FusionForge 5.2 - en to ca translation catalogue (1201 entries)

en: Monitoring Started
ca: Monitorització iniciada

en: Monitoring Stopped
ca: Monitorització aturada

en: No Valid Group Object
ca: Objecte de grup no vàid

en: Title Must Be At Least 5 Characters
ca: El títol ha de tenir 5 caràcters com a mínim

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
ca: La descripció del document ha de ser de 10 caràcters com a mínim

en: Document: Invalid docid
ca: Document: docid no vàlid

en: Unable To Add Monitor
ca: Incapaç d'afegir un monitor

en: Project
ca: Projecte

en: Document Title
ca: Títol del document

en: Submitter
ca: Remitent

en: No Documents Found
ca: No s'han trobat documents

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: File Name
ca: Nom de fitxer

en: Submit Information
ca: Tramet informació

en: Create
ca: Crea

en: Edit
ca: Edita

en: State
ca: Estat

en: Subproject
ca: Subprojecte

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Size
ca: Mida

en: View
ca: Visualitza

en: Stop Monitoring
ca: Atura de Monitoritzar

en: Search
ca: Cerca

en: Reporting
ca: Informes

en: Administration
ca: Administració

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data final

en: Refresh
ca: Refresca

en: Month
ca: Mes

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: User
ca: Usuari

en: Date
ca: Data

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Add
ca: Afegeix

en: Forum Info Updated Successfully
ca: La informació del fòrum s'ha actualitzat amb èxit

en: Successfully Deleted.
ca: Suprimit amb èxit.

en: Forum Name
ca: Nom del fòrum

en: Message
ca: Missatge

en: Release
ca: Publicació

en: Update
ca: Actualitza

en: Could not Update Master Thread parent with current time
ca: No s'ha pogut actualitzar el pare del fil principal amb l'hora actual

en: Forum name must be at least 3 characters.
ca: El nom del fòrum ha de tenir 3 caràcters com a mínim.

en: Welcome to %s
ca: Benvingut a %s

en: You can only save your place if you are logged in.
ca: Només podeu desar el vostre espai si sou dins d'una sessió.

en: Update failed
ca: Ha fallat l'actualització

en: Forum
ca: Fòrum

en: You don't have a permission to access this page
ca: No teniu permís per accedir a aquesta pàgina

en: Summary
ca: Resum

en: Latest News
ca: Últimes notícies

en: Discussion Forums:
ca: Fòrum de discussió:

en: Monitor Forum
ca: Monitoritza el fòrum

en: Save Place
ca: Desa espai

en: Start New Thread
ca: Inicia un nou fil

en: By
ca: Per

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: HTML tags will display in your post as text
ca: Les etiquetes HTML al vostre missatge es mostraran com a text

en: Post Comment
ca: Envia un comentari

en: Receive comments via email
ca: Rebeu respostes per correu electrònic

en: You could post if you were <a href="%s">logged in</a>.
ca: Podrieu enviar missatges si fossiu <a href="%s">iniciant sessió</a>.

en: Group_forum_id in db result does not match Forum Object
ca: Group_forum_id en resultat db no coincideix amb l'objecte del fòrum

en: Getting next thread_id failed
ca: Ha fallat l'obtenció del següent thread_id

en: Posting Failed
ca: L'enviament ha fallat

en: Unable to get new message id
ca: Incapaç d'obtenir un nou id de missatge

en: Could Not Update Parent
ca: No s'ha pogut actualitzar elpare

en: Error: a forum message must include a message body and a subject.
ca: Ha d'incloure un cos i un tema del missatge.

en: Invalid ParentMessage Object
ca: Objecte ParentMessage no vàlid

en: Name is too short. It must be at least 3 characters.
ca: El nom és massa curt. Ha de tenir com a mínim 3 caràcters.

en: FRSFile Appears to be invalid
ca: El nom del fitxer sembla no vàlid

en: That filename already exists in this project space
ca: Aquest nom de fitxer ja existeix en aquest espai de projecte

en: File cannot be moved to the permanent location
ca: El fitxer no es pot moure a l'ubicació permanent

en: Invalid file_id
ca: file_id no vàlid

en: FRSPackage Name Must Be At Least 3 Characters
ca: El nom de FRSPackage ha de tenir 3 caràcters com a mínim

en: Package Name can only be alphanumeric
ca: El nom del paquet només pot ser alfanumèric

en: Invalid package_id
ca: package_id no vàlid

en: Release Notes
ca: Notes de publicació

en: Change Log
ca: Registre de canvis

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ca: El fitxer carregat només estava carregat parcialment.

en: Unknown file upload error.
ca: Error de pujada de fitxer desconegut.

en: Must select a file.
ca: Heu de seleccionar un fitxer.

en: Password must be at least 6 characters.
ca: La contrasenya ha de tenir com a mínim 6 caràcters.

en: There cannot be any spaces in the login name.
ca: No poden haver-hi espais al nom d'inici de sessió.

en: Name is too long. It must be less than 15 characters.
ca: El nom és massa llarg. Ha de tenir menys de 15 caràcters.

en: Illegal character in name.
ca: Caràcter il·legal al nom.

en: That username already exists.
ca: Aquest nom d'usuari ja existeix.

en: Name is reserved for CVS.
ca: El nom està reservat pel CVS.

en: Name is reserved for DNS purposes.
ca: El nom està reservat per propòsits del DNS.

en: Group name cannot contain underscore for DNS reasons.
ca: El nom del grup no pot contenir el guió baix per raons de DNS.

en: Permission denied.
ca: Permís denegat.

en: Invalid Email Address
ca: Adreça de correu no vàlida

en: Missing Required Parameters
ca: Falten parametres

en: Exiting with error
ca: Sortint amb error

en: Permission denied. This project's administrator will have to grant you permission to view this page.
ca: Permís denegat. L'administrador d'aquest projecte us ha de donar permís per veure aquesta pàgina.

en: You Attempted To Double-submit this item. Please avoid double-clicking.
ca: Heu intentat trametre aquest element. Si us plau eviteu fer clic dos cops.

en: Version
ca: Versió

en: Invalid Unix Name.
ca: Nom Unix no vàlid.

en: Unix name already taken.
ca: El nom Unix ja està agafat.

en: Please describe your Registration Project Purpose and Summarization in a more comprehensive manner.
ca: Si us plau, descriviu el vostre propòsit de registre d'una manera més comprensible.

en: Describe in a more comprehensive manner your project.
ca: Descriviu el vostre projecte de forma més comprensible.

en: %s Project Approved
ca: Projecte %s aprovat

en: Your project registration for %s has been denied.
ca: El vostre registre de projecte per %s ha estat denegat.

en: Project Full Name
ca: Nom complet del projecte

en: Project Unix Name
ca: Nom Unix del projecte

en: Reasons for negative decision
ca: Raons de la decisió negativa

en: %s Project Denied
ca: Projecte %s denegat

en: New %s Project Submitted
ca: Tramès nou projecte %s

en: Submitted Description
ca: Descripció tramesa

en: The %s admin team will now examine your project submission. You will be notified of their decision.
ca: L'equip d'admistració %s examinarà ara el vostre enviament de projecte. Se us notificarà la seva decisió.

en: Forums
ca: Fòrums

en: Trackers
ca: Rastrejadors

en: Tasks
ca: Tasques

en: File Release System
ca: Sistema de publicació de fitxers

en: News
ca: Notícies

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Log Out
ca: Final de sessió

en: My Account
ca: El meu compte

en: Log In
ca: Inici de sessió

en: New Account
ca: Nou compte

en: Home
ca: Inici

en: Main Page
ca: Pàgina principal

en: Projects
ca: Projectes

en: Code Snippets
ca: Fragments de codi

en: Project Openings
ca: Ofertes de feina

en: Site Admin
ca: Administració del lloc

en: Admin
ca: Administració

en: Project Admin
ca: Administració del projecte

en: Tracker
ca: Rastrejador

en: Lists
ca: Llistes

en: Mailing Lists
ca: Llistes d'enviament de correus

en: Docs
ca: Documents

en: Surveys
ca: Enquestes

en: Files
ca: Fitxers

en: Show source
ca: Mostra el codi font

en: Use %s
ca: Usa %s

en: Invalid Password Or User Name
ca: Contrasenya o nom d'usuari no vàlids

en: Account Suspended
ca: Compte suspès

en: Account Pending
ca: Compte pendent

en: Account Deleted
ca: Compte suprimit

en: Account Not Active
ca: Compte no actiu

en: You must supply a username
ca: Heu de facilitar un nom d'usuari

en: You must supply a first name
ca: Heu de facilitar un nom

en: You must supply a last name
ca: Heu de facilitar un cognom

en: You must supply a password
ca: Heu de facilitar una contrasenya

en: Passwords do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: User with this email already exists - use people search to recover your login.
ca: Ja hi ha un usuari amb aquesta adreça - useu la cerca de persones per a recuperar el vostre inici de sessió.

en: Enjoy the site.
ca: Gaudiu del lloc.

en: -- the %s staff
ca: -- la tripulació %s

en: %s Account Registration
ca: Registre del compte %s

en: Priority Colors
ca: Colors de prioritat

en: Must Provide List Name That Is 4 or More Characters Long
ca: Heu de proporcionar un nom de llista de 4 ó més caràcters de longitud

en: Invalid List Name
ca: Nom de llista no vàlid

en: List Already Exists
ca: La llista ja existeix

en: %s New Mailing List
ca: Nova llista de correu %s

en: ProjectCategory: name and assignee are Required
ca: Categoria de projecte: es requereixen el nom i el cessionari

en: %s Reporting
ca: Informes %s

en: Weekly
ca: Setmanal

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Daily
ca: Diàriament

en: to
ca: a

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Page Views
ca: Visites de la pàgina

en: Bugs
ca: Errors

en: Support
ca: Suport

en: Patches
ca: Pedaços

en: Feature Requests
ca: Sol·licitud de noves característiques

en: Other Trackers
ca: Altres rastrejadors

en: Forum Messages
ca: Missatges del fòrum

en: Other
ca: Un altre

en: Cumulative Users
ca: Usuaris acumulats

en: Users Added
ca: Usuaris afegits

en: Projects Added
ca: Projectes afegits

en: Cumulative Projects
ca: Projectes acumulats

en: By Task
ca: Per tasca

en: By Category
ca: Per categoria

en: By Subproject
ca: Per subprojecte

en: By User
ca: Per usuari

en: Successfully Added
ca: Afegits amb èxit

en: The Survey data is not filled
ca: No s'han omplert les dades de l'enquesta

en: No Survey is found
ca: No s'ha trobat cap enquesta

en: Survey
ca: Enquesta

en: Question is too short
ca: La pregunta és massa curta

en: Question Added
ca: Pregunta afegida

en: Error finding question
ca: Error cercant la pregunta

en: No valid Survey Object
ca: No és un objecte d'enquesta vàlid

en: No valid Question Object
ca: No és un objecte de pregunta vàlid

en: No Survey Response is found
ca: No s'ha trobat cap resposta d'enquesta

en: Submit New
ca: Tramet nou

en: Choose a data type and you can set up prefs, categories, groups, users, and permissions
ca: Escolliu un tipus de dades i podreu establir preferències, categories, grups, usuaris i permisos

en: <strong> Name:</strong> (examples: meeting minutes, test results, RFP Docs)
ca: <strong> Nom:</strong> (exemples: actes de reunió, resultats del test, documents RFP)

en: Send email on new submission to address
ca: Envia un correu sobre el nou lliurament a l'adreça

en: Send email on all changes
ca: Envia un correu sobre tots els canvis

en: Days till considered overdue
ca: Dies fins al venciment

en: Days till pending tracker items time out
ca: Dies fins que els elements de rastreig pendents arribin al venciment de la temporització

en: Submit
ca: Tramet

en: Manage Custom Fields
ca: Afegeix/actualitza els camps extra

en: Add new boxes like Phases, Quality Metrics, Components, etc.  Once added they can be used with other selection boxes (for example, Categories or Groups) to describe and browse bugs or other artifact types.
ca: Afegeix noves caixes com Fases, Mètrica de qualitat, Components, etc.  Un cop afegides, poden usar-se amb altres caixes de selecció (per exemple, Categories o Grups) per a descriure i navegar errors o altres tipus d'artefactes.

