fwupd - en to lt translation catalogue (397 entries)

note: TRANSLATORS: more than a minute
en: %.0f minute remaining | %.0f minutes remaining
lt[0]: Liko %.0f minutė
lt[1]: Liko %.0f minutės
lt[2]: Liko %.0f minučių
lt[3]: Liko %.0f minutės

note: TRANSLATORS: battery refers to the system power source
en: %s Battery Update
lt: „%s“ akumuliatoriaus naujinimas

note: TRANSLATORS: the CPU microcode is firmware loaded onto the CPU * at system boot-up
en: %s CPU Microcode Update
lt: „%s“ procesoriaus mikroprogramos naujinimas

note: TRANSLATORS: camera can refer to the laptop internal * camera in the bezel or external USB webcam
en: %s Camera Update
lt: „%s“ kameros naujinimas

note: TRANSLATORS: a specific part of hardware, * the first %s is the device name, e.g. 'Secure Boot`
en: %s Configuration Update
lt: „%s“ konfigūracijos naujinimas

note: TRANSLATORS: the controller is a device that has other devices * plugged into it, for example ThunderBolt, FireWire or USB, * the first %s is the device name, e.g. 'Intel ThunderBolt`
en: %s Controller Update
lt: „%s“ valdiklio naujinimas

note: TRANSLATORS: a specific part of hardware, * the first %s is the device name, e.g. 'Unifying Receiver`
en: %s Device Update
lt: „%s“ įrenginio naujinimas

note: TRANSLATORS: the EC is typically the keyboard controller chip, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Embedded Controller Update
lt: „%s“ įtaisytojo valdiklio naujinimas

note: TRANSLATORS: two miniature speakers attached to your ears
en: %s Headphones Update
lt: „%s“ ausinių naujinimas

note: TRANSLATORS: headphones with an integrated microphone
en: %s Headset Update
lt: „%s“ ausinių su mikrofonu naujinimas

note: TRANSLATORS: an input device used by gamers, e.g. a joystick
en: %s Input Controller Update
lt: „%s“ įvesties valdiklio naujinimas

note: TRANSLATORS: Keyboard refers to an input device for typing
en: %s Keyboard Update
lt: „%s“ klaviatūros naujinimas

note: TRANSLATORS: ME stands for Management Engine, the Intel AMT thing, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s ME Update
lt: „%s“ ME naujinimas

note: TRANSLATORS: Mouse refers to a handheld input device
en: %s Mouse Update
lt: „%s“ pelės naujinimas

note: TRANSLATORS: Network Interface refers to the physical * PCI card, not the logical wired connection
en: %s Network Interface Update
lt: „%s“ tinklo sąsajos naujinimas

note: TRANSLATORS: SSD refers to a Solid State Drive, e.g. non-rotating * SATA or NVMe disk
en: %s SSD Update
lt: %s SSD naujinimas

note: TRANSLATORS: the entire system, e.g. all internal devices, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s System Update
lt: „%s“ sistemos naujinimas

note: TRANSLATORS: the Thunderbolt controller is a device that * has other high speed Thunderbolt devices plugged into it; * the first %s is the system name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Thunderbolt Controller Update
lt: „%s“ „Thunderbolt“ valdiklio naujinimas

note: TRANSLATORS: TouchPad refers to a flat input device
en: %s Touchpad Update
lt: „%s“ jutiklinio kilimėlio naujinimas

note: TRANSLATORS: Receiver refers to a radio device, e.g. a tiny Bluetooth * device that stays in the USB port so the wireless peripheral works
en: %s USB Receiver Update
lt: „%s“ USB imtuvo naujinimas

note: TRANSLATORS: this is the fallback where we don't know if the release * is updating the system, the device, or a device class, or something else -- * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Update
lt: „%s“ naujinimas

note: TRANSLATORS: %1 refers to some kind of security test, e.g. "Encrypted RAM". %2 refers to a result value, e.g. "Invalid"
en: %s appeared: %s
lt: %s atsirado: %s

note: TRANSLATORS: %1 refers to some kind of security test, e.g. "UEFI platform key". * %2 and %3 refer to results value, e.g. "Valid" and "Invalid"
en: %s changed: %s → %s
lt: %s pasikeitė: %s → %s

note: TRANSLATORS: %1 refers to some kind of security test, e.g. "SPI BIOS region". %2 refers to a result value, e.g. "Invalid"
en: %s disappeared: %s
lt: %s išnyko: %s

note: TRANSLATORS: %1 is a device name, e.g. "ThinkPad Universal * ThunderBolt 4 Dock" and %2 is "fwupdmgr activate"
en: %s is pending activation; use %s to complete the update.
lt: „%s“ laukia aktyvacijos; naudokite „%s“ norėdami užbaigti naujinimą.

note: TRANSLATORS: Title: %s is ME kind, e.g. CSME/TXT
en: %s override
lt: %s nustelbimas

note: TRANSLATORS: Title: %s is ME kind, e.g. CSME/TXT
en: %s version
lt: %s versija

note: TRANSLATORS: duration in days!
en: %u day | %u days
lt[0]: %u diena
lt[1]: %u dienos
lt[2]: %u dienų
lt[3]: %u diena

note: TRANSLATORS: this is shown in the MOTD
en: %u device has a firmware upgrade available. | %u devices have a firmware upgrade available.
lt[0]: %u įrenginiui yra prieinamas programinės aparatinės įrangos naujinimas.
lt[1]: %u įrenginiams yra prieinamas programinės aparatinės įrangos naujinimas.
lt[2]: %u įrenginių yra prieinamas programinės aparatinės įrangos naujinimas.
lt[3]: %u įrenginiui yra prieinamas programinės aparatinės įrangos naujinimas.

note: TRANSLATORS: duration in minutes
en: %u hour | %u hours
lt[0]: %u valanda
lt[1]: %u valandos
lt[2]: %u valandų
lt[3]: %u valanda

note: TRANSLATORS: duration in minutes
en: %u minute | %u minutes
lt[0]: %u minutė
lt[1]: %u minutės
lt[2]: %u minučių
lt[3]: %u minutė

note: TRANSLATORS: duration in seconds
en: %u second | %u seconds
lt[0]: %u sekundė
lt[1]: %u sekundės
lt[2]: %u sekundžių
lt[3]: %u sekundė

note: TRANSLATORS: the user needs to do something, e.g. remove the device
en: Action Required:
lt: Reikalingas veiksmas:

note: TRANSLATORS: command description
en: Activate devices
lt: Aktyvuoti įrenginius

note: TRANSLATORS: command description
en: Activate pending devices
lt: Aktyvuoti laukiančius įrenginius

en: Activate the new firmware on the device
lt: Aktyvinti naująją aparatinę programinę įrangą įrenginyje

note: TRANSLATORS: shown when shutting down to switch to the new version
en: Activating firmware update
lt: Aktyvinamas aparatinės programinės įrangos naujinimas

note: TRANSLATORS: shown when shutting down to switch to the new version
en: Activating firmware update for
lt: Aktyvuojama aparatinė programinė įranga, skirta

note: TRANSLATORS: the age of the metadata
en: Age
lt: Amžius

note: TRANSLATORS: should the remote still be enabled
en: Agree and enable the remote?
lt: Sutikti ir įjungti šią nuotolinę saugyklą?

