FusionForge 5.2 - en to bg translation catalogue (284 entries)

en: Document Title
bg: Име на документа

en: No Documents Found
bg: Няма намерени документи

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Upload File
bg: Файл със съдържанието на документа

en: Submit Information
bg: Публикуване

en: Title
bg: Име

en: Author
bg: Автор

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reporting
bg: Отчитане

en: Forum Info Updated Successfully
bg: Информацията за форума е обновена успешно

en: Forum Name
bg: Име на форума

en: Forum name must be at least 3 characters.
bg: Името на форума трябва да бъде поне 3 символа.

en: Forum
bg: Форум

en: You don't have a permission to access this page
bg: Нямате право да достъпвате тази страница

en: Latest News
bg: Последни новини

en: Discussion Forums:
bg: Дискусионни форуми:

en: Subject
bg: Тема

en: Post Comment
bg: Изпращане на коментар

en: That username already exists.
bg: Това потребителско име вече е заето.

en: Invalid Email Address
bg: Невалиден Email Адрес

en: Missing Required Parameters
bg: Липсващи Параметри

en: Exiting with error
bg: Грешка

en: Version
bg: Версия

en: Invalid Unix Name.
bg: Невалиден Unix идентификатор.

en: Project Full Name
bg: Проект Пълно наименование

en: Project Unix Name
bg: Проект Unix идентификатор

en: Forums
bg: Форуми

en: News
bg: Новини

en: Log Out
bg: Изход

en: My Account
bg: Моят акаунт

en: Log In
bg: Вход

en: New Account
bg: Регистрация

en: Home
bg: Начало

en: Admin
bg: Администриране

en: Tracker
bg: Тракер

en: Lists
bg: Пощ.списъци

en: Mailing Lists
bg: Пощенски списъци

en: Docs
bg: Документи

en: Surveys
bg: Проучвания

en: Files
bg: Пакети

en: Invalid Password Or User Name
bg: Грешно име или парола

en: Account Suspended
bg: Регистрацията е преустановена

en: Account Pending
bg: Регистрацията е нерешена (предстои да бъде одобрена)

en: Account Deleted
bg: Регистрацията е изтрита

en: Account Not Active
bg: Регистрацията не е активна

en: You must supply a username
bg: Потребителското име е задължително поле

en: You must supply a first name
bg: Името е задължително поле

en: You must supply a last name
bg: Фамилията е задължително поле

en: You must supply a password
bg: Не е указана парола

en: Passwords do not match
bg: Паролата и потвърждението и не съвпадат

en: User with this email already exists - use people search to recover your login.
bg: Потребител с такъв електронен адрес вече е регистриран.

en: %s Account Registration
bg: %s регистрация

en: Priority Colors
bg: Легенда на цветовете

en: No Survey is found
bg: Няма публикувани проучвания

en: Question is too short
bg: Въпросът е твърде кратък

en: No valid Survey Object
bg: Невалидно проучване

en: No valid Question Object
bg: Невалиден въпрос

en: Notes
bg: Бележки

en: Choose a tracker and you can browse/edit/add items to it.
bg: Изберете тракер и ще можете да разглеждате, редактирате и добавяте елементи в него.

en: From
bg: От

en: To
bg: До

en: Edit Roles
bg: Редактиране на ролите

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Monitored Forums
bg: Наблюдавани Форуми

en: You are not monitoring any forums.
bg: Не наблюдавате никакви форуми.

en: You are not monitoring any files.
bg: Не наблюдавате никакви файлове.

en: My Projects
bg: Моите Проекти

en: This project has not yet submitted a description.
bg: Този проект все още не е предоставил описание.

en: Latest File Releases
bg: Последно издадени пакети

en: This Project Has Not Released Any Files
bg: Този проект не е публикувал никакви файлове.

en: Package
bg: Пакет

en: View All Project Files
bg: Преглед на всички издадени пакети

en: Project Admins
bg: Администратори

en: Home Page
bg: Начало

en: Project Home Page
bg: Сайт на проекта

en: Public Forums
bg: Публични форуми

en: DocManager: Project Documentation
bg: Документация на проекта

en: Anonymous FTP Space
bg: Анонимно FTP пространство

en: Cookies must be enabled past this point.
bg: Трябва да е активирана подръжката на бисквитки (cookies) от Вашия браузър.

