FusionForge 5.2 - en to nl translation catalogue (1228 entries)

en: Monitoring Started
nl: Monitoring gestart

en: Monitoring Stopped
nl: Monitoring gestopt

en: No Valid Group Object
nl: Geen geldig groep object

en: Title Must Be At Least 5 Characters
nl: Titel moet minstens 5 tekens lang zijn

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
nl: Documentomschrijving moet minstens 10 tekens lang zijn

en: Unable To Add Monitor
nl: Kan geen monitor toevoegen

en: Document Title
nl: Documenttitel

en: Submitter
nl: Indiener

en: No Documents Found
nl: Geen documenten gevonden

en: Error
nl: Fout

en: Refers to the relatively brief title of the document (e.g. How to use the download server).
nl: Verwijst naar de verkorte titel van het document (b.v. Het gebruik van de download server).

en: Description
nl: Omschrijving

en: A brief description to be placed just under the title.
nl: Een korte omschrijving die vlak onder de titel komt.

en: File
nl: Bestand

en: Upload File
nl: Document uploaden

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Submit Information
nl: Document submitten

en: Create
nl: Aanmaken

en: Edit
nl: Wijzigen

en: State
nl: Status

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Schrijver

en: Size
nl: Grootte

en: Stop Monitoring
nl: Stop met monitoren

en: Download as a ZIP
nl: Downloaden als ZIP

en: Search
nl: Zoeken

en: Reporting
nl: Overzichten

en: Administration
nl: Beheer

en: Start Date
nl: Startdatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Refresh
nl: Verversen

en: Month
nl: Maand

en: User
nl: Gebruiker

en: Date
nl: Datum

en: With all the words
nl: Met alle woorden

en: Delete
nl: Wissen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Forum Info Updated Successfully
nl: Forum info gewijzigd

en: Successfully Deleted.
nl: Verwijderd.

en: Forum Name
nl: Forumnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Update
nl: Aanpassen

en: Could not Update Master Thread parent with current time
nl: Kan master thread parent niet aanpassen met huidige tijd

en: Forum name must be at least 3 characters.
nl: Forum naam moet minstens 3 tekens lang zijn.

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: You can only save your place if you are logged in.
nl: Je kunt je positie alleen opslaan als je bent ingelogd.

en: Update failed
nl: Wijzigen mislukt

en: You don't have a permission to access this page
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina op te vragen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Latest News
nl: Laatste Nieuws

en: Discussion Forums:
nl: Discussie forums:

en: Monitor Forum
nl: Monitor forum

en: Save Place
nl: Sla positie op

en: Start New Thread
nl: Start nieuwe thread

en: By
nl: Door

en: Reply
nl: Antwoord

en: Subject
nl: Onderwerp

en: HTML tags will display in your post as text
nl: HTML tags in je bericht zullen als tekst zichtbaar zijn

en: Post Comment
nl: Commentaar plaatsen

en: Receive comments via email
nl: Ontvang reacties via e-mail

en: Group_forum_id in db result does not match Forum Object
nl: Groep forum ID in database resultaat komt niet overeen met forum object

en: Getting next thread_id failed
nl: Ophalen van volgend thread ID niet gelukt

en: Posting Failed
nl: Plaatsen van bericht niet gelukt

en: Unable to get new message id
nl: Kan geen nieuw bericht ID krijgen

en: Could Not Update Parent
nl: Kan parent niet aanpassen

en: Error: a forum message must include a message body and a subject.
nl: Berichttekst en -onderwerp verplicht.

en: Invalid ParentMessage Object
nl: Geen geldig ParentMessage object

en: Name is too short. It must be at least 3 characters.
nl: Naam is te kort: moet langer dan 3 karakters zijn.

en: FRSFile Appears to be invalid
nl: FRS bestand is kennelijk niet geldig

en: That filename already exists in this project space
nl: Deze bestandsnaam komt al in deze projectomgeving voor

en: File cannot be moved to the permanent location
nl: Bestand kan niet verplaatst worden naar de permanente locatie

en: Invalid file_id
nl: Ongeldige file_id

en: FRSPackage Name Must Be At Least 3 Characters
nl: FRS packagenaam moet tenminste 3 tekens lang zijn

en: Package Name can only be alphanumeric
nl: Bundel naam moet volledig alfanumeriek zijn

en: Invalid package_id
nl: Ongeldige package_id

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het geuploade bestand is slechts gedeeltelijk geupload.

en: Unknown file upload error.
nl: Onbekende fout bij het uploaden van het bestand.

en: Must select a file.
nl: Selecteer een bestand.

en: Password must be at least 6 characters.
nl: Het wachtwoord moet minstens uit 6 karakters bestaan.

en: There cannot be any spaces in the login name.
nl: Er mogen geen spaties in de login naam voorkomen.

en: Name is too long. It must be less than 15 characters.
nl: Naam is te lang: moet minder dan 15 karakters zijn.

en: Illegal character in name.
nl: Niet toegestaan teken in de login naam.

en: That username already exists.
nl: De opgegeven gebruikersnaam bestaat al.

en: Name is reserved for CVS.
nl: Naam is gereserveerd voor CVS.

en: Name is reserved for DNS purposes.
nl: Naam is gereserveerd voor DNS.

en: Group name cannot contain underscore for DNS reasons.
nl: Groep naam mag om DNS redenen geen underscore bevatten.

en: Invalid Email Address
nl: Ongeldig e-mail adres

en: Missing Required Parameters
nl: Ontbrekende parameters

en: Exiting with error
nl: Afgebroken i.v.m. fout

en: You Attempted To Double-submit this item. Please avoid double-clicking.
nl: Je hebt geprobeerd om dit item twee keer aan te melden. Alsjeblief niet dubbel-klikken.

en: Version
nl: Versie

en: Invalid Unix Name.
nl: Ongeldige Unix naam.

en: Unix name already taken.
nl: Unixnaam is al in gebruik.

en: Describe in a more comprehensive manner your project.
nl: Omschrijf het project op meer compacte wijze.

en: %s Project Approved
nl: %s project goedgekeurd

en: Your project registration for %s has been denied.
nl: Je project aanvraag voor %s is afgewezen.

en: Project Full Name
nl: Volledige project naam

en: Project Unix Name
nl: Unix project naam

en: Reasons for negative decision
nl: Reden van afwijzing

en: %s Project Denied
nl: %s Project afgewezen

en: New %s Project Submitted
nl: Nieuw %s project ingediend

en: Submitted Description
nl: Ingediende beschrijving

en: The %s admin team will now examine your project submission. You will be notified of their decision.
nl: De %s beheerder zal de projectaanvraag nu beoordelen. Je ontvangt bericht krijgen over de beslissing.

en: %1$s (%2$s) has requested to join your project.
nl: %1$s (%2$s) heeft een verzoek ingediend om aan je project deel te nemen.

en: You can approve this request here: %s
nl: Je kunt dit verzoek afhandelen op de: %s

en: Request to Join Project %s
nl: Verzoek om deel te mogen nemen aan project %1$s

en: Delete failed
nl: Verwijderen mislukt

en: Tasks
nl: Taken

en: News
nl: Nieuws

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: My Account
nl: Mijn account

en: Log In
nl: Inloggen

en: New Account
nl: Nieuw account

en: Home
nl: Startpagina

en: Main Page
nl: Hoofdpagina

en: Projects
nl: Projecten

en: Code Snippets
nl: Codefragmenten

en: Project Openings
nl: Project vacatures

en: Admin
nl: Beheer

en: Project Admin
nl: Projectbeheer

en: Activity
nl: Activiteit

en: Lists
nl: Lijsten

en: Mailing Lists
nl: Mailing lijsten

en: Docs
nl: Documentatie

en: Surveys
nl: Enquêtes

en: Files
nl: Bestanden

en: Show source
nl: Toon broncode

en: Invalid Password Or User Name
nl: Ongeldig wachtwoord of gebruikersnaam

en: Account Suspended
nl: Account opgeschort

en: Account Pending
nl: Account In behandeling

en: Account Deleted
nl: Account verwijderd

en: Account Not Active
nl: Account niet actief

en: You must supply a username
nl: Je moet een gebruikersnaam opgeven

en: You must supply a first name
nl: Je moet een voornaam invullen

en: You must supply a last name
nl: Je moet een achternaam invullen

en: You must supply a password
nl: Je moet een wachtwoord opgeven

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: User with this email already exists - use people search to recover your login.
nl: Dit e-mail adres is al in gebruik - gebruik de Mensen-zoekoptie om je login te herstellen.

en: Enjoy the site.
nl: Veel plezier.

en: -- the %s staff
nl: Het %s team

en: %s Account Registration
nl: %s Account registratie

en: Priority Colors
nl: Prioriteit kleurcodes

en: Must Provide List Name That Is 4 or More Characters Long
nl: Je moet een lijstnaam opgeven die minimaal 4 tekens lang is

en: Invalid List Name
nl: Ongeldige lijstnaam

en: List Already Exists
nl: Lijst bestaat al

en: A mailing list will be created on %1$s in one hour
    and you are the list administrator.
    
    This list is: %3$s@%2$s .
    
    Your mailing list info is at:
    %4$s .
    
    List administration can be found at:
    %5$s .
    
    Your list password is: %6$s .
    You are encouraged to change this password as soon as possible.
    
    Thank you for registering your project with %1$s.
nl: In 6-24 uur zal er een mailinglijst gecreëerd worden op %1$s 
     en jij bent de lijstbeheerder.
    
    Deze lijst is: %3$s@%2$s .
    
    Je mailing lijst info staat op:
    %4$s .
    
    Lijstbeheer staat op:
    %5$s .
    
    Het wachtwoord voor je lijst is: %6$s .
    Verander dit wachtwoord zo snel mogelijk.
    
    Bedankt voor het aanmelden van je project bij %1$s.

en: %s New Mailing List
nl: %s Nieuwe Mailinglijst

en: ProjectCategory: name and assignee are Required
nl: Projectcategorie: naam en toegewezen-aan zijn verplicht

en: %s Reporting
nl: %s overzicht

en: Weekly
nl: Per week

en: Monthly
nl: Per maand

en: Daily
nl: Per dag

en: to
nl: tot

en: Sunday
nl: Zondag

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Page Views
nl: Pagina bezoeken

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Feature Requests
nl: Feature verzoeken

en: Other Trackers
nl: Andere Trackers

en: Forum Messages
nl: Forum berichten

en: Other
nl: Overige

en: Cumulative Users
nl: Cumulatief gebruikersoverzicht

en: Users Added
nl: Gebruikers toegevoegd

en: Projects Added
nl: Projecten toegevoegd

en: Cumulative Projects
nl: Cumulatief projectoverzicht

en: By Task
nl: Per taak

en: By Category
nl: Per categorie

en: By Subproject
nl: Per subproject

en: By User
nl: Per gebruiker

en: Successfully Added
nl: Toegevoegd

en: The Survey data is not filled
nl: De enquêtegegevens zijn niet ingevuld

en: No Survey is found
nl: Geen enquête gevonden

en: Survey
nl: Enquête

en: Question is too short
nl: Vraag is te kort

en: Question Added
nl: Vraag toegevoegd

en: Error finding question
nl: Fout bij het vinden van de vraag

en: No valid Survey Object
nl: Geen geldig Enquête Object

en: No valid Question Object
nl: Geen geldig Vraag Object

en: No Survey Response is found
nl: Geen enquêteantwoorden gevonden

en: Submit New
nl: Nieuw toevoegen

en: Choose a data type and you can set up prefs, categories, groups, users, and permissions
nl: Als je een datatype kiest kun je voorkeuren, categorieën, groepen, gebruikers en rechten toekennen

en: <strong> Name:</strong> (examples: meeting minutes, test results, RFP Docs)
nl: <strong> Naam:</strong> (bijvoorbeeld: notulen, test resultaten, documentatie)

en: Send email on new submission to address
nl: Stuur e-mail over nieuwe item aanmelding naar adres

en: Send email on all changes
nl: Stuur e-mail voor iedere wijziging

en: Days till considered overdue
nl: Aantal dagen voordat het als telaat afgehandeld beschouwd wordt

en: Days till pending tracker items time out
nl: Aantal dagen totdat de in behandeling zijnde tracker items vervallen

en: Manage Custom Fields
nl: Extra velden toevoegen/aanpassen

en: Permanently delete this tracker.
nl: Deze tracker onherroepelijk verwijderen.

