FusionForge 5.2 - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title Must Be At Least 5 Characters
th: ชื่อจะต้องมีอย่างน้อย 5 ตัวอักษร

en: Document Description Must Be At Least 10 Characters
th: คำอธิบายเอกสารจะต้องมีอย่างน้อย 10 ตัวอักษร

en: Document: Invalid docid
th: เอกสาร: หมายเลขเอกสาร ไม่ถูกต้อง

en: Unable To Add Monitor
th: ไม่สามารถเพิ่มผู้ดูระบบได้

en: No Documents Found
th: ไม่พบเอกสาร

en: Name is required
th: จำเป็นต้องมีชื่อ

en: Invalid forum group identifier.
th: หมายเลขกลุ่มกระทู้ไม่ถูกต้อง.

en: You can only save your place if you are logged in.
th: จะบันทึกได้ก็ต่อเมื่อได้กรอกข้อมูลเข้าใช้งานแล้วเท่านั้น.

en: Forum not found
th: หากระทู้ไม่เจอ

en: Password must be at least 6 characters.
th: ชื่อจะต้องมีอย่างน้อย 6 ตัวอักษร

en: At least 3 characters
th: ชื่อจะต้องมีอย่างน้อย 3 ตัวอักษร

en: en
th: th

en: At least 5 characters
th: ชื่อจะต้องมีอย่างน้อย 5 ตัวอักษร

en: At least 10 characters
th: ชื่อจะต้องมีอย่างน้อย 10 ตัวอักษร