en: Permanently delete this tracker.
ca: Suprimeix aquest rastrejador permanentment.

en: Error inserting a custom field
ca: Error a l'inserir un camp extra

en: Extra field inserted
ca: S'ha inserit un camp extra

en: Element inserted
ca: S'ha inserit un element

en: Canned Response Inserted
ca: S'ha inserit una resposta 'enllaunada'

en: Canned Response Updated
ca: Resposta 'enllaunada' actualitzada

en: Custom Field updated
ca: S'ha actualitzat un camp extra

en: Element updated
ca: S'ha actualitzat un element

en: Tracker Updated
ca: Rastrejador actualitzat

en: Any
ca: Qualsevol

en: Unassigned
ca: No assignat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Open Date
ca: Data oberta

en: Close Date
ca: Data de tancament

en: Assignee
ca: Cessionari

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Last 24 h
ca: Les últimes 24 h

en: Last 7 days
ca: Els últims 7dies

en: Last 2 weeks
ca: Les últimes 2setmanes

en: Last month
ca: L'últim 1mes

en: Change
ca: Canvi

en: Private
ca: Privat

en: Order by
ca: Ordenats per

en: Check all
ca: Marca-ho tot

en: Clear all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Submitted by
ca: Tramès per

en: * Denotes requests > %s Days Old
ca: * Denota requeriments de fa > %s dia

en: Mass Update
ca: Actualització en massa

en: No Change
ca: No hi ha canvis

en: Nobody
ca: Ningú

en: Canned Response
ca: Resposta 'enllaunada'

en: No items found
ca: No s'han trobat elements

en: Confirm Delete
ca: Confirma la supressió

en: I am Sure
ca: N'estic segur

en: Comments
ca: Comentaris

en: Add A Comment
ca: Afegeix un comentari

en: Attached Files
ca: Fitxers adjuntats

en: Changes
ca: Canvis

en: None
ca: Cap

en: Choose a tracker and you can browse/edit/add items to it.
ca: Escolliu un rastrejador i podreu navegar/editar/afegir-li elements.

en: Open
ca: Obert

en: Build Task Relation
ca: Crea una relació de tasca

en: Date Submitted
ca: Data tramesa

en: Date Closed
ca: Data tancada

en: Existing Files
ca: Fitxers existents

en: Data Type
ca: Tipus de dades

en: The summary text-box represents a short tracker item summary. Useful when browsing through several tracker items.
ca: La caixa de text de resum representa un resum breu de l'element de rastreig. Útil quan s'està navegant entre diversos elements de rastreig.

en: Detailed description
ca: Descripció detallada

en: Use Canned Response
ca: Usa una resposta 'enllaunada'

en: Tracker Item
ca: Element del rastrejador

en: Task
ca: Tasca

en: Create New Task
ca: Crea una nova tasca

en: File Upload: Successful
ca: Fitxer pujat: amb èxit

en: File Delete: Successful
ca: Fitxer suprimit amb èxit

en: Valid Email Address Required
ca: Es requereix una adreça de correu vàlida

en: Nothing Changed - Update Cancelled
ca: No s'ha canviat res - Actualització cancel·lada

en: a field name is required
ca: es requereix un nomde camp

en: Select Box
ca: Quadre de selecció

en: Radio Buttons
ca: Botons de ràdio

en: Text Field
ca: Camp de text

en: Text Area
ca: Àrea de text

en: an element name is required
ca: es requereix un nom d'element

en: Logged In: YES
ca: En sessió: SÍ

en: Logged In: NO
ca: En sessió: NO

en: ArtifactType: Name, Description, Due Period, and Status Timeout are required
ca: ArtifactType: Es requereixen nom, descripció, període previst i estat de venciment

en: Sender
ca: Remitent

en: No Comments Have Been Posted
ca: No s'ha tramès cap resposta

en: Field
ca: Camp

en: Old Value
ca: Valor antic

en: No Changes Have Been Made to This Item
ca: No s'han fet canvia a aquest element

en: Add/Update Canned Responses
ca: Afegeix/actualitza les respostes 'enllaunades'

en: Remove Relation
ca: Suprimeix relació

en: Name
ca: Nom

en: Download
ca: Baixada

en: Please %1$s login %2$s
ca: %1$s inici de sessió %2$s

en: If you <strong>cannot</strong> login, then enter your email address here
ca: Si <strong>no podeu</strong> iniciar una sessió, entreu la vostra adreça de correu aquí:

en: For project
ca: Per projecte

en: DO NOT enter passwords or confidential information in your message!
ca: NO entreu contrasenyes o informació confidencial al vostre missatge!

en: Existing Responses
ca: Respostes existents

en: No Canned Responses set up in this Project
ca: No hi ha respostes establertes en aquest grup

en: Creating useful generic messages can save you a lot of time when handling common artifact requests.
ca: Crear missatges genèrics útils us pot estalviar molt de temps al gestionar peticions comunes.

en: Message Body
ca: Cos del missatge

en: Custom field name
ca: Nom del camp extra

en: Elements Defined
ca: Elements definits

en: You have not defined any elements.
ca: No heu definit cap element extra.

en: Add New Element
ca: Afegeix nou element

en: Custom Fields Defined
ca: Definits els camps extra

en: You have not defined any custom fields
ca: No heu definit cap camp extra

en: Custom Field Name
ca: Nom del camp extra

en: Type of custom field
ca: Tipus de camp extra

en: Text Fields and Text Areas need to have Size/Maxlength and Rows/Cols defined, respectively.
ca: Els camps de text i les àrees de text han de tenir definits mida/longitud màxima i files/columnes, respectivament.

en: Text Field Size/Text Area Rows
ca: Mida del camp de text/Files de l'àrea de text

en: Text Field Maxlength/Text Area Columns
ca: Longitud màxima delcamp de text/Columnes del'àrea de text

en: Yes
ca: Sí

en: Releases
ca: Publicacions

en: I am Really Sure
ca: N'estic ben segur

en: You are about to permanently and irretrievably delete this tracker and all its contents!
ca: Esteu a punt de suprimir de forma permanent i irreversible aquest rastrejador i tot el seu contingut!

en: Copy From
ca: Copia de

en: Into trackers and custom fields
ca: Als rastrejadors i als camps extra

en: It is not recommended that you change the custom field name because other things are dependent upon it. When you change the custom field name, all related items will be changed to the new name.
ca: No es recomana que canvieu el nom del camp extra, perquè en depenen altres coses. Quan canvieu el nom de camp extra, tots els elements relacionats es canviaran al nou nom.

en: From
ca: Des de

en: To
ca: Fins

en: Edit Roles
ca: Edita Rols

en: Preferences
ca: Preferències

en: Monitored Forums
ca: Fòrums monitoritzats

en: You are not monitoring any forums.
ca: No esteu monitoritzant cap fòrum.

en: You are not monitoring any files.
ca: No esteu monitoritzant cap fitxer.

en: My Projects
ca: Els meus projectes

en: This project has not yet submitted a description.
ca: Aquest projecte encara no ha enviat cap descripció.

en: Project Information
ca: Informació del projecte

en: No tag defined for this project
ca: No hi ha tal missatge per aquest projecte

en: Registered
ca: Registrat

en: Latest File Releases
ca: Últimes publicacions de fitxers

en: This Project Has Not Released Any Files
ca: Aquest projecte no ha alliberat cap fitxer

en: Package
ca: Paquet

en: Monitor this package
ca: Monitoritza aquest paquet

en: View All Project Files
ca: Visualitza tots els fitxers de projecte

en: Project Admins
ca: Administradors de projecte

en: Members
ca: Membres

en: View the %d Member(s)
ca: Visualitza els %d membre(s)

en: Home Page
ca: Pàgina inicial

en: Project Home Page
ca: Pagina inicial del projecte

en: Public Forums
ca: Fòrums públics

en: DocManager: Project Documentation
ca: DocManager: Gestor de documentació

en: surveys
ca: enquestes

en: SCM Repository
ca: Repositori SCM

en: Anonymous FTP Space
ca: Espai FTP anònim

en: Pending task manager items notification
ca: Notificació d'elements pendents del gestor de tasques

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tasks.
ca: Aquest correu se us envia per a recordar-vos que teniu tasques pendents/vençudes.

en: The task manager item #%s is pending
ca: L'element #%s del gestor de tasques està pendent

en: Task Summary
ca: Resum de la tasca

en: Percent Complete
ca: Tant per cent de compleció

en: Click here to visit the item %s
ca: Feu clic aquí per a visitar l'element %s

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tracker items.
ca: Aquest correu se us envia per a recordar-vos que teniu elements de rastreig pendents/vençuts.

en: The item #%s is pending
ca: L'element #%s està pendent

en: Details
ca: Detalls

en: Cookies must be enabled past this point.
ca: A partir d'aquest punt heu de tenir habilitades les galetes.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Login
ca: Inici de sessió

en: [Lost your password?]
ca: [Heu perdut la vostra contrasenya?]

en: Resend confirmation email to a pending account
ca: Reenvia el correu de confirmació a un compte pendent

en: Your account is currently pending your email confirmation.
ca: Ara se us està enviant un correu de confirmació per a verificar la vostra adreça de correu.

en: Visiting the link sent to you in this email will activate your account.
ca: Visiteu l'enllaç enviat en aquest correu i s'activarà el vostre compte.

en: Thank you
ca: Gràcies

en: Active
ca: Actiu

en: Role
ca: Rol

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Role Name
ca: Nom del rol

en: Thread
ca: Fil

en: Search result for
ca: Resultats de cerca per

en: Action
ca: Acció

en: Rank
ca: Classificació

en: Submit Changes
ca: Tramet els canvis

en: add new
ca: afegeix nou

en: Site Admin Home
ca: Pàgina inicial d'administració del lloc

en: No matches found for “%s”
ca: No s'han trobat coincidències per “%s”

en: Previous Results
ca: Resultats anteriors

en: Next Results
ca: Resultats següents

en: Edit Job
ca: Edita feina

en: Job
ca: Tasca

en: Remove
ca: Suprimeix

en: List Added
ca: Llista Afegida

en: Add a Mailing List
ca: Afegeix una llista de correu

en: Mailing List Name
ca: Nom de la llista de correu

en: Is Public?
ca: És Públic?

en: Add This List
ca: Afegeix aquesta llista

en: Mailing List Administration
ca: Administració de la llista de correu

en: You can administrate lists from here. Please note that private lists can still be viewed by members of your project, but are not listed on %s.
ca: Podeu administrar llistes des d'aquí. Tingueu en compte que les llistes privades encara poden ser vistes per membres del vostre projecte, però no estan llistades a %1$s.

en: Add Mailing List
ca: Afegeix una llista de correu

en: Mailing Lists for %s
ca: Llistes de correu per %s

en: No Lists found for %s
ca: No s'han trobat llistes per %s

en: Project administrators use the admin link to request mailing lists.
ca: Els administradors del projecte usen l'enllaç d'administració per a sol·licitar llistes de correu.

en: Choose a list to browse, search, and post messages.
ca: Trieu una llista per navegar, cercar i enviar missatges.