en: Error inserting a custom field
nl: Fout bij het invoegen van een extra veld

en: Extra field inserted
nl: Extra veld ingevoegd

en: Element inserted
nl: Element ingevoegd

en: Canned Response Inserted
nl: Standaard antwoord invoegen

en: Canned Response Updated
nl: Standaard antwoord aangepast

en: Custom Field updated
nl: Extra veld aangepast

en: Element updated
nl: Element aangepast

en: Tracker Updated
nl: Tracker aangepast

en: Any
nl: Alle

en: Unassigned
nl: Niet toegewezen

en: Id
nl: ID

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Open Date
nl: Datum ingediend

en: Close Date
nl: Sluitingsdatum

en: Assignee
nl: Toegewezen aan

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Last 24 h
nl: Laatste 24 uur

en: Last 7 days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last 2 weeks
nl: Laatste 2 weken

en: Last month
nl: Laatste maand

en: Change
nl: Wijzig

en: Private
nl: Besloten

en: Order by
nl: Sorteren per

en: Check all
nl: Alles controleren

en: Clear all
nl: Alles verwijderen

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: * Denotes requests > %s Days Old
nl: * Geeft aan: verzoeken > %s dagen oud

en: No Change
nl: Geen wijzigingen

en: Nobody
nl: Niemand

en: Canned Response
nl: Standaard antwoord

en: No items found
nl: Geen items gevonden

en: Confirm Delete
nl: Bevestig verwijderen

en: Are you sure you want to delete this artifact?
nl: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: I am Sure
nl: Ja, zeker weten!

en: Comments
nl: Commentaar

en: Add A Comment
nl: Voeg een commentaar toe

en: Attached Files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Changes
nl: Wijzingen

en: None
nl: Geen

en: Notes
nl: Aantekeningen

en: Choose a tracker and you can browse/edit/add items to it.
nl: Kies een tracker - je kunt dan bladeren/wijzigen/items toevoegen.

en: Total
nl: Totaal

en: Build Task Relation
nl: Creëer taakrelatie

en: Date Submitted
nl: Datum ingediend

en: Date Closed
nl: Datum afgesloten

en: Existing Files
nl: Bestaande bestanden

en: Data Type
nl: Datatype

en: The summary text-box represents a short tracker item summary. Useful when browsing through several tracker items.
nl: Het samenvattingsveld geeft een korte beschrijving van het tracker item. Handig wanneer er door meerdere tracker items gebladerd wordt.

en: Detailed description
nl: Gedetailleerde beschrijving

en: Use Canned Response
nl: Gebruik standaard antwoord

en: Tracker Item
nl: Tracker item

en: Task
nl: Taak

en: Create New Task
nl: Creëer nieuwe taak

en: File Upload: Successful
nl: Bestand geupload

en: File Delete
nl: Bestand wissen

en: File Delete: Successful
nl: Bestand gewist

en: Confirmation failed. Artifact not deleted
nl: Confirmation failed. Item niet verwijderd

en: Artifact Deleted Successfully
nl: Item verwijderd

en: Valid Email Address Required
nl: Geldig e-mail adres is verplicht

en: Nothing Changed - Update Cancelled
nl: Niets Gewijzigd - Actie Afgebroken

en: a field name is required
nl: veldnaam is verplicht

en: Select Box
nl: Selectbox

en: Radio Buttons
nl: Radiobuttons

en: Text Field
nl: Tekstveld

en: Text Area
nl: Tekstgebied

en: an element name is required
nl: elementnaam is verplicht

en: Logged In: YES
nl: Ingelogd: JA

en: Logged In: NO
nl: Ingelogd: NEE

en: ArtifactType: Name, Description, Due Period, and Status Timeout are required
nl: Artefacttype: naam, omschrijving, opleverdatum en status timeout zijn verplicht

en: Sender
nl: Afzender

en: No Comments Have Been Posted
nl: ER zijn geen reacties geplaatst

en: Field
nl: Veld

en: Old Value
nl: Oude waarde

en: No Changes Have Been Made to This Item
nl: Geen wijzigingen uitgevoerd

en: Add/Update Canned Responses
nl: Standaard antwoorden toevoegen / wijzigen

en: Remove Relation
nl: Verwijder relatie

en: Name
nl: Naam

en: Please %1$s login %2$s
nl: %1$s inloggen %2$s s.v.p.

en: If you <strong>cannot</strong> login, then enter your email address here
nl: Als je <strong>niet</strong> kunt inloggen, vul dan hier je e-mail adres in:

en: For project
nl: Voor project

en: DO NOT enter passwords or confidential information in your message!
nl: Vermeld GEEN wachtwoorden of vertrouwelijke informatie in je boodschap!

en: Existing Responses
nl: Bestaande antwoorden

en: No Canned Responses set up in this Project
nl: Voor deze groep zijn geen standaard antwoorden beschikbaar

en: Creating useful generic messages can save you a lot of time when handling common artifact requests.
nl: Door een aantal generieke antwoorden te formuleren kun je jezelf een boel tijd besparen bij het afhandelen van vragen of verzoeken m.b.t. artefacten.

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Custom field name
nl: Extra veldnaam

en: Elements Defined
nl: Gedefinieerde elementen

en: You have not defined any elements.
nl: Je hebt geen enkel element gedefinieerd.

en: Add New Element
nl: Nieuw element toevoegen

en: Custom Fields Defined
nl: Gedefinieerde extra velden

en: You have not defined any custom fields
nl: Je hebt geen enkel extra veld gedefinieerd

en: Custom Field Name
nl: Extra veldnaam

en: Type of custom field
nl: Type extra veld

en: Text Fields and Text Areas need to have Size/Maxlength and Rows/Cols defined, respectively.
nl: Tekstvelden en tekstgebieden dienen gespecificeerde grootte/maximumlengte resp. rijen/kolommen te hebben.

en: Text Field Size/Text Area Rows
nl: Tekstveldgrootte/Tekstgebied rijen

en: Text Field Maxlength/Text Area Columns
nl: Maximum tekstveldlengte/Tekstgebied kolommen

en: Yes
nl: Ja

en: Releases
nl: Release

en: I am Really Sure
nl: Ik weet het helemaal zeker

en: You are about to permanently and irretrievably delete this tracker and all its contents!
nl: Je staat op het punt om deze tracker and alle bijbehorende onderdelen onherroepelijk te verwijderen!

en: Copy From
nl: Kopieer uit

en: Into trackers and custom fields
nl: Naar trackers en extra velden

en: It is not recommended that you change the custom field name because other things are dependent upon it. When you change the custom field name, all related items will be changed to the new name.
nl: Het is niet aanbevolen om de extra veldnaam te veranderen omdat er andere dingen aan gekoppeld zijn. Als je de extra veldnaam wijzigt zullen ook alle gerelateerde items naar de nieuwe naam worden omgezet.

en: From
nl: Van

en: To
nl: Aan

en: Edit Roles
nl: Rollen wijzigen

en: Preferences
nl: Voorkeursinstellingen

en: Monitored Forums
nl: Mijn forums

en: You are not monitoring any forums.
nl: Je monitort nu geen forums.

en: You are not monitoring any files.
nl: Je monitort nu geen bestanden.

en: My Projects
nl: Mijn projecten

en: This project has not yet submitted a description.
nl: Dit project heeft nog geen beschrijving ingediend.

en: Last Week
nl: Laatste week

en: Project Information
nl: Project informatie

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Latest File Releases
nl: Meest recente release-versies

en: This Project Has Not Released Any Files
nl: Dit project heeft nog geen bestanden gepubliceerd.

en: Package
nl: Bundel

en: Monitor this package
nl: Monitor deze bundel

en: View All Project Files
nl: Bekijk alle project bestanden

en: Project Admins
nl: Project beheerders

en: Members
nl: Teamleden

en: Request to join
nl: Aanmeldingsverzoek

en: Home Page
nl: Startpagina

en: Project Home Page
nl: Project startpagina

en: Public Forums
nl: Openbare forums

en: DocManager: Project Documentation
nl: Documentmanager: documentatie van project

en: There are no subprojects available
nl: Er zijn geen subprojecten beschikbaar

en: surveys
nl: Enquêtes

en: SCM Repository
nl: SCM repository

en: Anonymous FTP Space
nl: Anonieme FTP-ruimte

en: Pending task manager items notification
nl: Bericht m.b.t. openstaande taakbeheer items

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tasks.
nl: Je hebt deze email onvangen om je te wijzen op openstaande of over tijd zijnde taken.

en: The task manager item #%s is pending
nl: Taakbeheerder item  #%s staat open

en: Task Summary
nl: Taaksamenvatting

en: Percent Complete
nl: Percentage compleet

en: Click here to visit the item %s
nl: Klik hier om te springen naar item %s

en: This mail is sent to you to remind you of pending/overdue tracker items.
nl: Je hebt deze email onvangen om je te wijzen op openstaande of over tijd zijnde trackers.

en: The item #%s is pending
nl: Item #%s staat open

en: <strong>%d</strong> projects in result set.
nl: <strong>%d</strong> projecten in resultaatset.

en: Cookies must be enabled past this point.
nl: Om in te loggen moeten cookies zijn toegestaan door je browser.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Login
nl: Inloggen

en: [Lost your password?]
nl: [Wachtwoord kwijt?]

en: Your account is currently pending your email confirmation.
nl: Ter verificatie van het e-mail adres wordt er nu een bevestiging per e-mail opgestuurd.

en: Visiting the link sent to you in this email will activate your account.
nl: Klik op de link in de e-mail om je account te activeren.

en: Thank you
nl: Bedankt

en: Active
nl: Actief

en: Role
nl: Rol

en: Email
nl: E-mail

en: Role Name
nl: Rolnaam

en: Search result for
nl: Zoekresulten voor

en: Action
nl: Actie

en: Rank
nl: Score

en: No
nl: Nee

en: Submit Changes
nl: Submit wijzigingen

en: add new
nl: nieuwe toevoegen

en: Site Admin Home
nl: Site Beheer home

en: No matches found for “%s”
nl: Niets passends gevonden voor “%s”

en: Search results for “%s”
nl: Zoekresulten voor “%s”

en: Previous Results
nl: Vorige resulten

en: Next Results
nl: Volgende resulten

en: Edit Job
nl: Wijzig vacature

en: Remove
nl: verwijderen

en: List Added
nl: Lijst toegevoegd

en: Add a Mailing List
nl: Mailinglijst toevoegen

en: Mailing List Name
nl: Mailinglijst naam

en: Is Public?
nl: Openbaar?

en: Add This List
nl: Deze lijst toevoegen

en: Mailing List Administration
nl: Mailinglijst beheer

en: You can administrate lists from here. Please note that private lists can still be viewed by members of your project, but are not listed on %s.
nl: Je kunt lijsten hiervandaan beheren. Denk eraan dat privé denk eraan dat lijsten nog steeds door leden van jouw project zichtbaar zijn, maar niet zichtbaar zijn in %1$s.

en: Add Mailing List
nl: Mailinglijst toevoegen

en: Mailing Lists for %s
nl: Mailinglijsten voor %s

en: No Lists found for %s
nl: Geen lijsten gevonden voor %s

en: Project administrators use the admin link to request mailing lists.
nl: Projectbeheerders kunnen de beheerslink gebruiken om mail lijsten aan te vragen.

en: Choose a list to browse, search, and post messages.
nl: Kies een lijst als je berichten wilt zoeken, lezen of plaatsen.

en: A mailing list will be created on %1$s in few minutes
    and you are the list administrator.
    
    This list is: %3$s@%2$s .
    
    Your mailing list info is at:
    %4$s .
    
    List administration can be found at:
    %5$s .
    
    Your list password is: %6$s .
    You are encouraged to change this password as soon as possible.
    
    Thank you for registering your project with %1$s.
nl: In 6-24 uur zal er een mailinglijst gecreëerd worden op %1$s 
     en jij bent de lijstbeheerder.
    
    Deze lijst is: %3$s@%2$s .
    
    Je mailing lijst info staat op:
    %4$s .
    
    Lijstbeheer staat op:
    %5$s .
    
