FusionForge 5.2 - en to gl translation catalogue (1886 entries)

en: Invalid file name.
gl: o nome do ficheiro non é válido.

en: Error getting blank document.
gl: Produciuse un erro: o documento está en branco.

en: Invalid file attack attempt %s.
gl: O intento de ataque ao ficheiro %s non foi válido.

en: Monitoring Started
gl: Iniciouse a monitorización

en: Monitoring Stopped
gl: Monitorización detida

en: No Valid Group Object
gl: O obxecto do grupo non é válido

en: Title Must Be At Least 5 Characters
gl: O título debe ter, cando menos, 5 caracteres

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
gl: A descrición do documento debe ter, cando menos, 10 caracteres

en: Document: Invalid docid
gl: Documento: docid non válido

en: Unable To Add Monitor
gl: Non foi posíbel engadir o seguimento

en: Project
gl: Proxecto

en: Document Title
gl: Título do documento

en: Submitter
gl: Remitente

en: No Documents Found
gl: Non se atoparon documentos

en: Error: %s
gl: Erro: %s

en: Created by
gl: Creado por

en: Last Modified
gl: Modificado por última vez

en: Error
gl: Erro

en: Description
gl: Descrición

en: (at least %s characters)
gl: (como mínimo %s caracteres)

en: File
gl: Ficheiro

en: Upload File
gl: Enviar ficheiro

en: File Name
gl: Nome do ficheiro

en: Submit Information
gl: enviar información

en: Create
gl: Crear

en: Edit
gl: Editar

en: Edit the contents to your desire or leave them as they are to remain unmodified.
gl: Edite o contido que desexe, ou déixeos como están para que permanezan sen modificacións.

en: State
gl: Estado

en: Subproject
gl: Subproxecto

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor

en: Status
gl: Estado

en: Size
gl: Tamaño

en: View
gl: Ver

en: Y-m-d H:i
gl: A-m-d H:i

en: Monitor
gl: Monitorizar

en: Stop Monitoring
gl: Parar de monitorizar

en: Permanently Delete
gl: Eliminar permanentemente

en: Search
gl: Busca

en: Reporting
gl: Informes

en: Administration
gl: Administración

en: Start Date
gl: Data de comezo

en: End Date
gl: Data de fin

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Y-m
gl: A-m

en: Month
gl: Mes

en: Downloads
gl: Descargas

en: User
gl: Usuario

en: Date
gl: Data

en: With all the words
gl: Con todas as palabras

en: With at least one of words
gl: Con, cando menos, unha das palabras

en: Database query error
gl: Houbo un erro coa consulta á base de datos

en: Child project
gl: Proxecto fillo

en: Could Not Get Forum Object
gl: Non se puido obter o obxecto de foro

en: Delete
gl: Eliminar

en: Add
gl: Engadir

en: Could not get message id
gl: Non se puido obter o identificador da mensaxe

en: File uploaded
gl: Cargouse o ficheiro

en: File not uploaded
gl: Non se cargou o ficheiro

en: Invalid Extension
gl: Extensión non válida

en: Error, problem with the attachment file uploaded into the server
gl: Produciuse un erro, houbo un problema co anexo cargado no servidor

en: File Updated Successfully
gl: O ficheiro actualizouse correctamente

en: Manage Pending Messages
gl: Xestionar mensaxes pendentes

en: Error getting Forum
gl: Produciuse un erro ao obter o foro

en: Forum Info Updated Successfully
gl: Actualizouse correctamente a información do foro

en: Error Getting ForumMessage
gl: Produciuse un erro ao obter a mensaxe do foro

en: %s message deleted | %s messages deleted
gl[0]: %s mensaxe borrada
gl[1]: %s mensaxes borradas

en: Successfully Deleted.
gl: Eliminouse correctamente.

en: No forums are moderated for this group
gl: Non hai ningún foro moderado para este grupo

en: Forum Name
gl: Nome do foro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Update
gl: Actualizar

en: Forum deleted
gl: Foro eliminado

en: Error getting new Forum
gl: Produciuse un erro ao obter o novo foro

en: Error getting new ForumMessage
gl: Produciuse un erro ao obter a nova mensaxe de foro

en: Could not Update Master Thread parent with current time
gl: Non pode actualizar o fío mestre da mensaxe superior coa hora actual

en: The thread which the message was posted to doesn't exist anymore, please delete the message.
gl: O fío no que foi escrita esta mensaxe xa non existe, Por favor, elimine esta mensaxe.

en: Forum name must be at least 3 characters.
gl: O nome do foro debe ter, cando menos, 3 caracteres.

en: Welcome to %s
gl: Benvido/a a %s

en: Invalid forum group identifier.
gl: O identificador de foro non é válido.

en: You can only monitor if you are logged in.
gl: Só pode facer un seguimento se está conectado.

en: You can only save your place if you are logged in.
gl: Só pode gardar o seu lugar se está conectado.

en: Update failed
gl: Produciuse un erro na actualización

en: Forum
gl: Foro

en: Forum not found
gl: Non se achou o foro

en: Posted by
gl: Publicado por

en: Summary
gl: Resumo

en: Latest News
gl: Últimas novas

en: Discussion Forums:
gl: Foros de discusión:

en: Monitor Forum
gl: Monitorizar o foro

en: Save Place
gl: Gardar lugar

en: Start New Thread
gl: Comezar unha nova conversa

en: This is the content of the pending message
gl: Este é o contido da mensaxe pendente

en: By
gl: Por

en: Current File
gl: Ficheiro actual

en: Use the “Browse” button to find the file you want to attach
gl: Empregue o botón de  "Explorar" para atopar o ficheiro que quere anexar

en: File to upload
gl: Ficheiro para cargar

en: Attachments
gl: Anexos

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: HTML tags will display in your post as text
gl: As etiquetas de HTML amosaranse na súa mensaxe como texto

en: You are posting anonymously because you are not <a href="%s">logged in</a>
gl: Está a publicar de xeito anónimo porque non está <a href="%s">conectado</a>

en: Post Comment
gl: Enviar comentario

en: Anonymously
gl: De xeito anónimo

en: Receive comments via email
gl: Recibir respostas por correo electrónico

en: You could post if you were <a href="%s">logged in</a>.
gl: Podería comentar se estivese <a href="%s">conectado</a>.

en: Please <a href="%s">log in</a>
gl: Por favor, <a href="%s">conéctese</a>

en: Group_forum_id in db result does not match Forum Object
gl: O Group_forum_id na base de datos non coincide co obxecto do foro

en: Getting next thread_id failed
gl: Produciuse un erro ao obter o thread _id seguinte

en: Posting Failed
gl: errou a publicación do comentario

en: Unable to get new message id
gl: On se puido obter o id da mensaxe nova

en: Could Not Update Parent
gl: Non se pode actualizar a mensaxe superior

en: Error: a forum message must include a message body and a subject.
gl: Debe incluír o contido e o asunto da mensaxe.

en: Invalid ParentMessage Object
gl: o obxecto ParentMessage non é válido

en: 
    Read and respond to this message at: 
    %s
gl: 
    Lea e responda a esta mensaxe en: 
    %s

en: A file has been uploaded with this message.
gl: Subiuse un ficheiro con esta mensaxe.

en: You are receiving this email because you elected to monitor this forum.
    To stop monitoring this forum, login to %s and visit: 
    %s
gl: Recibe este correo porque escolleu monitorizar este foro.
    Para deixar de monitorizalo, conéctese a %s e visite: 
    %s

en: Name is too short. It must be at least 3 characters.
gl: O nome é moi curto. Debe ter, como mínimo, 3 caracteres.

en: Filename can only be alphanumeric and “-”, “_”, “+”, “.”, “~” characters.
gl: O nome do ficheiro só pode conter caracteres alfanuméricos e “-”, “_”, “+”, “.”, “~”.

en: FRSFile Appears to be invalid
gl: O ficheiro do FRS parece que non é válido

en: That filename already exists in this project space
gl: Este nome de ficheiro xa existe no espazo do proxecto

en: File cannot be moved to the permanent location
gl: O ficheiro non pode moverse á posición permanente

en: FRSPackage Name Must Be At Least 3 Characters
gl: O nome do paquete de FRS debe ter, cando menos, 3 caracteres

en: Package Name can only be alphanumeric
gl: O nome do paquete só pode ser alfanumérico

en: [%1$s Release] %2$s
gl: [Publicación de %1$s] %2$s

en: Project %1$s (%2$s) has released a new version of package “%3$s”.
gl: O proxecto %1$s (%2$s) publicou unha nova versión do paquete “%3$s”.

en: Release Notes
gl: Notas da publicación

en: Change Log
gl: Rexistro de cambios

en: You can download it by following this link
gl: Pode descargalo seguindo esta ligazón

en: You receive this email because you requested to be notified when new versions of this package were released. If you don't wish to be notified in the future, please login to %s and click this link:
gl: Recibe este correo porque pediu que se lle notificaran as novas versións publicades deste paquete. Se non desexa que se lle notifique de aquí en diante, conéctese a %s e prema esta ligazón:

en: The uploaded file was only partially uploaded.
gl: O ficheiro enviouse só parcialmente.

en: Unknown file upload error.
gl: Produciuse un erro descoñecido no envío do ficheiro.

en: Must select a file.
gl: Debe seleccionar un ficheiro.

en: Password must be at least 6 characters.
gl: O contrasinal debe ter, cando menos, 6 caracteres.

en: There cannot be any spaces in the login name.
gl: Non pode haber ningún espazo no nome de rexistro.

en: Name is too long. It must be less than 15 characters.
gl: O nome e moi longo. Debe ter, como máximo, 15 caracteres.

en: Illegal character in name.
gl: Hai un carácter non permitido no nome.

en: Name is reserved.
gl: Este nome está reservado.

en: That username already exists.
gl: Este nome de usuario xa existe.

en: Name is reserved for CVS.
gl: O nome está reservado para o CVS.

en: Name is reserved for DNS purposes.
gl: O nome está reservado para o DNS.

en: Group name cannot contain underscore for DNS reasons.
gl: O nome de grupo non pode conter un guión baixo por razóns do DNS.

en: The following key has a wrong format: |%s|.  Please, correct it by going back to the previous page.
gl: A seguinte chave ten un formato erróneo: |%s|. Por favor, corríxao indo á páxina anterior.

en: Permission denied.
gl: Permiso denegado.

en: Invalid Email Address
gl: O enderezo de correo non é válido

en: Missing Required Parameters
gl: Faltan parámetros obrigados

en: Exiting with error
gl: Estase a saír con erros

en: The Site Administrator has turned off this feature.
gl: O administrador do sitio desactivou esta característica.

en: You Attempted To Double-submit this item. Please avoid double-clicking.
gl: Tentou enviar dúas veces este elemento. Por favor, evite premer dúas veces.

en: Version
gl: Versión

en: Group Not Found
gl: Non se achou o grupo

en: Group object already exists.
gl: O obxecto de grupo xa existe.

en: Invalid Unix Name.
gl: O nome de Unix non é válido.

en: Unix name already taken.
gl: Este nome de Unix xa está en uso.

en: Please describe your Registration Project Purpose and Summarization in a more comprehensive manner.
gl: Por favor, describa a súa proposta de rexistro dun xeito máis comprensíbel.

en: The Registration Project Purpose and Summarization text is too long. Please make it smaller than 1500 characters.
gl: O texto da proposta de rexistro é demasiado longo. Debe ter menos de 1500 bytes.

en: Describe in a more comprehensive manner your project.
gl: Describa o seu proxecto dun modo máis comprensivo.

en: Error: Cannot create group: %s
gl: Erro: Non se puido crear o grupo: %s

en: Error: Cannot get group id: %s
gl: Erro: non se atopou o id de grupo: %s

en: Could not get permission.
gl: Non se puido obter autorización.

en: Error: Cannot change group properties: %s
gl: Erro: non se puideron cambiar as propiedades de grupo: %s

en: New Doc Address Appeared Invalid: %s | New Doc Addresses Appeared Invalid: %s
gl[0]: O novo enderezo de documento non parece válido: %s
gl[1]: Os novos enderezos de documentos non parecen válidos: %s

en: Error updating project information: %s
gl: Houbo un erro actualizando a información do proxecto: %s

en: Error: Cannot change group status: %s
gl: Erro: Non se puido cambiar o estado de grupo: %s

en: Could not insert SCM_BOX to database
gl: Non se puido inserir SCM_BOX na base de datos

en: SCM Box cannot be empty
gl: A caixa de SCM non pode estar baleira

en: Bad tag name, you only can use the following characters: [A-Z][a-z][0-9]-_&'#+. and space
gl: Nome de etiqueta non válido. Só se poden empregar os seguintes caracteres: [A-Z][a-z][0-9]-_&'#+. e espazo

en: Cannot Delete System Group
gl: Non se pode borrar o grupo de sistema

en: Could Not Delete News Forum: %d
gl: Non se puido eliminar o foro de novas: %d

en: Could not properly delete the mailing list
gl: Non se puido eliminar a lista de correo adecuadamente

en: User is not active. Only active users can be added.
gl: O usuario non está activo. Só se poden engadir usuarios activos.

en: Error Getting Role Object
gl: Erro obtendo o obxecto de Rol

en: That user does not exist.
gl: Ese usuario non existe.

en: Error: User not removed: %s
gl: Erro: non se eliminou o usuario: %s

en: Error: artifact:
gl: Erro: artefacto:

en: Error: project_assigned_to %d: %s
gl: Erro: project_assigned_to %d: %s

en: Could Not Get Role
gl: Non se puido obter o Rol

en: Role: %s
gl: Rol: %s

en: Group already active
gl: Este grupo xa está activo

en: Group does not have any administrators.
gl: O grupo non ten ningún administrador.

en: Your project registration for %4$s has been approved.
    
    Project Full Name:  %1$s
    Project Unix Name:  %2$s
    
    Your DNS will take up to a day to become active on our site.
    Your web site is accessible through your shell account. Please read
    site documentation (see link below) about intended usage, available
    services, and directory layout of the account.
    
    If you visit your
    own project page in %4$s while logged in, you will find
    additional menu functions to your left labeled 'Project Admin'.
    
    We highly suggest that you now visit %4$s and create a public
    description for your project. This can be done by visiting your project
    page while logged in, and selecting 'Project Admin' from the menus
    on the left (or by visiting %3$s
    after login).
    
    Your project will also not appear in the Trove Software Map (primary
    list of projects hosted on %4$s which offers great flexibility in
    browsing and search) until you categorize it in the project administration
    screens. So that people can find your project, you should do this now.
    Visit your project while logged in, and select 'Project Admin' from the
    menus on the left.
    
    Enjoy the system, and please tell others about %4$s. Let us know
    if there is anything we can do to help you.
    
    -- the %4$s crew
gl: Aprobouse o rexistro do proxecto %4$s.
    
    Nome completo do proxecto:  %1$s
    Nome unix do proxecto:  %2$s
    
    Ao rexistro DNS pode levarlle ata un día activarse.
    O sitio web é accesíbel a través da conta no intérprete de ordes (shell). Lea
    a documentación do sitio (ligazón máis abaixo) sobre uso esperado, servizos
    dispoñíbeis, e a disposición de directorios da conta.
    
    Se visita a páxina
    do seu proxecto en %4$s estando conectado, atopará
    funcións adicionais de menú etiquetadas como "Administración do proxecto".
    
    Recomendamos encarecidamente que visite %4$s e cree unha
    descrición pública para o seu proxecto. Isto pódese facer visitando a páxina do proxecto
    mentres estes conectado, e escollendo "Administración do proxecto" nos menús
    da esquerda (ou visitando %3$s
    despois de conectarse).
    
    O seu proxecto non aparecerá na Árbore de proxectos (a lista
    principal de proxectos aloxados en %4$s que ofrece unha gran flexibilidade
    para buscar e navegar por ela) ata que o clasifique nas pantallas de administración
    de proxectos. Debería facer isto canto antes, para que a xente poida atopar o seu proxecto.
    Visite o seu proxecto estando conectado, e seleccione "Administración do proxecto" 
    nos menús.
    
    Goce do sistema, e fálelle á xente sobre %4$s. Se hai algo que poidamos facer para axudalo,
    fáganolo saber.
    
    -- o equipo de %4$s

en: %s Project Approved
gl: O proxecto %s foi aprobado

en: Your project registration for %s has been denied.
gl: O seu rexistro do proxecto en %s foi denegado.

en: Project Full Name
gl: Nome completo de proxecto

en: Project Unix Name
gl: Nome de Unix do proxecto

en: Reasons for negative decision
gl: Razóns para o denegar

en: %s Project Denied
gl: O proxecto %s foi denegado

en: Could not find user who has submitted the project.
gl: Non foi posíbel atopar o usuario que enviou o proxecto.

en: New %s Project Submitted
gl: Novo proxecto %s enviado

en: Submitted Description
gl: Descrición proporcionada

en: The %s admin team will now examine your project submission. You will be notified of their decision.
gl: O equipo de administración de %s examinará o seu envío, e notificaráselle a súa decisión.

en: Group name is too short
gl: O nome de grupo é demasiado corto

en: Group name is too long
gl: O nome de grupo é demasiado longo

en: Group name already taken
gl: O nome de grupo xa está en uso

en: You are already a member of this project.
gl: Xa é membro deste proxecto.

en: You have already sent a request to the project administrators. Please wait for their reply.
gl: Xa enviou unha petición aos administradores do proxecto. Pregámoslle que agarde pola súa resposta.

en: %1$s (%2$s) has requested to join your project.
gl: %1$s (%2$s) solicitou unirse ao seu proxecto.

en: You can approve this request here: %s
gl: Pode aprobar esta solicitude aquí: %s

en: Comments by the user:
gl: Comentarios do usuario:

en: Request to Join Project %s
gl: Petición para se unir ao proxecto %1$s

en: Your request to join the %s project was denied by an administrator.
gl: A súa petición de unirse ao proxecto %s foi denegada polo administrador.

en: Your request to join the %s project was granted by an administrator.
gl: A súa petición de unirse ao proxecto %s foi aprobada polo administrador.

en: Delete failed
gl: Produciuse un erro ao eliminar

en: Forums
gl: Foros

en: Trackers
gl: Rexistros

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Documents
gl: Documentos

en: File Release System
gl: Sistema de liberación de ficheiros

en: News
gl: Novas

en: Advanced search
gl: Procura avanzada

en: Log Out
gl: Saír da sesión

en: My Account
gl: A miña conta

en: Log In
gl: Iniciar sesión

en: New Account
gl: Conta nova

en: Home
gl: Inicio

en: Main Page
gl: Páxina principal

en: Projects
gl: Proxectos

en: Code Snippets
gl: Fragmentos

en: Project Openings
gl: Aperturas de proxectos

en: Site Admin
gl: Administración do sitio

en: Admin
gl: Administración

en: Project Admin
gl: Administración do proxecto

en: Activity
gl: Actividade

en: Tracker
gl: Rexistro

en: Lists
gl: Listaxes

en: Mailing Lists
gl: Listas de correo

en: Docs
gl: Documentos

en: Document Management.
gl: Xestión de documentos.

en: Surveys
gl: Enquisas

en: Files
gl: Ficheiros

en: Show source
gl: Amosar fonte

en: Soft link to www could not be created. Check the write permissions for apache in fusionforge www/plugins dir or create the link manually.
gl: Non se puido crear a ligazón simbólica a www. Comprobe os permisos de escritura para o Apache no directorio www/plugins ou cree a ligazón manualmente.

en: Config file could not be linked to %s. Check the write permissions for apache in /etc/fusionforge/plugins or create the link manually.
gl: Non se puido ligar o ficheiro de configuración a %s. Comprobe os permisos de escritura para o Apache en /etc/fusionforge/plugins ou cree a ligazón manualmente.

en: Use %s
gl: Usar %s

en: No Access
gl: Sen acceso

en: Not implemented yet
gl: Aínda non está implementado

en: Repository History
gl: Historial do repositorio

en: Invalid Password Or User Name
gl: O contrasinal ou o nome de usuario é incorrecto

en: Account Suspended
gl: A conta está suspendida

en: Account Pending
gl: A conta está pendente

en: Account Deleted
gl: Conta eliminada

en: Account Not Active
gl: A conta non está activa

en: You must supply a theme
gl: Debe proporcionar un tema

en: You must supply a username
gl: Debe proporcionar un nome de usuario

en: You must supply a first name
gl: Debe proporcionar o seu nome

en: You must supply a last name
gl: Debe proporcionar os seus apelidos

en: You must supply a password
gl: Debe proporcionar un contrasinal

en: Passwords do not match
gl: Os contrasinais non coinciden

en: User with this email already exists - use people search to recover your login.
gl: Xa existe un usuario con este enderezo - empregue o buscador de persoas para recuperar o seu nome de conta.

en: Insert Error
gl: Produciuse un erro ao inserir

en: Enjoy the site.
gl: Goce do sitio.

en: -- the %s staff
gl: O equipo de %s

en: %s Account Registration
gl: Rexistro da conta de %s

en: User with this email already exists.
gl: Xa existe un usuario con este correo electrónico.

en: Priority Colors
gl: Cores das prioridades

en: Must Provide List Name That Is 4 or More Characters Long
gl: Debe proporcionar un nome para a rolda de 4 ou máis caracteres

en: Invalid List Name
gl: O nome da lista non é válido

en: List Already Exists
gl: A rolda xa existe

en: Forum exists with the same name
gl: Xa existe un foro co mesmo nome

en: A mailing list will be created on %1$s in one hour
    and you are the list administrator.
    