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Administrate
ca: Administra

en: Not activated yet
ca: Encara no està activada

en: Unsubscribe
ca: Dóna de baixa

en: Category
ca: Categoria

en: Resolution
ca: Resolució

en: Add File
ca: Afegeix el fitxer

en: Modify
ca: Modifica

en: Upload a new file
ca: Puja un nou fitxer

en: Go
ca: Vés

en: Select
ca: Selecciona

en: Key
ca: Clau

en: History
ca: Història

en: Adds
ca: Afegits

en: Description:
ca: Descripció:

en: Is Active
ca: Està actiu

en: Requested Page not Found (Error 404)
ca: La pàgina sol·licitada no s'ha trobat (Error 404)

en: This confirm hash exists more than once.
ca: Aquesta clau hash de confirmació existeix més d'un cop.

en: Email Change Complete
ca: Canvi d'adreça de correu completat

en: Return
ca: Retorna

en: You have requested a change of email address on %s.
ca: Heu sol·licitat un canvi d'adreça de correu a %s.

en: Please visit the following URL to complete the email change:
ca: Si us plau, visiteu la següent URL per a completar el canvi d'adreça:

en: %s Verification
ca: %s Verificació

en: Email Change Confirmation
ca: Confirmació del canvi d'adreça

en: Email change
ca: Canvi d'adreça de correu

en: We need to maintain an accurate email address for each user due to the level of access we grant via this account. If we need to reach a user for issues arriving from a shell or project account, it is important that we be able to do so.
ca: Necessitem mantenir una adreça de correu acurada per a cada usuari degut al nivell d'accés que donem a través d'aquest compte. Si ens cal accedir a un usuari per temes provinents d'un compte de shell o de projecte, és important que ho poguem fer així.

en: Submitting the form below will mail a confirmation URL to the new email address. Visiting this link will complete the email change.
ca: A l'enviar el formulari següent, s'enviarà una URL de confirmació a la nova adreça de correu electrònic. En visitar aquest enllaç, es completarà el canvi de correu electrònic.

en: New Email Address
ca: Nova adreça de correu electrònic

en: Send Confirmation to New Address
ca: Envieu la confirmació a la nova adreça

en: Old password is incorrect
ca: La contrasenya vella és incorrecta

en: You must supply valid password (at least 6 chars).
ca: Heu de proporcionar una contrasenya vàlida (6 car. com a mínim).

en: New passwords do not match.
ca: Les noves contrasenyes no coincideixen.

en: Successfully Changed Password
ca: La contrasenya s'ha canviat amb èxit

en: %s Password Change Confirmation
ca: %s Confirmació del canvi de contrasenya

en: Change Password
ca: Canvi de contrasenya

en: Old Password
ca: Contrasenya vella

en: New Password (at least 6 chars)
ca: Nova contrasenya (6 caràcters com a mínim)

en: New Password (repeat)
ca: Nova contrasenya (repetició)

en: Update password
ca: Actualitza la contrasenya

en: Uploaded
ca: Carregat

en: To generate a public key, run the program 'ssh-keygen' (you can use both protocol 1 or 2). The public key will be placed at '~/.ssh/identity.pub' (protocol version 1) and '~/.ssh/id_dsa.pub' or '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocol version 2). Read the ssh documentation for further information on sharing keys.
ca: Per a generar una clau pública, executeu el programa 'ssh-keygen' (podeu usar el protocol 1 ó 2). La clau pública es situarà a '~/.ssh/identity.pub' (protocol 1) i '~/.ssh/id_dsa.pub' o '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocol 2). Per a més informació sobre compartir claus, llegiu la documentació ssh.

en: Important: Make sure there are no line breaks. After submitting, verify that the number of keys in your file is what you expected.
ca: Important: Assegureu-vos que no hi ha salts de línia excepte entre claus. Després de l'enviament, verifiqueu que el nombre de claus al vostre fitxer és el que esperaveu.

en: As a registered user, you can participate fully in the activities on the site. You may now post messages to the project message forums, post bugs for software in %s, sign on as a project developer, or even start your own project.
ca: Com a usuari registrat,podeu participar plenament en les activitats del lloc. Ara podeu enviar missatges als fòrums de missatges de projectes, comunicar errors de programa (bugs) a %s, signar com a desenvolupador de projectes, o fins i tot iniciar el vostre propi projecte.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Welcome
ca: Benvinguts

en: Edit My Skills Profile
ca: Edita el meu perfil de coneixements

en: Member since
ca: Membre des de

en: User Id
ca: Id usuari

en: First Name:
ca: Nom:

en: Last Name:
ca: Cognom:

en: Language
ca: Idioma

en: Timezone:
ca: Zona horària:

en: Theme
ca: Tema

en: Country:
ca: País:

en: Email Address
ca: Adr. correu

en: Change Email Address
ca: Canvia l'adreça de correu

en: Address
ca: Adreça

en: Phone
ca: Telèfon:

en: Fax
ca: Fax:

en: Receive Email about Site Updates <em>(Very low traffic and includes security notices. Highly Recommended.)</em>
ca: Rebre correu sobre actualitzacions del lloc <em>(tràfic molt baix i inclou notícies de seguretat. Molt recomanable.)</em>

en: Receive additional community mailings. <em>(Low traffic.)</em>
ca: Rebre enviaments addicionals de la comunitat. <em>(tràfic baix.)</em>

en: Shell Account Information
ca: Informació del compte de shell

en: Shell box
ca: Quadre de Shell

en: SSH Shared Authorized Keys
ca: Claus SSH compartides autoritzades

en: Edit Keys
ca: Edita les claus

en: Reset Changes
ca: Reinicialitza els canvis

en: Someone (presumably you) on the %s site requested a password change through email verification.
ca: Algú (segurament vos) al lloc %s ha solicitat un canvi de contrasenya mitjançant verificació de correu.

en: If this was not you, ignore this message and nothing will happen.
ca: Si no heu estat vos, ignoreu aquest missatge i no passarà res.

en: If you requested this verification, visit the following URL to change your password:
ca: Si heu sol·licitat aquesta verificació, visiteu la següent URL per a canviar la contrasenya:

en: Send Lost PW Hash
ca: Envia el hash de CS perduda

en: Login Name (do not use uppercase letters):
ca: Nom d'inici de sessió (no useu lletres majúscules):

en: Password (min. 6 chars):
ca: Contrasenya (mín. 6 cars):

en: Password (repeat):
ca: Contrasenya (repetició):

en: Language Choice:
ca: Selecció d'idioma:

en: Register
ca: Registre

en: Account already active.
ca: El compte ja està actiu.

en: Cannot confirm account identity - invalid confirmation hash (or login name)
ca: No s'ha pogut confirmar la identitat del compte - clau hash de confirmació no vàlida (o nom de registre)

en: Credentials you entered do not correspond to valid account.
ca: Les credencials que heu introduït no corresponen a un compte vàlid.

en: Error while activating account
ca: Error durant l'activació del compte

en: In order to complete your registration, login now. Your account will then be activated for normal logins.
ca: Per a completar el vostre registre, inicieu una sessió ara. Aleshores, el vostre compte s'activarà per a inicis de sessió normals.

en: Time
ca: Temps

en: Create a new %s below:
ca: Crea un nou %s a sota:

en: You cannot delete the processor %s since it is currently referenced in a file release.
ca: No podeu suprimir el processador %s ja que actualment està referenciat en una publicació de fitxer.

en: You cannot delete the language %s since it is currently referenced in a user profile.
ca: No podeu suprimir l'idioma %s ja que actualment està referenciat en un perfil d'usuari.

en: Are you sure you want to delete this %s?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest %s?

en: %s successfully deleted.
ca: %s suprimit(s) amb èxit.

en: Modify the %s below:
ca: Modifica el %s a sota:

en: %s successfully modified.
ca: %1$s modificat(s) amb èxit.

en: Edit the %ss Table
ca: Edita la taula de %1s

en: Approving Project: %s
ca: S'està aprovant el grup: %s

en: Approving Pending Projects
ca: S'estan aprovant els projectes pendents

en: No Pending Projects to Approve
ca: No hi ha projectes pendents d'aprovació

en: Pending projects:
ca: Projectes pendents:

en: Edit Project Details
ca: Edita detalls del projecte

en: View/Edit Project Members
ca: Visualitza/Edita els membres del projecte

en: Approve
ca: Aprova

en: (manage responses)
ca: (gestiona respostes)

en: Custom response title and text
ca: Títol i text de la resposta específica

en: Home Box:
ca: Caixa d'Inici:

en: HTTP Domain:
ca: Domini HTTP:

en: License Other:
ca: Altra llicència:

en: Pending reason:
ca: Raó per la què estan pendents:

en: Approve All On This Page
ca: Aprova-ho tot en aquesta pàgina

en: Cron Manager
ca: Gestor del Cron

en: Previous
ca: Previ

en: Next
ca: Següent

en: Unable to insert already active database.
ca: Incapaç d'inserir una base de dades ja activa.