    Het wachtwoord voor je lijst is: %6$s .
    Verander dit wachtwoord zo snel mogelijk.
    
    Bedankt voor het aanmelden van je project bij %1$s.

en: Subscription
nl: Aanmelding

en: Administrate
nl: Beheren

en: Not activated yet
nl: Nog niet geactiveerd

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Category
nl: Categorie

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Add File
nl: Voeg bestand toe

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Upload a new file
nl: Nieuw bestand uploaden

en: Go
nl: OK

en: Select
nl: Selecteren

en: Key
nl: Sleutel

en: total
nl: totaal

en: History
nl: Geschiedenis

en: Adds
nl: Toevoegingen

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Is Active
nl: actief

en: Page
nl: Pagina

en: Requested Page not Found (Error 404)
nl: Pagina niet gevonden (Fout 404)

en: This confirm hash exists more than once.
nl: Deze bevestigingshash bestaat meer dan één keer.

en: Email Change Complete
nl: E-mail adreswijziging voltooid

en: Return
nl: Terug

en: You have requested a change of email address on %s.
nl: Je hebt om een wijziging van je e-mail adres verzocht op %s.

en: Please visit the following URL to complete the email change:
nl: Kies het volgende URL om de wijzging van je e-mail adres te voltooien:

en: %s Verification
nl: %s verificatie

en: Email Change Confirmation
nl: Bevestiging e-mail adreswijziging

en: Changing your email address will require confirmation from your new email address, so that we can ensure we have a good email address on file.
nl: Om je e-mailadres te wijzigen hebben we bevestiging nodig van dit nieuwe emailadres, zodat we er zeker van zijn dat we een correct emailadres geregistreerd hebben.

en: We need to maintain an accurate email address for each user due to the level of access we grant via this account. If we need to reach a user for issues arriving from a shell or project account, it is important that we be able to do so.
nl: We hebben een correct emailadres nodig voor iedere gebruiker vanwege het type toegang dat we beschikbaar stellen d.m.v. dit account. Als we een gebruiker moeten kunnen bereiken vanwege problemen die te maken hebben met een shell of project account, dan is het belangrijk dat we daar ook toe in staat zijn.

en: Submitting the form below will mail a confirmation URL to the new email address. Visiting this link will complete the email change.
nl: Door op de submit button te drukken wordt er een mail met een bevestigings URL verstuurd naar het nieuwe emailadres. Door het aanklikken van dit bevestigings URL wordt de wijziging van je emailadres voltooid.

en: New Email Address
nl: Nieuw e-mail adres

en: Send Confirmation to New Address
nl: Stuur een bevestiging naar het nieuwe email adres

en: Old password is incorrect
nl: Het oude wachtwoord is niet juist

en: You must supply valid password (at least 6 chars).
nl: Je kunt alleen inloggen met een geldig wachtwoord (minimaal 6 karakters).

en: New passwords do not match.
nl: De nieuwe wachtwoorden zijn niet gelijk.

en: Successfully Changed Password
nl: Wachtwoord gewijzigd

en: %s Password Change Confirmation
nl: %s Bevestiging van de wachtwoordwijziging

en: Change Password
nl: Wijzig wachtwoord

en: Old Password
nl: Oude wachtwoord

en: New Password (at least 6 chars)
nl: Nieuw wachtwoord (minimaal 6 karakters)

en: New Password (repeat)
nl: Nieuw wachtwoord (opnieuw)

en: Update password
nl: Wachtwoord aanpassen

en: Uploaded
nl: Toegevoegd

en: To avoid having to type your password every time for your CVS/SSH developer account, you may upload your public key(s) here and they will be placed on the server in your ~/.ssh/authorized_keys file. This is done by a cron job, so it may not happen immediately.  Please allow for a one hour delay.
nl: Om te voorkomen dat je iedere keer je wachtwoord moet intypen voor je CVS/SSH ontwikkelaars account, kun je hier je public key(s) uploaden zodat ze  op de CVS server in je ~/.ssh/authorized_keys file geplaatst worden. Dit wordt gedaan door een cron job, dus het gebeurt waarschijnlijk niet meteen.  Wacht in ieder geval een uur.

en: To generate a public key, run the program 'ssh-keygen' (you can use both protocol 1 or 2). The public key will be placed at '~/.ssh/identity.pub' (protocol version 1) and '~/.ssh/id_dsa.pub' or '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocol version 2). Read the ssh documentation for further information on sharing keys.
nl: Om een public key te genereren kun je het programma 'ssh-keygen' gebruiken (je kunt zowel protocol 1 als 2 gebruiken). De public key zal worden geplaatst in '~/.ssh/identity.pub' (protocol 1) en '~/.ssh/id_dsa.pub' of '~/.ssh/id_rsa.pub' (protocol 2). Lees de ssh documentatie voor verdere informatie over key sharing.

en: Important: Make sure there are no line breaks. After submitting, verify that the number of keys in your file is what you expected.
nl: Belangrijk: let op dat er alleen regeleinden tussen sleutels staan. Controleer na submitten of het aantal sleutels in je bestand correct is.

en: You are now a registered user on %s, the online development environment for Open Source projects.
nl: Je bent nu een geregistreerde gebruiker van %s, de online ontwikkel omgeving voor Open Source projecten.

en: As a registered user, you can participate fully in the activities on the site. You may now post messages to the project message forums, post bugs for software in %s, sign on as a project developer, or even start your own project.
nl: Als een geregistreerde gebruiker kan je volledig deelnemen aan de activiteiten op de site. Je kan nu boodschappen posten in de project forums, bugs melden voor software in %s, je aanmelden als project ontwikkelaar, of je eigen project starten.

en: Updated
nl: Aangepast

en: Welcome
nl: Welkom

en: Edit My Skills Profile
nl: Pas mijn vaardigheden profiel aan

en: Member since
nl: Lid sinds

en: User Id
nl: Gebruikers ID

en: First Name:
nl: Voornaam:

en: Last Name:
nl: Achternaam:

en: Language
nl: Taal

en: Timezone:
nl: Tijdzone:

en: Theme
nl: Thema

en: Country:
nl: Land:

en: Email Address
nl: E-mail adres

en: Change Email Address
nl: Wijzig e-mail adres

en: Address
nl: Adres

en: Phone
nl: Telefoon:

en: Receive Email about Site Updates <em>(Very low traffic and includes security notices. Highly Recommended.)</em>
nl: E-mail over site updates ontvangen <em>(Weinig mail, en inclusief beveiligings aankondigingen. Sterk aanbevolen.)</em>

en: Receive additional community mailings. <em>(Low traffic.)</em>
nl: Aanvullende community mailings ontvangen. <em>(Weinig mail.)</em>

en: Shell Account Information
nl: Shell account informatie

en: Shell box
nl: Shell Box

en: SSH Shared Authorized Keys
nl: CVS/SSH gedeelde autorisatie sleutels

en: Edit Keys
nl: Bewerk sleutels

en: Reset Changes
nl: Wijzigingen ongedaan maken

en: Someone (presumably you) on the %s site requested a password change through email verification.
nl: Iemand (waarschijnlijk jijzelf) op de %s site heeft een wachtwoord wijziging via e-mail bevestiging aangevraagd.

en: If this was not you, ignore this message and nothing will happen.
nl: Als dit niet zo is, negeer dan deze melding zodat het wijzigingsverzoek vervalt.

en: If you requested this verification, visit the following URL to change your password:
nl: Als je deze bevestiging wel hebt aangevraagd, volg dan het volgende URL om je wachtwoord te wijzigen:

en: Send Lost PW Hash
nl: Stuur verloren wachtwoord hash

en: A confirmation email is being sent to verify the submitted email address. Visiting the link sent in this email will activate the account.
nl: Ter verificatie van het e-mail adres wordt er nu een bevestiging per e-mail opgestuurd. Klik op de link in de e-mail om je account te activeren.

en: Login Name (do not use uppercase letters):
nl: Loginnaam (gebruik geen hoofdletters):

en: Password (min. 6 chars):
nl: Wachtwoord (min. 6 tekens):

en: Password (repeat):
nl: Wachtwoord (herhaal):

en: Language Choice:
nl: Taal keuze:

en: Register
nl: Registreer

en: Account already active.
nl: Account is reeds actief.

en: Cannot confirm account identity - invalid confirmation hash (or login name)
nl: Kan account-identiteit niet bevestigen - ongeldige bevestigings hash of loginnaam

en: Credentials you entered do not correspond to valid account.
nl: Ingevoerde gegevens komen niet overeen met een geldig account.

en: Error while activating account
nl: Fout tijdens activeren account

en: In order to complete your registration, login now. Your account will then be activated for normal logins.
nl: Om je registratie af te ronden dien je nu in te loggen. Je account wordt dan geactiveerd voor normaal gebruik.

en: Time
nl: Tijd

en: Create a new %s below:
nl: Maak een nieuwe %s hieronder:

en: %s successfully added.
nl: %s toegevoegen gelukt.

en: You cannot delete the processor %s since it is currently referenced in a file release.
nl: Je kunt de %s processor niet verwijderen omdat er nog een verwijzing aanhangt in een bestands release.

en: You cannot delete the language %s since it is currently referenced in a user profile.
nl: Je kunt de taal %s niet verwijderen omdat er nog een verwijzing aanhangt in een gebruikersprofiel.

en: You cannot delete the theme %s since it is currently referenced in a user profile.
nl: Je kunt de taal %s niet verwijderen omdat er nog een verwijzing aanhangt in een gebruikersprofiel.

en: Are you sure you want to delete this %s?
nl: Weet je zeker dat je %s wilt verwijderen?

en: %s successfully deleted.
nl: %s verwijderen gelukt.

en: Modify the %s below:
nl: Wijzig de %s hieronder:

en: %s successfully modified.
nl: %s wijzigen gelukt.

en: Edit the %ss Table
nl: Wijzig de %ss tabel

en: Approving Project: %s
nl: Groep goedgekeurd: %s

en: Approving Pending Projects
nl: Goedkeuren projecten

en: No Pending Projects to Approve
nl: Geen goed te keuren projecten in de pijpleiding

en: Pending projects:
nl: Projecten in behandeling:

en: Edit Project Details
nl: Wijzig project details

en: View/Edit Project Members
nl: Bekijk/wijzig projectleden

en: Approve
nl: Goedgekeurd

en: (manage responses)
nl: (reacties beheren)

en: Custom response title and text
nl: Antwoord titel en tekst

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Home Box:
nl: Home box:

en: HTTP Domain:
nl: HTTP Domein:

en: License Other:
nl: Licentie anders:

en: Pending reason:
nl: Reden in behandeling:

en: Approve All On This Page
nl: Keur alles op deze pagina goed

en: Cron Manager
nl: Cronbeheer

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Unable to insert already active database.
nl: Niet mogelijk om reeds actieve database toe te voegen.