    This list is: %3$s@%2$s .
    
    Your mailing list info is at:
    %4$s .
    
    List administration can be found at:
    %5$s .
    
    Your list password is: %6$s .
    You are encouraged to change this password as soon as possible.
    
    Thank you for registering your project with %1$s.
gl: Crearase unha lista de correo en %1$s no prazo de 6-24 horas 
    da que será o administrador.
    
    Esta lista é: %3$s@%2$s .
    
    A información sobre a lista de correo está en:
    %4$s .
    
    A administración da lista pode atoparse en:
    %5$s .
    
    O contrasinal da lista é: %6$s .
    Animámoslle a que cambie este contrasinal canto antes.
    
    Grazas por rexistrar o seu proxecto en %1$s.

en: %s New Mailing List
gl: Nova rolda de correo de %s

en: ProjectCategory: name and assignee are Required
gl: Categoría do proxecto: o nome e a asignación son campos obrigatorios

en: [%1$s - %2$s] [Task #%3$d]
gl: [%1$s - %2$s] [Tarefa #%3$d]

en: %s Reporting
gl: Informes de %s

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Daily
gl: Diariamente

en: Y-m-d
gl: A-m-d

en: to
gl: A

en: Sunday
gl: domingo

en: Monday
gl: luns

en: Tuesday
gl: martes

en: Wednesday
gl: mércores

en: Thursday
gl: xoves

en: Friday
gl: venres

en: Saturday
gl: sábado

en: Page Views
gl: Visualizacións de páxina

en: Bugs
gl: Erros

en: Support
gl: Asistencia técnica

en: Patches
gl: Parches

en: Feature Requests
gl: Solicitude de funcionalidade

en: Other Trackers
gl: Outros rexistros

en: Forum Messages
gl: Mensaxes en foros

en: Other
gl: Outro

en: Cumulative Users
gl: Total de usuarios

en: Users Added
gl: Usuarios engadidos

en: Projects Added
gl: Proxectos engadidos

en: Cumulative Projects
gl: Total de proxectos

en: By Task
gl: Por tarefa

en: By Category
gl: Por categoría

en: By Subproject
gl: Por subproxecto

en: By User
gl: Por usuario

en: Successfully Added
gl: Engadiuse correctamente

en: Error: search query too short
gl: Produciuse un erro: a consulta de busca é demasiado curta

en: The Survey data is not filled
gl: Non se cubriron os datos da enquisa

en: No Survey is found
gl: Non se achou ningunha enquisa

en: Survey
gl: Enquisa

en: Question is too short
gl: A pregunta é moi curta

en: Question Added
gl: Engadiuse a pregunta

en: Error finding question
gl: Produciuse un erro ao procurar a pregunta

en: No valid Survey Object
gl: A enquisa non é válida

en: No valid Question Object
gl: A pregunta non é válida

en: No Survey Response is found
gl: Non se achou ningunha resposta de enquisa

en: Submit New
gl: Enviar novo

en: Tracker created successfully
gl: Creouse o rexistro correctamente

en: Please configure also the roles (by default, it's “No Access”)
gl: Por favor, configure tamén os roles (de xeito predefinido, é “Sen acceso”)

en: No trackers found
gl: Non se atopou ningún rexistro

en: Choose a data type and you can set up prefs, categories, groups, users, and permissions
gl: Elixa un tipo de dato e poderá configurar as preferencias, as categorías, os grupos, os usuarios e os permisos

en: Trackers are referred to as “Artifact Types” and individual pieces of data are “Artifacts”. “Bugs” might be an Artifact Type, whiles a bug report would be an Artifact. You can create as many Artifact Types as you want, but remember you need to set up categories, groups, and permission for each type, which can get time-consuming.
gl: Aos rexistros chámaselles "tipos de artefactos" e ás pezas individuais dos datos "artefactos". "Erros" pode ser un tipo de artefacto, mentres que un informe de erro sería un artefacto. Pode crear tantos tipos de artefactos como queira, pero recorde que terá que configurar as categorías, grupos e permisos para cada tipo, o que pode levar moito tempo.

en: <strong> Name:</strong> (examples: meeting minutes, test results, RFP Docs)
gl: <strong> Nome:</strong> (exemplos: minutos de reunión, resultados do test, Documentos do RFP)

en: Send email on new submission to address
gl: Enviar correo por cada novo envío ao enderezo

en: Send email on all changes
gl: Enviar correo en todos os cambios

en: Days till considered overdue
gl: Días ata considerar atrasado

en: Days till pending tracker items time out
gl: Días ata que se acabe o tempo dos elementos pendentes do rexistro

en: Free form text for the “Submit New” page
gl: Texto de formulario libre para a páxina de "enviar un novo elemento"

en: Free form text for the Browse page
gl: Texto de formulario libre para a páxina de "navegar polos elementos"

en: Submit
gl: Enviar

en: New Tracker
gl: Novo rexistro

en: Update Settings
gl: Actualizar configuración

en: Manage Custom Fields
gl: Xestionar campos personalizados

en: Manage Workflow
gl: Xestionar o fluxo de traballo

en: Customize List
gl: Personalizar lista

en: Permanently delete this tracker.
gl: Eliminar permanentemente este rexistro.

en: Unable to create ArtifactExtraField Object
gl: Non se puido crear o obxecto ArtifactExtraField

en: Error inserting a custom field
gl: Erro ao inserir o campo personalizado

en: Extra field inserted
gl: Inseriuse o campo extra

en: Custom Field Deleted
gl: Eliminouse o campo extra

en: Element inserted
gl: Inseriuse o elemento

en: Unable to create ArtifactCanned Object
gl: Non se puido crear o obxecto ArtifactCanned

en: Canned Response Inserted
gl: Inseriuse a resposta prefixada

en: Canned Response Updated
gl: Actualizouse a resposta prefixada

en: ArtifactType could not be created
gl: Non se puido crear o ArtifactType

en: Copy into Tracker:
gl: Copiar ao rexistro:

en: Custom Field updated
gl: Actualizouse o campo personalizado

en: Unable to create ArtifactExtraFieldElement Object
gl: non se puido crear o ArtifactExtraFieldElement

en: Element updated
gl: Actualizouse o elemento

en: Successfully Cloned Tracker Fields
gl: Clonáronse correctamente os campos de rexistro

en: Tracker Updated
gl: Actualizouse o rexistro

en: Error: Initial values not saved, no initial state given.
gl: Produciuse un erro: non se gardaron os valores iniciais, non se proporcionou un estado inicial.

en: Initial values saved.
gl: Gardáronse os valores iniciais.

en: Workflow saved
gl: Gardouse o fluxo de traballo

en: Could Not Get Factory
gl: Non se puido obter o Factory

en: Any
gl: Calquera

en: Unassigned
gl: Non asignadas

en: Priority
gl: Prioridade

en: Open Date
gl: Data de apertura

en: Close Date
gl: Data de remate

en: Assignee
gl: Asignado a

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Any changes
gl: Calquera cambio

en: Last 24 h
gl: A últimas 24H

en: Last 7 days
gl: Os últimos 7 días

en: Last 2 weeks
gl: As últimas dúas semanas

en: Last month
gl: O último mes

en: Change
gl: Cambiar

en: Advanced queries
gl: Consultas avanzadas

en: Private
gl: Privado

en: Power Query
gl: Consulta potente

en: Build Query
gl: Redactar consulta

en: Simple Filtering and Sorting
gl: Filtrado e ordenamento simples

en: Order by
gl: Ordenar por

en: Quick Browse
gl: Navegación rápida

en: Default
gl: Predefinido

en: Check all
gl: Comprobar todo

en: Clear all
gl: Limpar todo

en: Assigned to
gl: Asignado a

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Related Tasks
gl: Tarefas relacionadas

en: * Denotes requests > %s Days Old
gl: * Indica que se rexistrou hai máis de %s días

en: Mass Update
gl: Actualización masiva

en: If you wish to apply changes to all items selected above, use these controls to change their properties and click once on “Mass Update”.
gl: Se desexa aplicar os cambios a todos os elementos seleccionados, use estes controis para cambiar as súas propiedades e prema unha vez en "Actualización masiva".

en: No Change
gl: Sen cambios

en: Nobody
gl: Ninguén

en: Canned Response
gl: Resposta prefixada

en: No items found
gl: Non se atoparon elementos

en: Delete artifact
gl: Eliminar artefacto

en: Confirm Delete
gl: Confirme a eliminación

en: Are you sure you want to delete this artifact?
gl: Está seguro de querer eliminar este artefacto?

en: I am Sure
gl: Estou seguro

en: Save Changes
gl: Gardar os cambios

en: Comments
gl: Comentarios

en: Add A Comment
gl: Engadir un comentario

en: Attach Files
gl: Anexar ficheiros

en: Attached Files
gl: Ficheiros anexos

en: Commits
gl: Remisións

en: Changes
gl: Cambios

en: None
gl: Ningún

en: Notes
gl: Notas

en: The Admin for this project will have to set up data types using the %1$s admin page %2$s
gl: A administración deste proxecto terá que configurar os tipos de datos usando a páxina de administración %2$s de %1$s

en: Choose a tracker and you can browse/edit/add items to it.
gl: Escolla un rexistro e poderá navegar/editar/engadirlle elementos.

en: Open
gl: Aberto

en: Build Task Relation
gl: Construír relación de tarefas

en: Date Submitted
gl: Data de envío

en: Date Closed
gl: Data de peche

en: Existing Files
gl: Ficheiros existentes

en: Data Type
gl: Tipo de dato

en: The summary text-box represents a short tracker item summary. Useful when browsing through several tracker items.
gl: A caixa de resumo representa un resumo breve do elemento do rexistro. É útil cando se está a navegar por diferentes elementos do rexistro.

en: Detailed description
gl: Descrición detallada

en: Use Canned Response
gl: Utilizar unha resposta prefixada

en: Name and Save Query
gl: Nome e gardar consulta

en: Load Query
gl: Cargar consulta

en: Update Query
gl: Actualizar consulta

en: Delete Query
gl: Eliminar consulta

en: Note: The default project query is currently “%s”.
gl: Nota: A consulta predefinida do proxecto é actualmente '%s'.

en: Note: There is no default project query defined.
gl: Nota: Non hai unha consulta predefinida para o proxecto definida.

en: Type of query
gl: Tipo de consulta

en: Private query
gl: Consulta privada

en: Project level query (query is public)
gl: Consulta a nivel de proxecto (a consulta é pública)

en: Default project query (for project level query only)
gl: Consulta predefinida do proxecto (só para consultas a nivel de proxecto)

en: Last Modified Date range
gl: Rango de datas de última modificación

en: Open Date range
gl: Abrir o rango de datas

en: Close Date range
gl: Pechar o rango de datas

en: Artifact Could Not Be Created
gl: Non se puido crear o artefacto

en: Could Not Get ProjectGroup
gl: Non se puido obter o grupo do proxecto

en: Could Not Get ProjectTaskFactory
gl: Non se puido obter o ProjectTaskFactory

en: Tracker Item
gl: Elemento do rexistro

en: Task
gl: Tarefa

en: No Existing Project Groups Found
gl: Non se atopou ningún grupo de proxecto existente

en: Create New Task
gl: Crear unha tarefa nova

en: Comment added
gl: Engadiuse o comentario

en: File Upload: Error
gl: Produciuse un erro no envío do ficheiro.

en: File Upload: Successful
gl: O ficheiro enviouse correctamente

en: File Delete
gl: Eliminar ficheiro

en: File Delete: Successful
gl: Eliminouse o ficheiro correctamente

en: Confirmation failed. Artifact not deleted
gl: Fallou a conformación. Non se eliminou o artefacto

en: Artifact Deleted Successfully
gl: Eliminouse o artefacto correctamente

en: Valid Email Address Required
gl: É necesario un correo electrónico válido

en: Nothing Changed - Update Cancelled
gl: Ningún cambio - cancelouse a actualización

en: a field name is required
gl: Requírese un nome de campo

en: Field name already exists
gl: O nome de campo xa existe

en: Select Box
gl: Caixa de selección

en: Check Box
gl: Caixa de verificación

en: Radio Buttons
gl: Botóns de radio

en: Text Field
gl: Campo de texto

en: Multi-Select Box
gl: Caixa de múltiplas seleccións

en: Text Area
gl: Área de texto

en: Relation between artifacts
gl: Relación entre artefactos

en: “%s” is a reserved alias. Please provide another name.
gl: '%s' é un alias reservado. Proporcione outro nome.

en: Out of range value
gl: Valor fóra de rango

en: an element name is required
gl: Requírese un nome de elemento

en: Element name already exists
gl: Ese nome de elemento xa existe

en: Logged In: YES
gl: Dentro do sistema: SI

en: Logged In: NO
gl: Dentro do sistema: NON

en: Query already exists
gl: A consulta xa existe

en: ArtifactType: Name, Description, Due Period, and Status Timeout are required
gl: Tipo de artefacto: requírese o nome, a descrición, o período de resolución e o estado

en: E-mail address(es) appeared invalid
gl: O(s) enderezo(s) de correo non semella(n) válido(s)

en: Sender
gl: Remitente

en: No Comments Have Been Posted
gl: Non se publicou ningunha resposta

en: Field
gl: Campo

en: Old Value
gl: Valor antigo

en: No Changes Have Been Made to This Item
gl: Non se lle fixo ningún cambio a este elemento

en: Backward Relations
gl: Relacións cara atrás

en: Stop Monitor
gl: Deixar de monitorizar

en: Add/Update Canned Responses
gl: Engadir/actualizar as respostas prefixadas

en: Clone Tracker
gl: Clonar rexistro

en: Remove Relation
gl: Eliminar relación

en: Name
gl: Nome

en: Download
gl: Descargar

en: Tip: Enter a space-separated list of artifact ids ([#NNN] also accepted)
gl: Consello: introduza unha lista de Id de artefactos separada por espazos ([#NNN] tamén se acepta)

en: Please %1$s login %2$s
gl: Por favor, %1$s inicie a sesión %2$s

en: If you <strong>cannot</strong> login, then enter your email address here
gl: Se <strong>non pode</strong> iniciar sesión, introduza o seu correo aquí

en: For project
gl: Para o proxecto

en: DO NOT enter passwords or confidential information in your message!
gl: NON introduza contrasinais nin información confidencial na súa mensaxe!

en: Indicates required fields.
gl: Indica campos obrigados.

en: Existing Responses
gl: Respostas existentes

en: No Canned Responses set up in this Project
gl: Non hai respostas configuradas neste grupo

en: Creating useful generic messages can save you a lot of time when handling common artifact requests.
gl: Crear útiles mensaxes xenéricas pode aforrarlle moito tempo cando manexe solicitudes de artefactos frecuentes.

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: Add/Update Custom Field Elements in %s
gl: Engadir / actualizar elementos de campo personalizado en %s

en: Custom field name
gl: Nome de campo personalizado

en: Current / New positions
gl: Posicións actual / nova

en: Up/Down positions
gl: Posicións arriba/abaixo

en: Elements Defined
gl: Elementos definidos

en: Reorder
gl: Reordenar

en: Alphabetical order
gl: Orde alfabética

en: You have not defined any elements.
gl: Non definiu ningún elemento.

en: Add New Element
gl: Engadir novo elemento

en: Manage Custom Fields for %s
gl: Xestionar campos personalizados para %s

en: Custom Fields Defined
gl: Campos personalizados definidos

en: Type
gl: Tipo

en: Add Options
gl: Engadir opcións

en: Copy
gl: Copiar

en: You have not defined any custom fields
gl: Non definiu ningún campo personalizado

en: Add New Custom Field
gl: Engadir novo campo personalizado

en: Custom Field Name
gl: Nome de campo personalizado

en: Field alias
gl: Alias do campo

en: Type of custom field
gl: Tipo de campo personalizado

en: Box type technician
gl: Técnico de tipo de caixas

en: Text Fields and Text Areas need to have Size/Maxlength and Rows/Cols defined, respectively.
gl: Os campos de text e as áreas de texto deben ter tamaño/tamaño máximo e columnas/filas definidas, respectivamente.

en: Text Field Size/Text Area Rows
gl: Tamaño do campo de texto / filas da área de texto

en: Text Field Maxlength/Text Area Columns
gl: Tamaño máximo do campo de texto / columnas da área de texto

en: Warning: this add new custom field
gl: Aviso: isto engade un novo campo personalizado

en: Custom Field Rendering Template
gl: Modelo para amosar o campo personalizado

en: Delete template
gl: Eliminar modelo

en: Yes
gl: Si

en: Releases
gl: Liberacións

en: The site administrator must first set up template trackers in the template projet with default values and set permissions propertly so you can access them.
gl: A administración do sitio terá que configurar rexistros con valores predefinidos e configurar os permisos adecuadamente para que poida acceder a eles.

en: Customize Browse List
gl: Personalizar a lista de navegación

en: Set order of the fields that will be displayed on the browse view of your tracker:
gl: Configurar a orde dos campos que se mostrarán na vista de navegación do seu rexistro:

en: Element
gl: Elemento

en: Delete a custom field for %s
gl: Eliminar un campo personalizado para %s

en: You are about to permanently and irretrievably delete this custom field and all its contents!
gl: Vai eliminar de forma permanente e irrevogábel este campo personalizado e todo o seu contido!

en: I am Really Sure
gl: Estou totalmente seguro

en: You are about to permanently and irretrievably delete this tracker and all its contents!
gl: Vai eliminar permanente e irreparablemente este rexistro e todo o seu contido!

en: Copy choices from custom field %s
gl: Copiar as opcións do campo personalizado %s

en: Copy From
gl: Copiar dende

en: Into trackers and custom fields
gl: Aos rexistros e campos personalizados

en: Modify Canned Responses In %s
gl: Modificar as respostas prefixadas en %s

en: It is not recommended that you change the custom field name because other things are dependent upon it. When you change the custom field name, all related items will be changed to the new name.
gl: Non se recomenda que cambie o nome do campo personalizado porque hai outras cousas que dependen del. Cando cambia o nome do campo personalizado, todos os elementos relacionados cambiaranse ao nome novo.

en: Modify a custom field in %s
gl: Modificar un campo personalizado en %s

en: Text Area Rows
gl: Filas da área de texto

en: Text Area Columns
gl: Columnas da área de texto

en: Text Field Size
gl: Tamaño do campo de texto

en: Text Field Maxlength
gl: Tamaño máximo do campo de texto

en: Field is mandatory
gl: O campo é obrigatorio

en: <strong>Name:</strong> (examples: meeting minutes, test results, RFP Docs)
gl: <strong>Nome:</strong> (exemplos: minutos de reunión, resultados do test, Documentos do RFP)

en: To create a workflow, you need first to create a custom field of type “Status”.
gl: Para crear un fluxo de traballo, precisa crear un campo personalizado do tipo 'Estado'.

