fslint - en to pl translation catalogue (130 entries)

en: Open _Folder
pl: Otwórz _katalog

en: _Rename...
pl: _Zmień nazwę...

en: Select using wildcard
pl: Zaznacz używając dzikiej karty

en: Unselect using wildcard
pl: Odznacz przy użyciu dzikiej karty

en: within groups
pl: wewnątrz grup

en: Select all but first
pl: Zaznacz wszystkie poza pierwszym

en: Select all but newest
pl: Zaznacz wszystko poza najnowszymi

en: Select all but oldest
pl: Zaznacz wszystko poza najstarszymi

en: Toggle selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: Unselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Directories to search
pl: Katalogi do przeszukania

en: recurse?
pl: rekursywnie?

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania

en: Paths to exclude
pl: Ścieżki do wyłączenia

en: Extra find parameters
pl: Dodatkowe parametry wyszukiwania

en: extra find filtering parameters
pl: dodatkowe parametry filtrowania wyszukiwania

en: Advanced search parameters
pl: Zaawansowane parametry wyszukiwania

en: Name
pl: Nazwa

en: Directory
pl: Katalog

en: Date
pl: Data

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Size
pl: Rozmiar pliku

en: Installed packages
pl: Pakiety zainstalowane

en: Sensitivity=
pl: Czułość=

en: invalid UTF8 mode?
pl: nieprawodłowy tryb UTF8

en: Bad names
pl: Złe nazwy

en: Search (
pl: Szukaj (

en: ) for
pl: ) dla

en: Conflicting files
pl: Sprzeczne pliki

en: Aliases
pl: Aliasy

en: Case conflicts
pl: Konflikty wielkości liter

en: Same names
pl: Takie same nazwy

en: Same names(ignore case)
pl: Takie same nazwy (ignorowana wielkość liter)

en: Name clashes
pl: Konflikty nazw

en: More restrictive search for core files
pl: Bardziej szczegółowe wyszukiwanie podstawowych plików

en: core file mode?
pl: tryb podstawowych plików ?

en: days
pl: dni

en: minimum age
pl: minimalna

en: Temp files
pl: Pliki tymczasowe

en: Dangling
pl: Zwisające

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
pl: Absolutne linki do ścieżek w i poniżej katalogu linku

en: Suspect
pl: Podejrzewany

en: Relative
pl: Względny

en: Absolute
pl: Bezwzględny

en: /././. ///// /../ etc.
pl: /././. ///// /../ itd.

en: Redundant naming
pl: Powielające nazywanie

en: Target
pl: Miejsce docelowe

en: Bad symlinks
pl: Niepoprawne dowiązania

en: UID
pl: Identyfikator użytkownika

en: GID
pl: Identyfikator grupy

en: Bad IDs
pl: Niepoprawne ID

en: Empty directories
pl: Puste katalogi

en: Search $PATH
pl: Szukaj w $PATH

en: Non stripped binaries
pl: Pliki binarne z informacjami dla debugera

en: bad indenting for indent width
pl: złe wcięcia dla wcięć o szerokości

en: whitespace at end of line
pl: białe znaki na końcu linii

en: Redundant whitespace
pl: Zbędne białe znaki

en: Find
pl: Szukaj

en: Pause
pl: Pauza

en: Resume
pl: Wznów

en: Select
pl: Zaznacz

en: Save (selected) list to file
pl: Zapisz listę (zaznaczonych elementów) do pliku

en: Save
pl: Zapisz

en: selected
pl: zaznaczone

en: Delete
pl: Usuń

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
pl: Wszystkie (za wyjątkiem zaznaczonych) używając hardlinks
    (lub symlinks jeśli w innym systemie plików)

en: Merge
pl: Połącz

en: Clean
pl: Oczyść

en: Select Path
pl: Wybierz położenie

en: ask me this in future?
pl: zapytaj mnie o to w przyszłości ?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
pl: Użycie: %s [OPTION] [PATHS]

en: display version
pl: wyświetl numer wersji

en: display help
pl: wyświetl pomoc

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
pl: %(percent)s na %(disk)s w użyciu, pozostało wolne %(size)sB

en: Do you want to overwrite?
pl: Czy chcesz nadpisać ?