en: Site Admin: Groups' DB Maintenance
nl: Site beheer: groepsdatabase beheer

en: Statistics for Project Databases
nl: Statistieken voor project databases

en: Count
nl: Aantal

en: No databases defined
nl: Geen database gedefinieerd

en: Displaying Databases of Type:
nl: Toon databases van type:

en: Add an already active database
nl: Voeg een reeds actieve database toe

en: Section
nl: Sectie

en: Subsection
nl: Subsectie

en: Setting
nl: Instelling

en: Instruction email sent
nl: E-mail met uitleg verstuurd

en: Pending (P)
nl: In behandeling (P)

en: Incomplete (I)
nl: Onvolledig (I)

en: Active (A)
nl: Actief (A)

en: Holding (H)
nl: Aangehouden (W)

en: Registration Application:
nl: Registratie applicatie:

en: SCM Box:
nl: SCM box:

en: Resend New Project Instruction Email
nl: Opnieuw verzenden instructie e-mail voor nieuw project

en: Register Time
nl: Tijdregistratie

en: Public?
nl: Publiek toegankelijk

en: License
nl: Licentie

en: User Maintenance
nl: Onderhouden gebruikers

en: Display Full User List/Edit Users
nl: Toon volledige gebruikerslijst/bewerk gebruikers

en: Search <em>(userid, username, realname, email)</em>
nl: Zoeken <em>(userID, gebruikersnaam, echte naam, email)</em>

en: Edit Role
nl: Rol wijzigen

en: Registered projects: <strong>%d</strong>
nl: Geregistreerde projecten: <strong>%d</strong>

en: Active projects: <strong>%d</strong>
nl: Actieve projecten: <strong>%d</strong>

en: Pending projects: <strong>%d</strong>
nl: Aangehouden projecten: <strong>%d</strong>

en: Display Full Project List/Edit Projects
nl: Toon volledige groepslijst/bewerk groepen

en: Display Projects Beginning with:
nl: Toon groepen die beginnen met:

en: Search <em>(groupid, project Unix name, project full name)</em>
nl: Zoeken <em>(groepsID, Unix naam groep, volledige naam)</em>

en: Register New Project
nl: Nieuw project registreren

en: Projects with status
nl: Groepen met status

en: Hold (H)
nl: Aangehouden (H)

en: Stats
nl: Statistieken

en: Site-Wide Stats
nl: Site-brede statistieken

en: Trove Project Tree
nl: Trove project overzicht

en: Display Trove Map
nl: Toon Trove overzicht

en: Add to the Trove Map
nl: Toevoegen aan het Trove overzicht

en: Site Utilities
nl: Site hulpmiddelen

en: Mail Engine for %s Subscribers
nl: Mail engine voor %s geregistreerde gebruikers

en: Site Mailings Maintenance
nl: Site mailings onderhoud

en: Add, Delete, or Edit File Types
nl: Toevoegen, Verwijderen, of Bewerken van file types

en: Add, Delete, or Edit Processors
nl: Toevoegen, Verwijderen, of Wijzigen van processoren

en: Add, Delete, or Edit Themes
nl: Toevoegen, Verwijderen, of Wijzigen van thema's

en: Most Recent Opened Sessions
nl: Meest recent geopende sessies

en: Virtual Host Admin Tool
nl: Virtuele Host beheer

en: Project Database Administration
nl: Project database beheer

en: Mailing successfully scheduled for delivery
nl: Mailing succesvol gescheduled voor aflevering

en: Active Deliveries
nl: Actieve verzendingen

en: (select)
nl: (kies)

en: All Project Developers
nl: Alle project ontwikkelaars

en: All Project Admins
nl: Alle project beheerders

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Developers (test)
nl: Ontwikkelaars (test)

en: Text of Message
nl: Berichttekst

en: Schedule for Mailing
nl: Schedule voor mailing

en: Last user_id mailed
nl: Laatst gemailde gebruikers id

en: Approve For Front Page
nl: Goedkeuren voor voorpagina

en: Do Nothing
nl: Niet doen

en: Activate
nl: Activeer

en: Site Admin: Edit Rejection Responses
nl: Site beheer: wijzig afwijzingsantwoorden

en: Edited Response
nl: Bewerkte antwoorden

en: Edit Response:
nl: Bewerk antwoord:

en: Response Title:
nl: Antwoord titel:

en: Response Text:
nl: Antwoord tekst:

en: Deleted Response
nl: Gewist antwoord

en: If you are not sure then why did you click “Delete”?
nl: Waarom druk je op 'Wissen' als je er niet zeker van bent?

en: By the way, I didn't delete... just in case...
nl: Tussen haakjes, ik heb niets verwijderd... voor het geval dat...

en: Added Response
nl: Toegevoegd antwoord

en: Create New Response:
nl: Creëer nieuw antwoord:

en: Admin Search Results
nl: Beheer zoekresultaten

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Add New Trove Category
nl: Voeg nieuwe Trove categorie toe

en: Parent Category
nl: Voeg nieuwe parent categorie in

en: New category short name (no spaces, Unix-like)
nl: Nieuwe categorie - verkorte naam (geen spaties, Unix stijl)

en: New category full name (maximum length is 80 chars)
nl: Nieuwe categorie - volledige naam (max 80 karakters)

en: New category description (maximum length is 255 chars)
nl: Nieuwe categorie - beschrijving (max 255 karakters)

en: No such category, that trove cat does not exist
nl: Gevraagde Trove categorie bestaat niet

en: Edit Trove Category
nl: Wijzig Trove categorie

en: Category short name (no spaces, Unix-like)
nl: Nieuwe categorie - verkorte naam (geen spaties, Unix stijl)

en: Category full name (maximum length is 80 chars)
nl: Nieuwe categorie - volledige naam (max 80 karakters)

en: Category description (maximum length is 255 chars)
nl: Nieuwe categorie - beschrijving (max 255 karakters)

en: Browse Trove Tree
nl: Bekijk Trove overzicht

en: Site Mailings Subscription Maintenance
nl: Site mailings inschrijvingen onderhoud

en: Unsubscribe user:
nl: Uitschrijven gebruiker:

en: You can unsubscribe user either from admin-initiated sitewide mailings or from all site mailings (admin-initiated and automated mailings, like forum and file release notifications).
nl: Je kunt een gebruiker ofwel uit door de beheerder zelf verzonden site-brede mailings uitschrijven, ofwel uit alle site mailings zoals forum and release aankondigingen.

en: All
nl: Alles

en: Admin-initiated mailings
nl: Mailings verzonden door de beheerder zelf

en: User unsubscribed
nl: Gebruiker uitgeschreven

en: Show users matching pattern
nl: Toon het matching patroon van de gebruiker

en: user_id
nl: gebruikers ID

en: Site Mail.
nl: Site mail.

en: Comm. Mail.
nl: Community mail.

en: No Unix account (N)
nl: Geen Unix account (N)

en: Suspended (S)
nl: Opgeschort (S)

en: Deleted (D)
nl: Gewist (D)

en: Site Admin: User Info
nl: Site beheer: Gebruikersinfo

en: Account Information
nl: Account informatie

en: Unix Account Status
nl: Unix account status

en: Unix Shell:
nl: Unix shell:

en: Current confirm hash:
nl: Huidige bevestigings hash:

en: I want to delete this user
nl: Ik wil deze gebruiker verwijderen

en: This pages allows to change only direct properties of user object. To edit properties pertinent to user within specific project, visit admin page of that project (below).
nl: Via deze pagina kun je alleen de directe eigenschappen van de het gebruikerobject wijzigen. Om eigenschappen van een gebruiker in een specifieke groep te wijzigen moet je naar de beheerpagina van die bewuste groep gaan (hieronder).

en: Unix status updated mirroring web status, unless it has value “No Unix account (N)”
nl: Unix status aangepast conform web status, tenzij de status was 'Geen Unix account (N)'

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: User updated to %s status
nl: Gebruiker gewijzigd naar %s status

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Suspended
nl: Opgeschort

en: (*)Pending
nl: In behandeling

en: Add date
nl: Datum toevoegen

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Suspend
nl: Opgeschort

en: User List
nl: Gebruikerslijst

en: Virtual Host
nl: Virtuele Host

en: Virtual Host entry updated.
nl: Virtuele Host - eigenschappen aangepast.

en: Virtual Host Administration
nl: Virtuele Host - beheer

en: Add Virtual Host
nl: Voeg Virtuele Host toe

en: Virtual Host Name
nl: Virtuele Host - naam

en: Tweak Directories
nl: Directories aanpassen

en: Get Info
nl: Haal info op

en: Update Record:
nl: Record aanpassen:

en: VHOST ID
nl: Virtuele Host - ID

en: VHOST Name
nl: Virtuele Host -  Naam

en: Group
nl: Groep

en: Htdocs Dir
nl: HTDOCS directory

en: CGI Dir
nl: CGI directory

en: Diary and Notes for
nl: Logboek en aantekeningen voor

en: Entry Not Found For This User
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Existing Diary and Notes Entries
nl: Bestaand logboek en aantekeningen

en: This User Has No Diary Entries
nl: Deze gebruiker heeft geen logboek

en: Monitor a User
nl: Monitor een gebruiker

en: Error inserting into user_diary_monitor
nl: Fout bij het toevoegen aan gebruikersmonitor

en: User is now being monitored
nl: Gebruiker wordt nu gemonitord

en: You will now be emailed this user's diary entries.
nl: De aantekeningen van deze gebruiker worden vanaf nu per e-mail toegestuurd.

en: To turn off monitoring, simply click the <strong>Monitor user</strong> link again.
nl: Klik nogmaals op <strong>Monitor gebruiker</strong> om monitoring weer uit te schakelen.

en: You will not receive any more emails from this user
nl: Je zult geen monitor e-mails van deze gebruiker meer ontvangen

en: Error: Choose a User To Monitor First
nl: Fout - kies eerst een gebruiker om te monitoren

en: User Ratings Page
nl: Gebruiker beoordelingspagina

en: Ratings Recorded
nl: Beoordeling geregistreerd

en: You can re-rate this person by simply returning to their ratings page and re-submitting the info.
nl: Je kunt deze persoon opnieuw beoordelen door naar zijn beoordelingspagina terug te gaan en de info nogmaals in te voeren.

en: Comment
nl: Commentaar

en: Forums Administration
nl: Forums beheer

en: Email All Posts To:
nl: Alle berichten e-mailen aan:

en: Add This Forum
nl: Voeg dit forum toe

en: Change forum status
nl: Forum status wijzigen

en: You can adjust forum features from here. Please note that private forums can still be viewed by members of your project, not the general public.
nl: Je kunt hier forum eigenschappen aanpassen. Let op: besloten forums kunnen wel door leden van je eigen project bekeken worden, maar niet door overige gebruikers.

en: Delete entire forum and all content
nl: Verwijder het hele forum en alle inhoud

en: You are about to permanently and irretrievably delete this entire forum and all its contents!
nl: Je staat op het punt om dit hele forum en de gehele inhoud ervan volledig en onherroepelijk te verwijderen!

en: Delete a Message
nl: Verwijder een bericht

en: WARNING! You are about to permanently delete a message and all of its comments!!
nl: LET OP! Je gaat nu een bericht met alle comments permanent verwijderen!!

en: No Forums Found for %s
nl: Geen forums gevonden voor %1$s

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Message Posted Successfully
nl: Bericht geplaatst

en: Nested
nl: Genest

en: Show
nl: Toon

en: Change View
nl: Wijzig weergave

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic Starter
nl: Onderwerp starter

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Forums for %s
nl: Forums voor %s

en: Posts
nl: Geplaatste berichten

en: This message does not (any longer) exist
nl: Dit bericht bestaat niet (meer)

en: Thread View
nl: Weergave als threads

en: Post a comment to this message
nl: Plaats een reactie op dit bericht

en: You have no monitored forums
nl: Je monitort nu geen forums

en: Forum Position Saved. New messages will be highlighted when you return
nl: Forum positie opgeslagen. Nieuwe berichten worden gemarkeerd als je terugkeert

en: You are about to permanently and irretrievably delete this package and all its releases and files!
nl: Je staat op het punt om dit hele package met alle bijbehorende releases en bestanden volledig en onherroepelijk te verwijderen!

en: Release Edit/File Releases
nl: Bewerk release/Bestandsreleases

en: You are about to permanently and irretrievably delete this release and its files!
nl: Je staat op het punt om deze hele release en de gehele inhoud ervan volledig en onherroepelijk te verwijderen!

en: Release Notes Are Too Small
nl: Release Notes zijn te klein

en: Change Log Is Too Small
nl: Change Log is te klein

en: Data Saved
nl: Gegevens opgeslagen

en: File Released
nl: Bestand gereleased

en: File Deleted
nl: Bestand gewist

en: File Updated
nl: Bestand aangepast

en: Edit Releases
nl: Release bewerken

en: Release Name
nl: Releasenaam

en: Edit the Release Notes or Change Log for this release of this package. These changes will apply to all files attached to this release.
nl: Pas de Release Notes of het Change Log aan voor deze oplevering of deze bundel. Deze wijzigingen zullen gelden voor alle bestanden in deze oplevering.

en: You can either upload the release notes and change log individually, or paste them in together below.
nl: Je kunt ofwel de Release Notes of het Change Log ieder afzonderlijk uploaden, of ze samen hieronder inplakken.

en: Upload Release Notes
nl: Release Notes uploaden

en: Upload Change Log
nl: Change Log uploaden

en: Paste The Notes In
nl: Plak de Release Notes in

en: Paste The Change Log In
nl: Plak het Change Log in

en: Preserve my pre-formatted text
nl: Laat de voorgeformatteerde tekst intact

en: Submit/Refresh
nl: Toevoegen/vernieuwen

en: Add Files To This Release
nl: Voeg bestanden toe aan deze release

en: Now, choose a file to upload into the system.
nl: Kies nu een bestand om te uploaden naar het systeem.

en: Alternatively, you can use FTP to upload a new file at %s.
nl: Als alternatief kun je FTP gebruiken voor het uploaden van een nieuw bestand naar %s.

