FusionForge 5.2 - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Title Must Be At Least 5 Characters
pl: Tytuł musi składać się z przynajmniej 5 znaków.

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
pl: Opis dokumentu musi składać się z przynajmniej 5 znaków.

en: Document: Invalid docid
pl: Dokument: Niepoprawny identyfikator dokumentu

en: No Documents Found
pl: Nie znaleziono żadnych dokumentów

en: File Name
pl: Nazwa Pliku

en: Size
pl: Rozmiar

en: No documents.
pl: Nie znaleziono żadnych dokumentów.

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Browse document manager for this project.
pl: Przeglądaj dokumentację.

en: Release Notes
pl: Uwagi do wydania

en: Change Log
pl: Lista zmian

en: That username already exists.
pl: Istnieje już użytkownik o takim loginie.

en: %1$s (%2$s) has requested to join your project.
pl: %1$s (%2$s) zgłosił chęć dołączenia do twojego projektu.

en: You can approve this request here: %s
pl: Możesz zatwierdzić kandydaturę tutaj: %s

en: Comments by the user:
pl: Uzasadnienie prośby przez użytkownika:

en: Request to Join Project %s
pl: Zgłoś chęć dołączenia do projektu %s

en: Your request to join the %s project was denied by an administrator.
pl: Twoja prośba o dołączenie do projektu %s została odrzucona przez administratora.

en: Your request to join the %s project was granted by an administrator.
pl: Twoja prośba o dołączenie do projektu %s została zatwierdzona przez administratora.

en: Submit documents
pl: Zamieść dokumentację

en: Repository Browser
pl: Przeglądaj Repozytorium

en: You must supply a theme
pl: Musisz wybrać motyw

en: You must supply a username
pl: Musisz podać nazwę użytkownika

en: You must supply a first name
pl: Musisz podać imię

en: You must supply a last name
pl: Musisz podać nazwisko

en: You must supply a password
pl: Musisz podać hasło

en: Passwords do not match
pl: Podane hasła są różne.

en: Cookies must be enabled past this point.
pl: Od tego momentu obsługa ciasteczek musi być włączona.

en: Password
pl: Hasło

en: Login
pl: Zaloguj

en: [Lost your password?]
pl: [Nie pamiętasz hasła?]

en: Logo
pl: Zaloguj

en: edit
pl: edytuj

en: Documentation for %1$s is available at <a href="%2$s">%2$s</a>.
pl: Dokumentacja %1$s dostępna jest <a href="%2$s">%2$s</a>.

en: Developer %s Access via SSH
pl: Dostęp deweloperów do repozytorium %s poprzez SSH

en: Only project developers can access the %s tree via this method.
pl: Ta metoda dostępu do repozytorium %s zarezerwowana jest wyłącznie dla członków projektu.

en: SSH must be installed on your client machine.
pl: Klient SSH musi być zainstalowany na twoim komputerze.

en: Enter your site password when prompted.
pl: Gdy pojawi się prośba o hasło, to podaj te używane na stronie.

en: Substitute <em>developername</em> with the proper value.
pl: Zastąp <em>developername</em> swoim loginem.

en: %s Repository Browser
pl: Przeglądaj Repozytorium %s

en: Browsing the %s tree gives you a view into the current status of this project's code.
pl: Funkcjonalność przeglądania zawartości repozytorium %s zapewnia wgląd w aktualny stan kodu projektu.

en: You may also view the complete histories of any file in the repository.
pl: Można także wyświetlić pełną historię każdego z pliku w repozytorium.

en: Browse %s Repository
pl: Przeglądaj Repozytorium %s

en: Browse Git Repository
pl: Przeglądaj Repozytorium Git

en: Only project developers can access the Git repository via this method. | Only project developers can access the Git repositories via this method.
pl[0]: Ta metoda dostępu do repozytorium Gits zarezerwowana jest wyłącznie dla członków projektu.
pl[1]: Ta metoda dostępu do repozytorium Git zarezerwowana jest wyłącznie dla członków projektu.
pl[2]: Ta metoda dostępu do repozytorium Git zarezerwowana jest wyłącznie dla członków projektu.

en: The password is
pl: Hasło to 'anonsvn'

en: Browse Hg Repository
pl: Przeglądaj Repozytorium Hg

en: This project's SVN repository can be checked out through anonymous access with the following command(s).
pl: Zawartość repozytorium SVN tego projektu można pobrać poprzez anonimowy dostęp za pomocą następującego polecenia.

en: Old password is incorrect
pl: Stare hasło jest niepoprawne

en: New passwords do not match.
pl: Podane nowe hasła są różne.

en: Successfully Changed Password
pl: Pomyślnie Zmieniono Hasło

en: %s Password Change Confirmation
pl: %s Potwierdzenie Zmiany Hasła

en: Change Password
pl: Zmień Hasło

en: Old Password
pl: Stare Hasło

en: New Password (at least 6 chars)
pl: Nowe Hasło (co najmniej 6 znaków)

en: New Password (repeat)
pl: Nowe Hasło (powtórz)

en: Update password
pl: Aktualizuj hasło

en: First Name:
pl: Imię:

en: Last Name:
pl: Nazwisko:

en: Language
pl: Język

en: Timezone:
pl: Strefa czasowa:

en: Country:
pl: Kraj:

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Change Email Address
pl: Zmień Adres Email

en: Address
pl: Adres

en: Phone
pl: Telefon:

en: Fields marked with %s are mandatory.
pl: Pola oznaczone na %s są wymagne.

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Release Name
pl: Nazwa wydania

en: Below is a list of all files of the project.
pl: Poniżej znajduje się lista wszystkich plików projektu.

en: Before downloading, you may want to read Release Notes and ChangeLog (accessible by clicking on release version).
pl: Przed pobraniem, możesz zapoznać się z listą zmian oraz uwagami do wydania (dostępne po kliknięciu wybranej wersji wydania).

en: To create a new release click here.
pl: Aby utworzyć nowe wydanie kliknij tutaj.

en: No releases
pl: Brak wydań

en: That Release Was Not Found
pl: Nie znaleziono wybranego wydania.

en: File Release Notes and Changelog
pl: Uwagi oraz Lista Zmian Wydania

en: en
pl: pl