en: Site Admin: Groups' DB Maintenance
ca: Administració del lloc: Manteniment BD de grup

en: Statistics for Project Databases
ca: Estadístiques per bases de dades de projecte

en: Count
ca: Compta

en: No databases defined
ca: No hi ha bases de dades definides

en: Displaying Databases of Type:
ca: Mostrant bases de dades de tipus:

en: Add an already active database
ca: Afegeix una base de dades ja activa

en: Instruction email sent
ca: Enviat correu d'instrucció

en: Pending (P)
ca: Pendent (P)

en: Incomplete (I)
ca: Incompleta (I)

en: Active (A)
ca: Actiu (A)

en: Holding (H)
ca: Retinguda (R)

en: Registration Application:
ca: Aplicació del registre:

en: SCM Box:
ca: Caixa SCM:

en: Resend New Project Instruction Email
ca: Reenvia correu d'instrucció de nou projecte

en: Register Time
ca: Temps de registre

en: Unix Name
ca: Nom Unix

en: License
ca: Llicència

en: User Maintenance
ca: Manteniment dels usuaris

en: Display Full User List/Edit Users
ca: Mostra llista d'usuaris completa/Edita usuaris

en: Search <em>(userid, username, realname, email)</em>
ca: Cerca <em>(id d'usuari, nom d'usuari, nom real, adreça de correu)</em>

en: Edit Role
ca: Edita Rol

en: Registered projects: <strong>%d</strong>
ca: Projectes registrats: <strong>%d</strong>

en: Active projects: <strong>%d</strong>
ca: Projectes actius: <strong>%d</strong>

en: Pending projects: <strong>%d</strong>
ca: Projectes pendents: <strong>%d</strong>

en: Display Full Project List/Edit Projects
ca: Mostra llista de grups completa/Edita Grups

en: Display Projects Beginning with:
ca: Mostra grups que comencen amb:

en: Search <em>(groupid, project Unix name, project full name)</em>
ca: Cerca <em>(id de grup, nom del grup Unix, nom complet)</em>

en: Register New Project
ca: Registra un nou projecte

en: Hold (H)
ca: Retingut (R)

en: Stats
ca: Estadístiques

en: Site-Wide Stats
ca: Estadístiques del lloc

en: Trove Project Tree
ca: Arbre de projectes

en: Display Trove Map
ca: Visualitza l'arbre de projectes

en: Add to the Trove Map
ca: Afegeix a l'arbre de projectes

en: Site Utilities
ca: Utilitats del lloc

en: Mail Engine for %s Subscribers
ca: Motor de correu per a subscriptors de %s

en: Site Mailings Maintenance
ca: Manteniment d'enviaments de correus del lloc

en: Add, Delete, or Edit File Types
ca: Afegeix, suprimeix, o edita tipus de fitxers

en: Add, Delete, or Edit Processors
ca: Afegeix, suprimeix, o edita Processors

en: Add, Delete, or Edit Themes
ca: Afegeix, suprimeix, o edita temes

en: Most Recent Opened Sessions
ca: Sessions obertes més recentment

en: Virtual Host Admin Tool
ca: Eina virtual d'administració de l'ordinador central

en: Project Database Administration
ca: Administració de la base dedades de projectes

en: Mailing successfully scheduled for delivery
ca: Correu preparat amb èxit per a l'enviament

en: Active Deliveries
ca: Enviaments actius

en: All Project Developers
ca: Tots els desenvolupadors de projecte

en: All Project Admins
ca: Tots els administradors de projecte

en: All Users
ca: Tots els usuaris

en: Developers (test)
ca: Desenvolupadors (prova)

en: Text of Message
ca: Text del missatge

en: Schedule for Mailing
ca: Preparació per a l'enviament de correu

en: Last user_id mailed
ca: Últim identificador d'usuari enviat per correu

en: Approve For Front Page
ca: Aprovació per a la portada

en: Do Nothing
ca: No facis res

en: Activate
ca: Activa

en: Site Admin: Edit Rejection Responses
ca: Administració del lloc: Edita respostes de rebuig

en: Edited Response
ca: Resposta editada

en: Edit Response:
ca: Edita la resposta:

en: Response Title:
ca: Títol de la resposta:

en: Response Text:
ca: Text de la resposta:

en: Deleted Response
ca: Resposta suprimida

en: If you are not sure then why did you click “Delete”?
ca: Si no n'esteu segur, aleshores per què heu fet clic a 'Suprimeix'?

en: By the way, I didn't delete... just in case...
ca: Per cert, no ho he esborrat... per si de cas...

en: Added Response
ca: Resposta afegida

en: Create New Response:
ca: Crea una nova resposta:

en: Admin Search Results
ca: Resultats de cerca Admin

en: Full Name
ca: Nom complet

en: Add New Trove Category
ca: Afegeix una nova categoria a l'arbre de projectes

en: Parent Category
ca: Categoria del node superior

en: New category short name (no spaces, Unix-like)
ca: Nou nom abreujat de categoria (sense espais, estil Unix)

en: New category full name (maximum length is 80 chars)
ca: Nou nom complet de categoria (VARCHAR 80)

en: New category description (maximum length is 255 chars)
ca: Nova descripció de categoria (VARCHAR 255)

en: Edit Trove Category
ca: Edita categoria

en: Category short name (no spaces, Unix-like)
ca: Nou nom abreujat de categoria (sense espais, estil Unix)

en: Browse Trove Tree
ca: Navega l'arbre de projectes

en: Site Mailings Subscription Maintenance
ca: Manteniment de subscripcions a les llistes de correu del lloc

en: Unsubscribe user:
ca: Dóna de baixa la subscripció de l'usuari:

en: You can unsubscribe user either from admin-initiated sitewide mailings or from all site mailings (admin-initiated and automated mailings, like forum and file release notifications).
ca: Podeu donar-vos de baixa o bé dels enviaments de correu del lloc autoiniciats per l'administració o de tots els correus del lloc (iniciats per l'administració i correus automatitzats, com les notificacions de publicacions de fòrums i fitxers).

en: MAIL
ca: CORREU

en: All
ca: Tots

en: Admin-initiated mailings
ca: Enviaments de correu iniciats per l'administració

en: User unsubscribed
ca: Usuari donat de baixa

en: Show users matching pattern
ca: Mostra els usuaris coincidents amb el patró

en: user_id
ca: Id d'usuari

en: Site Mail.
ca: Correu del lloc.

en: Comm. Mail.
ca: Comm. Correu.

en: No Unix account (N)
ca: Sense compte Unix (N)

en: Suspended (S)
ca: Suspès (S)

en: Deleted (D)
ca: Suprimit (S)

en: Site Admin: User Info
ca: Administració del lloc: informació de l'usuari

en: Account Information
ca: Informació del compte

en: Web account status
ca: Estat del compte web

en: Unix Account Status
ca: Estat del compte Unix

en: Unix Shell:
ca: Shell Unix:

en: Current confirm hash:
ca: Confirmació actual bash:

en: This pages allows to change only direct properties of user object. To edit properties pertinent to user within specific project, visit admin page of that project (below).
ca: Aquestes pàgines permeten enviar només propietats directes de l'objecte usuari. Per editar propietats pertinents a l'usuari dins d'un grup específic, visiteu la pàgina d'administració d'aquest grup (a baix).

en: Unix status updated mirroring web status, unless it has value “No Unix account (N)”
ca: Estat Unix actualitzat replicant l'estat de la web, excepte si té el valor 'Sense compte Unix (N)'

en: Operations
ca: Operacions

en: User updated to %s status
ca: Usuari actualitzat a l'estat %s

en: Deleted
ca: Suprimit

en: Suspended
ca: Suspès

en: (*)Pending
ca: (*)Pendent

en: Add date
ca: Afegeix data

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: Suspend
ca: Suspès

en: User List
ca: Llista d'usuaris

en: Virtual Host
ca: Ordinador central virtual

en: Virtual Host entry updated.
ca: Actualitzada entrada de l'ordinador central virtual.

en: Virtual Host Administration
ca: Administració de l'ordinador central virtual

en: Add Virtual Host
ca: Afegeix ordinador central virtual

en: Virtual Host Name
ca: Nom de l'ordinador central virtual

en: Tweak Directories
ca: Optimitza els directoris

en: Get Info
ca: Obté informació

en: Update Record:
ca: Actualitza el registre:

en: VHOST ID
ca: ID VHOST

en: VHOST Name
ca: Nom VHOST

en: Group
ca: Grup

en: Htdocs Dir
ca: Directori Htdocs

en: CGI Dir
ca: Dir CGI

en: Diary and Notes for
ca: Diari i notes per

en: Entry Not Found For This User
ca: Entrada no trobada per a aquest usuari

en: Existing Diary and Notes Entries
ca: Entrades existents de Diari i Notes

en: This User Has No Diary Entries
ca: Aquest usuari no té entrades de diari

en: Monitor a User
ca: Monitoritza un usuari

en: Error inserting into user_diary_monitor
ca: Error a l'inserir al user_diary_monitor

en: User is now being monitored
ca: Ara l'usuari està essent monitoritzat

en: You will now be emailed this user's diary entries.
ca: Ara se us enviaràn per aquestes entrades de diari de l'usuari.

en: To turn off monitoring, simply click the <strong>Monitor user</strong> link again.
ca: Per a desconnectar la monitorització, simplement torneu a fer clic a l'enllaç <strong>Monitoritza l'usuari</strong>.

en: You will not receive any more emails from this user
ca: No rebreu més correus d'aquest usuari

en: Error: Choose a User To Monitor First
ca: Error: Primer heu d'escollir un usuari a monitoritzar

en: User Ratings Page
ca: Pàgina de puntuacions de l'usuari

en: Ratings Recorded
ca: Les puntuacions han estat desades

en: You can re-rate this person by simply returning to their ratings page and re-submitting the info.
ca: Podeu tornar a puntuar aquesta persona simplement tornant a la seva pàgina de puntuacions i reenviant la informació.

en: Comment
ca: Comentari

en: Forums Administration
ca: Forums Administració

en: Email All Posts To:
ca: Enviar correus a:

en: Add This Forum
ca: Afegeix aquest fòrum

en: Change forum status
ca: Canvia l'estat del fòrum

en: You can adjust forum features from here. Please note that private forums can still be viewed by members of your project, not the general public.
ca: Podeu ajustar les característiques del fòrum des d'aquí. Teniu en compte que els fòrums  privats encara poden ser vistos pels membres del vostre projecte, però no el públic general.

en: Delete entire forum and all content
ca: Suprimeix el fòrum complet i tot el contingut

en: You are about to permanently and irretrievably delete this entire forum and all its contents!
ca: Esteu a punt de suprimir de forma permanent, irreversible i completa aquest fòrum i tot el seu contingut!

en: Delete a Message
ca: Suprimeix un missatge

en: WARNING! You are about to permanently delete a message and all of its comments!!
ca: ATENCIÓ! Esteu a punt de suprimir permanentment un missatge i tot el seu fil!!

en: No Forums Found for %s
ca: No s'han trobat fòrums per %s

en: Close Window
ca: Tanca la finestra

en: Message Posted Successfully
ca: Missatge enviat amb èxit

en: Nested
ca: Aniuat

en: Show
ca: Mostra

en: Change View
ca: Canvia vista

en: Topic
ca: Tema

en: Topic Starter
ca: Inici de tema

en: Replies
ca: Respostes

en: Last Post
ca: Últim missatge

en: Forums for %s
ca: Fòrums per %s

en: Posts
ca: Missatges

en: This message does not (any longer) exist
ca: Aquest missatge (ja) no existeix

en: Thread View
ca: Vista del fil

en: Post a comment to this message
ca: Envieu una resposta a aquest missatge

en: Forum Monitoring Deactivated
ca: Desactivada la monitorització del fòrum

en: Forum Monitoring Started
ca: Iniciada la monitorització del fòrum

en: Forum Position Saved. New messages will be highlighted when you return
ca: Desada la posició del fòrum. Els missatges nous estaran destacats quan torneu

en: You are about to permanently and irretrievably delete this package and all its releases and files!
ca: Esteu a punt de suprimir de forma permanent i irreversible aquest paquet i totes les seves publicacions i fitxers!

en: Release Edit/File Releases
ca: Edita publicacions de fitxers

en: You are about to permanently and irretrievably delete this release and its files!
ca: Esteu a punt de suprimir de forma permanent i irreversible aquesta publicació i els seus fitxers!