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Processor Type
nl: Processortype

en: Add This File
nl: Dit bestand toevoegen

en: Once you have added files to this release you <strong>must</strong> update each of these files with the correct information or they will not appear on your download summary page.
nl: Nadat je bestanden aan deze release hebt toegevoegd <strong>moet</strong> je elk van deze bestanden voorzien van de juiste aangepaste informatie - anders komen ze niet op je download samenvattingspagina.

en: Update/Refresh
nl: Bewerken/vernieuwen

en: Delete File
nl: Bestand wissen

en: Added Package
nl: Bundel toegevoegd

en: Updated Package
nl: Bundel aangepast

en: QRS
nl: QuickRelease

en: Click here to %1$s quick-release a file %2$s
nl: Klik hier om een bestand te %1$s quick-releasen %2$s

en: Packages
nl: Bundels

en: You can use packages to group different file releases together, or use them however you like.
nl: Je kunt bundels gebruiken om verschillende bestanden te groeperen en gezamelijk uit te leveren.

en: An example of packages:
nl: Een voorbeeld van bundels:

en: Your Packages:
nl: Uw bundels:

en: Define your packages
nl: Definieer uw bundels

en: Create new releases of packages
nl: Creëer een nieuwe versie van een Bundel

en: Releases of Packages
nl: Versies van Bundels

en: A release of a package can contain multiple files.
nl: Een versie van een bundel kan meerdere bestanden bevatten.

en: Examples of Releases
nl: Voorbeelden van versies

en: You can create new releases of packages by clicking on <strong>Add/Edit Releases</strong> next to your package name
nl: Je kunt een nieuwe versie van een bundel aanmaken door te klikken op <strong>Add Publicatie/Edit Publicaties</strong> naast de naam van de bundel.

en: Package name
nl: Bundelnaam

en: Publicly Viewable
nl: Voor iedereen zichtbaar

en: Add Release
nl: Release toevoegen

en: New Package Name
nl: Naam nieuwe bundel

en: Public
nl: Openbaar

en: Create This Package
nl: Deze bundel aanmaken

en: Must define a release name.
nl: Release naam is verplicht.

en: Must select a package.
nl: Selecteer een bundel.

en: Package ID
nl: Bundel ID

en: No File Types Available
nl: Geen bestandstypes beschikbaar

en: Or %1$s create a new package %2$s
nl: Of %1$s maak een nieuwe bundel %2$s

en: Choose an FTP file instead of uploading:
nl: Kies een FTP bestand in plaats van uploaden:

en: Release File
nl: Release bestand

en: Release New File Version
nl: Opleveren nieuwe bestandsversie

en: Project Filelist
nl: Project bestandslijst

en: No File Packages
nl: Geen bestandsbundels

en: Below is a list of all files of the project.
nl: Hieronder staat een lijst met alle bestanden van het project.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
nl: Kijk voor het downloaden de Release Notes en Change Log even door (toegankelijk door op de release versie te klikken).

en: To create a new release click here.
nl: Klik hier om een nieuwe release aan te maken.

en: No releases
nl: Geen releases

en: Arch
nl: Architectuur

en: File Release Notes and Changelog
nl: Release Notes en Change Log voor bestand

en: %s Statistics
nl: %s Statistieken

en: Top Project Downloads
nl: Hoogst scorende project downloads

en: Highest Ranked Users
nl: Gebruikers met de hoogste score

en: Most Active This Week
nl: Meest actief deze week

en: Recently Registered Projects
nl: Onlangs geregistreerde projecten

en: Hosted Projects
nl: Gehoste projecten

en: Registered Users
nl: Geregistreerde gebruikers

en: This drop-down box represents the person to which a tracker item is assigned.
nl: Deze drop-down lijst toont de project beheerder aan wie een tracker item is toegewezen.

en: This drop-down box represents the current status of a tracker item.
nl: Deze drop-down lijst geeft de huidige status van een tracker item aan.

en: You can set the status to “Pending” if you are waiting for a response from the tracker item author.  When the author responds the status is automatically reset to that of “Open”. Otherwise, if the author does not respond with an admin-defined amount of time (default is 14 days) then the item is given a status of “Deleted”.
nl: Je kunt de status op “In Behandeling” zetten als je op antwoord wacht van de opsteller van het tracker item.  Als de opsteller antwoord geeft wordt de status automatisch op “Open” gezet. Als de opsteller daarentegen geen antwoord geeft binnen een door de beheerder gespecificeerde tijd (standaard 14 dagen) krijgt het item de status “Verwijderd”.

en: The Sort By option allows you to determine how the browse results are sorted.
nl: De sorteer-op optie geeft aan hoe de resultaten gesorteerd worden.

en: You can sort by ID, Priority, Summary, Open Date, Close Date, Submitter, or Assignee.  You can also have the results sorted in Ascending or Descending order.
nl: Er kan gesorteerd worden op ID, Prioriteit, Samenvatting, Openingsdatum, Sluitdatum, Opvoerder, or Toegewezen-aan.  Er kan ook aangegeven worden of oplopend of aflopend gesorteerd moet worden.

en: The Data Type option determines the type of tracker item this is.  Since the tracker rolls into one the bug, patch, support, etc... managers you need to be able to determine which one of these an item should belong.
nl: De gegevenstype optie geeft aan wat voor type tracker item dit is.  Omdat de tracker de bug, patch, hulp, etc. opties in zich verenigt moeten beheerders de gelegenheid hebben aan te geven wat voor type een item is.

en: This has the added benefit of enabling an admin to turn a support request into a bug.
nl: Dit heeft bovendien het voordeel dat een beheerder een verzoek om hulp als bug kan opvoeren.

en: The priority option allows a user to define a tracker item priority (ranging from 1-Lowest to 5-Highest).
nl: De prioriteit keuze geeft een gebruiker de mogelijkheid een tracker item op prioriteit te filteren (van 1-Laagste tot 5-Hoogste).

en: This is especially helpful for bugs and support requests where a user might find a critical problem with a project.
nl: Dit is extra handig bij bugs en hulpverzoeken als er een kritisch probleem in een project opduikt.

en: The canned response drop-down represents a list of project admin-defined canned responses to common support or bug submission.
nl: De standaard antwoorden drop-down lijst geeft een lijst van door de project beheerder gedefinieerde standaard antwoorden op hulp verzoeken of bug meldingen.

en: If you are a project admin you can click the “Manage Canned Responses” link to define your own canned responses
nl: Als je project beheerder bent kun je op de “Manage Canned Responses” link klikken om je eigen standaard antwoorden aan te maken.

en: When you wish to attach a file to a tracker item you must check this checkbox before submitting changes.
nl: Als je een bestand aan een tracker item wilt koppelen moet je deze checkbox activeren voordat je je wijzigingen verstuurt.

en: Lowest
nl: Laagste

en: Highest
nl: Hoogste

en: My Personal Page
nl: Mijn persoonlijke pagina

en: My Diary and Notes
nl: Mijn logboek en aantekeningen

en: Register Project
nl: Registreer project

en: en
nl: nl

en: Browse by Category
nl: Bladeren per categorie

en: There are no public trackers available
nl: Er zijn geen openbare trackers beschikbaar

en: No data found to report
nl: Geen rapportagedata gevonden

en: Last day(s)
nl: Laatste dag(en)

en: Last week(s)
nl: Laatste week(en)

en: Last month(s)
nl: Laatste maand(en)

en: Last year(s)
nl: Laatste jaar(en)

en: Project lifespan
nl: Project levensduur

en: for
nl: voor

en: This project has not yet categorized itself in the
nl: Dit project is nog niet geclassificeerd in het

en: Trove Software Map
nl: Trove software overzicht

en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

en: Peer Rating
nl: Beoordeling door collega's

en: User chose not to participate in peer rating
nl: De gebruiker heeft beoordeling door collega's uitgeschakeld

en: Diary and Notes
nl: Logboek en aantekeningen

en: Diary/Note entries:
nl: Logboek en aantekeningen items:

en: View Diary and Notes
nl: Bekijk logboek en aantekeningen

en: Monitor this Diary
nl: Dit logboek monitoren

en: Skills Profile
nl: Vaardigheden profiel

en: Low
nl: Laag

en: High
nl: Hoog

en: Survey Privacy
nl: Enquête privacy

en: Survey not found.
nl: Geen.

en: Existing mailing lists
nl: Bestaande mailinglijsten

en: Subscribe/Unsubscribe/Preferences
nl: Aanmelden/Afmelden/Voorkeuren

en: Added bookmark for <strong>%1$s</strong> with title <strong>%2$s</strong>
nl: Bookmark toegevoegd voor <strong>%1$s</strong> met titel <strong>%2$s</strong>

en: Visit the bookmarked page
nl: Ga naar gebookmarkte pagina

en: Back to your homepage
nl: Terug naar de startpagina

en: Bookmark URL
nl: URL bookmarken

en: Bookmark Title
nl: Bookmark titel

en: Bookmark Updated
nl: Bookmark gewijzigd

en: Failed to update bookmark.
nl: Kan bookmark niet wijzigen.

en: Edit Bookmark
nl: Bewerk bookmark

en: You're not a member of any active projects
nl: Geen.

en: Diary Updated
nl: Logboek bijgewerkt

en: Nothing Updated
nl: Niets bijgewerkt

en: Item Added
nl: Item toegevoegd

en: Entry not found or does not belong to you
nl: Item niet gevonden of niet jouw eigendom

en: Add A New Entry
nl: Voeg een nieuw item toe

en: Update An Entry
nl: Item bewerken

en: Is Public
nl: Openbaar

en: If marked as public, your entry will be mailed to any monitoring users when it is first submitted.
nl: Als je "Openbaar" aanvinkt zullen nieuw toegevoegde items aan alle monitoring gebruikers worden gemaild.

en: You Have No Diary Entries
nl: Je hebt geen logboek of aantekeningen

en: Quitting Project
nl: Uit het project stappen

en: You are about to remove yourself from the project. Please confirm your action:
nl: Je staat op het punt jezelf te verwijderen uit het project - bevestig dit verzoek:

en: New File Releases
nl: Nieuwe bestand versies

en: Released by:
nl: Opgeleverd door:

en: This project has not submitted a description
nl: Dit project heeft geen beschrijving aangemaakt

en: Project Total:
nl: Project totaal:

en: Notes and Changes
nl: Notities en Wijzigingen

en: Newer Releases
nl: Nieuwere versies

en: Older Releases
nl: Oudere versies

en: Displayed
nl: Zichtbaar

en: If this item is on the %s home page and you edit it, it will be removed from the home page.
nl: Als dit item op de %s home pagina staat en je wijzigt het zal het van de home pagina verwijderd worden.

en: No Queued Items Found
nl: Geen klaarstaande items gevonden voor project

en: These items need to be approved (total: %d)
nl: Deze items moeten nog goedgekeurd worden (totaal: %d)

en: Reject Selected
nl: Selectie afwijzen

en: No rejected items found for this week.
nl: Geen afgewezen items gevonden voor deze week.

en: No approved items found for this week.
nl: Geen goedgekeurde items gevonden voor deze week.

en: These items were approved this past week (total: %d).
nl: Deze items werden vorige week goedgekeurd (totaal: %d).

en: Choose a News item and you can browse, search, and post messages.
nl: Kies een nieuws item om te kunnen bladeren/zoeken/posten.

en: No News Found
nl: Geen nieuws gevonden

en: Read More/Comment
nl: Lees verder/Commentaar

en: News archive
nl: Nieuws archief

en: Submit News
nl: Toevoegen nieuws

en: Submitting news from the news group is not allowed.
nl: Nieuws toevoegen vanuit de nieuws groep is niet toegestaan.

en: News Added.
nl: Nieuws toegevoegd.

en: Error: both subject and body are required.
nl: Fout - zowel titel als berichttekst zijn verplicht.