en: Configure Workflow
gl: Configurar o fluxo de traballo

en: Allowed initial values for the %s field
gl: Valores iniciais permitidos para o campo %s

en: From
gl: De

en: To
gl: A

en: Initial values
gl: Valores iniciais

en: From Value
gl: Desde o valor

en: Edit Roles
gl: Editar roles

en: Configuring allowed roles for the transitions from %1$s to %2$s
gl: Configurar os roles permitidos para as transicións de %1$s a %2$s

en: Preferences
gl: Preferencias

en: My Bookmarks
gl: Os meus marcadores

en: Monitored Forums
gl: Foros monitorizados

en: You are not monitoring any forums.
gl: Non está a monitorizar ningún foro.

en: You are not monitoring any files.
gl: Non está a monitorizar ningún ficheiro.

en: My Projects
gl: Os meus proxectos

en: This project has not yet submitted a description.
gl: Este proxecto non ten aínda unha descrición.

en: Project Information
gl: Información do proxecto

en: Tags
gl: Etiquetas

en: No tag defined for this project
gl: Este proxecto non ten definida ningunha etiqueta

en: Registered
gl: Rexistrado

en: Activity Ranking: <strong>%d</strong>
gl: Clasificación por actividade: <strong>%d</strong>

en:  or <a href="%s">Activity</a>
gl:  ou a <a href="%s">súa actividade</a>

en: View list of <a href="%s">RSS feeds</a> available for this project.
gl: Ver unha lista das <a href="%s">fontes RSS</a> dispoñíbeis para este proxecto.

en: Latest File Releases
gl: Últimas publicacións de ficheiros

en: This Project Has Not Released Any Files
gl: Este proxecto aínda non publicou ningún ficheiro

en: Package
gl: Paquete

en: Monitor this package
gl: Monitorizar este paquete

en: View All Project Files
gl: Ver todos os ficheiros do proxecto

en: Project Admins
gl: Administración do proxecto

en: Members
gl: Membros

en: View the %d Member(s)
gl: Ver os %d membros

en: Request to join
gl: Solicitude de rexistro

en: List the project members.
gl: Lista de membros do proxecto.

en: Home Page
gl: Páxina de inicio

en: Project Home Page
gl: Páxina de inicio do proxecto

en: (<strong>%1$s</strong> open / <strong>%2$s</strong> total) | (<strong>%1$s</strong> open / <strong>%2$s</strong> total)
gl[0]: (<strong>%1$s</strong> aberto / <strong>%2$s</strong> total)
gl[1]: (<strong>%1$s</strong> abertos / <strong>%2$s</strong> total)

en: Public Forums
gl: Foros públicos

en: <strong>%d</strong> message | <strong>%d</strong> messages
gl[0]: <strong>%d</strong> mensaxe
gl[1]: <strong>%d</strong> mensaxes

en: <strong>%d</strong> forum | <strong>%d</strong> forums
gl[0]: <strong>%d</strong> foro
gl[1]: <strong>%d</strong> foros

en: DocManager: Project Documentation
gl: DocManager: documentación do proxecto

en: (<strong>%s</strong> public mailing list) | (<strong>%s</strong> public mailing lists)
gl[0]: (<strong>%s</strong> lista de correo pública)
gl[1]: (<strong>%s</strong> listas de correo públicas)

en: surveys
gl: Enquisas

en: SCM Repository
gl: Repositorio de SCM

en: Anonymous FTP Space
gl: Espazo FTP anónimo

en: Default Web Page for groups that haven't setup their page yet
gl: Páxina web por omisión para grupos que aínda non definiran a súa páxina

en: Please replace this file with your own website
gl: Substitúa este ficheiro co seu propio sitio web

en: We're Sorry but this Project hasn't uploaded their personal webpage yet.
gl: Sentímolo, pero este proxecto aínda non subiu a súa páxina persoal.

en: Please check back soon for updates or visit <a href="%s">the project page</a>.
gl: Compróbeo de novo máis tarde, ou visite <a href="%s">a páxina do proxecto</a>.

en: You receive this message because you subscribed to %1$s
    site mailing(s). You may opt out from some of them selectively
    by logging in to %1$s and visiting your Account Maintenance
    page (%2$s), or disable them altogether
    by visiting following link:
    <%3$s>
gl: Recibe esta mensaxe porque se subscribiu ao correo de %1$s.
    Pode optar por recibir algún correo de forma selectiva entrando a
    %1$s e visitando a páxina de Mantemento da conta (%2$s), ou 
    desactivalos todos á vez visitando a seguinte ligazón:
    <%3$s>

en: Pending task manager items notification
gl: Notificación de elementos da xestión das tarefas pendentes

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tasks.
gl: Envióuselle este elemento para lembrarlle as súas tarefas pendentes ou sen facer.

en: The task manager item #%s is pending
gl: O elemento do xestor de tarefas #%s está pendente

en: Task Summary
gl: Resumo da tarefa

en: Percent Complete
gl: Porcentaxe completado

en: Click here to visit the item %s
gl: Prema aquí para visitar este elemento: %s

en: Pending tracker items notification
gl: Notificación de elementos de xestión das tarefas pendentes

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tracker items.
gl: Envióuselle este correo para lembrarlle os seus elementos de rexistro pendentes.

en: The item #%s is pending
gl: O elemento #%s está pendente

en: Details
gl: Detalles

en: Soft link wasn't removed in www/plugins folder, please do so manually.
gl: Non se puido eliminar a ligazón simbólica no cartafol www/plugins. Por favor, fágao manualmente.

en: Soft link wasn't removed in config folder, please do so manually.
gl: Non se puido eliminar a ligazón simbólica no cartafol config. Por favor, fágao manualmente.

en: <strong>%d</strong> projects in result set.
gl: <strong>%d</strong> proxecto no conxunto de resultados.

en: Cookies must be enabled past this point.
gl: As cookies deben estar activadas pasado este punto.

en: Login name or email address
gl: Nome de conta ou enderezo de correo electrónico

en: Login Name
gl: Nome de usuario

en: Password
gl: Contrasinal

en: Login
gl: Inicio de sesión

en: [Lost your password?]
gl: [Esqueceu o seu contrasinal?]

en: Your account is currently pending your email confirmation.
gl: A súa conta está pendente de confirmación mediante correo electrónico pola súa parte.

en: Visiting the link sent to you in this email will activate your account.
gl: Visite a ligazón que se lle envía no correo para activar a súa conta.

en: If you need this email resent, please click below and a confirmation email will be sent to the email address you provided in registration.
gl: Se precisa que se lle reenvíe este correo electrónico, por favor, prema a ligazón inferior e enviaráselle un correo de confirmación ao enderezo que especificou no seu rexistro.

en: Resend Confirmation Email
gl: Volver a enviar un correo de confirmación

en: Your %1$s account has been removed by %1$s staff.
gl: O equipo de %1$s eliminou a súa conta en %1$s.

en: This may occur for two reasons, either 1) you requested that your account be removed; or 2) some action has been performed using your account which has been seen as objectionable (i.e. you have breached the terms of service for use of your account) and your account has been revoked for administrative reasons.
gl: Isto pode ocorrer por dúas razóns, ou ben 1) vostede pediu que se eliminase a súa conta, ou 2) levouse a cabo algunha acción empregando a súa conta que se atopou censurábel (é dicir, non se respectaron os termos de servizo usando esta conta) e a súa conta revogouse por razóns administrativas.

en: Should you have questions or concerns regarding this matter, please log a <a href="%s">support request</a>.
gl: Se ten algunha dúbida acerca deste asunto, pregámoslle que rexistre unha <a href="%s">petición de asistencia</a>.

en: Thank you
gl: Grazas

en: Your %1$s account has been removed by %1$s staff. This may occur for two reasons, either 1) you requested that your account be removed; or 2) some action has been performed using your account which has been seen as objectionable (i.e. you have breached the terms of service for use of your account) and your account has been revoked for administrative reasons. Should you have questions or concerns regarding this matter, please log a <a href="%2$s">support request</a>.
gl: O equipo de %1$s eliminou a súa conta en %1$s. Isto pode ocorrer por dúas razóns, ou ben 1) vostede pediu que se eliminase a súa conta, ou 2) levouse a cabo algunha acción empregando a súa conta que se atopou censurábel (é dicir, non se respectaron os termos de servizo usando esta conta) e a súa conta revogouse por razóns administrativas. Se ten algunha dúbida acerca deste asunto, pregámoslle que rexistre unha <a href="%2$s">petición de asistencia</a>.

en: Active
gl: Activo

en: Save
gl: Gardar

en: Role
gl: Rol

en: %Y-%m-%d
gl: %d-%m-%Y

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Role Name
gl: Nome do rol

en: Links to related CVS commits
gl: Ligazóns a remisións de CVS relacionadas

en: No commits have been made.
gl: Non se efectuou ningunha remisión.

en: Previous Version
gl: Versión previa

en: Current Version
gl: Versión actual

en: Log Message
gl: Mensaxe do rexistro

en: Diff To
gl: Diferenzas con

en: delete
gl: eliminar

en: Thread
gl: Fío

en: Threads
gl: Fíos

en: Help
gl: Axuda

en: Action
gl: Acción

en: Create a new associated forge below
gl: Crear unha nova forxa asociada máis abaixo

en: Link
gl: Ligazón

en: Software only
gl: Só software

en: Enabled
gl: Habilitada

en: Rank
gl: Clasificación

en: Submit new associated forge
gl: Enviar nova forxa asociada

en: Associated forge successfully added.
gl: Unha forxa asociada engadiuse correctamente.

en: Are you sure you want to delete this associated forge?
gl: Está seguro de querer eliminar esta forxa asociada?

en: No
gl: Non

en: Associated forge successfully deleted.
gl: Unha forxa asociada eliminouse correctamente.

en: Modify the associated forge below
gl: Modificar a forxa asociada de abaixo

en: Submit Changes
gl: Enviar cambios

en: Associated forge successfully modified.
gl: A forxa asociada modificouse correctamente.

en: Associated forge | Associated forges
gl[0]: Forxa asociada
gl[1]: Forxas asociadas

en: add new
gl: Engadir novo

en: Forge ID
gl: ID da forxa

en: New
gl: Nova

en: Error fetching data
gl: Erro ao recoller datos

en: Error parsing data
gl: Erro ao procesar os datos

en: Unknown status ID
gl: ID de estado descoñecido

en: Admin Associated Forges
gl: Administrar Forxas asociadas

en: Associated Forges
gl: Forxas asociadas

en: Global Search
gl: Busca global

en: Top associated forges
gl: Forxas asociadas destacadas

en: Extend search to include non-software projects
gl: Estender a busca para incluír proxectos non de software

en: Require all words
gl: Requirir todas as palabras

en: No stats available
gl: Non hai estatísticas dispoñibles

en: Edit associated forges for global search
gl: Editar forxas asociadas para a busca global

en: Site Admin Home
gl: Páxina de inicio de administración do sitio

en: Search must be at least three characters
gl: A cadea de busca debe ter. como mínimo, tres caracteres

en: Enter Your Search Words Above
gl: Introduza as palabras da busca arriba

en: Search results for “%s”
gl: Resultados da busca para %s

en: Project Name
gl: Nome do proxecto

en: Forge
gl: Forxa

en: Previous Results
gl: Resultados anteriores

en: Next Results
gl: Resultados seguintes

en: You can add your own tabs in the menu bar with the form below.
gl: Pode engadir os seus propios separadores co seguinte formulario.

en: Edit Job
gl: Editar o traballo

en: Job
gl: Traballo

en: Remove
gl: Eliminar

en: Permanently Delete List
gl: Eliminar a lista permanentemente

en: Error getting the list
gl: Produciuse un erro ao obter a lista

en: List Added
gl: Engadiuse a lista

en: List updated
gl: Actualizouse a lista

en: Add a Mailing List
gl: Engadir unha lista de correo

en: Lists are named in this manner:<br /><strong>projectname-listname@%s</strong>
gl: As listas noméanse deste xeito:<br /><strong>nomeproxecto-nomelista@%s</strong>

en: Unable to get the lists
gl: Non se puido obter as listas

en: Mailing List Name
gl: Nome da lista de correo

en: Is Public?
gl: É público?

en: Add This List
gl: Engadir esta lista

en: Mail admin
gl: Administración de correos

en: Mailing List Administration
gl: Administración de listas de correos

en: Unable to get the list %s
gl: Non se puido obter a lista de correo %s

en: You can administrate lists from here. Please note that private lists can still be viewed by members of your project, but are not listed on %s.
gl: Pode administrar as listas desde aquí. Teña en conta que os membros do seu proxecto poderán ver as listas privadas, pero estas non aparecerán en %1$s.

en: Add Mailing List
gl: Engadir lista de correo

en: Mailing Lists for %s
gl: Listas de correo de %s

en: No Lists found for %s
gl: Non se atoparon listas para %s

en: Project administrators use the admin link to request mailing lists.
gl: Os administradores de proxectos usan a ligazón de administración para solicitar listas de correo.

en: Choose a list to browse, search, and post messages.
gl: Escolla unha lista para navegar, buscar e publicar mensaxes.

en: A mailing list will be created on %1$s in few minutes
    and you are the list administrator.
    
    This list is: %3$s@%2$s .
    
    Your mailing list info is at:
    %4$s .
    
    List administration can be found at:
    %5$s .
    
    Your list password is: %6$s .
    You are encouraged to change this password as soon as possible.
    
    Thank you for registering your project with %1$s.
gl: Crearase unha lista de correo en %1$s no prazo de 6-24 horas 
    da que será o administrador.
    
    Esta lista é: %3$s@%2$s .
    
    A información sobre a lista de correo está en:
    %4$s .
    
    A administración da lista pode atoparse en:
    %5$s .
    
    O contrasinal da lista é: %6$s .
    Animámoslle a que cambie este contrasinal canto antes.
    
    Grazas por rexistrar o seu proxecto en %1$s.

en: Subscription
gl: Subscrición

en: Administrate
gl: Administrar

en: Not activated yet
gl: Aínda non se activou

en: Unsubscribe
gl: Desubscribir

en: Category
gl: Categoría

en: Closed
gl: Pechado

en: Resolution
gl: Resolución

en: Add File
gl: Engadir ficheiro

en: Modify
gl: Modificar

en: Invalid User
gl: Usuario non válido

en: Upload a new file
gl: Enviar un ficheiro novo

en: Go
gl: Ir

en: Select
gl: Seleccionar

en: Key
gl: Chave

en: Authorize
gl: Autorizar

en: Get Help
gl: Obter axuda

en: name
gl: nome

en: Project labels
gl: Etiquetas de proxecto

en: Cannot insert new label: %s
gl: Non se pode inserir a nova etiqueta: %s

en: Project label added.
gl: Engadiuse a etiqueta de proxecto.

en: Cannot delete label: %s
gl: Non se pode eliminar a etiqueta: %s

en: Project label deleted.
gl: Eliminouse a etiqueta de proxecto.

en: Cannot add label onto project: %s
gl: non se pode engadir a etiqueta ao proxecto: %s

en: The label has been added to the project.
gl: Engadiuse a etiqueta ao proxecto.

en: Cannot remove label: %s
gl: Non se pode eliminar a etiqueta: %s

en: The label has been removed from the project.
gl: Eliminouse a etiqueta do proxecto.

en: Cannot modify label: %s
gl: Non se pode modificar a etiqueta: %s

en: Label has been saved.
gl: Gardouse a etiqueta.

en: Label name:
gl: Nome de etiqueta:

en: Displayed text (or HTML) for the label:
gl: Texto (ou HTML) mostrado para a etiqueta:

en: This label currently looks like this:
gl: Actualmente esta etiqueta vese así:

en: Save this label
gl: Gardar esta etiqueta

en: Manage labels
gl: Xestionar etiquetas

en: You can edit the labels that you have already created.
gl: Pode editar as etiquetas que xa ten creadas.

en: This label is used on the following group: | This label is used on the following groups:
gl[0]: Esta etiqueta emprégase no seguinte grupo:
gl[1]: Esta etiqueta emprégase nos seguintes grupos:

en: [Remove this label]
gl: [Eliminar esta etiqueta]

en: This label is not used on any group.
gl: Esta etiqueta non se emprega en ningún grupo.

en: Add label to project
gl: Engadir etiqueta ao proxecto

en: [Edit this label]
gl: [Editar esta etiqueta]

en: [Delete this label]
gl: [Eliminar esta etiqueta]

en: Add new labels
gl: Engadir novas etiquetas

en: You can create new labels with the form below.
gl: Pode crear novas etiquetas co formulario de abaixo.

en: Name of the label:
gl: Nome da etiqueta:

en: potm
gl: pdm

en: Project of the month!
gl: Proxecto do Mes!

en: Add label
gl: Engadir etiqueta

en: Link Type
gl: Tipo de ligazón

en: Share
gl: Compartir

en: Navigation
gl: Navegación

en: Modify the hierarchy
gl: Modificar a xerarquía

en: Linked projects
gl: Proxectos ligados

en: View the quota_management Administration
gl: Ver a administración de xestión de cotas

en: Quota
gl: Cota

en: Ressources usage and quota
gl: Uso de recursos e cota

en: Quota Manager Admin
gl: Administración do xestor de cotas

en: Successfully updated quota
gl: Actualizouse a cota correctamente

en: Projects disk quota
gl: Cota de disco dos proxectos

en: disk quota soft
gl: Cota de disco soft

en: disk quota hard
gl: Cota de disco hard

en: Projects ressources use
gl: Uso de recursos do proxecto

en: project
gl: proxecto

en: others
gl: outros

en: Download - without quota control
gl: Descarga - sen control de cota

en: database
gl: base de datos

en: Users disk use
gl: Uso de disco dos usuarios

en: disk
gl: disco

en: Project quota manager
gl: Xestor de cota de proxecto

en: Documents search engine
gl: Motor de busca nos documentos

en: Download project directory
gl: Descargar o directorio do proxecto

en: Without quota control
gl: Sen control de cota

en: Home project directory
gl: Directorio Home do proxecto

en: With ftp and home quota control
gl: Con control de cota para ftp e directorio Home

en: CVS project directory
gl: Directorio CVS do proxecto

en: With cvs and svn quota control
gl: Con control de cota para cvs e svn

en: Subversion project directory
gl: Directorio de Subversion do proxecto

en: Database
gl: Base de datos

en: quota type
gl: tipo de cota

en: quantity
gl: cantidade

en: size
gl: tamaño

en: Disk space
gl: Espazo en disco

en: Quota exceeded
gl: Superouse a cota

en: Quota disk management
gl: Xestión da cota de disco

en: Quota settings
gl: Configuración de cota

en: Quota soft
gl: Cota - soft

en: Quota hard
gl: Cota - hard

en: Documentation for %1$s is available at <a href="%2$s">%2$s</a>.
gl: Hai dispoñíbel documentación de %1$s <a href="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>%1$s</strong> updates, <strong>%2$s</strong> adds
gl: <strong>%1$s</strong> actualizacións, <strong>%2$s</strong> adicións

en: Developer %s Access via SSH
gl: Acceso para desenvolvedores ao %s mediante SSH

en: Only project developers can access the %s tree via this method.
gl: Só os desenvolvedores do proxecto poden acceder á árbore %s por este método.

en: SSH must be installed on your client machine.
gl: Ten que ter instalado SSH na máquina cliente.

en: Enter your site password when prompted.
gl: Introduza o seu contrasinal cando se lle solicite.

en: branchname
gl: Nome da rama

en: Substitute <em>developername</em> with the proper value.
gl: Substitúa <em>nome_do_desenvolvedor</em> co valor axeitado.

en: developername
gl: nome_do_desenvolvedor

en: Browsing the %s tree gives you a view into the current status of this project's code.
gl: A navegación pola árbore de %s permite unha ollada fantástica ao estado actual do código do proxecto.

en: You may also view the complete histories of any file in the repository.
gl: Tamén pode ver o historial completo de calquera ficheiro do repositorio.

en: Browse %s Repository
gl: Navegar polo repositorio %s

en: ClearCase Access
gl: Acceso a través de ClearCase

en: Either mount the VOB with <tt>cleartool mount %1$s</tt> or select the <tt>%1$s</tt> VOB in your ClearCase Explorer.
gl: Pode montar o VOB con <tt>cleartool mount %1$s</tt> ou seleccione o VOB <tt>%1$s</tt> no seu explorador de ClearCase.