en: Release Notes Are Too Small
ca: Les notes de publicació són massa breus

en: Change Log Is Too Small
ca: El registre de canvis és massa petit

en: Data Saved
ca: Dades desades

en: File Released
ca: Fitxer publicat

en: File Deleted
ca: Fitxer suprimit

en: File Updated
ca: Fitxer actualitzat

en: Edit Releases
ca: Edita publicacions

en: Release Name
ca: Nom de publicació

en: Edit the Release Notes or Change Log for this release of this package. These changes will apply to all files attached to this release.
ca: Edita les notes de publicació o el registre de canvis per aquesta publicació d'aquest paquet. Aquests canvis s'aplicaran a tots els fitxers adjuntats en aquesta publicació.

en: You can either upload the release notes and change log individually, or paste them in together below.
ca: Podeu pujar les notes de publicació i el registre de canvis individualment, o enganxar-les juntes a sota.

en: Upload Release Notes
ca: Puja les notes de publicació

en: Upload Change Log
ca: Puja el registre de canvis

en: Paste The Notes In
ca: Enganxa-hi les notes

en: Paste The Change Log In
ca: Enganxa-hi el registre de canvis

en: Preserve my pre-formatted text
ca: Preserva el meu text preformatat

en: Submit/Refresh
ca: Tramet/Refresca

en: File Type
ca: Tipus de fitxer

en: Processor Type
ca: Tipus de processador

en: Add This File
ca: Afegeix aquest fitxer

en: Once you have added files to this release you <strong>must</strong> update each of these files with the correct information or they will not appear on your download summary page.
ca: Un cop heu afegit fitxers a aquesta publicació <strong>heu d'</strong> actualitzar cadascun d'aquests fitxers amb la informació correcta o no apareixeran a la vostra pàgina de resum de baixades.

en: Update/Refresh
ca: Actualitza/Refresca

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Added Package
ca: Afegeix paquet

en: Updated Package
ca: Paquet actualitzat

en: Click here to %1$s quick-release a file %2$s
ca: Feu clic aquí a %1$s per la publicació ràpida d'un fitxer %2$s

en: Publicly Viewable
ca: Visible públicament

en: Add Release
ca: Afegeix publicació

en: New Package Name
ca: Nou nom de pàquet

en: Public
ca: Públic

en: Create This Package
ca: Crea aquest paquet

en: Must define a release name.
ca: Heu de definir un nom de publicació.

en: Must select a package.
ca: Heu de seleccionar un paquet.

en: Quick Release System
ca: Sistema de publicació ràpida

en: Package ID
ca: ID de paquet

en: No File Types Available
ca: No hi ha tipus de fitxers disponibles

en: Or %1$s create a new package %2$s
ca: O %1$s crea un nou paquet %2$s

en: Release File
ca: Publica el fitxer

en: Release New File Version
ca: Release Nova versió de fitxer

en: Project Filelist
ca: Llista de fitxers del projecte

en: No File Packages
ca: No hi ha paquets de fitxers

en: Below is a list of all files of the project.
ca: A sota hi ha una llista de tots els fitxers del projecte.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
ca: Abans de la baixada, podeu voler llegir les notes de publicació i el registre de canvis (accessible fent clic sobre la versió de publicació).

en: To create a new release click here.
ca: Per a crear una nova publicació, feu clic aquí.

en: No releases
ca: No hi ha publicacions

en: D/L
ca: Baix.

en: Arch
ca: Arq.

en: File Release Notes and Changelog
ca: Notes de publicació de fitxers i registre de canvis

en: %s Statistics
ca: Estadístiques %s

en: Top Project Downloads
ca: Els projectes més descarregats

en: Highest Ranked Users
ca: Usuaris més ben classificats

en: Most Active This Week
ca: Més actius aquesta setmana

en: Recently Registered Projects
ca: Projectes registrats recentment

en: Hosted Projects
ca: Projectes hostatjats

en: Registered Users
ca: Usuaris registrats

en: This drop-down box represents the person to which a tracker item is assigned.
ca: Aquesta caixa desplegable representa l'administrador de projecte a qui està assignat un element de rastreig.

en: This drop-down box represents the current status of a tracker item.
ca: Aquesta caixa desplegable representa l'estat actual d'un element de rastreig.

en: You can set the status to “Pending” if you are waiting for a response from the tracker item author.  When the author responds the status is automatically reset to that of “Open”. Otherwise, if the author does not respond with an admin-defined amount of time (default is 14 days) then the item is given a status of “Deleted”.
ca: Podeu posar l'estat com 'Pendent' si esteu esperant una resposta de l'autor del'element de rastreig.  Quan l'autor respon, l'estat es canvia automàticament a 'Obert'. En canvi, si l'autor no respon en un termini definit per l'administrador (per defecte és 14 dies) se li assigna a l'element un estat d''Suprimit'.

en: You can sort by ID, Priority, Summary, Open Date, Close Date, Submitter, or Assignee.  You can also have the results sorted in Ascending or Descending order.
ca: Podeu classificar per ID, Prioritat, Resum, Data d'obertura, Data de tancament, Remitent, o Assignee.  També podeu tenir els resultats classificats en ordre Ascendent o Descendent.

en: The Data Type option determines the type of tracker item this is.  Since the tracker rolls into one the bug, patch, support, etc... managers you need to be able to determine which one of these an item should belong.
ca: L'opció tipus de dades determina el tipus d'element de rastreig que es tracta.  Com que el rastrejador passa a un gestor d'errors, pedaços, suport, etc..., necessiteu ser capaç de determinar a quin d'aquests ha de correspondre un element.

en: The priority option allows a user to define a tracker item priority (ranging from 1-Lowest to 5-Highest).
ca: L'opció de prioritat permet a un usuari definir una prioritat de l'element de rastreig (que va de 1-mínim a 5-màxim).

en: This is especially helpful for bugs and support requests where a user might find a critical problem with a project.
ca: Això és especialment útil per errors i peticions de suport en les quals un usuari pot trobar un problema crític amb un projecte.

en: The canned response drop-down represents a list of project admin-defined canned responses to common support or bug submission.
ca: El desplegable de la resposta 'enllaunada' representa una llista de respostes 'enllaunades' definides per l'administrador de projecte per al suport comú o l'enviament d'errors.

en: If you are a project admin you can click the “Manage Canned Responses” link to define your own canned responses
ca: Si sou un administrador de projectes,podeu fer clic a l'enllaç “Manage Canned Responses” per a definir les vostres pròpies respostes 'enllaunades'

en: When you wish to attach a file to a tracker item you must check this checkbox before submitting changes.
ca: Si desitgeu adjuntar un fitxer a un element de rastreig heu de marcar aquesta casella abans d'enviar els canvis.

en: Lowest
ca: Mínima

en: Highest
ca: Màxima

en: My Personal Page
ca: La meva pàgina personal

en: My Diary and Notes
ca: El meu diari i les meves notes

en: Register Project
ca: Registra el projecte

en: en
ca: ca

en: Browse by Category
ca: Navega per categories

en: There are no public trackers available
ca: No hi rastrejadors públics disponibles

en: No data found to report
ca: No s'han trobat dades per fer l'informe

en: Last day(s)
ca: Últims dies

en: Last week(s)
ca: Últimes setmanes

en: Last month(s)
ca: Últims mesos

en: Last year(s)
ca: Últims anys

en: Project lifespan
ca: Projecte lifespan

en: for
ca: per

en: This project has not yet categorized itself in the
ca: Aquest projecte encara no ha estat categoritzat al

en: Trove Software Map
ca: Arbre de projectes

en: Personal Information
ca: Informació personal

en: Peer Rating
ca: Valoració de parells

en: User chose not to participate in peer rating
ca: L'usuari va escollir no participar en la valorció entre parells

en: Diary and Notes
ca: Diari i Notes

en: Diary/Note entries:
ca: Entrades de Diari/Notes:

en: View Diary and Notes
ca: Visualitza Diari i Notes

en: Monitor this Diary
ca: Monitoritza aquest diari

en: Skills Profile
ca: Perfil d'habilitats

en: Low
ca: Baix

en: High
ca: Alt

en: Survey Privacy
ca: Privadesa de l'enquesta

en: Survey not found.
ca: Enquesta no trobada.

en: Existing mailing lists
ca: Llistes de correu existents

en: Subscribe/Unsubscribe/Preferences
ca: Subscriu/Anul·la la subscripció/Preferències

en: Added bookmark for <strong>%1$s</strong> with title <strong>%2$s</strong>
ca: Afegit enllaç d'interès per <strong>%1$s</strong> amb títol <strong>%2$s</strong>

en: Visit the bookmarked page
ca: Visita la pàgina marcada

en: Back to your homepage
ca: Retorn a la vostra pàgina inicial

en: Bookmark URL
ca: URL d'enllaç d'interès

en: Bookmark Title
ca: Títol d'enllaç d'interès

en: Bookmark Updated
ca: Enllaç d'interès actualitzat

en: Failed to update bookmark.
ca: No s'ha pogut actualitzar l'enllaç d'interès.

en: Edit Bookmark
ca: Edita enllaç d'interès

en: You're not a member of any active projects
ca: No sou membre de cap projecte actiu

en: Diary Updated
ca: Diari actualitzat

en: Nothing Updated
ca: No s'ha actualitzat res

en: Item Added
ca: Element afegit

en: Entry not found or does not belong to you
ca: No s'ha trobat l'entrada o no us pertany a vos

en: Add A New Entry
ca: Afegeix una nova entrada

en: Update An Entry
ca: Actualitza una entrada

en: Is Public
ca: És pública

en: If marked as public, your entry will be mailed to any monitoring users when it is first submitted.
ca: Si està marcat com a pública,  un cop enviada la vostra entrada s'enviarà per correu a tots els usuaris que monitoritzen.

en: You Have No Diary Entries
ca: No teniu entrades de diari

en: Quitting Project
ca: Abandonant el projecte

en: You are about to remove yourself from the project. Please confirm your action:
ca: Esteu a punt d'eliminar-vos vos mateix del projecte. Confirmeu la vostra acció:

en: New File Releases
ca: Noves publicacions de fitxers

en: Released by:
ca: Publicat per:

en: Module:
ca: Mòdul:

en: This project has not submitted a description
ca: Aquest projecte no ha enviat una subscripció

en: Project Total:
ca: Total del projecte:

en: Notes and Changes
ca: Notes i Canvis

en: Newer Releases
ca: Noves publicacions

en: Older Releases
ca: Publicacions anteriors

en: Displayed
ca: Mostrat

en: If this item is on the %s home page and you edit it, it will be removed from the home page.
ca: Si aquest element és a la pàgina principal de %s i l'editeu, s'eliminarà de la pàgina principal.

en: No Queued Items Found
ca: No s'han trobat elements en cua

en: No pending items found.
ca: No s'han trobat elements.

en: These items need to be approved (total: %d)
ca: Aquests elements necessiten ser aprovats (total: %d)

en: Reject Selected
ca: Rebutja els seleccionats

en: No rejected items found for this week.
ca: No s'han trobat elements rebutjats per aquesta setmana.

en: No approved items found for this week.
ca: No hi ha elements aprovats per aquesta setmana.

en: These items were approved this past week (total: %d).
ca: Aquests elements es varen aprovar la setmana passada (total: %d).

en: Choose a News item and you can browse, search, and post messages.
ca: Escolliu un element de les notícies i podreu navegar, cercar, i enviar missatges.