en: Category Inserted
nl: Categorie toegevoegd

en: Once you add a category, it cannot be deleted
nl: Een eenmaal toegevoegde categorie kan niet meer worden verwijderd

en: Start by filling in the fields below. When you click continue, you will be shown a list of skills and experience levels that this job requires.
nl: Begin met invullen van de onderstaande velden. Wanneer je op 'Ga door' klikt wordt er een lijst getoond van vaardigheden en ervaringniveaus die vereist zijn voor deze vacature.

en: Short Description
nl: Korte beschrijving

en: Long Description
nl: Uitgebreide omschrijving

en: Continue >>
nl: Ga door >>

en: Job inserted successfully
nl: Vacature toegevoegd

en: Job updated successfully
nl: Vacature aangepast

en: Skill
nl: Vaardigheid

en: Job update failed - wrong project_id
nl: Aanpassen vacature niet gelukt - verkeerd project ID

en: Job skill updated successfully
nl: Vacature-vaardigheden aangepasd

en: Job skill update failed - wrong project_id
nl: Aanpassen vacature-vaardigheid niet gelukt - verkeerd project ID

en: Job skill deleted successfully
nl: Job skill Vacature-vaardigheid verwijderd

en: Job skill delete failed - wrong project_id
nl: Verwijderen vacature-vaardigheid niet gelukt - verkeerd project ID

en: Now you can edit/change the list of skills attached to this posting. Developers will be able to match their skills with your requirements.
nl: Nu kun je de lijst met vaardigheden wijzigen die gekoppeld zijn aan deze vacature. Ontwikkelaars kunnen dan hun vaardigheden met jouw vacature-eisen vergelijken.

en: All postings are automatically closed after two weeks.
nl: Alle oproepen worden na twee weken automatisch afgesloten.

en: Update Descriptions
nl: Beschrijving aanpassen

en: Finished
nl: Klaar

en: User updated successfully
nl: Gebruiker aangepast

en: Failed to add the skill %s
nl: Toevoegen van vaardigheden niet gelukt %s

en: Skill added successfully
nl: Vaardigheid succesvol toegevoegd

en: Keywords
nl: Sleutelwoorden

en: No skills selected to edit.
nl: Geen vaardigheden geselecteerd om te bewerken.

en: Edit Skills
nl: Bewerk vaardigheden

en: Done
nl: Klaar

en: Cancelled skills update
nl: Vaardigheden bewerken afgebroken

en: No skills selected to delete.
nl: Geen vaardigheden geselecteerd om te verwijderen.

en: Failed to delete any skills: %s
nl: Verwijderen van vaardigheden niet gelukt: %s

en: Confirm skill delete
nl: Bevestig vaardigheid verwijderen

en: Are you <strong>sure</strong> you wish to continue?
nl: Weet je <strong>zeker</strong> dat je door wilt gaan?

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Skill deletion cancelled
nl: Vaardigheid verwijderen afgebroken

en: Edit Your Profile
nl: Bewerk je profile

en: No Such User
nl: Die gebruiker bestaat niet

en: Edit Public Permissions
nl: Bewerk Publieke Permissies

en: The following option determines if others can see your skills. If they cannot, you can still enter your skills.
nl: Onderstaande optie bepaalt of anderen je vaardigheden kunnen zien. Ook als deze optie is uitgeschakeld kan je hieronder vaardigheden toevoegen.

en: Update Permissions
nl: Rechten wijzigen

en: No skill types in database (skills_data_types table)
nl: Geen vaardigheid types in de database

en: Add a new skill
nl: Voeg een nieuwe vaardigheid toe

en: You can enter new skills you have acquired here. Please enter the start and finish dates as accurately as possible.
nl: Je kunt hier nieuwe vaardigheden toevoegen. Vul de start- en einddatum zo nauwkeurig mogelijk in.

en: All fields are required!
nl: Alle velden zijn verplicht!

en: Keywords (max 255 characters)
nl: Sleutelwoorden (max 255 karakters)

en: Add This Skill
nl: Voeg deze vaardigheid toe

en: Edit/Delete Your Skills
nl: Bewerk/Verwijder je vaardigheden

en: Help Wanted Latest Posts
nl: Hulp gevraagd - meest recente oproepen

en: Help Wanted System
nl: Systeemhulp gevraagd

en: Here is a list of positions available for this project.
nl: Hier is een lijst met openstaande functies voor dit project.

en: Click job titles for more detailed descriptions.
nl: Klik op vacaturebeschrijving voor meer gedetailleerde beschrijvingen.

en: The %s Project Help Wanted board is for non-commercial, project volunteer openings. Commercial use is prohibited.
nl: De %s Projecthulp Gevraagd pagina is voor niet-commerciële, vrijwillige project vacatures. Commercieel gebruik is niet toegestaan.

en: Project listings remain live for two weeks, or until closed by the poster, whichever comes first. (Project administrators may always re-post expired openings.)
nl: Project vacatures zullen 2 weken blijven staan, tenzij ze eerder worden gesloten door de indiener. (Project beheerders kunnen vervallen vacatures altijd opnieuw indienen.)

en: Browse through the category menu to find projects looking for your help.
nl: Blader door het categorie menu om naar projecten te zoeken die je hulp kunnen gebruiken.

en: If you're a project admin, log in and submit help wanted requests through your project administration page.
nl: Als je een project beheerder bent, log dan in, en dien Hulp Gevraagd verzoeken via de project beheer pagina in.

en: To suggest new job categories, submit a request via the support manager.
nl: Om nieuwe vacature categorieën in te dienen moet je een verzoek aan de vacature beheerder doen.

en: Last posts
nl: Meest recente berichten

en: more latest posts
nl: nog meer recente berichten

en: Must select a skill ID
nl: Selecteer een vaardigheden ID

en: Added to skill inventory
nl: Toegevoegd aan vaardigheden overzicht

en: Error: skill already in your inventory
nl: Fout - reeds toegevoegd aan vaardigheden overzicht

en: You must be logged in first
nl: Je moet eerst ingelogd zijn

en: Level
nl: Niveau

en: Experience
nl: Ervaring

en: No Skill Inventory Set Up
nl: Geen vaardigheden overzicht aangemaakt

en: Add Skill
nl: Voeg vaardigheid toe

en: Invalid ID
nl: Ongeldig ID

en: Date Opened
nl: Aanmelddatum

en: None Found
nl: Niets gevonden

en: View a Job
nl: Bekijk een vacature

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Required Skills
nl: Vereiste vaardigheden

en: View a User Profile
nl: Bekijk een gebruikersprofiel

en: This user has set his/her profile to private.
nl: Deze gebruiker heeft zijn/haar profiel op privé staan.

en: Skills profile for
nl: Vaardighedenprofiel voor

en: Add a new Task
nl: Voeg een nieuwe taak toe

en: Task Details
nl: Taak Details

en: Estimated Hours
nl: Geschatte uren

en: The system will modify your start/end dates if you attempt to create a start date earlier than the end date of any tasks you depend on.
nl: Het systeem zal je start- en einddatums aanpassen als je een startdatum aangeeft die eerder is dan de eind datum van afhankelijke taken.

en: View Calendar
nl: Toon kalender

en: Category Updated
nl: Categorie gewijzigd

en: No categories defined
nl: Geen categorieën bekend

en: Category Name
nl: Categorienaam

en: It is not recommended that you change the category name because other things are dependent upon it. When you change the category name, all related items will be changed to the new name.
nl: Het wordt niet aangeraden om een categorienaam te wijzigen, omdat andere zaken hiervan afhankelijk zijn. Als je een categorienaam wijzigt worden alle gerelateerde items gewijzigd naar die nieuwe naam.

en: Send All Updates To
nl: Stuur alle wijzigingen naar

en: Subproject Name
nl: Subproject Naam

en: You are about to permanently and irretrievably delete this subproject and all its related data!
nl: Je staat op het punt om dit subproject and alle bijbehorende data volledig en onherroepelijk te verwijderen!

en: Browse tasks
nl: Bladeren taken

en: Task Id
nl: Taak ID

en: Detailed
nl: Gedetailleerd

en: Sort On
nl: Sorteren op

en: Detail View
nl: Detailweergave

en: Browse
nl: Bladeren

en: No Matching Tasks found
nl: Geen overeenkomende taken gevonden

en: Add tasks using the link above
nl: Voeg taken toe met bovenstaande link

en: * Denotes overdue tasks
nl: * Geeft taken die over tijd zijn aan

en: January
nl: Januari

en: February
nl: Februari

en: March
nl: Maart

en: May
nl: Mei

en: June
nl: Juni

en: July
nl: Juli

en: August
nl: Augustus

en: October
nl: Oktober

en: Upload data into the tasks
nl: Data uploaden in de taak manager

en: Choose a file in the proper .csv format for uploading.
nl: Kies een bestand in het juiste .csv format om te uploaden.

en: Delete Task [T%s]
nl: Verwijder taak [T%s]

en: Are you sure you want to delete this task?
nl: Weet je zeker dat je deze taak wilt verwijderen?

en: Task Detail
nl: Taakdetail

en: Original Comment
nl: Oorspronkelijk commentaar

en: Hours
nl: Uren

en: Gantt Chart
nl: Gantt schema

en: Not Started
nl: Niet gestart

en: Tasks That Depend on This Task
nl: Taken die afhankelijk zijn van deze taak

en: No Tasks are Dependent on This Task
nl: Geen taken afhankelijk van deze taak

en: Related Tracker Items
nl: Aan de tracker gerelateerde items

en: No Related Tracker Items Have Been Added
nl: Geen aan de tracker gerelateerde items toegevoegd

en: No Comments Have Been Added
nl: Geen commentaar toegevoegd

en: Task Change History
nl: Taakwijzigingen geschiedenis

en: No Changes Have Been Made
nl: Geen wijzigingen doorgevoerd

en: Choose a Subproject and you can browse/edit/add tasks to it.
nl: Kies een subproject waarin je wilt bladeren/wijzigen/taken toevoegen.

en: Modify Task
nl: Taak wijzigen

en: Delete this task
nl: Verwijder deze taak

en: You should choose only tasks which must be completed before this task can start.
nl: Je moet alleen taken kiezen die klaar moeten zijn voordat deze taak kan beginnen.

en: Day
nl: Dag

en: Task Reporting System
nl: Taakrapportage systeem

en: Aging Report
nl: Doorlooptijden rapport

en: Report by Assignee
nl: Overzicht per technicus

en: Report by Subproject
nl: Overzicht per subproject

en: Average duration for closed tasks (days)
nl: Gemiddelde duur voor afgesloten taken (dagen)

en: Number of started tasks
nl: Aantal gestarte taken

en: Number of tasks still not completed
nl: Aantal nog niet voltooide taken

en: Tasks By Category
nl: Taken per categorie

en: Open Tasks By Category
nl: Open taken per categorie

en: All Tasks By Category
nl: Alle taken per categorie

en: Tasks By Assignee
nl: Taken per technicus

en: Open Tasks By Assignee
nl: Open taken per technicus

en: All Tasks By Assignee
nl: Alle taken per technicus

en: Note that same task can be assigned to several technicians. Such task will be counted for each of them.
nl: Let op dat sommige taken aan meer technici kunnen worden toegewezen. Dergelijke taken zullen voor ieder van hen geteld worden.

en: Task Created Successfully
nl: Taak aangemaakt

en: Task Updated Successfully
nl: Taak aangepast

en: Successfully Added Tracker Relationship
nl: Relatie met Tracker toegevoegd

en: Confirmation failed. Task not deleted
nl: Bevestiging niet gelukt. Taak niet verwijderen

en: Task Successfully Deleted
nl: Taak succesvol verwijderd

en: This page lets you choose a file, in .csv format, and upload it so it can be inserted in the current subproject.
nl: Op deze pagina kun je een bestand in .csv format selecteren en uploaden zodat het in het huidige subproject wordt opgenomen.