en: History
gl: Historial

en: Browse the ClearCase tree
gl: Navegar pola árbore de ClearCase

en: ClearCase server
gl: Servidor ClearCase

en: commit | commits
gl[0]: actualización
gl[1]: actualizacións

en: add | adds
gl[0]: adición
gl[1]: adicións

en: <strong>%1$s</strong> commits, <strong>%2$s</strong> adds
gl: <strong>%1$s</strong> actualizacións, <strong>%2$s</strong> adicións

en: This project's CVS repository can be checked out through anonymous (pserver) CVS with the following instruction set. The module you wish to check out must be specified as the <em>modulename</em>. When prompted for a password for <em>anonymous</em>, simply press the Enter key.
gl: O repositorio CVS deste proxecto pode descargarse mediante CVS anónimo (pserver) co seguinte conxunto de instrucións. Debe especificar o módulo que desexe descargar como <em>nome_do_módulo</em>. Cando se lle pida un contrasinal para <em>anonymous</em>, prema a tecla Intro.

en: modulename
gl: nome_do_módulo

en: Adds
gl: Adicións

en: Updates
gl: Actualizacións

en: Only project developers can access the Git repository via this method. | Only project developers can access the Git repositories via this method.
gl[0]: Só os desenvolvedores do proxecto poden acceder á árbore Git por este método.
gl[1]: Só os desenvolvedores do proxecto poden acceder á árbore Git por este método.

en: Description:
gl: Descrición:

en: The password is
gl: O contrasinal é

en: Anonymous Subversion Access
gl: Acceso anónimo vía Subversion

en: This project's SVN repository can be checked out through anonymous access with the following command(s).
gl: Pódese descargar o repositorio SVN deste proxecto a través de acceso anónimo coas seguintes ordes.

en: Is Active
gl: Está activa

en: Error creating ArtifactTypes object
gl: houbo un erro ao crear o obxecto ArtifactTypes

en: Open-Discussion
gl: Aberto - Discusión

en: General Discussion
gl: Discusión xeral

en: Get Public Help
gl: Obter axuda pública

en: Project Developer Discussion
gl: Discusión sobre o desenvolvemento do proxecto

en: Uncategorized Submissions
gl: Envíos sen categoría

en: To Do
gl: Pendente

en: Things We Have To Do
gl: Cousas que temos pendentes

en: Next Release
gl: Seguinte publicación

en: Items For Our Next Release
gl: Elementos para a seguinte publicación

en: Requested Page not Found (Error 404)
gl: Non se atopou a páxina solicitada (Erro 404)

en: This confirm hash exists more than once.
gl: Este hash de confirmación existe máis dunha vez.

en: Invalid confirmation hash.
gl: O hash de confirmación non é válido.

en: Email Change Complete
gl: Completouse o cambio de correo electrónico

en: Welcome, %1$s. Your email change is complete. Your new email address on file is <strong>%2$s</strong>. Mail sent to &lt;%3$s&gt; will now be forwarded to this account.
gl: Benvido, %1$s. Completouse o cambio de correo electrónico. o seu novo enderezo de correo electrónico é <strong>%2$s</strong>. O correo enviado a &lt;%3$s&gt; será reenviado a esta conta.

en: Return
gl: Volver

en: You have requested a change of email address on %s.
gl: Solicitou un cambio de enderezo de correo electrónico en %s.

en: Please visit the following URL to complete the email change:
gl: Por favor, visite o seguinte URL para completar o cambio de correo electrónico:

en: %s Verification
gl: Verificación de %s

en: Email Change Confirmation
gl: Confirmación do cambio de correo electrónico

en: An email has been sent to the new address. Follow the instructions in the email to complete the email change.
gl: Envióuselle un correo electrónico ao novo enderezo. Siga as instrucións que nel se indican para completar o cambio de enderezo.

en: Email change
gl: Cambiar enderezo de correo

en: Changing your email address will require confirmation from your new email address, so that we can ensure we have a good email address on file.
gl: O cambio do seu enderezo require a súa confirmación desde a súa conta nova de correo electrónico; desta forma teremos a certeza de que o seu novo enderezo é correcto.

en: We need to maintain an accurate email address for each user due to the level of access we grant via this account. If we need to reach a user for issues arriving from a shell or project account, it is important that we be able to do so.
gl: Precisamos manter un enderezo de correo electrónico correcto para cada usuario debido ao grande nivel de accesos que lle permitimos a unha conta. Se precisamos contactar cunha persoa usuaria para cuestións que se relacionan cunha folla ou cunha conta de correo, é importante termos a posibilidade de o facer.

en: Submitting the form below will mail a confirmation URL to the new email address. Visiting this link will complete the email change.
gl: Ao enviar o formulario seguinte farémoslle chegar un URL de confirmación ao novo enderezo de correo electrónico. Ao visitar esta ligazón, completarase o cambio de correo electrónico.

en: New Email Address
gl: Novo enderezo de correo electrónico

en: Send Confirmation to New Address
gl: Enviouse a confirmación ao novo enderezo

en: Old password is incorrect
gl: O contrasinal antigo é incorrecto

en: You must supply valid password (at least 6 chars).
gl: Ten de proporcionar un contrasinal válido (con, cando menos, 6 caracteres).

en: New passwords do not match.
gl: Os novos contrasinais non coinciden.

en: Successfully Changed Password
gl: O contrasinal cambiouse correctamente

en: %s Password Change Confirmation
gl: %s Confirmación do cambio de contrasinal

en: You should now <a href="%s">Return to User Prefs</a>.
gl: Agora debería <a href="%s">volver ás preferencias de usuario</a>.

en: Change Password
gl: Cambiar o contrasinal

en: Old Password
gl: Contrasinal antigo

en: New Password (at least 6 chars)
gl: Contrasinal novo (cando menos 6 caracteres)

en: New Password (repeat)
gl: Contrasinal novo (repítao)

en: Update password
gl: Actualización do contrasinal

en: Uploaded
gl: Subido

en: To generate a public key, run the program 'ssh-keygen' (you can use both protocol 1 or 2). The public key will be placed at '~/.ssh/identity.pub' (protocol version 1) and '~/.ssh/id_dsa.pub' or '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocol version 2). Read the ssh documentation for further information on sharing keys.
gl: Para xerar unha chave pública, ten que executar o programa 'ssh-keygen' (pode empregar tanto o protocolo 1 como o 2). A chave pública colocarase en '~/.ssh/identity.pub' (protocolo 1) e '~/.ssh/id_dsa.pub' ou '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocolo 2). Lea a documentación de ssh para unha obter máis información sobre o emprego das chaves.

en: Important: Make sure there are no line breaks. After submitting, verify that the number of keys in your file is what you expected.
gl: Importante: Asegúrese de que non hai saltos de liña salvo aqueles entre dúas chaves. Tras enviar, verifique que o número de chaves no ficheiro é o esperado.

en: You are now a registered user on %s, the online development environment for Open Source projects.
gl: Agora é un usuario rexistrado en %s, o contorno de desenvolvemento en liña de proxectos de código aberto.

en: As a registered user, you can participate fully in the activities on the site. You may now post messages to the project message forums, post bugs for software in %s, sign on as a project developer, or even start your own project.
gl: Como persoa usuaria rexistrada, pode participar completamente nas actividades deste sitio web. Agora poderá publicar mensaxes nos foros dos proxectos, enviar erros de programas en %s, rexistrarse como un desenvolvedor de proxectos ou mesmo comezar os seus propios proxectos.

en: Updated
gl: Actualizado

en: Account options
gl: Opcións de conta

en: Welcome
gl: Benvido/a

en: View My Profile
gl: Ver o meu perfil de desenvolvedor

en: Edit My Skills Profile
gl: Editar o meu perfil de habelencias

en: Member since
gl: Membro desde

en: User Id
gl: ID de usuario

en: First Name:
gl: Nome:

en: Last Name:
gl: Apelidos:

en: Language
gl: Idioma

en: Timezone:
gl: Zona horaria:

en: Theme
gl: Tema

en: Country:
gl: País:

en: Email Address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Change Email Address
gl: Cambiar enderezo de correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Receive Email about Site Updates <em>(Very low traffic and includes security notices. Highly Recommended.)</em>
gl: Recibir correos sobre as actualizacións do sitio <em>(Ten pouco tráfico e inclúe novas sobre seguranza. É unha opción altamente recomendábel.)</em>

en: Receive additional community mailings. <em>(Low traffic.)</em>
gl: Recibir correos adicionais da comunidade. <em>(Tráfico baixo.)</em>

en: Participate in peer ratings. <em>(Allows you to rate other users using several criteria as well as to be rated by others. More information is available on your <a href="%s">user page</a> if you have chosen to participate in ratings.)</em>
gl: Participar nas valoracións entre pares. <em>(Isto permítelle puntuar a outros usuarios mediante diferentes criterios así como ser valorado por outros usuarios. Pode achar máis información na súa <a href="%s">páxina de usuario</a> se decidiu participar nas valoracións)</em>.

en: Shell Account Information
gl: Información da conta do intérprete de ordes (shell)

en: Shell box
gl: Caixa de intérprete de ordes (shell)

en: SSH Shared Authorized Keys
gl: Chaves compartidas de SSH autorizadas

en: Edit Keys
gl: Editar chaves

en: Reset Changes
gl: Restabelecer os cambios

en: Congratulations, you have re-set your account password. You may <a href="%s">login</a> to the site now.
gl: Parabéns, acaba de restabelecer o seu contrasinal da conta. Pode <a href="%s">acceder</a> ao sitio agora.

en: Lost Password Login
gl: Acceso co contrasinal esquecido

en: Welcome, %s. You may now change your password.
gl: Benvido/a, %s. Agora pode cambiar o contrasinal.

en: Someone (presumably you) on the %s site requested a password change through email verification.
gl: Alguén (é de supoñer que vostede) na páxina %1$s solicitou un cambio de contrasinal mediante verificación por correo electrónico.

en: If this was not you, ignore this message and nothing will happen.
gl: Se non foi vostede, ignore esta mensaxe e non sucederá nada.

en: If you requested this verification, visit the following URL to change your password:
gl: Se vostede solicitou esta verificación, visite o seguinte URL para cambiar o seu contrasinal:

en: An email has been sent to the address you have on file. Follow the instructions in the email to change your account password.
gl: envióuselle un correo electrónico ao enderezo co que se rexistrou. Siga as instrucións do correo para cambiar o contrasinal da súa conta.

en: Hey... losing your password is serious business. It compromises the security of your account, your projects, and this site.
gl: Teña coidado... xa que perder o seu contrasinal é un problema serio. Este feito compromete a seguranza da súa conta e deste sitio.

en: Clicking “Send Lost PW Hash” below will email a URL to the email address we have on file for you. In this URL is a 128-bit confirmation hash for your account. Visiting the URL will allow you to change your password online and login.
gl: Cando prema a seguir "Enviar o hash do contrasinal perdido" enviaráselle unha ligazón ao correo con que se rexistrou. Nesta ligazón hai unha confirmación hash de 128-bit para a súa conta. Se visita esta ligazón, poderá mudar o seu contrasinal en liña, e iniciar sesión.

en: Send Lost PW Hash
gl: Enviar o hash do contrasinal perdido

en: Pending Account
gl: A conta está pendente

en: Fill in a user name or email address and click “Submit” to resend the confirmation email.
gl: Introduza un nome de usuario ou enderezo de correo electrónico e prema en "Enviar" para que se lle volva enviar un correo electrónico de confirmación.

en: Fill in a user name and click “Submit” to resend the confirmation email.
gl: Introduza un nome de usuario e prema en "Enviar" para que se lle volva enviar un correo electrónico de confirmación.

en: You can't register an account unless you accept the terms of use.
gl: non pode rexistrar unha conta a menos que acepte as condicións de uso.

en: Login Name (do not use uppercase letters):
gl: Nome da conta (non use maiúsculas):

en: Password (min. 6 chars):
gl: Contrasinal (cando menos 6 caracteres):

en: Password (repeat):
gl: Contrasinal (repítao):

en: Language Choice:
gl: Selección de idioma:

en: This email address will be verified before account activation. You will receive a mail forward account at &lt;loginname@%s&gt; that will forward to this address.
gl: Esta conta de correo verificarase antes de activar a conta. Recibirá un correo de reenvío en &lt;loginname@%s&gt; que se reenviará a este enderezo.

en: Do you accept the <a href="%s">terms of use</a> for this site?
gl: Acepta os <a href="%s">termos de uso</a> para este sitio?

en: Fields marked with %s are mandatory.
gl: Os campos marcados con %s son obrigados.

en: Register
gl: Rexistrar

en: Unsubscription Complete
gl: Completouse a desubscrición

en: You have been unsubscribed from all %s mailings and notifications. In case you will want to re-activate your subscriptions in the future, login and visit your Account Maintenance page.
gl: Desubscribiuse de todos os envíos por correo e notificacións de %s. No caso de que queira reactivar as súas subscricións no futuro, acceda ao sistema e visite a páxina de mantemento da súa conta.

en: You have been unsubscribed from %s site mailings. In case you will want to re-activate your subscriptions in the future, login and visit your Account Maintenance page.
gl: Desubscribiuse de todos os envíos por correo de %s. No caso de que queira reactivar as súas subscricións no futuro, acceda ao sistema e visite a páxina de mantemento da súa conta.

en: Account already active.
gl: A conta xa está activa.

en: Cannot confirm account identity - invalid confirmation hash (or login name)
gl: Non se pode confirmar a identidade da conta - o hash de confirmación (ou o nome de usuario) non é válido

en: Credentials you entered do not correspond to valid account.
gl: As credenciais que introduciu non se corresponden con ningunha conta válida.

en: Error while activating account
gl: Produciuse un erro ao activar a conta

en: In order to complete your registration, login now. Your account will then be activated for normal logins.
gl: Co fin de completar o seu rexistro, acceda agora. A súa conta activarase entón para inicios de sesión normais.

en: Forum Post
gl: Mensaxe de foro

en: Tracker Opened
gl: Rexistro aberto

en: Tracker Closed
gl: Rexistro pechado

en: FRS Release
gl: Lanzamento de ficheiros

en: No Activity Found
gl: Non se achou ningunha actividade

en: Time
gl: Tempo

en: Commit for Tracker Item
gl: Envío para elemento do rexistro

en: Opened
gl: Data de apertura

en: Forum Post
gl: Mensaxe de foro

en: Create a new %s below:
gl: Crear un novo %s abaixo:

en: %s successfully added.
gl: Engadiuse %s correctamente.

en: You cannot delete the processor %s since it is currently referenced in a file release.
gl: Non pode eliminar o procesador %s porque está actualmente en uso nalgunha publicación de ficheiros.

en: You cannot delete the language %s since it is currently referenced in a user profile.
gl: Non se pode eliminar o idioma %s porque está actualmente en uso nun perfil de usuario.

en: Are you sure you want to delete this %s?
gl: Está seguro de que desexa eliminar este/a %s?

en: %s successfully deleted.
gl: Eliminouse %s correctamente.

en: Modify the %s below:
gl: Modificar o %s abaixo:

en: %s successfully modified.
gl: Modificouse %s correctamente.

en: Edit the %ss Table
gl: Editar a táboa de %ss

en: Error creating group
gl: Produciuse un erro ao crear o grupo

en: Approving Pending Projects
gl: Estanse a aprobar os proxectos pendentes

en: No Pending Projects to Approve
gl: Non hai ningún proxecto pendente de aprobación

en: Pending projects:
gl: Proxectos pendentes:

en: Edit Project Details
gl: Editar os detalles do proxecto

en: View/Edit Project Members
gl: Ver/Editar os membros do proxecto

en: Approve
gl: Aprobar/rexeitar

en: (manage responses)
gl: (xestionar respostas)

en: Custom response title and text
gl: Título e texto de respostas personalizadas

en: Add this custom response to canned responses
gl: Engadir esta resposta personalizara ás respostas gravadas

en: Reject
gl: Rexeitar

en: Home Box:
gl: Caixa de inicio:

en: HTTP Domain:
gl: Dominio de HTTP:

en: License Other:
gl: Outra licenza:

en: Pending reason:
gl: Razón pola que está pendente:

en: Approve All On This Page
gl: Aprobar todo nesta páxina

en: Cron Manager
gl: Administrador de tarefas

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: added already active database
gl: Engadiuse unha base de datos xa activa

en: Unable to insert already active database.
gl: Non é posíbel engadir unha base de datos xa activa.

en: Site Admin: Groups' DB Maintenance
gl: Administración do sitio: administración de BD de grupos

en: Statistics for Project Databases
gl: Estatísticas de bases de datos de proxectos

en: Count
gl: Contador

en: No databases defined
gl: Non se definiu ningunha base de datos

en: Displaying Databases of Type:
gl: Estanse a amosar bases de datos do tipo seguinte:

en: Add an already active database
gl: Engadir unha base de datos xa activa

en: Successfully Created New Role
gl: Creouse un rol novo correctamente

en: Successfully Updated Role
gl: Actualizouse o rol correctamente

en: Section
gl: Sección

en: Subsection
gl: Subsección

en: Setting
gl: Axuste

en: Permanently and irretrievably delete project
gl: Eliminar o proxecto permanente e irreparabelmente

en: Instruction email sent
gl: Enviouse un correo con instrucións

en: Site Admin: Project Info for
gl: Administración do sitio: información do grupo

en: Permanently Delete Project
gl: Eliminar o proxecto permanentemente

en: Pending (P)
gl: Pendente (P)

en: Incomplete (I)
gl: Incompleto (I)

en: Active (A)
gl: Activo (A)

en: Holding (H)
gl: Reter (R)

en: Template?
gl: Modelo?

en: Registration Application:
gl: Solicitude de rexistro:

en: SCM Box:
gl: Caixa de SCM:

en: Resend New Project Instruction Email
gl: Reenviar un correo con instrucións para un proxecto novo

en: Project List
gl: Listaxe de proxectos

en: Register Time
gl: Hora de rexistro

en: Unix Name
gl: Nome Unix

en: Public?
gl: Público?

en: License
gl: Licenza

en: User Maintenance
gl: Mantemento dos usuarios

en: Display Full User List/Edit Users
gl: Amosar a listaxe completa de usuarios/editar usuarios

en: Search <em>(userid, username, realname, email)</em>
gl: Procura <em>(id de usuario, nome de usuario, nome real, correo electrónico)</em>

en: Register a New User
gl: Rexistrar un usuario novo

en: Edit Role
gl: Editar rol

en: Project Maintenance
gl: Mantemento de proxecto

en: Registered projects: <strong>%d</strong>
gl: Proxectos rexistrados: <strong>%d</strong>

en: Active projects: <strong>%d</strong>
gl: Proxectos activos: <strong>%d</strong>

en: Pending projects: <strong>%d</strong>
gl: Proxectos pendentes: <strong>%d</strong>

en: Display Full Project List/Edit Projects
gl: Amosar a listaxe completa de proxectos/editar proxectos

en: Display Projects Beginning with:
gl: Mostrar os proxectos que comezan por:

en: Search <em>(groupid, project Unix name, project full name)</em>
gl: Procura <em>(id de grupo, nome Unix de grupo, nome completo)</em>

en: Register New Project
gl: Rexistrar un proxecto novo

en: Projects with status
gl: Grupos con estado

en: Hold (H)
gl: Retido (R)

en: Private Projects
gl: Proxectos privados

en: Stats
gl: Estatísticas

en: Site-Wide Stats
gl: Estatísticas do sitio

en: Trove Project Tree
gl: Árbore de proxectos

en: Display Trove Map
gl: Amosar a árbore de proxectos

en: Add to the Trove Map
gl: Engadir ao mapa de proxectos

en: Site Utilities
gl: Servizos do sitio

en: Mail Engine for %s Subscribers
gl: Motor de correo para subscritores de %s

en: Site Mailings Maintenance
gl: Mantemento do correo deste sitio

en: Add, Delete, or Edit File Types
gl: Engadir, eliminar ou editar os tipos de ficheiros

en: Add, Delete, or Edit Processors
gl: Engadir, eliminar ou editar os procesadores

en: Add, Delete, or Edit Themes
gl: Engadir, eliminar ou editar os temas

en: Most Recent Opened Sessions
gl: Sesións abertas recentemente

en: Plugin Manager
gl: Administrador de complementos

en: Config Manager
gl: Administrador de configuración

en: Virtual Host Admin Tool
gl: Ferramenta de administración do servidor virtual

en: Project Database Administration
gl: Administración da base de datos de proxectos

en: Massmail admin
gl: Administración de correo masivo

en: Mailing successfully scheduled for delivery
gl: O envío de correo programouse correctamente

en: Active Deliveries
gl: Envíos activos

en: Be <span class="important">VERY</span> careful with this form, because submitting it WILL lead to sending email to lots of users.
gl: Teña <span class="important">MOITO</span> coidado con este formulario xa que ao usalo enviaránselles correos a moitos usuarios.

