FusionForge 5.2 - en to eu translation catalogue (1065 entries)

en: Monitoring Started
eu: Hasitako monitorizazioa

en: Monitoring Stopped
eu: Monitorizazioa amaitu da

en: No Valid Group Object
eu: taldearen objektua baliogabea

en: Title Must Be At Least 5 Characters
eu: Izenburuak gutxienez 5 karaktere izan behar ditu

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
eu: Dokumentuaren deskribapenak gutxienez 10 karaktere izan behar ditu

en: Unable To Add Monitor
eu: Akatsa - ezin duzu monitorizatu

en: Document Title
eu: Dokumentuaren izenburua

en: Submitter
eu: Nork bidalia

en: No Documents Found
eu: Ez dira dokumentuak aurkitu

en: Error
eu: Akatsa

en: Description
eu: Deskribapena

en: File
eu: Fitxategia

en: Upload File
eu: Fitxategia bidali

en: File Name
eu: Fitxeroaren izena

en: Submit Information
eu: Dokumentua bidali

en: Create
eu: Sortu

en: State
eu: Egoera

en: Subproject
eu: Azpiprojektua

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Size
eu: Tamaina

en: View
eu: Ikusi

en: Stop Monitoring
eu: Monitorizatzeaz gelditu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reporting
eu: Txostenak

en: Administration
eu: Administrazioa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Downloads
eu: Deskargak

en: Date
eu: Data

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Forum Info Updated Successfully
eu: Arrakastaz eguneratutako foroari buruz informazioa.

en: Forum Name
eu: Foroaren izena

en: Message
eu: Mezua

en: Could not Update Master Thread parent with current time
eu: Ezin dut mezu nagusia momentuko orduarekin eguneratu

en: Forum name must be at least 3 characters.
eu: Foroaren izenak gutxienez 3 karaktere izan behar ditu.

en: Invalid forum group identifier.
eu: Foro talde identifikatzaile baliogabea.

en: You can only monitor if you are logged in.
eu: Monitorizatzeko saio hasia izan behar duzu.

en: You can only save your place if you are logged in.
eu: Zure gunea mantentzeko izenpetua egon behar duzu.

en: Update failed
eu: Akatsa eguneratzean

en: Forum
eu: Foroa

en: You don't have a permission to access this page
eu: Ez duzu baimenik orri hau erabiltzeko

en: Forum not found
eu: Foroa ez da ageri

en: Summary
eu: Laburpena

en: Latest News
eu: Azken albisteak

en: Discussion Forums:
eu: Eztabaidatzeko foroak:

en: Monitor Forum
eu: Foroa monitorizatu

en: Save Place
eu: Tokia gorde

en: Start New Thread
eu: Elkarrizketa berria hasi

en: By
eu: Noiztik

en: Subject
eu: Gaia

en: HTML tags will display in your post as text
eu: HTML etiketak testua bezela ikusiko dira zure mezuan

en: Post Comment
eu: Azalpena bidali

en: Receive comments via email
eu: Erantzunak jaso posta elektroniko bidez

en: Group_forum_id in db result does not match Forum Object
eu: Group_forum_id-ko datu basearen erantzuna ez dator bat foroaren objektuarekin

en: Getting next thread_id failed
eu: Ondorengo thread_id-a lortzeko saiakerak huts egin du

en: Posting Failed
eu: Akatsa mezuaren argitalpenean

en: Unable to get new message id
eu: Ezin izan da mezu berriaren id-a lortu

en: Could Not Update Parent
eu: Ezin dut mezu nagusia eguneratu

en: Error: a forum message must include a message body and a subject.
eu: Edukia eta gaia gehitu behar zaizkio mezuari.

en: Invalid ParentMessage Object
eu: ParentMessage objektua baliogabea

en: Name is too short. It must be at least 3 characters.
eu: Izen egokia eman behar duzu (gutxienez 6 karaktere).

en: Filename can only be alphanumeric and “-”, “_”, “+”, “.”, “~” characters.
eu: Fitxategi izenek alfanumerikoak eta “-”, “_”, “+”, “.”, “~” karaktereak bakarrik eduki ditzakete.

en: FRSFile Appears to be invalid
eu: FRSFile Baliogabea dela dirudi

en: That filename already exists in this project space
eu: Fitxero horren izena badago proiektu gune honetan

en: File cannot be moved to the permanent location
eu: Fitxeroa ezin da mugitu betiko egoerara

en: FRSPackage Name Must Be At Least 3 Characters
eu: FRSPackage Izenak gutxienez 3 karaktere izan behar ditu

en: Package Name can only be alphanumeric
eu: Paketearen izena soilik alfanumérikoa izan liteke

en: [%1$s Release] %2$s
eu: [%1$s Bertsioa] %2$s

en: Release Notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Change Log
eu: Aldaketen historia

en: The uploaded file was only partially uploaded.
eu: Igotako fitxategiaren zati bat jaso da soilik.

en: Unknown file upload error.
eu: Akats ezezaguna fitxategia igotzean.

en: Must select a file.
eu: Fitxero bat aukeratu behar duzu.

en: Password must be at least 6 characters.
eu: Pasahitza egokia eman behar duzu (gutxienez 6 karakterekoa).

en: There cannot be any spaces in the login name.
eu: Kontuaren izenean ez dira hutsuneak onartzen.

en: Name is too long. It must be less than 15 characters.
eu: Izen egokia eman behar duzu (gehienez 15 karaktere).

en: Illegal character in name.
eu: Izenean galerazitako karaktere bat dago.

en: That username already exists.
eu: Erabiltzailea dagoeneko existitzen da.

en: Name is reserved for CVS.
eu: Izen hau CVS-arentzat gordea izan da.

en: Name is reserved for DNS purposes.
eu: Izen hau DNS-arentzat gordea izan da.

en: Group name cannot contain underscore for DNS reasons.
eu: Taldearen izenak ezin du azpi gidoik izan DNS-en arrazoiengatik.

en: Permission denied.
eu: Baimena ukatu da.

en: Invalid Email Address
eu: Posta elektronikoaren helbidea baliogabea da

en: Missing Required Parameters
eu: Parametroak falta dira

en: Exiting with error
eu: Akatsekin irtetzen

en: You Attempted To Double-submit this item. Please avoid double-clicking.
eu: Erregistro hau bi aldiz bidaltzen ari zara. Mesedez, saia zaitez behin sakatzen.

en: Version
eu: Bertsioa

en: Group Not Found
eu: Taldea ez da aurkitu

en: Invalid Unix Name.
eu: Unix erabiltzailearen izena baliogabea da.

en: Unix name already taken.
eu: Unix izen hau hartua dago.

en: Please describe your Registration Project Purpose and Summarization in a more comprehensive manner.
eu: Mesedez, erregistro proposamena deskriba ezazu modu ulergarriagoan.

en: Describe in a more comprehensive manner your project.
eu: Zure proiektua deskriba ezazu era ulergarriagoan.

en: Error: Cannot create group: %s
eu: Errorea: Ezin da taldea sortu: %s

en: Error: Cannot get group id: %s
eu: Errorea: Ezin da talde id-a eskuratu: %s

en: Could not get permission.
eu: Ezin duzu baimena lortu.

en: Error: Cannot change group properties: %s
eu: Errorea: Ezin dira talde baimenak aldatu: %s

en: New Doc Address Appeared Invalid: %s | New Doc Addresses Appeared Invalid: %s
eu[0]: Dokumentu berri helbidea baliogabea dirudi: %s
eu[1]: Dokumentu berri helbideak baliogabeak dirudite: %s

en: Error updating project information: %s
eu: Errorea proiektu argibideak eguneratzean: %s

en: Error: Cannot change group status: %s
eu: Errorea: Ezin da talde egoera aldatu: %s

en: Could not insert SCM_BOX to database
eu: Ezin da SCM_BOX txertatu datu-basean

en: SCM Box cannot be empty
eu: SCM kutxa ezin da hutsik egon

en: Cannot Delete System Group
eu: Rzin da sistema taldea ezabatu

en: Could Not Delete News Forum: %d
eu: Ezin da berri foroa ezabatu: %d

en: Error Getting Role Object
eu: Errorea arau objektua eskuratzean

en: Error: User not removed: %s
eu: Errorea: Erabiltzailea ez da ezabatu: %s

en: Error: artifact:
eu: Errorea: Artefaktua:

en: Could Not Get Role
eu: Ezin izan da rola eskuratu

en: Role: %s
eu: Rola: %s

en: Group already active
eu: Taldea dagoeneko aktibo dago

en: Group does not have any administrators.
eu: Taldeak ez du administratzailerik.

en: %s Project Approved
eu: %s -ek onartutako proiektua

en: Your project registration for %s has been denied.
eu: Zure egitasmoa %s -n erregistratzeko egin duzun eskaera ukatu da.

en: Project Full Name
eu: Egitasmoaren izen osoa

en: Project Unix Name
eu: Egitasmoaren Unix izena

en: Reasons for negative decision
eu: Ukatzearen arrazoiak hauek dira

en: %s Project Denied
eu: %s -ek egitasmoa ukatu du

en: New %s Project Submitted
eu: %s -en egitasmoa onartzeke dago.

en: Submitted Description
eu: Emandako deskribapena

en: The %s admin team will now examine your project submission. You will be notified of their decision.
eu: %s administratzeko taldeak zure proposamena aztertuko du orain. Erabakiaren berri emango zaizu.

en: Forums
eu: Foroak

en: Tasks
eu: Atazak

en: News
eu: Albisteak

en: Log Out
eu: Atera

en: My Account
eu: Nere kontua

en: Log In
eu: Sartu

en: New Account
eu: Kontu berria

en: Home
eu: Orri nagusia

en: Projects
eu: Proiektuak

en: Project Admin
eu: Proiektuaren administraria

en: Tracker
eu: Erregistroa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Mailing Lists
eu: Posta zerrendak

en: Docs
eu: Dokumentuak

en: Surveys
eu: Inkestak

en: Files
eu: Fitxeroak

en: Show source
eu: Iturburua erakutsi

en: Invalid Password Or User Name
eu: Erabiltzaile izena edo pasahitza baliogabea

en: Account Suspended
eu: Kontua geldiarazia

en: Account Pending
eu: Cuenta Zintzilik

en: Account Deleted
eu: Cuenta Ezabatua

en: Account Not Active
eu: Jarduerarik gabeko kontua

en: You must supply a username
eu: Erabiltzaile izen bat eman behar duzu

en: You must supply a first name
eu: Izena derrigorrezkoa da

en: You must supply a last name
eu: Abizena derrigorrezkoa da

en: You must supply a password
eu: Pasahitza eman behar duzu

en: Passwords do not match
eu: Pasahitzak ez datoz bat

en: User with this email already exists - use people search to recover your login.
eu: Badago erabiltzaile bat posta honekin - pertsonen bilatzailea erabili ezazu use el buscador sarbide berreskuratzeko.

en: -- the %s staff
eu: -- %s taldea

en: %s Account Registration
eu: Kontu bat erregistratzeko %s -n

en: Priority Colors
eu: Prioritateen koloreak

en: Must Provide List Name That Is 4 or More Characters Long
eu: Gutxienez 4 karaktere dituen zerrenda izena erabili behar da

en: Invalid List Name
eu: Zerrenda izena ez du balio

en: List Already Exists
eu: Zerrenda jadanik existitzen da

en: A mailing list will be created on %1$s in one hour
    and you are the list administrator.
    