en: Cannot add database entry
nl: Kan geen database element toevoegen

en: Database scheduled for creation
nl: Database creatie gescheduled

en: Database Information
nl: Database informatie

en: Click to confirm deletion
nl: Klik om verwijderen te bevestigen

en: Add New Database
nl: Voeg nieuwe database toe

en: Database Type
nl: Database type

en: Maximum number of databases of all types have been allocated
nl: Het maximum aantal databases van welk type dan ook is al toegewezen

en: DB Type
nl: DB type

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Confirm New
nl: Bevestig toevoegen

en: Current Databases
nl: Huidige databases

en: Error: file must be > 20 bytes and < 256000 bytes in length
nl: Fout - bestand moet > 20 bytes en < 256000 bytes in lengte zijn

en: Multimedia File Uploaded
nl: Multimedia bestand geupload

en: Both file name and description are required
nl: Zowel bestandsnaam als omschrijving zijn verplicht

en: Multimedia File Deleted
nl: Multimedia bestand gewist

en: File description is required
nl: Bestandsbeschrijving is verplicht

en: Multimedia File Properties Updated
nl: Multimedia bestand eigenschappen aangepast

en: Edit Multimedia Data
nl: Aanpassen multimedia gegevens

en: You can store up to %s MB of multimedia data (bitmap and vector graphics, sound clips, 3D models) in the database. Use this page to add/delete your project multimedia data.
nl: Je kunt tot %s MB aan multimedia bestanden (bitmap en vector graphics, geluidsclips, 3D modellen) in de database opslaan. Gebruik deze pagina om multimedia data aan je project toe tevoegen of te wissen.

en: Replace with new file (optional)
nl: Vervang door ander bestand (optioneel)

en: Reset
nl: Ongedaan maken

en: Add Multimedia Data
nl: Voeg multimedia gegevens toe

en: Local filename
nl: Locale bestandsnaam

en: Dims
nl: Afmeting

en: Del
nl: Wis

en: Update All Category Changes
nl: Alle categoriewijzigingen aanpassen

en: Misc. Project Information
nl: Overige projectinformatie

en: Homepage Link
nl: Link naar startpagina:

en: If you wish, you can provide default email addresses to which new submissions will be sent
nl: Als je wilt kun je standaard e-mail adressen opgeven om nieuwe documenten naar toe te sturen

en: New Document Submissions
nl: Nieuwe documenten

en: (send on all updates)
nl: (stuur voor alle wijzigingen)

en: Add Users From List
nl: Gebruikers toevoegen uit lijst

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to add.
nl: Kies de <strong>eerste letter</strong> van de naam van de persoon die je wilt toevoegen.

en: No Matching Users Found
nl: Geen matchende gebruikers gevonden

en: Finish
nl: Eindigen

en: Successful
nl: Geslaagd

en: Choose the role for each user and then press “Add All”.
nl: Kies voor iedere gebruiker een rol en klik daarna op “Alle toevoegen”.

en: Add All
nl: Alle toevoegen

en: Project History
nl: Project geschiedenis

en: Post Jobs
nl: Vacatures plaatsen

en: Edit Jobs
nl: Vacatures wijzigen

en: VHOSTs
nl: Virtuele Hosts

en: Database Admin
nl: Databasebeheer

en: This log will show who made significant changes to your project and when
nl: Deze geschiedenis laat zien wie significante wijzigingen aan je project heeft aangebracht en wanneer

en: <strong>NOTE:</strong><dl><dt><strong>Project Admins (bold)</strong></dt><dd>can access this page and other project administration pages</dd><dt><strong>Release Technicians</strong></dt><dd>can make the file releases (any project admin also a release technician)</dd><dt><strong>Tool Technicians (T)</strong></dt><dd>can be assigned Bugs/Tasks/Patches</dd><dt><strong>Tool Admins (A)</strong></dt><dd>can make changes to Bugs/Tasks/Patches as well as use the /toolname/admin/ pages</dd><dt><strong>Tool No Permission (N/A)</strong></dt><dd>Developer doesn't have specific permission (currently equivalent to '-')</dd><dt><strong>Moderators</strong> (forums)</dt><dd>can delete messages from the project forums</dd><dt><strong>Editors</strong> (doc. manager)</dt><dd>can update/edit/remove documentation from the project.</dd></dl>
nl: <strong>UITLEG:</strong><dl><dt><strong>Projectbeheerders</strong></dt><dd>kunnen deze pagina en andere projectbeheerspagina's bewerken</dd><dt><strong>Opleveringstechnici</strong></dt><dd>kunnen bestandsopleveringen maken(iedere projectbeheerder is ook opleveringstechnicus)</dd><dt><strong>Hulpmiddelen technici (T)</strong></dt><dd>kunnen Bugs/Taken/Patches toegewezen krijgen</dd><dt><strong>Hulpmiddelen beheerders (A)</strong></dt><dd>kunnen Bugs/Taken/Patches wijzigen en kunnen de /hulpmiddel/admin/ pagina's gebruiken</dd><dt><strong>Geen rechten (N/A)</strong></dt><dd>De ontwikkelaar heeft geen specifieke rechten (gelijk aan '-')</dd><dt><strong>Moderators</strong> (forums)</dt><dd>kunnen mededelingen van de project forums verwijderen</dd><dt><strong>Redacteurs</strong> (documentmanager)</dt><dd>kunnen documentatie van het project wijzigen/verwijderen.</dd></dl>

en: New Role
nl: Nieuwe rol

en: Use Project Activity
nl: Gebruik project activiteit

en: Use Forums
nl: Gebruik forums

en: Use Mailing Lists
nl: Gebruik mailinglijsten

en: Use Surveys
nl: Gebruik enquête

en: Use News
nl: Gebruik nieuws

en: Use File Release System
nl: Gebruik bestandopleveringssysteem

en: Use FTP
nl: Gebruik FTP

en: Use Statistics
nl: Gebruik statistieken

en: Tool Admin
nl: Hulpmiddelenbeheer

en: Edit Observer
nl: Waarnemer wijzigen

en: Virtual Host scheduled for creation.
nl: Virtuele Host wordt aangemaakt.

en: Not a valid hostname - %s
nl: Geen geldige hostnaam - %s

en: VHOST deleted
nl: Virtuele Host gewist

en: Virtual Host Management
nl: Virtuele Host beheer

en: New Virtual Host <em>(e.g. vhost.org)</em>
nl: Nieuwe Virtuele Host <em>(b.v. vhost.org)</em>

en: No VHOSTs defined
nl: Geen Virtuele Hosts gedefinieerd

en: Project Member List
nl: Projectledenlijst

en: If you would like to contribute to this project by becoming a member, contact one of the project admins, designated in bold text below.
nl: Als je aan dit project wilt bijdragen als ontwikkelaar, neem dan contact op met de projectbeheerder hieronder (vetgedrukt).

en: Skills
nl: Vaardigheden

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Your request has been submitted.
nl: Je verzoek is verstuurd.

en: Request to join project
nl: Verzoek om aan project deel te nemen

en: Area
nl: Gebieden

en: Registration complete
nl: Registratie compleet

en: Your project has been submitted to the %s administrators. Within 72 hours, you will receive notification of their decision and further instructions.
nl: Je projectaanvraag is ingediend bij de %s beheerder. Binnen 72 uur ontvang je een beslissing over de aanvraag, en verdere instructies.

en: To apply for project registration, you should fill in basic information about it. Please read descriptions below carefully and provide complete and comprehensive data. All fields below are mandatory.
nl: Om een project te laten registreren, moet er wat informatie over ingevuld worden. Lees onderstaande omschrijvingen goed, en vul volledige en begrijpelijke gegevens in. Alle velden hieronder zijn verplicht.

en: Please provide detailed, accurate description of your project and what %1$s resources and in which way you plan to use. This description will be the basis for the approval or rejection of your project's hosting on %1$s, and later, to ensure that you are using the services in the intended way. This description will not be used as a public description of your project. It must be written in English. From 10 to 1500 characters.
nl: Geef een uitgebreide en nauwkeurige omschrijving van je project en welke %1$s resources en op welke wijze je deze gaat gebruiken. Deze omschrijving vormt de basis waarop de beslissing over acceptatie of afwijzing van de project hosting op %1$s wordt genomen, en later om te beoordelen of de aangevraagde resources op de bedoelde wijze worden aangewend. Deze omschrijving is niet bedoeld als een openbare project samenvatting.

en: You can choose among different SCM for your project, but just one (or none at all). Please select the SCM system you want to use.
nl: Je kunt uit verschillende SCM vormen voor je project kiezen, maar je mag er niet meer dan één selecteren. Kies dus zorgvuldig het SCM systeem dat je wilt gebruiken.

en: Users
nl: Gebruikers

en: User Activity
nl: Gebruikers activiteit

en: Project-specific reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
nl: Project-specifieke overzichten: Tracker, Taakbeheer, Forums, Documentbeheer, Downloads

en: Project Activity
nl: Project activiteit

en: Site-wide reports: Tracker, Task Mgr, Forums, Doc Mgr, Downloads
nl: Sitebrede overzichten: Tracker, Taakbeheer, Forums, Documentbeheer, Downloads

en: Tool Pie Graphs
nl: Tool taartgrafiek

en: Site-Wide Activity
nl: Sitebrede activiteit

en: Individual User Time Report (graph)
nl: Individuele gebruikers tijdoverzichten (grafiek)

en: Individual Project Time Report (graph)
nl: Individuele project tijdoverzichten (grafiek)

en: Site-Wide Time Report (graph)
nl: Sitebrede tijdoverzichten (grafiek)

en: Site-Wide Total Hours Graph (graph)
nl: Sitebrede urentotalen (grafiek)

en: User Summary Report
nl: Samenvatting gebruiker

en: Administrative
nl: Beheer

en: Initialize / Rebuild Reporting Tables
nl: Initializeer / herbouw overzicht tabellen

en: Manage Time Tracker Categories
nl: Tijdregistratie beheer categorieën

en: Time Tracking By Project
nl: Tijdregistratie per project

en: Press ONLY ONCE
nl: SLECHTS EEN KEER klikken

en: Site-Wide Time Tracking
nl: Sitebrede tijdregistratie

en: Project/Task
nl: Project/Taak

en: Total Hours
nl: Totaal aantal uren

en: Add Entry
nl: Item toevoegen

en: Change Week
nl: Andere week

en: Choose A Week to Record Or Edit Your Time.
nl: Kies een week om tijd te boeken of te wijzigen.

en: Week Starting
nl: Week beginnend op

en: Time Code
nl: Tijdcode

en: Choose the <strong>First Letter</strong> of the name of the person you wish to report on.
nl: Kies de <strong>eerste letter</strong> van de naam van de persoon waarover je gegevens wilt vastleggen.

en: Choose the range from the pop-up boxes below. The report will list all tasks with an open date in that range.
nl: Kies een range uit dhe pop-up boxen hieronder. Het overzicht bevat een lijst van alle taken met status Open in die range.

en: Task Status
nl: Taakstatus

en: No matches found
nl: Niets gevonden

en: Cum. Hrs
nl: Cum. uren

en: Rem. Hrs
nl: Besch. uren

en: User Time Reporting
nl: Overzicht uren gebruiker

en: This project's documents
nl: Documenten bij dit project

en: This forum
nl: Dit forum

en: This project's forums
nl: Forums bij dit project

en: This project's releases
nl: Releases van dit project

en: This project's news
nl: Nieuws over dit project

en: This project's tasks
nl: Taken bij dit project

en: This project's trackers
nl: Trackers bij dit project

en: No sections available (check your permissions)
nl: Geen secties beschikbaar (controleer je rechten)

en: with all words
nl: met alle woorden

en: with one word
nl: met één woord

en: Completed
nl: Voltooid

en: People
nl: Mensen

en: Error: Invalid search
nl: Fout - ongeldige zoekterm

en: Body
nl: Berichttekst

en: Message has been sent
nl: Bericht is verzonden

en: Your Name
nl: Je naam

en: Your Email Address
nl: Je E-mail adres

en: Send Message
nl: Stuur bericht

en: Submit A New Snippet
nl: Toevoegen nieuw codefragment

en: Error: snippet_package_version_id missing
nl: Fout - Bundel versie ID van codefragment ontbreekt

en: Error: Only the creator of a package version can add snippets to it.
nl: Fout - Alleen de maker van deze package versie kan er codefragmenten aan toevoegen.

en: Back To Add Page
nl: Terug naar Pagina toevoegen

en: Error: That snippet was already added to this package.
nl: Fout - Dat codefragment was reeds toegevoegd.

en: Error doing snippet version insert
nl: Fout bij invoegen CODEFRAGMENT VERSIE!

en: Snippet Version Added Successfully.
nl: Codefragment versie toegevoegd.