en: Login
bg: Вход

en: [Lost your password?]
bg: [Изгубена парола]

en: Role
bg: Роля

en: Thread
bg: Нишка

en: Search results for “%s”
bg: Резултати от търсенето за <em>%s</em>

en: Previous Results
bg: Предишни Резултати

en: Next Results
bg: Следващи Резултати

en: Edit Job
bg: Редактиране на обява

en: Remove
bg: Премахване

en: Mailing List Name
bg: Име на списъка

en: Is Public?
bg: Флаг за публичност

en: Add This List
bg: Създаване

en: No Lists found for %s
bg: Няма създадени пощенски списъци за %s

en: Category
bg: Категория

en: Go
bg: Давай

en: total
bg: Общо

en: Description:
bg: Описание:

en: Is Active
bg: Флаг за активност

en: Requested Page not Found (Error 404)
bg: Страницата не е намерена

en: Email Change Complete
bg: Осъществена смяна на email адрес

en: Email Change Confirmation
bg: Потвърждаване смяната на email адрес

en: We need to maintain an accurate email address for each user due to the level of access we grant via this account. If we need to reach a user for issues arriving from a shell or project account, it is important that we be able to do so.
bg: Необходимо е да разполагаме с правилния email адрес на всеки потребител, поради нивото на достъп, което предоставяме, чрез този акаунт. Важно е да можем да ви открием в случай на публикации от друг потребител.

en: Submitting the form below will mail a confirmation URL to the new email address. Visiting this link will complete the email change.
bg: При изпращането на формуляра по долу ще бъде изпратен линк за потвърждение на новия email адрес. Смяната на email адреса ще се осъществи след като посетите този линк.

en: New Email Address
bg: Нов Email адрес

en: Send Confirmation to New Address
bg: Изпращане на потвърждение на новия адрес

en: Old password is incorrect
bg: Грешна стара парола

en: You must supply valid password (at least 6 chars).
bg: Трябва да въведете валидна парола (поне 6 символа).

en: New passwords do not match.
bg: Новите пароли не съвпадат.

en: Successfully Changed Password
bg: Паролата сменена успешно

en: %s Password Change Confirmation
bg: %s Потвърждаване смяна на паролата

en: Change Password
bg: Промяна на паролата

en: Old Password
bg: Стара парола

en: New Password (at least 6 chars)
bg: Нова парола (поне 6 символа)

en: New Password (repeat)
bg: Нова парола (отново)

en: Update password
bg: Обновяване на парола

en: You are now a registered user on %s, the online development environment for Open Source projects.
bg: Сега сте регистриран потребител на %s, online средата за разработване на проекти с Отворен Код.

en: As a registered user, you can participate fully in the activities on the site. You may now post messages to the project message forums, post bugs for software in %s, sign on as a project developer, or even start your own project.
bg: Като регистриран потребител вие можете да участвате във всички активности на сайта. Можете да изпращате съобщения във форумите на проектите, да изпращате бъгове за софтура в %s, да се записвате като разработчик по проект, и дори да създадете свои собствени проекти.

en: Welcome
bg: Добре дошли

en: Edit My Skills Profile
bg: Редактиране на Вашия профил

en: User Id
bg: Потребителско ID

en: First Name:
bg: Собствено име:

en: Last Name:
bg: Фамилия:

en: Language
bg: Език

en: Theme
bg: Тема

en: Country:
bg: Държава:

en: Email Address
bg: Адрес за електронна поща

en: Change Email Address
bg: Промяна на електронния пощенски адрес

en: Address
bg: Адрес

en: Phone
bg: Телефон

en: Fax
bg: Факс

en: Receive Email about Site Updates <em>(Very low traffic and includes security notices. Highly Recommended.)</em>
bg: Абонамент за новини по електронната поща касаещи нововъведения и промени в сайта<em> (Генерира малко трафик и включва известия имащи отношение към сигурността. Силно препоръчително е да се абонирате.)</em>

en: Receive additional community mailings. <em>(Low traffic.)</em>
bg: Получаване на допълнителни съобщения от общността.

en: Login Name (do not use uppercase letters):
bg: Потребителско име:

en: Password (min. 6 chars):
bg: Парола (минимум 6 символа):

en: Password (repeat):
bg: Парола (потвърждение):

en: Language Choice:
bg: Език:

en: Register
bg: Регистриране

en: License Other:
bg: Друг:

en: Public?
bg: Флаг за публичност

en: License
bg: Лиценз

en: Edit Role
bg: Редактиране

en: Register New Project
bg: Регистриране на нов проект

en: Stats
bg: Статистики

en: Full Name
bg: Пълно наименование

en: Diary and Notes for
bg: Дневник на

en: Existing Diary and Notes Entries
bg: Списък на бележките

en: This User Has No Diary Entries
bg: Няма въведени бележки в този потребителски дневник

en: Forums Administration
bg: Форуми Администрация

en: Email All Posts To:
bg: Изпращане по електронна поща на всички съобщения до:

en: Add This Forum
bg: Добавяне на форума

en: Change forum status
bg: Промяна на статуса на форума

en: You can adjust forum features from here. Please note that private forums can still be viewed by members of your project, not the general public.
bg: Оттук можете да настройвате параметрите на форума. Забележете, че частните форуми могат да бъдат разглеждани само от членовете на Вашия проект.