    This list is: %3$s@%2$s .
    
    Your mailing list info is at:
    %4$s .
    
    List administration can be found at:
    %5$s .
    
    Your list password is: %6$s .
    You are encouraged to change this password as soon as possible.
    
    Thank you for registering your project with %1$s.
eu: Posta zerrenda bat sortuko da %1$s -en 6-24 ordu barru 
    eta zu zara zerrendaren administraria.
    
    Zerrenda hau da: %3$s@%2$s .
    
    Zerrendaren informazioa hemen topa dezakezu:
    %4$s .
    
    Zerrenda kudeaketa hemen topa dezakezu:
    %5$s .
    
    Zure zerrendaren pasahitza: %6$s .
    Pasahitz hau lehen bait lehen aldatzea gomendatzen dizugu.
    
    Eskerrak zure proiektua %1$s -ekin erregistratzeagatik.

en: %s New Mailing List
eu: %s Posta Zerrenda Berriat

en: ProjectCategory: name and assignee are Required
eu: Proiektu kategoria: izena eta esleipena derrigorrezko eremuak dira

en: Sunday
eu: igandea

en: Monday
eu: astelehena

en: Tuesday
eu: asteartea

en: Wednesday
eu: asteazkena

en: Thursday
eu: osteguna

en: Friday
eu: ostirala

en: Saturday
eu: larunbata

en: Page Views
eu: Ikusitako orriak

en: Bugs
eu: Bug-ak

en: Support
eu: Sostengu

en: Patches
eu: Adabakiak

en: Other
eu: Besteak

en: The Survey data is not filled
eu: Inkestako datuak ez daude beteak

en: No Survey is found
eu: Ez da inkestarik topatu

en: Survey
eu: Inkesta

en: Question is too short
eu: Galdera motzegia da

en: Question Added
eu: Gehitutako galdera

en: Error finding question
eu: Akatsa galdera bilatzean

en: No valid Survey Object
eu: Baliodun Inkesta Objeturik Ez

en: No valid Question Object
eu: Baliodun Galdera Objeturik Ez

en: No Survey Response is found
eu: Inkesta erantzunik ez da topatu

en: Submit New
eu: Artikulu berria sortu

en: Choose a data type and you can set up prefs, categories, groups, users, and permissions
eu: Datu mota bat aukeratu ezazu lehentasunak, kategoriak, taldeak, erabiltzaileak eta baimenak sartzeko

en: <strong> Name:</strong> (examples: meeting minutes, test results, RFP Docs)
eu: <strong>Izena:</strong> (adibideak: bilerak, test erantzunak, dokumentuak, eta abar.)

en: Send email on new submission to address
eu: Posta bidali helbide berria badago

en: Send email on all changes
eu: Posta bidali aldaketa guztiekin

en: Days till considered overdue
eu: Zaharkitua dagoela erabakitzeko egunak

en: Days till pending tracker items time out
eu: Zintzilik dauden erregistroentzako denbora mugatu egunetan

en: Submit
eu: Bidali

en: Error inserting a custom field
eu: Errorea pertsonalizatutako eremua txertatzerakoan

en: Extra field inserted
eu: Eremu gehigarria txertatua

en: Custom Field Deleted
eu: Eremu pertsonalizatua ezabatua

en: Element inserted
eu: Elementua txertatua

en: Canned Response Inserted
eu: Aurretik jarritako erantzuna sartua izan da.

en: Canned Response Updated
eu: Aurretik jarritako erantzuna eguneratua

en: Tracker Updated
eu: Erregistroa eguneratua

en: Any
eu: Edozein

en: Unassigned
eu: Esleitu gabea

en: Id
eu: Id-a

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Open Date
eu: Bidali zen data

en: Close Date
eu: Irtenbidea aurkitu zen data

en: Assignee
eu: Nork esleitua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Last 24 h
eu: Azken 24 orduak

en: Last 7 days
eu: Azken 7 egunak

en: Last 2 weeks
eu: Azken 2 asteak

en: Last month
eu: Azken hilabetea

en: Change
eu: Aldatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Order by
eu: Nola antolatu

en: * Denotes requests > %s Days Old
eu: * Duela %s egun erregistratu zela esan nahi du

en: No Change
eu: Ez aldatu

en: Nobody
eu: Inor

en: Canned Response
eu: Aurretik jarritako erantzuna

en: No items found
eu: Ez dira erregistroak aurkitzen

en: Delete artifact
eu: Ezabatu artefaktua

en: Confirm Delete
eu: Ezabapena baieztatu

en: Are you sure you want to delete this artifact?
eu: Ziur zaude artefaktu hau ezabatu nahi duzula?

en: I am Sure
eu: Ziur nago

en: Save Changes
eu: Gorde aldaketak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Add A Comment
eu: Azalpena gehitu

en: Attached Files
eu: Erantsitako fitxategiak

en: Changes
eu: Aldaketak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Notes
eu: Oharrak

en: Choose a tracker and you can browse/edit/add items to it.
eu: Erregistro bat aukeratu bertan nabigatu/argitaratu/elementuak gehitu ahal izateko.

en: Total
eu: Orotara

en: Build Task Relation
eu: Erlazionaturiko ataza sortu

en: Date Submitted
eu: Bidaltze data

en: Date Closed
eu: Ixte data

en: Existing Files
eu: Fitxeroak

en: Data Type
eu: Datu motak

en: The summary text-box represents a short tracker item summary. Useful when browsing through several tracker items.
eu: Laburpen laukiak erregistroa deskribatzen du motzean. Erabilgarria erregistroko elementu ugaritan nabigatzen denean.

en: Detailed description
eu: Deskribapena

en: Use Canned Response
eu: Aurretik jarritako erantzuna erabili

en: Tracker Item
eu: Erregistroaren artikulua.

en: Task
eu: Ataza

en: Create New Task
eu: Ataza berria sortu.

en: Comment added
eu: Iruzkina gehiturik

en: File Upload: Error
eu: Fitxategi igoera: Errorea

en: File Upload: Successful
eu: Fitxategi igoera: Arrakasta

en: File Delete: Successful
eu: Fitxategi ezabatzea: Arrakasta

en: Confirmation failed. Artifact not deleted
eu: Berrespenak huts egin du. Artefaktua ez da ezabatu

en: Artifact Deleted Successfully
eu: Artefaktua behar bezala ezabatu da

en: Nothing Changed - Update Cancelled
eu: Aldaketik ez - Eguneratzea bertan behera gelditu da.

en: Logged In: YES
eu: Sistemaren barnean: Bai

en: Logged In: NO
eu: Sistemaren barnean: Ez

en: ArtifactType: Name, Description, Due Period, and Status Timeout are required
eu: Erregistro motak: Beharrezkoa da izena, deskribapena, erabaki denbora eta egoera.

en: Sender
eu: Nork bidalia

en: No Comments Have Been Posted
eu: Ez dira azalpenik bidali

en: Field
eu: Eremua

en: Old Value
eu: Balio zaharra

en: No Changes Have Been Made to This Item
eu: Erregistro honetan ez dago aldaketik

en: Add/Update Canned Responses
eu: Gehitu/Eguneratu aurretik jarritako erantzunak

en: Remove Relation
eu: Erlazioa ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Please %1$s login %2$s
eu: Mesedez %1$s sartu %2$s -ra

en: If you <strong>cannot</strong> login, then enter your email address here
eu: <strong>Ez</strong> bazara sistemara sartu, idatzi zure posta elektronikoa hemen:

en: For project
eu: Proiektuarentzat

en: DO NOT enter passwords or confidential information in your message!
eu: ¡Ez erabili pasahitzik edo informazio sekreturik zure mezuan!

en: Existing Responses
eu: Erregistratutako erantzunak

en: No Canned Responses set up in this Project
eu: Talde honen ez daude aurretik prestatutako erantzunik

en: Creating useful generic messages can save you a lot of time when handling common artifact requests.
eu: Mezuen erantzun generikoak sortzean denbora aurrezten duzu, erregistroekin lan egiten duzu eta.

en: Message Body
eu: Mezuaren edukia

en: Manage Custom Fields for %s
eu: Kudeatu %s-ren eremu pertsonlizatuak

en: Custom Fields Defined
eu: Eremu pertsonalizatu ezarriak

en: Add Options
eu: Gehitu aukerak

en: Copy
eu: Kopiatu

en: You have not defined any custom fields
eu: Ez duzu eremu pertsonalizaturik zehaztu

en: Add New Custom Field
eu: Gehitu eremu pertsonalizatu berria

en: Custom Field Name
eu: Eremu pertsonalizatu izena

en: Field alias
eu: Eremu ezizena

en: Type of custom field
eu: Eremu pertsonalizatu mota

en: Delete template
eu: Ezabatu txantiloia

en: Yes
eu: Bai

en: Releases
eu: Bertsioak

en: From
eu: Zeinek

en: To
eu: Zeini

en: Edit Roles
eu: Rolak Aldatu

en: Preferences
eu: Lehentasunak

en: Monitored Forums
eu: Monitorizatutako foroak

en: You are not monitoring any forums.
eu: Ez zaude fororik monitorizatzen.

en: You are not monitoring any files.
eu: Ez zaude inungo fitxerorik monitorizatzen.

en: My Projects
eu: Nere proiektuak

en: This project has not yet submitted a description.
eu: Proiektu honek ez du oraindik deskribapenik kaleratu.

en: Project Information
eu: Proiektuaren informazioa

en: Registered
eu: Erregistratua

en: Latest File Releases
eu: Fitxeroen azken argitalpenak

en: This Project Has Not Released Any Files
eu: Proiektu honek ez du oraindik fitxerorik argitaratu

en: Package
eu: Pakete

en: Monitor this package
eu: Orri hau monitorizatu

en: View All Project Files
eu: Proiektuaren fitxero guztiak ikusi

en: Project Admins
eu: Proiektuaren administrariak

en: Members
eu: Kideak

en: Home Page
eu: Orri nagusia

en: Project Home Page
eu: Proiektuaren orri nagusia

en: Public Forums
eu: Foro publikoa

en: DocManager: Project Documentation
eu: Dokumentuen kudeaketa: proiektuaren dokumentazioa

en: surveys
eu: Inkestak

en: SCM Repository
eu: SCM errepositorioa

en: Anonymous FTP Space
eu: FTP espazioa anonimoa

en: Task Summary
eu: Atazaren deskribapena

en: Percent Complete
eu: Osatutako ehunekoa

en: Cookies must be enabled past this point.
eu: "Cookie" -ak gaituak egon behar dute puntu honetatik aurrera.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Login
eu: Izenpetu

en: [Lost your password?]
eu: [Pasahitza ahaztu al zaizu?]