note: TRANSLATORS: this is a command alias, e.g. 'get-devices'
en: Alias to %s
lt: Alternatyvus komandos „%s“ vardas

note: TRANSLATORS: on some systems certain devices have to have matching versions, * e.g. the EFI driver for a given network card cannot be different
en: All devices of the same type will be updated at the same time
lt: Visi to paties tipo įrenginiai bus atnaujinti vienu metu

note: TRANSLATORS: command line option
en: Allow downgrading firmware versions
lt: Leisti sendinti aparatinės programinės įrangos versijas

note: TRANSLATORS: command line option
en: Allow reinstalling existing firmware versions
lt: Leisti iš naujo įdiegti esamas aparatinės programinės įrangos versijas

note: TRANSLATORS: another application is updating the device already
en: An update is in progress
lt: Vyksta atnaujinimas

note: TRANSLATORS: explain why we want to reboot
en: An update requires a reboot to complete.
lt: Naujinimo užbaigimui, reikia paleisti sistemą iš naujo.

note: TRANSLATORS: explain why
en: An update requires the system to shutdown to complete.
lt: Naujinimo užbaigimui, reikia išjungti sistemą.

note: TRANSLATORS: command line option
en: Answer yes to all questions
lt: Atsakyti taip į visus klausimus

note: TRANSLATORS: command line option
en: Apply update even when not advised
lt: Taikyti naujinimą, netgi kai nepatartina

note: TRANSLATORS: command line option
en: Apply update files
lt: Taikyti naujinimo failus

note: TRANSLATORS: actually sending the update to the hardware
en: Applying update…
lt: Taikomas naujinimas…

note: TRANSLATORS: approved firmware has been checked by * the domain administrator
en: Approved firmware: | Approved firmware:
lt[0]: Patvirtinta programinė aparatinė įranga:
lt[1]: Patvirtinta programinė aparatinė įranga:
lt[2]: Patvirtinta programinė aparatinė įranga:
lt[3]: Patvirtinta programinė aparatinė įranga:

note: TRANSLATORS: command description
en: Asks the daemon to quit
lt: Paprašo tarnybos baigti darbą

note: TRANSLATORS: command description
en: Attach to firmware mode
lt: Pridėti į aparatinės programinės įrangos veikseną

note: TRANSLATORS: waiting for user to authenticate
en: Authenticating…
lt: Nustatoma tapatybė…

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to downgrade the firmware on a removable device
lt: Norint keičiamajame įrenginyje sendinti aparatinę programinę įrangą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to downgrade the firmware on this machine
lt: Norint šiame įrenginyje sendinti aparatinę programinę įrangą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to modify BIOS settings
lt: Norint modifikuoti BIOS nuostatas, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to modify a configured remote used for firmware updates
lt: Norint modifikuoti aparatinės programinės įrangos naujinimams naudojamą sukonfigūruotą saugyklą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to modify daemon configuration
lt: Norint modifikuoti tarnybos konfigūraciją, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to read BIOS settings
lt: Norint skaityti BIOS nuostatas, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to reset daemon configuration to defaults
lt: Norint atstatyti tarnybos konfigūraciją į numatytąsias reikšmes, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to set the list of approved firmware
lt: Norint nustatyti patvirtintos aparatinės programinės įrangos sąrašą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to sign data using the client certificate
lt: Norint pasirašyti duomenis naudojant kliento liudijimą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to stop the firmware update service
lt: Norint stabdyti programinės aparatinės įrangos atnaujinimo tarnybą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to switch to the new firmware version
lt: Norint perjungti į naują aparatinės programinės įrangos versiją, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to unlock a device
lt: Norint atrakinti įrenginį, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to update the firmware on a removable device
lt: Norint keičiamajame įrenginyje atnaujinti aparatinę programinę įrangą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to update the firmware on this machine
lt: Norint šiame įrenginyje atnaujinti aparatinę programinę įrangą, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: this is the PolicyKit modal dialog
en: Authentication is required to update the stored checksums for the device
lt: Norint atnaujinti saugomas įrenginio kontrolines sumas, reikalingas tapatybės nustatymas

note: TRANSLATORS: Title: Whether BIOS Firmware updates is enabled
en: BIOS Firmware Updates
lt: BIOS programinės aparatinės įrangos atnaujinimai

note: TRANSLATORS: Title: Whether BIOS Firmware updates is enabled
en: BIOS firmware updates
lt: BIOS programinės aparatinės įrangos atnaujinimai

note: TRANSLATORS: description of a BIOS setting
en: BIOS updates delivered via LVFS or Windows Update
lt: BIOS sistemos naujinimai iš LVFS arba „Windows Update“

note: TRANSLATORS: refers to the battery inside the peripheral device
en: Battery
lt: Akumuliatorius

note: TRANSLATORS: command description
en: Bind new kernel driver
lt: Susieti naują branduolio tvarkyklę

note: TRANSLATORS: version cannot be installed due to policy
en: Blocked version
lt: Užblokuota versija

note: TRANSLATORS: firmware version of bootloader
en: Bootloader Version
lt: Pradinio įkėliklio versija

note: TRANSLATORS: this is to abort the interactive prompt
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: TRANSLATORS: this is when a device ctrl+c's a watch TRANSLATORS: this is from ctrl+c
en: Cancelled
lt: Atsisakyta

note: TRANSLATORS: same or newer update already applied
en: Cannot apply as dbx update has already been applied.
lt: Negalima taikyti, nes dbx naujinimas jau yra pritaikytas.

note: TRANSLATORS: this is when the daemon state changes
en: Changed
lt: Pakeistas

note: TRANSLATORS: hash to that exact firmware archive TRANSLATORS: remote checksum
en: Checksum
lt: Kontrolinė suma

note: TRANSLATORS: command description
en: Clears the results from the last update
lt: Išvalo rezultatus iš paskutinio naujinimo

note: TRANSLATORS: error message
en: Command not found
lt: Komanda nerasta

note: TRANSLATORS: no peeking
en: Configuration is only readable by the system administrator
lt: Konfigūraciją gali skaityti tik sistemos administratorius

note: TRANSLATORS: command description
en: Convert a firmware file
lt: Konvertuoti aparatinės programinės įrangos failą

note: TRANSLATORS: when the update was built
en: Created
lt: Sukurtas

note: TRANSLATORS: current value of a BIOS setting
en: Current Value
lt: Dabartinė reikšmė

note: TRANSLATORS: version number of current firmware
en: Current version
lt: Dabartinė versija

