furiusisomount - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Developer:
nl: Ontwikkelaar:

en: Calculating, please wait...
nl: Bezig met berekenen, even geduld...

en: Furius ISO Mount Tool
nl: Furius ISO aankoppel hulpmiddel

en: Simple Gtk+ Interface to Mount ISO, IMG, BIN, MDF and NRG Image files without burning to disk.
nl: Eenvoudige Gtk+ Interface om ISO, IMG, BIN, MDF en NRG beeldbestanden aan te koppelen zonder te branden naar schijf.

en: Error mounting image.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het mounten van de image.
    Onverwachte fout: %s

en: Defaulting to home directory for mounting.
nl: Standaard aankoppelen op thuismap.

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s
nl: %s succesvol gekoppeld @ %s. Indien nodig start volgende opdrachten om te verwijderen:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s
nl: %s succesvol gekoppeld @ %s. Indien nodig start volgende opdrachten om te verwijderen:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s

en: Error mounting image.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij aankoppelen beeldbestand.
    OS fout(%s): %s

en: Error saving history to file.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij wegschrijven van geschiedenis naar bestand.
    OS fout(%s): %s

en: Error saving history to file
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij wegschrijven van geschiedenis naar bestand.
    Onverwachte fout: %s

en: %s successfully unmounted.
nl: %s succesvol aangekoppeld.

en: Error unmounting image.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het unmounten van de image.
    Onverwachte fout: %s

en: Error burning image.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij branden beeldbestand.
    Onverwachte fout: %s

en: Error launching nautilus.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij starten Nautilus.
    Onverwachte fout: %s

en: Application started...
nl: Toepassing gestart...

en: Error mounting image.
    IO error(%s): %s
nl: Fout bij aankoppelen beeldbestand.
    IO fout(%s): %s

en: Error loading history.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij ophalen geschiedenis.
    OS fout(%s): %s

en: Error loading history.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het laden van degeschiedenis.
    Onverwachte fout: %s

en: Error creating settings directory.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij maken instellingenmap.
    OS fout(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    IO error(%s): %s
nl: Fout bij maken instellingenmap.
    IO fout(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het aanmaken van een voorkeuren map.
    Onverwachte fout: %s

en: New settings file created at %s
nl: Nieuw instellingenbestand gemaakt in %s

en: Error creating settings file.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij maken instellingenbestand.
    OS fout(%s): %s

en: Error creating settings file.
    IO error(%s): %s
nl: Fout bij maken instellingenbestand.
    IO fout(%s): %s

en: Error creating settings file.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het aanmaken van een voorkeuren bestand.
    Onverwachte fout: %s

en: _Browse...
nl: _Bladeren…

en: _Mount
nl: _Koppelen

en: _Checksum
nl: _Controlecijfer

en: Bur_n
nl: _Branden

en: _Unmount
nl: _Afkoppelen

en: View Log
nl: Bekijk Log

en: Delete Log
nl: Verwijder log

en: Select Image
nl: Kies afbeelding

en: No Image Selected
nl: Geen afbeelding gekozen

en: No Checksum Generated
nl: Geen controlecijfer gegenereerd

en: No Mount Point Selected
nl: Geen aankoppelpunt geselecteerd

en: Mounted Images:
nl: Aangekoppelde beeldbestanden:

en: Drag image files into above window to quickly mount
nl: Sleep beeldbestanden in bovenstaand venster om snel aan te koppelen

en: Mount Point
nl: Aankoppelpunt

en: Image File
nl: Beeldbestand

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Checksum generation started...
nl: Berekenen controlecijfer gestart...

en: Checksum generation aborted!
nl: Berekening controlecijfer afgebroken!

en: Open Image..
nl: Open beeldbestand..

en: File not found. 
    Please check source exists.
nl: Bestand niet gevonden.
    Gelieve na te kijken of de bron bestaat.

en: File does not appear to be a compatible Image. 
    Please check source.
nl: Bestand lijkt geen aansluitbaar beeldbestand. 
    Gelieve de bron na te kijken.

en: %s not found.
nl: %s niet gevonden

en: Are you sure you wish to delete the log?
nl: Bent u zeker dat u de log wil verwijderen?

en: Error deleting log.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij verwijderen log.
    OS fout(%s):%s

en: Error deleting log.
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het verwijderen van de log.
    Onverwachte fout: %s

en: Application closed!
nl: Toepassing gesloten!

en: %s is still mounted.
    Do you wish to unmount it before exiting?
nl: %s is nog aangekoppeld.
    Wil je dit ontkoppelen vooraleer af te sluiten?

en: Error saving unmounted images to file.
    OS error(%s): %s
nl: Fout bij opslaan ontkoppelde beeldbestanden naar bestand.
    OS fout(%s):%s

en: Error saving unmounted images to file
    Unexpected error: %s
nl: Fout bij het opslaan van ongemounte images naar bestand
    Onverwachte fout: %s