en: Your account is currently pending your email confirmation.
eu: Ahora recibirá un correo de confirmación para verificar su cuenta de correo.

en: Visiting the link sent to you in this email will activate your account.
eu: Visitando el enlace que le hemos enviado le activará la cuenta.

en: Active
eu: Aktibatua

en: Role
eu: Rola

en: Email
eu: Posta

en: Role Name
eu: Rol Izena

en: delete
eu: ezabatu

en: Thread
eu: Haria

en: Action
eu: Akzioa

en: Rank
eu: Sailkapena

en: No
eu: Ez

en: Submit Changes
eu: Aldaketak bidali

en: Search results for “%s”
eu: Bilaketa emaitzak <em>%s</em> renttzat

en: Previous Results
eu: Aurreko Emaitzak

en: Next Results
eu: Hurrengo Emaitzak

en: Edit Job
eu: Lanak argitaratu

en: Job
eu: Lana

en: Remove
eu: Kendu

en: List Added
eu: Zerrenda Gehitua

en: Add a Mailing List
eu: Posta Zerrenda Gehitu

en: Mailing List Name
eu: Posta Zerrendaren Izena

en: Is Public?
eu: ¿Publikoa al da?

en: Add This List
eu: Zerrenda Hau Gehitu

en: Mailing List Administration
eu: Posta Zerrenda Administrazioa

en: You can administrate lists from here. Please note that private lists can still be viewed by members of your project, but are not listed on %s.
eu: Zerrendak kudeatu ditzazkezu hemendik. Mesedez, kontutan izan zerrenda pribatuak zure projektuko kideek ikus ditzazketela baina baina ez dira %1$s -en ageri.

en: Add Mailing List
eu: Posta Zerrenda Gehitu

en: No Lists found for %s
eu: Ez da zerrendarik topatu %s -entzako

en: Project administrators use the admin link to request mailing lists.
eu: Projektu administrariak admin lotura erabiltzen dute posta zerrendak eskatzeko.

en: Choose a list to browse, search, and post messages.
eu: Aukeratu zerrenda bat, aztertu, biltau eta mezuak bidaltzeko.

en: Unsubscribe
eu: Ezizenemate

en: Category
eu: Kategoria

en: Resolution
eu: Erabakia

en: Add File
eu: Fitxeroa gehitu

en: Modify
eu: Aldatu

en: Upload a new file
eu: Fitxero berria kargatu

en: Go
eu: Joan

en: Key
eu: Hitz gakoa

en: total
eu: Erabatekoa

en: History
eu: Historia

en: Description:
eu: Deskribapena:

en: Is Active
eu: Aktibatua dago

en: Requested Page not Found (Error 404)
eu: Eskatutako orria ez da aurkitu (404 akatsa)

en: This confirm hash exists more than once.
eu: 'hash' Baieztapen hau behin baino gehiagotan gauzatzen da.

en: Email Change Complete
eu: Posta aldaketa gauzatu da

en: Return
eu: Itzuli

en: You have requested a change of email address on %s.
eu: Helbide elektronikoa aldatzeko eskaria egin duzu %s -ean.

en: Please visit the following URL to complete the email change:
eu: Mesedez, posta aldaketa egiteko bisita ezazu ondorengo helbidea:

en: %s Verification
eu: %s -en baieztapena

en: Email Change Confirmation
eu: Posta elektronikoaren aldaketaren baieztapena

en: Changing your email address will require confirmation from your new email address, so that we can ensure we have a good email address on file.
eu: Zure posta elektronikoaren aldaketa baieztatzeko helbide berritik egin behar duzu, horrela posta berria zuzena dela ziurtatzen dugu.

en: We need to maintain an accurate email address for each user due to the level of access we grant via this account. If we need to reach a user for issues arriving from a shell or project account, it is important that we be able to do so.
eu: Erabiltzailearen gunea sortzean eduki garrantzitsuetara atzipena ematen diogunez posta elektroniko operatiboa beharrezkoa da momentu oro. Garapenean dagoen proiektu bateko erabiltzailearekin harremanetan jartzeko premia eduki ez gero posta elektronikoa zuzena izan behar du.

en: New Email Address
eu: Posta elektroniko berria

en: Send Confirmation to New Address
eu: Baieztapena posta berrira bidali

en: Old password is incorrect
eu: Pasahitza zaharra ez da zuzena

en: You must supply valid password (at least 6 chars).
eu: Pasahitza egokia eman behar duzu (gutxienez sei karakterekoa).

en: New passwords do not match.
eu: Pasahitza berriak bat datoz.

en: Successfully Changed Password
eu: Pasahitza ongi aldatu da

en: %s Password Change Confirmation
eu: %s Pasahitzaren aldaketaren baieztapena

en: Change Password
eu: Hitz gakoa aldatu

en: Old Password
eu: Pasahitza zaharra

en: New Password (at least 6 chars)
eu: Pasahitza berria (gutxienez 6 karaktere)

en: New Password (repeat)
eu: Pasahitza berria (errepika ezazu)

en: Update password
eu: Pasahitza eguneratu

en: Uploaded
eu: Karga

en: As a registered user, you can participate fully in the activities on the site. You may now post messages to the project message forums, post bugs for software in %s, sign on as a project developer, or even start your own project.
eu: Erregistratutako erabiltzaile bezela, atari honetako ekintza guztietan parte hartzeko aukera duzu. Gainera, orain mezuak bidaltzeko baimena daukazu proiektuen eztabaida guneetara, kode akatsak bidali ditzakezu %s -era, proiektu garatzaile bezela erregistratu, edota zure intereseko proiektua ere sustatu dezakezu.

en: Updated
eu: Eguneratua

en: Account options
eu: Kontuaren informazioa

en: Welcome
eu: Ongietorri

en: Edit My Skills Profile
eu: Nere gaitasun profila aldatu

en: Member since
eu: Noiztik bazkide

en: User Id
eu: Erabiltzaile ID-a

en: First Name:
eu: Izena:

en: Last Name:
eu: Abizena:

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Timezone:
eu: Ordutegi gunea:

en: Theme
eu: Gaia

en: Country:
eu: Herrialdea:

en: Email Address
eu: E-mail helbidea

en: Change Email Address
eu: E-mail helbidea aldatu

en: Address
eu: Helbidea

en: Phone
eu: Telefonoa:

en: Fax
eu: FAXa:

en: Receive Email about Site Updates <em>(Very low traffic and includes security notices. Highly Recommended.)</em>
eu: Atariaren eguneraketei buruz postak jasotzeko <em>(Trafiko gutxi. Oso gomendagarria.)</em>

en: Receive additional community mailings. <em>(Low traffic.)</em>
eu: Komunitatearen posta gehigarriak jaso. <em>(Tráfiko gutxi)</em>

en: Shell Account Information
eu: Shell kontuaren informazioa

en: Shell box
eu: Shell makinara sarbidea

en: SSH Shared Authorized Keys
eu: Baimendutako CVS/SSH kode partekatuak

en: Edit Keys
eu: Kodeak aldatu

en: Reset Changes
eu: Aldaketak desegin

en: Someone (presumably you) on the %s site requested a password change through email verification.
eu: %s webguneko norbaitek (seguraski zuk) pasahitza aldaketa eskatu du.

en: If this was not you, ignore this message and nothing will happen.
eu: Ez bazaude ados, posta hau alde batera utzi eta ez da ezer gertatuko.

en: If you requested this verification, visit the following URL to change your password:
eu: Zuk eskatutako baieztapena bada, ondorengo lotura bisita ezazu pasahitza aldatzeko:

en: Send Lost PW Hash
eu: Pasahitzaren Hash kodea bidali

en: A confirmation email is being sent to verify the submitted email address. Visiting the link sent in this email will activate the account.
eu: Ahora recibirá un correo de confirmación para verificar su cuenta de correo. Visitando el enlace que le hemos enviado le activará la cuenta.

en: Login Name (do not use uppercase letters):
eu: Kontuaren izena (ez erabili maiuskularik) *:

en: Password (min. 6 chars):
eu: Pasahitza (gutxienez 6 karaktere) *:

en: Password (repeat):
eu: Pasahitza (errepika ezazu) *:

en: Language Choice:
eu: Zure hizkuntza aukeratu:

en: Register
eu: Erregistratu hadi

en: Account already active.
eu: Kontua ez dago aktibatua oraindik.

en: Cannot confirm account identity - invalid confirmation hash (or login name)
eu: Zure kontu identitatea ezin da konfirmatu - 'hash' baieztapen baliogabekoa (edo erabiltzaile izena)

en: Credentials you entered do not correspond to valid account.
eu: Sartu duzun ziurtagiria ez dator baliodun kontuekin bat.

en: Error while activating account
eu: Akatsa kontua aktibatzen zenuen bitartean

en: In order to complete your registration, login now. Your account will then be activated for normal logins.
eu: Zure izenematea bukatzeko autentifikatu zaitez orain. Horrela zure kontua aktibatuko da.

en: Approving Project: %s
eu: Taldea onartu: %s

en: Approving Pending Projects
eu: Zintzilik dauden proiektuak onartzen

en: No Pending Projects to Approve
eu: Ez daude proiekturik onartzeke

en: Pending projects:
eu: Zintzilik dauden proiektuak:

en: Edit Project Details
eu: Proiektuen xehetasunak aldatu

en: View/Edit Project Members
eu: Proiektuaren kideak ikusi/aldatu

en: Approve
eu: Onartu

en: (manage responses)
eu: (erantzunak kudeatu)

en: Custom response title and text
eu: Ohiko erantzunen izenburu eta testua

en: Home Box:
eu: Postontzia:

en: HTTP Domain:
eu: HTTP domeinua:

en: License Other:
eu: Beste lizentzia:

en: Pending reason:
eu: Arrazoia zergatik dagoen zintzilik:

en: Approve All On This Page
eu: Onartu orri honetako guztia

en: Cron Manager
eu: Cron Kudeatzailea

en: Unable to insert already active database.
eu: Ez da posible aktibatutako datu basea gehitzea.

en: Site Admin: Groups' DB Maintenance
eu: Sistemaren administrazioa: taldeen datu baseen administrazioa

en: Statistics for Project Databases
eu: Proiektuen datu baseen estadistikak

en: Count
eu: Kontagailua

en: No databases defined
eu: Ez dago definitutako datu baserik

en: Displaying Databases of Type:
eu: Mota honetako datu basea erakusten:

en: Add an already active database
eu: Aktibatutako datu basea gehitu

en: Section
eu: Atala

en: Subsection
eu: Azpiatala

en: Setting
eu: Ezaugarriak

en: Instruction email sent
eu: Posta elektronikoa bidali zaizu argibideekin

en: Pending (P)
eu: Zintzilik (P)

en: Incomplete (I)
eu: Bukatugabea (I)

en: Active (A)
eu: Aktibatua (A)

en: Holding (H)
eu: Gogoan gorde (R)

en: Registration Application:
eu: Aplikazio erregistroa:

en: Resend New Project Instruction Email
eu: Proiektu berri baten argibideekin posta berbidali

en: Public?
eu: Publikoa?