en: Delete a Message
bg: Изтриване на съобщение

en: WARNING! You are about to permanently delete a message and all of its comments!!
bg: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Вие сте на път да изтриете съобщение и всички свързани с него други съобщения.

en: No Forums Found for %s
bg: Няма намерени форуми за %s

en: Nested
bg: Вложен изглед

en: Change View
bg: Промяна на изгледа

en: Topic
bg: Тема

en: Replies
bg: Отговори

en: Last Post
bg: Последен пост

en: Forums for %s
bg: Форуми за %s

en: This message does not (any longer) exist
bg: Това съобщение вече не съществува

en: Added Package
bg: Добавени пакети

en: Below is a list of all files of the project.
bg: Списък на всички издадени пакети по проекта.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
bg: Бележките и списъка с промените за конкретно издание можете да видите ако щракнете върху версията му.

en: To create a new release click here.
bg: Издаване на нов пакет.

en: No releases
bg: Няма издания

en: D/L
bg: Тегления

en: Arch
bg: Архитектура

en: %s Statistics
bg: %s статистика

en: Top Project Downloads
bg: Най-популярни пакети

en: Recently Registered Projects
bg: Скоро регистрирани проекти

en: Hosted Projects
bg: Регистрирани проекти

en: Registered Users
bg: Регистрирани потребители

en: My Diary and Notes
bg: Моят дневник и бележки

en: Register Project
bg: Регистриране на нов проект

en: en
bg: bg

en: Browse by Category
bg: Преглед по категория

en: This project has not yet categorized itself in the
bg: Този проект още не е категоризиран в

en: Personal Information
bg: Лична Информация

en: Peer Rating
bg: Оценка на уменията на потребителя

en: User chose not to participate in peer rating
bg: Потребителят избра да не участва в***

en: Diary and Notes
bg: Дневник и Бележки

en: Diary/Note entries:
bg: Брой записи в дневника:

en: View Diary and Notes
bg: Преглед на дневника

en: Monitor this Diary
bg: Активиране на следенето на този дневник за промени

en: Skills Profile
bg: Профил на Уменията

en: Low
bg: Ниско

en: High
bg: Високо

en: Survey not found.
bg: Няма намерени.

en: You're not a member of any active projects
bg: Вие не сте член на никой активен проект

en: Diary Updated
bg: Дневникът е обновен

en: Nothing Updated
bg: Нищо не е обновено

en: Item Added
bg: Бележката е добавена

en: Entry not found or does not belong to you
bg: Бележката не е намерена или не Ви принадлежи

en: Add A New Entry
bg: Добавяне на бележка

en: Update An Entry
bg: Обновяване на бележка

en: Is Public
bg: Флаг за публичност

en: If marked as public, your entry will be mailed to any monitoring users when it is first submitted.
bg: Публично достъпните бележки ще бъдат изпратени по електронната поща на всички потрбители, които са активирали следенето за промени във Вашият дневник.

en: You Have No Diary Entries
bg: Нямате въведени бележки в дневника

en: No News Found
bg: Няма намерени новини

en: News archive
bg: Архив на новини

en: Submit News
bg: Изпращане на новини

en: News Added.
bg: Новината е добавена.

en: Start by filling in the fields below. When you click continue, you will be shown a list of skills and experience levels that this job requires.
bg: Оттук можете да публикувате обяви за търсене на хора с определени умения, които да се включат във Вашия проект.

en: Short Description
bg: Кратко описание

en: Long Description
bg: Подробно описание

en: Skill
bg: Умение

en: Update Descriptions
bg: Обновяване на описанието

en: Keywords
bg: Ключови Думи

en: Done
bg: Готово

en: Confirm
bg: Потвърди

en: No Such User
bg: Няма такъв потребител

en: Click job titles for more detailed descriptions.
bg: Изберете обява за видите по-подробно описание.

en: The %s Project Help Wanted board is for non-commercial, project volunteer openings. Commercial use is prohibited.
bg: Таблото за обяви на %s е за некомерсиално ползване.