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: DEVICE-ID|GUID
lt: ĮRENGINIO-ID|GUID

note: TRANSLATORS: for the --verbose arg
en: Debugging Options
lt: Derinimo parametrai

note: TRANSLATORS: decompressing the firmware file
en: Decompressing…
lt: Išskleidžiama…

note: TRANSLATORS: description of BIOS setting TRANSLATORS: multiline description of device
en: Description
lt: Aprašas

note: TRANSLATORS: command description
en: Detach to bootloader mode
lt: Atskirti į pradinio įkėliklio veikseną

note: TRANSLATORS: more details about the update link
en: Details
lt: Išsamiau

note: TRANSLATORS: description of device ability
en: Device Flags
lt: Įrenginio požymiai

note: TRANSLATORS: ID for hardware, typically a SHA1 sum
en: Device ID
lt: Įrenginio ID

note: TRANSLATORS: this is when a device is hotplugged
en: Device added:
lt: Pridėtas įrenginys:

note: TRANSLATORS: the device is already connected
en: Device already exists
lt: Įrenginys jau yra

note: TRANSLATORS: for example the batteries *inside* the Bluetooth mouse
en: Device battery power is too low
lt: Įrenginio akumuliatoriaus įkrova yra per maža

note: TRANSLATORS: for example the batteries *inside* the Bluetooth mouse
en: Device battery power is too low (%u%%, requires %u%%)
lt: Įrenginio akumuliatoriaus įkrova yra per maža (%u%%, reikia %u%%)

note: TRANSLATORS: lid means "laptop top cover"
en: Device cannot be updated while the lid is closed
lt: Įrenginys negali būti naujinamas, kol dangtis yra uždarytas

note: TRANSLATORS: this is when a device has been updated
en: Device changed:
lt: Pakeistas įrenginys:

note: TRANSLATORS: device cannot be interrupted, for instance taking a phone call
en: Device is in use
lt: Įrenginys yra naudojamas

note: TRANSLATORS: Is locked and can be unlocked
en: Device is locked
lt: Įrenginys yra užrakintas

note: TRANSLATORS: currently unreachable, perhaps because it is in a lower power state * or is out of wireless range
en: Device is unreachable
lt: Įrenginys yra nepasiekiamas

note: TRANSLATORS: for example, a Bluetooth mouse that is in powersave mode
en: Device is unreachable, or out of wireless range
lt: Įrenginys nepasiekiamas arba už belaidžio ryšio ribų

note: TRANSLATORS: usually this is when we're waiting for a reboot
en: Device is waiting for the update to be applied
lt: Įrenginys laukia, kol bus pritaikytas naujinimas

note: TRANSLATORS: success, so say thank you to the user
en: Device list uploaded successfully, thanks!
lt: Įrenginių sąrašas sėkmingai išsiųstas, dėkojame!

note: TRANSLATORS: this is when a device is hotplugged
en: Device removed:
lt: Pašalintas įrenginys:

note: TRANSLATORS: The device cannot be updated due to missing vendor's license."
en: Device requires a software license to update
lt: Įrenginio atnaujinimui reikalinga programinės įrangos licencija

note: TRANSLATORS: Device update needs to be separately activated
en: Device update needs activation
lt: Įrenginio atnaujinimas reikalauja aktyvacijos

note: TRANSLATORS: a list of successful updates
en: Devices that have been updated successfully:
lt: Įrenginiai, kurie buvo sėkmingai atnaujinti:

note: TRANSLATORS: a list of failed updates
en: Devices that were not updated correctly:
lt: Įrenginiai, kurių nepavyko atnaujinti:

note: TRANSLATORS: message letting the user there is an update * waiting, but there is a reason it cannot be deployed
en: Devices with firmware updates that need user action:
lt: Įrenginiai, kuriems prieinami programinės aparatinės įrangos naujinimai, reikalaujantys naudotojo veiksmų:

note: TRANSLATORS: message letting the user know no device * upgrade available due to missing on LVFS TRANSLATORS: message letting the user know no * device upgrade available due to missing on LVFS
en: Devices with no available firmware updates:
lt: Įrenginiai, neturintys prieinamų aparatinės programinės įrangos naujinimų:

note: TRANSLATORS: message letting the user know no device upgrade available TRANSLATORS: message letting the user know no device * upgrade available
en: Devices with the latest available firmware version:
lt: Įrenginiai, kuriuose jau įdiegta naujausia prieinama programinės aparatinės įrangos versija:

note: TRANSLATORS: Plugin is inactive and not used TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: TRANSLATORS: command description
en: Disables a given remote
lt: Išjungia nurodytą nuotolinę saugyklą

note: TRANSLATORS: the OS the release was tested on
en: Distribution
lt: Platinamasis paketas

note: TRANSLATORS: command line option
en: Do not check for old metadata
lt: Netikrinti ar yra senų metaduomenų

note: TRANSLATORS: command line option
en: Do not check for unreported history
lt: Netikrinti ar yra istorijos apie kurią nepranešta

note: TRANSLATORS: warning message shown after update has been scheduled
en: Do not turn off your computer or remove the AC adaptor while the update is in progress.
lt: Neišjunkite kompiuterio ir neištraukite elektros maitinimo laido tol, kol vyksta naujinimas.

note: TRANSLATORS: command line option
en: Do not write to the history database
lt: Nerašyti į istorijos duomenų bazę

note: TRANSLATORS: success
en: Done!
lt: Atlikta!

note: TRANSLATORS: message letting the user know an downgrade is available * %1 is the device name and %2 and %3 are version strings
en: Downgrade %s from %s to %s?
lt: Sendinti %s iš %s į %s?

note: TRANSLATORS: command description
en: Downgrades the firmware on a device
lt: Sendina aparatinę programinę įrangą įrenginyje

note: TRANSLATORS: %1 is a device name
en: Downgrading %s…
lt: Sendinamas %s…

note: TRANSLATORS: command description
en: Download a file
lt: Atsisiųsti failą

note: TRANSLATORS: downloading from a remote server
en: Downloading…
lt: Atsisiunčiama…

note: TRANSLATORS: command description
en: Dump SMBIOS data from a file
lt: Iškloti SMBIOS duomenis iš failo

note: TRANSLATORS: length of time the update takes to apply
en: Duration
lt: Trukmė

en: Enable
lt: Įjungti

note: TRANSLATORS: Turn on the remote
en: Enable this remote?
lt: Įjungti šią nuotolinę saugyklą?

note: TRANSLATORS: if the remote is enabled TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Enabled
lt: Įjungta

note: TRANSLATORS: command description
en: Enables a given remote
lt: Įjungia nurodytą nuotolinę saugyklą

en: Enabling this functionality is done at your own risk, which means you have to contact your original equipment manufacturer regarding any problems caused by these updates. Only problems with the update process itself should be filed at $OS_RELEASE:BUG_REPORT_URL$.
lt: Įjungdami šį funkcionalumą, su juo susijusią riziką prisiimate sau. Apie bet kokias šių naujinimų sukeltas problemas turėtumėte pranešti tiesiogiai atitinkamam aparatinės įrangos gamintojui. Tik problemas, susijusias su pačiu naujinimo procesu, derėtų registruoti adresu $OS_RELEASE:BUG_REPORT_URL$.

note: TRANSLATORS: show the user a warning
en: Enabling this remote is done at your own risk.
lt: Šios nuotolinės saugyklos įjungimas yra jūsų pačių rizika.