en: License
eu: Lizentzia

en: User Maintenance
eu: Erabiltzaileen mantentze lanak

en: Display Full User List/Edit Users
eu: Erabiltzaileen zerrenda osoa erakutsi / Erabiltzaileak aldatu

en: Search <em>(userid, username, realname, email)</em>
eu: Bilatu <em>(userid, username, realname, email)</em>

en: Edit Role
eu: Rola Aldatu

en: Registered projects: <strong>%d</strong>
eu: Erregistratutako projektuak: <strong>%d</strong>

en: Active projects: <strong>%d</strong>
eu: Aktibitatedun projektuak: <strong>%d</strong>

en: Pending projects: <strong>%d</strong>
eu: Onesteke dauden projektuak: <strong>%d</strong>

en: Search <em>(groupid, project Unix name, project full name)</em>
eu: Bilatu <em>(groupid, group Unix name, full name)</em>

en: Register New Project
eu: Proiektu berria erregistratu

en: Hold (H)
eu: Geldituak (H)

en: Stats
eu: Estatistikak

en: Site-Wide Stats
eu: Webgunearen estadistikak

en: Trove Project Tree
eu: Proiektuen zuhaitz mapa

en: Display Trove Map
eu: Proiektuen mapa erakutsi:

en: Add to the Trove Map
eu: Proiektuen mapa gehitu

en: Site Utilities
eu: Webgunearen erabilgarritasunak

en: Mail Engine for %s Subscribers
eu: Posta motorra %s harpidedunentzako

en: Site Mailings Maintenance
eu: Webgune honetako korrespondentziaren mantentze lanak

en: Add, Delete, or Edit File Types
eu: Fitxero motak gehitu, ezabatu edo aldatu

en: Add, Delete, or Edit Processors
eu: Prozesadoreak gehitu, ezabatu edo aldatu

en: Add, Delete, or Edit Themes
eu: Gaiak gehitu, ezabatu edo aldatu

en: Most Recent Opened Sessions
eu: Azken sesio irekiak

en: Virtual Host Admin Tool
eu: Virtual Host administrazioaren tresna

en: Project Database Administration
eu: Proiektuen datu baseen administrazioa

en: Mailing successfully scheduled for delivery
eu: Postaren bidaltzea ongi programatu da

en: Active Deliveries
eu: Bidaltze aktiboak

en: (select)
eu: (aukeratu)

en: All Project Developers
eu: Proiektuen kolaboratzaile guztiak

en: All Project Admins
eu: Proiektuen administrari guztiak

en: All Users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: Developers (test)
eu: Kolaboratzaileak (proban dago)

en: Text of Message
eu: Mezuaren testua

en: Schedule for Mailing
eu: Posta bidaltzea programatu

en: Last user_id mailed
eu: Posta azken erabiltzaileari bidali zaio

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Site Admin: Edit Rejection Responses
eu: Sistemaren administrazioa: ukatze erantzuna aldatu

en: Edited Response
eu: Aldatutako erantzuna

en: Edit Response:
eu: Erantzuna aldatu:

en: Response Title:
eu: Erantzunaren izenburua:

en: Response Text:
eu: Erantzunaren testua:

en: Deleted Response
eu: Ezabatutako erantzuna

en: If you are not sure then why did you click “Delete”?
eu: Ziur ez bazenden, zergatik sakatu zenuen ezabatzeko?

en: By the way, I didn't delete... just in case...
eu: Bestalde, ez dut ezabatuko... badaezpadare...

en: Added Response
eu: Gehitutako erantzuna

en: Create New Response:
eu: Erantzun berria sortu:

en: Admin Search Results
eu: Administrazioa. Bilaketaren erantzuna.

en: Full Name
eu: Izen osoa

en: Add New Trove Category
eu: Proiektuen mapara kategori berria gehitu

en: Parent Category
eu: Goi kategoria

en: New category short name (no spaces, Unix-like)
eu: Kategoria berriaren izen motza (espaziorik gabe, Unix erara)

en: New category full name (maximum length is 80 chars)
eu: Kategoria berriaren izen osoa (muga 80 karaktere)

en: Edit Trove Category
eu: Proiektuen mapako kategoriak aldatu

en: Category short name (no spaces, Unix-like)
eu: Kategoria berriaren izen motza (espaziorik gabe, Unix erara)

en: Category full name (maximum length is 80 chars)
eu: Kategoria berriaren izen osoa (muga 80 karaktere)

en: Category description (maximum length is 255 chars)
eu: Kategoria berriaren azalpena (muga 255 karaktere)

en: Browse Trove Tree
eu: Proiektuen mapatik nabigatu

en: Site Mailings Subscription Maintenance
eu: Webgune honetako posta harpidetzaren mantentze lanak

en: Unsubscribe user:
eu: Erabiltzailea ezizenemateko:

en: You can unsubscribe user either from admin-initiated sitewide mailings or from all site mailings (admin-initiated and automated mailings, like forum and file release notifications).
eu: Administrariek idatzitako posta edo edozein posta zerrendatik ezizeneman dezakezu erabiltzaile hau (administrariek idatzitako postak, posta automatikoak, forokoak eta automatikoki sortutakoak).

en: MAIL
eu: POSTA

en: All
eu: Denak

en: Admin-initiated mailings
eu: Administrariek idatzitako postak

en: User unsubscribed
eu: Ezizenemandako erabiltzailea

en: Show users matching pattern
eu: Errepikatuak dauden erabiltzaileak erakutsi

en: user_id
eu: erabiltzailearen_id-a

en: Site Mail.
eu: Web atariko posta.

en: Comm. Mail.
eu: Comm. posta.

en: No Unix account (N)
eu: Ez duzu Unix (N) konturik

en: Suspended (S)
eu: Suspenditua(S)

en: Deleted (D)
eu: Ezabatua (D)

en: Site Admin: User Info
eu: Administrariaren gunea: erabiltzailearen informazioa

en: Account Information
eu: Kontuaren informazioa

en: Web account status
eu: Web kontuaren egoera

en: Unix Account Status
eu: Unix kontuaren egoera

en: Current confirm hash:
eu: Egungo Hash baieztapena:

en: This pages allows to change only direct properties of user object. To edit properties pertinent to user within specific project, visit admin page of that project (below).
eu: Orri hauek erabiltzailearen ezaugarriak aldatzea ahalbideratzen dute. Talde bateko erabiltzailearen ezaugarriak editatzeko administrazio, dagokion taldeko administrariaren atala bisita ezazu (beheran).

en: Unix status updated mirroring web status, unless it has value “No Unix account (N)”
eu: Unix egoera eguneratua webgunea isladatzen ("mirroring") zen bitartean, bestela ondorengo balio du 'Ez du Unix (N) konturik'

en: Operations
eu: Eragiketak

en: User updated to %s status
eu: Erabiltzaile hau %s egoerara eguneratu da

en: Suspended
eu: Suspenditua

en: (*)Pending
eu: (*)Zintzilik

en: Add date
eu: Data gehitu

en: User Profile
eu: Profila ikusi

en: Suspend
eu: Suspenditua

en: User List
eu: Erabiltzaile Zerrenda

en: Virtual Host
eu: Alegiazko ostatua

en: Virtual Host entry updated.
eu: VHOST sarbidea eguneratu da.

en: Virtual Host Administration
eu: Host birtualaren administrazioa

en: Add Virtual Host
eu: Virtual Host gehitu

en: Virtual Host Name
eu: Host birtualaren izena

en: Tweak Directories
eu: Tweak direktorioak

en: Get Info
eu: Informazioa hartu

en: Update Record:
eu: Erregistro eguneratu:

en: VHOST ID
eu: VHOST ID-a

en: VHOST Name
eu: VHOST izena

en: Group
eu: Taldea

en: Htdocs Dir
eu: HTML (Htdocs) direktorioa

en: CGI Dir
eu: CGI direktorioak

en: Diary and Notes for
eu: Egunkaria eta Oharrak

en: Entry Not Found For This User
eu: Erabiltzaile honentzako ez dago oharrik.

en: Existing Diary and Notes Entries
eu: Dauden apunteak

en: This User Has No Diary Entries
eu: Erabiltzaile honek ez ditu oharrik.

en: Monitor a User
eu: Erabiltzailea monitorizatu

en: Error inserting into user_diary_monitor
eu: User_diary_monitor eguneratzean akatsa.

en: User is now being monitored
eu: Orain sistemak erabiltzailea monitorizatzeko lanetan ari da.

en: You will now be emailed this user's diary entries.
eu: Erabiltzaileak egunkaria erabiltzen duenean posta bat bidaliko da.

en: To turn off monitoring, simply click the <strong>Monitor user</strong> link again.
eu: Monitorizazioa gelditzeko, honen gainean <strong>erabiltzailea monitorizatu</strong> klik egin berriro.

en: You will not receive any more emails from this user
eu: Orain erabiltzaileak bere egunkarian idazten duenean ez du postarik jasoko.

en: Error: Choose a User To Monitor First
eu: Akatsa - ez dago hautatutako erabiltzailerik.

en: User Ratings Page
eu: Evaluación del Erabiltzailea

en: Ratings Recorded
eu: Zure ebaluaketa grabatua izan da.

en: You can re-rate this person by simply returning to their ratings page and re-submitting the info.
eu: Erabiltzaile hau ber-ebaluatu daiteke bere eritzi webgunera itzultzeagatik. Horretarako, informazioa berbidali.

en: Comment
eu: Azalpenak

en: Forums Administration
eu: Foroak administrazioa

en: Email All Posts To:
eu: Posta elektronikoz A Mezu guztiak bidali:

en: Add This Forum
eu: Foro hau gehitu

en: Change forum status
eu: Foroaren egoera aldatu.

en: You can adjust forum features from here. Please note that private forums can still be viewed by members of your project, not the general public.
eu: Hemendik foroaren ezaugarriak aldatu daitezke. Kontuan izan proiektuko lankideek foro pribatuak irakurtzeko baimena dutela, erabiltzaile arruntak ez ordea.

en: Delete a Message
eu: Mezua ezabatu

en: WARNING! You are about to permanently delete a message and all of its comments!!
eu: ¡ARGI! ¡Mezua bere erantzun guztiekin ezabatzera zoaz erabat!

en: No Forums Found for %s
eu: %s -erako ez dira fororik aurkitu

en: Close Window
eu: Lehioa itxi

en: Message Posted Successfully
eu: Mezua arrakastaz aldatu da

en: Nested
eu: Anidatua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Change View
eu: Ikusteko era aldatu

en: Topic
eu: Gaia

en: Topic Starter
eu: Nork idatzi zuen lehenengo

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Last Post
eu: Azken argitalpena

en: Posts
eu: Azalpenak

en: This message does not (any longer) exist
eu: Mezu hau ez da ageri

en: Thread View
eu: Elkarrizketa ikusi

en: Post a comment to this message
eu: Mezu honi erantzun bat bidali

en: Forum Position Saved. New messages will be highlighted when you return
eu: Zure egoera foroan gordea izan da. Berriro sartzean mezu berriak azpimarraturik azalduko dira.

