde namen (niet hoofdlettergevoelig)

en: Name clashes
nl: Naam botsingen

en: More restrictive search for core files
nl: Restrictiever zoeken naar core bestanden

en: core file mode?
nl: core bestandsmodus?

en: days
nl: dagen

en: minimum age
nl: minimale leeftijd

en: Temp files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Dangling
nl: Bungelen

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
nl: Absolute koppelingen naar paden binnen of onder de map van de koppeling

en: Suspect
nl: Verdacht

en: Relative
nl: Relatief

en: Absolute
nl: Absoluut

en: /././. ///// /../ etc.
nl: /././. ///// /../ enz.

en: Redundant naming
nl: Overbodige naamgeving

en: Target
nl: Doel

en: Bad symlinks
nl: Slechte symbolische koppelingen

en: Bad IDs
nl: Slechte IDs

en: Empty directories
nl: Lege mappen

en: Search $PATH
nl: Zoeken in $PATH

en: Non stripped binaries
nl: Niet gestripte binaries

en: bad indenting for indent width
nl: foutief inspringen voor inspringing met breedte

en: whitespace at end of line
nl: lege ruimte aan het einde van de regel

en: Redundant whitespace
nl: Overbodige lege ruimte

en: Find
nl: Zoeken

en: Stop
nl: Stoppen

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Resume
nl: Hervatten

en: Select
nl: Selecteer

en: Save (selected) list to file
nl: Schrijf (geselecteerde) lijst naar bestand

en: Save
nl: Opslaan

en: selected
nl: geselecteerde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
nl: Alle (Behalve de geselecteerde) met hardlinks
    (of symbolische links indien een ander bestandssysteem)

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Clean
nl: Opschonen

en: Select Path
nl: Selecteer pad

en: ask me this in future?
nl: dit in het vervolg vragen?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
nl: Gebruik: %s [OPTIE] [PADEN]

en: display version
nl: versie weergeven

en: display help
nl: hulp weergeven

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
nl: %(percent)s van %(disk)s is in gebruik, nog %(size)sB beschikbaar

en: Do you want to overwrite?
nl: Wilt u overschrijven?

en: You can't overwrite
nl: U kunt niet overschrijven

en: Files with the same content
nl: Bestanden met dezelfde inhoud

en: Installed packages ordered by disk usage
nl: Geinstalleerde paketten gesorteerd op schijfgebruik

en: Problematic filenames
nl: Problematische bestandsnamen

en: Possibly conflicting commands or filenames
nl: Mogelijk conflicterende opdrachten of bestandsnamen

en: Possibly old temporary files
nl: Mogelijk oude tijdelijke bestanden

en: Problematic symbolic links
nl: Problematische symbolische koppelingen

en: Files with missing user IDs
nl: Bestanden zonder gebruikers ID

en: Directory branches with no files
nl: Maptakken zonder bestanden

en: Executables still containing debugging info
nl: Uitvoerbare bestanden die nog debugging informatie bevatten

en: Erroneous whitespace in a text file
nl: Foutieve witruimte in een tekstbestand

en: Invalid path [
nl: Ongeldig pad [

en: searching
nl: aan het zoeken

en: processing...
nl: verwerken...

en: No search paths specified
nl: Geen zoekpaden aangegeven

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
nl: Sorry, op dit moment ondersteunt FSlint deze functie nog niet op uw systeem.

en:  packages,
nl:  pakketten,

en: consuming %sB.
nl: neemt %sB in beslag.

en: Note %s.
nl: Notitie %s.

en:  files
nl:  bestanden

en:  unstripped binaries
nl:  niet gestripte binaries

en:  empty directories
nl:  lege mappen

en:  links
nl:  koppelingen

en:  wasted in
nl:  verspild in

en:  files (in
nl:  bestanden (in

en:  groups)
nl:  groepen)

en: bytes wasted
nl: bytes verspild

en: None selected
nl: Geen geselecteerd

en:  this item?
nl:  dit item?

en:  these %d items?
nl:  deze %d items?

en: User aborted
nl: Afgebroken door gebruiker

en: paused
nl: gepauzeerd

en: Error starting xdg-open
nl: Fout met starten xdg-open

en: Rename:
nl: Hernoemen:

en: Error: [%s] can not be represented on your file system
nl: Fout: [%s] kan niet worden weergegeven op uw bestandssyteem

en: Error: Can't rename [%(old_path)s] as [%(new_path)s] exists
nl: Fout: Kan [%(old_path)s] niet hernoemen omdat [%(new_path)s] al bestaat

en: wildcard:
nl: jokerteken:

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
nl: Sorry, je moet root zijn om systeem pakketten te verwijderen.

en: Are you sure you want to delete
nl: Weet je zeker dat je wilt verwijderen

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
nl: Bent u zeker dat u alle items in deze groep wil verwijderen?

en: Calculating dependencies...
nl: Afhankelijkheden berekenen...

en: %d extra packages need to be deleted.
nl: %d extra pakketten moeten worden verwijderd.

en: Please review the updated selection.
nl: Controleer aub de vernieuwde selectie.

en: Removing packages...
nl: Pakketten worden verwijderd...

en:  items deleted
nl:  items verwijderd

en: Are you sure you want to merge ALL files?
nl: Wilt u echt ALLE bestanden samenvoegen?

en: (Ignoring those selected)
nl: (Geselecteerde worden genegeerd)

en: Which indenting method do you want to convert to?
nl: Naar welke methode van inspringen wilt u converteren?

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Spaces
nl: Spaties

en: Are you sure you want to clean
nl: Weet u zeker dat u wilt opruimen

en:  items cleaned (
nl:  items opgeschoond (

en:  saved)
nl:  opgeslagen)