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Encrypted
lt: Šifruotas

note: TRANSLATORS: command description
en: Erase all firmware update history
lt: Pašalinti visą aparatinės programinės įrangos naujinimų istoriją

note: TRANSLATORS: erasing contents of the flash chips
en: Erasing…
lt: Ištrinama…

note: TRANSLATORS: exit after we've started up, used for user profiling
en: Exit after a small delay
lt: Išeiti po nedidelės delsos

note: TRANSLATORS: exit straight away, used for automatic profiling
en: Exit after the engine has loaded
lt: Išeiti įkėlus modulį

note: TRANSLATORS: command description
en: Export a firmware file structure to XML
lt: Eksportuoti aparatinės programinės įrangos failo struktūrą į XML

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILE
lt: FAILAS

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILE [DEVICE-ID|GUID]
lt: FAILAS [ĮRENGINIO-ID|GUID]

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILENAME
lt: FAILO-VARDAS

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILENAME CERTIFICATE PRIVATE-KEY
lt: FAILO-VARDAS LIUDIJIMAS PRIVATUSIS-RAKTAS

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILENAME [DEVICE-ID|GUID]
lt: FAILO-VARDAS [ĮRENGINIO-ID|GUID]

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: FILENAME [FIRMWARE-TYPE]
lt: FAILO-VARDAS [APARATINĖS-PROGRAMINĖS-ĮRANGOS-TIPAS]

note: TRANSLATORS: the update state of the specific device
en: Failed
lt: Patyrė nesėkmę

note: TRANSLATORS: dbx file failed to be applied as an update
en: Failed to apply update
lt: Nepavyko pritaikyti naujinimo

note: TRANSLATORS: could not contact the fwupd service over D-Bus
en: Failed to connect to daemon
lt: Nepavyko prisijungti prie tarnybos

note: TRANSLATORS: could not read existing system data TRANSLATORS: could not read file
en: Failed to load local dbx
lt: Nepavyko įkelti vietinio dbx

note: TRANSLATORS: could not read existing system data
en: Failed to load system dbx
lt: Nepavyko įkelti sisteminio dbx

note: TRANSLATORS: another fwupdtool instance is already running
en: Failed to lock
lt: Nepavyko užrakinti

note: TRANSLATORS: the user didn't read the man page
en: Failed to parse arguments
lt: Nepavyko išanalizuoti argumentų

note: TRANSLATORS: failed to read measurements file
en: Failed to parse file
lt: Nepavyko išanalizuoti failo

note: TRANSLATORS: something with a blocked hash exists * in the users ESP -- which would be bad!
en: Failed to validate ESP contents
lt: Nepavyko patikrinti ESP turinio

note: TRANSLATORS: filename of the local file
en: Filename
lt: Failo vardas

note: TRANSLATORS: filename of the local file
en: Filename Signature
lt: Failo vardo parašas

note: TRANSLATORS: user did not include a filename parameter
en: Filename required
lt: Reikalingas failo vardas

note: TRANSLATORS: Title: firmware refers to the flash chip in the computer
en: Firmware BIOS Descriptor
lt: Programinės aparatinės įrangos BIOS deskriptorius

note: TRANSLATORS: Title: SPI refers to the flash chip in the computer
en: Firmware BIOS Region
lt: Programinės aparatinės įrangos BIOS sritis

note: TRANSLATORS: remote URI
en: Firmware Base URI
lt: Pagrindinis aparatinės programinės įrangos URI

note: TRANSLATORS: program summary
en: Firmware Update D-Bus Service
lt: Aparatinės programinės įrangos naujinimo „D-Bus“ tarnyba

note: TRANSLATORS: program name
en: Firmware Update Daemon
lt: Aparatinės programinės įrangos naujinimo tarnyba

note: TRANSLATORS: Title: if firmware updates are available
en: Firmware Updates
lt: Aparatinės programinės įrangos naujinimai

note: TRANSLATORS: program name
en: Firmware Utility
lt: Aparatinės programinės įrangos paslaugų programa

note: TRANSLATORS: Title: firmware refers to the flash chip in the computer
en: Firmware Write Protection
lt: Programinės aparatinės įrangos rašymo apsauga

note: TRANSLATORS: Title: firmware refers to the flash chip in the computer
en: Firmware Write Protection Lock
lt: Programinės aparatinės įrangos rašymo apsaugos užraktas

note: TRANSLATORS: user selected something not possible
en: Firmware is already blocked
lt: Aparatinė programinė įranga jau užblokuota

note: TRANSLATORS: Title: if firmware updates are available
en: Firmware updates
lt: Aparatinės programinės įrangos naujinimai

note: TRANSLATORS: user needs to run a command, %1 is 'fwupdmgr unlock'
en: Firmware updates disabled; run '%s' to enable
lt: Programinės aparatinės įrangos atnaujinimai išjungti; norėdami įjungti paleiskite „%s“

note: TRANSLATORS: description of plugin state, e.g. disabled
en: Flags
lt: Požymiai

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Found
lt: Rastas

note: TRANSLATORS: title text, shown as a warning
en: Full Disk Encryption Detected
lt: Aptiktas viso disko šifravimas

en: Get BIOS settings
lt: Gauti BIOS nuostatas

note: TRANSLATORS: command description
en: Get all device flags supported by fwupd
lt: Gauti visus „fwupd“ palaikomus įrenginio požymius (gaireles)

note: TRANSLATORS: command description
en: Get all devices that support firmware updates
lt: Gauti visus įrenginius, kurie palaiko aparatinės programinės įrangos naujinimus

note: TRANSLATORS: command description
en: Get all enabled plugins registered with the system
lt: Gauti visus įjungtus sistemoje registruotus įskiepius

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets details about a firmware file
lt: Gauna išsamesnę informaciją apie aparatinės programinės įrangos failą

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the configured remotes
lt: Gauna sukonfigūruotas nuotolines saugyklas

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the releases for a device
lt: Gauna laidas įrenginiui

