fslint - en to sk translation catalogue (128 entries)

en: Open _Folder
sk: Otvoriť _priečinok

en: _Rename...
sk: _Premenovať...

en: Select using wildcard
sk: Výber náhradných znakov *.*

en: Unselect using wildcard
sk: Zrušiť výber náhradných znakov *.*

en: within groups
sk: V skupinách

en: Select all but first
sk: Vybrať všetko okrem prvej

en: Select all but newest
sk: Vybrať všetko okrem najnovšej

en: Select all but oldest
sk: Vybrať všetko okrem najstaršej

en: Toggle selection
sk: Otočiť výber

en: Unselect all
sk: Odznačit všetko

en: Add
sk: Pridať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Directories to search
sk: Adresáre na vyhľadávanie

en: recurse?
sk: rekurzívne?

en: Search path
sk: Cesty na hľadanie

en: Paths to exclude
sk: Cesty na vynechanie

en: Extra find parameters
sk: Zvláštne parametre hľadania

en: extra find filtering parameters
sk: Zvláštne parametre filtrovania

en: Advanced search parameters
sk: Rozšírené možnosti hľadania

en: Name
sk: Názov

en: Directory
sk: Priečinok

en: Date
sk: Dátum

en: Duplicates
sk: Duplikáty

en: Size
sk: Veľkosť

en: Installed packages
sk: Nainštalované balíky

en: Sensitivity=
sk: Citlivosť=

en: invalid UTF8 mode?
sk: chybný mód UTF8?

en: Bad names
sk: Chybné názvy

en: Search (
sk: Prohľadávať v (

en: ) for
sk: ) pre

en: Conflicting files
sk: Konfliktné súbory

en: Aliases
sk: Aliasy

en: Case conflicts
sk: Konflikty veľkosti písmen

en: Same names
sk: Rovnaké názvy

en: Same names(ignore case)
sk: Rovnaké názvy (ignorovať malé a veľké písmená)

en: Name clashes
sk: Kolízia názvov

en: More restrictive search for core files
sk: Reštriktívnejšie vyhľadávanie súborov jadra

en: core file mode?
sk: režim súboru jadra?

en: days
sk: dní

en: minimum age
sk: minimálny vek

en: Temp files
sk: Dočasné súbory

en: Dangling
sk: Kolísanie

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
sk: Absolútne odkazy na cesty vnútri alebo pod adresárom odkazu

en: Suspect
sk: Podozrivý

en: Relative
sk: Relatívne

en: Absolute
sk: Absolútne

en: Redundant naming
sk: Redundantné pomenovanie

en: Target
sk: Cieľ

en: Bad symlinks
sk: Chybné symlinky

en: Bad IDs
sk: Chybné IDs

en: Empty directories
sk: Prázdne adresáre

en: Search $PATH
sk: Vyhľadať $PATH

en: Non stripped binaries
sk: Neodhalené binárky

en: bad indenting for indent width
sk: zlé odsadenie pre šírku odsadenia

en: whitespace at end of line
sk: biele miesto na konci riadku

en: Redundant whitespace
sk: nadbytočné miesto

en: Find
sk: Hľadať

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Pause
sk: Pozastavené

en: Resume
sk: Súhrn

en: Select
sk: Vybrať

en: Save (selected) list to file
sk: Uložiť (vybraný) zoznam do súboru

en: Save
sk: Uložiť

en: selected
sk: zvolené

en: Delete
sk: Zmazať

en: All (except selected) using hardlinks
    (or symlinks if on a different filesystem)
sk: Všetky (okrem vybraných) pomocou hardlinks
    (Alebo symbolické odkazy na inom súborovom systéme)

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Clean
sk: Vyčistiť

en: Select Path
sk: Vybrať cestu

en: ask me this in future?
sk: opýtať sa na to v budúcnosti?