en: Release Edit/File Releases
eu: Paketeak aldatu

en: Release Notes Are Too Small
eu: Berrikuspenaren oharrak laburregiak dira

en: Change Log Is Too Small
eu: Aldaketen informazioa laburregia da

en: Data Saved
eu: Gordetako datuak

en: File Released
eu: Eguneratutako fitxeroa

en: File Deleted
eu: Ezabatutako fitxeroa

en: File Updated
eu: Eguneratutako fitxeroa

en: Edit Releases
eu: Bertsioa editatu

en: Release Name
eu: Bertsioaren izena

en: Edit the Release Notes or Change Log for this release of this package. These changes will apply to all files attached to this release.
eu: Paketearen bertsio honen oharrak eta aldaketak aldatu. Aldaketa hauek bertsio honetako fitxero guztietan ezarriko dira.

en: You can either upload the release notes and change log individually, or paste them in together below.
eu: Ohar eta aldaketa hauek bidali ditzakezu banan bana edo beran kopiatu.

en: Upload Release Notes
eu: Eguneratutako bertsioaren oharrak

en: Upload Change Log
eu: Eguneratutako bertsioko aldaketen zerrenda

en: Paste The Notes In
eu: Oharrak hemen kopiatu

en: Paste The Change Log In
eu: Aldaketen zerrenda hemen kopiatu

en: Preserve my pre-formatted text
eu: Nere testua aurreformateatua mantendu

en: Submit/Refresh
eu: Bidali/Berritu

en: File Type
eu: Fitxero mota

en: Processor Type
eu: Prozesadore mota

en: Add This File
eu: Fitxero hau gehitu

en: Once you have added files to this release you <strong>must</strong> update each of these files with the correct information or they will not appear on your download summary page.
eu: Bertsio honi fitxeroak gehitutakoan, horietako bakoitza eguneratu <strong>behar</strong> duzu informazio egokiarekin. Bestela ez dira deskargako laburpen orrian aterako.

en: Update/Refresh
eu: Eguneratu/Berritu

en: Delete File
eu: Fitxeroa ezabatu

en: Added Package
eu: Paketea gehitu

en: Updated Package
eu: Paketea eguneratu

en: Click here to %1$s quick-release a file %2$s
eu: Hemen sakatu %1$s -en %2$s fitxeroa eguneratzeko

en: Add Release
eu: Bertsioan gehitu

en: New Package Name
eu: Pakete berriaren izena

en: Public
eu: Publikoa

en: Create This Package
eu: Paketea sortu

en: Must define a release name.
eu: Bertsioaren izena definitu.

en: Must select a package.
eu: Pakete bat aukeratu.

en: Quick Release System
eu: Argitaratzeko sistema azkarra

en: Package ID
eu: Ident.Paketea

en: No File Types Available
eu: Ez dago fitxero mota erabilgarririk

en: Or %1$s create a new package %2$s
eu: %1$s -ek %2$s paketea sortzeko

en: Release File
eu: Fitxeroa argitaratu

en: Release New File Version
eu: Release Fitxeroaren bertsio berria

en: Project Filelist
eu: Fitxero zerrenda

en: No File Packages
eu: Fitxerorik gabeko paketeak

en: Below is a list of all files of the project.
eu: Beran proiektuetako fitxero guztien zerrenda ikusgai daukazu.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
eu: Deskargatu baino lehen, bertsioen oharrak eta aldaketak irakurri ditzakezu (argitaratutako bertsioa sakatzen ikusgai).

en: To create a new release click here.
eu: Bertsio berri bat sortzeko egin klik hemen.

en: No releases
eu: Bertsiorik gabe

en: D/L
eu: Deskargak

en: Arch
eu: Arkitektura

en: File Release Notes and Changelog
eu: Argitaratze oharrak

en: %s Statistics
eu: %s -en estatistikak

en: Top Project Downloads
eu: Gehien deskargatutako proiektuak

en: Highest Ranked Users
eu: Hobekien puntuatutako erabiltzaileak

en: Most Active This Week
eu: Asteko proiektu aktiboena

en: Recently Registered Projects
eu: Duela gutxi erregistratutako projektuak

en: Hosted Projects
eu: Erregistratutako proiektuak

en: Registered Users
eu: Erregistratutako erabiltzaileak

en: This drop-down box represents the person to which a tracker item is assigned.
eu: Lehio honetan proiektuaren administraria ageri da. Honi erregistroaren elementu bat esleitzen zaio.

en: This drop-down box represents the current status of a tracker item.
eu: Lehio honek erregistro baten elementuen egoera erakusten du.

en: You can set the status to “Pending” if you are waiting for a response from the tracker item author.  When the author responds the status is automatically reset to that of “Open”. Otherwise, if the author does not respond with an admin-defined amount of time (default is 14 days) then the item is given a status of “Deleted”.
eu: Egoera "zintzilik" jartzen duzunean erregistroaren egilearen erantzuna itxaroten zaudela esan nahi du. Egileak egoera erantzuten duenean automatikoki "Irekia" jartzen da. Egileak ez badu definitutako denboran (14 egun defektuz) erantzuten orduan elementuari "Ezabatua" egoera jartzen zaio.

en: The Sort By option allows you to determine how the browse results are sorted.
eu: "Nola antolatu" aukerak jasotako erantzunak nola jarri ordenean erakusten du.

en: You can sort by ID, Priority, Summary, Open Date, Close Date, Submitter, or Assignee.  You can also have the results sorted in Ascending or Descending order.
eu: Antolatzeko aukerak hauek dituzu: ID, Lehentasuna, Laburpena, Zabaltze data, Ixte data, Nork bidalia edo Nori esleitua. Aldi berean, alfabetikoki goranzka edo beheranzka antolatu dezakezu.

en: The Data Type option determines the type of tracker item this is.  Since the tracker rolls into one the bug, patch, support, etc... managers you need to be able to determine which one of these an item should belong.
eu: Datu mota aukerak erregistro mota zehazten du. Erregistroa akatsen, adabakien, eskaeren... kudeatzaileetako batetara joango denez zehaztu egin behar duzu.

en: The priority option allows a user to define a tracker item priority (ranging from 1-Lowest to 5-Highest).
eu: Lehentasun aukerak erabiltzaileari erregistroaren lehentasuna zehaztea ahalbideratzen du (1-etik 5-ra: garrantzi gutxitik altura).

en: This is especially helpful for bugs and support requests where a user might find a critical problem with a project.
eu: Hau oso erabilgarria da gehienbat akatsentzako eta sostengu eskaerentzako, non erabiltzaileak arazo larria eduki lezake bere proiektuan.

en: The canned response drop-down represents a list of project admin-defined canned responses to common support or bug submission.
eu: Bildutako edo ohiko erantzunen lehioak administradorak aukeratutako erantzunen zerrenda erakusten du. Erantzun hauek denon artean bidalitako sostengu, eskaera eta akatsak bidaltzetik jaso dira.

en: If you are a project admin you can click the “Manage Canned Responses” link to define your own canned responses
eu: Proiektu administraria bazara “Manage Canned Responses” lotura sakatu gordetako zure ohiko erantzunak finkatzeko.

en: When you wish to attach a file to a tracker item you must check this checkbox before submitting changes.
eu: Erregistro bati fitxero bat atxeki nahi diozunean laukitxoa aukeratu behar duzu aldaketak bidali baino lehen.

en: Lowest
eu: Behea

en: Highest
eu: Altua

en: My Personal Page
eu: Nere orri pertsonala

en: My Diary and Notes
eu: Egunkaria eta Oharrak

en: Register Project
eu: Proiektu berria erregistratu

en: en
eu: eu

en: Browse by Category
eu: Kategorien arabera nabigatu

en: There are no public trackers available
eu: Ez daude "tracker" publikorik eskuragarri

en: No data found to report
eu: Ez daude daturik txostenean

en: Last day(s)
eu: Azken eguna(k)

en: Last week(s)
eu: Azken astea(k)

en: Last month(s)
eu: Azken hilabetea(k)

en: Last year(s)
eu: Azken urtea(k)

en: Project lifespan
eu: Proiektuaren ibilbidea

en: for
eu: Zeinentzako

en: This project has not yet categorized itself in the
eu: Proiektu hau oraindik ez da kategorizatu

en: Trove Software Map
eu: Proiektuen mapa

en: Personal Information
eu: Informazio pertsonala

en: User chose not to participate in peer rating
eu: Erabiltzaile honek ez du erabiltzaileen puntuaketetan parte hartzen.

en: Diary and Notes
eu: Egunkaria eta Oharrak

en: Diary/Note entries:
eu: Egunkariaren/oharren sarrerak:

en: View Diary and Notes
eu: Egunkaria eta oharrak ikusi

en: Monitor this Diary
eu: Egunkari hau monitorizatu

en: Skills Profile
eu: Esperientzia

en: Low
eu: Baxua

en: High
eu: Altua

en: Survey Privacy
eu: Inkestaren pribatutasuna

en: Survey not found.
eu: Inkesta ez da ageri.

en: Existing mailing lists
eu: Dauden Posta Zerrendak

en: Subscribe/Unsubscribe/Preferences
eu: Harpidetu/Harpidetza desegin/Aukerak

en: Added bookmark for <strong>%1$s</strong> with title <strong>%2$s</strong>
eu: <strong>%1$s</strong> tzat sortutako marka <strong>%2$s</strong> izenburuarekin.

en: Visit the bookmarked page
eu: Orri honetara joan

en: Back to your homepage
eu: Orri pertsonalera itzuli

en: Bookmark URL
eu: Markaren URL-a

en: Bookmark Title
eu: Markaren izenburua

en: Bookmark Updated
eu: Marka eguneratua

en: Failed to update bookmark.
eu: Akatsa marka eguneratzean.

en: Edit Bookmark
eu: Markak argitaratu

en: You're not a member of any active projects
eu: Ez zara aktiboa dagoen inungo proiektukoa

en: Diary Updated
eu: Arrakastaz eguneratutako egunkaria

en: Nothing Updated
eu: Ezer Eguneratzeke

en: Item Added
eu: Sortutako apuntea

en: Entry not found or does not belong to you
eu: Ez dago horrelako apunterik edo ez da zurea

en: Add A New Entry
eu: Apunte berria idatzi

en: Update An Entry
eu: Apuntea eguneratu

en: Is Public
eu: Publikoa

en: If marked as public, your entry will be mailed to any monitoring users when it is first submitted.
eu: Zure apuntea "publikoa" bezela ezarria badago, apuntea postaz bidaliko zaio zure egunkaria monitorizatzen ari denari.