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the results from the last update
lt: Gauna rezultatus iš paskutinio naujinimo

note: TRANSLATORS: Title: * https://en.wikipedia.org/wiki/Input%E2%80%93output_memory_management_unit
en: IOMMU Protection
lt: IOMMU apsauga

note: TRANSLATORS: HSI event title
en: IOMMU device protection disabled
lt: IOMMU įrenginio apsauga išjungta

note: TRANSLATORS: HSI event title
en: IOMMU device protection enabled
lt: IOMMU įrenginio apsauga įjungta

note: TRANSLATORS: daemon is inactive
en: Idle…
lt: Neveiklus…

note: TRANSLATORS: command line option
en: Ignore firmware checksum failures
lt: Nepaisyti aparatinės programinės įrangos kontrolinių sumų neatitikimų

note: TRANSLATORS: command line option
en: Ignore non-critical firmware requirements
lt: Nepaisyti nekritinių programinės aparatinės įrangos reikalavimų

note: TRANSLATORS: length of time the update takes to apply
en: Install Duration
lt: Įdiegimo trukmė

en: Install old version of signed system firmware
lt: Įdiegti seną pasirašytos sistemos aparatinės programinės įrangos versiją

en: Install old version of unsigned system firmware
lt: Įdiegti seną nepasirašytos sistemos aparatinės programinės įrangos versiją

en: Install signed device firmware
lt: Įdiegti pasirašytą įrenginio aparatinę programinę įrangą

en: Install signed system firmware
lt: Įdiegti pasirašytą sistemos aparatinę programinę įrangą

en: Install unsigned device firmware
lt: Įdiegti nepasirašytą įrenginio aparatinę programinę įrangą

en: Install unsigned system firmware
lt: Įdiegti nepasirašytą sistemos aparatinę programinę įrangą

note: TRANSLATORS: this is shown when updating the firmware after the reboot
en: Installing firmware update…
lt: Diegiamas aparatinės programinės įrangos naujinimas…

note: TRANSLATORS: %1 is a device name
en: Installing on %s…
lt: Įdiegiama ties %s…

note: TRANSLATORS: Device cannot be removed easily
en: Internal device
lt: Vidinis įrenginys

note: TRANSLATORS: Is currently in bootloader mode
en: Is in bootloader mode
lt: Yra pradinio įkėliklio veiksenoje

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: LOCATION
lt: VIETA

note: TRANSLATORS: time remaining for completing firmware flash
en: Less than one minute remaining
lt: Liko mažiau kaip minutė

note: TRANSLATORS: e.g. GPLv2+, Proprietary etc
en: License
lt: Licencija

en: Linux Vendor Firmware Service (stable firmware)
lt: „Linux Vendor Firmware Service“ (stabili aparatinė programinė įranga)

en: Linux Vendor Firmware Service (testing firmware)
lt: „Linux Vendor Firmware Service“ (testuojama aparatinė programinė įranga)

note: TRANSLATORS: Title: if it's tainted or not
en: Linux kernel
lt: Linux branduolys

note: TRANSLATORS: command description
en: List EFI boot files
lt: Išvardyti EFI paleidimo failus

note: TRANSLATORS: command description
en: List EFI boot parameters
lt: Išvardyti EFI paleidimo parametrus

note: TRANSLATORS: command line option
en: List entries in dbx
lt: Išvardyti dbx esančius įrašus

note: TRANSLATORS: command description
en: List the available firmware types
lt: Išvardyti prieinamus aparatinės programinės įrangos tipus

note: TRANSLATORS: command description
en: Lists files on the ESP
lt: Išvardija ESP esančius failus

note: TRANSLATORS: the plugin was created from a .so object, and was not built-in
en: Loaded from an external module
lt: Įkeltas iš išorinio modulio

note: TRANSLATORS: parsing the firmware information
en: Loading…
lt: Įkeliama…

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Locked
lt: Užrakintas

note: TRANSLATORS: Title: MEI = Intel Management Engine, and the * "override" is the physical PIN that can be driven to * logic high -- luckily it is probably not accessible to * end users on consumer boards
en: MEI override
lt: MEI nustelbimas

en: MEI version
lt: MEI versija

note: TRANSLATORS: Highest valid integer for BIOS setting
en: Maximum value
lt: Didžiausia reikšmė

note: TRANSLATORS: remote URI
en: Metadata Signature
lt: Metaduomenų parašas

note: TRANSLATORS: remote URI
en: Metadata URI
lt: Metaduomenų URI

note: TRANSLATORS: explain why no metadata available
en: Metadata can be obtained from the Linux Vendor Firmware Service.
lt: Metaduomenys gali būti gauti iš „Linux Vendor Firmware Service“ paslaugos.

note: TRANSLATORS: Lowest valid integer for BIOS setting
en: Minimum value
lt: Mažiausia reikšmė

note: TRANSLATORS: sets something in the daemon configuration file
en: Modifies a daemon configuration value
lt: Modifikuoja tarnybos konfigūracijos reikšmę

note: TRANSLATORS: command description
en: Modifies a given remote
lt: Modifikuoja nurodytą nuotolinę saugyklą

en: Modify a configured remote
lt: Modifikuoti sukonfigūruotą nuotolinę saugyklą

en: Modify daemon configuration
lt: Modifikuoti tarnybos konfigūraciją

note: TRANSLATORS: command description
en: Monitor the daemon for events
lt: Stebėti tarnybą, ar yra įvykių

note: TRANSLATORS: command description
en: Mounts the ESP
lt: Prijungia ESP

note: TRANSLATORS: Requires a reboot to apply firmware or to reload hardware
en: Needs a reboot after installation
lt: Po įdiegimo reikalauja paleidimo iš naujo

note: TRANSLATORS: the update state of the specific device
en: Needs reboot
lt: Reikia paleisti iš naujo

note: TRANSLATORS: Requires system shutdown to apply firmware
en: Needs shutdown after installation
lt: Po įdiegimo reikalauja išjungimo

note: TRANSLATORS: version number of new firmware
en: New version
lt: Nauja versija

note: TRANSLATORS: user did not tell the tool what to do
en: No action specified!
lt: Nenurodytas joks veiksmas!

note: TRANSLATORS: message letting the user know no device downgrade available * %1 is the device name
en: No downgrades for %s
lt: Nėra sendinimų, skirtų %s

note: TRANSLATORS: nothing found
en: No firmware IDs found
lt: Nerasta jokių aparatinės programinės įrangos ID

note: TRANSLATORS: nothing found
en: No firmware found
lt: Nerasta jokios programinės aparatinės įrangos

note: TRANSLATORS: nothing attached that can be upgraded
en: No hardware detected with firmware update capability
lt: Neaptikta jokios aparatinės įrangos su aparatinės programinės įrangos naujinimo galimybėmis

note: TRANSLATORS: no repositories to download from
en: No releases available
lt: Nėra prieinamų laidų

note: TRANSLATORS: explain why no metadata available
en: No remotes are currently enabled so no metadata is available.
lt: Šiuo metu nėra įjungtos jokios nuotolinės saugyklos, taigi, nėra prieinami jokie metaduomenys.

note: TRANSLATORS: this is an error string
en: No updates available
lt: Nėra prieinamų naujinimų

en: No updates available for remaining devices
lt: Likusiems įrenginiams nėra prieinamų naujinimų

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Not found
lt: Nerastas

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Not supported
lt: Nepalaikomas

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: OK
lt: Gerai

note: TRANSLATORS: this is for the device tests
en: OK!
lt: Gerai!