en: You can't overwrite
pl: Nie możesz nadpisać

en: Files with the same content
pl: Pliki z tą samą zawartością

en: Installed packages ordered by disk usage
pl: Zainstalowane pakiety w kolejności zajęcia dysku

en: Problematic filenames
pl: Problematyczne nazawy plików

en: Possibly conflicting commands or filenames
pl: Prawdopodobny konflikt w komendach lub nazwach plików

en: Possibly old temporary files
pl: Prawdopodobnie stare pliki tymczasowe

en: Problematic symbolic links
pl: Problematyczne symboliczne linki

en: Files with missing user IDs
pl: Pliki z brakującym ID użytkownika

en: Directory branches with no files
pl: Katalogi bez plików

en: Executables still containing debugging info
pl: Pliki wykonalne wciąż zawierające informacje dla debugera

en: Erroneous whitespace in a text file
pl: Niepoprawne białe znaki w pliku tekstowym

en: Invalid path [
pl: Niepoprawna ścieżka [

en: searching
pl: wyszukiwanie

en: processing...
pl: przetwarzanie...

en: No search paths specified
pl: Niepodano ścieżek do przeszukania

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
pl: Przepraszamy, obecnie FSlint nie obsługuje tej funkcjonalności na twoim systemie.

en:  packages,
pl:  pakiety,

en: consuming %sB.
pl: zajmuje %sB

en: Note %s.
pl: Zwróć uwagę %s

en:  files
pl:  plików

en:  unstripped binaries
pl:  pliki binarne z informacjami dla debugera

en:  empty directories
pl:  puste katalogi

en:  links
pl:  linki

en:  wasted in
pl:  zmarnowanych w

en:  files (in
pl:  plików (w

en:  groups)
pl:  grup)

en: bytes wasted
pl: bajtów zmarnowanych

en: None selected
pl: Nic nie zaznaczono

en:  this item?
pl:  ten element?

en:  these %d items?
pl:  te %d elementy?

en: User aborted
pl: Użytkownik zrezygnował

en: paused
pl: wstrzymane

en: Error starting xdg-open
pl: Błąd podczas uruchamiania xdg-open

en: Rename:
pl: Zmień nazwę:

en: Error: [%s] can not be represented on your file system
pl: Błąd:  [%s] nie może być użyty na twoim systemie

en: Error: Can't rename [%(old_path)s] as [%(new_path)s] exists
pl: Błąd: Nie można zmienić nazwy [%(old_path)s] ponieważ [%(new_path)s] już istnieje

en: wildcard:
pl: znaki specjalne:

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
pl: Przepraszamy, musisz być root aby usunąć pakiety systemowe.

en: Are you sure you want to delete
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
pl: Czy na pewno usunąć wszystkie elementy w tej grupie ?

en: Calculating dependencies...
pl: Sprawdzanie zależności...

en: %d extra packages need to be deleted.
pl: %d dodatkowych pakietów musi być usuniętych

en: Please review the updated selection.
pl: Proszę przejrzeć zaktualizowane zaznaczenie.

en: Removing packages...
pl: Usuwanie pakietów...

en:  items deleted
pl:  elementów skasowanych

en: Are you sure you want to merge ALL files?
pl: Czy na pewno połączyć WSZYSTKIE pliki ?

en: (Ignoring those selected)
pl: (Ignorowanie tych zaznaczonych)

en: Which indenting method do you want to convert to?
pl: Na którą metodę wcięcia chcesz przekonwertować ?

en: Tabs
pl: Karty

en: Spaces
pl: Spacje

en: Are you sure you want to clean
pl: Czy na pewno cchesz wyczyścić

en:  items cleaned (
pl:  usuniętych elementów (

en:  saved)
pl:  zapisanych)