en: You Have No Diary Entries
eu: Ez daude apunterik zure egunkarian

en: Quitting Project
eu: Proiektutik irtetzen

en: You are about to remove yourself from the project. Please confirm your action:
eu: Proiektutik ezabatzekotan zaude. Horrela bada baieztatu zure asmoa mesedez:

en: New File Releases
eu: Argitalpen berria

en: Released by:
eu: Nork argitaratua:

en: Module:
eu: Moduloa:

en: This project has not submitted a description
eu: Proiektu honek ez du deskribapenik argitaratu

en: Project Total:
eu: Guztira proiektuak:

en: Notes and Changes
eu: Oharrak eta Aldaketak

en: Newer Releases
eu: Argitalpen berriak

en: Older Releases
eu: Argitalpen zaharrak

en: No Queued Items Found
eu: Ez daude itsatsitako elementuak proiektu honetarako

en: Choose a News item and you can browse, search, and post messages.
eu: Aukeratu Berri elementu bat eta aztertu, bilatu eta mezuak bidali ditzazkezus.

en: No News Found
eu: Ez dira berririk aurkitu

en: Read More/Comment
eu: Gehiago irakurri/Azalpenak idatzi

en: News archive
eu: Albisteen artxiboa

en: Submit News
eu: Enviar Albisteak

en: Submitting news from the news group is not allowed.
eu: Albisteen taldetik berriak bidaltzea galerazita dago.

en: News Added.
eu: Idatzitako albisteak.

en: Error: both subject and body are required.
eu: Akatsa - bai gaia eta bai berriaren gorputza beharrezkoak dira.

en: Category Inserted
eu: Sartutako kategoria

en: Once you add a category, it cannot be deleted
eu: Kategoria bat sortzen baduzu ezin izango duzu ezabatu

en: Start by filling in the fields below. When you click continue, you will be shown a list of skills and experience levels that this job requires.
eu: Beherako eremuak betetzen hasi. Jarraitu sakatzean lan honek eskatzen duen trebezia eta esperientzia maila zehazteko zerrenda erakutsiko zaizu.

en: Short Description
eu: Deskribapen motza

en: Long Description
eu: Deskribapen luzea

en: Continue >>
eu: Jarraitu >>

en: Job inserted successfully
eu: Arrakastaz sartutako lana

en: Job updated successfully
eu: Arrakastaz eguneratutako lana

en: Skill
eu: Trebezia

en: Job update failed - wrong project_id
eu: Akatsa lana eguneratzean - project_id -a baliogabea

en: Job skill updated successfully
eu: Lanaren trebezia arrakastaz eguneratu da

en: Job skill update failed - wrong project_id
eu: Akatsa lanaren trebeziaeguneratzean - project_id -a ez da zuzena

en: Job skill deleted successfully
eu: Lanaren trebezia arrakastaz ezabatu da

en: Job skill delete failed - wrong project_id
eu: Akatsa lanaren trebezia ezabatzean - project_id -a ez da zuzena

en: Now you can edit/change the list of skills attached to this posting. Developers will be able to match their skills with your requirements.
eu: Orain eskaera honekin zerikusia duten trebezien zerrendak argitaratu/aldatu ditzakezu. Horrela lankideek beren trebeziak zure beharren arabera egokitzen diren ikusi ahal izango dute.

en: All postings are automatically closed after two weeks.
eu: Eskaera guztiak automatikoki ixten dira bi aste ondoren.

en: Update Descriptions
eu: Deskribapenak eguneratu

en: Finished
eu: Bukatua

en: User updated successfully
eu: Erabiltzailea arrakastaz eguneratu da

en: Skill added successfully
eu: Trebezia arrakastaz gehitu da

en: Keywords
eu: Gako hitzak

en: No skills selected to edit.
eu: Ez da inungo trebeziarik aukeratu argitalpenerako.

en: Edit Skills
eu: Lanarentzako trebeziak argitaratu

en: Done
eu: Egina

en: Cancelled skills update
eu: Trebezien eguneratzea bertan behera gelditu da

en: No skills selected to delete.
eu: Ez da trebeziarik aukeratu ezabatzeko.

en: Confirm skill delete
eu: Trebeziaren ezabapena baieztatu

en: Are you <strong>sure</strong> you wish to continue?
eu: ¿<strong>Ziur</strong> al zaude jarraitu nahi duzula?

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Skill deletion cancelled
eu: Trebezia ezabapena bertan behera gelditu da

en: Edit Your Profile
eu: Zure profila argitaratu

en: No Such User
eu: Horrelako erabiltzailerik ez

en: Edit Public Permissions
eu: Baimen publikoak argitaratu

en: The following option determines if others can see your skills. If they cannot, you can still enter your skills.
eu: Ondorengo aukera honek zure trebeziak ikusgai egongo diren ala ez erabakitzen du. Nahiz eta beraiek ez ikusi zure trebeziak sartu ditzakezu.

en: Update Permissions
eu: Baimenak eguneratu

en: No skill types in database (skills_data_types table)
eu: Ez dago trebeziarik datu basean (skills_data_types taula)

en: Add a new skill
eu: Trebezi berri bat gehitu

en: You can enter new skills you have acquired here. Please enter the start and finish dates as accurately as possible.
eu: Hemen, ikasi dituzun trebeziak gehitzeko aukera duzu. Mesedez, hasiera eta amaiera datak zehazki jarri.

en: All fields are required!
eu: ¡Eremu guztiak derrigorrezkoak dira!

en: Keywords (max 255 characters)
eu: Hitz gakoak (gehienez 255 karaktere)

en: Add This Skill
eu: Trebezia hau gehitu

en: Edit/Delete Your Skills
eu: Argitaratu/Ezabatu zure trebeziak

en: Help Wanted Latest Posts
eu: Laguntza eskaeren azken argitalpenak

en: Help Wanted System
eu: Laguntza behar duten proiektuak

en: Here is a list of positions available for this project.
eu: Hemen proiektu honetan eskuragarri dauden posizioen zerrenda dago.

en: Click job titles for more detailed descriptions.
eu: Lanen izenburuan sakatu deskribapen zehatzagoak irakurtzeko.

en: Last posts
eu: Azken ekarpenak

en: more latest posts
eu: Ekarpen berri gehiago

en: Must select a skill ID
eu: Trebezien ID-a aukeratu behar duzu

en: Added to skill inventory
eu: Trebezien inbentariora gehitu

en: Error: skill already in your inventory
eu: Akatsa - trebezi hori badago inbentarioan

en: You must be logged in first
eu: Lehenengo izenpetu behar duzu

en: Level
eu: Maila

en: Experience
eu: Esperientzia

en: No Skill Inventory Set Up
eu: Ez da trebezien inbentarioa eratu

en: Add Skill
eu: Trebezia gehitu

en: Invalid ID
eu: ID baliogabea

en: Date Opened
eu: Irekitze data

en: %s project
eu: Proiektua %s

en: None Found
eu: Ez dira aurkitu

en: View a Job
eu: Lan bat ikusi

en: Contact Info
eu: Kontaktu informazioa

en: Required Skills
eu: Beharrezko trebeziak

en: View a User Profile
eu: Lankidearen profila ikusi

en: This user has set his/her profile to private.
eu: Erabiltzaile honek ez du profil pribatua.

en: Skills profile for
eu: Trebezien profila honetarako

en: Add a new Task
eu: Taza bat sortu

en: Task Details
eu: Atazaren zehaztasunak

en: Estimated Hours
eu: Aurreikusitako orduak

en: The system will modify your start/end dates if you attempt to create a start date earlier than the end date of any tasks you depend on.
eu: Sistemak hasiera eta bukaera datak aldatuko dizkizu, saiatzen bazara ataza honen menpe dagoen edozein atazen hasiera data bukaera datarena baino lehenago jartzen.

en: View Calendar
eu: Egutegia ikusi

en: Category Updated
eu: Kategoria eguneratua

en: No categories defined
eu: Zehaztugabeko kategoriak

en: Category Name
eu: Kategoriaren izena

en: Send All Updates To
eu: Eguneratze guztiak hona bidali

en: You can modify an existing subproject using this form. Please note that private subprojects can still be viewed by members of your project, but not the general public.
eu: Formulario hau erabiltzen azpiproiektu bat aldatu dezakezu. Gogoratu proiektu pribatuak egitasmo horien kideak bakarrik ikusi dezaketela, eta ez publiko arruntak.

en: Browse tasks
eu: Atazak gainetik irakurri

en: Task Id
eu: Atazaren ID-a

en: Sort On
eu: Nola antolatua

en: Browse
eu: Gainetik irakurri

en: No Matching Tasks found
eu: Ez daude bat datozen atazik

en: Add tasks using the link above
eu: Atazak gehitu beherako lotura erabiltzen

en: * Denotes overdue tasks
eu: * atzeratutako atazak markatzen ditu

en: January
eu: urtarrila

en: February
eu: otsaila

en: March
eu: martxoa

en: April
eu: apirila

en: May
eu: maiatza

en: June
eu: ekaina

en: July
eu: uztaila

en: August
eu: abuztua

en: September
eu: iraila

en: October
eu: urria

en: November
eu: azaroa

en: December
eu: abendua

en: Task Detail
eu: Atazaren zehaztasunak

en: Original Comment
eu: Jatorrizko azalpena

en: Gantt Chart
eu: Gantt diagrama

en: Not Started
eu: Hasigabea

en: Tasks That Depend on This Task
eu: Ataza honen menpean dauden atazak

en: No Tasks are Dependent on This Task
eu: Ataza honen menpean ez dago inungo atazik

en: Related Tracker Items
eu: Erlazionatuak dauden erregistroko elementuak

en: No Related Tracker Items Have Been Added
eu: Ez dira erlazionatuak dauden erregistroko elementurik gehitu

en: No Comments Have Been Added
eu: Ez da azalpenik eman

en: Task Change History
eu: Atazaren aldaketen historikoa

en: No Changes Have Been Made
eu: Ez da aldaketik egin

en: Choose a Subproject and you can browse/edit/add tasks to it.
eu: Azpiproiektu bat aukeratu eta bertan atazak ikusi/argitaratu/gehitu ahal izango dituzu.

en: Modify Task
eu: Ataza aldatu

en: You should choose only tasks which must be completed before this task can start.
eu: Ataza honekin hasteko, osatuak dauden atazak aukeratu behar dituzu derrigorrez.