en: No News Found
ca: No s'han trobat notícies

en: Read More/Comment
ca: Llegeix-ne més/Comenta

en: News archive
ca: Arxiu de notícies

en: Submit News
ca: Tramet notícies

en: Submitting news from the news group is not allowed.
ca: No es permet trametre notícies des d'un grup de notícies.

en: News Added.
ca: Notícies afegides.

en: Category Inserted
ca: Categoria inserida

en: Once you add a category, it cannot be deleted
ca: Un cop heu afegit una categoria, no es pot suprimir

en: Start by filling in the fields below. When you click continue, you will be shown a list of skills and experience levels that this job requires.
ca: Comenceu omplint els camps de sota. Quan feu clic a continua, se us mostrarà una llista d'habilitats i els nivells d'experiència que es requereix per aquesta feina.

en: Short Description
ca: Descripció breu

en: Long Description
ca: Descripció detallada

en: Continue >>
ca: Continua >>

en: Job inserted successfully
ca: FEINA inserida amb èxit

en: Job updated successfully
ca: FEINA actualitzada amb èxit

en: Skill
ca: Habilitat

en: Job update failed - wrong project_id
ca: Ha fallat l'actualització d'una FEINA - project_id incorrecte

en: Job skill updated successfully
ca: Habilitat de FEINA actualitzada amb èxit

en: Job skill update failed - wrong project_id
ca: Ha fallat la supressió d'una habilitat de FEINA - project_id incorrecte

en: Job skill deleted successfully
ca: Habilitat de FEINA esborrada amb èxit

en: Job skill delete failed - wrong project_id
ca: Ha fallat la supressió d'una habilitat de FEINA - project_id incorrecte

en: Now you can edit/change the list of skills attached to this posting. Developers will be able to match their skills with your requirements.
ca: Ara podeu editar/canviar la llista d'habilitats adjuntada a aquest missatge. Els desenvolupadors seran capaços de fer coincidir les seves habilitats amb els vostres requeriments.

en: All postings are automatically closed after two weeks.
ca: Tots els missatges es tanquen automàticament després de dues setmanes.

en: Update Descriptions
ca: Actualitza les descripcions

en: Finished
ca: Acabat

en: User updated successfully
ca: L'user ha estat actualitzat amb èxit

en: Skill added successfully
ca: Habilitat afegida amb èxit

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: No skills selected to edit.
ca: No hi ha habilitats seleccionades per editar.

en: Edit Skills
ca: Edita les habilitats

en: Done
ca: Fet

en: Cancelled skills update
ca: Actualitza les habilitats cancel·lades

en: No skills selected to delete.
ca: No hi ha habilitats seleccionades per suprimir.

en: Confirm skill delete
ca: Confirma la supressió de l'habilitat

en: Are you <strong>sure</strong> you wish to continue?
ca: N'esteu <strong>segur</strong> que voleu continuar?

en: Confirm
ca: Confirma

en: Skill deletion cancelled
ca: S'ha cancel·lat la supressió de l'habilitat

en: Edit Your Profile
ca: Editeu el vostre perfil

en: No Such User
ca: No hi ha aquest usuari

en: Edit Public Permissions
ca: Editeu els permisos públics

en: The following option determines if others can see your skills. If they cannot, you can still enter your skills.
ca: La següent opció determina si altres poden veure les vostres habilitats. Encara que no puguin, podeu entrar les vostres habilitats.

en: Update Permissions
ca: Permisos d'actualització

en: No skill types in database (skills_data_types table)
ca: No hi ha tipus d'habilitats a la base de dades (taula skills_data_types)

en: Add a new skill
ca: Afegeix una n ova habilitat

en: You can enter new skills you have acquired here. Please enter the start and finish dates as accurately as possible.
ca: Podeu entrar les noves habilitats que heu adquirit aquí. Entreu les dates inicial i final el més acuradament que pugueu.

en: All fields are required!
ca: Es requereixen tots els camps!

en: Keywords (max 255 characters)
ca: Paraules clau (255 caràcters com a màxim)

en: Add This Skill
ca: Afegeix aquesta habilitat

en: Edit/Delete Your Skills
ca: Editeu/Suprimiu les vostres habilitats

en: Help Wanted Latest Posts
ca: Últims missatges de sol·licitud d'ajuda

en: Help Wanted System
ca: Sistema de petició d'ajuda

en: Here is a list of positions available for this project.
ca: Aquí hi ha una llista de posicions disponibles per a aquest projecte.

en: Click job titles for more detailed descriptions.
ca: Feu clic els títols dels treballs per unes descripcions més detallades.

en: Last posts
ca: Últims missatges

en: more latest posts
ca: últims missatges

en: Must select a skill ID
ca: Heu de seleccionar un ID d'habilitat

en: Added to skill inventory
ca: Afegit a l'inventari d'habilitats

en: Error: skill already in your inventory
ca: Error: Aquesta habilitat ja és al vostre inventari

en: You must be logged in first
ca: Primer heu d'entrar a la sessió

en: Level
ca: Nivell

en: Experience
ca: Experiència

en: No Skill Inventory Set Up
ca: No s'ha creat un inventari d'habilitats

en: Add Skill
ca: Afegeix habilitat

en: Invalid ID
ca: ID no vàlid

en: Date Opened
ca: Data d'obertura

en: %s project
ca: Projecte %s

en: None Found
ca: No se n'ha trobat cap

en: View a Job
ca: Visualitza una feina

en: Required Skills
ca: Habilitats requerides

en: View a User Profile
ca: Visualitza un perfil d'usuari

en: This user has set his/her profile to private.
ca: Aquest usuari ha posat el seu perfil com a privat.

en: Skills profile for
ca: Perfil d'habilitats per

en: Add a new Task
ca: Afegeix una nova tasca

en: Task Details
ca: Detalls de la tasca

en: Estimated Hours
ca: Hores estimades

en: The system will modify your start/end dates if you attempt to create a start date earlier than the end date of any tasks you depend on.
ca: El sistema modificarà les vostres dates d'inici/final si intenteu crear una data d'inici anterior a la data final de qualsevol tasca de la qual depengueu.

en: View Calendar
ca: Visualitza calendari

en: Category Updated
ca: Categoria actualitzada

en: No categories defined
ca: No hi ha definides categories

en: Category Name
ca: Nom de la categoria

en: It is not recommended that you change the category name because other things are dependent upon it. When you change the category name, all related items will be changed to the new name.
ca: No és recomanable que canvieu el nom de categoria perquè en depenen altres coses. Quan canvieu el nom de la categoria, tots els elements relacionats es canviaran al nou nom.

en: Send All Updates To
ca: Envia totes les actualitzacions a

en: Subproject Name
ca: Nom del subprojecte

en: You are about to permanently and irretrievably delete this subproject and all its related data!
ca: Esteu a punt de suprimir permanentment i de forma irreversible aquest subprojecte i totes les seves dades relacionades!

en: Browse tasks
ca: navega les tasques

en: Task Id
ca: Id de la tasca

en: Sort On
ca: Ordena a

en: Browse
ca: Navega

en: No Matching Tasks found
ca: No s'han trobat tasques coincidents

en: Add tasks using the link above
ca: Afegiu tasques usant l'enllaç de sobre

en: * Denotes overdue tasks
ca: * Denota les tasques overdue

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Maig

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

en: Upload data into the tasks
ca: Pujar dades al gestor de tasques

en: Choose a file in the proper .csv format for uploading.
ca: Escolliu un fitxer en elformat .csv adequat per pujar.

en: Task Detail
ca: Detall de la tasca

en: Original Comment
ca: Comentari original

en: Hours
ca: Hores

en: Gantt Chart
ca: Gràfica de Gantt

en: Not Started
ca: No iniciat

en: Tasks That Depend on This Task
ca: Tasques que depenen d'aquesta tasca

en: No Tasks are Dependent on This Task
ca: No hi ha tasques que depenguin d'aquesta tasca

en: Related Tracker Items
ca: Elements de rastreig relacionats

en: No Related Tracker Items Have Been Added
ca: No s'han afegit elements de rastreig relacionats

en: No Comments Have Been Added
ca: No s'han afegit comentaris

en: Task Change History
ca: Historial de canvis de la tasca

en: No Changes Have Been Made
ca: No s'han afegit canvis

en: Choose a Subproject and you can browse/edit/add tasks to it.
ca: Escolliu un subprojecte i podreu navegar-hi/editar-hi/afegir-hi tasques.

en: Modify Task
ca: Modifica tasca

en: You should choose only tasks which must be completed before this task can start.
ca: Haurieu d'escollir només tasques que hagin d'estar completades abans que aquesta tasca es pugui iniciar.

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Task Reporting System
ca: Sistema d'informes de tasques

en: Aging Report
ca: Aging informe

en: Report by Assignee
ca: Informe per tècnic

en: Report by Subproject
ca: Informe per subprojecte

en: Average duration for closed tasks (days)
ca: Duració mitjana per tasques tancades (dies)

en: Number of started tasks
ca: Nombre de tasques iniciades

en: Number of tasks still not completed
ca: Nombre de tasques encara no completades

en: Tasks By Category
ca: Tasques per categoria

en: Open Tasks By Category
ca: Tasques obertes per categoria

en: All Tasks By Category
ca: Totes les tasques per categoria

en: Tasks By Assignee
ca: Tasques per tècnic

en: Open Tasks By Assignee
ca: Tasques obertes per tècnic

en: All Tasks By Assignee
ca: Totes les tasques per tècnic

en: Note that same task can be assigned to several technicians. Such task will be counted for each of them.
ca: Teniu en compte que una mateixa tasca pot ser assignada a diversos tècnics. Aquesta tasca es comptarà per a cadascun d'ells.

en: Task Created Successfully
ca: Tasca creada amb èxit

en: Task Updated Successfully
ca: Tasca actualitzada amb èxit

en: Successfully Added Tracker Relationship
ca: Relació de rastreig afegida amb èxit

en: This page lets you choose a file, in .csv format, and upload it so it can be inserted in the current subproject.
ca: Aquesta pàgina us permet escollir un fitxer, en format .csv, i pujar-lo de manera que es pugui inserir al subprojecte actual.

en: Cannot add database entry
ca: No es pot afegir una entrada de la base de dades

en: Database scheduled for creation
ca: Base de dades programada per creació

en: Database Information
ca: Informació de la base de dades

en: Click to confirm deletion
ca: Feu clic per a confirmar la supressió

en: Add New Database
ca: Afegeix nova base de dades

en: Database Type
ca: Tipus de base de dades

en: Maximum number of databases of all types have been allocated
ca: S'ha assignat el nombre màxim de bases de dades de tots els tipus

en: DB Type
ca: Tipus BD

en: New Password
ca: Nova contrasenya

en: Confirm New
ca: Confirmeu nou

en: Current Databases
ca: Bases de dades actuals

en: Error: file must be > 20 bytes and < 256000 bytes in length
ca: Error: el fitxer ha de tenir un tamany > 20 bytes i < 256000 bytes

en: Multimedia File Uploaded
ca: S'ha pujat el fitxer multimèdia

en: Both file name and description are required
ca: Calen totes dues coses, nom de fitxer i descripció

en: Multimedia File Deleted
ca: S'ha suprimit el fitxer multimèdia

en: File description is required
ca: Es requereix una descripció del fitxer

en: Multimedia File Properties Updated
ca: Actualitzades les propietats del fitxer multimèdia

en: Edit Multimedia Data
ca: Edita les dades multimèdia

en: You can store up to %s MB of multimedia data (bitmap and vector graphics, sound clips, 3D models) in the database. Use this page to add/delete your project multimedia data.
ca: Podeu emmagatzemar fin a %s MB de dades multimèdia (gràfics vectorials i de mapa de bits, fragments de so, models 3D) a la base de dades. Useu aquesta pàgina per afegir/suprimir les vostres dades multimèdia de projecte.