en: (select)
gl: (Seleccionar)

en: Subscribers to “Site Updates”
gl: Subscritores ás “Actualizacións do sitio”

en: Subscribers to “Additional Community Mailings”
gl: Subscritores a “Envíos adicionais da comunidade”

en: All Project Developers
gl: Todos os desenvolvedores de proxectos

en: All Project Admins
gl: Todos os administradores de proxectos

en: All Users
gl: Todos os usuarios

en: Developers (test)
gl: Desenvolvedores (en proba)

en: Text of Message
gl: Texto da mensaxe

en: (will be appended with unsubscription information, if applicable)
gl: (engadirase con información da anulación da subscrición, se for aplicábel)

en: Schedule for Mailing
gl: Preparación para o envío de correo

en: Last user_id mailed
gl: Último identificador (id) de usuario que se enviou por correo

en: Approve For Front Page
gl: Aprobar para a páxina principal

en: Do Nothing
gl: Non facer nada

en: %d user detached from plugin. | %d users detached from plugin.
gl[0]: %d usuario desconectado do plugin.
gl[1]: %d usuarios desconectados do plugin.

en: Plugin %s updated Successfully
gl: O plugin %s actualizouse correctamente

en: Success, config not deleted
gl: Correcto, non se borrou a configuración

en: Plugin Name
gl: Nome do complemento

en: Users Using it
gl: Usuarios que están a empregalo

en: Deactivate
gl: Desactivar

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Activate
gl: Activar

en: Site Admin: Edit Rejection Responses
gl: Administración do sitio: editar as respostas de rexeitamento

en: You cannot %s “None”!
gl: Non pode %s “Nada”!

en: Edited Response
gl: Resposta editada

en: Edit Response:
gl: Editar resposta:

en: Response Title:
gl: Título da resposta:

en: Response Text:
gl: Texto da resposta:

en: Deleted Response
gl: Resposta eliminada

en: If you are not sure then why did you click “Delete”?
gl: Se non estaba seguro, daquela por que premeu “Eliminar”?

en: By the way, I didn't delete... just in case...
gl: Por suposto, non o borrei... por se acaso...

en: Added Response
gl: Resposta engadida

en: Create New Response:
gl: Crear unha resposta nova:

en: Admin Search Results
gl: Resultado da procura de admin

en: User search with criteria <em>%1$s</em>: %2$s match | User search with criteria <em>%1$s</em>: %2$s matches
gl[0]: Busca do usuario cos criterios <em>%1$s</em>: %2$s coincidencia
gl[1]: Busca do usuario cos criterios <em>%1$s</em>: %2$s coincidencias

en: Project search with criteria <em>%s</em>: %d match | Project search with criteria <em>%s</em>: %d matches
gl[0]: Busca do grupo cos criterios <em>%s</em>: %d coincidencia
gl[1]: Busca do grupo cos criterios <em>%s</em>: %d coincidencias

en: Full Name
gl: Nome completo

en: Add New Trove Category
gl: Engadir unha categoría nova á árbore de proxectos

en: Parent Category
gl: Categoría superior

en: New category short name (no spaces, Unix-like)
gl: Nome corto da nova categoría (sen espazos, estilo Unix)

en: New category full name (maximum length is 80 chars)
gl: Nome completo da nova categoría (máximo 80 caracteres)

en: New category description (maximum length is 255 chars)
gl: Descrición da nova categoría (máximo 255 caracteres)

en: Error: a category cannot be the same as its own parent:
gl: Erro: unha categoría non pode ser a mesma que a súa superior:

en: No such category, that trove cat does not exist
gl: Non existe a categoría, esta categoría non existe

en: Edit Trove Category
gl: Editar categoría da árbore de proxectos

en: Category short name (no spaces, Unix-like)
gl: Novo nome curto da nova categoría (sen espazos, ao estilo Unix)

en: Category full name (maximum length is 80 chars)
gl: Nome completo da nova categoría (máximo 80 caracteres)

en: Category description (maximum length is 255 chars)
gl: Descrición da nova categoría (máximo 255 caracteres)

en: Browse Trove Tree
gl: Navegar pola árbore de proxectos

en: Site Mailings Subscription Maintenance
gl: Mantemento das subscricións aos correos deste sitio

en: Unsubscribe user:
gl: Desubscribir usuario:

en: You can unsubscribe user either from admin-initiated sitewide mailings or from all site mailings (admin-initiated and automated mailings, like forum and file release notifications).
gl: Pode dar de baixa o usuario quer dos envíos de correos escritos pola administración do sitio quer de todos os correos do sitio (comezados pola administración ou automáticos, como dos foros e das notificacións de publicacións de ficheiros).

en: MAIL
gl: Correo

en: All
gl: Todos

en: Admin-initiated mailings
gl: Envíos de correos iniciados pola Administración

en: All site mailings
gl: Todos os correos do sitio

en: User unsubscribed
gl: Usuario dado de baixa

en: Use field below to find users which match given pattern with the %s username, real name, or email address (substring match is preformed, use '%%' in the middle of pattern to specify 0 or more arbitrary characters). Click on the username to unsubscribe user from site mailings (new form will appear).
gl: Use o campo inferior para buscar usuarios que coinciden co nome de usuario de %s, co nome real ou co enderezo de correo (a coincidencia da subcadea está preformada, empregue '%%' no medio do patrón para especificar 0 ou máis caracteres arbitrarios). Prema o nome de usuario para dálo de baixa das roldas de correos deste sitio (aparecerá un formulario novo).

en: Show users matching pattern
gl: Amosar os usuarios que coinciden co patrón

en: user_id
gl: ID de usuario

en: Site Mail.
gl: Correo do sitio.

en: Comm. Mail.
gl: Correo de Comm.

en: No Unix account (N)
gl: Non ten conta de Unix (N)

en: Suspended (S)
gl: Suspendido (S)

en: Deleted (D)
gl: Eliminado (D)

en: Could Not Complete Operation:
gl: Non se puido completar a operación:

en: Site Admin: User Info
gl: Administración do sitio: información do usuario

en: Account Information
gl: Información da conta

en: Web account status
gl: Estado da conta do web

en: Unix Account Status
gl: Estado da conta de Unix

en: Unix Shell:
gl: Intérprete de ordes de Unix:

en: Current confirm hash:
gl: Hash de confirmación actual:

en: I want to delete this user
gl: Desexo borrar este usuario

en: This pages allows to change only direct properties of user object. To edit properties pertinent to user within specific project, visit admin page of that project (below).
gl: Estas páxinas permiten cambiar só as propiedades directas dun usuario. Para editar as propiedades dun usuario dentro dun grupo específico, visite a páxina de administración dese grupo (abaixo).

en: Unix status updated mirroring web status, unless it has value “No Unix account (N)”
gl: Actualizouse o estado de Unix mentres se facía réplica do estado do web; a non ser que teña o valor 'Non ten conta de Unix (N)'

en: Unix name
gl: Nome unix

en: Operations
gl: Operacións

en: User updated to %s status
gl: Actualizouse o usuario ao estado %s

en: Deleted
gl: Eliminado

en: Suspended
gl: Suspendido

en: (*)Pending
gl: (*)Pendente

en: Add date
gl: Engadir data

en: User Profile
gl: Perfil de usuario

en: Suspend
gl: Suspendido

en: User List
gl: Listaxe de usuarios

en: Virtual Host
gl: Servidor virtual

en: Virtual Host entry updated.
gl: Actualizouse a entrada do host virtual.

en: Virtual Host Administration
gl: Administración do host virtual

en: Add Virtual Host
gl: Engadir un host virtual

en: Virtual Host Name
gl: Nome do host virtual

en: Tweak Directories
gl: Optimizar os directorios

en: Get Info
gl: Obter información

en: Update Record:
gl: Actualizar o rexistro:

en: VHOST ID
gl: ID de VHOST

en: VHOST Name
gl: Nome do VHOST

en: Group
gl: Grupo

en: Htdocs Dir
gl: Directorio de Htdocs

en: CGI Dir
gl: Directorio de CGI

en: Diary and Notes for
gl: Diario e notas de

en: Entry Not Found For This User
gl: Non se achou ningunha entrada para este usuario

en: Existing Diary and Notes Entries
gl: Entradas existentes de diario e de notas

en: This User Has No Diary Entries
gl: Este usuario non ten ningunha entrada

en: No User Selected
gl: Non hai ningún usuario seleccionado

en: Monitor a User
gl: Monitorizar un usuario

en: Error inserting into user_diary_monitor
gl: Produciuse un erro ao inserir en user_diary_monitor

en: User is now being monitored
gl: Agora está a monitorizar ao usuario

en: To turn off monitoring, simply click the <strong>Monitor user</strong> link again.
gl: Para desactivar a monitorización, prema simplemente a ligazón <strong>Monitorizar usuario</strong>outra vez.

en: You will not receive any more emails from this user
gl: Xa non recibirá máis correos deste usuario

en: Error: Choose a User To Monitor First
gl: Erro - elixa, primeiro, un usuario para monitorizar

en: Invalid rate value
gl: Ese non é un valor de avaliación válido

en: You cannot rate yourself
gl: Non pode avaliarse a si mesmo

en: User Ratings Page
gl: Páxina de avaliación de usuario

en: Ratings Recorded
gl: Avaliacións gardadas

en: You can re-rate this person by simply returning to their ratings page and re-submitting the info.
gl: Pode volver a avaliar este usuario se regresa á súa páxina de avaliación e reenvía a información.

en: No document to display - invalid or inactive document number.
gl: Non hai ningún documento para amosar - número de documento non válido ou inactivo.

en: Comment
gl: Comentario

en: To get Project News or New Project Releases of a specific project use the Links below.
gl: Para obter novas do proxecto ou novas versións dun proxecto específico, empregue as ligazóns de abaixo.

en: Go back
gl: Volver

en: Search in project
gl: Procurar en todo o proxecto

en: Forums Administration
gl: Foros Administración

en: Email All Posts To:
gl: Enviar por correo electrónico todas as mensaxes a:

en: Add This Forum
gl: Engadir este foro

en: Change forum status
gl: Cambiar o estado do foro

en: You can adjust forum features from here. Please note that private forums can still be viewed by members of your project, not the general public.
gl: Pode axustar as características do foro aquí. Por favor, repare en que só os membros do seu proxecto, e non o público en xeral, poden ler os foros privados.

en: Delete entire forum and all content
gl: Eliminar o foro e todos os seus contidos

en: You are about to permanently and irretrievably delete this entire forum and all its contents!
gl: Vai eliminar permanente e irreparablemente este foro e todo o seu contido!

en: Delete a Message
gl: Eliminar a mensaxe

en: Return to the forum
gl: Volver ao foro

en: WARNING! You are about to permanently delete a message and all of its comments!!
gl: AVISO! Vai eliminar permanentemente unha mensaxe e todas as súas respostas!!

en: Error getting new forum message
gl: Produciuse un erro ao obter a nova mensaxe de foro

en: Message Edited Successfully
gl: A mensaxe editouse correctamente

en: Edit a Message
gl: Editar a mensaxe

en: Error Getting ForumHTML
gl: Produciuse un erro ao obter o ForumHTML

en: No Forums Found for %s
gl: Non se achou ningún foro para %s

en: Error getting new ForumHTML
gl: Produciuse un erro ao obter o novo ForumHTML

en: Close Window
gl: Pechar a xanela

en: You cannot delete this attachment
gl: Non pode eliminar este anexo

en: Attachment deleted
gl: Eliminouse o anexo

en: You cannot edit this attachment
gl: Non pode editar este anexo

en: No attach found
gl: non se atopou ningún anexo

en: Message Queued for moderation -> Please wait until the admin approves/rejects it
gl: Mensaxe pendente de moderación. Por favor, agarde ata que o administrador o aprobe ou rexeite

en: Message Posted Successfully
gl: Mensaxe publicada correctamente

en: Error getting new ForumMessageFactory
gl: Produciuse un erro ao obter o novo ForumMessageFactory

en: Nested
gl: Aniñado

en: Flat
gl: Listaxe

en: Threaded
gl: Seguen un fío

en: Ultimate
gl: Último

en: Show
gl: Mostrar

en: Change View
gl: Cambiar a vista

en: Topic
gl: Tema

en: Topic Starter
gl: Iniciador do tema

en: Replies
gl: Respostas

en: Last Post
gl: Última mensaxe

en: No forum chosen
gl: Non se elixiu ningún foro

en: Forums for %s
gl: Foros para %s

en: My Monitored Forums
gl: Os meus foros monitorizados

en: Posts
gl: Comentarios

en: This message does not (any longer) exist
gl: Esta mensaxe xa non existe

en: Thread View
gl: Vista de fío

en: Post a comment to this message
gl: Enviar unha resposta a esta mensaxe

en: Forum Monitoring Started
gl: Comezou a monitorización do foro

en: You have no monitored forums
gl: Non ten foros monitorizados

en: New Content?
gl: Contido novo?

en: Forum Position Saved. New messages will be highlighted when you return
gl: Gardouse a posición do foro. As mensaxes novas marcaranse ao volver

en: You are about to permanently and irretrievably delete this package and all its releases and files!
gl: Vai eliminar permanente e irrevogabelmente este paquete e todas as súas publicacións e mais os seus ficheiros!

en: Release Edit/File Releases
gl: Editar/liberar ficheiros

en: You are about to permanently and irretrievably delete this release and its files!
gl: Vai eliminar permanente e irrevogabelmente esta publicación e os seus ficheiros!

en: Release Notes Are not in Text
gl: As notas da versión non están en texto

en: Release Notes Are Too Small
gl: As notas da versión son moi breves

en: Change Log Is not in Text
gl: O rexistro de cambios non está en texto

en: Change Log Is Too Small
gl: o rexistro de cambios é moi breve

en: Data Saved
gl: Datos gardados

en: File Released
gl: Publicouse o ficheiro

en: File Deleted
gl: Eliminouse o ficheiro

en: File Updated
gl: Actualizouse o ficheiro

en: Edit Releases
gl: Editar as publicacións

en: Release Name
gl: Nome de publicación

en: Edit the Release Notes or Change Log for this release of this package. These changes will apply to all files attached to this release.
gl: Editar as  notas da versión ou o rexistro de cambios para esta versión deste paquete. Estes cambios aplicaranse a todos os ficheiros anexados a esta versión.

en: You can either upload the release notes and change log individually, or paste them in together below.
gl: Pode subir as notas da versión e o rexistro de cambios individualmente ou pegalos xuntos abaixo.

en: Upload Release Notes
gl: Enviar as notas da versión

en: Upload Change Log
gl: Enviar o rexistro de cambios

en: Paste The Notes In
gl: Pegar as notas

en: Paste The Change Log In
gl: Pegar o rexistro de cambios

en: Preserve my pre-formatted text
gl: Conservar o texto co seu formato

en: Submit/Refresh
gl: Enviar/actualizar

en: File Type
gl: Tipo de ficheiro

en: Processor Type
gl: Tipo de procesador

en: Add This File
gl: Engadir este ficheiro

en: Once you have added files to this release you <strong>must</strong> update each of these files with the correct information or they will not appear on your download summary page.
gl: Despois de engadir ficheiros e esta publicación, <strong>debe</strong> actualizar cada un destes ficheiros coa información correcta ou non aparecerán na páxina de resumo de descargas.

en: Update/Refresh
gl: Actualizar/refrescar

en: Delete File
gl: Eliminar ficheiro

en: There is %s user monitoring this package. | There are %s users monitoring this package.
gl[0]: Hai %s usuario monitorizando este paquete.
gl[1]: Hai %s usuarios monitorizando este paquete.

en: Added Package
gl: Engadiuse un paquete

en: Updated Package
gl: Paquete actualizado

en: QRS
gl: Sistema de publicación rápida

en: Click here to %1$s quick-release a file %2$s
gl: Prema aquí para %1$s unha rápida liberación do ficheiro %2$s

en: Package name
gl: Nome de paquete

en: Publicly Viewable
gl: Visíbel publicamente

en: Add Release
gl: Engadir publicación

en: New Package Name
gl: Nome do novo paquete

en: Public
gl: Público

en: Create This Package
gl: Crear este paquete

en: Must define a release name.
gl: Debe definir un nome de publicación.

en: Must select a package.
gl: Debe seleccionar un paquete.

en: Quick Release System
gl: Sistema de publicación rápida

en: You can now <a href="%1$s"><strong>add files to this release</strong></a> if you wish, or edit the release. Please note that file(s) may not appear immediately on the <a href="%2$s">download page</a>. Allow several hours for propagation.
gl: Agora pode <a href="%1$s"><strong>engadir ficheiros a esta liberación</strong></a>se o desexa, ou editar a liberación. Teña en conta que o(s) ficheiro(s) poden non aparecer inmediatamente na  <a href="%2$s">páxina de descargas</a>. Déanos un prazo dunhas horas para a propagación.

en: Package ID
gl: ID do paquete

en: No File Types Available
gl: Non hai ningún tipo de ficheiro dispoñíbel

en: Or %1$s create a new package %2$s
gl: Ou %1$s cree un paquete novo %2$s

en: Choose an FTP file instead of uploading:
gl: Elixa un ficheiro de FTP en lugar do enviar:

en: Release File
gl: Publicar ficheiro

en: No Releases Of This Package Are Available
gl: Non hai dispoñíbel ningunha publicación de ficheiros

en: Release New File Version
gl: Publicar unha versión nova do ficheiro

en: Project Filelist
gl: Lista de ficheiros do proxecto

en: No File Packages
gl: Sen paquetes de ficheiros

en: There are no file packages defined for this project.
gl: Non hai ningún paquete de ficheiros definido para este proxecto.

en: Below is a list of all files of the project.
gl: Abaixo hai unha lista de todos os ficheiros do proxecto.

en: The release you have chosen is <span class="selected">highlighted</span>.
gl: A publicación que elixiu está <span class="selected">resaltada</span>.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
gl: Antes de descargar, pode ler as notas da liberación e os cambios (accesíbeis ao premer na versión da liberación).

en: To create a new release click here.
gl: Para crear unha liberación nova, prema aquí.

en: Stop monitoring this package
gl: Deixar de monitorizar este paquete

en: No releases
gl: Sen liberacións

en: Arch
gl: Arquitectura

en: File Release Reporting
gl: Informes de liberacións de ficheiros

en: That Release Was Not Found
gl: Non se atopou esa publicación

en: File Release Notes and Changelog
gl: Rexistro de cambios e notas da publicación

en: Tag Cloud
gl: Nube de etiquetas

en: %s Statistics
gl: Estatísticas de %s

en: Top Project Downloads
gl: Proxectos máis descargados

en: Highest Ranked Users
gl: Usuarios mellor puntuados

en: Most Active This Week
gl: Os máis activos esta semana

en: Recently Registered Projects
gl: Proxectos rexistrados recentemente

en: Hosted Projects
gl: Proxectos rexistrados

en: Registered Users
gl: Usuarios rexistrados

en: This drop-down box represents the person to which a tracker item is assigned.
gl: Esta listaxe despregábel representa a persoa a que se lle asigna un elemento de rexistro.

en: This drop-down box represents the current status of a tracker item.
gl: Esta listaxe despregábel representa o estado actual dun elemento de rexistro.