en: Day
eu: Eguna

en: Task Reporting System
eu: Atazen txostenak egiteko sistema

en: Aging Report
eu: Denboraren txostena ataza bakoitzarentzat

en: Report by Assignee
eu: Atazak erabiltzailearen arabera

en: Report by Subproject
eu: Txostena atazen multzoen arabera

en: Average duration for closed tasks (days)
eu: Atazak amaitzeko iraupenaren batazbestekoa (egunetan)

en: Number of started tasks
eu: Hasitako ataza kopurua

en: Number of tasks still not completed
eu: Oraindik osatugabeko ataza kopurua

en: Tasks By Category
eu: Atazak kategoriaren arabera

en: Open Tasks By Category
eu: Irekitako atazak kategoriaren arabera

en: All Tasks By Category
eu: Ataza guztiak kategoriaren arabera

en: Tasks By Assignee
eu: Atazak erabiltzailearen arabera

en: Open Tasks By Assignee
eu: Irekitako atazak erabiltzailearen arabera

en: All Tasks By Assignee
eu: Erabiltzaileari esleitutako ataza guztiak

en: Task Created Successfully
eu: Ongi sortutako ataza

en: Task Updated Successfully
eu: Ongi eguneratutako ataza

en: Successfully Added Tracker Relationship
eu: Successfully Erregistroaren zerrenda ongi gehitu da

en: Cannot add database entry
eu: Datu basearen sarrera ezin dut gehitu

en: Database scheduled for creation
eu: Datu basearen eraketa programatu da

en: Database Information
eu: Datu basearen informazioa

en: Click to confirm deletion
eu: Ezabapena baieztatzeko egin klik hemen

en: Add New Database
eu: Datu base berri bat gehitu

en: Database Type
eu: Datu base mota

en: Maximum number of databases of all types have been allocated
eu: Baimendutako datu base kopurua erreserbatu da datu base mota guztietan

en: DB Type
eu: Datu base mota

en: New Password
eu: Pasahitza berria

en: Confirm New
eu: Berria baieztatu

en: Current Databases
eu: Orain dauden datu baseak

en: Error: file must be > 20 bytes and < 256000 bytes in length
eu: Akatsa - Fitxero baten tamaina 20 bytes baino handiagoa eta 256000 bytes baino tamaina txikiagoa izan behar du.

en: Multimedia File Uploaded
eu: Multimedia fitxeroa kargatu

en: Both file name and description are required
eu: Derrigorrezkoak dira bai izena eta bai deskribapena

en: Multimedia File Deleted
eu: Multimedia fitxeroa ezabatua izan da

en: File description is required
eu: Fitxeroaren deskribapena beharrezkoa da

en: Multimedia File Properties Updated
eu: Multimedia fitxeroaren ezaugarriak eguneratuak

en: Edit Multimedia Data
eu: Multimedia datuak argitaratu

en: You can store up to %s MB of multimedia data (bitmap and vector graphics, sound clips, 3D models) in the database. Use this page to add/delete your project multimedia data.
eu: Gehiene multimedia datuetan MB %s biltegiratu ditzakezu (bitmap eta bektoreen grafikoak, musika, 3D modeloak) datu basean. Orri hau erabili multimedia datuak gorde eta ezabatzeko.

en: Replace with new file (optional)
eu: Fitxero berri batekin ordezkatu (hautazkoa)

en: MIME Type
eu: MIME mota

en: Reset
eu: Berriz jarri

en: Add Multimedia Data
eu: Multimedia datuak gehitu

en: Local filename
eu: Fitxero lokala

en: Del
eu: Ezabatu

en: Update All Category Changes
eu: Kategorien aldaketa guztiak eguneratu

en: Misc. Project Information
eu: Varia proiektuaren informazioa

en: Homepage Link
eu: Hasiera orrira lotura:

en: If you wish, you can provide default email addresses to which new submissions will be sent
eu: Nahi baduzu, lehentasunezko posta kontu bat eman dezakezu. Bertara edozein argitalpen berri bidaliko da.

en: New Document Submissions
eu: Dokumentu berrien argitalpena

en: (send on all updates)
eu: (eguneratze guztietan bidali)

en: Add Users From List
eu: Zerrendako Erabiltzaileak Gehitut

en: Choose the role for each user and then press “Add All”.
eu: Aukeratu erabiltzaile bakoitzaren rola eta gero sakatu “Denak Gehitu”.

en: Add All
eu: Denak Gehitu

en: Project History
eu: Proiektuaren historia

en: Post Jobs
eu: Lanak argitaratu

en: Edit Jobs
eu: Lanak argitaratu

en: Database Admin
eu: Admin. Datu Baseak

en: This log will show who made significant changes to your project and when
eu: Erregistro honek nork eta noiz egin ziren aldaketa esanguratsuenak

en: <strong>NOTE:</strong><dl><dt><strong>Project Admins (bold)</strong></dt><dd>can access this page and other project administration pages</dd><dt><strong>Release Technicians</strong></dt><dd>can make the file releases (any project admin also a release technician)</dd><dt><strong>Tool Technicians (T)</strong></dt><dd>can be assigned Bugs/Tasks/Patches</dd><dt><strong>Tool Admins (A)</strong></dt><dd>can make changes to Bugs/Tasks/Patches as well as use the /toolname/admin/ pages</dd><dt><strong>Tool No Permission (N/A)</strong></dt><dd>Developer doesn't have specific permission (currently equivalent to '-')</dd><dt><strong>Moderators</strong> (forums)</dt><dd>can delete messages from the project forums</dd><dt><strong>Editors</strong> (doc. manager)</dt><dd>can update/edit/remove documentation from the project.</dd></dl>
eu: <strong>Oharra:</strong><dl><dt><strong>Proiektuaren administrariek(bold)</strong></dt><dd>beste administrarie sarbidea emateko baimena dute</dd><dt><strong>Bertsioen teknikoek</strong></dt><dd>fitxeroen bertsioak sortu ditzakete (proiektuen administrariek teknikoek dituzten abantailak emateko baimena dute)</dd><dt><strong>Teknikoak (T)</strong></dt><dd>bug/ataza/adabakien erregistroetan esleituak izaten dira</dd><dt><strong>Administrazio tresnak (A)</strong></dt><dd>bug/ataza/adabaki erregistroetan aldaketak egiteko baimenak dituzte dagozkien orrietako administrazio tresnak erabiltzen.</dd><dt><strong>Baimenik gabe (N/A)</strong></dt><dd>Lankideek ez dituzte baimen zehatzik (normalki '-' -ekin baliokideak dira)</dd><dt><strong>Moderatzaileak</strong> (forums)</dt><dd>proiektuen foroko mezuak ezabatu ditzakete</dd><dt><strong>Argitaratzaileak</strong> (doc. manager)</dt><dd>proiektuaren dokumentazioa eguneratu/argitaratu/elimanitu dezake.</dd></dl>

en: New Role
eu: Rol Berria

en: Use Project Activity
eu: Proiektuaren historia erabili

en: Use Forums
eu: Foroak erabili

en: Use Mailing Lists
eu: Posta zerrendak erabili

en: Use Surveys
eu: Inkestak erabili

en: Use News
eu: Albisteak erabili

en: Use File Release System
eu: Fitxeroak argitaratzeko sistema erabili

en: Use FTP
eu: FTP-a erabili

en: Use Statistics
eu: Estatistikaka erabili

en: Tool Admin
eu: Administrazio tresna

en: Edit Observer
eu: Aldatu Behatzailear

en: Virtual Host scheduled for creation.
eu: Alegiazko ostatua sorkuntzarako ilaran.

en: Not a valid hostname - %s
eu: %s ez da ostatu izen egokia

en: VHOST deleted
eu: VHOST ezabatua

en: Virtual Host Management
eu: Alegiazko makinaren administrazioa

en: New Virtual Host <em>(e.g. vhost.org)</em>
eu: Alegiazko ostatu berria <em>(e.g. vhost.org)</em>

en: No VHOSTs defined
eu: Ez da VHOSTs definitu

en: Project Member List
eu: Proiektu kideen zerrenda

en: If you would like to contribute to this project by becoming a member, contact one of the project admins, designated in bold text below.
eu: Proiektu honetan lagundu nahi baduzu eta lankidea izan, proiektuaren administrari batekin harremanetan jarri, berako testuan letra lodiz ageri dira.

en: Skills
eu: Esperientzia

en: Developer
eu: Garatzailea

en: Registration complete
eu: Erregistro osoa

en: Your project has been submitted to the %s administrators. Within 72 hours, you will receive notification of their decision and further instructions.
eu: Zure proiektua %s administrariei bidali zaie. 72 ordu igaro ostean oharra jasoko dezu erabakiaren eta argibideen inguruan.

en: To apply for project registration, you should fill in basic information about it. Please read descriptions below carefully and provide complete and comprehensive data. All fields below are mandatory.
eu: Proiektu bat erregistratzeko, egitasmoari buruz oinarrizko informazioa idatzi behar duzu. Mesedez, irakurri beherako deskribapenak eta sartu datu ulerterrezak zehaztasunez. Eremu guztiak derrigorrezkoak dira.

en: Please provide detailed, accurate description of your project and what %1$s resources and in which way you plan to use. This description will be the basis for the approval or rejection of your project's hosting on %1$s, and later, to ensure that you are using the services in the intended way. This description will not be used as a public description of your project. It must be written in English. From 10 to 1500 characters.
eu: Mesedez, zure proiektuaren deskribapen zehatza idatzi eta zein %1$s baliabide erabili nahi dituzun. Deskribapen hau erabakiorra da zure proiektuari ostatu emateko %1$s -ean, eta ondoren eskatutako zerbitzuak jaso ahal izateko. Deskribapen hau ez da deskripzio publikoa bezela erabiliko. Aholkatzen da inglesez idaztea.

en: Project Public Description
eu: Proiektuaren deskribapen publikoa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: This forum
eu: Foro hau

en: People
eu: Pertsonak

en: Error: Invalid search
eu: Akatsa - Bilaketa ez du balio

en: Body
eu: Apuntatu

en: Contact
eu: Kontaktua

en: Message has been sent
eu: Mezua ongi bidali da

en: Your Name
eu: Zure izena

en: Your Email Address
eu: Posta elektronikoa

en: Send Message
eu: Mezua bidali

en: Submit A New Snippet
eu: Adabaki berri bat bidali

en: Error: snippet_package_version_id missing
eu: Akatsa - snippet_package_version_id zehaztu gabea

en: Error: Only the creator of a package version can add snippets to it.
eu: Akatsa - Bertsio pakete baten sortzaileak bakarrik gehitu ditzake ebakinak.

en: Back To Add Page
eu: Atzera orri bat gehitzeko

en: Error: That snippet was already added to this package.
eu: Akatsa - Ebakin hau gehitua izan da dagoeneko.

en: Error doing snippet version insert
eu: ¡Akatsa adabakiaren bertsioa sartzean!

en: Snippet Version Added Successfully.
eu: Adabakiaren bertsioa ongi gehitua izan da.

en: Error: Go back and fill in all the information
eu: Akatsa - Atzera itzuli eta informazio guztia bete

en: Add This Snippet Version ID:
eu: Ebakin bertsioaren ID hau gehitu:

en: Make sure all info is complete and accurate
eu: Ziurtatu informazio guztia dagoela eta zuzena dela

en: No Snippets Are In This Package Yet
eu: Oraindik ez dago adabakirik pakete honetan

en: Snippets In This Package
eu: Ebakinak pakete honetan

en: If you have modified a version of a snippet and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
eu: Adabaki baten bertsioa dexente aldatu eta besteekin partekatu nahi baduzu, mesedez egin ezazu.