note: TRANSLATORS: the firmware old version
en: Old version
lt: Sena versija

note: TRANSLATORS: command line option
en: Only show single PCR value
lt: Rodyti tik vieną PCR reikšmę

note: TRANSLATORS: command line option
en: Override the default ESP path
lt: Nustelbti numatytąjį ESS (angl. ESP) kelią

note: TRANSLATORS: if we can get metadata from peer-to-peer clients
en: P2P Firmware
lt: P2P programinė aparatinė įranga

note: TRANSLATORS: if we can get metadata from peer-to-peer clients
en: P2P Metadata
lt: P2P metaduomenys

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: PATH
lt: KELIAS

note: TRANSLATORS: remote filename base
en: Password
lt: Slaptažodis

en: Payload
lt: Naudingoji apkrova

note: TRANSLATORS: prompt to apply the update
en: Perform operation?
lt: Atlikti operaciją?

note: TRANSLATORS: Title: Allows debugging of parts using proprietary hardware
en: Platform Debugging
lt: Platformos derinimas

note: TRANSLATORS: Title: Allows debugging of parts using proprietary hardware
en: Platform debugging
lt: Platformos derinimas

note: TRANSLATORS: the user isn't reading the question
en: Please enter a number from 0 to %u:
lt: Įveskite skaičių nuo 0 iki %u:

note: TRANSLATORS: the user isn't reading the question -- %1 is 'Y' and %2 is * 'N'
en: Please enter either %s or %s:
lt: Įveskite %s arba %s:

note: TRANSLATORS: Failed to open plugin, hey Arch users
en: Plugin dependencies missing
lt: Trūksta įskiepio priklausomybių

note: TRANSLATORS: The plugin is only for testing
en: Plugin is only for testing
lt: Įskiepis yra tik testavimui

note: TRANSLATORS: Possible values for a bios setting
en: Possible Values
lt: Galimos reikšmės

note: TRANSLATORS: version number of previous firmware
en: Previous version
lt: Ankstesnė versija

note: TRANSLATORS: the numeric priority
en: Priority
lt: Pirmenybė

note: TRANSLATORS: reasons the device is not updatable
en: Problems
lt: Problemos

en: Proceed with upload?
lt: Tęsti išsiuntimą?

note: TRANSLATORS: Title: if fwupd supports HSI on this chip
en: Processor Security Checks
lt: Procesoriaus saugumo patikros

note: TRANSLATORS: a non-free software license
en: Proprietary
lt: Nuosavybinė

note: TRANSLATORS: BIOS setting is read only
en: Read Only
lt: Tik skaitymui

note: TRANSLATORS: %1 is a device name
en: Reading from %s…
lt: Skaitoma iš %s…

note: TRANSLATORS: reading from the flash chips
en: Reading…
lt: Skaitoma…

note: TRANSLATORS: command description
en: Refresh metadata from remote server
lt: Iš naujo įkelti metaduomenis iš nuotolinio serverio

note: TRANSLATORS: message letting the user know an upgrade is available * %1 is the device name and %2 is a version string
en: Reinstall %s to %s?
lt: Įdiegti iš naujo %s į %s?

note: TRANSLATORS: command description
en: Reinstall firmware on a device
lt: Iš naujo įdiegti įrenginyje aparatinę programinę įrangą

note: TRANSLATORS: the server the file is coming from TRANSLATORS: remote identifier, e.g. lvfs-testing
en: Remote ID
lt: Nuotolinės saugyklos ID

note: TRANSLATORS: URI to send success/failure reports
en: Report URI
lt: Ataskaitų URI

note: TRANSLATORS: the user is using Gentoo/Arch and has screwed something up
en: Required efivarfs filesystem was not found
lt: Nerasta reikiama efivarfs failų sistema

note: TRANSLATORS: not required for this system
en: Required hardware was not found
lt: Nerasta reikiamos aparatinės įrangos

note: TRANSLATORS: Requires a bootloader mode to be manually enabled by the user
en: Requires a bootloader
lt: Reikalauja pradinio įkėliklio

note: TRANSLATORS: metadata is downloaded
en: Requires internet connection
lt: Reikalauja interneto ryšio

en: Reset daemon configuration
lt: Atstatyti tarnybos konfigūraciją

note: TRANSLATORS: reboot to apply the update
en: Restart now?
lt: Paleisti iš naujo dabar?

note: TRANSLATORS: changes only take effect on restart
en: Restart the daemon to make the change effective?
lt: Paleisti tarnybą iš naujo, kad pakeitimas įsigaliotų?

note: TRANSLATORS: restarting the device to pick up new F/W
en: Restarting device…
lt: Įrenginys paleidžiamas iš naujo…

note: TRANSLATORS: command description
en: Return all the hardware IDs for the machine
lt: Grąžinti visus kompiuterio aparatinės įrangos ID

note: TRANSLATORS: this is shown in the MOTD -- %1 is the * command name, e.g. `fwupdmgr sync`
en: Run `%s` to complete this action.
lt: Paleiskite „%s“ norėdami užbaigti šį veiksmą.

note: TRANSLATORS: command line option
en: Run the plugin composite cleanup routine when using install-blob
lt: Paleisti sudėtinę įskiepio išvalymo programą, naudojant install-blob

note: TRANSLATORS: command line option
en: Run the plugin composite prepare routine when using install-blob
lt: Paleisti sudėtinę įskiepio paruošimo programą, naudojant install-blob

note: TRANSLATORS: Title: SPI refers to the flash chip in the computer
en: SPI BIOS Descriptor
lt: SPI BIOS deskriptorius

note: TRANSLATORS: Title: SPI refers to the flash chip in the computer
en: SPI BIOS region
lt: SPI BIOS sritis

note: TRANSLATORS: scheduling an update to be done on the next boot
en: Scheduling…
lt: Suplanuojama…

note: TRANSLATORS: HSI event title
en: Secure Boot disabled
lt: Saugus paleidimas išjungtas

note: TRANSLATORS: HSI event title
en: Secure Boot enabled
lt: Saugus paleidimas įjungtas

note: TRANSLATORS: the %1 is a URL to a wiki page
en: See %s for more details.
lt: Išsamesnei informacijai apsilankykite adresu%s.

note: TRANSLATORS: %s is a link to a website
en: See %s for more information.
lt: Išsamesnės informacijos ieškokite adresu %s.

note: TRANSLATORS: device has been chosen by the daemon for the user
en: Selected device
lt: Pasirinktas įrenginys

note: TRANSLATORS: serial number of hardware
en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Set one or more BIOS settings
lt: Nustatyti vieną ar daugiau BIOS nuostatų

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets one or more BIOS settings
lt: Nustato vieną ar daugiau BIOS nuostatų

note: TRANSLATORS: firmware approved by the admin
en: Sets the list of approved firmware
lt: Nustato patvirtintą aparatinės programinės įrangos sąrašą

note: TRANSLATORS: description of a BIOS setting
en: Settings will apply after system reboots
lt: Nuostatos bus pritaikytos paleidus sistemą iš naujo

note: TRANSLATORS: command description
en: Share firmware history with the developers
lt: Bendrinti aparatinės programinės įrangos istoriją su plėtotojais