en: You can set the status to “Pending” if you are waiting for a response from the tracker item author.  When the author responds the status is automatically reset to that of “Open”. Otherwise, if the author does not respond with an admin-defined amount of time (default is 14 days) then the item is given a status of “Deleted”.
gl: Pode configurar o estado como pendente se está a agardar unha resposta do autor do elemento de rexistro. Despois de o autor responder, o estado restáurase a 'aberto'. Pola contra, se o autor non responde nun tempo definido (14 días, como valor predeterminado) o elemento recibe o estado de eliminado.

en: Tracker category
gl: Categoría de rexistro

en: Tracker group
gl: Grupo do rexistro

en: The Sort By option allows you to determine how the browse results are sorted.
gl: A opción de Ordenar por permítelle determinar como se amosan os resultados da procura.

en: You can sort by ID, Priority, Summary, Open Date, Close Date, Submitter, or Assignee.  You can also have the results sorted in Ascending or Descending order.
gl: Pode ordenar por ID, por prioridade, por resumo, por data de apertura, por data de remate, por enviado ou por asignado. Tamén pode amosar os resultados por orde ascendente ou descendente.

en: The Data Type option determines the type of tracker item this is.  Since the tracker rolls into one the bug, patch, support, etc... managers you need to be able to determine which one of these an item should belong.
gl: A opción do tipo de datos determina o tipo de elementos de rexistro que é. Xa que o rexistro vai cara a un dos xestores de erros, parches, soporte etc., vostede precisa ser quen de determinar a cal deses elementos pertence.

en: This has the added benefit of enabling an admin to turn a support request into a bug.
gl: Isto ten o beneficio engadido de permitir á administración converter unha solicitude de asistencia nun informe de erro.

en: The priority option allows a user to define a tracker item priority (ranging from 1-Lowest to 5-Highest).
gl: A opción de prioridade permítelle a un usuario definir a prioridade dun elemento de rexistro (indo de 1-o máis baixo- a 5 -o máis alto).

en: This is especially helpful for bugs and support requests where a user might find a critical problem with a project.
gl: Isto é de utilidade para informes de erros e solicitudes de asistencia onde un usuario pode atopar un problema crítico nun proxecto.

en: The canned response drop-down represents a list of project admin-defined canned responses to common support or bug submission.
gl: A listaxe despregábel de respostas almacenadas representa unha relación de respostas almacenadas polo administrador para informes de erros e solicitudes de asistencia máis comúns.

en: If you are a project admin you can click the “Manage Canned Responses” link to define your own canned responses
gl: Se vostede leva a administración dun proxecto, pode premer a ligazón “Manage Canned Responses” para definir as súas propias respostas almacenadas

en: When you wish to attach a file to a tracker item you must check this checkbox before submitting changes.
gl: Cando desexe anexar un ficheiro a un elemento de rexistro, deberá marcar esta caixa de verificación antes de enviar os cambios.

en: You can monitor or un-monitor this item by clicking the “Monitor” button.
gl: Pode monitorizar ou deixar de monitorizar este elemento ao premer o botón "Monitorizar".

en: <strong>Note!</strong> this will send you additional email. If you add comments to this item, or submitted, or are assigned this item, you will also get emails for those reasons as well!
gl: <strong>Nota!</strong> isto enviaralle correo electrónico adicional. Se engade comentarios a este elemento ou se o asigna a este elemento, tamén recibirá correos por estas razóns!

en: Lowest
gl: A máis baixa

en: Highest
gl: A máis alta

en: My Personal Page
gl: A miña páxina persoal

en: My Trackers Dashboard
gl: Taboleiro de rexistros

en: My Diary and Notes
gl: O meu diario e as miñas notas

en: Register Project
gl: Rexistrar un proxecto

en:  Displaying %1$s per page. Projects sorted by alphabetical order.
gl: Mostrando %1$s por páxina. Proxectos ordenados alfabeticamente.

en: en
gl: gl_ES

en: Quick Jump To...
gl: Salto rápido a...

en: Project Tree
gl: Árbore de proxectos

en: Browse by Category
gl: Navegar segundo a categoría

en: There are no public trackers available
gl: Non hai ningún rexistro público dispoñíbel

en: No data found to report
gl: Non se atopou ningún dato para o informe

en: Last day(s)
gl: Último(s) día(s)

en: Last week(s)
gl: Última(s) semana(s)

en: Last month(s)
gl: Último(s) mes(es)

en: Last year(s)
gl: Último(s) ano(s)

en: Project lifespan
gl: Vida do proxecto

en: for
gl: para

en: None Selected
gl: Non hai ningún seleccionado

en: This project has not yet categorized itself in the
gl: Este proxecto aínda non foi categorizado na

en: Trove Software Map
gl: Árbore de proxectos

en: (Now Filtering)
gl: (Filtrando agora)

en: [Filter]
gl: [Filtro]

en: Personal Information
gl: Información persoal

en: Peer Rating
gl: Valoración entre pares

en: User chose not to participate in peer rating
gl: Este usuario elixiu non participar na valoración entre pares

en: Diary and Notes
gl: Diario e notas

en: Diary/Note entries:
gl: Entradas do diario/notas:

en: View Diary and Notes
gl: Ver diario e notas

en: Monitor this Diary
gl: Monitorizar este diario

en: If you are familiar with this user, please take a moment to rate him/her on the following criteria. Keep in mind, that your rating will be visible to the user and others.
gl: Se coñece este usuario, por favor, demore un pouco en avalialo nos criterios seguintes. Teña en conta que a súa avaliación será visíbel para os demais.

en: The %s Peer Rating system is based on concepts from <a href="http://www.advogato.com/">Advogato.</a> The system has been re-implemented and expanded in a few ways.
gl: O sistema de valoración  entre pares de %s baséase nos conceptos de <a href="http://www.advogato.com/">Advogato.</a> O sistema foi substituído e ampliado de varias maneiras.

en: The Peer rating box shows all rating averages (and response levels) for each individual criteria. Due to the math and processing required to do otherwise, these numbers incoporate responses from both “trusted” and “non-trusted” users.
gl: A caixa de valoración entre pares mostra todas as medias de puntuación (e niveis de resposta) para cada criterio individual. Debido ao procesamento que sería necesario, estas cifras inclúen respostas de usuarios tanto "fiábeis" como "non fiábeis".

en: The “Sitewide Rank” field shows the user's rank compared to all ranked %s users.
gl: A "clasificación global" mostra a clasificación do usuario comparada coa de todos os usuarios puntuados de %1$s.

en: The “Aggregate Score” shows an average, weighted overall score, based on trusted-responses only.
gl: A "puntuación agregada" mostra unha puntuación media ponderada baseada só en respostas fiábeis.

en: The “Personal Importance” field shows the weight that users ratings of other developers will be given (between 1 and 1.5) -- higher rated user's responses are given more weight.
gl: O campo de "importancia persoal" mostra o peso que terán as puntuacións de outros desenvolvedores (entre 1 e 1,5) -- as respostas dos usuarios ben puntuados teñen máis peso.

en: If you would like to opt-out from peer rating system (this will affect your ability to both rate and be rated), refer to <a href="/account/">your account maintenance page</a>. If you choose not to participate, your ratings of other users will be permanently deleted and the “Peer Rating” box will disappear from your user page.
gl: Se non quere formar parte do sistema de clasificación entre iguais (isto impediríalle puntuar e ser puntuado), vaia á <a href="%2$s">súa páxina de mantemento de conta</a>. Se escolle non participar, eliminaranse permanentemente as súas puntuacións a outros usuarios, e a caixa de clasificación enre iguais desaparecerá da súa páxina de usuario.

en: You opted-out from peer rating system, otherwise you would have a chance to rate the user. Refer to <a href="%s">your account maintenance page</a> for more information.
gl: Vostede elixiu non aparecer no sistema de valoración entre pares, senón podería valorar a este usuario. Visite <a href="%s">a súa páxina de xestión da conta</a> para máis información.

en: Skills Profile
gl: Perfil de habelencias

en: Low
gl: Baixo

en: High
gl: Alto

en: Survey Privacy
gl: Privacidade de enquisa

en: Survey not found.
gl: Non se achou a enquisa.

en: FusionForge helps you manage the entire development life cycle
gl: FusionForge axúdalle a xestionar o ciclo de desenvolvemento completo

en: FusionForge has tools to help your team collaborate, like message forums and mailing lists; tools to create and control access to Source Code Management repositories like CVS and Subversion. FusionForge automatically creates a repository and controls access to it depending on the role settings of the project.
gl: FusionForge ten ferramentas que lle axudarán ao seu equipo a colaborar, como foros e listas de correo; ferramentas para crear e controlar o acceso a repositorios de xestión de código fonte como CVS e Subversion. FusionForge crea automaticamente un repositorio e controla o acceso a el dependendo da configuración de roles do proxecto.

en: Additional Features:
gl: Características adicionais:

en: Manage File Releases.
gl: Xestión de publicación de ficheiros.

en: News announcements.
gl: Anuncios de novas.

en: Surveys for users and admins.
gl: Enquisas para usuarios e administradores.

en: Issue tracking with “unlimited” numbers of categories, text fields, etc.
gl: Rexistro de incidencias con número “ilimitado” de categorías, campos de texto, etc.

en: Task management.
gl: Xestión de tarefas.

en: Wiki (using MediaWiki or phpWiki).
gl: Wiki (empregando MediaWiki ou phpWiki).

en: A powerful plugin system to add new features.
gl: Un potente sistema de complementos para engadir novas características.

en: What's new in FusionForge 5.3
gl: Novidades en FusionForge 5.3

en: What's new in FusionForge 5.2
gl: Novidades en FusionForge 5.2

en: What's new in FusionForge 5.1
gl: Novidades en FusionForge 5.1

en: What's new in FusionForge 5.0
gl: Novidades en FusionForge 5.0

en: What's new in FusionForge 4.8
gl: Novidades en FusionForge 4.8

en: What's new in FusionForge 4.7
gl: Novidades en FusionForge 4.7

en: A new name to avoid confusion with proprietary versions of GForge.
gl: Un nome novo, para evitar confusións con versións propietarias de GForge.

en: Support for PHP5.
gl: Compatibilidade con PHP5.

en: Support for PostgreSQL 8.x.
gl: Compatibilidade con PostgreSQL 8.x.

en: Translations are now managed by gettext.
gl: As traducións agora fanse a través de gettext.

en: Support for several configurations running on the same code.
gl: Compatibilidade con varias configuracións executando o mesmo código.

en: Improved security, no need for PHP register_globals.
gl: Seguridade mellorada, non se necesita o register_globals de PHP.

en: Available as full install CD.
gl: Dispoñíbel en formato de CD de instalación.

en: New wiki plugins (using MediaWiki or phpWiki).
gl: Novos complementos para wiki (empregando MediaWiki ou phpWiki).

en: New online_help plugin.
gl: Novo complemento online_help.

en: New phpwebcalendar plugin.
gl: Novo complemento phpwebcalendar.

en: New project hierarchy plugin.
gl: Novo complemento de xerarquía de proxectos.

en: This site is running %1$s version %2$s
gl: Este web está executando %1$s versión %2$s

en: Password reset requested
gl: Solicitouse o restabelecemento do contrasinal

en: It will take one hour for your list to be created.
gl: Levará de 1 hora crear esta lista.

en: Existing mailing lists
gl: Listas de correo existentes

en: Reset admin password
gl: Restabelecer contrasinal de administrador

en: %s Archives
gl: Arquivos de %s

en: Subscribe/Unsubscribe/Preferences
gl: Subscribir/Desubscribir/Preferencias

en: Added bookmark for <strong>%1$s</strong> with title <strong>%2$s</strong>
gl: Engadiuse o marcador para <strong>%1$s</strong> co título <strong>%2$s</strong>

en: Visit the bookmarked page
gl: Visitar a páxina marcada

en: Back to your homepage
gl: Volver á súa páxina persoal

en: Bookmark URL
gl: URL do marcador

en: Bookmark Title
gl: Título do marcador

en: Bookmark Updated
gl: Actualizouse o marcador

en: Failed to update bookmark.
gl: Produciuse un erro ao actualizar o marcador.

en: Edit Bookmark
gl: Editar marcador

en: Personal Page for %s
gl: Páxina persoal de %s

en: All trackers for my projects
gl: Todos os rexistros dos meus proxectos

en: You're not a member of any active projects
gl: Non é membro de ningún proxecto activo

en: Changed
gl: Modificado

en: Diary Updated
gl: Actualizouse o diario

en: Nothing Updated
gl: Non se actualizou nada

en: Item Added
gl: Engadiuse o elemento

en: [%s User Notes: %s] %s
gl: [%s Notas do usuario: %s] %s

en: You are receiving this email because you elected to monitor this user.
gl: Recibe este correo porque escolleu monitorizar este usuario.

en: To stop monitoring this user, visit the following link:
gl: Para deixar de monitorizalo, visite:

en: email sent to %s monitoring user | email sent to %s monitoring users
gl[0]: Enviouse un correo a %s usuario monitorizando.
gl[1]: Enviouse un correo a %s usuarios monitorizando.

en: email not sent - no one monitoring
gl: Non se enviou correo - non hai ninguén monitorizando

en: Entry not found or does not belong to you
gl: Non se atopou a entrada ou non lle pertence

en: Add A New Entry
gl: Engadir unha entrada nova

en: Update An Entry
gl: Actualizar unha entrada

en: Is Public
gl: É pública

en: If marked as public, your entry will be mailed to any monitoring users when it is first submitted.
gl: Se se marca como pública, a súa entrada enviaráselle por correo aos usuarios que estean a monitorizar cando a envíe.

en: You Have No Diary Entries
gl: Non ten ningunha entrada no seu diario

en: You cannot remove yourself from this project, because you are admin of it. You should ask other admin to reset your admin privilege first. If you are the only admin of the project, please consider posting availability notice to <a href="%s">Help Wanted Board</a> and be ready to pass admin privilege to interested party.
gl: Non se pode eliminar a si mesmo deste proxecto xa que vostede é o seu administrador. Primeiro deberá pedirlle a outro administrador que elimine os seus privilexios. Se vostede é o único administrador do proxecto, debe considerar a opción de publicar un anuncio de dispoñibilidade en <a href="%s">Solicitude de axuda</a> e prepararse para traspasarlle os privilexios de administración á persoa que estiver interesada.

en: Quitting Project
gl: Abandonando o proxecto

en: You are about to remove yourself from the project. Please confirm your action:
gl: Vai eliminarse a si mesmo do proxecto. Por favor, confirme a súa acción:

en: New File Releases
gl: Novas publicacións de ficheiros

en: Released by:
gl: Publicado por:

en: Module:
gl: Módulo:

en: This project has not submitted a description
gl: Este proxecto non introduciu unha descrición

en: Project Total:
gl: Total do proxecto:

en: Notes and Changes
gl: Notas e cambios

en: Newer Releases
gl: Publicacións novas

en: Older Releases
gl: Publicacións vellas

en: News admin
gl: Administración de novas

en: Displayed
gl: Mostrado

en: If this item is on the %s home page and you edit it, it will be removed from the home page.
gl: Se este elemento está na páxina de inicio de %s e o edita, eliminarase da páxina de inicio.

en: No Queued Items Found
gl: Non se acharon elementos na cola

en: These items need to be approved (total: %d)
gl: Precísanse aprobar estes elementos (total: %d)

en: Reject Selected
gl: Seleccionouse rexeitar

en: No rejected items found for this week.
gl: Non se achou ningún elemento rexeitado para esta semana.

en: No approved items found for this week.
gl: Non se achou ningún elemento aprobado esta semana.

en: These items were approved this past week (total: %d).
gl: Estes elementos aprobáronse a semana anterior (total: %d).

en: Choose a News item and you can browse, search, and post messages.
gl: Escolla un elemento de novas e poderá navegar, buscar e publicar mensaxes.

en: No News Found for %s
gl: Non se atoparon novas para %s

en: No News Found
gl: Non se atoparon novas

en: Read More/Comment
gl: Ler máis/Comentar

en: News archive
gl: Arquivo de novas

en: Submit News
gl: Enviar novas

en: Submitting news from the news group is not allowed.
gl: O envío de novas para o grupo de novas non está permitido.

en: News Added.
gl: Novas engadidas.

en: Error: both subject and body are required.
gl: Erro - É necesario tanto o corpo como o asunto.

en: You can post news about your project if you are an admin on your project. You may also post “help wanted” notes if your project needs help.
gl: Pode publicar novas sobre o seu proxecto se é o administrador deste. Tamén pode publicar notas de “búscase axuda” se o seu proxecto precisa axuda.

en: All posts <strong>for your project</strong> will appear instantly on your project summary page. Posts that are of special interest to the community will have to be approved by a member of the %1$s news team before they will appear on the %1$s home page.
gl: Todas as mensaxes <strong>do seu proxecto</strong> aparecerán instantaneamente na páxina de resumo do seu proxecto. AS publicacións que sexan de especial interese para a comunidade terán que ser aprobadas por un membro do equipo de %1$s antes de poder aparecer na páxina de inicio de %1$s.

en: URLs that start with http:// are made clickable.
gl: Os URL que comecen por http:// converteranse en ligazóns.

en: Category Inserted
gl: Categoría inserida

en: Once you add a category, it cannot be deleted
gl: Unha vez engadida a categoría, non se poderá eliminar

en: Start by filling in the fields below. When you click continue, you will be shown a list of skills and experience levels that this job requires.
gl: Comece por cubrir os campos inferiores. Ao premer continuar, mostraráselle unha listaxe dos niveis de experiencia e de habelencias que este posto de traballo require.

en: Short Description
gl: Descrición curta

en: Long Description
gl: Descrición longa

en: Continue >>
gl: Continuar >>

en: Job inserted successfully
gl: O traballo inseriuse correctamente

en: Job updated successfully
gl: O traballo actualizouse correctamente

en: Skill
gl: Habelencia

en: Job update failed - wrong project_id
gl: Produciuse un erro ao actualizar o traballo - O project_id é erróneo

en: Job skill updated successfully
gl: Actualizouse correctamente a habelencia do traballo

en: Job skill update failed - wrong project_id
gl: Produciuse un erro ao actualizar a habelencia do traballo - O project_id é erróneo

en: Job skill deleted successfully
gl: Eliminouse correctamente a habelencia de traballo

en: Job skill delete failed - wrong project_id
gl: Produciuse un erro ao eliminar a habelencia de traballo - o project_id é erróneo

en: All postings are automatically closed after two weeks.
gl: Todas as publicacións péchanse automaticamente despois de dúas semanas.

en: Update Descriptions
gl: Actualizar as descricións

en: Finished
gl: Rematado

en: User updated successfully
gl: O usuario actualizouse correctamente

en: Skill added successfully
gl: Engadiuse correctamente a habelencia

en: Keywords
gl: Palabras clave

en: No skills selected to edit.
gl: Non se seleccionou ningunha habelencia para editar.

en: Edit Skills
gl: Editar o meu perfil de habelencias

en: Change the required fields, and press “Done” at the bottom of the page
gl: Cambie os campos obrigados e prema “Feito” ao final da páxina

en: Done
gl: Feito

en: Cancelled skills update
gl: Cancelouse a actualización de habilidades

en: No skills selected to delete.
gl: Non se seleccionou ningunha habelencia para eliminar.

en: Confirm skill delete
gl: Confirmar a eliminación de habelencia

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Are you <strong>sure</strong> you wish to continue?
gl: Está <strong>seguro</strong> de querer continuar?