en: Paste the Code Here
eu: Kodea hemen itsatsi

en: Error doing snippet package version insert
eu: ¡Akatsa adabaki paketearen bertsioa gehitzean!

en: Snippet Package Version Added Successfully.
eu: Adabaki paketearen bertsioa ongi gehitu da.

en: IMPORTANT!
eu: ¡Garrantzitsua!

en: If a new window opened, use it to add snippets to your package. If a new window did not open, use the following link to add to your package BEFORE you leave this page.
eu: Lehio berri bat irekitzen bada, erabili ezazu paketeari adabakiak gehitzeko. Lehi berria ez bada irekitzen, ondorengo lotura hau erabili ezazu adabaki bat gehitzeko bere paketeari orri hau utzi baino lehen .

en: <strong>Browse the library</strong> to find the snippets you want to add, then add them using the new window link shown above.
eu: <strong>Liburutegitik nabigatu</strong> gehitu nahi duzun adabakia aurkitzeko, eta ondoren goiko lotura erabiliaz gehitu ezazu.

en: If you have modified a version of a package and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
eu: Adabaki baten bertsioa dexente aldatu eta besteekin partekatu nahi baduzu, mesedez egin ezazu.

en: Snippet Library
eu: Adabakien liburutegia

en: Snippets by language: %s
eu: Adabakiak hizkuntzaren arabera: %s

en: Snippets by category: %s
eu: Adabakiak kategorien arabera: %s

en: No snippets found.
eu: Ez da adabakirik aurkitu.

en: Snippet ID
eu: Adabakiaren ID-a

en: Packages Of Snippets
eu: Adabakien paketeak

en: Snippets
eu: Adabakiak

en: Error: no versions found
eu: Akatsa - Ez dira bertsiorik aurkitu

en: Versions Of This Snippet:
eu: Adabakiaren bertsioak:

en: Download Version
eu: Bertsioa deskargatu

en: Date Posted
eu: Argitalpen data

en: Changes since last version:
eu: Azken bertsiotik egon diren aldaketak:

en: Download a raw-text version of this code by clicking on “Download Version”
eu: Kode honen testu bertsioa deskargatzeko hemen sakatu “Bertsioa deskargatu”

en: Submit a new version
eu: Bertsio berri bat bidali

en: You can submit a new version of this snippet if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
eu: Adabaki baten bertsioa dexente aldatu eta besteekin partekatu nahi baduzu, mesedez egin ezazu.

en: Versions Of This Package:
eu: Pakete honen bertsioak:

en: Package Version
eu: Paketearen bertsioak:

en: Edit/Del
eu: Argitaratu/Ezabatu

en: You can submit a new version of this package if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
eu: Pakete honen bertsio berri bat bidali dezakezu, aldaketak egin badituzu eta besteekin partekatzeko egokia dela baderitzozu.

en: Browse by Language
eu: Hizkuntzaren arabera nabigatu

en: Submit A New Snippet Package
eu: Adabakien pakete berri bat argitaratu

en: Snippet Package Added Successfully.
eu: Adabaki paketea ongi gehitua.

en: Suggest a Language
eu: Hizkuntza bat iradoki

en: Suggest a Category
eu: Kategoria bat iradoki

en: Choose One
eu: Bat aukeratu

en: Unix Admin
eu: Unix administrazioa

en: HTML Manipulation
eu: HTML manipulazioa

en: BBS Systems
eu: BBS sistemak

en: Auctions
eu: Enkanteak

en: Calendars
eu: Egutegiak

en: Database Manipulation
eu: Datu basearen manipulazioa

en: Searching
eu: Bilatzen

en: File Management
eu: Fitxeroen administrazioa

en: Games
eu: Jokoak

en: Voting
eu: Bozketa

en: Shopping Carts
eu: Erosketa txartelak

en: Math Functions
eu: Funtzio matematikoak

en: Function
eu: Funtzioak

en: Full Script
eu: Script osoa

en: Sample Code (HOWTO)
eu: Kode hau adibide bezela (HOWTO/Nola)

en: README
eu: Irakur nazazu

en: Class
eu: Klasea

en: WebSite Only
eu: Web bakarrik

en: Other Language
eu: Beste hizkuntza

en: Create A Package
eu: Pakete bat sortu

en: Error doing snippet insert
eu: ¡Akatsa adabakiaren sartzean!

en: Snippet Added Successfully.
eu: Adabakia ongi gehitua.

en: Script Type
eu: Script mota

en: en_US
eu: es_ES

en: More than <strong>%d</strong> projects in result set.
eu: <strong>%d</strong> proiektu gehiago kategoria honetan.

en: <strong>%d</strong> project in result set. | <strong>%d</strong> projects in result set.
eu[0]: <strong>%d</strong> proiektu kategoria honetan.
eu[1]: <strong>%d</strong> proiektu kategoria honetan.

en: Software Map
eu: Software mapa

en: That Trove category does not exist
eu: Ez dago kategoria hau

en: Remove This Filter
eu: Ezabatu iragazki hau

en: %s projects
eu: %s proiektu

en: Browse By
eu: Nola ikusi

en: Activity Percentile
eu: Jarduera portzentajea

en: Source of %s
eu: %s -eko iturburua

en: OVERVIEW STATS
eu: Estatistikak

en: PROJECT STATS
eu: Proiektuen estatistikak

en: SITE GRAPHS
eu: Gunearen grafikoak

en: Total Non-English
eu: Ingelesa ez den erabatekoa

en: This is a list of the preferences that users have chosen in their user preferences; it does not include languages which are selected via cookies or browser preferences
eu: Zerrenda honetan erabiltzaile guztien artean aukeratutako lehentasunak ageri dira ("Erabiltzaileen lehentasunak" atalekoak); cookie bidez aukeratutako hizkuntzak edo nabigatzailearen lehentasunak ez daude barne.

en: Source IP
eu: Jatorrizko IP-a

en: Projects in trove category:
eu: Kategoria honetako proiektuak:

en: OR enter Special Project List:
eu: Edo sartu proiektu berezien zerrenda:

en: <strong>comma separated</strong> group_id's)
eu: <strong>komaz bananduak</strong>talde(-ak)/id-a

en: Report:
eu: Txostena:

en: last_30
eu: azken_30-k

en: View by:
eu: Nola ikusi:

en: Generate Report
eu: Informea sortu

en: All Trkr
eu: Erregistro guztiak

en: Site
eu: Gunea

en: Subdomain
eu: Azpidomeinua

en: Query returned no valid data.
eu: Kontsultak datu baliogabeak itzultzen ditu.

en: Statistics for the past %d days
eu: %d azken egunetarako estatistikak

en: Site Views
eu: Gunea ikusteko erak

en: Subdomain Views
eu: Azpidomeinuaren ikusteko erak

en: No Data
eu: Data gabe

en: Statistics for the past %d months
eu: %d azken hilabeterako estatistikak

en: Current Aggregate Statistics for All Time
eu: Hasieratik pilatutako estatistikak

en: Developers
eu: Garatzaileak

en: You can now activate/deactivate surveys on the %1$s Edit Existing Surveys %2$s page
eu: Orain inkesta bat aktibatu edo desaktibatu dezakezu %1$s orrian. %2$s editatu dauden inkestak

en: Survey Questions
eu: Preguntas de las Inkestak

en: You may use any of these questions on your surveys
eu: Zure inkestetan galdera hauek erabili ditzakezu

en: NOTE: use these question_id's when you create a new survey
eu: Oharra: inkesta berri bat sortu behar duzunean inkesta identifikadore hauek erabili

en: Results
eu: Erantzunak

en: Yes / No
eu: Bai / Ez

en: Survey Results
eu: Inkestaren erantzunak

en: No Survey Question is found
eu: Ez da inkesta galderarik topatu

en: Add Survey
eu: Inkesta gehitu

en: Show Results
eu: Erantzunak erakutsi

en: WARNING! It is a bad idea to change a question after responses to it have been submitted
eu: ¡Kontuz! Ez da ideia ona galdera bat aldatzea jadanik erantzunak jaso baditu

en: Question
eu: Galdera

en: WARNING! It is a bad idea to edit a survey after responses have been posted
eu: ¡Kontuz! Ez da ideia ona galdera bat aldatzea jadanik erantzunak jaso baditu

en: Survey Title
eu: Inkestaren izenburua

en: Is Active?
eu: ¿Aktibatua al dago?

en: Addable Questions
eu: Galdera Gehigarriak

en: Questions
eu: Galderak

en: Questions in this Survey
eu: Galderak inkesta honetan

en: Survey ID
eu: Inkestaren ID-a

en: Number of Questions
eu: Galdera kopurua

en: Number of Votes
eu: Botu kopurua

en: Result
eu: Emaitza

en: Result with Graph
eu: Emaitza grafikoarekin

en: No Votes
eu: Boturik Ez

en: Vote registered
eu: Erregistratutako bozka

en: If you vote again, your old vote will be erased.
eu: Berriro bozkatzen baduzu zure aurreko botoa ezabatuko da.

en: Vote for Survey
eu: Inkestaren izena

en: Survey Complete
eu: Inkesta osatua

en: Thank you for taking time to complete this survey.
eu: Eskerrak une bat eskeintzeagatik inkesta hau egiteko.

en: We track many project usage statistics on %s, and display here the top ranked projects in several categories.
eu: %s -en proiektuen erabilpenari buruz estatistika ugari jasotzen ditugu, eta ondorioz hemen erakusten ditugu proiektu nagusiak kategoria desberdinetan.

en: Most Active All Time
eu: Proiektu aktiboena

en: Top Downloads
eu: Gehien deskargatuak

en: Top Project Pageviews
eu: Gehien ikusitako proiektuak - %1$s logoko botoiaren neurketen arabera

en: Top Forum Post Counts
eu: Azalpen gehien dituzten foroak

en: Updated Daily
eu: Egunero gaurkotua

en: View Other Top Categories
eu: Beste kategoria nagusiak ikusi

en: More
eu: Gehiago

en: Information about highest ranked users is not available.
eu: Sailkapen honen informazioa ez dago eskuragarria.

en: Rating
eu: Sailkapena

en: Last Rank
eu: Azken sailkapena

en: N/A
eu: N/D

en: Same
eu: Berdina

en: Up %s
eu: Igo %s

en: Remove Filter
eu: Ezabatu iragazkia

en: Displaying %d project per page. Projects sorted by activity ranking. | Displaying %d projects per page. Projects sorted by activity ranking.
eu[0]: Orrialdeko proiektu %d bistaratzen. Proiektuak aktibitate mailaz ordenaturik.
eu[1]: Orrialdeko %d proiektu bistaratzen. Proiektuak aktibitate mailaz ordenaturik.

en: Invalid Trove Category
eu: Kategoria baliogabea

en: Empty strings
eu: Kate hutsak

en: Cannot update
eu: Ezin da eguneratu

en: No User Name Provided
eu: Ez da erabiltzaile-izenik eman