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show all results
lt: Rodyti visus rezultatus

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show client and daemon versions
lt: Rodyti kliento ir tarnybos versijas

note: TRANSLATORS: for the --verbose arg
en: Show debugging options
lt: Rodyti derinimo parametrus

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show devices that are not updatable
lt: Rodyti negalimus naujinti įrenginius

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show extra debugging information
lt: Rodyti papildomą derinimo informaciją

note: TRANSLATORS: command description
en: Show history of firmware updates
lt: Rodyti aparatinės programinės įrangos naujinimų istoriją

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show the calculated version of the dbx
lt: Rodyti apskaičiuotą dbx versiją

note: TRANSLATORS: shutdown to apply the update
en: Shutdown now?
lt: Išjungti dabar?

note: TRANSLATORS: command description
en: Sign a firmware with a new key
lt: Pasirašyti aparatinę programinę įrangą nauju raktu

en: Sign data using the client certificate
lt: Pasirašyti duomenis, naudojant kliento liudijimą

[ctx: command-description]
note: TRANSLATORS: command description
en: Sign data using the client certificate
lt: Pasirašyti duomenis, naudojant kliento liudijimą

note: TRANSLATORS: command line option
en: Sign the uploaded data with the client certificate
lt: Pasirašyti išsiunčiamus duomenis naudojant kliento liudijimą

en: Signature
lt: Parašas

note: TRANSLATORS: file size of the download
en: Size
lt: Dydis

note: TRANSLATORS: command line option
en: Specify the dbx database file
lt: Nurodyti dbx duomenų bazės failą

en: Stop the fwupd service
lt: Stabdyti fwupd tarnybą

note: TRANSLATORS: the update state of the specific device
en: Success
lt: Pavyko

note: TRANSLATORS: success message -- where activation is making the new * firmware take effect, usually after updating offline
en: Successfully activated all devices
lt: Sėkmingai aktyvuoti visi įrenginiai

note: TRANSLATORS: success message
en: Successfully installed firmware
lt: Aparatinė programinė įranga sėkmingai įdiegta

note: TRANSLATORS: success message -- a per-system setting value
en: Successfully modified configuration value
lt: Sėkmingai modifikuota konfigūracijos reikšmė

note: TRANSLATORS: success message -- a per-system setting value
en: Successfully reset configuration values
lt: Sėkmingai atstatytos konfigūracijos reikšmės

note: TRANSLATORS: success message when user refreshes device checksums
en: Successfully updated device checksums
lt: Sėkmingai atnaujintos įrenginių kontrolinės sumos

note: TRANSLATORS: success message when user verified device checksums
en: Successfully verified device checksums
lt: Sėkmingai patikrintos įrenginių kontrolinės sumos

note: TRANSLATORS: one line summary of device
en: Summary
lt: Santrauka

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Supported
lt: Palaikomas

note: TRANSLATORS: Title: if fwupd supports HSI on this chip
en: Supported CPU
lt: Palaikomas procesorius

note: TRANSLATORS: Is found in current metadata
en: Supported on remote server
lt: Palaikomas nuotoliniame serveryje

note: TRANSLATORS: Must be plugged into an outlet
en: System requires external power source
lt: Sistema reikalauja išorinio maitinimo šaltinio

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: TEXT
lt: TEKSTAS

note: TRANSLATORS: release tag set for release, e.g. lenovo-2021q3
en: Tag | Tags
lt[0]: Žymė
lt[1]: Žymės
lt[2]: Žymės
lt[3]: Žymės

note: show the user the entire data blob
en: Target
lt: Paskirtis

note: TRANSLATORS: when the release was tested
en: Tested
lt: Išbandytas

note: TRANSLATORS: the %s is a vendor name, e.g. Lenovo
en: Tested by %s
lt: Išbandė %s

note: TRANSLATORS: do not translate the variables marked using $
en: The LVFS is a free service that operates as an independent legal entity and has no connection with $OS_RELEASE:NAME$. Your distributor may not have verified any of the firmware updates for compatibility with your system or connected devices. All firmware is provided only by the original equipment manufacturer.
lt: LVFS – tai nemokama paslauga, teikiama nepriklausomo juridinio asmens ir nesusijusi su „$OS_RELEASE:NAME$“. Jūsų OS platintojas gali nebūti patikrinęs šių aparatinės programinės įrangos naujinimų suderinamumo su jūsų sistema ar prijungtais įrenginiais. Visa aparatinė programinė įranga LVFS pateikiama tik aparatinės įrangos gamintojų.

note: TRANSLATORS: warning message shown after update has been scheduled
en: The update will continue when the device USB cable has been re-inserted.
lt: Naujinimas bus pratęstas tada, kai įrenginio USB laidas bus įkištas iš naujo.

note: TRANSLATORS: warning message shown after update has been scheduled
en: The update will continue when the device USB cable has been unplugged and then re-inserted.
lt: Naujinimas bus pratęstas tada, kai įrenginio USB laidas bus ištrauktas ir vėl įkištas.

note: TRANSLATORS: warning message shown after update has been scheduled
en: The update will continue when the device USB cable has been unplugged.
lt: Naujinimas bus pratęstas tada, kai įrenginio USB laidas bus ištrauktas.

note: TRANSLATORS: warning message
en: The update will continue when the device power cable has been removed and re-inserted.
lt: Naujinimas bus pratęstas tada, kai įrenginio elektros maitinimo laidas bus ištrauktas ir vėl įkištas.

note: TRANSLATORS: naughty vendor
en: The vendor did not supply any release notes.
lt: Tiekėjas nepateikė jokios laidos informacijos.

note: TRANSLATORS: approved firmware has been checked by * the domain administrator
en: There is no approved firmware.
lt: Nėra jokios patvirtintos aparatinės programinės įrangos.

note: TRANSLATORS: unsupported build of the package
en: This package has not been validated, it may not work properly.
lt: Šis paketas nebuvo patvirtintas, jis gali tinkamai neveikti.

note: TRANSLATORS: we're poking around as a power user
en: This program may only work correctly as root
lt: Ši programa gali tinkamai veikti tik pagrindinio naudotojo teisėmis

en: This remote contains firmware which is not embargoed, but is still being tested by the hardware vendor. You should ensure you have a way to manually downgrade the firmware if the firmware update fails.
lt: Šioje nuotolinėje saugykloje laikoma aparatinė programinė įranga, kurios testavimo aparatinės įrangos gamintojai dar  neužbaigė. Jei naudosite ją, įsitikinkite, jog nepavykus naujinimui ar prireikus dėl kitų priežasčių, turėsite galimybę sugrąžinti ankstesnę aparatinės programinės įrangos versiją.