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Skill deletion cancelled
gl: Cancelouse a eliminación

en: Edit Your Profile
gl: Editar o seu perfil

en: No Such User
gl: Non existe tal usuario

en: Edit Public Permissions
gl: Editar os permisos públicos

en: The following option determines if others can see your skills. If they cannot, you can still enter your skills.
gl: A seguinte opción determina se os demais poden ver as súas habilidades. Aínda que non poidan, poderá introducilas igualmente.

en: Update Permissions
gl: Actualizar permisos

en: No skill types in database (skills_data_types table)
gl: Non hai ningún tipo de habelencia na base de datos (táboa skills_data_types)

en: Add a new skill
gl: Engadir unha nova habelencia

en: You can enter new skills you have acquired here. Please enter the start and finish dates as accurately as possible.
gl: Pode introducir aquí habilidades que teña adquirido. por favor, introduza as datas de comezo e fin tan concretamente como poida.

en: All fields are required!
gl: Todos os campo son requiridos!

en: Title (max 100 characters)
gl: Título (100 caracteres como máximo)

en: Keywords (max 255 characters)
gl: Palabras clave (255 caracteres como máximo)

en: Add This Skill
gl: Engadir esta habelencia

en: Edit/Delete Your Skills
gl: Editar/eliminar as súas habilidades

en: Help Wanted Latest Posts
gl: Últimas mensaxes en solicitudes de axuda

en: Help Wanted System
gl: Sistema de solicitudes de axuda

en: Here is a list of positions available for this project.
gl: Esta é unha lista de postos dispoñíbeis neste proxecto.

en: Click job titles for more detailed descriptions.
gl: Prema nos títulos dos traballos para obter descricións máis detalladas.

en: Last posts
gl: Últimas publicacións

en: more latest posts
gl: Máis publicacións anteriores

en: Must select a skill ID
gl: Debe seleccionar un ID de habelencia

en: Added to skill inventory
gl: Engadido ao inventario de habilidades

en: Error: skill already in your inventory
gl: Produciuse un erro - Esta habelencia xa está no seu inventario

en: You must be logged in first
gl: Debe ter iniciado sesión primeiro

en: Level
gl: Nivel

en: Experience
gl: Experiencia

en: No Skill Inventory Set Up
gl: Non se configurou o inventario de habilidades

en: No skill setup
gl: Non se configurou a habelencia

en: Add Skill
gl: Engadir habelencia

en: Invalid ID
gl: ID non válido

en: Date Opened
gl: Data de apertura

en: %s project
gl: Proxecto %s

en: None Found
gl: Non se achou ningún

en: View a Job
gl: Ver un traballo

en: Contact Info
gl: Información de contacto

en: Required Skills
gl: Habilidades requiridas

en: Posting ID not found
gl: Non se atopou o ID da publicación

en: View a User Profile
gl: Ver o perfil dun usuario

en: This user has set his/her profile to private.
gl: Este usuario configurou o seu perfil como privado.

en: Skills profile for
gl: Perfil de habilidades de

en: Add a new Task
gl: Engadir unha tarefa nova

en: Task Details
gl: Detalles da tarefa

en: Estimated Hours
gl: Horas estimadas

en: The system will modify your start/end dates if you attempt to create a start date earlier than the end date of any tasks you depend on.
gl: O sistema modificará as datas de comezo e fin se intenta crear unha data de comezo anterior á data de fin de calquera das tarefas das que depende.

en: View Calendar
gl: Ver o calendario

en: Dependent on task
gl: Dependente da tarefa

en: Dependent note
gl: Nota dependente

en: Category Updated
gl: Categoría actualizada

en: No categories defined
gl: Non se definiron categorías

en: Category Name
gl: Nome da categoría

en: It is not recommended that you change the category name because other things are dependent upon it. When you change the category name, all related items will be changed to the new name.
gl: Non se recomenda cambiar o nome da categoría, xa que hai outras cousas que dependen del. Cando cambie o nome da categoría, cambiaranse todos os elementos relacionados ao novo nome.

en: Send All Updates To
gl: Enviar todas as actualizacións a

en: Subproject Name
gl: Nome do subproxecto

en: Permanently delete this subproject and all its data
gl: Eliminar permanentemente este subproxecto e todos os seus datos

en: You are about to permanently and irretrievably delete this subproject and all its related data!
gl: Vai eliminar permanente e irrecuperabelmente este subproxecto e todos os seus datos relacionados!

en: Browse tasks
gl: Navegar polas tarefas

en: Task Id
gl: Id da tarefa

en: Detailed
gl: Detallado

en: Sort On
gl: Ordenar por

en: Detail View
gl: Vista detallada

en: Browse
gl: Navegar

en: No Matching Tasks found
gl: Non se atoparon tarefas que coincidan

en: Add tasks using the link above
gl: Engadir tarefas usando a ligazón de arriba

en: * Denotes overdue tasks
gl: * Denota tarefas atrasadas

en: Invalid date
gl: A data non é válida

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Maio

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Calendar
gl: Calendario

en: Task summary: %s
gl: Resumo da tarefa: %s

en: Task %d begins
gl: A tarefa %d comeza

en: Task %d ends
gl: A tarefa %d remata

en: Period
gl: Período

en: One month
gl: Un mes

en: Three month
gl: Tres meses

en: Current year
gl: Este ano

en: Coming year
gl: O próximo ano

en: today's date
gl: a data de hoxe

en: selected date
gl: a data seleccionada

en: Upload data into the tasks
gl: Subir datos ao xestor de tarefas

en: Choose a file in the proper .csv format for uploading.
gl: Escolla un ficheiro no formato .cvs correcto para subir.

en: Delete Task [T%s]
gl: Eliminar tarefa [T%s]

en: Are you sure you want to delete this task?
gl: Está seguro de querer eliminar esta tarefa?

en: Task Detail
gl: Detalles da tarefa

en: Original Comment
gl: Comentario orixinal

en: Hours
gl: Horas

en: Gantt Chart
gl: Diagrama de Gantt

en: Not Started
gl: Non comezado

en: Tasks That Depend on This Task
gl: Tarefas que dependen desta tarefa

en: No Tasks are Dependent on This Task
gl: Ningunha tarefa depende desta tarefa

en: Related Tracker Items
gl: Elementos de rexistro relacionados

en: No Related Tracker Items Have Been Added
gl: Non se engadiu ningún elemento de rexistro relacionado

en: No Comments Have Been Added
gl: Non se engadiron comentarios

en: Task Change History
gl: Historial dos cambios na tarefa

en: No Changes Have Been Made
gl: Non se realizaron cambios

en: Choose a Subproject and you can browse/edit/add tasks to it.
gl: Escolla un subproxecto e poderá navegar/editar/engadirlle tarefas.

en: Modify Task
gl: Modificar tarefa

en: Delete this task
gl: Eliminar esta tarefa

en: You should choose only tasks which must be completed before this task can start.
gl: Debe elixir só as tarefas que deben estar completas para que poida comezar esta.

en: Time tracking
gl: Seguimento temporal

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Task Reporting System
gl: Sistema de informe de tarefas

en: Aging Report
gl: Informe de antigüidade

en: Report by Assignee
gl: Informe por responsábel

en: Report by Subproject
gl: Informe por subproxecto

en: Average duration for closed tasks (days)
gl: Duración media (en días) das tarefas pechadas

en: Number of started tasks
gl: Número de tarefas comezadas

en: Number of tasks still not completed
gl: Número de tarefas aínda non completadas

en: Tasks By Category
gl: Tarefas por categoría

en: Open Tasks By Category
gl: Tarefas abertas por categoría

en: All Tasks By Category
gl: Todas as tarefas por categoría

en: Tasks By Assignee
gl: Tarefas por responsábel

en: Open Tasks By Assignee
gl: Tarefas abertas por responsábel

en: All Tasks By Assignee
gl: Todas as tarefas por responsábel

en: Task Created Successfully
gl: Creouse a tarefa correctamente

en: Task Updated Successfully
gl: Actualizouse a tarefa correctamente

en: Successfully Added Tracker Relationship
gl: Engadiuse a relación co rexistro correctamente

en: Confirmation failed. Task not deleted
gl: Fallou a confirmación. A tarefa non se eliminou

en: Task Successfully Deleted
gl: Eliminouse a tarefa correctamente

en: This page lets you choose a file, in .csv format, and upload it so it can be inserted in the current subproject.
gl: Esta páxina permítelle escoller un ficheiro, en formato .csv, e subilo para poder inserilo no subproxecto actual.

en: Cannot add database entry
gl: Non se pode engadir unha entrada na base de datos

en: Database scheduled for creation
gl: Planificouse a base de datos para a súa creación

en: Database Information
gl: Información da base de datos

en: Click to confirm deletion
gl: prema para confirmar a eliminación

en: Add New Database
gl: Engadir unha base de datos nova

en: Database Type
gl: Tipo de base de datos

en: Maximum number of databases of all types have been allocated
gl: Xa se asignou o número máximo de bases de datos de todos os tipos

en: DB Type
gl: Tipo da BBDD

en: New Password
gl: Contrasinal novo

en: Confirm New
gl: Confirmar novo

en: Current Databases
gl: Bases de datos actuais

en: There are no databases currently allocated to this group
gl: Non hai ningunha base de datos actualmente asignada a este grupo

en: Error: file must be > 20 bytes and < 256000 bytes in length
gl: Erro - Os ficheiros deben ter entr 20 e 256000 bytes

en: Multimedia File Uploaded
gl: Subiuse un ficheiro multimedios

en: Both file name and description are required
gl: Son requiridos tanto o nome como a descrición do ficheiro

en: Multimedia File Deleted
gl: Eliminouse un ficheiro multimedia

en: File description is required
gl: A descrición de ficheiro é requirida

en: Multimedia File Properties Updated
gl: Actualizáronse as propiedades

en: Edit Multimedia Data
gl: Editar os datos multimedia

en: You can store up to %s MB of multimedia data (bitmap and vector graphics, sound clips, 3D models) in the database. Use this page to add/delete your project multimedia data.
gl: Pode almacenar ata %s MB de datos de multimedia (gráficos de mapas de bits e vectoriais, música e modelos de  3D) na base de datos. Empregue esta páxina para engadir ou eliminar os datos multimedia do seu proxecto.

en: Replace with new file (optional)
gl: Substituír por un novo ficheiro (opcional)

en: MIME Type
gl: Tipo MIME

en: Reset
gl: Restabelecer

en: Add Multimedia Data
gl: Engadir datos multimedia

en: Local filename
gl: Nome de ficheiro local

en: Dims
gl: Dimensións

en: Del
gl: Eliminar

en: IMPORTANT: Projects should be categorized in the most specific locations available in the map. Simultaneous categorization in a specific category AND a parent category will result in only the more specific categorization being accepted.
gl: IMPORTANTE: Os proxectos débense categorizar na localización máis específica dispoñíbel na árbore. A categorización nunha categoría específica E MÁIS nunha categoría superior fará que só se acepte a categorización máis específica.

en: Update All Category Changes
gl: Actualizar todos os cambios de categoría

en: Project information updated
gl: Actualizouse a información de grupo

en: Project Information for %s
gl: Información do proxecto para %s

en: Misc. Project Information
gl: Diferente información do proxecto

en: Group shell (SSH) server:
gl: Servidor de intérprete de orde (SSH) do grupo:

en: Group directory on shell server:
gl: Directorio do grupo no servidor do intérprete de ordes:

en: Homepage Link
gl: Ligazón á páxina de inicio

en: If you wish, you can provide default email addresses to which new submissions will be sent
gl: Se o desexa, pode introducir os enderezos de correo predeterminados aos que se enviarán os novos envíos

en: New Document Submissions
gl: Envíos de documentos novos

en: (send on all updates)
gl: (enviar en todas as actualizacións)

en: Add Users From List
gl: Engadir usuarios dende a lista

en: Check the box next to the name of the user(s) you want to add. Your choices will be preserved if you click any of the letters below. When done, click “Finish” to choose the roles for the users you are adding.
gl: Marque a caixa do(s) usuario(s) que quere engadir. As súas eleccións lembraranse se preme calquera das letras inferiores. Cando remate, prema “Rematar” para escoller os roles dos usuarios que está a engadir.

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to add.
gl: Escolla a <strong>inicial</strong> do nome da persoa que quere engadir.

en: No Matching Users Found
gl: Non se atoparon usuarios coincidentes

en: Finish
gl: Rematar

en: Successful
gl: Éxito

en: Choose the role for each user and then press “Add All”.
gl: Escolla o rol de cada usuario e prema “Engadir todos”.

en: Add All
gl: Engadir todos

en: Project History
gl: Historial do proxecto

en: Post Jobs
gl: Publicar postos de traballo

en: Edit Jobs
gl: Editar postos de traballo

en: Database Admin
gl: Administración da base de datos

en: This log will show who made significant changes to your project and when
gl: Este rexistro mostrará quen fixo cambios importantes ao proxecto e cando.

en: No changes
gl: Sen cambios

en: <strong>NOTE:</strong><dl><dt><strong>Project Admins (bold)</strong></dt><dd>can access this page and other project administration pages</dd><dt><strong>Release Technicians</strong></dt><dd>can make the file releases (any project admin also a release technician)</dd><dt><strong>Tool Technicians (T)</strong></dt><dd>can be assigned Bugs/Tasks/Patches</dd><dt><strong>Tool Admins (A)</strong></dt><dd>can make changes to Bugs/Tasks/Patches as well as use the /toolname/admin/ pages</dd><dt><strong>Tool No Permission (N/A)</strong></dt><dd>Developer doesn't have specific permission (currently equivalent to '-')</dd><dt><strong>Moderators</strong> (forums)</dt><dd>can delete messages from the project forums</dd><dt><strong>Editors</strong> (doc. manager)</dt><dd>can update/edit/remove documentation from the project.</dd></dl>
gl: <strong>NOTA:</strong><dl><dt><strong>Os administradores de proxectos (en negra)</strong></dt><dd>poden acceder a esta páxina e outras páxinas de administración de proxectos</dd><dt><strong>Os técnicos de lanzamentos</strong></dt><dd>poden facer lanzamentos de ficheiros (calquera administrador de proxecto tamén é técnico de lanzamento)</dd><dt>Ós<strong>técnicos de ferramentas (T)</strong></dt><dd>pódenselle asignar erros/tarefas/Parches</dd><dt>Os<strong>Administradores de ferramentas (A)</strong></dt><dd>poden facer cambios a erros/tarefas/parches así como usar as páxinas de /nomeDeFerramenta/admin</dd><dt><strong>Sen permiso nas ferramentas (N/A)</strong></dt><dd>Os desenvolvedores non teñen permisos específicos (actualmente isto equivale a '-')</dd><dt><strong>Moderadores</strong> (foros)</dt><dd>poden eliminar mensaxes dos foros do proxecto</dd><dt>Os<strong>editores</strong> (xestor de documentos)</dt><dd>poden subir/editar/eliminar documentación do proxecto.</dd></dl>

en: New Role
gl: Novo rol

en: Use Project Activity
gl: Usar actividade do proxecto

en: Use Forums
gl: Usar os foros

en: Use Mailing Lists
gl: Usar as listas de correo

en: Use Surveys
gl: Usar as enquisas

en: Use News
gl: Usar as novas

en: Use File Release System
gl: Usar o sistema de liberación de ficheiros

en: Use FTP
gl: Usar o FTP

en: Use Statistics
gl: Usar as estatísticas

en: Tool Admin
gl: Administración de ferramentas

en: Accept
gl: Aceptar

en: Edit Observer
gl: Editar observador

en: Virtual Host scheduled for creation.
gl: O servidor virtual programouse para a súa creación.

en: Not a valid hostname - %s
gl: Non é un nome de máquina válido - %s

en: VHOST deleted
gl: Eliminouse o VHOST

en: Virtual Host Management
gl: Xestión do servidor virtual

en: New Virtual Host <em>(e.g. vhost.org)</em>
gl: Novo servidor virtual <em>(p. ex. vhost.org)</em>

en: No VHOSTs defined
gl: Non se definiu ningún VHOST

en: Project Member List
gl: Lista de membros do proxecto

en: If you would like to contribute to this project by becoming a member, contact one of the project admins, designated in bold text below.
gl: Se quere contribuír con este proxecto e ser un desenvolvedor, contacte co seu administrador, en negra no texto inferior.

en: Skills
gl: Habelencias

en: Developer
gl: Desenvolvedor

en: Your request has been submitted.
gl: A súa solicitude foi enviada.

en: Request to join project
gl: Petición para se unir ao proxecto

en: You can request to join a project by clicking the submit button. The administrator will be emailed to approve or deny your request. | You can request to join a project by clicking the submit button. The administrators will be emailed to approve or deny your request.
gl[0]: Pode solicitar unirse ao proxecto premendo o botón de enviar. O administrador enviaralle un correo indicándolle se a súa solicitude é ou non aceptada.
gl[1]: Pode solicitar unirse ao proxecto premendo o botón de enviar. Os administradores enviaranlle un correo indicándolle se a súa solicitude é ou non aceptada.

en: You must send a comment to the administrator: | You must send a comment to the administrators:
gl[0]: Se desexar, pode enviarlle un comentario ao administrador:
gl[1]: Se desexar, pode enviarlle un comentario aos administradores:

en: Area
gl: Áreas

en: Registration complete
gl: Completouse o rexistro

en: Your project has been submitted to the %s administrators. Within 72 hours, you will receive notification of their decision and further instructions.
gl: O seu proxecto envióuselle aos administradores de %s. En 72 horas, deberá recibir unha notificación da súa decisión e con instrucións para o futuro.

en: Thank you for choosing %s.
gl: Grazas por elixir %s.

en: To apply for project registration, you should fill in basic information about it. Please read descriptions below carefully and provide complete and comprehensive data. All fields below are mandatory.
gl: Para rexistrar un proxecto, debe escribir a súa información básica. Por favor, lea con atención as descricións e introduza datos completos e exhaustivos. Todos os campos inferiores son obrigatorios.

en: You should start with specifying the name of your project. The “Full Name” is descriptive, and has no arbitrary restrictions (except min 3 characters and max 40 characters).
gl: Debería comezar especificando o nome do proxecto. O “nome completo” é descritivo, e non ten ningunha restrición arbitraria (exceptuando un límite de 3-40 caracteres).

en: Please provide detailed, accurate description of your project and what %1$s resources and in which way you plan to use. This description will be the basis for the approval or rejection of your project's hosting on %1$s, and later, to ensure that you are using the services in the intended way. This description will not be used as a public description of your project. It must be written in English. From 10 to 1500 characters.
gl: Proporcione unha descrición detallada e exacta do seu proxecto e de que recursos de %1$s pensa usar, e de que maneira. Esta descrición será a base para aprobar ou rexeitar o aloxamento deste proxecto en %1$s e máis tarde, usarase para asegurármonos de que emprega os recursos da maneira adecuada. Esta descrición non se usará como descrición pública do seu proxecto. Debe estar escrita en inglés.

en: This is the description of your project which will be shown on the Project Summary page, in search results, etc. (at least 10 characters)
gl: Esta é a descrición do seu proxecto que se mostrará na páxina de resumo do proxecto, nos resultados de buscas, etc.

en: You can choose among different SCM for your project, but just one (or none at all). Please select the SCM system you want to use.
gl: Pode escoller entre diferentes sistemas de xestión de código para o seu proxecto, pero só un. Escolla o sistema de xestión de código que quere usar.

en: Users
gl: Usuarios

en: User Activity
gl: Actividade de usuario

en: Project-specific reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
gl: Informes específicos de proxecto: rexistro, tarefas, foros, xestión de documentos, descargas

en: Project Activity
gl: Actividade do proxecto

en: Site-wide reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
gl: Informes de todo o sistema: rexistros, tarefas, foros, xestión de documentos, descargas

en: Tool Pie Graphs
gl: Gráficas de torta de ferramentas

en: Site-Wide Activity
gl: Actividade de todo o sistema

en: Individual User Time Report (graph)
gl: Informe de horas de usuario (gráfico)

en: report
gl: Informe

en: Individual Project Time Report (graph)
gl: Informe temporal por proxectos individuais (gráfico)

en: Site-Wide Time Report (graph)
gl: Informe de horas de todo o sistema (gráfico)

en: Site-Wide Total Hours Graph (graph)
gl: Horas totais de todo o sistema (gráfico)

en: User Summary Report
gl: Informe do resumo do usuario

en: Administrative
gl: Administrativo

en: Initialize / Rebuild Reporting Tables
gl: Iniciar / reconstruír as táboas de informes

en: Manage Time Tracker Categories
gl: Xestionar as categorías de rexistro temporal

en: Time Tracking By Project
gl: Seguimento de horas por proxecto

en: Press ONLY ONCE
gl: Prema só UNHA VEZ

en: Site-Wide Time Tracking
gl: Seguimento temporal de todo o sistema

en: Time Entries For The Week Starting %s
gl: Entradas de horas para a semana que comeza en %s

en: Project/Task
gl: Proxecto/tarefa

en: Total Hours
gl: Total de horas

en: Add Entry
gl: Engadir unha entrada

en: Change Week
gl: Cambiar semana

en: Choose A Week to Record Or Edit Your Time.
gl: Elixir unha semana para gravar ou editar as súas horas.

en: After you choose a week, you will be prompted to choose a Project/Subproject in the Tasks.
gl: Despois de elixir unha semana, pediráselle que elixa un proxecto ou subproxecto no xestor de tarefas.

en: Week Starting
gl: Semana de inicio

en: Time Code
gl: Código temporal

en: You can create categories for how time might be spent when completing a particular task. Examples of categories include “Meeting”, “Coding”, “Testing”.
gl: Pode crear categorías para describir como pode empregarse o tempo cando se completa unha tarefa. Algúns exemplos destas categorías serían “reunión”, “programación”, “probas”.