en: Error: Go back and fill in all the information
nl: Fout - ga terug en vul alle informatie in

en: Add This Snippet Version ID:
nl: Voeg dit codefragment versie ID toe:

en: Make sure all info is complete and accurate
nl: Zorg dat alle info juist en volledig is

en: No Snippets Are In This Package Yet
nl: Er zitten nog geen codefragmenten in deze bundel

en: Snippets In This Package
nl: Codefragmenten in deze bundel

en: If you have modified a version of a snippet and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
nl: Als je een codefragment hebt gewijzigd, en de wijzigingen zijn van belang voor anderen, maak deze wijzigingen dan s.v.p. bekend voor anderen.

en: Paste the Code Here
nl: Plak de code hier

en: Error doing snippet package version insert
nl: Fout bij toevoegen CODEFRAGMENT BUNDEL VERSIE!

en: Snippet Package Version Added Successfully.
nl: Codefragment bundel versie toegevoegd.

en: IMPORTANT!
nl: BELANGRIJK!

en: If a new window opened, use it to add snippets to your package. If a new window did not open, use the following link to add to your package BEFORE you leave this page.
nl: Als er een nieuw venster geopend was kun je dit gebruiken om codefragmenten aan je bundel toe te voegen. Als er geen nieuw venster geopend werd dien je de volgende link te gebruiken om een toevoeging aan je bundel te doen voordat je deze pagina verlaat.

en: <strong>Browse the library</strong> to find the snippets you want to add, then add them using the new window link shown above.
nl: <strong>Blader door de bibliotheek</strong> om de codefragmenten te vinden die je wilt toevoegen. Voeg ze toe met de 'Nieuw venster' link zoals hierboven aangegeven.

en: If you have modified a version of a package and you feel it is significant enough to share with others, please do so.
nl: Als je een bundel hebt gewijzigd, en de wijzigingen zijn van belang voor anderen, maak deze wijzigingen dan s.v.p. bekend voor anderen.

en: Snippet Library
nl: Codefragment bibliotheek

en: Snippets by language: %s
nl: Codefragmenten per taal: %s

en: Snippets by category: %s
nl: Codefragmenten per categorie: %s

en: No snippets found.
nl: Geen codefragmenten gevonden.

en: Snippet ID
nl: Codefragment ID

en: Packages Of Snippets
nl: Bundels van codefragmenten

en: Snippets
nl: Codefragmenten

en: Error: no versions found
nl: Fout - geen versies gevonden

en: Versions Of This Snippet:
nl: Versies van dit codefragment:

en: Download Version
nl: Download versie

en: Date Posted
nl: Datum ingestuurd

en: Changes since last version:
nl: Wijzigingen sinds de laatste versie:

en: Download a raw-text version of this code by clicking on “Download Version”
nl: Download een platte tekst versie van deze code door te klikken op “Download versie”

en: Submit a new version
nl: Submit nieuwe versie

en: You can submit a new version of this snippet if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
nl: Je kunt een nieuwe versie van dit codefragment submitten als je het gewijzigd hebt en de wijzigingen ook voor anderen van belang zijn.

en: Versions Of This Package:
nl: Versies van deze bundel:

en: Package Version
nl: Bundel versie

en: Edit/Del
nl: Bewerken/verwijderen

en: You can submit a new version of this package if you have modified it and you feel it is appropriate to share with others.
nl: Je kunt een nieuwe versie van deze bundel submitten als je deze gewijzigd hebt en de wijzigingen ook voor anderen van belang zijn.

en: Browse by Language
nl: Bladeren per taal

en: Submit A New Snippet Package
nl: Toevoegen nieuwe codefragment bundel

en: Snippet Package Added Successfully.
nl: Codefragment bundel toegevoegd.

en: Suggest a Language
nl: Doe een voorstel voor een taal

en: Suggest a Category
nl: Doe een voorstel voor een categorie

en: Choose One
nl: Kies er één

en: Unix Admin
nl: Unix beheer

en: HTML Manipulation
nl: HTML bewerking

en: BBS Systems
nl: Prikborden

en: Auctions
nl: Veilingen

en: Calendars
nl: Kalenders

en: Database Manipulation
nl: Databasebewerking

en: Searching
nl: Zoeken

en: File Management
nl: Bestandsbeheer

en: Voting
nl: Stemmen

en: Shopping Carts
nl: Winkelwagentjes

en: Math Functions
nl: Wiskundige functies

en: Function
nl: Functie

en: Full Script
nl: Volledig script

en: Sample Code (HOWTO)
nl: Voorbeeld code (HOWTO)

en: README
nl: LEESMIJ

en: Class
nl: Klasse

en: WebSite Only
nl: Alleen Website

en: Other Language
nl: Andere taal

en: Create A Package
nl: Creëer een bundel

en: Error doing snippet insert
nl: Fout bij toevoegen CODEFRAGMENT!

en: Snippet Added Successfully.
nl: Codefragment toegevoegd.

en: Script Type
nl: Scripttype

en: More than <strong>%d</strong> projects in result set.
nl: Meer dan <strong>%d</strong> projecten in resultaatset.

en: Software Map
nl: Software overzicht

en: That Trove category does not exist
nl: Die Trove categorie bestaat niet

en: Remove This Filter
nl: Verwijder dit filter

en: %s projects
nl: %s projecten

en: Browse By
nl: Bladeren op basis van:

en: Activity Percentile
nl: Activiteit percentiel

en: Source of %s
nl: Broncode van %s

en: OVERVIEW STATS
nl: OVERZICHT STATISTIEKEN

en: PROJECT STATS
nl: PROJECT STATISTIEKEN

en: SITE GRAPHS
nl: SITE GRAFIEKEN

en: Total Non-English
nl: Totaal niet-engels

en: This is a list of the preferences that users have chosen in their user preferences; it does not include languages which are selected via cookies or browser preferences
nl: Dit is een lijst van door de gebruikers gekozen voorkeursinstellingen; niet inbegrepen zijn talen die via cookies of browserinstellingen geselecteerd zijn

en: Projects in trove category:
nl: Projecten in Trove categorie:

en: OR enter Special Project List:
nl: OF geef een speciale projectlijst op:

en: <strong>comma separated</strong> group_id's)
nl: <strong>komma gescheiden</strong> groep ID's)

en: Report:
nl: Overzicht:

en: last_30
nl: laatste_30

en: View by:
nl: Bekijken per:

en: Generate Report
nl: Genereer een rapport

en: All Trkr
nl: Alle Trackers

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Query returned no valid data.
nl: Geen geldige gegevens gevonden.

en: Statistics for the past %d days
nl: Statistieken voor de afgelopen %d dagen

en: Subdomain Views
nl: Subdomein bezoeken

en: No Data
nl: Geen gegevens

en: Statistics for the past %d months
nl: Statistieken voor de afgelopen %d maanden.

en: Current Aggregate Statistics for All Time
nl: Huidige geaggregeerde statistieken vanaf het begin

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Create a survey, listing the questions in order (choose from <strong>your</strong> list of questions).
nl: Maak een enquête aan door de vragen in de gewenste volgorde in te voeren (kies uit <strong>je eigen</strong> vragenlijst).

en: Link to the survey using this format: %s where XX is the survey number
nl: Link de enquête volgens dit format: %s waarbij XX het enquêtenummer is

en: You can now activate/deactivate surveys on the %1$s Edit Existing Surveys %2$s page
nl: Je kunt nu enquêtes activeren/deactiveren op de %1$s 'Bestaande enquêtes aanpassen' %2$s pagina

en: Survey Questions
nl: Enquête vragen

en: You may use any of these questions on your surveys
nl: Je mag elke van deze vragen gebruiken in je enquêtes

en: NOTE: use these question_id's when you create a new survey
nl: LET OP: gebruik deze vraag ID's als U een nieuwe enquête samenstelt

en: Results
nl: Resultaten

en: Yes / No
nl: Ja / Nee

en: Survey Results
nl: Enquête resultaten

en: No Survey Question is found
nl: Geen enquêtevraag gevonden

en: Add Survey
nl: Voeg enquête toe

en: Show Results
nl: Toon resultaten

en: WARNING! It is a bad idea to change a question after responses to it have been submitted
nl: WAARSCHUWING! Het is geen goed idee vragen te veranderen nadat al antwoorden zijn ingediend

en: Question
nl: Vraag

en: WARNING! It is a bad idea to edit a survey after responses have been posted
nl: WAARSCHUWING! Het is geen goed idee een enquête te veranderen nadat al antwoorden zijn ingediend

en: Survey Title
nl: Enquête titel

en: Is Active?
nl: Actief?

en: Addable Questions
nl: Toe te voegen vragen

en: Questions
nl: Vragen

en: Questions in this Survey
nl: Vragen in deze enquête

en: Survey ID
nl: Enquête ID

en: Number of Questions
nl: Aantal vragen

en: Number of Votes
nl: Aantal vragen

en: Result
nl: Resultaat

en: Result with Graph
nl: Resultaat met grafiek

en: Result with Graph and Comments
nl: Resultaten met grafieken en toelichting

en: Warning - you are about to vote a second time on this survey.
nl: Pas op - je staat op het punt om voor de tweede keer in deze enquête te te stemmen.

en: No Votes
nl: Geen stemmen

en: The information collected in these surveys will never be sold to third parties or used to solicit you to purchase any goods or services.
nl: De informatie die met deze enquête verzameld wordt zal nooit verkocht worden aan derde partijen, noch gebruikt om je aan te sporen goederen of diensten aan te schaffen.

en: This information is being gathered to build a profile of the projects and developers being surveyed. That profile will help visitors to the site understand the quality of a given project.
nl: Deze informatie zal uitsluitend gebruikt worden om een profiel op te bouwen van de projecten en ontwikkelaars die ondervraagd worden. Dit profiel zal andere bezoekers helpen om een beeld te vormen van de kwaliteit van een bepaald project.

en: The ID's of those who answer surveys are suppressed and not viewable by project administrators or the public or third parties.
nl: De ID's van degenen die een enquête beantwoorden zullen niet worden doorgegeven aan het publiek, derde partijen, noch aan de projectbeheerders.

en: The information gathered is used only in aggregate form, not to single out specific users or developers.
nl: De verzamelde informatie zal alleen in een geaggregeerde vorm beschikbaar zijn en kan niet gebruikt worden om individuele gegevens van ontwikkelaars af te leiden.

en: If any changes are made to this policy, it will affect only future data that is collected and the user will of course have the ability to 'opt-out'.
nl: Indien er enige veranderingen in deze regels zullen komen, zullen deze nimmer met terugwerkende kracht zijn, en de gebruikers zal de gelegenheid tot 'opt-out' worden geboden.

en: Vote registered
nl: Stem geregistreerd

en: If you vote again, your old vote will be erased.
nl: Als je nog een keer stemt, wordt de vorige stem uitgewist.

en: Vote for Survey
nl: Naam van de enquête

en: Survey Complete
nl: Enquête voltooid

en: Thank you for taking time to complete this survey.
nl: Bedankt voor voor het nemen van de tijd om deze enquête in te vullen.

en: We track many project usage statistics on %s, and display here the top ranked projects in several categories.
nl: Wij houden project gebruikstatistieken bij op %s en laten hier de hoogst scorende projecten in verschillende categorieën zien.

en: Most Active All Time
nl: Meest actief

en: Top Downloads
nl: Meest gevraagde downloads

en: Top Project Pageviews
nl: Hoogste aantal paginabezoeken per project (gemeten als klikken op het  %1$s 'button' logo)

en: Top Forum Post Counts
nl: Hoogste aantal forum berichten

en: Updated Daily
nl: Dagelijks bijgewerkt

en: View Other Top Categories
nl: Bekijk andere hoogste categorieën

en: More
nl: Meer

en: Top Weekly Project Pageviews at *.%1$s (from impressions of %2$s logo)
nl: Hoogste aantal paginabezoeken per week op *.%1$s (klikken op het %2$s logo)

en: Information about highest ranked users is not available.
nl: Informatie over hoogst beoordeelde gebruikers is niet beschikbaar.

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Last Rank
nl: Vorige score

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Same
nl: Zelfde

en: Up %s
nl: Naar boven %s

en: Invalid Trove Category
nl: Ongeldige Trove Categorie
