furiusisomount - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Developer:
bg: Разработчик:

en: Calculating, please wait...
bg: Изчислява се, моля изчакайте...

en: Furius ISO Mount Tool
bg: Инструмент Furius ISO Mount

en: Simple Gtk+ Interface to Mount ISO, IMG, BIN, MDF and NRG Image files without burning to disk.
bg: Прост Gtk+ интерфейс за монтиране на ISO, IMG, BIN, MDF и NRG образи без да се записват на диск.

en: Error mounting image.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при монтиране на образа.
    Неочаквана грешка: %s

en: Defaulting to home directory for mounting.
bg: Връщане към домашната папка за монтиране.

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s
bg: %s е монтиран успешно в %s. Ако е необходимо, изпълнете следните команди за премахване:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s
bg: %s е монтиран успешно в %s. Ако е необходимо, изпълнете следните команди за премахване:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s

en: Error mounting image.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при монтиране на образа.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error saving history to file.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при запазване на историята във файл.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error saving history to file
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при запазване на историята във файл.
    Неочаквана грешка: %s

en: %s successfully unmounted.
bg: %s е демонтиран успешно

en: Error unmounting image.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при демонтиране на образа.
    Неочаквана грешка: %s

en: Error burning image.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при записване на образа.
    Неочаквана грешка: %s

en: Error launching nautilus.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при стартиране на nautilus.
    Неочаквана грешка: %s

en: Application started...
bg: Приложението е стартирано...

en: Error mounting image.
    IO error(%s): %s
bg: Грешка при монтиране на образа.
    Входно-изходна грешка(%s): %s

en: Error loading history.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при зареждане на историята
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error loading history.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при зареждане на историята
    Неочаквана грешка: %s

en: Error creating settings directory.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при създаване на папката с настройки.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    IO error(%s): %s
bg: Грешка при създаване на папката с настройки.
    Входно-изходна грешка(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при създаване на папката с настройки.
    Неочаквана грешка: %s

en: New settings file created at %s
bg: В %s е създаден нов файл с настройки

en: Error creating settings file.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при създаване на файла с настройки.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error creating settings file.
    IO error(%s): %s
bg: Грешка при създаване на файла с настройки.
    Входно-изходна грешка(%s): %s

en: Error creating settings file.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при създаване на файла с настройки.
    Неочаквана грешка: %s

en: _Browse...
bg: _Разглеждане...

en: _Mount
bg: _Монтиране

en: _Checksum
bg: _Контролна сума

en: Bur_n
bg: _Запис

en: _Unmount
bg: _Демонтиране

en: View Log
bg: Преглед на дневника

en: Delete Log
bg: Изтриване на дневника

en: Select Image
bg: Избор на образ

en: No Image Selected
bg: Не е избран образ

en: No Checksum Generated
bg: Не е генерирана контролна сума

en: No Mount Point Selected
bg: Не е избрана точка за монтиране

en: Mounted Images:
bg: Монтирани образи:

en: Drag image files into above window to quickly mount
bg: Плъзнете файлове-образи в горния прозорец за бързо монтиране

en: Mount Point
bg: Точка на монтиране

en: Image File
bg: Образ

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: Checksum generation started...
bg: Генерирането на контролната сума е стартирано...

en: Checksum generation aborted!
bg: Генерирането на контролната сума е прекъснато!

en: Open Image..
bg: Отваряне на образ..

en: File not found. 
    Please check source exists.
bg: Файлът не е открит. 
    Моля проверете дали източникът съществува.

en: File does not appear to be a compatible Image. 
    Please check source.
bg: Изглежда, че файлът не е съвместим образ.
    Моля проверете източника.

en: %s not found.
bg: %s не е открит.

en: Are you sure you wish to delete the log?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете дневника?

en: Error deleting log.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при изтриване на дневника.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error deleting log.
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при изтриване на дневника.
    Неочаквана грешка: %s

en: Application closed!
bg: Приложението е затворено!

en: %s is still mounted.
    Do you wish to unmount it before exiting?
bg: %s все още е монтиран.
    Желаете ли да го демонтирате преди изход?

en: Error saving unmounted images to file.
    OS error(%s): %s
bg: Грешка при запазаване на демонтираните образи във файл.
    Грешка на операционната система(%s): %s

en: Error saving unmounted images to file
    Unexpected error: %s
bg: Грешка при запазаване на демонтираните образи във файл.
    Неочаквана грешка: %s