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to report on.
gl: Escolla a <strong>inicial</strong> do nome da persoa da que quere informar.

en: Choose the range from the pop-up boxes below. The report will list all tasks with an open date in that range.
gl: Elixa o rango nos menús despregábeis. O informe relacionará todas as tarefas cunha data de apertura nese rango.

en: Task Status
gl: Estado da tarefa

en: No matches found
gl: Non se atoparon coincidencias

en: Cum. Hrs
gl: Horas acumuladas

en: Rem. Hrs
gl: Horas restantes

en: User Time Reporting
gl: Informe de horas de usuario

en: Note: Changing the repository does not delete the previous repository.  It only affects the information displayed under the SCM tab.
gl: Nota: Cambiar o repositorio non elimina o repositorio anterior. Só afecta á información mostrada no separador do sistema de xestión de código.

en: Error: Site has SCM but no plugins registered
gl: Erro - o sitio ten sistema de xestión de código pero non ten ningún plugin rexistrado

en: Commits By User
gl: Envíos por usuario

en: The repository for this project isn't created yet. It will be created in the next few minutes.
gl: Aínda non se creou o repositorio deste proxecto. Crearase non seguintes minutos.

en: This project's documents
gl: Os documentos deste proxecto

en: This forum
gl: Este foro

en: This project's forums
gl: Os foros deste proxecto

en: This project's releases
gl: As publicacións deste proxecto

en: This project's news
gl: As novas deste proxecto

en: This project's tasks
gl: As tarefas deste proxecto

en: This project's trackers
gl: Os rexistros deste proxecto

en: Forum Search Results
gl: Resultado da procura no foro

en: Tracker Search Results
gl: Resultado da procura no rexistro

en: Task Search Results
gl: Resultado da procura nas tarefas

en: Documentation Search Results
gl: Resultado da procura na documentación

en: Files Search Results
gl: Resultado da procura nos ficheiros

en: News Search Results
gl: Resultado da procura nas novas

en: No sections available (check your permissions)
gl: Non hai ningunha sección dispoñíbel (comprobe os seus permisos)

en: with all words
gl: Con todas as palabras

en: with one word
gl: con unha palabra

en: Completed
gl: Completo

en: Search the entire project
gl: Procurar en todo o proxecto

en: People
gl: Persoas

en: Error: Invalid search
gl: Erro – a procura non é válida

en: You can only send to addresses @<em>%s</em>.
gl: Só pode enviar aos enderezos de @<em>%s</em>.

en: Body
gl: Texto da mensaxe

en: Contact
gl: Contacto

en: Message has been sent
gl: Enviouse a mensaxe

en: <strong>IF YOU ARE WRITING FOR HELP:</strong> Did you read the site documentation? Did you include your <strong>user_id</strong> and <strong>user_name?</strong> If you are writing about a project, include your <strong>project id</strong> (<strong>group_id</strong>) and <strong>Project Name</strong>.
gl: <strong>Se está a escribir solicitando axuda:</strong> Leu a documentación do sitio? Incluíu o seu <strong>ID de usuario</strong> e o seu <strong>nome de usuario</strong>? Se escribe en relación cun proxecto, inclúa o seu <strong>ID do proxecto</strong>(<strong>ID do grupo</strong> e o <strong>nome do proxecto</strong>.

en: Your Name
gl: O seu nome

en: Your Email Address
gl: O seu enderezo de correo

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Submit A New Snippet
gl: Enviar un fragmento de código novo

en: Error: snippet_package_version_id missing
gl: Erro – non se especificou un id de versión de fragmento de código.

en: Error: Only the creator of a package version can add snippets to it.
gl: Erro – só o creador dunha versión de paquete pode engadirlle fragmentos de código.

en: Back To Add Page
gl: Volver para engadir unha páxina - Volver á páxina de engadir - ?

en: Error: That snippet was already added to this package.
gl: Erro – este fragmento de código xa se engadiu con anterioridade a este paquete.

en: Error doing snippet version insert
gl: Produciuse un erro ao facer a inserción da versión do fragmento de código!

en: Snippet Version Added Successfully.
gl: Engadiuse a versión de fragmento de código correctamente.

en: Error: Go back and fill in all the information
gl: Volva atrás e cubra toda a información

en: You can use this form repeatedly to keep adding snippets to your package.
gl: Pode empregar este formulario para engadir fragmentos de código ao seu paquete sucesivamente.

en: The “Snippet Version ID” is the unique ID number that is shown next to a specific version of a snippet on the browse pages.
gl: Un “ID de versión de fragmento de código” é un ID único que se amosa xunto coas versións específicas dun fragmento de código nas páxinas de navegación.

en: Add This Snippet Version ID:
gl: Engadir este ID de versión de fragmento de código:

en: Make sure all info is complete and accurate
gl: Asegúrese de completar toda a información e de que é exacta

en: No Snippets Are In This Package Yet
gl: Aínda non hai ningún fragmento de código neste paquete

en: Snippets In This Package
gl: Fragmentos de código neste paquete

en: New snippet version
gl: Nova versión do fragmento de código

en: If you have modified a version of a snippet and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
gl: Se modificou unha versión dun fragmento e xulga que é tan importante como para a compartilo, por favor, fágao.

en: Paste the Code Here
gl: Pegue o código aquí

en: Error doing snippet package version insert
gl: Produciuse un erro ao inserir a versión do paquete de fragmento de código!

en: New snippet package
gl: Novo paquete de fragmento

en: Snippet Package Version Added Successfully.
gl: Engadiuse a versión do paquete de fragmentos correctamente.

en: Add snippet to package
gl: Engadir un fragmento ao paquete

en: IMPORTANT!
gl: IMPORTANTE!

en: If a new window opened, use it to add snippets to your package. If a new window did not open, use the following link to add to your package BEFORE you leave this page.
gl: Se se abrir unha nova ventá, empréguea a para engadir fragmentos ao paquete. Se non se abrir, empregue a ligazón seguinte para engadir o seu paquete ANTES de saír esta páxina.

en: Add snippets to package
gl: Engadir fragmentos ao paquete

en: <strong>Browse the library</strong> to find the snippets you want to add, then add them using the new window link shown above.
gl: <strong>Navegue pola biblioteca </strong> para buscar os fragmentos que quere engadir e despois engádaos coa ligazón da ventá nova que se amosa abaixo.

en: If you have modified a version of a package and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
gl: Se modificou unha versión dun paquete e se xulga que é tan importante como para a compartir, por favor, fágao.

en: Error: was the URL or form mangled??
gl: Erro, erro – manipulou o URL ou o formulario??

en: Snippet Library
gl: Biblioteca de fragmentos

en: Snippets by language: %s
gl: Fragmentos por idioma: %s

en: Snippets by category: %s
gl: Fragmentos por categoría: %s

en: Error: bad url?
gl: Erro – será incorrecto o url?

en: No snippets found.
gl: Non se achou ningún fragmento.

en: Snippet ID
gl: ID de fragmento

en: Creator
gl: Creador

en: Packages Of Snippets
gl: Paquetes de fragmentos

en: Snippets
gl: Fragmentos

en: Error: no versions found
gl: Erro – non se achou ningunha versión

en: Versions Of This Snippet:
gl: Versións deste fragmento:

en: Download Version
gl: Descargar versión

en: Date Posted
gl: Data de publicación

en: Changes since last version:
gl: Cambios desde a última versión:

en: Download a raw-text version of this code by clicking on “Download Version”
gl: Descargue unha versión de texto deste código ao premer ”Descargar versión”

en: Latest Snippet Version:
gl: Última versión do fragmento:

en: Submit a new version
gl: Enviar unha nova versión

en: You can submit a new version of this snippet if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
gl: Pode enviar unha versión nova deste fragmento se o modificou e se xulga que é apropiado compartilo.

en: Versions Of This Package:
gl: Versións deste paquete:

en: Package Version
gl: Versión do paquete

en: Edit/Del
gl: Editar/eliminar

en: Latest Package Version:
gl: Última versión do paquete:

en: You can submit a new version of this package if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
gl: Pode enviar unha versión nova deste fragmento se o modificou e se xulga que é apropiado compartilo.

en: Error: was the URL mangled?
gl: Erro – manipulou o URL?

en: Browse by Language
gl: Navegar segundo a linguaxe

en: Submit A New Snippet Package
gl: Enviar un novo paquete de fragmentos de código

en: Snippet Package Added Successfully.
gl: Engadiuse o paquete de fragmentos de código correctamente.

en: Suggest a Language
gl: Suxerir un idioma

en: Suggest a Category
gl: Suxerir unha categoría

en: Choose One
gl: Debe elixir un

en: Unix Admin
gl: Admin. de Unix

en: HTML Manipulation
gl: Manipulación de HTML

en: BBS Systems
gl: Sistemas de BBS

en: Auctions
gl: Poxas

en: Calendars
gl: Calendarios

en: Database Manipulation
gl: Manipulación da base de datos

en: Searching
gl: A procurar

en: File Management
gl: Xestión de ficheiros

en: Games
gl: Xogos

en: Voting
gl: Votación

en: Shopping Carts
gl: Tarxetas de compra

en: Math Functions
gl: Funcións matemáticas

en: Function
gl: Función

en: Full Script
gl: Script completo

en: Sample Code (HOWTO)
gl: Código de mostra (HOWTO)

en: README
gl: Léame

en: Class
gl: Clase

en: WebSite Only
gl: Só web

en: Other Language
gl: Outra linguaxe

en: Create A Package
gl: Crear un paquete

en: Error doing snippet insert
gl: Produciuse un erro ao inserir o fragmento de código

en: Snippet Added Successfully.
gl: Engadiuse o fragmento de código correctamente.

en: Snippet submit
gl: Enviar o fragmento de código

en: You can post a new code snippet and share it with other people around the world. Just fill in this information. <strong>Give a good description</strong> and <strong>comment your code</strong> so others can read and understand it.
gl: Pode publicar un novo fragmento de código e compartilo con outras persoas arredor do mundo. Só ten que encher esta información. <strong>Poña unha boa descrición</strong> e <strong>comente o código</strong> para que outras persoas o poidan ler e entendelo.

en: <span class="important">Note:</span> You can submit a new version of an existing snippet by browsing the library. You should only use this page if you are submitting an entirely new script or function.
gl: <span class="important">Nota:</span>Pode enviar unha versión nova dun fragmento existente navegando pola biblioteca. Só debería empregar esta páxina se está a enviar un script ou función completamente novos.

en: Script Type
gl: Tipo de script

en: en_US
gl: gl_ES

en: More than <strong>%d</strong> projects in result set.
gl: Hai máis de <strong>%d</strong> proxectos no conxunto de resultados.

en: Register Date:
gl: Data de rexistro:

en: More than <strong>%1$s</strong> projects have <strong>%2$s</strong> as tag.
gl: Hai máis de <strong>%1$s</strong> etiquetados con <strong>%2$s</strong>.

en: <strong>%d</strong> project in result set. | <strong>%d</strong> projects in result set.
gl[0]: <strong>%d</strong> proxecto no conxunto de resultados.
gl[1]: <strong>%d</strong> proxectos no conxunto de resultados.

en: Displaying %d project per page. Projects sorted by alphabetical order. | Displaying %d projects per page. Projects sorted by alphabetical order.
gl[0]: Mostrando %d proxecto por páxina. Proxectos ordenados alfabeticamente.
gl[1]: Mostrando %d proxectos por páxina. Proxectos ordenados alfabeticamente.

en: Activity Percentile: <strong>%3.0f</strong>
gl: Percentil de actividade: <strong>%3.0f</strong>

en: Software Map
gl: Mapa de software

en: That Trove category does not exist
gl: Esa categoría de proxectos non existe

en: Now limiting view to projects in the following categories:
gl: Estase limitando a vista a proxectos nas seguintes categorías:

en: Remove This Filter
gl: Eliminar este filtro

en: %s projects
gl: Proxectos de %s

en: Browse By
gl: Navegar por

en: Activity Percentile
gl: Percentil de actividade

en: A file must be specified for this page.
gl: Debe especificar un ficheiro para esta páxina.

en: The file argument is invalid.
gl: O argumento do ficheiro non é válido.

en: Cannot find specified file to display.
gl: Non se pode atopar o ficheiro especificado para mostrar.

en: Source of %s
gl: Fonte de %s

en: OVERVIEW STATS
gl: Estatísticas xerais

en: PROJECT STATS
gl: Estatísticas de proxecto

en: SITE GRAPHS
gl: Gráficas do sitio

en: Total Non-English
gl: Total de non inglés

en: This is a list of the preferences that users have chosen in their user preferences; it does not include languages which are selected via cookies or browser preferences
gl: Esta é unha listaxe das preferencias que os usuarios elixiron nas súas preferencias de usuario; isto non inclúe os idiomas seleccionados nas cookies e nas preferencias do navegador

en: No records found. Database error:
gl: Non hai ningún rexistro, produciuse un erro na base de datos:

en: Source IP
gl: IP de orixe

en: All Projects
gl: Todos os proxectos

en: Special Projects
gl: Proxectos especiais

en:  (no category found with ID %d)
gl: (non se atopou unha categoría co ID %d)

en: Projects in trove category:
gl: Proxectos na categoría:

en: OR enter Special Project List:
gl: OU introduza unha lista especial de proxectos:

en: <strong>comma separated</strong> group_id's)
gl: ID de grupos <strong>separados por comas</strong>)

en: Report:
gl: Informe:

en: last_30
gl: últimos 30

en: View by:
gl: Ver por:

en: Generate Report
gl: Xerar informe

en: All Trkr
gl: Todos os rexistros

en: Site
gl: Sitio

en: Subdomain
gl: Subdominio

en: Checkouts
gl: Descargas (checkouts)

en: Query returned no valid data.
gl: A consulta non devolveu datos válidos.

en: Statistics for the past %d days
gl: Estatísticas para os últimos %d días

en: Site Views
gl: Vistas do sitio

en: Subdomain Views
gl: Vistas do subdominio

en: No Data
gl: Non hai datos

en: Statistics for the past %d months
gl: Estatísticas para os pasados %d meses

en: Current Aggregate Statistics for All Time
gl: Estatísticas agregadas actuais para todo o tempo

en: Developers
gl: Desenvolvedores

en: You can now activate/deactivate surveys on the %1$s Edit Existing Surveys %2$s page
gl: Agora pode activar ou desactivar enquisas na páxina %1$s Editar as enquisas existentes %2$s

en: No questions found
gl: Non se atopou ningunha pregunta

en: Survey Questions
gl: Preguntas da enquisa

en: You may use any of these questions on your surveys
gl: Pode empregar algunha destas preguntas nas súas enquisas

en: NOTE: use these question_id's when you create a new survey
gl: NOTA: empregue estes id de cuestión cando cree unha nova enquisa

en: %s question found | %s questions found
gl[0]: Atopouse %s pregunta
gl[1]: Atopáronse %s preguntas

en: Results
gl: Resultados

en: Yes / No
gl: Si / Non

en: Survey Results
gl: Resultado das enquisas

en: No Survey Question is found
gl: Non se achou ningunha pregunta na enquisa

en: Add Survey
gl: Engadir unha enquisa

en: Show Results
gl: Mostrar resultados

en: WARNING! It is a bad idea to change a question after responses to it have been submitted
gl: ATENCIÓN! Non é unha boa idea cambiar unha pregunta cando xa se lle enviaron respostas

en: Question
gl: Pregunta

en: WARNING! It is a bad idea to edit a survey after responses have been posted
gl: ATENCIÓN! Non é unha boa idea editar unha enquisa despois de publicar respostas

en: Survey Title
gl: Título da enquisa

en: Is Active?
gl: Está activa?

en: Addable Questions
gl: Preguntas para engadir

en: Questions
gl: Preguntas

en: Questions in this Survey
gl: Preguntas na enquisa

en: Up
gl: Arriba

en: Down
gl: Abaixo

en: %d question found | %d questions found
gl[0]: Atopouse %d pregunta
gl[1]: Atopáronse %d preguntas

en: Survey ID
gl: ID da enquisa

en: Number of Questions
gl: Número de preguntas

en: Number of Votes
gl: Número de votos

en: Result
gl: Resultado

en: Result with Graph
gl: Resultado con gráfico

en: Result with Graph and Comments
gl: Resultados con gráficos e comentarios

en: Error: you cannot vote for inactive survey
gl: Erro - non pode votar nunha enquisa inactiva

en: Warning - you are about to vote a second time on this survey.
gl: Atención – vai votar por segunda vez nesta enquisa.

en: No Votes
gl: Sen votos

en: View All %s Comment | View All %s Comments
gl[0]: Ver todo o %s comentario
gl[1]: Ver todos os %s comentarios

en: Vote registered
gl: Rexistrouse o seu voto

en: If you vote again, your old vote will be erased.
gl: Se vota de novo, o seu voto anterior eliminarase.

en: Vote for Survey
gl: Nome da enquisa

en: Survey Complete
gl: Enquisa completa

en: Thank you for taking time to complete this survey.
gl: Grazas por dedicar o seu tempo para completar a enquisa.

en: Terms of use
gl: Condicións de uso

en: %s Terms of Use
gl: Condicións de uso de %s

en: These are the terms and conditions under which you are allowed to use the %s service.  They are empty by default, but the administrator(s) of the service can use this page to publish their local requirements if needed.
gl: Estas son as condicións baixo as que se lle permite usar o servizo de %s. De xeito predeterminado, están baleiras, pero a administración do servizo pode usar esta páxina para publicar os seus requirimentos se o precisa.

en: We track many project usage statistics on %s, and display here the top ranked projects in several categories.
gl: Rexístranse moitas estatísticas de uso de proxectos en %s e amósanse aquí os proxectos mellor puntuados en varias categorías.

en: Most Active All Time
gl: O máis activo de todo o tempo

en: Top Downloads
gl: Os proxectos máis descargados

en: Top Project Pageviews
gl: Os proxectos máis vistos

en: Top Forum Post Counts
gl: Os foros con máis actividade

en: Updated Daily
gl: Actualización diaria

en: View Other Top Categories
gl: Ver outras categorías destacadas

en: Percentile
gl: Porcentaxe

en: More
gl: Máis

en: Top Weekly Project Pageviews at *.%1$s (from impressions of %2$s logo)
gl: Os proxectos máis visitados na última semana en *.%1$s (segundo as impresións do logotipo de %2$s)

en: Information about highest ranked users is not available.
gl: A información sobre os usuarios mellor puntuados non está dispoñíbel.

en: Top users
gl: Os usuarios mellor valorados

en: Rating
gl: Clasificación

en: Last Rank
gl: Última clasificación

en: N/A
gl: N/D

en: Same
gl: Igual

en: Up %s
gl: Sobe %s

en: Down %s
gl: Baixa %s

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Trove Map
gl: Árbore de proxectos

en: Limiting View
gl: Limitando a vista

en: Remove Filter
gl: Eliminar filtro

en: Displaying %d project per page. Projects sorted by activity ranking. | Displaying %d projects per page. Projects sorted by activity ranking.
gl[0]: Mostrando %d proxecto por páxina. Proxectos ordenados por clasificación de actividade.
gl[1]: Mostrando %d proxectos por páxina. Proxectos ordenados por clasificación de actividade.

en: Invalid Trove Category
gl: A categoría de proxectos non é válida

en: Empty strings
gl: Cadeas baleiras

en: Cannot update
gl: Non se puido actualizar

en: No User Name Provided
gl: Non se introduciu un nome de usuario