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
sk: Využitie: %s [OPTION] [PATHS]

en: display version
sk: zobraziť verziu

en: display help
sk: zobraziť pomocníka

en: %(percent)s of %(disk)s is used leaving %(size)sB available
sk: %(percent)s na %(disk)s je použitých, ostáva voľných %(size)sB

en: Do you want to overwrite?
sk: Prajete si ho prepísať?

en: You can't overwrite
sk: Nedá sa prepísať

en: Files with the same content
sk: Súbory s rovnakým obsahom

en: Installed packages ordered by disk usage
sk: Zoradiť nainštalované balíky podľa využitia disku

en: Problematic filenames
sk: Problematické názvy súborov

en: Possibly conflicting commands or filenames
sk: Možnosť problematických príkazov alebo názvov súborov

en: Possibly old temporary files
sk: Možno staré dočasné súbory

en: Problematic symbolic links
sk: Problematické symbolické linky

en: Files with missing user IDs
sk: Súbory s chýbajúcimi ID používateľov

en: Directory branches with no files
sk: Adresárové vetvy bez souborov

en: Executables still containing debugging info
sk: Spustiteľné súbory stále obsahujú ladiace informácie

en: Erroneous whitespace in a text file
sk: Chybné biele znaky v textovom súbore

en: Invalid path [
sk: Neplatná cesta [

en: searching
sk: vyhľadávanie

en: processing...
sk: spracovávanie ...

en: No search paths specified
sk: Nešpecifikované cesty na hľadanie

en: Sorry, FSlint does not support this functionality on your system at present.
sk: Prepáčte, FSlint v súčasnosti nepodporuje túto funkcionalitu na vašom systéme.

en:  packages,
sk:  balíčky,

en: consuming %sB.
sk: spotrebované %sB.

en: Note %s.
sk: Poznámka %s.

en:  files
sk:  súbory

en:  unstripped binaries
sk:  neodhalené binárky

en:  empty directories
sk:  prázdne adresáre

en:  links
sk:  odkazy

en:  wasted in
sk:  minutých v

en:  files (in
sk:  súbory (v

en:  groups)
sk:  skupiny)

en: bytes wasted
sk: bajtov minutých

en: None selected
sk: Nič nie je zvolené

en:  this item?
sk:  táto položka?

en:  these %d items?
sk:  tieto %d položky?

en: User aborted
sk: zrušené používateľom

en: paused
sk: pozastavené

en: Error starting xdg-open
sk: chyba pri spustení xdg-open

en: Rename:
sk: Premenovať:

en: Error: [%s] can not be represented on your file system
sk: Chyba: [%s] nemôže byť reprezentovaný na vašom súborovom systéme

en: Error: Can't rename [%(old_path)s] as [%(new_path)s] exists
sk: Chyba: [%(old_path)s] sa nedá premenovať, pretože [%(new_path)s] existuje

en: wildcard:
sk: divoká karta:

en: Sorry, you must be root to delete system packages.
sk: Pre odstránie systémových balíčkov musíte mať práva root-a

en: Are you sure you want to delete
sk: Ste si istý že chcete odstrániť

en: Are you sure you want to delete all items in this group?
sk: Ste si istí, že chcete vymazať všetky položky v tejto skupine?

en: Calculating dependencies...
sk: Spočítanie závislostí..

en: %d extra packages need to be deleted.
sk: %d ďalších balíčkov musí byť odstránených.

en: Please review the updated selection.
sk: Prezrite si prosím aktualizovany výber.

en: Removing packages...
sk: Odstránenie balíčkov...

en:  items deleted
sk:  položiek odstránených

en: Are you sure you want to merge ALL files?
sk: Chcete naozaj spojiť VŠETKY súbory?

en: (Ignoring those selected)
sk: (Ignorujem vybrané)

en: Which indenting method do you want to convert to?
sk: Na ktorý spôsob odsadenie chcete previesť?

en: Tabs
sk: Karty

en: Spaces
sk: Medzery

en: Are you sure you want to clean
sk: Naozaj chcete vymazat

en:  items cleaned (
sk:  položiek vyčistených (

en:  saved)
sk:  bolo uvolnených)
