fwupd - en to kk translation catalogue (8 entries)

note: TRANSLATORS: this is when a device is hotplugged
en: Added
kk: Қосылған

note: TRANSLATORS: this is when a device ctrl+c's a watch
en: Cancelled
kk: Бас тартылған

note: TRANSLATORS: this is when a device is hotplugged TRANSLATORS: this is when the daemon state changes
en: Changed
kk: Өзгертілген

note: TRANSLATORS: read from device to host
en: Erasing
kk: Өшірілуде

note: TRANSLATORS: read from device to host
en: Reading
kk: Оқылуда

note: TRANSLATORS: this is when a device is hotplugged
en: Removed
kk: Өшірілген

note: TRANSLATORS: read from device to host
en: Verifying
kk: Тексерілуде

note: TRANSLATORS: write from host to device
en: Writing
kk: Жазылуда