en: Project listings remain live for two weeks, or until closed by the poster, whichever comes first. (Project administrators may always re-post expired openings.)
bg: Максималното време на престой на обява е две седмици. Потребителят, който я е публикувал може да я премахне преждевременно. (Администраторите на проекти могат винаги да публикуват отново изтекли обяви.)

en: Browse through the category menu to find projects looking for your help.
bg: През списъка от категории можете да стигнете до проекти, които се нуждаят от помощ.

en: If you're a project admin, log in and submit help wanted requests through your project administration page.
bg: Ако сте администратор на проект, можете да публикувате обява от страницата за администриране на проекта.

en: Last posts
bg: Последни обяви

en: more latest posts
bg: още нови обяви

en: Level
bg: Ниво

en: Experience
bg: Опит

en: No Skill Inventory Set Up
bg: Няма описани

en: Add Skill
bg: Добавяне на умения

en: Date Opened
bg: Дата на публикуване

en: %s project
bg: Проект %s

en: None Found
bg: Няма намерени обяви

en: Contact Info
bg: За контакти

en: Required Skills
bg: Списък от необходими умения

en: This user has set his/her profile to private.
bg: Профилът на този потребител не е публичен.

en: Skills profile for
bg: Профил на уменията на

en: Reset
bg: Отначало

en: Misc. Project Information
bg: Информация за проекта

en: Homepage Link
bg: Сайт на проекта

en: Add Users From List
bg: Добавяне от пълния списък с потребители

en: Project History
bg: История

en: Post Jobs
bg: Публикуване на обяви

en: Edit Jobs
bg: Редактиране на обяви

en: Use Forums
bg: Модул "Форуми"

en: Use Mailing Lists
bg: Модул "Пощенски списъци"

en: Use Surveys
bg: Модул "Допитвания"

en: Use News
bg: Модул "Новини"

en: Use File Release System
bg: Модул "Пакети"

en: Use FTP
bg: Модул "FTP"

en: Use Statistics
bg: Модул "Статистики"

en: Tool Admin
bg: Инструменти за администриране

en: Edit Observer
bg: Права

en: Skills
bg: Умения

en: To apply for project registration, you should fill in basic information about it. Please read descriptions below carefully and provide complete and comprehensive data. All fields below are mandatory.
bg: За да регистрирате проект е нужно да предоставите следната информация за него (всички полета са задължителни).

en: Please provide detailed, accurate description of your project and what %1$s resources and in which way you plan to use. This description will be the basis for the approval or rejection of your project's hosting on %1$s, and later, to ensure that you are using the services in the intended way. This description will not be used as a public description of your project. It must be written in English. From 10 to 1500 characters.
bg: Тук трябва да опишете какво точно представлява Вашият проект (идеи, цели, задачи). Това описание ще бъде предоставено на администраторите на %1$s и няма да е достъпно за други потребители.

en: This forum
bg: Този форум

en: People
bg: Хора

en: Error: Invalid search
bg: Грешка - Невалидно търсене

en: Contact
bg: Контакт

en: Message has been sent
bg: Съобщението е изпратено

en: Your Name
bg: Вашето Име

en: Your Email Address
bg: Ел. пощенски адрес

en: Send Message
bg: Изпращане на Съобщение

en: Submit A New Snippet
bg: Добавяне на фрагмент

en: Paste the Code Here
bg: Програмен код

en: Date Posted
bg: Дата на изпращане

en: Submit a new version
bg: Изпращане на нова версия

en: Package Version
bg: Версия на пакета

en: Edit/Del
bg: Редактиране/Изтриване

en: Browse by Language
bg: Преглед по език

en: Choose One
bg: Изберете...

en: Create A Package
bg: Създаване на пакет

en: Error doing snippet insert
bg: Грешка при добавянето на фрагмент

en: Snippet Added Successfully.
bg: Фрагмента е добавен успешно.

en: Script Type
bg: Тип

en: %s projects
bg: %s Проекти

en: Activity Percentile
bg: Процент на активност

en: All Projects
bg: Всички проекти

en: Special Projects
bg: Специални проекти

en: It's simple to create a survey.
bg: Създаването на проучване става по следния начин.

en: Create questions and comments using the forms above.
bg: Създайте въпросите и обясненията кум тях.

en: Link to the survey using this format: %s where XX is the survey number
bg: Проучването ще може да се достъпи чрез следния URL: %s, където XX е идентификатора на проучването

en: No Survey Question is found
bg: Няма въпроси към това проучване

en: Add Survey
bg: Добавяне на проучване

en: Show Results
bg: Резултати

en: Is Active?
bg: Флаг за активност

en: Vote for Survey
bg: Редактиране на проучване

en: More
bg: Още