en: Replace with new file (optional)
ca: Substitueix per un nou fitxer (opcional)

en: MIME Type
ca: Tipus MIME

en: Reset
ca: Reinicia

en: Add Multimedia Data
ca: Afegeix dades multimèdia

en: Local filename
ca: Nom de fitxer local

en: Del
ca: Esb

en: Update All Category Changes
ca: Actualitza tots els noms de categoria

en: Project History of %s
ca: Historial del projecte per %s

en: Project information updated
ca: Actualitzada la informació de grup

en: Project Information for %s
ca: Informació del projecte per %s

en: Misc. Project Information
ca: Diverses informacions del projecte

en: Group shell (SSH) server:
ca: Servidor de shell (SSH) del grup:

en: Group directory on shell server:
ca: Directori de grup al servidor de shell:

en: Project WWW directory on shell server:
ca: Directori WWW de projecte al servidor de shell:

en: Homepage Link
ca: Enllaç de la pàgina d'inici

en: If you wish, you can provide default email addresses to which new submissions will be sent
ca: Si ho desitgeu, podeu proporcionar adreces de correu per defecte a on dirigir els nous enviaments

en: New Document Submissions
ca: Nous enviaments de documents

en: (send on all updates)
ca: (envia en totes les actualitzacions)

en: Add Users From List
ca: Afegeix usuaris de la llista

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to add.
ca: Escolliu la <strong>primera lletra</strong> del nom de la persona que desitgeu afegir.

en: No Matching Users Found
ca: No s'han trobat usuaris que coincideixin

en: Finish
ca: Finalitza

en: Successful
ca: Exitós

en: Choose the role for each user and then press “Add All”.
ca: Escolliu el rol per a cada usuari i després premeu “Afegeix-los tots”.

en: Add All
ca: Afegeix-los tots

en: Project History
ca: Historial del projecte

en: Post Jobs
ca: Tramet feines

en: Edit Jobs
ca: Edita les feines

en: Database Admin
ca: Administrador de bases de dades

en: This log will show who made significant changes to your project and when
ca: Aquest registre mostrarà qui ha fet canvis significatius al vostre projecte i quan

en: <strong>NOTE:</strong><dl><dt><strong>Project Admins (bold)</strong></dt><dd>can access this page and other project administration pages</dd><dt><strong>Release Technicians</strong></dt><dd>can make the file releases (any project admin also a release technician)</dd><dt><strong>Tool Technicians (T)</strong></dt><dd>can be assigned Bugs/Tasks/Patches</dd><dt><strong>Tool Admins (A)</strong></dt><dd>can make changes to Bugs/Tasks/Patches as well as use the /toolname/admin/ pages</dd><dt><strong>Tool No Permission (N/A)</strong></dt><dd>Developer doesn't have specific permission (currently equivalent to '-')</dd><dt><strong>Moderators</strong> (forums)</dt><dd>can delete messages from the project forums</dd><dt><strong>Editors</strong> (doc. manager)</dt><dd>can update/edit/remove documentation from the project.</dd></dl>
ca: <strong>NOTA:</strong><dl><dt><strong>Els administradors de projecte  (bold)</strong></dt><dd>poden accedir a aquesta pàgina i altres pàgines d'administració del projecte</dd><dt><strong>Els tècnics de publicació</strong></dt><dd>poden fer les publicacions de fitxers (qualsevol administrador de projecte és també tècnic de publicacions)</dd><dt><strong>Tècnics d'eines (T)</strong></dt><dd>se'ls poden assignar Errors/Tasques/Pedaços</dd><dt><strong>Administradors d'eines (A)</strong></dt><dd>poden fer canvis en errors/tasques/pedaços així com utilitzar les pàgines /toolname/admin/</dd><dt><strong>No permís d'eines (N/A)</strong></dt><dd>El desenvolupador no té permís específic (actualment equivalent a '-')</dd><dt><strong>Moderadors</strong> (fòrums)</dt><dd>poden suprimir missatges dels fòrums del projecte</dd><dt><strong>Editors</strong> (gestor de documents)</dt><dd>poden actualitzar/editar/eliminar documentació del projecte.</dd></dl>

en: New Role
ca: Nou rol

en: Use Forums
ca: Usa els fòrums

en: Use Mailing Lists
ca: Usa les llistes de correu

en: Use Surveys
ca: Usa les enquestes

en: Use News
ca: Usa les notícies

en: Use File Release System
ca: Usa el sistema de publicació de fitxers

en: Use FTP
ca: Usa l'FTP

en: Use Statistics
ca: Usa les estadístiques

en: Tool Admin
ca: Administració de l'eina

en: Edit Observer
ca: Edita observador

en: Virtual Host scheduled for creation.
ca: Ordinador central virtual preparat per a la creació.

en: Not a valid hostname - %s
ca: Nom d'ordinador central no vàlid - %s

en: VHOST deleted
ca: VHOST suprimit

en: Virtual Host Management
ca: Gestió de l'ordinador central virtual

en: New Virtual Host <em>(e.g. vhost.org)</em>
ca: Nou ordinador central virtual <em>(p.e. vhost.org)</em>

en: No VHOSTs defined
ca: No hi ha VHOSTs definits

en: Project Member List
ca: Llista de membres del projecte

en: If you would like to contribute to this project by becoming a member, contact one of the project admins, designated in bold text below.
ca: Si us agradaria contribuir a aquest projecte convertint-vos en desenvolupador, contacteu un dels administradors de projecte, designats en negreta més avall.

en: Skills
ca: Habilitats

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: Project Statistics for %s
ca: Estadístiques de projecte %s

en: Area
ca: Àrees

en: Registration complete
ca: Registre complet

en: Your project has been submitted to the %s administrators. Within 72 hours, you will receive notification of their decision and further instructions.
ca: El vostre projecte ha estat tramès als administradors de %s. Dins d'un termini de 72 hores, rebreu una notificació de la seva decisió i més instruccions.

en: Thank you for choosing %s.
ca: Gràcies per escollir %s.

en: To apply for project registration, you should fill in basic information about it. Please read descriptions below carefully and provide complete and comprehensive data. All fields below are mandatory.
ca: Per sol·licitar un registre de projecte, haurieu de proporcionar-ne informació bàsica. Llegiu amb cura les descripcions més avall i proporcioneu dades completes i comprensibles. Tots els camps de sota són obligatoris.

en: Please provide detailed, accurate description of your project and what %1$s resources and in which way you plan to use. This description will be the basis for the approval or rejection of your project's hosting on %1$s, and later, to ensure that you are using the services in the intended way. This description will not be used as a public description of your project. It must be written in English. From 10 to 1500 characters.
ca: Proporcioneu una descripció detallada i acurada del vostre projecte i quins recursos %1$s us plantegeu usar i de quina manera. Aquesta descripció serà la base per a l'aprovació o el rebuig de l'hostatjament del vostre projecte a %1$s, i més endavant assegurar-se que esteu usant els serveis de la forma prevista. Aquesta descripció no serà utilitzada com una descripció pública del vostre projecte.

en: This is the description of your project which will be shown on the Project Summary page, in search results, etc. (at least 10 characters)
ca: Aquesta és la descripció del vostre projecte que es mostrarà a la pàgina de sumari del projecte, als resultats de cerques, etc.

en: You can choose among different SCM for your project, but just one (or none at all). Please select the SCM system you want to use.
ca: Podeu escollir entre diferents SCM per al vostre projecte, però només un. Seleccioneu el sistema SCM que voleu usar.

en: Users
ca: Usuaris

en: User Activity
ca: Activitat de l'usuari

en: Project-specific reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
ca: Informes específics de projecte: Rastrejador, Gest tasq, Fòrums, Gest Doc, Baixades

en: Project Activity
ca: Activitat de projecte

en: Site-wide reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
ca: Informes de tot el lloc: Rastrejador, Gest tasq, Fòrums, Gest Doc, Baixades

en: Tool Pie Graphs
ca: Eina de gràfics de pastís

en: Site-Wide Activity
ca: Activitat a tot el lloc

en: Individual User Time Report (graph)
ca: Informe de temps per individuu (gràfic)

en: report
ca: informe

en: Individual Project Time Report (graph)
ca: Informe de temps per individuu en el Projecte (gràfic)

en: Site-Wide Time Report (graph)
ca: Informe complet de temps (gràfic)

en: Site-Wide Total Hours Graph (graph)
ca: Gràfic del total d'hores (gràfic)

en: User Summary Report
ca: Informe resum de l'usuari

en: Administrative
ca: Administratiu

en: Initialize / Rebuild Reporting Tables
ca: Initialitza / Reelabora taules d'informes

en: Manage Time Tracker Categories
ca: Gestiona les categories de control de temps

en: Time Tracking By Project
ca: Control de temps per projecte

en: Press ONLY ONCE
ca: Premeu-lo NOMÉS UN COP

en: Site-Wide Time Tracking
ca: Rastreig de temps a tot el lloc

en: Project/Task
ca: Projecte/Tasques

en: Total Hours
ca: Total d'hores

en: Add Entry
ca: Afegeix una entrada

en: Change Week
ca: Canvia la setmana

en: Choose A Week to Record Or Edit Your Time.
ca: Escolliu una setmana a desar o editeu el vostre temps.

en: Week Starting
ca: Setmana que comença

en: Time Code
ca: Codi de temps

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to report on.
ca: Escolliu la <strong>Primera lletra</strong> del nom de la persona sobre la qual voleu informar.

en: Choose the range from the pop-up boxes below. The report will list all tasks with an open date in that range.
ca: Escolliu el rang a les caixes desplegables de sota. L'informe llistarà totes les tasques amb una data oberta en aquest rang.

en: Task Status
ca: Estat de la tasca

en: No matches found
ca: No s'han trobat coincidències

en: Cum. Hrs
ca: Hrs acum.

en: Rem. Hrs
ca: Hrs rest.

en: User Time Reporting
ca: Informe de temps de l'usuari

en: This project's documents
ca: Documents d'aquest projecte

en: This forum
ca: Aquest fòrum

en: This project's forums
ca: Fòrums d'aquest projecte

en: This project's releases
ca: Publicacions d'aquest projecte

en: This project's news
ca: Notícies d'aquest projecte

en: This project's tasks
ca: Tasques d'aquest projecte

en: This project's trackers
ca: Controls d'aquest projecte

en: No sections available (check your permissions)
ca: No hi ha seccions disponibles (verifiqueu els vostres permisos)

en: with all words
ca: amb totes les paraules

en: with one word
ca: amb una paraula

en: %s Search Results
ca: Resultat de la cerca %s

en: Completed
ca: Completat

en: People
ca: Persones

en: Error: Invalid search
ca: Error: Cerca no vàlida

en: Body
ca: Cos

en: Contact
ca: Contacte

en: Message has been sent
ca: S'ha enviat el missatge

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Your Email Address
ca: La vostra adreça de correu

en: Send Message
ca: Envia elmissatge

en: Submit A New Snippet
ca: Tramet un nou fragment

en: Error: snippet_package_version_id missing
ca: Error: Falta un ID de versió de fragment de codi vàlid.

