Gajim - en to pl translation catalogue (141 entries)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
pl: %(owner_or_admin_or_member)s hetaha pakoju

en: %s is a file but it should be a directory
pl: %s jość fajłam, ale musiŭ być kataloh

en: A file with this name already exists and you do not have permission to overwrite it.
pl: Fajł z takoj nazvaj užo isnuje, i nie staje pravoŭ dla nadpisańnia hetaha fajłu.

en: A list of active, completed and stopped file transfers
pl: Śpis dziejnych, skončanych i spynienych pieradačaŭ fajłaŭ

en: Account
pl: Kont

en: Account has been added successfully
pl: Kont paśpiachova dadany

en: Accounts
pl: Konty

en: Activated
pl: Dziejny

en: Active
pl: Dziejny

en: Advanced
pl: Pašyranyja

en: All
pl: usim

en: All files
pl: Usie fajły

en: An error occurred during account creation
pl: Adbyłasia pamyłka padčas stvareńnia kontu

en: Ask before closing a group chat tab/window.
pl: Pytajsia paćvierdžańnia pierad začynieńniem kartki/akna razmovy.

en: Back in some minutes.
pl: Viarnusia praz paru chvilinaŭ.

en: Back soon
pl: Chutka viarnusia

en: Change Password
pl: Źmiani parol

en: Chats
pl: Razmovy

en: Choose Sound
pl: Abiary hukavy fajł

en: Color
pl: Koler

en: Completed
pl: Zavieršana

en: Connecting
pl: Dałučajusia

en: Connection
pl: Złučeńnie

en: Connection not available
pl: Złučeńnia niama

en: Contact
pl: Kantakt

en: Contact Connected
pl: Kantakt dałučyŭsia

en: Contact Disconnected
pl: Kantakt adłučyŭsia

en: Contact Information
pl: Źviestki ab kantakcie

en: Contacts
pl: Kantakty

en: Create new post
pl: Stvary novy zapis

en: Deactivated
pl: Niadziejny

en: Default
pl: Zmoŭčany

en: Delete
pl: Vydal

en: Deny
pl: Admoŭ

en: Description
pl: Apisańnie

en: Details
pl: Padrabiaznaści

en: Disabled
pl: Adklučana

en: Do you accept this request?
pl: Prymaješ hety zapyt?

en: Eating
pl: Jem

en: Enable
pl: Ukluč

en: Error message: %s
pl: Tekst pamyłki: %s

en: Error: cannot open %s for reading
pl: Pamyłka: niemahčyma adčytać %s

en: Event
pl: Padzieja

en: File
pl: Fajł

en: File Transfer Completed
pl: Pieradača fajłu skončana

en: File Transfer Error
pl: Pamyłka pieradačy fajłu

en: File Transfer Stopped
pl: Pieradača fajłu spyniena

en: File Transfers
pl: Pieradačy fajłaŭ

en: File: %s
pl: Fajł: %s

en: Filename: %s
pl: Nazva fajłu: %s

en: From
pl: Ad

en: Gajim will now exit
pl: Gajim zaviaršaje vykanańnie

en: General
pl: Ahulnaja

en: Group
pl: Hrupa

en: Group Chat Message Highlight
pl: Padśviatleńnie paviedamleńnia ŭ pakoji

en: Group Chat Message Received
pl: Novaje paviedamleńnie ŭ pakoji

en: Hide this menu
pl: Schavaj hetaje menu

en: I would like to add you to my contact list.
pl: Ja chaču dadać Vas u svoj śpis kantaktaŭ.

en: I would like to add you to my roster.
pl: Ja chaču dadać ciabie ŭ svoj śpis kantaktaŭ.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
pl: Standart IEC vyznačaje, što KiB = 1024 bajtaŭ, KB = 1000 bajtaŭ.