note: TRANSLATORS: error message
en: This system doesn't support firmware settings
lt: Ši sistema nepalaiko programinės aparatinės įrangos nuostatų

note: TRANSLATORS: description of dbxtool
en: This tool allows an administrator to apply UEFI dbx updates.
lt: Šis įrankis leidžia administratoriui taikyti UEFI dbx naujinimus.

note: TRANSLATORS: remote type, e.g. remote or local
en: Type
lt: Tipas

note: TRANSLATORS: partition refers to something on disk, again, hey Arch users
en: UEFI ESP partition may not be set up correctly
lt: Gali būti, kad UEFI ESP skaidinys nėra teisingai nustatytas

note: TRANSLATORS: partition refers to something on disk, again, hey Arch users
en: UEFI ESP partition not detected or configured
lt: UEFI ESP skaidinys neaptiktas arba nesukonfigūruotas

note: TRANSLATORS: Title: PK is the 'platform key' for the machine
en: UEFI Platform Key
lt: UEFI platformos raktas

note: TRANSLATORS: Title: SB is a way of locking down UEFI
en: UEFI Secure Boot
lt: UEFI saugus paleidimas

note: TRANSLATORS: program name
en: UEFI dbx Utility
lt: UEFI dbx paslaugų programa

note: TRANSLATORS: Title: PK is the 'platform key' for the machine
en: UEFI platform key
lt: UEFI platformos raktas

note: TRANSLATORS: Title: SB is a way of locking down UEFI
en: UEFI secure boot
lt: UEFI saugus paleidimas

note: TRANSLATORS: command description
en: Unbind current driver
lt: Atsieti dabartinę tvarkyklę

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Unencrypted
lt: Nešifruotas

note: TRANSLATORS: current daemon status is unknown TRANSLATORS: we don't know the license of the update TRANSLATORS: unknown release urgency TRANSLATORS: Suffix: the fallback HSI result
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: TRANSLATORS: Name of hardware
en: Unknown Device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Unlock the device to allow access
lt: Atrakinti įrenginį, kad būtų leista prieiga

note: TRANSLATORS: Suffix: the HSI result
en: Unlocked
lt: Atrakintas

note: TRANSLATORS: command description
en: Unlocks the device for firmware access
lt: Atrakina įrenginį aparatinės programinės įrangos prieigai

note: TRANSLATORS: command description
en: Unmounts the ESP
lt: Atjungia ESP

note: TRANSLATORS: message shown after device has been marked for emulation
en: Unplug and replug the device to continue the update process.
lt: Atjunkite įrenginį ir prijunkite jį iš naujo, kad pratęstumėte naujinimo procesą.

note: TRANSLATORS: error message
en: Unsupported daemon version %s, client version is %s
lt: Nepalaikoma tarnybos versija %s, kliento programos versija yra %s

note: TRANSLATORS: Device is updatable in this or any other mode
en: Updatable
lt: Galimas naujinti

note: TRANSLATORS: error message from last update attempt
en: Update Error
lt: Naujinimo klaida

note: TRANSLATORS: helpful messages for the update
en: Update Message
lt: Naujinimo pranešimas

note: TRANSLATORS: hardware state, e.g. "pending"
en: Update State
lt: Naujinimo būsena

note: TRANSLATORS: the server sent the user a small message
en: Update failure is a known issue, visit this URL for more information:
lt: Naujinimo nesėkmė yra žinoma problema, išsamesnei informacijai apsilankykite šiame URL:

note: TRANSLATORS: ask if we can update metadata
en: Update now?
lt: Naujinti dabar?

en: Update the stored device verification information
lt: Naujinti saugomą įrenginio patikrinimo informaciją

note: TRANSLATORS: command description
en: Update the stored metadata with current contents
lt: Naujinti saugomus metaduomenis esamu turiniu

en: Updating
lt: Naujinama

note: TRANSLATORS: %1 is a device name
en: Updating %s…
lt: Naujinama %s…

note: TRANSLATORS: message letting the user know an upgrade is available * %1 is the device name and %2 and %3 are version strings
en: Upgrade %s from %s to %s?
lt: Naujinti %s iš %s į %s?

note: TRANSLATORS: explain why we want to upload
en: Uploading firmware reports helps hardware vendors to quickly identify failing and successful updates on real devices.
lt: Aparatinės programinės įrangos ataskaitų išsiuntimas padeda aparatinės įrangos tiekėjams greitai atpažinti nesėkmingus bei sėkmingus naujinimus tikruose įrenginiuose.

note: TRANSLATORS: how important the release is
en: Urgency
lt: Skubumas

note: TRANSLATORS: User has been notified
en: User has been notified
lt: Naudotojui buvo pranešta

note: TRANSLATORS: remote filename base
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: TRANSLATORS: ESP refers to the EFI System Partition
en: Validating ESP contents…
lt: Tikrinamas ESP turinys…

note: TRANSLATORS: one line variant of release (e.g. 'China')
en: Variant
lt: Variantas

note: TRANSLATORS: manufacturer of hardware
en: Vendor
lt: Tiekėjas

note: TRANSLATORS: verifying we wrote the firmware correctly
en: Verifying…
lt: Patikrinama…

note: TRANSLATORS: the detected version number of the dbx
en: Version
lt: Versija

note: TRANSLATORS: this is a prefix on the console
en: WARNING
lt: ĮSPĖJIMAS

note: TRANSLATORS: waiting for device to do something
en: Waiting…
lt: Laukiama…

note: TRANSLATORS: command description
en: Watch for hardware changes
lt: Stebėti aparatinės įrangos pakeitimus

note: TRANSLATORS: decompressing images from a container firmware
en: Writing file:
lt: Rašomas failas:

note: TRANSLATORS: writing to the flash chips
en: Writing…
lt: Rašoma…

note: TRANSLATORS: show the user a warning
en: Your distributor may not have verified any of the firmware updates for compatibility with your system or connected devices.
lt: Gali būti, kad jūsų platintojas nėra patvirtinęs jokių aparatinės programinės įrangos naujinimų suderinamumo su jūsų sistema ar prijungtais įrenginiais.

note: TRANSLATORS: %1 is the device vendor name
en: Your hardware may be damaged using this firmware, and installing this release may void any warranty with %s.
lt: Naudojant šią programinę aparatinę įrangą jūsų aparatinė įranga gali būti sugadinta, o įdiegiant šią laidą gali būti nutraukta %s teikiama garantija.

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: [CHECKSUM]
lt: [KONTROLINĖ-SUMA]

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: [DEVICE-ID|GUID]
lt: [ĮRENGINIO-ID|GUID]

note: TRANSLATORS: command argument: uppercase, spaces->dashes
en: [DEVICE]
lt: [ĮRENGINYS]

note: TRANSLATORS: program name
en: fwupd TPM event log utility
lt: „fwupd“ TPM įvykių žurnalo paslaugų programa

note: TRANSLATORS: Title: if the fwupd plugins are all present and correct
en: fwupd plugins
lt: fwupd įskiepiai
