Gajim - en to br translation catalogue (121 entries)

en: A list of active, completed and stopped file transfers
br: Ur roll eus an treuzkasoù oberiant, echu pe arsavet

en: Account
br: Kont

en: Account has been added successfully
br: Gant berzh eo bet ouzhpennet ar gont!

en: Accounts
br: Kontoù

en: Active
br: Oberiant

en: Address
br: Chomlec'h

en: Advanced
br: Dre ar munut

en: All files
br: An holl restroù

en: Ask before closing a group chat tab/window.
br: Goulenn a-raok serriñ un ivinell pe ur prenestr.

en: Back in some minutes.
br: Distro 'vin a-benn un nebeut munutennoù..

en: Back soon
br: Distro 'benn nebeut

en: Change Password
br: Cheñch ar ger-kuzh

en: Chats
br: Flapoù

en: Choose Sound
br: Dibabit ur son

en: Completed
br: Echu

en: Connecting
br: O lugañ

en: Connection
br: Kevreadenn

en: Connection not available
br: N'eus ket tu en em lugañ

en: Contact Connected
br: Darempred luget

en: Contact Disconnected
br: Darempred diluget

en: Contact Information
br: Titouroù

en: Contacts
br: Darempredoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Deny
br: Nac'hañ

en: Description
br: Taolennadur

en: Details
br: Munudoù

en: Disabled
br: Dizoberiant

en: Do you accept this request?
br: Degemer a rit ar goulenn-mañ?

en: Eating
br: O tebriñ

en: Enable
br: Enaouiñ

en: Error: cannot open %s for reading
br: Fazi: dibosupl eo digeriñ %s evit e lenn

en: Event
br: Darvoud

en: File
br: Restr

en: File Transfer Completed
br: Echu an treuzkasadenn

en: File Transfer Error
br: Fazi treuzkas

en: File Transfer Stopped
br: Sac'het an treuzkas

en: File Transfers
br: Treuzkasoù

en: File: %s
br: Restr: %s

en: Filename: %s
br: Anv ar restr: %s

en: From
br: Digant

en: Gajim will now exit
br: Emañ Gajim o vont da guitaat diouzhtu

en: General
br: Hollek

en: Group
br: Strollad

en: Group Chat Message Highlight
br: Message d'un Salon mis en Sur-brillance

en: Group Chat Message Received
br: Kemennadenn digant ur sal-flapiñ

en: Hide this menu
br: Kuzhat ar meuziad-mañ

en: I would like to add you to my contact list.
br: Me blijfe din ouzhpennañ ac'hanoc'h em roll-darempredoù.

en: I would like to add you to my roster.
br: Laouen 'vefen d'ho ouzhpennañ em roll-darempredoù.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
br: Hervez ar standard IEC, KiB = 1024 byte, KB = 1000 byte.

en: Images
br: Skeudennoù

en: Invalid File
br: Restr direizh

en: It is not possible to send empty files
br: N'eus ket tu da gas restroù goullo

en: Join Group Chat
br: Ebarzhiñ ur sal-flapiñ

en: Look it up in _Dictionary
br: Klask er _geriadur

en: Message
br: Kemennadenn

en: Message Sent
br: Kemennadenn gaset

en: Movie
br: Film

en: Name
br: Anv

en: Nickname
br: Lesanv

en: Not Available
br: Dihegerz

en: Offline
br: Ezlinenn

en: Others
br: Traoù all

en: Out
br: Er-maez

en: Participants
br: Perzhidi

en: Password Required
br: Ger-kuzh ret

en: Passwords do not match
br: Ne glot ket ar gerioù-kuzh

en: Phone
br: Pellgomz

en: Preferences
br: Penndibaboù

en: Progress
br: Araokadur

en: Re_gister
br: _Emezelañ

en: Read _Wikipedia Article
br: Lenn pennad _Wikipedia

en: Reason
br: Abeg

en: Recipient:
br: Resever:

en: Role
br: Perzh

en: Search
br: Klask

en: Sender:
br: Kaser:

en: Server
br: Servijer

en: Service Discovery
br: Merañ ar servijoù

en: Service Discovery using account %s
br: Merañ servijoù ar gont %s

en: Sleeping
br: O kousket

en: Sta_tus
br: S_tad

en: Start Chat
br: Kregiñ da flapiñ

en: Status
br: Stad

en: Status Message
br: Titour-stad

en: Subject
br: Titl

en: Subscription Request
br: Goulenn koumanantiñ

en: Subscription:
br: Koumanant:

en: The service could not be found
br: N'eo ket bet kavet ar servij

en: The service is not browsable
br: N'eus ket tu furchal er servij

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
br: N'eus servij ebet er chomlec'h roet, pe ne respont ket. Gwiriekait ar chomlec'h ha klaskit en-dro.

en: This service does not contain any items to browse.
br: N'eus elfenn ebet da furchal er servij-mañ.

en: This service has not yet responded with detailed information
br: N'eus ket bet kaset titouroù munut gant ar servij-mañ c'hoazh

en: This type of service does not contain any items to browse.
br: N'eus elfenn ebet da furchal e seurt servijoù.

en: Time
br: Mare

en: Transports
br: Dorioù

en: Treat * / _ pairs as possible formatting characters.
br: Implij ur re */_ evel arouezioù neuziañ an destenn.

en: Type
br: Doare

en: Use file transfer proxies
br: Implij ar proksioù evit treuzkas restroù

en: Users
br: Arveridi

en: Wav Sounds
br: Sonioù wav

en: Web _Search for it
br: Web_klask

en: Without a connection, you can not browse available services
br: Rankout a rit bezañ luget evit gellout furchal er servijoù hegerz

en: Work
br: Labour

en: Working
br: O labourat

en: You
br: C'hwi

en: You are not connected to the server
br: N'oc'h ket luget d'ar servijer

en: You are now known as %s
br: Anavezet oc'h bremañ gant an anv %s

en: You can not join a group chat unless you are connected.
br: N'hellit ket ebarzhiñ ur sal-flapiñ keit ha ma n'oc'h ket luget.

en: Your message can not be sent until you are connected.
br: N'eus ket tu da gas ho kemennadenn keit ha ma n'oc'h ket luget.

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Edit
br: _Aozañ

en: _Join
br: E_barzhiñ

en: _OK
br: _Mat eo

en: _Offline
br: _Ezlinenn

en: _Remove
br: _Dilemel

en: _Search
br: _Klask

en: _Send
br: _Kas

en: _Subscribe
br: _Koumanantiñ

en: file transfers list
br: roll an treuzkasadoù

en: is doing something else
br: a ra un dra bennak all

en: paused composing a message
br: a zo paouezet da skrivañ ar gemennadenn