en: Id
pl: Identyfikatar

en: Images
pl: Vyjavy

en: Invalid File
pl: Niapravilny fajł

en: It is not possible to send empty files
pl: Niemahčyma dasyłać pustyja fajły

en: Join Group Chat
pl: Dałučysia da pakoju

en: Look it up in _Dictionary
pl: Šukaj u _słoŭniku

en: Member
pl: Udzielnik

en: Message
pl: Paviedamleńnie

en: Message Sent
pl: Paviedamleńnie dasłanaje

en: Movie
pl: Film

en: Mute Sounds
pl: Ściš huki

en: Name
pl: Nazva

en: Nickname
pl: Mianuška

en: Not Available
pl: Niedastupny

en: Offline
pl: Adłučany

en: Open as _Link
pl: Adčyni jak _spasyłku

en: Others
pl: Inšyja

en: Out
pl: Vyjšaŭ

en: Owner
pl: Ułaśnik

en: Participants
pl: Udzielniki

en: Password Required
pl: Vymahaje parolu

en: Passwords do not match
pl: Paroli roźniacca

en: Phone
pl: Telefon

en: Preferences
pl: Nałady

en: Progress
pl: Prahres

en: Re_gister
pl: _Zarehistrujsia

en: Read _Wikipedia Article
pl: Pračytać artykuł u _Wikipedii

en: Reason
pl: Pryčyna

en: Recipient:
pl: Atrymaŭ:

en: Recipient: %s
pl: Atrymoŭca: %s

en: Remove Group
pl: Vydal hrupu

en: Role
pl: Funkcyja

en: Search
pl: Šukaj

en: Sender:
pl: Adpraŭnik:

en: Service Discovery
pl: Prahlad servisaŭ

en: Service Discovery using account %s
pl: Prahlad servisaŭ dla kontu %s

en: Sleeping
pl: Splu

en: Start Chat
pl: Pačni razmovu

en: Status Message
pl: Paviedamleńnie statusu

en: Subject
pl: Tema

en: Subscribed
pl: Aŭtaryzavany

en: Subscription Request
pl: Zapyt aŭtaryzacyi

en: Subscription:
pl: Aŭtaryzacyja:

en: The service could not be found
pl: Niemahčyma znajści servis

en: The service is not browsable
pl: Niemahčyma ahladać hety servis

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
pl: Niama servisu z akreślenym adrasam, albo jon nie adkazvaje. Pravier adras i pasprabuj znoŭ.

en: This service does not contain any items to browse.
pl: Hety servis nia ŭtrymlivaje elementaŭ dla prahladu.

en: This service has not yet responded with detailed information
pl: Hety servis dahetul nie adkazaŭ na zapyt padrabiaznych źviestak

en: This type of service does not contain any items to browse.
pl: Taki servis nia ŭtrymlivaje elementaŭ dla ahladańnia.

en: Time
pl: Čas

en: Transports
pl: Transparty

en: Treat * / _ pairs as possible formatting characters.
pl: Traktuj pary znakaŭ * / _  jak znaki farmatavańnia.

en: Type
pl: Typ

en: Use file transfer proxies
pl: Skarystaj proxy dla pieradačy fajłaŭ

en: Users
pl: Karystalniki

en: Wav Sounds
pl: Fajły ŭ Wav

en: Web _Search for it
pl: _Šukaj u Web

en: Without a connection, you can not browse available services
pl: Nia možaš prahladać najaŭnyja servisy, nie dałučyŭšysia da servera

en: Work
pl: Praca

en: Working
pl: Pracuju

en: XML Console
pl: Kansol XML

en: You
pl: Ty

en: You are not connected to the server
pl: Niama złučeńnia z serveram

en: You are now known as %s
pl: Ciabie ciapier viedajuć jak %s

en: You can not join a group chat unless you are connected.
pl: Niemahčyma ŭdzielničać u hrupavoj razmovie, nie dałučyŭšysia da servera.

en: Your message can not be sent until you are connected.
pl: Ty nia možaš dasłać paviedamleńnie, pakul nia złučyśsia z serveram.

en: _Actions for "%s"
pl: _Dziejańni dla "%s"

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Edit
pl: _Źmianić

en: _Join
pl: _Dałučysia

en: _OK
pl: _Tak

en: _Offline
pl: Adł_učany

en: _Remove
pl: _Vydal

en: _Search
pl: Š_ukaj

en: _Send
pl: _Vyšli

en: _Subscribe
pl: _Aŭtaryzuj

en: _Unsubscribe
pl: _Anuluj aŭtaryzacyju

en: file transfers list
pl: śpis pieradačaŭ fajłaŭ

en: is doing something else
pl: robić štości inšaje

en: paused composing a message
pl: pierastaŭ pisać

en: room
pl: pakoj