en: Error: Only the creator of a package version can add snippets to it.
ca: Error: Només el creador d'una versió del paquet hi pot afegir fragments de codi.

en: Back To Add Page
ca: Torna a la pàgina d'afegits

en: Error: That snippet was already added to this package.
ca: Error: Aquest fragment de codi ja estava afegit a aquest paquet.

en: Error doing snippet version insert
ca: Error fent la inserció d'una versió de fragment de codi!

en: Snippet Version Added Successfully.
ca: La versió del fragment de codi s'ha afegit amb èxit.

en: Error: Go back and fill in all the information
ca: Error: Torneu enrere i ompliu tota la informació

en: Add This Snippet Version ID:
ca: Afegeix aquest ID de versió de fragment de codi:

en: Make sure all info is complete and accurate
ca: Assegureu-vos que tota la informació és completa i acurada

en: No Snippets Are In This Package Yet
ca: Ara no hi ha fragments de codi en aquest paquet

en: Snippets In This Package
ca: Fragments de codi en aquest paquet

en: If you have modified a version of a snippet and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
ca: Si heu modificat una versió d'un fragment de codi i creieu que és prou significant per a compartir-lo amb altres, per favor no dubteu a fer-ho.

en: Paste the Code Here
ca: Enganxeu el codi aquí

en: Error doing snippet package version insert
ca: Error fent la inserció d'una versió d'un paquet de fragment de codi!

en: Snippet Package Version Added Successfully.
ca: La versió del paquet de fragments de codi s'ha afegit amb èxit.

en: If a new window opened, use it to add snippets to your package. If a new window did not open, use the following link to add to your package BEFORE you leave this page.
ca: Si s'obria una nova finestra, useu-la per a afegir fragments de codi al vostre paquet. Si no s'obre una nova finestra, useu el següent enllaç per a afegir-los al vostre paquet ABANS que abandoneu aquesta pàgina.

en: <strong>Browse the library</strong> to find the snippets you want to add, then add them using the new window link shown above.
ca: <strong>Navegueu la biblioteca</strong> per trobar els fragments de codi que voleu afegir, seguidament afegiu-los usant el nou enllaç de finestra que es mostra a dalt.

en: If you have modified a version of a package and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
ca: Si heu modificat una versió d'un paquet i creieu que és prou significant per a compartir-lo amb altres, per favor no dubteu a fer-ho.

en: Snippet Library
ca: Biblioteca de fragments de codi

en: Snippets by language: %s
ca: Fragments de codi per idioma: %s

en: Snippets by category: %s
ca: Fragments de codi per categoria: %s

en: No snippets found.
ca: No s'han trobat fragments de codi.

en: Snippet ID
ca: ID fragment de codi

en: Packages Of Snippets
ca: Paquets de fragment de codi

en: Snippets
ca: Fragments de codi

en: Error: no versions found
ca: Error: no s'han trobat versions

en: Versions Of This Snippet:
ca: Versions d'aquest fragment de codi:

en: Download Version
ca: Baixa la versió

en: Date Posted
ca: Data enviada

en: Changes since last version:
ca: Canvi des de l'última versió:

en: Download a raw-text version of this code by clicking on “Download Version”
ca: Baixeu-vos una versió de text pla d'aquest codi fent clic sobre “Baixa la versió”

en: Latest Snippet Version:
ca: Última versió de fragment de codi:

en: Submit a new version
ca: Tramet una nova versió

en: You can submit a new version of this snippet if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
ca: Podeu trametre una nova versió d'aquest fragment de codi si l'heu modificat i creieu apropiat compartir-lo amb altres persones.

en: Versions Of This Package:
ca: Versions d'aquest paquet:

en: Package Version
ca: Package Versió

en: Edit/Del
ca: Edita/Suprimeix

en: You can submit a new version of this package if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
ca: Podeu trametre una nova versió d'aquest paquet si l'heu modificat i creieu apropiat compartir-lo amb altres persones.

en: Browse by Language
ca: Navega per idioma

en: Submit A New Snippet Package
ca: Envia un nou paquet de fragments de codi

en: Snippet Package Added Successfully.
ca: Paquet de fragments de codi afegit amb èxit.

en: Suggest a Language
ca: Suggeriu un idioma

en: Suggest a Category
ca: Suggeriu una categoria

en: Choose One
ca: Escolliu-ne una

en: Unix Admin
ca: Administrador Unix

en: HTML Manipulation
ca: Manipulació HTML

en: BBS Systems
ca: Sistemes BBS

en: Auctions
ca: Subhasta

en: Calendars
ca: Calendaris

en: Database Manipulation
ca: Manipulació de la base de dades

en: Searching
ca: Cercant

en: File Management
ca: Gestió de fitxers

en: Games
ca: Jocs

en: Voting
ca: Votant

en: Shopping Carts
ca: Carros de la compra

en: Math Functions
ca: Funcions matemàtiques

en: Function
ca: Funció

en: Full Script
ca: Script complet

en: Sample Code (HOWTO)
ca: Codi d'exemple (COM ES FA)

en: README
ca: LLEGEIX-ME

en: Class
ca: Classe

en: WebSite Only
ca: Només LlocWeb

en: Other Language
ca: Un altre idioma

en: Create A Package
ca: Crea un paquet a

en: Error doing snippet insert
ca: Error fent la inserció d'un fragment de codi!

en: Snippet Added Successfully.
ca: Fragment de codi afegit amb èxit.

en: Script Type
ca: Tipus d'script

en: More than <strong>%d</strong> projects in result set.
ca: Més de <strong>%d</strong> projectes al conjunt de resultats.

en: Software Map
ca: Arbre de projectes

en: That Trove category does not exist
ca: Aquesta categoria no existeix

en: Remove This Filter
ca: Suprimeix aquest filtre

en: %s projects
ca: %s projectes

en: Browse By
ca: Navega per

en: Activity Percentile
ca: Percentil d'activitat

en: Source of %s
ca: Codi font de %s

en: OVERVIEW STATS
ca: ESTADÍSTIQUES GENERALS

en: PROJECT STATS
ca: ESTADÍSTIQUES DE PROJECTES

en: SITE GRAPHS
ca: GRÀFIQUES DEL LLOC

en: Total Non-English
ca: Total No-Anglès

en: This is a list of the preferences that users have chosen in their user preferences; it does not include languages which are selected via cookies or browser preferences
ca: Aquesta és la llista de les preferències que han escollit els usuaris a les seves preferències; no inclou els idiomes que es seleccionen a través de les galetes o les preferències del navegador

en: Source IP
ca: Font IP

en: Projects in trove category:
ca: Projectes en la categoria:

en: OR enter Special Project List:
ca: O entreu llista de projecte especial:

en: <strong>comma separated</strong> group_id's)
ca: id's de grup <strong>separats per comes</strong>)

en: Report:
ca: Informe:

en: last_30
ca: últims_30

en: View by:
ca: Visita per:

en: Generate Report
ca: Genera un informe

en: All Trkr
ca: Tots els rastr

en: Site
ca: Lloc

en: Subdomain
ca: Subdomini

en: Query returned no valid data.
ca: La consulta no ha retornat dades vàlides.

en: Statistics for the past %d days
ca: Estadístiques dels últims %d dies

en: Site Views
ca: Visites del lloc

en: Subdomain Views
ca: Visites del subdomini

en: No Data
ca: No hi ha dades

en: Statistics for the past %d months
ca: Estadístiques dels últims %d mesos

en: Current Aggregate Statistics for All Time
ca: Estadístiques agregades per tot el temps

en: Developers
ca: Desenvolupadors

en: Survey Questions
ca: Preguntes de l'enquesta

en: You may use any of these questions on your surveys
ca: Podeu usar qualsevol d'aquestes preguntes a les vostre enquestes

en: NOTE: use these question_id's when you create a new survey
ca: NOTA: useu aquests id's_pregunta quan creeu una nova enquesta

en: Results
ca: Resultats

en: Yes / No
ca: Sí / No

en: Survey Results
ca: Resultats de l'enquesta

en: No Survey Question is found
ca: No s'ha trobat cap pregunta d'enquesta

en: Add Survey
ca: Afegeix enquesta

en: Show Results
ca: Mostra els resultats

en: WARNING! It is a bad idea to change a question after responses to it have been submitted
ca: AVÍS! És una mala idea canviar una pregunta després que s'hagin enviat les respostes

en: Question
ca: Qüestió

en: WARNING! It is a bad idea to edit a survey after responses have been posted
ca: AVÍS! És una mala idea editar una enquesta després que s'hagin enviat les respostes

en: Survey Title
ca: Títol de l'enquesta

en: Is Active?
ca: Està actiu?

en: Addable Questions
ca: Pregunes que es poden afegir

en: Questions
ca: Preguntes

en: Questions in this Survey
ca: Preguntes en aquesta enquesta

en: Survey ID
ca: ID d'enquesta

en: Number of Questions
ca: Nombre de preguntes

en: Number of Votes
ca: Nombre de vots

en: Result
ca: Resultat

en: Result with Graph
ca: Resultat amb gràfic

en: Result with Graph and Comments
ca: Resultat amb gràfic i comentaris

en: Warning - you are about to vote a second time on this survey.
ca: Compte - esteu a punt de votar per segon cop en aquesta enquesta.

en: No Votes
ca: No hi ha vots

en: Vote registered
ca: Vot registrat

en: If you vote again, your old vote will be erased.
ca: Si torneu a votar es suprimirà el vostre vot anterior.

en: Vote for Survey
ca: Nom de l'enquesta

en: Survey Complete
ca: Enquesta completa

en: Thank you for taking time to complete this survey.
ca: Gràcies per prendre-us el temps per completar aquesta enquesta.

en: We track many project usage statistics on %s, and display here the top ranked projects in several categories.
ca: Rastrejem moltes estadístiques d'ús de projecte a %s, i mostrem aquí els projectes més ben classificats en diverses categories.

en: Most Active All Time
ca: Més actius en tot el temps

en: Top Downloads
ca: Descàrregues més populars

en: Top Project Pageviews
ca: Màxim nombre de visites a pàgines de projecte

en: Top Forum Post Counts
ca: Màxims comptadors de missatges de fòrums

en: Updated Daily
ca: Actualitzat diàriament

en: View Other Top Categories
ca: Visualitza altres màximes categories

en: More
ca: Més

en: Top Weekly Project Pageviews at *.%1$s (from impressions of %2$s logo)
ca: Màxim nombre de visites setmanals de pàgines de projecte a *.%1$s (de impressions del logo %2$s)

en: Information about highest ranked users is not available.
ca: La informació sobre els usuaris millor classificats no està disponible.

en: Rating
ca: Valoració

en: Last Rank
ca: Última classificació

en: N/A
ca: N/D

en: Same
ca: El mateix

en: Up %s
ca: Puj. %s

en: Invalid Trove Category
ca: Categoria no vàlida
